Thessaloniki Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Αθλητικός Εξοπλισμός NSCoaching My Athlete Triathlon News Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony
Ethic Sport



Aktios Half Marathon
Nea Smirni
Corfu Half Marathon
Cardio Run
Zevxi Run
Εdipsos Festival
Andros Trail
Energy Races
X-treme Stores

03 Ιουν 12 ← πίσω

3ος Ιπποκράτειος Δρόμος

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1                  Χατζηγιάννης         Γεώργιος       35,02,64         ΣΔ Καρδίτσας

2                  Κακαρόντζας                Αντώνιος                  35,02,66       λαρ Ανεξάρτητος

3                  Κακαές                  Βάιος                  38                  λαρ Ανεξάρτητος

4                  Μαλάι                  Δημήτριος                  38,04                 ΣΔ Καρδίτσας

5                  Κουκουζέλης                  Ανδρέας                  38,44         ΣΔ Καρδίτσας

6                  Kωνσταντινίδης              Κοσμάς                  39,04        Θεσσαλονίκη

7                  Παλούκης                  Χρήστος                  39,26        ΣΔ Καρδίτσας

8                  Λάμαρης                  Χρήστος                  39,34                  λαρ Ανεξάρτητος

9                  Καρακώστας                  Δημήτριος                  39,42        Φιλαθλητικός Λαμίας

10                  Γκουτζουρέλας                  Νικόλαος                  40,27   

11                  Καραγιάννης                   Ευάγγελος                  41,01    ΣΜΝΛαρισας

12                  Γούλας                  Απόστολος                  41,05                  ΣΜΝΛαρισας

13                  Αντωνίου                  Θεόδωρος                  41,31                  ΣΔΥ Τρικάλων

14                  Παλάντζας                   Κων/νος                  41,39                  ΣΔΥ Βόλου

15                  Ντέλας                  Ευάγγελος                  41,55                  Ανεξάρτητος

16                  Αζάς                  Πέτρος                  42,11                  Φάρσαλα

17                  Δρόσος                  Πέτρος                  42,2                  Αττική

18                  Μιχαλόπουλος                  Μάριος                  42,37                  ΣΜΝΛαρισας

19                  Γκουτζουρέλας                  Αθανάσιος                  42,47                  Λάρισα Αν

20                  Λιακόπουλος                  Γρηγόριος                  42,53                  Ανεξάρτητος

21                  Κυριαζής                  Κων/νος                  43,01                  ΣΔΥ Βόλου

22                  Γκουζιώνης                  Γεώργιος                  43,07                  Ελασσόνα

23                  Κουμπάρος                  Ευάγγελος                  43,09                  ΣΜΝΛαρισας

24                  Βουρλογιάννης                  Αργύριος                  43,23                  ΣΔΥ Βόλου

25                  Κολοβός                  Δημήτριος                  43,28                  ΣΔΥ Τρικάλων

26                  Παπαδόπουλος                  Βασίλειος                  43,31                  Τύρναβος

27                  Χατζηκων/νου                  Κων/νος                  43,51                  ΣΜΝΛαρισας

28                  Λάμαρης                  Ιωάννης                  43,54                  ΣΜΝΛαρισας

29                  Μπασδέκης                  Παύλος                  43,59                  Απόλλων Αττικής

30                  Τζάλας                  Γεώργιος                  44,15                  ΣΔΥ Τρικάλων

31                  Σακκάς                  Βασίλειος                  44,27

32                  Κοτούλας                  Δημήτριος                  44,48                  ΣΔΥ Τρικάλων

33                  Καραίσκος                  Στέφανος                  45,01                  Ανεξάρτητος

34                  Σειτανίδης                  Γεώργιος                  45,12                  ΣΜΝΛαρισας

35                  Χατζημίχος                  Γεώργιος                  45,26                  ΣΜΝΛαρισας

36                  Βαβρίτσας                  Σωτήριος                  45,42                  ΣΔΥ Τρικάλων

37                  Στεργιούλας                  Λουκάς                  45,44                  ΣΜΝΛαρισας

38                  Φλώρος                  Τάσος                  46,18                  Καρδίτσα

39                  Φράγγος                  Χρήστος                  46,2                  ΣΜΝΛαρισας

40                  Φράγγος                  Νικόλαος                  46,23                  Ανεξάρτητος

41                  Οικονιμίδης                  Νικόλαος                  46,43                  ΣΔΥ Τρικάλων

42                  Αντωνούλας                  Αθανάσιος                  46,45                  ΣΜΝΛαρισας

43                  Πλιάτσικας                  Σωτήριος                  46,46                  ΣΜΝΛαρισας

44                  Σχορτσιανίτης                  Αλέξανδρος                  46,48                  Ανεξάρτητος

45                  Τσαρούχας                  Νίκος                  46,5                  Ανεξάρτητος

46                  Καραμπέρης                  Αρης                  46,56                  ΟΠΟΠ

47                  Καρέτσος                  Γεώργιος                  47,06                  ΣΔ Καρδίτσας

48                  Παπαδόπουλος                  Αθανάσιος                  47,06                  ΣΔΥ Βόλου

49                  Περήφανος                  Παναγιώτης                  47,3                  Ανεξάρτητος

50                  Κουμπουγιάννης                  Απόστολος                  47,4                  Σμόκοβο

51                  Αντωνίου                  Χρήστος                  47,45                  Ανεξάρτητος

52                  Στατήρης                  Κων/νοσ                  47,46                  ΣΔΥ Βόλου

53                  Χατζηιωάννου                  Ιωάννης                  47,54                  Ανεξάρτητος

54                  Ακρίβος                  Χάρης                  48,01                  ΣΔΥ Βόλου

55                  Καλαπανίδης                  Ευθύμιος                  48,02                  Ανεξάρτητος

56                  Επιτροπάκη                   Ζωή                  48,05                  Ανεξάρτητη

57                  Μπάκος                  Νικόλαος                  48,06                  ΣΔΥ Τρικάλων

58                  Τριανταφύλλου                  Γεώργιος                  48,07                  ΣΔΥ Τρικάλων

59                  Κιάφας                  Κων/νος                  48,08                  Ζεύς Πιερίας

60                  Ντάσιος                                    48,25                  Ανξάρτητος

61                  Κριστάντσης                  Ιωάννης                  48,31                  Ζεύς Πιερίας

62                  Χατζηνίκος                  Βασίλειος                  48,32                  ΣΔΥ Τρικάλων

63                  Χατζηνίκος                  Ιωάννης                  48,4                  ΣΔΥ Τρικάλων

64                  Κουνιάκης                  Χριστόφορος                  48,44                  Ανεξάρτητος

65                  Παναγιωτίδης                  Παναγιώτης                  48,49                  Θεσσαλονίκη

66                  Γρηγοριάδης                  Δημήτριος                  48,51                  Ζεύς Πιερίας

67                  Βαλιώτης                  Κων/νος                  49,03                  ΕΛΑΣ

68                  Νάτσιος                  Ανδρέας                  49,07                  ΣΜΝΛαρισας

69                  Καραγιάννης                   Βασίλειος                  49,11                  ΟΔ Γρεβενών

70                  Μπίτσικας                  Ηλίας                  49,22                  Λειβαδιά

71                  Συράκης                  Δημήτριος                  49,23                  ΣΜΝΛαρισας

72                  Τρέμμας                  Γεώργιος                  49,24                  ΣΜΝΛαρισας

73                  Λώλης                  Μιχάλης                  49,25                  ΕΚΑ Δωδώνη

74                  Μπρούτσος                  Βασίλειος                  49,59                  ΣΜΝΛαρισας

75                  Καρατσιβής                  Δημήτριος                  50,08                  ΕΟΣ Λάρισας

76                  Δεμίρης                  Σπυρίδων                  50,17                  Ανεξάρτητος

77                  Γκερλή                  Αικατερίνη                  50,3                  ΣΜΝΛαρισας

78                  Μαλάκ                                    50,42                  Ανεξάρτητος

79                  Αστέρης                  Θεμιστοκλής                  50,44                  Ανεξάρτητος

80                  Θανασιάς                  Χρήστος                  50,45                  Τουριστικός Ποδηλατικός Λάρισας

81                  Ρημπάπης                  Γεώργιος                  50,48                  Ευρύπυλος Παλαμά

82                  Γιαννούλης                  Ηλίας                  50,51                  ΣΜΝΛ

83                  Παπανικολάου                  Βασίλειος                  50,58                  ΣΔΥ Τρικάλων

84                  Βαιόπουλος                  Γεώργιος                  50,59                  ΣΔΥ Τρικάλων

85                  Αλεξίου                  Αικατερίνη                  51,01                  ΣΔΥ Τρικάλων

86                  Καργιάννης                  Νικόλαος - Διγενής                  51,03                  Ανεξάρτητος

87                  Ρούσης                  Αριστείδης                  51,14                  Καρδίτσα

88                  Νάτσης                  Νικόλαος                  51,23                  ΣΜΝΛαρισας

89                  Αδαμόπουλος                  Σπυρίδων                  51,4                  Ανεξάρτητος

90                  Τσακιρίδης Βασίλης                 51,47        ΣΔΟ Εορδαίας       

91                  Κουλιούμπας                  Ανδρέας                  51,53                  Ανεξάρτητος

92                  Σαμαράς                  Λεωνίδας                  52,01                  Καρδίτσα

93                  Χατζηεφραιμίδης                  Σταύρος                  52,04                  Ανεξάρτητος

94                  Πλατσάς                  Κων/νος                  52,05                  Ανεξάρτητος

95                  Οικονόμου                  Αθανάσιος                  52,11                  ΣΔΥ Τρικάλων

96                  Γουναράς                  Δημήτριος                  52,16                  ΣΜΝΛαρισας

97                  Γάκης                  Δημήτριος                  52,18                  ΣΔΥ Βόλου

98                  Μπαρτζώκας                  Δημήτριος                  52,19                  Καρδίτσα

99                  Λάππας                   Στέργιος                  52,2                  ΣΔΚαρδίτσας

100                  Ντούμος                  Ευάγγελος                  52,29                  ΣΜΝΛαρισας

101                  Καραμούτσος                  Θεμιστοκλής                  52,33                  ΣΔΥ Τρικάλων

102                  Τσάλτας                   Αθανάσιος                  52,34                  Ανεξάρτητος

103                  Γουναράς                  Κώστας                  52,35                  λαρ Ανεξάρτητος

104                  Στεφανούλης                  Θεόδωρος                  52,36                  Ανεξάρτητος

105                  Παντόστης                  Γεώργιος                  52,43                  Τύρναβος

106                  Ακριβοσούλης                  Αλέξανδρος                  52,48                  Ανεξάρτητος

107                  Γκισάκης                  Ιωάννης                  52,56                  ΣΜΝΛαρισας

108                  Νάτσιος                  Νικόλαος                  52,57                  λαρ Ανεξάρτητος

109                  Οικονόμου                  Δημήτριος                  53,09                  ΣΔΥ Βόλου

110                  Καραγιάννης                   Άγγελος                  53,15                  Ανεξάρτητος

111                  Δρόσος                  Αθανάσιος                  53,16                  ΣΜΝΛαρισας

112                  Μποτζιόρλος                  Χρήστος                  53,16                  ΣΜΝΛαρισας

113                  Καραγκούνης                  Ζαφείρης                  53,19                  GFE

114                  Γεωργίου                  Σωκράτης                  53,2

115                  Περήφανος                  Γεώργιος                  53,42                  Ανεξάρτητος

116                  Χαντζούλης                  Νικόλαος                  53,44                  Σμόκοβο

117                  Καμπαγιάννης                  Νικόλαος                  53,46                  ΣΔΥ Τρικάλων

118                  Φωστερής                  Σπυρίδων                  53,48                  Ανεξάρτητος

119                  Πλακιάς                  Θωμάς                  54,03                  Ανεξάρτητος

120                  Βλαμούλης                  Ιωάννης                  54,19                  Ανεξάρτητος

121                  Κουτούδης                  Ιωάννης                  54,3                  Ανεξάρτητος

122                  Ντελέρμ                  Αρνώ                  54,42                  Σύλλογος Ράγκμπι Λάιονς Θεσ/νίκη

123                  Αρμανίδης                  Χρήστος                  54,45                  ΣΔΥ Βόλου

124                  Κυριαζής                  Μιχάλης                  54,47                  ΣΔΥ Βόλου

125                  Καραμέτος                  Ηλίας                  54,52                  Ανεξάρτητος

126                  Λίνος                                    55,34

127                  Κόλλιας                  Χρήστος                  55,38                  Ανεξάρτητος

128                  Δεσυνιώτης                  Κων/νος                  55,39                  Ανεξάρτητος

129                  Τάτσης                  Φώτιος                  55,41                  Ανεξάρτητος

130                  Δημάκης                  Δημήτριος                  55,52                  Ανεξάρτητος

131                  Τσέτσας                  Χρήστος                  55,53                  Ανεξάρτητος

132                  Παπαδημητρίου                  Σπύρος                  56,05                  λαρ Ανεξάρτητος

133                  Τσάγγαλης                  Ιωάννης                  56,05                  Ανεξάρτητος

134                  Μεταξάς                  Ευάγγελος                  56,05                  Ανεξάρτητος

135                  Σιώπης                  Βασίλειος                  56,05                  Ανεξάρτητος

136                  Κατσαβάκης                  Γεώργιος                  56,11                  Ανεξάρτητος

137                  Κουκορίκης                  Κων/νος                  56,17

138                  Νάτσιος                  Γεώργιος                  56,25                  ΣΜΝΛαρισας

139                  Σταμόπουλος                  Βασίλειος                  56,28                  ΣΔΥ Τρικάλων

140                  Αριστείδης                  Δημήτριος                  56,28                  ΣΔΥ Τρικάλων

141                  Διβάνης                  Ευάγγελος                  56,29                  ΣΔΥ Τρικάλων

142                  Τάσιος                  Χρήστος                  56,43                  ΣΔΥ Τρικάλων

143                  Παπακων/νου                  Αθανάσιος                  46,46                  Ανεξάρτητος

144                  Λάγος                  Στάθης                  56,59

145                  Παπαευαγγέλου                  Νικόλαος                  57,03

146                  Παπαστεργίου                  Κων/νος                  57,12                  ΣΜΝΛαρισας

147                  Κακαζούκης                  Ευάγγελος                  57,16

148                  Βασιλειάδης                  Σταύρος                  57,18                  ΣΔΥ Βόλου

149                  Ντούμος                  Ιωάννης                  57,18                  Ανεξάρτητος

150                  Μπαντής                  Νικόλαος                  57,2                  Ανεξάρτητος

151                  Τζαβάρας                  Ιωάννης                  57,41

152                  Νάρης                  Απόστολος                  57,59                  Ανεξάρτητος

153                  Μπέκος                   Σπυρίδων                  58,02                  Ανεξάρτητος

154                  Θέμελης                  Γεώργιος                  58,03                  ΣΔΥ Τρικάλων

155                  Κωστούλης                  Ελευθέριος                  58,04                  Ανεξάρτητος

156                  Κοκκινοπούλου                  Αθανασία                  58,05                  ΣΜΝΛαρισας

157                  Δεδούσης                  Νικόλαος                  58,51                  ΣΜΝΛαρισας

158                  Γεωργαντάς                  Αθανάσιος                  58,55                  ΣΜΝΛαρισας

159                  Γεωργαντάς                  Δημήτριος                  58,57                  ΣΜΝΛαρισας

160                  Παπατζέλος                  Σταύρος                  58,58                  ΣΜΝΛαρισας

161                  Κονιδάρης                  Γεράσιμος                  59,06

162                  Καπέτας                  Νικόλαος                  59,11                  Ανεξάρτητος

163                  Ιωαννίδης                  Κυριάκος                  59,2                  Ανεξάρτητος

164                  Τσίρας                  Αθανάσιος                  59,25                  Ευρύπυλος Παλαμά

165                  Κων/νου                  Γεώργιος                  59,49                  Καρδίτσα

166                  Παπαργύρη                  Γιώτα                  59,5                  Ανεξάρτητος

167                  Καπούλας                  Ιωάννης                  1,00,2                  Ανεξάρτητος

168                  Γκαρσίδης                  Πασχάλης                  1,00,24                  ΣΜΝΛαρισας

169                  Θώμος                  Νικόλαος                  1,00,3                  Ανεξάρτητος

170                  Κατσαρός                  Δημήτριος                  1,0032                  Καρδίτσα

171                  Πάλλας                  Δημοσθένης                  1,00,33                  ΣΔΥ Τρικάλων

172                  Βασιλάκος                  Ιωάννης                  1,0043

173                  Χριστοδούλου                  Παναγιώτης                  1,0051

174                  Βλαλούλης                  Γεώργιος                  1,01,03                  Ανεξάρτητος

175                  Αρμανίδης                  Γιάννης                  1,01,23                  Φάρσαλα

176                  Σβάρνας                  Ηλίας                  1,01,18                  Ανεξάρτητος

177                  Κοκκινοπούλου                  Δήμητρα                  1,01,21                  Ανεξάρτητος

178                  Χριστίδης                  Αθανάσιος                  1,01,59                  Καρδίτσα

179                  Δαλαμάγκας                  Γρηγόριος                  1,02,16                  Ανεξάρτητος

180                  Κατσιάκης                  Ιωάννης                  1,02,30                  ΣΜΝΛαρισας

181                  Τρικαλιώτης                  Γεώργιος                  1,02,54                  Ανεξάρτητος

182                  Λίτσιος                  Δημήτριος                  1,02,57                  Ανεξάρτητος

183                  Χριστοδούλου                  Εμμανουήλ                  1,02,59                  Ανεξάρτητος

184                  Ναλμπάντης                   Αλέξανδρος                  1,03,01                  Ανεξάρτητος

185                  Μπουντώλα                  Μερόπη                  1,03,24                  Ζεύς Πιερίας

186                  Στάθης                  Ιωάννης                  1,03,37                  Ζεύς Πιερίας

187                  Τσούρβακας                  Χρυσοβαλάντης                  1,04,01                  Ανεξάρτητος

188                  Κοντοτάσιος                  Βασίλειος                  1,04,09                  Ανεξάρτητος

189                  Θεοχαρόπουλος                  Βάιος                  1,05,21                  ΣΜΝΛαρισας

190                  Κουκούλη                  Ανδριάνα                  1,05,29                  Αριδαια

191                  Καραδημητρίου                  Ευστάθιος                  1,05,44                  ΣΔΥ Βόλου

192                  Αβραμίδης                  Ευστάθιος                  1,06,04                  Ανεξάρτητος

193                  Κόκας                  Δημήτριος                  1,06,15                  Ανεξάρτητος

194                  Φάλτσης                  Βασίλειος                  1,06,43                  λαρ Ανεξάρτητος

195                  Γιαμαλής                  Κων/νος                  1,06,44                  Ανεξάρτητος

196                  Ιωαννίδης                  Παναγιώτης                  1,07,01                  λαρ Ανεξάρτητος

197                  Δότσιου                  Αρετή                  1,07,18                  Ζεύς Πιερίας

198                  Ανεστόπουλος                  Μιχάλης                  1,07,46                  ΣΜΝΛαρισας

199                  Αυγέρος                  Ευάγγελος                  1,07,47                  Ανεξάρτητος

200                  Αλεξίου                  Απόστολος                  1,08,09                  ΣΜΝΛαρισας

201                  Βρατσίστας                  Ανδρέας                  1,08,45                  ΣΜΝΛαρισας

202                  Perakis                  Christian                  1,08,46                  λαρ Ανεξάρτητος

203                  Μπράτσε                  Ιωάννα                  1,08,59                  Ανεξάρτητη

204                  Θωμαίδης                  Ιωάννης                  1,10,01                  Ανεξάρτητος

205                  Τολιόπουλος                  Ανδρέας                  1,10,41                  Καρδίτσα

206                  Γαλάνης                  Κων/νος                  1,12,01                  Ανεξάρτητος

207                  Φιλτσιλής                  Παναγιώτης                  1,12,01                  Ανεξάρτητος

208                  Σμαράς                  Νικόλαος                  1,12,13                  Ανεξάρτητος

209                  Σιδηρόπουλος                  Βασίλειος                  1,12,19                  Ανεξάρτητος

210                  Αγγελής                  Κων/νος                  1,12,23                  Ανεξάρτητος

211                  Μολδοβάνης                  Ιωάννης                  1,12,32                  Ανεξάρτητος

212                  Μάνδρος                  Χαράλαμπος                  1,14,01                  Ανεξάρτητος

213                  Χασιώτης                  Γεώργιος                  1,14,16                  Ανεξάρτητος

214                  Σπυριδάκης                  Αναστάσιος                  1,15,23                  Ανεξάρτητος

215                  Παπαζήση                   Αλίκη                  1,15,24                  Ανεξάρτητη

216                  Κρούεζας                  Αλέξανδρος                  1,15,35                  Ανεξάρτητος

217                  Συμεωνίδης                  Νικόλαος                  1,16,08                  Ανεξάρτητος

218                  Ακρίβος                  Χρήστος                  1,16,31                  ΣΔΥ Τρικάλων

219                  Μπέκος                  Γεώργιος Σπυρίδων                  1,16,46                  Ανεξάρτητος

220                  Τσανογιάννης                  Ιωάννης                  1,17,25                  Ανεξάρτητος

221                  Βελόνης                  Δημήτριος                  1,17,25                  Ανεξάρτητος

222                  Ασπιώτης                  Χρήστος                  1,18,01                  ΕΟΣ Λάρισας

223                  Μαζαράκη                  Ήρα                  1,18,24                  Ανεξάρτητη

224                  Σακκάς                  Νικόλαος                  1,18,57                  ΣΔΥ Τρικάλων

225                  Καραμούζης                  Νικόλαος                  1,19,36                  ΣΔΥ Τρικάλων

226                  Μπουμπουνάρας                  Βασίλειος                  1,19,39                  Ανεξάρτητος

227                  Σταυροθεοδώρου                  Ευα                  1,21,14                  Ανεξάρτητη

228                  Σταυροθόδωρος                  Παναγιώτης                  1,21,16                  Ανεξάρτητος

229                  Πηρουνάκης                  Νικηφόρος                  1,25,09                  Ανεξάρτητος

230                  Τσαούσι                   Άννα                  1,32,48                  Ανεξάρτητη

231                  Σακελαρίου                  Βασίλειος                  1,32,57                  Ανεξάρτητος

232                  Γρινιεζάκη                  Μαριάνα                  1,44,20                  Ανεξάρτητη

233                  Μαμαντόπουλος                  Ιωάννης                  1,47,01                  λαρ Ανεξάρτητος



Αποτελέσματα 3ου Ιπποκράτειου Δρόμου σε Κατηγορίες

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΣ

1.       Χατζηγιάννης Γεώργιος  35,02,64 από τον ΣΔ Καρδίτσας

2.       Κακαρόντζας Αντώνιος  35,02,66 από τη Λάρισα

3.       Κακαές Βαίος                   38,00 από τη Λάρισα

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1.       Επιτροπάκη Ζωή      48,05

2.       Γκερλή Αικατερίνη   50,03 από τον Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας

3.       Αλεξίου Αικατερίνη  51,01 από τον Σύλλογο Δρομέων Υγείας Τρικάλων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29 ΑΝΔΡΕΣ

1.       Μαλάι Δημήτριος      38,04 από ΣΔ Καρδίτσας

2.       Κουκουζέλης Ανδρέας   38,44 από ΣΔ Καρδίτσας

3.       Παλούκης Χρήστος     39,26 από ΣΔ Καρδίτσας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39 ΑΝΔΡΕΣ

1.       Γούλας Απόστολος  41,05 από τον Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας

2.       Παλάντζας Κων/νος   41,39 από τον Σύλλογο Δρομέων Υγείας Βόλου

3.       Δρόσσος Πέτρος    42,02   από την Αττική

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΕΣ

1.       Κωνσταντινίδης Κοσμάς  39,04 από τη Θεσσαλονίκη

2.       Καρακώστας Δημήτριος   39,42    Φιλαθλητικό Σύλλογος Λαμίας

3.       Αντωνίου Θεόδωρος 41,31 από τον ΣΔΥ Τρικάλων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59 ΑΝΔΡΕΣ

1.       Κυριαζής Κων/νος  43,01 από τον ΣΔΥ Βόλου

2.       Βουρλογιάννης Αργύριος 43,23 ΣΔΥ Βόλου

3.       Λάμαρης Ιωάννης 43,54 από τον Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60-69 ΑΝΔΡΕΣ

1.       Μπασδέκης Παύλος 43,59 από τον Απόλλωνα Αττικής

2.       Παπαδόπουλος Αθανάσιος 47,06 από τον ΣΔΥ Βόλου

3.       Λάππας Στέργιος 52,20 από το ΣΔ Καρδίτσας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 70+

1.       Θέμελης Γεώργιος 58,03 από τον ΣΔΥ Τρικάλων

2.       Σακκάς Νικόλαος 1,18,57 από τον ΣΔΥ Τρικάλων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29 ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1.       Κοκκινοπούλου Δήμητρα 1,01,21 από τη Λάρισα

2.       Μπουντώλα Μερόπη 1,03,24  από τον Ζεύς Πιερίας

3.       Κουκούλη Ανδριάνα 1,05,29 από την Αριδαία

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39 ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1.       Παπαργύρη Γιώτα 59,05

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40+ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1.       Κοκκινοπούλου Αθανασία 58,05 από τον Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας

2.       Δότσιου Αρετή 1,07,18 από τον Ζεύς Πιερίας

3.       Μπράτσε Ιωάννα 1,08,59

Επίσης βραβεύτηκαν ως πολυπληθέστεροι σύλλογοι για τη συμμετοχή τους ο ΣΔΥ Τρικάλων και ο ΣΔΥ Βόλου.

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

...διάβασε επίσης
Το Υποσυνείδητο μέρος της προσπάθειας Διαδραστικό προπονητικό προγράμμα 5000m (8 εβδομάδες)

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Τι είδε ο διάσημος συγγραφέας Χαρούκι Μουρακάμι στον Μαραθώνα όταν ήρθε για τρέξιμο Ο Νίκος Αλέφαντος τα βάζει ξανά με τους μαραθωνοδρόμους
Η σημασία της σωστής ενυδάτωσης Τι είναι το «καλό» και «κακό» λίπος. Οι καλύτερες τροφές για καύσεις
Nutrition News


Athens Marathon the Authentic
Garmin
Suunto
FitnessPulse.gr
Runster

Πρέπει να διαβάσετε
19 Σεπ 17
ERGO Marathon Expo 2017, 9-11 Νοεμβρίου 2017, Κλειστό Γήπεδο Tae Kwon Do Φαλήρου
H έκθεση "ERGO Marathon Expo 2017", αναπόσπαστο πλέον κομμάτι του Μαραθωνίου Αθήνας και έκθεση – θεσμός στον χώρο του αθλητισμού, επιστρέφει από την Πέμπτη 9 μέχρι και το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017 στο Κλειστό Γήπεδο Tae Kwon Do του Φαλήρου για να παρουσιάσει όλες τις τελευταίες εξελίξεις στον αθλητισμό και τα πιο σύγχρονα αθλητικά προϊόντα και υπηρεσίες.
18 Σεπ 17
Διαγωνισμός! Κέρδισε δωρεάν εργομέτρηση ενόψει του Φθινοπωρινού σου Μαραθωνίου!
Το Φθινόπωρο έφτασε και οι Μαραθώνιοι ανά τον κόσμο πολλοί! Έχεις ήδη δηλωθεί, προπονείσαι σκληρά και εμείς ... σου δίνουμε την ευκαιρία να κερδίσεις ένα πολύτιμο δωράκι! Το RunningNews.gr εξασφάλισε για δυο τυχερούς απο σας, εργομέτρηση εντελώς δωρεάν στο εργομετρικό κέντρο myathlete.grενόψει του αγώνα σας!
12 Σεπ 17
1η Οκτωβρίου το Energy Triathlon Tolo 2017, στο πανέμορφο Τολό του Δήμου Ναυπλιέων. Δήλωσε συμμετοχή τώρα!
Ο Δήμος Ναυπλιέων – Δ.Ο.Π.Π.Α.Τ και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου διοργανώνουν  αγώνες Τριάθλου – Multisports με την επωνυμία «Energy Triathon Tolo» την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2017, ο οποίοι θα λάβουν χώρα με κέντρο διεξαγωγής το Τολό Αργολίδας και διαδρομές εντός του Δήμου Ναυπλιέων.


©2005-2017 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse