Marathon EXPO
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Ioannina Lake Run

Poikilo Nigth Trail

Marathon Half Marathon

X-treme Stores
18 Ιαν 15 ← πίσω

2ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα

Αποτελέσματα 2ου ημιμαραθωνίου Ευρώτα


Αποτελέσματα ημιμαραθωνίου

Rank Name Club 21km finish

1 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1:20:13
2 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Μ.Γ. 1:23:34
3 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:59
4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:55
5 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:26:23
6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΛΑΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:27
7 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1:27:42
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:28:28
9 ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ο.ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ 1:29:12
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1:30:03
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΠΠΑΣ ΣΔΥΜ 1:30:07
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:18
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:31:11
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:48
15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ Γ.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1:32:26
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ SNAILS RUNNING TEAM 1:33:04
17 ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΣΜΚ 1:33:07
18 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:33:07
19 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 1:33:13
20 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:35
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:43
22 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΒΙΓΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:33:57
23 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1:34:03
24 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:34:17
25 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:23
26 ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΘΥΜΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:23
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:25
28 ΣΠΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:53
29 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΣΚΑΣ ΑΝΕΞ(ΑΡΤΗΤΟ)Σ 1:34:53
30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:35:09
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:35:28
32 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1:35:50
33 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:13
34 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ALLTERRAINRUNNERS 1:36:20
35 ΜΑΚΗΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:44
36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΤΖΙΜΗΣ) ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:48
37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:56
38 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:01
39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΤΣΟΣ RUN CLUB PIRGOS 1:38:00
40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:04
41 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:09
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΣΕΒ 1:38:23
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:38
44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:38
45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:39:00
46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΤΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:01
47 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:39:02
48 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1:39:12
49 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 1:39:28
50 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:39:30
51 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:31
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:43
53 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 1:39:53
54 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1:39:53
55 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:40:19
56 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ RUN CLUB PIRGOS 1:40:36
57 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1:40:56
58 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ AKOL 1:41:33
59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:42
60 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:15
61 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:24
62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:42:40
63 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ MARATHON TEAM 1:42:49
64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ADIDAS RUNNING TEAM 1:43:10
65 WENDY COPAGE 1:43:41
66 ΔΑΝΙΗΛ ΤΣΟΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:43:55
67 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ANEY 1:44:20
68 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:30
69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:44:58
70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:00
71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΣΔΥΜ 1:45:12
72 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ 1:45:14
73 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 1:45:44
74 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:44
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΑΕΚ 1:45:53
76 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:45:55
77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:46:20
78 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:32
79 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΣΑΝΙ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:46:39
80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΣΑΝΙ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:46:39
81 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1:46:41
82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:46:53
83 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:00
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ INTERSPORT RUNNING TEAM 1:47:06
85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1:47:16
86 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:47:29
87 ΠΕΤΡΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:47:29
88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:47:36
89 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:47:54
90 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ PIRGOS RUN CLUB 1:48:30
91 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 1:48:34
92 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:48:34
93 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ Σ.Δ.Υ.Μ 1:48:35
94 ΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΥ Σ.Δ.Υ.Μ 1:48:55
95 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΔΥΜ 1:48:56
96 EMILIANO KANO Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΗΝΙΑΣ 1:48:57
97 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΗΒΑΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:29
98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΣΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:32
99 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:39
100 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΥΡΛΑΤΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:50
101 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΡΕΛΗ 1:50:21
102 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:31
103 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:34
104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΖΑΣ RUN CLUB PIRGOS 1:50:44
105 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 1:51:10
106 ΧΡΥΣΑ ΚΥΠΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:23
107 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:51:53
108 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΤΣΗΣ 1:51:59
109 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:52:11
110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:52:38
111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:52:48
112 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:52:48
113 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:48
114 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:52:48
115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ 1:52:53
116 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DIMITRIOS ΚΛΕΙΣΣΑΣ KLEISSAS 1:53:02
117 SCHOENFELDER FALK 1:53:06
118 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΣΔΥΜ 1:53:09
119 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:53:10
120 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:13
121 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:53:20
122 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΣΔΥΠ 1:53:20
123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:24
124 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ 1:53:44
125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΣΔΥΜ 1:54:09
126 ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΪΝΟΣ 1:54:14
127 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:25
128 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΤΡΠΟΛΗΣ 1:55:08
129 ΦΩΤΗΣ ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:55:22
130 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ MANIACS-ΣΔΥΜ 1:55:34
131 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:43
132 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ HOLMES PLACE RUNNING TEAM 1:55:52
133 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:59
134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:00
135 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1:56:03
136 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:56:24
137 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:26
138 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ ΒΡΥΣΕΑΔΑ 1:56:27
139 ΒΥΡΩΝ ΓΙΟΝΤΖΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:56:36
140 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:52
141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:12
142 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:32
143 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΗΣ - 1:57:38
144 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΡΩΖΗΣ 1:57:42
145 ΒΑΙΟΣ ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 1:57:50
146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:52
147 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:00
148 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:11
149 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:15
150 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:17
151 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:45
152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΙΖΟΣ - 1:59:11
153 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 1:59:22
154 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 1:59:36
155 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:00:20
156 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΑΚΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01:25
157 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΚΟΖΝΤΑΡΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:01:35
158 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΙΖΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01:54
159 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 2:02:15
160 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ ΓΕΝ/Β1 2:02:24
161 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:02:39
162 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΪΖΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 2:02:39
163 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:02:47
164 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ LAKONIAN WARRIOR 2:03:01
165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΣΔΥΜ 2:03:14
166 ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:35
167 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΕΑΣ 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 2:03:46
168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ Σ.Δ.Υ.Μ/ΚΟΡΟΜΗΛΙΩΤΩΝ 2:03:52
169 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:03:52
170 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:03:52
171 BABI BAKA AIR BAKA 2:03:59
172 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:04:21
173 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:21
174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥΤ 2:05:05
175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:05:13
176 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:05:15
177 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:05:47
178 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:52
179 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:56
180 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:56
181 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ 2:05:59
182 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:38
183 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:46
184 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:07:27
185 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08:12
186 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ ΣΔΥΑ 2:08:13
187 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΥΛ.ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 2:08:38
188 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ ΣΥΛ.ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 2:08:38
189 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΕΗ 2:09:11
190 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:09:20
191 ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:20
192 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΣΔΥΜ 2:09:20
193 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:09:55
194 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 2:10:32
195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:45
196 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΝΑΣ ΣΔΥΜ 2:11:01
197 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ ΣΔΥΜ 2:11:01
198 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ ΜANIACS- SDYM 2:12:11
199 ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ RUNNING MOTHERS 2:12:15
200 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΙΜΠΙΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:55
201 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΣΔΥΜ 2:13:06
202 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΧΑΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:36
203 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 2:13:45
204 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:14:37
205 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:15:39
206 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:44
207 ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:44
208 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 2:15:57
209 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΣΑΕΔ 2:16:52
210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ RUN CLUB PIRGOS 2:18:28
211 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 2:19:07
212 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:22
213 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:37
214 ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ . 2:20:43
215 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ 2:20:54
216 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:20:54
217 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 2:21:31
218 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:21:53
219 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2:31:55
220 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:33:34
221 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΣ ΣΔΥΜ 2:33:57
222 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΛΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:34:27
223 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2:35:42
224 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:38:19
225 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:44:12
226 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:44:12
227 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:30


Αποτελέσματα 8 χιλιομέτρων


Rank Name Club 8km finish

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:27:20
2 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 00:33:10
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:34:21
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:34:42
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 00:35:03
6 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:36:30
7 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 00:37:08
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ MISTRAS ULTRA RUNNER 00:37:10
9 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:37:51
10 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΚΑΡΗΣ 00:38:03
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΙΑΡΧΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:38:04
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΑΣΤΕΡΟΥΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:38:05
13 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 00:38:47
14 ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:39:06
15 ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 00:39:38
16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΛΩΡΟΥ ΣΔΥΜ 00:39:43
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ MANIACS-ΣΔΥΜ 00:39:45
18 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:39:50
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:40:06
20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ 00:40:25
21 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:42:08
22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 00:42:12
23 ΘΕΜΟΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:42:35
24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΒΙΑΣ 00:43:50
25 ΠΕΤΡΑ ΕΙΛΕΡΤ 00:43:52
26 OSMAN OSMANOGLOU ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:43:59
27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:44:09
28 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM 00:44:12
29 DRAGANA CEJOVIC - 00:44:28
30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:45:12
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:45:13
32 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 00:45:17
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 00:46:21
34 ΜΑΡΙΑ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ Σ.Δ.Υ.Μ. (MANIACS) 00:46:21
35 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 00:46:36
36 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 00:46:38
37 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΦΙΚΙΩΡΗΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΑΠ.ΕΛΛΑΔΟΣ 00:47:03
38 ΟΛΓΑ ΡΕΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 00:47:11
39 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 00:47:11
40 DRAGAN CEJOVIC 00:47:32
41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:47:36
42 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 00:47:36
43 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 00:48:53
44 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:49:23
45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:49:36
46 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΤΙΒΟΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 00:49:59
47 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:50:24
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΦΑΝΟΥ ΣΔΥΜ 00:50:48
49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:51:03
50 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΥΡΛΑΣ 00:51:05
51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΦΛΗΣ 00:51:50
52 ΑΓΑΠΗ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ 00:53:19
53 ΣΤΑΡΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 00:54:33
54 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 00:55:11
55 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΛΑΜΙΣΗ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:55:16
56 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:56:20
57 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:56:39
58 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:56:39
59 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΠΕΣΣΗ ΣΔΥΜ 00:57:30
60 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:58:32
61 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ SAFANS 00:58:37
62 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΩΜΑ ΣΑΦΑΝΣ 00:58:38
63 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 00:58:53
64 ΓΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:52
65 ΠΑΝ/ΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:55
66 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 01:03:39
67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:44
68 ΡΑΝΙΑ ΣΚΛΙΑ 01:03:56
69 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΛΕΝΑΚΗ 01:06:11
70 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 01:08:09
71 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ RUN4FUN 01:08:27
72 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΙΚΙΔΗ Σ.Δ.Υ.Μ. 01:08:27
73 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΑΚΟΥ 01:08:28
74 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΣΜΑ 01:13:52
75 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΛΕΛΗ 01:13:53
76 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 01:13:53

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Βουλευτής ζητά να απαγορευτούν οι αγώνες δρόμου αποκαλώντας τους αθλούμενους «οπαδούς»! Επιστροφή στο γυμναστήριο και τις προπονήσεις μετά από διακοπές

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Μάθε γιατί είναι πολύ σημαντική η εκγύμναση των γλουτών μας Ο Νίκος Αργυρόπουλος και το ρεκόρ της μίας ώρας
Γιατί κάνουμε πεζοπορία : Ένα βραβευμένο ντοκιμαντέρ του 2020 Απώλεια βάρους: 8 πράγματα που δείχνουν πόσο γρήγορα θα έχεις αποτελέσματα
Nutrition News

Rundome.gr

Brooks

Thessaloniki Night Half Marathon

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
11 Ιουν 22
ΟΠΑΠ MARATHON expo 2022 - Εκεί όπου αθλητισμός και πολιτισμός τέμνονται δημιουργικά
Η ΟΠΑΠ MARATHON expo, η μεγαλύτερη εμπορική έκθεση αθλητικών ειδών και εξοπλισμού στην Ελλάδα, θα πραγματοποιηθεί για άλλη μία χρονιά στο εκθεσιακό κέντρο Κλειστό Π. Φαλήρου (πρώην TAE KWON DO) από τις 9 έως και τις 12 Νοεμβρίου 2022.
25 Μαϊ 22
Το Run σου γίνεται πλέον Aκόμη Γρηγορότερο με το Νέο Δρομικό Παπούτσι της Under Armour HOVR™ MACHINA 3!
Η Under Armour μας εκπλήσσει ευχάριστα για ακόμη μια φορά δημιουργώντας ένα νέο και τεχνολογικά εξελιγμένο Running παπούτσι το οποίο θα ικανοποιήσει πλήρως και τους πιο απαιτητικούς λάτρεις του τρεξίματος.
20 Απρ 22
Η άσκηση στο επόμενο επίπεδο με το νέο myathlete hub
Η φετινή άνοιξη είναι ακόμα πιο ανθηρή για τους λάτρεις της άσκησης, αλλά και όλους εκείνους που προσεγγίζουν την ευεξία και την καλή υγεία μέσω της γυμναστικής και της σωστής διατροφής. Το myathleteάνοιξε ξανά τις πόρτες του στο νέο δικό του χώρο και τα σχόλια όσων έσπευσαν ήδη να το επισκεφτούν, είναι διθυραμβικά!
13 Απρ 22
HUAWEI WATCH GT Runner: Το απόλυτο smartwatch που ικανοποιεί και τον πιο απαιτητικό δρομέα
Η HUAWEI κάνει εντυπωσιακό ντεμπούτο στον χώρο των smartwatches, παρουσιάζοντας το εμβληματικό HUAWEI GT Runner, ανοίγοντας νέους ορίζοντες στην απόδοση των δρομέων.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse