Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Saucony

Castle Run

X-treme Stores
Herbalife
01 Δεκ 13 ← πίσω

1ος Ημιμαραθωνιος Λουτρών Ποζαρ Αλμωπίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΛΟΥΤΡΩΝ "ΠΟΖΑΡ" ΑΛΜΩΠΙΑΣ 2013

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΔΡΟΜΕΩΝ


ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 222 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:20:39 3:49min/km
2 1 300 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΑΟΧ 1:21:57 3:53min/km
3 2 307 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:27 4:00min/km
4 2 296 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:28:17 4:11min/km
5 1 278 ΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Εως 29 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:40 4:12min/km
6 3 247 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:29:13 4:14min/km
7 3 273 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 1:29:51 4:15min/km
8 1 266 ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:34 4:18min/km
9 4 293 ΘΕΟΔΩΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 30-39 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:10 4:25min/km
10 5 281 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:34:25 4:28min/km
11 4 257 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:35:19 4:31min/km
12 5 294 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 40-49 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:37 4:32min/km
13 6 226 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 30-39 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:06 4:36min/km
14 7 242 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 30-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:25 4:37min/km
15 2 276 ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Εως 29 ΤΡΙΚΑΛΑ Ο.Π.Ο ΠΥΛΗΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:38:39 4:41min/km
16 6 223 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:38:55 4:41min/km
17 7 312 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:39:02 4:42min/km
18 2 289 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:39:12 4:42min/km
19 3 240 ΔΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50+ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:35 4:43min/km
20 8 258 ΜΑΤΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΙΝΤΕΡΚΛΑΡΚ 1:40:17 4:45min/km
21 8 254 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:44 4:46min/km
22 9 275 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 30-39 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:53 4:47min/km
23 9 255 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 40-49 ΛΑΡΙΣΑ ΟΜΑΔΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1:41:13 4:48min/km
24 10 232 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 ΦΛΩΡΙΝΑ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 1:41:25 4:48min/km
25 4 287 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:41:25 4:48min/km
26 5 288 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:41:25 4:48min/km
27 11 213 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 30-39 ΔΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:57 4:50min/km
28 3 285 ΚΑΡΑΒΑΛΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α Εως 29 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:18 4:51min/km
29 1 305 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:45 4:52min/km
30 10 299 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΗΔΩΝΕΣ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:43:28 4:54min/km
31 11 241 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 40-49 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:43:31 4:54min/km
32 12 268 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:44:22 4:57min/km
33 6 261 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:44:50 4:58min/km
34 13 283 ΒΡΑΧΙΟΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Α 40-49 - ΡΑΔΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1:45:39 5:00min/km
35 14 290 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 40-49 ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:14 5:02min/km
36 15 204 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:46:27 5:03min/km
37 16 207 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:47:07 5:05min/km
38 17 304 ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:54 5:07min/km
39 18 206 ΜΠΑΛΑΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:33 5:09min/km
40 19 233 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:48:42 5:09min/km
41 12 249 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30-39 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:41 5:12min/km
42 2 231 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:49:50 5:12min/km
43 3 211 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 35+ ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:49:51 5:12min/km
44 4 265 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Εως 29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:03 5:13min/km
45 7 277 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:50:39 5:15min/km
46 8 313 ΚΥΠΡΙΟΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 50+ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:56 5:15min/km
47 5 235 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Εως 29 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:04 5:16min/km
48 13 234 ΤΣΙΚΟΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 30-39 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:51:06 5:16min/km
49 14 297 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:16 5:16min/km
50 15 284 ΠΙΤΣΕΡ ΝΤΑΝΙΕΛ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1:51:16 5:16min/km
51 9 214 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:51:23 5:17min/km
52 16 282 ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 30-39 - ΡΑΔΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1:51:52 5:18min/km
53 17 250 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 30-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:52:04 5:19min/km
54 20 310 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΟΛΟΜΩΝ Α 40-49 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:08 5:19min/km
55 18 298 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 30-39 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:11 5:19min/km
56 6 274 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 29 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:03 5:21min/km
57 21 295 ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 40-49 - SEVEN SPOT 1:53:34 5:23min/km
58 22 245 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 40-49 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:56 5:24min/km
59 23 243 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:43 5:26min/km
60 10 227 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:55:09 5:27min/km
61 4 267 ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ Γ 35+ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:55:31 5:28min/km
62 24 252 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:41 5:29min/km
63 19 205 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:55:48 5:29min/km
64 25 216 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:56:07 5:30min/km
65 11 262 ΚΟΥΤΣΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ 1:56:13 5:30min/km
66 5 292 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 35+ ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:56:17 5:31min/km
67 26 291 ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 40-49 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:56:48 5:32min/km
68 20 263 ΚΕΜΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 ΔΥΤΙΚΟ ΠΕΛΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:59 5:33min/km
69 12 301 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α 50+ ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:57:03 5:33min/km
70 13 212 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:57:13 5:33min/km
71 27 220 ΠΕΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:57:13 5:33min/km
72 14 269 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:57:48 5:35min/km
73 28 215 ΝΙΚΕΖΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:58:02 5:36min/km
74 15 308 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:07 5:36min/km
75 21 259 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΙΝΤΕΡΚΛΑΡΚ 1:58:11 5:36min/km
76 6 316 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΤΑ Γ 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 1:58:27 5:37min/km
77 1 306 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ Γ Εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:07 5:39min/km
78 22 219 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:11 5:39min/km
79 16 218 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:59:20 5:39min/km
80 17 280 ΠΑΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 50+ ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:59:23 5:39min/km
81 29 228 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 40-49 ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:30 5:40min/km
82 23 238 ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:16 5:42min/km
83 24 264 ΣΙΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 30-39 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:32 5:43min/km
84 30 309 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:23 5:45min/km
85 18 317 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2:01:35 5:46min/km
86 19 270 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50+ ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:45 5:46min/km
87 20 260 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:01:52 5:47min/km
88 31 251 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 40-49 - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:54 5:47min/km
89 25 320 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 30-39 ΚΑΒΑΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:48 5:49min/km
90 2 319 ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ Εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:02:48 5:49min/km
91 26 315 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 30-39 - ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:03:50 5:52min/km
92 32 311 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:08 5:53min/km
93 27 271 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 30-39 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:25 5:57min/km
94 7 246 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2:06:08 5:59min/km
95 33 318 ΞΕΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 40-49 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:46 6:03min/km
96 34 244 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2:08:38 6:06min/km
97 35 272 ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 40-49 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:24 6:08min/km
98 36 237 NIKOLA BANDES Α 40-49 ΒEOGRAD ΣΕΡΒΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:36 6:09min/km
99 21 286 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 50+ ΣΤΡ ΘΕΣ-ΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:21 6:11min/km
100 28 201 ΣΤΡΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:21 6:11min/km
101 37 253 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DOWN.RUNNING.TEAM. 2:11:08 6:13min/km
102 38 256 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ 2:13:25 6:19min/km
103 22 303 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50+ ΔΙΑΒΑΤΑ Σ. Λ. ΣΙΔΗΡΟΔΡ.Β. ΕΛΛΑΔΑΣ 2:14:45 6:23min/km
104 29 279 ΣΚΛΙΟΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 30-39 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ 2:20:01 6:38min/km
105 3 229 ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:16 6:47min/km
106 30 314 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:25 6:48min/km
107 230 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ #N/A ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:10 6:53min/km
108 23 221 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:40 6:54min/km
109 8 236 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α Εως 29 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:14 7:21min/km
110 7 202 ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ 35+ ΔΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:14 7:21min/km
111 39 203 ΡΟΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:18 7:22min/km
112 4 225 ΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Εως 34 ΚΕΡΚΥΡΑ CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:38:15 7:30min/km
113 8 224 ΜΕΣΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 35+ ΚΕΡΚΥΡΑ CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:50:24 8:05min/km
114 5 302 ΓΚΙΚΑ ΑΘΗΝΑ Γ Εως 34 ΚΕΡΚΥΡΑ CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:50:25 8:05min/km



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 5000μ ΛΟΥΤΡΩΝ "ΠΟΖΑΡ" ΑΛΜΩΠΙΑΣ 2013


ΓΕΝ ΚΑΤ ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 529 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΡΗΣ 0:16:51 3:22min/km
2 2 580 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:19:12 3:50min/km
3 3 543 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:19:13 3:51min/km
4 4 577 ΓΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:19:37 3:55min/km
5 5 582 ΚΩΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:19:58 4:00min/km
6 6 581 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ 0:20:04 4:01min/km
7 7 589 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΥΤΟΚ. ΘΕΣ-ΝΙΚΗΣ 0:20:15 4:03min/km
8 8 601 ΚΕΛΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:20:16 4:03min/km
9 9 566 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΟΡΓΚΥΡΤ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:00 4:12min/km
10 10 504 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΑΜΠΕΛΙΕΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:21:41 4:20min/km
11 11 587 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:51 4:22min/km
12 12 583 ΠΑΡΑΣΚΕΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:22:05 4:25min/km
13 13 552 ΤΖΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΓΡΕΒΕΝΑ Γ.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:22:13 4:27min/km
14 1 567 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:22:24 4:29min/km
15 14 576 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:22:32 4:30min/km
16 15 558 ΤΖΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:23:34 4:43min/km
17 16 523 ΚΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:45 4:45min/km
18 17 591 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:55 4:47min/km
19 18 570 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:23:56 4:47min/km
20 19 542 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 0:24:23 4:53min/km
21 2 597 ΑΓΓΟΛΙ ΛΑΟΥΡΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 0:24:27 4:53min/km
22 20 596 ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:24:30 4:54min/km
23 3 584 ΚΑΚΜΕΖΗ ΑΝΝΑ Γ ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:35 4:55min/km
24 21 544 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α ΚΟΖΑΝΗ Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ 0:24:35 4:55min/km
25 22 579 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOYRKOYRIKISTRAINING TEAM 0:25:14 5:03min/km
26 23 553 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:38 5:08min/km
27 4 535 ΖΙΩΓΑ ΑΝΘΗ Γ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:18 5:16min/km
28 24 557 ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α ΦΛΩΡΙΝΑ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:26:36 5:19min/km
29 25 568 ΣΟΥΛΟ ΕΛΤΟΝ Α ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:45 5:21min/km
30 26 607 ΚΟΥΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α 0 0 0:26:52 5:22min/km
31 5 530 ΤΑΝΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:26:57 5:23min/km
32 6 600 ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ ΦΛΩΡΙΝΑ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:26:57 5:23min/km
33 7 508 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΑ Γ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:18 5:28min/km
34 8 604 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:18 5:28min/km
35 27 590 ΧΑΤΖΗΑΝΤΟΝΩΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:06 5:37min/km
36 28 572 ΓΟΚΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:10 5:38min/km
37 9 534 ΖΙΩΓΑ ΝΙΚΗ Γ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:15 5:39min/km
38 29 585 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α ΗΜΑΘΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:30 5:42min/km
39 30 549 ΖΕΡΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:45 5:45min/km
40 31 593 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:28:52 5:46min/km
41 32 501 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:03 5:49min/km
42 10 502 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:19 5:52min/km
43 33 559 ΑΛΕΞΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:22 5:52min/km
44 34 506 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:31 5:54min/km
45 35 505 ΒΑΒΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:36 5:55min/km
46 36 569 ΣΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΪΣΙΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:29:43 5:57min/km
47 11 520 ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ ΡΑΝΙΑ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:30:16 6:03min/km
48 12 536 ΚΛΟΥΒΙΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:20 6:04min/km
49 37 606 ΑΛΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 0 0 0:30:30 6:06min/km
50 13 519 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ ΔΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:30 6:06min/km
51 14 586 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ Γ ΗΜΑΘΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:32 6:06min/km
52 38 564 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α - ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:30:33 6:07min/km
53 39 575 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:31:22 6:16min/km
54 15 599 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ ΦΛΩΡΙΝΑ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:31:35 6:20min/km
55 40 563 ΠΕΤΣΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:31:38 6:23min/km
56 41 524 ΤΖΟΡΝΤΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:55 6:15min/km
57 42 603 ΝΟΥΣΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:17 6:28min/km
58 43 538 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:20 6:30min/km
59 16 511 ΔΗΜΠΑΡΗ ΔΟΜΝΑ Γ ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 0:32:30 6:33min/km
60 17 503 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:32:45 6:35min/km
61 18 598 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:32:55 6:33min/km
62 44 527 ΓΚΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:46 6:39min/km
63 45 611 ΞΕΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:15 6:48min/km
64 19 517 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ Γ 0 VORAS ACTION 0:35:00 7:00min/km
65 20 518 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΦΗ Γ 0 VORAS ACTION 0:35:00 7:02min/km
66 46 554 ΒΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:35:10 7:02min/km
67 21 556 ΒΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:35:10 7:03min/km
68 22 533 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:15 7:04min/km
69 23 605 ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΓΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Γ 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:22 7:05min/km
70 24 522 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:35:26 7:05min/km
71 25 541 ΚΟΛΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:35:26 7:07min/km
72 26 573 ΣΑΡΠΟΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:33 7:08min/km
73 47 551 ΘΕΟΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:40 7:10min/km
74 27 539 ΜΠΡΑΤΑΝΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:48 7:10min/km
75 28 547 ΖΕΡΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:52 7:10min/km
76 29 555 ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:36:05 7:14min/km
77 30 592 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:08 7:14min/km
78 48 602 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:36:08 7:20min/km
79 31 526 ΓΚΟΥΤΗ ΣΑΜΠΡΙΝΑ Γ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:40 7:19min/km
80 32 532 ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ Γ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:37 7:35min/km
81 49 610 ΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 0 0 0:37:55 7:25min/km
82 33 528 ΤΣΙΩΤΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:05 7:37min/km
83 34 608 ΚΑΪΛΑΝΖΙΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:39:07 7:50min/km
84 50 609 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:39:08 7:53min/km
85 35 548 ΖΕΡΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:24 7:49min/km
86 51 514 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:40:06 8:01min/km
87 36 513 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:06 8:01min/km
88 52 515 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:06 8:12min/km
89 37 516 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ Γ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:58 8:30min/km
90 38 571 ΑΛΕΞΟΥΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:30 8:36min/km
91 39 512 ΤΖΑΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:00 9:24min/km
92 53 510 ΠΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:00 9:26min/km
93 54 594 ΚΑΡΑΚΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:08:10 13:38min/km
94 40 560 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γ 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:12 13:40min/km
95 55 562 ΤΖΑΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:22 13:43min/km
96 41 561 ΤΖΑΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:34 13:39min/km
97 42 540 ΚΟΛΤΣΗ ΔΡΟΣΙΑ Γ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:09:15 13:58min/km
98 56 595 ΤΖΑΒΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:50 13:48min/km

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Tapering ή αλλιώς Φορμάρισμα πριν από τον αγώνα Πρόγραμμα προπόνησης 5χλμ για ερασιτέχνες δρομείς

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Έλλειψη ‘Υπνου = Αύξηση Λίπους Η ιστορία του τελευταίου δρομέα που τερμάτισε τον Μαραθώνιο έστω κι εκτός ορίου στις 9 ώρες
Οι συμβουλές του Eliud Kipchoge προς τους δρομείς! Ασκήσεις με το βάρος του σώματος για ένα ουσιαστικό καλοκαίρι!
Nutrition News

CYBEX AVI

Salomon

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
22 Οκτ 21
Δοκιμάζουμε τα νέα μοντέλα Reebok: Floatride Energy GROW & Floatride Energy 3
RunningNews.gr Shoe reviews
Ο δρομέας μεγάλων αποστάσεων Γιώργος Δαφνής και η personal trainer Κάτια Στρατουδάκη δοκιμάζουν για το RunningNews.gr τα τα νέα μοντέλα παπουτσιών της Reebok. το Floatride Energy 3 και το Floatride Energy GROW αντίστοιχα, είναι δυο μοντέλα υψηλής ποιότητας , σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή, ιδανικά για απαιτητικούς δρομείς
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse