Half Marathon Kalampaka-Trikala
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Επικοινωνία Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Action Country NSCoaching Holmes Running Krommidas Coaching Services GU Energy Gel Kasimis Training
Αποτελέσματα
Intersport
Saucony

Outrun
Attika Run GP
Nafplio Marathon
Evhidios Athlos

FitnessPulse.gr
X-treme Stores
Nutrition Planet

30 Ιουν 13 ← πίσω

2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Καβουσίου Ιεράπετρας

2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Καβουσίου Ιεράπετρας


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΟΡΕΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 21,5 ΧΛΜ

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 9 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 2:11:10
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΤΣΟΣ 34 ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:11:24
3 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΥΛΛΙΝΑΚΗΣ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:11:59
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 27 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:20:20
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 41 ΣΔΥ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕΝΙΚΗ 2:24:29
6 ΝΙΚΟΣ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ 57 ΟΥΚ 40-49 2:27:20
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΜΠΑΣ 33 ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕΝΙΚΗ 2:31:26
8 ΜΑΝΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 25 ΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΓΕΝΙΚΗ 2:35:19
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ 2:41:26
10 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 40 ΣΔΥΡ 50-59 2:41:40
11 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1 ΑΘΗΝΑ 50-59 2:42:42
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΛΛΑΣ 31 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:44:12
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΙΚΟΣ 23 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 60-69 2:46:26
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 29 ΣΔΥΧ ΓΕΝΙΚΗ 2:46:26
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 28 CHANIA ROADRUNNERS-ΟΙΖΟΝΤΑΣ 40-49 2:46:26
16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:47:00
17 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ 5 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 50-59 2:48:25
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ 45 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 2:48:25
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 8 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:50:58
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 2:51:54
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:55:25
22 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 3 HERCLULES MARATHON ΓΕΝΙΚΗ 2:56:10
23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:57:17
24 ΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ ΓΕΝΙΚΗ 2:57:36
25 ΡΕΝΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ 22 Ο.Υ.Κ 50-59 2:57:50
26 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 24 ΣΔΥΠ 50-59 2:58:35
27 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΚΟΒΕΣ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2:58:39
28 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 2:59:41
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 2:59:42
30 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 4 ΟΥΚ 50-59 3:00:05
31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:04:04
32 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 2 ΟΦΗ 50-59 3:04:12
33 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ 49 ΟΥΚ ΓΕΝΙΚΗ 3:05:05
34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 7 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 40-49 3:07:20
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ 18 OXIC 50-59 3:09:34
36 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ 14 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 3:13:13
37 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:13:38
38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:13:38
39 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44 ΣΜΚ ΓΕΝΙΚΗ 3:20:38
40 ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ 30 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:21:10
41 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:22:52
42 ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:25:52
43 ΘΩΜΑΣ ΛΙΑΓΚΟΣ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:30:55
44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:31:31
45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:42:12
46 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΕΝΙΚΗ 3:50:40
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3:50:40
48 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ 26 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 60-69 4:10:00
49 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ 42 ΣΔΥ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ 40-49 ΑΚΥΡ.
50 ΜΑΝΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 ΑΚΥΡ.


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ 9 ΣΜΚ 2:11:10
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΤΣΟΣ 34 ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2:11:24
3 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΥΛΛΙΝΑΚΗΣ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:59
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 27 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 2:20:20
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 41 ΣΔΥ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:24:29
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΜΠΑΣ 33 ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 2:31:26
7 ΜΑΝΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 25 ΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 2:35:19
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 2:41:26
9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΛΛΑΣ 31 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 2:44:12
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 29 ΣΔΥΧ 2:46:26
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ 45 ΣΜΚ 2:48:25
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 8 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 2:50:58
13 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 3 HERCLULES MARATHON 2:56:10
14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:59:42
15 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ 14 ΣΜΚ 3:13:13
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44 ΣΜΚ 3:20:38
17 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:31:31
18 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:42:12
19 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:50:40

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 2:57:36
2 ΡΕΝΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ 22 Ο.Υ.Κ 2:57:50
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ 49 ΟΥΚ 3:05:05
4 ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ 30 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 3:21:10
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΙΚΟΣ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ 57 ΟΥΚ 2:27:20
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 28 CHANIA ROADRUNNERS-ΟΙΖΟΝΤΑΣ 2:46:26
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:00
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:55:25
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:57:17
6 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΚΟΒΕΣ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:58:39
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:04:04
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 7 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3:07:20
9 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:38
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:38
11 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:22:52
12 ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:25:52
13 ΘΩΜΑΣ ΛΙΑΓΚΟΣ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:30:55
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:50:40
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 40-49


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 50-59

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 40 ΣΔΥΡ 2:41:40
2 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1 ΑΘΗΝΑ 2:42:42
3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ 5 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 2:48:25
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:51:54
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 24 ΣΔΥΠ 2:58:35
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:59:41
7 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 4 ΟΥΚ 3:00:05
8 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 2 ΟΦΗ 3:04:12
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ 18 OXIC 3:09:34


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 60-69
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ bib ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΙΚΟΣ 23 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 2:46:26
2 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ 26 ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 4:10:00

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2,5 Km ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΙΑΣ – ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΒΙΒ ΕΤΟΣΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 94 2000 8:51:20
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 93 2000 8:51:50
ΚΛΑΙΝΤΙ ΝΤΡΕΤΣΑ 113 1998 8:52:10


ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2,5 Km ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΙΑΣ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ


ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΒΙΒ ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΒΟΥΣΑΝΝΑΚΗ 73 2000 13:16:12
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ 105 2001 13:44:15
ΡΕΒΕΚΑ ΚΟΥΔΟΥΜΑ 112 1999 14:52:55

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 400 μ. ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ 52 2001 1:18
ΣΑΒΒΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 81 2006 1:19
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 100 2002 1:20

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 400 μ. ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ 98 2002 1:31
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ 104 2003 1:42
ΤΖΕΝΗ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ 88 2005 1:43



Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Alexander the Great Marathon
Σχόλια αναγνωστών
Nutrition News
Triathlon News

Nafplio Marathon
Rhodes Marathon
Garmin 920
Athens Marathon

Alexander the Great Marathon
My Runner
Endurance Science
εξοπλισμός & υπηρεσίες
26 Φεβ 15
Διαγωνισμός! Δηλώστε συμμετοχή στον Μαραθώνιο του Ναυπλίου και κερδίστε
Η μεγάλη μέρα για τον Μαραθώνιο του Ναυπλίου πλησιάζει στις 15 Μαρτίου κι εσείς έχετε την ευκαιρία να δηλώσετε συμμετοχή στα αγωνίσματα του Μαραθωνίου ή Ημιμαραθωνίου ή των 5χλμ και να κερδίσετε δωρεάν διαμονή το Σαββατοκύριακό του αγώνα.
19 Φεβ 15
Διαγωνισμός! Κέρδισε δωρεάν εργομέτρηση ενόψει του ανοιξιάτικου Μαραθωνίου σου!
RunningNews.gr – myAthlete.gr
Η άνοιξη φτάνει και οι Μαραθώνιοι ανά τον κόσμο πολλοί! Έχεις ήδη δηλωθεί, προπονείσαι σκληρά και εμείς ... σου δίνουμε την ευκαιρία να κερδίσεις ένα πολύτιμο δωράκι! Το RunningNews.gr εξασφάλισε για δυο τυχερούς απο σας, εργομέτρηση εντελώς δωρεάν
18 Φεβ 15
Κλαουδάτος Running Bus: Εγγύηση στη μετακίνηση σας για τους αγώνες
Το Κλαουδάτος Running Bus ξεκινάει τις μετακινήσεις του με το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου την άλλη εβδομάδα, στην Πηγή Τρικάλων.
30 Ιαν 15
2nd Teach me to Run! Μάθετε τα Πάντα για το Τρέξιμο
Holmes Place

Από 27 Φεβρουαρίου 2015 έως 1 Μαρτίου 2015 οι λάτρεις του running θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν στο Holmes Place Maroussi Club, το 2ο Teach Me to Run και να μάθουν όλα όσα χρειάζονται να ξέρουν για το τρέξιμο, από τους γκουρού του αθλήματος, Dr. Willbour Kelsick και Mike Murray!



©2005-2015 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: trinews.gr - CyclingNews.gr - CoachingServices - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse