Pearl Izumi
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Επικοινωνία Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
High5 Sports Nutrition NSCoaching Holmes Running Krommidas Coaching Services GU Energy Gel Kasimis Training
Αποτελέσματα
Intersport
Saucony


Outrun
Double Road Race Athens
Relays
Vartzakeios

FitnessPulse.gr
Time to Feel Good
Nutrition Planet

03 Ιουν 12 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 10.000μ Α/Γ & Νέων 2012

ΣΕΓΑΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ (Α-Γ) / ΜΕΓΑΡΑ, 03/06/2012

10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΣΕΙΡΑ 1η - ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 19:00

Α/Α            Νο            ΕΠΩΝΥΜΟ            ΟΝΟΜΑ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΕΠΙΔΟΣΗ             ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1            120            ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1989            Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ            34:52.29            ΑΝΔΡΩΝ

2            107            ΣΟΓΙΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1991            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            35:08.35            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

3            180            ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1983            Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ            35:15.19            ΑΝΔΡΩΝ

4            251            ΝΙΚΟΛΑΟΥ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1980            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            35:16.93            ΑΝΔΡΩΝ

5            242            ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1980            Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ            35:21.87            ΑΝΔΡΩΝ

6            169            ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            1971            Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ            35:24.64            ΑΝΔΡΩΝ

7            158            ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ            ΜΙΧΑΛΗΣ            1992            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            35:37.69            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

8            104            ΚΟΚΟΛΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1989            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            35:41.49            ΑΝΔΡΩΝ

9            113            ΠΕΤΣΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1990            Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ            35:55.78            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

10            108            ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ            ΣΤΕΡΓΙΟΣ            1992            Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            35:57.35            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

11            153            ΜΗΣΙΑΡΗΣ            ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ            1993            Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ            35:57.52            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

12            254            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ            1991            Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            36:09.69            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

13            237            ΙΩΑΝΝΟΥ            ΛΕΩΝΙΔΑΣ            1992            Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ            36:55.75            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

14            176            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            1993            Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ            36:57.09            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

15            148            ΦΟΛΕΤΑ            ΜΑΡΙΟΣ            1993            Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ            37:37.29            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

16            498            ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ            ΤΖΩΡΤΖΗΣ            1991            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            37:40.54            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

17            252            ΣΙΔΗΡΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1974            ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.            38:21.34            ΑΝΔΡΩΝ

18            319            ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1993            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            38:33.72            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

19            106            ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1969            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            38:35.52            ΑΝΔΡΩΝ

20            181            ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1985            Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ            38:48.70            ΑΝΔΡΩΝ

21            367            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΠΑΥΛΟΣ            1991            Μ.Ε.Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            38:53.99            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

22            250            ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ            ΧΑΡΙΤΩΝ            1994            Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ            38:58.76            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

23            172            ΚΟΜΜΑΤΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1956            Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ             39:15.69            ΑΝΔΡΩΝ

111            ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            1965            Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

119            ΚΟΚΟΡΕΣ            ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ            1963            Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

136            ΒΩΒΟΣ            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ            1967            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

137            ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ            1968            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

145            ΣΚΟΡΔΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1976            Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

166            ΒΛΑΧΑΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ            1993            Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            DNF            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

238            ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1986            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

255            ΔΑΒΙΩΤΗΣ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1991            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            DNF            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

105            ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ            1971            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

116            ΑΔΑΜ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1991            ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ            DNS            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

125            ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1964            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

126            ΛΟΥΚΕΡΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ            1987            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

127            ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ            ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ            1976            ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

130            ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ            ΑΛΕΞΙΟΣ            1966            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

155            ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ            1990            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            DNS            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

159            ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ            ΗΛΙΑΣ            1981            Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

160            ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ            ΠΕΤΡΟΣ            1969            Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

179            ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ            ΣΩΤΗΡΙΟΣ            1991            Α.Π.Ο. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ (ΑΠΟΕΛ)            DNS            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ


10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β' ΤΕΛΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

ΣΕΙΡΑ 2η - ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 19:45

Α/Α            Νο            ΕΠΩΝΥΜΟ            ΟΝΟΜΑ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΕΠΙΔΟΣΗ             ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1            356            ΜΕΡΟΥΣΗΣ            ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ            1982            ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ            30:51.78            ΑΝΔΡΩΝ

2            355            ΖΕΡΒΑΚΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1984            ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.            31:20.11            ΑΝΔΡΩΝ

3            391            ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1972            Α.Ε.Κ.            31:26.77            ΑΝΔΡΩΝ

4            336            ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1969            Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ            31:29.29            ΑΝΔΡΩΝ

5            394            ΜΑΓΓΙΝΑΣ            ΔΗΜΟΣ            1982            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.            31:40.50            ΑΝΔΡΩΝ

6            340            ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1991            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            32:35.96            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

7            332            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1984            ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ            32:41.78            ΑΝΔΡΩΝ

8            329            ΠΙΤΣΩΛΗΣ             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            1993            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            32:50.14            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

9            110            ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1984            Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ            32:54.75            ΑΝΔΡΩΝ

10            117            ΚΡΕΚΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1982            Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ            33:18.12            ΑΝΔΡΩΝ

11            334            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΑΝΤΩΝΗΣ            1980            Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ            33:21.95            ΑΝΔΡΩΝ

12            335            ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ            1986            Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ            33:30.57            ΑΝΔΡΩΝ

13            322            ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1971            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            34:18.83            ΑΝΔΡΩΝ

14            333            ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ            ΚΥΡΙΑΚΟΣ            1990            ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ            34:28.03            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

15            328            ΠΑΣΠΑΤΗΣ            ΑΛΕΞΗΣ            1981            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            34:36.10            ΑΝΔΡΩΝ

16            337            ΜΑΡΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1976            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            34:42.86            ΑΝΔΡΩΝ

17            456            ΜΑΛΤΕΖΟΣ            ΛΑΜΠΡΟΣ            1994            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            35:04.19            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

18            331            ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ            ΦΩΤΙΟΣ            1992            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            36:23.60            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

339            ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            ΙΑΣΩΝ            1992            Γ.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ            DQ            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

338            ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1966            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

357            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1975            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

362            ΤΣΙΟΥΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1983            Γ.Σ. ΠΥΛΗΣ            DNF            ΑΝΔΡΩΝ

128            ΣΠΥΡΟΥ             ΧΡΗΣΤΟΣ            1992            Μ.Ε.Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            DNF            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

314            ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ             ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1976            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

330            ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ            ΓΡΗΓΟΡΗΣ            1981            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

368            ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1990            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

370            ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ            ΠΑΥΛΟΣ            1969            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

371            ΤΣΩΛΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            1992            Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            DNS            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

375            ΚΑΛΔΗΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1989            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

386            ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1975            ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

388            ΤΟΥΣΕ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1990            Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ            DNS            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

351            ΠΑΡΜΑΚΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ            1984            Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

360            ΠΟΥΛΙΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1977            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

365            ΔΡΟΣΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1985            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.            DNS            ΑΝΔΡΩΝ

392            ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1981            Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ            DNS            ΑΝΔΡΩΝ


10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΤΕΛΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

Α/Α            Νο            ΕΠΩΝΥΜΟ            ΟΝΟΜΑ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΕΠΙΔΟΣΗ             ΒΑΘΜΟΙ            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1            356            ΜΕΡΟΥΣΗΣ            ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ            1982            ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ            30:51.78            13            ΑΝΔΡΩΝ

2            355            ΖΕΡΒΑΚΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1984            ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.            31:20.11            11            ΑΝΔΡΩΝ

3            391            ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1972            Α.Ε.Κ.            31:26.77            10            ΑΝΔΡΩΝ

4            336            ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1969            Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ            31:29.29            9            ΑΝΔΡΩΝ

5            394            ΜΑΓΓΙΝΑΣ            ΔΗΜΟΣ            1982            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.            31:40.50            8            ΑΝΔΡΩΝ

6            340            ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1991            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            32:35.96            7            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

7            332            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1984            ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ            32:41.78            6            ΑΝΔΡΩΝ

8            329            ΠΙΤΣΩΛΗΣ             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            1993            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            32:50.14            5            ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

9            110            ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1984            Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ            32:54.75            4            ΑΝΔΡΩΝ

10            117            ΚΡΕΚΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1982            Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ            33:18.12            3            ΑΝΔΡΩΝ

11            334            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΑΝΤΩΝΗΣ            1980            Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ            33:21.95            2            ΑΝΔΡΩΝ

12            335            ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ            1986            Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ            33:30.57            1            ΑΝΔΡΩΝ

13            322            ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1971            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            34:18.83                        ΑΝΔΡΩΝ

14            333            ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ            ΚΥΡΙΑΚΟΣ            1990            ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ            34:28.03                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

15            328            ΠΑΣΠΑΤΗΣ            ΑΛΕΞΗΣ            1981            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            34:36.10                        ΑΝΔΡΩΝ

16            337            ΜΑΡΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1976            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            34:42.86                        ΑΝΔΡΩΝ

17            120            ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1989            Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ            34:52.29                        ΑΝΔΡΩΝ

18            456            ΜΑΛΤΕΖΟΣ            ΛΑΜΠΡΟΣ            1994            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            35:04.19                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

19            107            ΣΟΓΙΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1991            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            35:08.35                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

20            180            ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1983            Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ            35:15.19                        ΑΝΔΡΩΝ

21            251            ΝΙΚΟΛΑΟΥ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1980            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            35:16.93                        ΑΝΔΡΩΝ

22            242            ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1980            Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ            35:21.87                        ΑΝΔΡΩΝ

23            169            ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            1971            Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ            35:24.64                        ΑΝΔΡΩΝ

24            158            ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ            ΜΙΧΑΛΗΣ            1992            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            35:37.69                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

25            104            ΚΟΚΟΛΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1989            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            35:41.49                        ΑΝΔΡΩΝ

26            113            ΠΕΤΣΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1990            Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ            35:55.78                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

27            108            ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ            ΣΤΕΡΓΙΟΣ            1992            Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            35:57.35                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

28            153            ΜΗΣΙΑΡΗΣ            ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ            1993            Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ            35:57.52                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

29            254            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ            1991            Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            36:09.69                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

30            331            ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ            ΦΩΤΙΟΣ            1992            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            36:23.60                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

31            237            ΙΩΑΝΝΟΥ            ΛΕΩΝΙΔΑΣ            1992            Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ            36:55.75                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

32            176            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            1993            Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ            36:57.09                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

33            148            ΦΟΛΕΤΑ            ΜΑΡΙΟΣ            1993            Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ            37:37.29                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

34            498            ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ            ΤΖΩΡΤΖΗΣ            1991            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            37:40.54                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

35            252            ΣΙΔΗΡΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1974            ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.            38:21.34                        ΑΝΔΡΩΝ

36            319            ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1993            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            38:33.72                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

37            106            ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1969            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            38:35.52                        ΑΝΔΡΩΝ

38            181            ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1985            Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ            38:48.70                        ΑΝΔΡΩΝ

39            367            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΠΑΥΛΟΣ            1991            Μ.Ε.Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            38:53.99                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

40            250            ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ            ΧΑΡΙΤΩΝ            1994            Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ            38:58.76                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

41            172            ΚΟΜΜΑΤΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1956            Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ             39:15.69                        ΑΝΔΡΩΝ

339            ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            ΙΑΣΩΝ            1992            Γ.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ            DQ                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

111            ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            1965            Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

119            ΚΟΚΟΡΕΣ            ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ            1963            Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

136            ΒΩΒΟΣ            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ            1967            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

137            ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ            1968            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

145            ΣΚΟΡΔΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1976            Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

166            ΒΛΑΧΑΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ            1993            Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            DNF                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

238            ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1986            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

255            ΔΑΒΙΩΤΗΣ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1991            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            DNF                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

338            ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1966            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

357            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1975            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

362            ΤΣΙΟΥΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1983            Γ.Σ. ΠΥΛΗΣ            DNF                        ΑΝΔΡΩΝ

128            ΣΠΥΡΟΥ             ΧΡΗΣΤΟΣ            1992            Μ.Ε.Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            DNF                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

105            ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ            1971            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

116            ΑΔΑΜ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1991            ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ            DNS                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

125            ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1964            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

126            ΛΟΥΚΕΡΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ            1987            Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

127            ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ            ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ            1976            ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

130            ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ            ΑΛΕΞΙΟΣ            1966            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

155            ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ            1990            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            DNS                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

159            ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ            ΗΛΙΑΣ            1981            Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

160            ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ            ΠΕΤΡΟΣ            1969            Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

179            ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ            ΣΩΤΗΡΙΟΣ            1991            Α.Π.Ο. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ (ΑΠΟΕΛ)            DNS                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

314            ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ             ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1976            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

330            ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ            ΓΡΗΓΟΡΗΣ            1981            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

368            ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1990            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

370            ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ            ΠΑΥΛΟΣ            1969            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

371            ΤΣΩΛΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            1992            Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            DNS                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

375            ΚΑΛΔΗΣ             ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1989            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

386            ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1975            ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

388            ΤΟΥΣΕ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1990            Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ            DNS                        ΝΕΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ

351            ΠΑΡΜΑΚΗΣ            ΜΙΧΑΗΛ            1984            Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

360            ΠΟΥΛΙΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1977            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

365            ΔΡΟΣΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1985            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ

392            ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1981            Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ            DNS                        ΑΝΔΡΩΝ


10.000μ. ΝΕΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

Α/Α            Νο            ΕΠΩΝΥΜΟ            ΟΝΟΜΑ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΕΠΙΔΟΣΗ             ΒΑΘΜΟΙ            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1            340            ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1991            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            32:35.96            13            ΝΕΩΝ Α

2            329            ΠΙΤΣΩΛΗΣ             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            1993            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            32:50.14            11            ΝΕΩΝ Α

3            333            ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ            ΚΥΡΙΑΚΟΣ            1990            ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ            34:28.03            10            ΝΕΩΝ Α

4            456            ΜΑΛΤΕΖΟΣ            ΛΑΜΠΡΟΣ            1994            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            35:04.19            9            ΝΕΩΝ Α

5            107            ΣΟΓΙΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            1991            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            35:08.35            8            ΝΕΩΝ Α

6            158            ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ            ΜΙΧΑΛΗΣ            1992            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            35:37.69            7            ΝΕΩΝ Α

7            113            ΠΕΤΣΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1990            Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ            35:55.78            6            ΝΕΩΝ Α

8            108            ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ            ΣΤΕΡΓΙΟΣ            1992            Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            35:57.35            5            ΝΕΩΝ Α

9            153            ΜΗΣΙΑΡΗΣ            ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ            1993            Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ            35:57.52            4            ΝΕΩΝ Α

10            254            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ            1991            Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            36:09.69            3            ΝΕΩΝ Α

11            331            ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ            ΦΩΤΙΟΣ            1992            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            36:23.60            2            ΝΕΩΝ Α

12            237            ΙΩΑΝΝΟΥ            ΛΕΩΝΙΔΑΣ            1992            Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ            36:55.75            1            ΝΕΩΝ Α

13            176            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            1993            Γ.Σ. ΚΗΦΗΣΙΑΣ            36:57.09            1            ΝΕΩΝ Α

14            148            ΦΟΛΕΤΑ            ΜΑΡΙΟΣ            1993            Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ            37:37.29                        ΝΕΩΝ Α

15            498            ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ            ΤΖΩΡΤΖΗΣ            1991            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            37:40.54                        ΝΕΩΝ Α

16            319            ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1993            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            38:33.72                        ΝΕΩΝ Α

17            367            ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΠΑΥΛΟΣ            1991            Μ.Ε.Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            38:53.99                        ΝΕΩΝ Α

18            250            ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ            ΧΑΡΙΤΩΝ            1994            Α.Ο.Π. ΚΟΥΡΟΣ            38:58.76                        ΝΕΩΝ Α

339            ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            ΙΑΣΩΝ            1992            Γ.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ            DQ                        ΝΕΩΝ Α

166            ΒΛΑΧΑΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ            1993            Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            DNF                        ΝΕΩΝ Α

255            ΔΑΒΙΩΤΗΣ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1991            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            DNF                        ΝΕΩΝ Α

128            ΣΠΥΡΟΥ             ΧΡΗΣΤΟΣ            1992            Μ.Ε.Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            DNF                        ΝΕΩΝ Α

116            ΑΔΑΜ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1991            ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ            DNS                        ΝΕΩΝ Α

155            ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ            1990            Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ            DNS                        ΝΕΩΝ Α

179            ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ            ΣΩΤΗΡΙΟΣ            1991            Α.Π.Ο. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ (ΑΠΟΕΛ)            DNS                        ΝΕΩΝ Α

368            ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1990            Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            DNS                        ΝΕΩΝ Α

371            ΤΣΩΛΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            1992            Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            DNS                        ΝΕΩΝ Α

388            ΤΟΥΣΕ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1990            Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ            DNS                        ΝΕΩΝ Α


10.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 20:30

Α/Α            Νο            ΕΠΩΝΥΜΟ            ΟΝΟΜΑ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΕΠΙΔΟΣΗ             ΒΑΘΜΟΙ            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1            606            ΡΕΜΠΟΥΛΗ            ΟΥΡΑΝΙΑ            1989            Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ            34:33.63            13            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2            599            ΓΑΖΕΑ            ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ            1977            ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ            36:49.87            11            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3            609            ΔΗΜΑΚΗ            ΝΤΕΝΙΖ            1977            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            37:03.23            10            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

4            613            ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ            ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ            1992            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            37:24.37            9            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

5            647            ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΛΕΧΤΕΡ            ΕΛΕΝΗ            1968            Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ            37:53.98            8            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

6            608            ΒΛΑΧΑΚΗ            ΓΙΩΤΑ            1991            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            38:20.87            7            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

7            604            ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΑ            1979            Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ            38:23.09            6            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

8            617            ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ            1973            Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ            38:26.69            5            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9            299            ΛΟΥΒΗ            ΘΕΩΝΗ            1987            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            39:51.82            4            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

10            602            ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ            ΞΕΝΙΑ            1984            Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ            40:05.85            3            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

11            449            ΖΙΑΚΟΥ            ΓΕΝΟΒΕΦΑ            1992            Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            40:11.79            2            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12            605            ΚΟΡΟΖΗ            ΑΝΤΩΝΙΑ            1990            Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ            40:13.27            1            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13            616            ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ            ΓΕΩΡΓΙΑ            1965            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.            40:46.14            1            ΓΥΝΑΙΚΩΝ

14            615            ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ            ΜΑΡΙΑ            1991            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            40:53.05            1            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15            302            ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ            ΧΡΥΣΟΥΛΆ            1992            Α.Π.Ο. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ (ΑΠΟΕΛ)            41:27.87            1            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16            607            ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ             ΔΗΜΗΤΡΑ            1992            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            41:54.36            1            ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

17            614            ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ            ΑΝΝΑ            1978            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            42:05.52                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

18            300            ΛΟΥΒΗ            ΓΕΩΡΓΙΑ            1992            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            42:05.96                        ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19            618            ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ            ΕΥΘΥΜΙΑ            1991            Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ            42:53.64                        ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20            620            ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ            ΚΛΕΟΝΙΚΗ            1990            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            43:49.22                        ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21            622            ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ            ΜΑΤΙΝΑ            1990            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            44:11.72                        ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

22            648            ΒΕΝΕΤΗ            ΦΩΤΕΙΝΗ            1979            Γ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ            44:25.72                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

23            623            ΘΩΜΑ            ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ            1991            ΠΑΟΚ            45:42.22                        ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

448            ΣΑΠΙΟΥ            ΒΗΘΛΕΕΜ            1981            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            DNF                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

619            ΤΣΑΚΙΡΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΙΩΑΝΝΑ            1991            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            DNF                        ΝΕΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ

165            ΖΕΡΒΗ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ            1968            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

301            ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            1967            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

303            ΔΕΛΛΗ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            1969            Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

603            ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ            ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ            1987            ΒΕΡΓΙΝΑ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

610            ΚΑΡΙΜΑΛΗ            ΣΜΑΡΑΓΔΑ            1973            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

611            ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ             ΛΟΥΚΙΑ            1970            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ

612            ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ            ΧΑΡΑ            1988            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            DNS                        ΓΥΝΑΙΚΩΝ


10.000μ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

Α/Α            Νο            ΕΠΩΝΥΜΟ            ΟΝΟΜΑ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΕΠΙΔΟΣΗ             ΒΑΘΜΟΙ            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1            613            ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ            ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ            1992            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            37:24.37            13            ΝΕΩΝ Γ

2            608            ΒΛΑΧΑΚΗ            ΓΙΩΤΑ            1991            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            38:20.87            11            ΝΕΩΝ Γ

3            449            ΖΙΑΚΟΥ            ΓΕΝΟΒΕΦΑ            1992            Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ            40:11.79            10            ΝΕΩΝ Γ

4            605            ΚΟΡΟΖΗ            ΑΝΤΩΝΙΑ            1990            Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ            40:13.27            9            ΝΕΩΝ Γ

5            615            ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ            ΜΑΡΙΑ            1991            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.            40:53.05            8            ΝΕΩΝ Γ

6            302            ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ            ΧΡΥΣΟΥΛΆ            1992            Α.Π.Ο. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ (ΑΠΟΕΛ)            41:27.87            7            ΝΕΩΝ Γ

7            607            ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ             ΔΗΜΗΤΡΑ            1992            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            41:54.36            6            ΝΕΩΝ Γ

8            300            ΛΟΥΒΗ            ΓΕΩΡΓΙΑ            1992            Α.Ο. ΠΕΛΩΨ            42:05.96            5            ΝΕΩΝ Γ

9            618            ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ            ΕΥΘΥΜΙΑ            1991            Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ            42:53.64            4            ΝΕΩΝ Γ

10            620            ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ            ΚΛΕΟΝΙΚΗ            1990            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            43:49.22            3            ΝΕΩΝ Γ

11            622            ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ            ΜΑΤΙΝΑ            1990            ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ            44:11.72            2            ΝΕΩΝ Γ

12            623            ΘΩΜΑ            ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ            1991            ΠΑΟΚ            45:42.22            1            ΝΕΩΝ Γ

619            ΤΣΑΚΙΡΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΙΩΑΝΝΑ            1991            Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ            DNF                        ΝΕΩΝ Γ

Mizuno
Σχόλια αναγνωστών
FitnessPulse
Triathlon News

adidas open run `
Salomon - Intersport
Garmin FR15
Puma

Centrum

Athens Marathon
My Runner
Endurance Science
εξοπλισμός & υπηρεσίες
15 Οκτ 14
Athens Marathon Expo 2014 the Authentic: Με όχημα το νέο μας όνομα... μπαίνουμε σε μία νέα εποχή!
«Αγκαλιάζοντας» τη νέα φάση στην οποία εισέρχεται φέτος ο Μαραθώνιος της Αθήνας, με την αλλαγή της ονομασίας του σε «Μαραθώνιος Αθήνας O Αυθεντικός», η Marathon Εxpo 2014 ετοιμάζεται ν’ ανοίξει τις πύλες της για ακόμα μία χρονιά στο εκθεσιακό κεντρο TAE KWON DO στο Φάληρο, από 6 έως 8 Νοεμβρίου 2014,
19 Σεπ 14
Η adidas παρουσιάζει το νέο Energy Boost: Τολμηρό στυλ και ασύγκριτη αίσθηση επιστροφής ενέργειας.
Η adidas παρουσιάζει το νεότερο μοντέλο του iconic Energy Boost με βελτιωμένη εφαρμογή, εμφάνιση και αίσθηση για να βοηθήσει τους runners να κατακτήσουν το δρόμο με αυτοπεποίθηση και στυλ!


RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία (Προπονητική, Υγεία, Διατροφή, Απόψεις), Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ και πολλά άλλα...
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: trinews.gr - CyclingNews.gr - CoachingServices - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse