Pearl Izumi
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Επικοινωνία Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
High5 Sports Nutrition NSCoaching Holmes Running Krommidas Coaching Services First Endurance Kasimis Training
Αποτελέσματα
Intersport
Saucony


Outrun
Double Road Race Athens
Relays
Vartzakeios

FitnessPulse.gr
Time to Feel Good
Nutrition Planet

30 Ιουν 13 ← πίσω

2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Καβουσίου Ιεράπετρας

2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Καβουσίου Ιεράπετρας


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΟΡΕΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 21,5 ΧΛΜ

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 9 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 2:11:10
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΤΣΟΣ 34 ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:11:24
3 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΥΛΛΙΝΑΚΗΣ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:11:59
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 27 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:20:20
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 41 ΣΔΥ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕΝΙΚΗ 2:24:29
6 ΝΙΚΟΣ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ 57 ΟΥΚ 40-49 2:27:20
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΜΠΑΣ 33 ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕΝΙΚΗ 2:31:26
8 ΜΑΝΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 25 ΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕΝΙΚΗ 2:35:19
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ 2:41:26
10 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 40 ΣΔΥΡ 50-59 2:41:40
11 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1 ΑΘΗΝΑ 50-59 2:42:42
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΛΛΑΣ 31 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:44:12
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΙΚΟΣ 23 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 60-69 2:46:26
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 29 ΣΔΥΧ ΓΕΝΙΚΗ 2:46:26
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 28 CHANIA ROADRUNNERS-ΟΙΖΟΝΤΑΣ 40-49 2:46:26
16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:47:00
17 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ 5 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 50-59 2:48:25
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ 45 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 2:48:25
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 8 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:50:58
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 2:51:54
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:55:25
22 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 3 HERCLULES MARATHON ΓΕΝΙΚΗ 2:56:10
23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:57:17
24 ΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ ΓΕΝΙΚΗ 2:57:36
25 ΡΕΝΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ 22 Ο.Υ.Κ 50-59 2:57:50
26 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 24 ΣΔΥΠ 50-59 2:58:35
27 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΚΟΒΕΣ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:58:39
28 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 2:59:41
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:59:42
30 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 4 ΟΥΚ 50-59 3:00:05
31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:04:04
32 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 2 ΟΦΗ 50-59 3:04:12
33 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ 49 ΟΥΚ ΓΕΝΙΚΗ 3:05:05
34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 7 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 40-49 3:07:20
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ 18 OXIC 50-59 3:09:34
36 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ 14 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 3:13:13
37 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:13:38
38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:13:38
39 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 3:20:38
40 ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ 30 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:21:10
41 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:22:52
42 ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:25:52
43 ΘΩΜΑΣ ΛΙΑΓΚΟΣ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:30:55
44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:31:31
45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:42:12
46 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:50:40
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:50:40
48 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ 26 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 60-69 4:10:00
49 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ 42 ΣΔΥ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ 40-49 ΑΚΥΡ.
50 ΜΑΝΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 ΑΚΥΡ.


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 9 ΣΜΚ 2:11:10
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΤΣΟΣ 34 ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2:11:24
3 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΥΛΛΙΝΑΚΗΣ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:59
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 27 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 2:20:20
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 41 ΣΔΥ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:24:29
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΜΠΑΣ 33 ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 2:31:26
7 ΜΑΝΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 25 ΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 2:35:19
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 2:41:26
9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΛΛΑΣ 31 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 2:44:12
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 29 ΣΔΥΧ 2:46:26
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ 45 ΣΜΚ 2:48:25
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 8 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 2:50:58
13 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 3 HERCLULES MARATHON 2:56:10
14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:59:42
15 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ 14 ΣΜΚ 3:13:13
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44 ΣΜΚ 3:20:38
17 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:31:31
18 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:42:12
19 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:50:40

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 2:57:36
2 ΡΕΝΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ 22 Ο.Υ.Κ 2:57:50
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ 49 ΟΥΚ 3:05:05
4 ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ 30 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 3:21:10
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΙΚΟΣ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ 57 ΟΥΚ 2:27:20
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 28 CHANIA ROADRUNNERS-ΟΙΖΟΝΤΑΣ 2:46:26
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:00
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:55:25
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:57:17
6 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΚΟΒΕΣ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:58:39
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:04:04
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 7 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3:07:20
9 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:38
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:38
11 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:22:52
12 ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:25:52
13 ΘΩΜΑΣ ΛΙΑΓΚΟΣ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:30:55
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:50:40
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 40-49


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 50-59

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 40 ΣΔΥΡ 2:41:40
2 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1 ΑΘΗΝΑ 2:42:42
3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ 5 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 2:48:25
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:51:54
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 24 ΣΔΥΠ 2:58:35
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:59:41
7 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 4 ΟΥΚ 3:00:05
8 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 2 ΟΦΗ 3:04:12
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ 18 OXIC 3:09:34


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 60-69
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΙΚΟΣ 23 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 2:46:26
2 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ 26 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 4:10:00

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2,5 Km ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΙΑΣ – ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΒΙΒ ΕΤΟΣΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 94 2000 8:51:20
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 93 2000 8:51:50
ΚΛΑΙΝΤΙ ΝΤΡΕΤΣΑ 113 1998 8:52:10


ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2,5 Km ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΙΑΣ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ


ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΒΙΒ ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΒΟΥΣΑΝΝΑΚΗ 73 2000 13:16:12
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ 105 2001 13:44:15
ΡΕΒΕΚΑ ΚΟΥΔΟΥΜΑ 112 1999 14:52:55

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 400 μ. ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ 52 2001 1:18
ΣΑΒΒΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 81 2006 1:19
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 100 2002 1:20

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 400 μ. ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ 98 2002 1:31
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ 104 2003 1:42
ΤΖΕΝΗ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ 88 2005 1:43



Mizuno
Σχόλια αναγνωστών
FitnessPulse
Triathlon News

adidas Energy BOOST
Salomon - Intersport
Garmin FR15
Salomon city Trails `

Centrum

Athens Marathon
My Runner
Endurance Science
εξοπλισμός & υπηρεσίες
15 Οκτ 14
Athens Marathon Expo 2014 the Authentic: Με όχημα το νέο μας όνομα... μπαίνουμε σε μία νέα εποχή!
«Αγκαλιάζοντας» τη νέα φάση στην οποία εισέρχεται φέτος ο Μαραθώνιος της Αθήνας, με την αλλαγή της ονομασίας του σε «Μαραθώνιος Αθήνας O Αυθεντικός», η Marathon Εxpo 2014 ετοιμάζεται ν’ ανοίξει τις πύλες της για ακόμα μία χρονιά στο εκθεσιακό κεντρο TAE KWON DO στο Φάληρο, από 6 έως 8 Νοεμβρίου 2014,
19 Σεπ 14
Η adidas παρουσιάζει το νέο Energy Boost: Τολμηρό στυλ και ασύγκριτη αίσθηση επιστροφής ενέργειας.
Η adidas παρουσιάζει το νεότερο μοντέλο του iconic Energy Boost με βελτιωμένη εφαρμογή, εμφάνιση και αίσθηση για να βοηθήσει τους runners να κατακτήσουν το δρόμο με αυτοπεποίθηση και στυλ!


RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία (Προπονητική, Υγεία, Διατροφή, Απόψεις), Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ και πολλά άλλα...
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: trinews.gr - CyclingNews.gr - CoachingServices - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse