Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Ag.Paraskevi
Limni Marathona
Lions
Nyxterines Diadromes
X-treme Stores

02 Δεκ 12 ← πίσω

Στα χνάρια του Δευκαλίωνος 2012

Στα χνάρια του Δευκαλίωνος

Δελφοί 2/12/12


Γενική κατάταξη αγώνα 8 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

1 1 68 SAMPANIS DIMITRIS M 00:52:15.8

2 2 17 FOTEINOS MIXALIS M 00:52:45.8

3 3 78 ZAKYNTHINOS EYGENIOS M 00:53:00.0

4 4 39 KOUTIS IOANNIS AXORTAGOI M 00:56:35.0

5 5 19 GIANNATOS GEORGIOS GO-SPORT M 01:00:30.5

6 6 117 MAKROPOULOS ALEXIS PATH RUNNERS M 01:01:20.2

7 7 129 LIOSSIS GIANNIS M 01:01:29.8

8 1 118 SYLAIOU MINA PLAN B BIKE + RUN W 01:04:00.6

9 8 49 MAMOUTIS VASILIS GO-SPORT M 01:04:04.2

10 9 15 BUBENDORF RETO M 01:08:22.8

11 10 13 BOUTSIKAS THANASIS M 01:10:10.8

12 11 77 XATZIAGORAKIS ATHANASIOS M 01:11:50.5

13 12 7 ATHANASOPOULOS GEORGIOS M 01:12:05.1

14 2 91 FIKIA MAROUSSA W 01:13:13.6

15 13 16 BUBENDORF THOMAS M 01:16:01.1

16 14 3 ALEKIZOGLOU PAVLOS PATH RUNNERS M 01:19:48.7

17 15 32 KONTOGIANNIS GEORGIOS M 01:21:03.5

18 16 75 STAMOS KOSTAS M 01:21:51.8

19 17 22 KATRODAVLIS KON/NOS M 01:22:13.7

20 3 99 KRIGKA MATINA W 01:22:26.3

21 4 112 SELEVISTA MELISSA-ANNA W 01:22:43.8

22 5 84 ARGYROPOULOU STELIANA W 01:22:44.2

23 6 100 LAZAROU ZOI SKI SHOP.GR W 01:25:59.8

24 7 113 SEREPISOU THEODORA W 01:29:59.1

25 8 79 AGGELI ARETH W 01:30:32.0

26 9 95 KLADOUHOU VASILIKI W 01:30:54.9

27 10 329 GIANNITSOU ATHANASIA W 01:31:39.1

28 18 31 KERASTAS NIKOLAOS M 01:32:46.3

28 19 47 LILIOS VASILIOS M 01:32:46.3

28 20 344 PAPANASTASIOU XENOFON M 01:32:46.3

28 11 116 XALIOTI THEANO W 01:32:46.3

32 12 115 TSOUMANI ALEXIA W 01:36:18.9

33 13 111 PAPAMIXAHL MARIA KRYSTALLHS OREIBATIKOS SYLLOGOS W 01:42:38.2

34 14 128 PAVLIDOU EVDOKIA W 01:48:07.8

35 15 98 KOURKOULA DIMITRA W 01:49:16.2

36 21 51 MOURTOS GIANNIS PATH RUNNERS M 02:02:54.5

36 16 114 SPYRAKOU DAFNI PATH RUNNERS W 02:02:54.5

38 22 20 GKIONIS IOANNIS SUMMIT RUNNERS KRANIDI TEAM M 02:24:22.2

DNS DNS 80 ANTONAKAKI KATERINA W -

DNS DNS 94 GIOLIA REA ALPAMAYOPRO W -

DNS DNS 21 GLOTSOS DIMITRIS M -

DNS DNS 26 KAVOURAS DIONYSIS M -

DNS DNS 37 KOSTOPOULOS SPYROS M -

DNS DNS 61 NTROUKAS GEORGIOS M -

DNS DNS 64 PAPADIMITRIOU PANAGIOTIS M -

DNS DNS 96 TRIANTOU ANASTASIA W -



Κατάταξη Ανδρών αγώνα 8 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

1 1 68 SAMPANIS DIMITRIS M 00:52:15.8

2 2 17 FOTEINOS MIXALIS M 00:52:45.8

3 3 78 ZAKYNTHINOS EYGENIOS M 00:53:00.0

4 4 39 KOUTIS IOANNIS AXORTAGOI M 00:56:35.0

5 5 19 GIANNATOS GEORGIOS GO-SPORT M 01:00:30.5

6 6 117 MAKROPOULOS ALEXIS PATH RUNNERS M 01:01:20.2

7 7 129 LIOSSIS GIANNIS M 01:01:29.8

9 8 49 MAMOUTIS VASILIS GO-SPORT M 01:04:04.2

10 9 15 BUBENDORF RETO M 01:08:22.8

11 10 13 BOUTSIKAS THANASIS M 01:10:10.8

12 11 77 XATZIAGORAKIS ATHANASIOS M 01:11:50.5

13 12 7 ATHANASOPOULOS GEORGIOS M 01:12:05.1

15 13 16 BUBENDORF THOMAS M 01:16:01.1

16 14 3 ALEKIZOGLOU PAVLOS PATH RUNNERS M 01:19:48.7

17 15 32 KONTOGIANNIS GEORGIOS M 01:21:03.5

18 16 75 STAMOS KOSTAS M 01:21:51.8

19 17 22 KATRODAVLIS KON/NOS M 01:22:13.7

28 18 31 KERASTAS NIKOLAOS M 01:32:46.3

28 18 47 LILIOS VASILIOS M 01:32:46.3

28 18 344 PAPANASTASIOU XENOFON M 01:32:46.3

36 21 51 MOURTOS GIANNIS PATH RUNNERS M 02:02:54.5

38 22 20 GKIONIS IOANNIS SUMMIT RUNNERS KRANIDI TEAM M 02:24:22.2

DNS 21 GLOTSOS DIMITRIS M -

DNS 26 KAVOURAS DIONYSIS M -

DNS 37 KOSTOPOULOS SPYROS M -

DNS 61 NTROUKAS GEORGIOS M -

DNS 64 PAPADIMITRIOU PANAGIOTIS M -




Κατάταξη Γυναικών αγώνα 8 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

8 1 118 SYLAIOU MINA PLAN B BIKE + RUN W 01:04:00.6

14 2 91 FIKIA MAROUSSA W 01:13:13.6

20 3 99 KRIGKA MATINA W 01:22:26.3

21 4 112 SELEVISTA MELISSA-ANNA W 01:22:43.8

22 5 84 ARGYROPOULOU STELIANA W 01:22:44.2

23 6 100 LAZAROU ZOI SKI SHOP.GR W 01:25:59.8

24 7 113 SEREPISOU THEODORA W 01:29:59.1

25 8 79 AGGELI ARETH W 01:30:32.0

26 9 95 KLADOUHOU VASILIKI W 01:30:54.9

27 10 329 GIANNITSOU ATHANASIA W 01:31:39.1

28 11 116 XALIOTI THEANO AKOL W 01:32:46.3

32 12 115 TSOUMANI ALEXIA W 01:36:18.9

33 13 111 PAPAMIXAHL MARIA KRYSTALLHS OREIBATIKOS SYLLOGOS W 01:42:38.2

34 14 128 PAVLIDOU EVDOKIA W 01:48:07.8

35 15 98 KOURKOULA DIMITRA W 01:49:16.2

36 16 114 SPYRAKOU DAFNI PATH RUNNERS W 02:02:54.5

DNS DNS 80 ANTONAKAKI KATERINA W -

DNS DNS 94 GIOLIA REA ALPAMAYOPRO W -

DNS DNS 96 TRIANTOU ANASTASIA W -



Γενική κατάταξη αγώνα 22 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

1 1 152 KARLOS KYRIAKOS SALOMON HELLAS M1 02:06:10.7

2 2 59 DIALEKTOS GEORGIOS PULSE 100 M1 02:06:11.2

3 3 102 GOUVAILIS XRISTOS FIFTH ELEMENT M1 02:11:43.8

4 4 189 TYROLOGOS PETROS A.S.<FILANDROS>/ROMAS PRO TRAINING M1 02:11:56.2

5 5 349 GANASOULIS GIANNIS NATURE IN ACTION M1 02:17:47.8

6 6 38 BATIS GEORGIOS BNCYCLING/WWW.TSIAS.COM M1 02:18:22.3

7 1 295 THANASSIAS IOANNIS A.S.DIONYSOS M2 02:19:46.4

8 2 196 ANESTIS LOUKAS M2 02:19:54.8

9 3 119 MASTROTHEODOROS TASOS INOV8.GR-ΕOS AHARNON M2 02:19:55.9

10 4 183 TASSIOPOULOS PETROS PATH RUNNERS M2 02:21:59.3

11 7 70 EYSTRATIOU IOANNIS SUMMIT RUNNERS KRANIDI TEAM M1 02:22:40.0

12 5 300 XOUVARDAS STRATOS SAFANS M2 02:23:08.7

13 8 191 XALIKIAS ELEFTHERIOS A.S.LEYKADAS <FILANDROS>/<XARTES> +BIKES BAR M1 02:24:53.0

14 6 246 KARAHALIAS DIMITRIS LEPANDO M2 02:24:55.5

15 9 56 DHMOPOULOS KON/NOS TOP ACTION M1 02:26:32.5

16 7 293 SOTIROPOULOS XRISTOS S.Y.E.T.E. M2 02:26:55.8

17 10 18 ANDREOY IOANNIS GOJI BERRY M1 02:27:06.8

18 11 176 NIKOLAOU ANASTASIOS M1 02:27:52.0

19 12 161 MATTHEOU GEORGIOS M1 02:28:55.7

20 13 35 BALTATZIS XRISTOS NATURAL HIGH M1 02:29:26.2

21 8 198 BARBALIAS XARILAOS M2 02:31:08.9

22 14 343 LOUKAS GEORGIOS M1 02:32:30.1

23 9 298 VARVAROS ANASTASIOS PATHxalitsas M2 02:32:51.0

24 15 338 BROUZAS GEORGIOS M1 02:33:44.9

25 16 55 DANASKOS KOSTAS NATURAL HIGH M1 02:33:58.3

26 17 73 FASILIS GEORGIOS SUMMIT RUNNERS KRANIDI TEAM M1 02:34:40.2

27 10 270 KYRIAKAKIS MANOS GOLIBERRY TEAM/SKISHOP M2 02:36:49.3

27 10 282 KYRIAZIS GEORGIOS TOP ACTION M2 02:36:49.3

29 12 120 DELLIGIANIS MIHALIS M2 02:37:53.6

30 13 250 KOKONOS GEORGIOS MARATHON GYM M2 02:41:04.5

31 14 121 MARGARITIS ALEXANDROS M2 02:42:10.5

32 15 263 KOSTAKIS GIANNIS PATH RUNNERS M2 02:42:28.0

33 16 287 MALLIARIS PANOS M2 02:42:34.8

34 18 181 STAMATOGLOU GEORGIOS SAFANS M1 02:42:38.8

35 19 141 KRIGKAS ATHANASIOS M1 02:44:29.2

36 17 249 KNOUNI AGOP NATURAL HIGH M2 02:45:37.1

37 18 215 FILIPPOUSIS MANOLIS OLYMPIOI M2 02:46:09.4

38 20 125 BOUBAS APOSTOLOS M1 02:47:00.6

39 21 165 MAYROGONATOS ARGYRIS GOJI BERRY M1 02:47:38.1

40 19 232 FOUNTIS PANAGIOTIS B/S/H M2 02:48:20.9

41 22 347 KATSIROPOULOS XRISTOS FLOGA M1 02:48:25.1

42 23 195 ZANAS NIKOLAOS GO-SPORT M1 02:51:21.2

43 24 192 XALIKIAS SPYROS A.S.LEYKADAS <FILANDROS>/<XARTES> +BIKES BAR M1 02:52:45.8

44 25 180 SOUVATZIS VASILIS BIKE WAY HLIOUPOLI M1 02:53:45.2

45 20 245 KARAFLOS XRISTOS VATRAXANTHROPOI PATRAS M2 02:54:12.6

46 26 193 XANTHOPOULOS KURIAKOS M1 02:54:22.9

47 21 244 IOANNOU GEORGIOS M2 02:55:10.5

48 22 283 LAGOUDAKIS KON/NOS LEPANTORUNNERS M2 02:56:11.3

49 23 123 BAGIOS IOANNIS M2 02:57:00.8

50 24 126 KOUTSODIMOS PANTELIS M2 02:57:21.5

51 27 177 NTOLKAS KON/NOS RITSONA CROSS M1 02:57:39.2

52 28 179 SOKOLAS KON/NOS M1 02:58:28.8

53 25 291 PSIXOGIOPOULOS DIMITRIS M2 03:00:17.0

54 1 332 NAEGELE GABI PATH RUNNERS W1 03:01:23.1

55 26 290 PEPPAS XARALAMPOS M2 03:02:54.6

55 26 292 SIGALAS ANDREAS M2 03:02:54.6

57 28 200 BOLLAS MANOS M2 03:03:46.6

57 28 285 LEMPESIS GEORGIOS M2 03:03:46.6

59 30 223 FOUNTAS VASILIOS M2 03:04:44.0

60 31 122 ZAKINTHINAKIS NIKOLAOS M2 03:05:55.1

61 29 127 KALODIMOS SOTIRIS M1 03:06:11.8

62 30 27 AVRAMIDIS EYAGGELOS M1 03:06:22.5

63 31 124 KARAKIRIAKOS IOANNIS M1 03:06:36.1

64 32 345 TARNANIDIS HARALAMPOS M1 03:07:09.0



Γενική κατάταξη αγώνα 22 χλμ

64 32 294 TANTALOS NIKOLAOS M2 03:07:09.0

66 33 101 GIOTIS ALEXANDROS M1 03:07:40.7

66 33 178 PRATILAS LOUKAS M1 03:07:40.7

68 2 335 TAVOULARI XRYSOYLA W1 03:09:11.2

69 35 76 GEORGIKOPOULOS PANAGIOTIS LEPANTORUNNERS M1 03:10:23.6

70 36 348 TSAMIS KON/NOS M1 03:10:38.4

71 33 286 MAGITSIS NIKOLAOS ATHLOS AGRIAS M2 03:11:52.9

72 37 46 DAMIANAKOS ARIS 31 MEED M1 03:12:00.0

73 34 284 LAZARIDIS EMMANOUIL M2 03:12:02.4

74 3 331 MELETOPOULOU BIKY PATH RUNNERS-FAIRWAYS ADVENTURE TRAVELLING W1 03:13:56.6

75 35 197 BARANOWSKI APOSTOLOS TEAM CORE DYNAMIX M2 03:14:51.8

76 36 296 TSAPEKIS PANAGIOTIS TOP ACTION M2 03:16:19.3

77 37 247 KATTIS GEORGIOS M2 03:17:31.8

78 38 138 KARISTINAKIS KON/NOS ROUKLIA M1 03:18:40.6

79 38 199 BEHS NIKOLAOS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/ODLO LA SPORTIVA M2 03:19:23.9

80 4 312 ANESTI VASILIKI W1 03:19:29.7

81 39 242 GERMAKOPOULOS IOANNIS OLYMPIOI M2 03:19:39.4

82 39 184 THEODORIDIS EYAGGELOS M1 03:19:49.1

82 39 185 THEOHARIS NIKOLAOS M1 03:19:49.1

84 40 281 KYRIAZHS PETROS M2 03:20:58.8

85 41 302 XRISTOU STILLIANOS M2 03:21:26.0

86 41 350 LINARDAKIS GIORGOS M1 03:21:32.6

87 42 14 AGATHOS TASOS M1 03:21:46.0

87 42 40 BUIMAC SORIN MARATHON GYM M1 03:21:46.0

89 42 339 FLOROS GIANNIS M2 03:24:33.4

90 43 288 MANTZIARLIS THOMAS M2 03:24:48.0

91 44 139 KATSAROS MARIOS M1 03:25:17.1

92 45 188 TSEGKAS GOULIELMOS SKI SHOP.GR M1 03:26:36.3

93 46 182 STRATOS GEORGIOS SKISHOP.GR M1 03:28:13.2

94 44 340 KARAMPETIAN MARIOS M2 03:28:21.1

95 45 248 KAZIANIS FOTIOS M2 03:28:25.7

96 47 175 NAFPLIOTIS NIKOLAOS NATURAL HIGH M1 03:29:32.0

97 48 187 TSEGKAS DIMITRIS X-BIONIC M1 03:31:23.4

98 46 201 BONIS MIXALIS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/AMPELONES PARNASSOU M2 03:32:14.3

99 5 315 ATHANASIOU SYNODH ATHLOS AGRIAS W1 03:36:12.5

100 47 336 ANTONAKIS PANAGIOTIS M2 03:38:45.3

101 48 297 TSERKEZOPOULOS STAMATIS LAGO RUNNERS/INTERWEB.GR M2 03:42:04.7

102 6 306 ANDREOY STACY W1 03:42:15.9

103 7 346 KAVOURA NEKTARIA W1 03:45:02.2

104 8 333 PETOUSI GEORGIA W1 03:51:19.7

105 9 97 KOUMPLI VASILIKI HOLMES PLACE RUNNING CLUB W1 03:57:30.5

106 10 330 KONTZIALI ELENI PATH RUNNERS W1 03:57:53.8

107 49 342 KOTSIFIS XRISTOS M2 03:57:58.8

108 50 243 GOGAS HRAKLIS M2 04:01:38.3

DNF DNF 190 VAN DER VELDEN MAARTEN M1 -

DNS DNS 24 ANTONIOU VASILIOS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/AMPELONES PARNASSOU M1 -

DNS DNS 337 ATHANASOULIAS SPYROS M1 -

DNS DNS 341 KOLETSIOS ATHANASIOS M1 -

DNS DNS 149 LOIDORIS KON/NOS AO DROMEAS AMAROUSIOU / PATOUHAS M1 -

DNS DNS 186 TSAKIRIS TOLIS ALPAMAYOPRO M1 -

DNS DNS 194 ZAGARIS DIMOSTHENIS M1 -

DNS DNS 265 KOUKOLIS PETROS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/STALCO AE M2 -

DNS DNS 289 PANOURGIAS IOANNIS M2 -

DNS DNS 299 VOLIOTIS PAVLOS M2 -

DNS DNS 319 DHMA DIMITRA W1 -




Κατάταξη Ανδρών 18-39 αγώνα 22 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

1 1 152 KARLOS KYRIAKOS SALOMON HELLAS M1 02:06:10.7

2 2 59 DIALEKTOS GEORGIOS PULSE 100 M1 02:06:11.2

3 3 102 GOUVAILIS XRISTOS FIFTH ELEMENT M1 02:11:43.8

4 4 189 TYROLOGOS PETROS A.S.<FILANDROS>/ROMAS PRO TRAINING M1 02:11:56.2

5 5 349 GANASOULIS GIANNIS NATURE IN ACTION M1 02:17:47.8

6 6 38 BATIS GEORGIOS BNCYCLING/WWW.TSIAS.COM M1 02:18:22.3

11 7 70 EYSTRATIOU IOANNIS SUMMIT RUNNERS KRANIDI TEAM M1 02:22:40.0

13 8 191 XALIKIAS ELEFTHERIOS A.S.LEYKADAS <FILANDROS>/<XARTES> +BIKES BAR M1 02:24:53.0

15 9 56 DHMOPOULOS KON/NOS TOP ACTION M1 02:26:32.5

17 10 18 ANDREOY IOANNIS GOJI BERRY M1 02:27:06.8

18 11 176 NIKOLAOU ANASTASIOS M1 02:27:52.0

19 12 161 MATTHEOU GEORGIOS M1 02:28:55.7

20 13 35 BALTATZIS XRISTOS NATURAL HIGH M1 02:29:26.2

22 14 343 LOUKAS GEORGIOS M1 02:32:30.1

24 15 338 BROUZAS GEORGIOS M1 02:33:44.9

25 16 55 DANASKOS KOSTAS NATURAL HIGH M1 02:33:58.3

26 17 73 FASILIS GEORGIOS SUMMIT RUNNERS KRANIDI TEAM M1 02:34:40.2

34 18 181 STAMATOGLOU GEORGIOS SAFANS M1 02:42:38.8

35 19 141 KRIGKAS ATHANASIOS M1 02:44:29.2

38 20 125 BOUBAS APOSTOLOS M1 02:47:00.6

39 21 165 MAYROGONATOS ARGYRIS GOJI BERRY M1 02:47:38.1

41 22 347 KATSIROPOULOS XRISTOS FLOGA M1 02:48:25.1

42 23 195 ZANAS NIKOLAOS GO-SPORT M1 02:51:21.2

43 24 192 XALIKIAS SPYROS A.S.LEYKADAS <FILANDROS>/<XARTES> +BIKES BAR M1 02:52:45.8

44 25 180 SOUVATZIS VASILIS BIKE WAY HLIOUPOLI M1 02:53:45.2

46 26 193 XANTHOPOULOS KURIAKOS M1 02:54:22.9

51 27 177 NTOLKAS KON/NOS RITSONA CROSS M1 02:57:39.2

52 28 179 SOKOLAS KON/NOS M1 02:58:28.8

61 29 127 KALODIMOS SOTIRIS M1 03:06:11.8

62 30 27 AVRAMIDIS EYAGGELOS M1 03:06:22.5

63 31 124 KARAKIRIAKOS IOANNIS M1 03:06:36.1

64 32 345 TARNANIDIS HARALAMPOS M1 03:07:09.0

66 33 101 GIOTIS ALEXANDROS M1 03:07:40.7

66 33 178 PRATILAS LOUKAS M1 03:07:40.7

69 35 76 GEORGIKOPOULOS PANAGIOTIS LEPANTORUNNERS M1 03:10:23.6

70 36 348 TSAMIS KON/NOS M1 03:10:38.4

72 37 46 DAMIANAKOS ARIS 31 MEED M1 03:12:00.0

78 38 138 KARISTINAKIS KON/NOS ROUKLIA M1 03:18:40.6

82 39 184 THEODORIDIS EYAGGELOS M1 03:19:49.1

82 39 185 THEOHARIS NIKOLAOS M1 03:19:49.1

86 41 350 LINARDAKIS GIORGOS M1 03:21:32.6

87 42 14 AGATHOS TASOS M1 03:21:46.0

87 42 40 BUIMAC SORIN MARATHON GYM M1 03:21:46.0

91 44 139 KATSAROS MARIOS M1 03:25:17.1

92 45 188 TSEGKAS GOULIELMOS SKI SHOP.GR M1 03:26:36.3

93 46 182 STRATOS GEORGIOS SKISHOP.GR M1 03:28:13.2

96 47 175 NAFPLIOTIS NIKOLAOS NATURAL HIGH M1 03:29:32.0

97 48 187 TSEGKAS DIMITRIS X-BIONIC M1 03:31:23.4

DNF DNF 190 VAN DER VELDEN MAARTEN M1 -

DNS DNS 24 ANTONIOU VASILIOS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/AMPELONES PARNASSOU M1 -

DNS DNS 337 ATHANASOULIAS SPYROS M1 -

DNS DNS 341 KOLETSIOS ATHANASIOS M1 -

DNS DNS 149 LOIDORIS KON/NOS AO DROMEAS AMAROUSIOU / PATOUHAS M1 -

DNS DNS 186 TSAKIRIS TOLIS ALPAMAYOPRO M1 -

DNS DNS 194 ZAGARIS DIMOSTHENIS M1 -




Κατάταξη Ανδρών 39+ αγώνα 22 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

7 1 295 THANASSIAS IOANNIS A.S.DIONYSOS M2 02:19:46.4

8 2 196 ANESTIS LOUKAS M2 02:19:54.8

9 3 119 MASTROTHEODOROS TASOS INOV8.GR-EOS AHARNON M2 02:19:55.9

10 4 183 TASSIOPOULOS PETROS PATH RUNNERS M2 02:21:59.3

12 5 300 XOUVARDAS STRATOS SAFANS M2 02:23:08.7

14 6 246 KARAHALIAS DIMITRIS LEPANDO M2 02:24:55.5

16 7 293 SOTIROPOULOS XRISTOS S.Y.E.T.E. M2 02:26:55.8

21 8 198 BARBALIAS XARILAOS M2 02:31:08.9

23 9 298 VARVAROS ANASTASIOS PATHxalitsas M2 02:32:51.0

27 10 270 KYRIAKAKIS MANOS GOLIBERRY TEAM/SKISHOP M2 02:36:49.3

27 10 282 KYRIAZIS GEORGIOS TOP ACTION M2 02:36:49.3

29 12 120 DELLIGIANIS MIHALIS M2 02:37:53.6

30 13 250 KOKONOS GEORGIOS MARATHON GYM M2 02:41:04.5

31 14 121 MARGARITIS ALEXANDROS M2 02:42:10.5

32 15 263 KOSTAKIS GIANNIS PATH RUNNERS M2 02:42:28.0

33 16 287 MALLIARIS PANOS M2 02:42:34.8

36 17 249 KNOUNI AGOP NATURAL HIGH M2 02:45:37.1

37 18 215 FILIPPOUSIS MANOLIS OLYMPIOI M2 02:46:09.4

40 19 232 FOUNTIS PANAGIOTIS B/S/H M2 02:48:20.9

45 20 245 KARAFLOS XRISTOS VATRAXANTHROPOI PATRAS M2 02:54:12.6

47 21 244 IOANNOU GEORGIOS M2 02:55:10.5

48 22 283 LAGOUDAKIS KON/NOS LEPANTORUNNERS M2 02:56:11.3

49 23 123 BAGIOS IOANNIS M2 02:57:00.8

50 24 126 KOUTSODIMOS PANTELIS M2 02:57:21.5

53 25 291 PSIXOGIOPOULOS DIMITRIS M2 03:00:17.0

55 26 290 PEPPAS XARALAMPOS M2 03:02:54.6

55 26 292 SIGALAS ANDREAS M2 03:02:54.6

57 28 200 BOLLAS MANOS M2 03:03:46.6

57 28 285 LEMPESIS GEORGIOS M2 03:03:46.6

59 30 223 FOUNTAS VASILIOS M2 03:04:44.0

60 31 122 ZAKINTHINAKIS NIKOLAOS M2 03:05:55.1

64 32 294 TANTALOS NIKOLAOS M2 03:07:09.0

71 33 286 MAGITSIS NIKOLAOS ATHLOS AGRIAS M2 03:11:52.9

73 34 284 LAZARIDIS EMMANOUIL M2 03:12:02.4

75 35 197 BARANOWSKI APOSTOLOS TEAM CORE DYNAMIX M2 03:14:51.8

76 36 296 TSAPEKIS PANAGIOTIS TOP ACTION M2 03:16:19.3

77 37 247 KATTIS GEORGIOS M2 03:17:31.8

79 38 199 BEHS NIKOLAOS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/ODLO LA SPORTIVA M2 03:19:23.9

81 39 242 GERMAKOPOULOS IOANNIS OLYMPIOI M2 03:19:39.4

84 40 281 KYRIAZHS PETROS M2 03:20:58.8

85 41 302 XRISTOU STILLIANOS M2 03:21:26.0

89 42 339 FLOROS GIANNIS M2 03:24:33.4

90 43 288 MANTZIARLIS THOMAS M2 03:24:48.0

94 44 340 KARAMPETIAN MARIOS M2 03:28:21.1

95 45 248 KAZIANIS FOTIOS M2 03:28:25.7

98 46 201 BONIS MIXALIS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/AMPELONES PARNASSOU M2 03:32:14.3

100 47 336 ANTONAKIS PANAGIOTIS M2 03:38:45.3

101 48 297 TSERKEZOPOULOS STAMATIS LAGO RUNNERS/INTERWEB.GR M2 03:42:04.7

107 49 342 KOTSIFIS XRISTOS M2 03:57:58.8

108 50 243 GOGAS HRAKLIS M2 04:01:38.3

DNS DNS 265 KOUKOLIS PETROS A.S.DIONYSOS AMFIKLIAS/STALCO AE M2 -

DNS DNS 289 PANOURGIAS IOANNIS M2 -

DNS DNS 299 VOLIOTIS PAVLOS M2 -



Κατάταξη Γυναικών αγώνα 22 χλμ

Overall CAT No BIB Last Name First Name Team / Sponsors Class Time

54 1 332 NAEGELE GABI PATH RUNNERS W1 03:01:23.1

68 2 335 TAVOULARI XRYSOYLA W1 03:09:11.2

74 3 331 MELETOPOULOU BIKY PATH RUNNERS-FAIRWAYS ADVENTURE TRAVELLING W1 03:13:56.6

80 4 312 ANESTI VASILIKI W1 03:19:29.7

99 5 315 ATHANASIOU SYNODH ATHLOS AGRIAS W1 03:36:12.5

102 6 306 ANDREOY STACY W1 03:42:15.9

103 7 346 KAVOURA NEKTARIA W1 03:45:02.2

104 8 333 PETOUSI GEORGIA W1 03:51:19.7

105 9 97 KOUMPLI VASILIKI HOLMES PLACE RUNNING CLUB W1 03:57:30.5

106 10 330 KONTZIALI ELENI PATH RUNNERS W1 03:57:53.8

DNS DNS 319 DHMA DIMITRA W1 -

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Πόσο συχνά πρέπει να αντικαθιστώ τον τριαθλητικό εξοπλισμό μου; Κάνε βάρη για ταχύτητα

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2019 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2019
Το μυαλό μου λέει γυμναστήριο. Αλλά η καρδιά θέλει... Αδύνατο άνθρωπο μην τον εμπιστεύεστε. Είναι αδίστακτος!
FitnessPulse

Garmin FR family
Brooks
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
17 Μαϊ 19
Ζήσε κι εσύ τις πιο απολαυστικές δρομικές εμπειρίες των adidas Runners x Intersport, κάθε εβδομάδα!
Εδώ και ένα μήνα, περισσότεροι από 180 runners ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα των adidas Runners Athens και της INTERSPORT, απολαμβάνοντας χαλαρό τρέξιμο σε νέες running διαδρομές στα βόρεια και νότια προάστια.
16 Απρ 19
Άνοιξαν οι εγγραφές για το Kids Aquathlon Rafina που θα γίνει στις 11 Μαΐου 2019
Ο Δ.Ο.Π.Α.Π. Ραφήνας – Πικερμίου και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου συνδιοργανώνουν το Σάββατο 11 Μαϊου 2019 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ραφήνας την 3η παιδική-αναπτυξιακή ημερίδα Aquathlon (Κολύμβηση+Τρέξιμο) Ραφήνας με τον διακριτικό τίτλο "Kids Aquathlon Rafina 2019".
11 Απρ 19
Οι adidas Runners Athens και η INTERSPORT σε προσκαλούν σε νέες running διαδρομές στα βόρεια & νότια προάστια!
Οι adidas Runners Athens δίνουν ραντεβού για τρέξιμο κάθε Τρίτη στο κατάστημα INTERSPORT στη Γλυφάδα και κάθε Πέμπτη στο κατάστημα INTERSPORT στο THE MALL ATHENS.
02 Απρ 19
SOLAR RUN CHALLENGE adidas και Intersport σε καλούν να τρέξεις, να ξεπεράσεις τα όριά σου και να κερδίσεις
adidas και Intersport σε καλούν να τρέξεις, να ξεπεράσεις τα όριά σου και να κερδίσεις. Από την 21η Μαρτίου, κατέγραψε τα χιλιόμετρα που τρέχεις στην digital πλατφόρμα Solar Run Challenge και κέρδισε πλούσια δώρα ανάλογα με τις επιδόσεις σου


©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse