Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE We Fit Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony RIDE ISO
Nafplio Marathon.jpg
Euchidios Athlos
CRETE MARATHON.jpg
Energy Races
X-treme Stores
Half Marathon EXPO
01 Μάρ 15 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου

Στην Πηγή Τρικάλων έγινε σήμερα το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο δρόμο με τη συμμετοχή αθλητών από όλη τη χώρα. Ο καιρός στάθηκε σύμμαχος των αθλητών, αφού τα πρωινά σύννεφα διαδέχθηκε ο ήλιος.


Αποτελέσματα


Ανδρών

rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 182 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 00:30:48 1982 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
2 211 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 00:31:25 1982 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ
3 199 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:31:45 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4 124 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:32:07 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
5 126 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:32:27 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
6 166 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 00:32:41 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 112 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:32:53 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
8 213 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:32:59 1990 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ
9 142 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ. 00:33:10 1980 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 146 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:33:12 1988 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
11 196 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:33:21 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
12 114 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:33:27 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
13 209 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:33:27 1990 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
14 165 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:33:34 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
15 151 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 00:33:46 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16 162 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:33:53 1989 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
17 147 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:33:56 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
18 193 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 00:34:04 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
19 215 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:34:06 1989 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
20 150 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 00:34:11 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
21 163 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:34:13 1976 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
22 128 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:34:13 1969 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
23 104 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:34:25 1990 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
24 206 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:34:47 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
25 171 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:34:51 1980 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
26 201 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:34:53 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
27 133 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:35:00 1987 ΑΠΟΕΛ
28 167 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:35:03 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
29 136 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:35:04 1982 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
30 207 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:35:12 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
31 148 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:35:15 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
32 141 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:35:21 1982 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
33 138 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:35:22 1986 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
34 194 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:35:22 1979 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
35 110 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:35:26 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36 186 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:35:26 1967 Ο.Φ.Η.
37 191 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:35:30 1980 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
38 210 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:35:30 1983 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
39 174 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:35:33 1975 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
40 117 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:35:33 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
41 172 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 00:35:42 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
42 119 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:35:54 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
43 189 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:36:11 1982 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
44 132 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 00:36:14 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
45 113 ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:36:27 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
46 212 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:36:38 1992 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ
47 214 ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:36:51 1988 ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
48 135 ΣΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:36:51 1991 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
49 152 ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:37:03 1983 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
50 170 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00:37:04 1978 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
51 118 ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:37:06 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
52 176 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:37:19 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
53 159 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 00:37:26 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
54 161 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ 00:37:29 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
55 121 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 00:37:37 1981 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
56 137 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:37:45 1990 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
57 109 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:38:08 1974 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
58 130 ΠΙΤΟΥΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 00:38:09 1986 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
59 153 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:38:11 1992 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
60 122 ΜΠΛΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:38:38 1989 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
61 143 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:38:40 1972 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
62 106 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 00:38:44 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
63 178 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:40:07 1979 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
64 139 ΤΕΡΖΙΟΥ ΚΛΕΙΝΤΕΝ 00:40:56 1992 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
65 198 ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:41:14 1988 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
66 173 ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:41:51 1992 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
67 111 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:41:53 1994 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ
68 180 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:42:20 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ



Γυναικών


rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 303 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:27:59 1977 Α.Ε.Κ
2 347 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 00:28:43 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
3 320 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:29:56 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 355 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:30:02 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 339 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:30:15 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
6 310 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 00:30:33 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
7 312 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:30:46 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
8 314 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:31:27 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
9 317 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 00:31:30 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
10 338 ΠΕΡΑΚΗ ΝΙΚΗ 00:31:32 1988 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
11 323 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 00:33:41 1983 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
12 315 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 00:33:48 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
13 309 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ-ΦΙΛΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ 00:34:09 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
14 357 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:35:09 1978 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
15 321 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 00:35:30 1983 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16 345 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:35:39 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17 344 ΣΥΚΟΠΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:36:05 1976 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
18 346 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:36:16 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19 304 ΝΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 00:36:53 1992 Α.Ε.Κ
20 349 ΚΑΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00:37:19 1981 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
21 343 ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 00:38:04 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
22 327 ΒΑΓΓΕΡ ΘΗΡΕΣΙΑ 00:39:09 1984 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
23 316 ΣΠΑΛΙΑΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 00:40:05 1983 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
24 313 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 00:41:46 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
25 311 ΑΡΑΠΑΤΣΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00:43:41 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

Ανδρών Β

rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 287 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 00:24:48 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 295 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 00:25:51 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
3 289 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 00:25:54 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 312 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 00:26:18 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
5 284 ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 00:26:21 1993 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 318 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:26:25 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
7 297 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:26:32 1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
8 310 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:26:36 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
9 298 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:27:19 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10 293 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 00:27:20 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
11 286 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 00:27:25 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
12 276 ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:27:50 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
13 292 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:27:53 1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14 278 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:28:04 1993 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15 302 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:28:28 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 306 ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:29:00 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
17 313 ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:29:15 1995 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
18 296 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:29:16 1994 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19 282 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:29:22 1993 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
20 307 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:29:49 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
21 315 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:29:58 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
22 285 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:30:24 1995 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
23 279 ΚΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:30:25 1993 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
24 280 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:30:27 1995 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑ
25 316 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:30:44 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
26 308 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:30:45 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
27 303 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:30:57 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
28 294 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:31:00 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 317 ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝ 00:31:10 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
30 277 ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:32:34 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
31 311 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:32:40 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
32 300 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:33:59 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33 305 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:34:20 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
34 299 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 00:35:23 1994 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ


Γυναικών Β


rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 506 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:22:34 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 489 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ-ΑΝΘΗ 00:22:51 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 509 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:23:24 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
4 492 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 00:23:36 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 497 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 00:23:41 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
6 503 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:23:56 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
7 498 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 00:24:05 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
8 491 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:24:08 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
9 502 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 00:25:05 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
10 496 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 00:25:26 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
11 488 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 00:25:32 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
12 501 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 00:25:56 1993 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13 505 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 00:25:59 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14 490 ΛΑΓΩΝΙΔΟΥ ΡΟΔΑΜΑ 00:27:01 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
15 507 ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 00:27:53 1993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
16 487 ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00:28:08 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


Νεανίδων


rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 269 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 00:14:13 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 277 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 00:14:38 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3 275 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 00:14:39 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4 254 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:15:50 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
5 273 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 00:16:13 1997 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
6 268 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:16:18 1996 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7 257 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:16:22 1997 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
8 262 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:16:24 1996 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
9 255 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 00:16:49 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
10 281 ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ 00:16:50 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
11 263 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:17:08 1996 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 280 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 00:17:11 1997 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ
13 276 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 00:17:12 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14 252 ΓΚΟΡΛΑ ΔΙΩΝΗ 00:17:20 1997 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15 258 ΚΟΥΤΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:17:48 1997 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
16 253 ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 00:18:09 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
17 270 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:19:32 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
18 261 ΜΠΟΥΖΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 00:19:45 1997 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
19 264 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00:21:18 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
20 256 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:21:32 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
21 265 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΧΡΙ 00:21:49 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


Κορασίδων

rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 184 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 00:12:31 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2 141 ΛΑΓΩΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ 00:12:34 1998 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
3 106 ΚΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 00:12:43 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
4 161 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:12:46 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5 135 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 00:12:48 1999 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
6 175 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 00:12:48 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
7 200 ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 00:12:54 1998 ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
8 186 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΜΑΡΙΑ 00:12:58 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
9 190 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00:13:02 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
10 146 ΓΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 00:13:03 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
11 115 ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΙΧΑΕ 00:13:06 1998 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
12 137 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:13:06 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13 173 ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00:13:11 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
14 128 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 00:13:15 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
15 158 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 00:13:20 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
16 171 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ 00:13:20 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
17 182 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΠΑΡΑΣ 00:13:27 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
18 189 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:13:31 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
19 181 ΜΠΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:13:32 1998 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ
20 103 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 00:13:33 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
21 156 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:13:38 1999 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
22 191 ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 00:13:41 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
23 188 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 00:13:41 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
24 113 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 00:13:43 2000 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
25 105 ΚΡΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 00:13:44 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
26 160 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 00:13:47 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
27 166 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 00:13:48 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28 110 ΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 00:13:51 1998 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑ
29 101 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 00:13:53 1998 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ
30 157 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 00:13:56 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
31 104 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 00:13:57 1999 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
32 198 ΤΣΙΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:14:05 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
33 102 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 00:14:10 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
34 136 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:14:10 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
35 126 ΜΠΟΦΙΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 00:14:11 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
36 174 ΚΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑ-ΕΛΕΝΗ 00:14:14 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
37 162 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 00:14:17 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
38 183 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΣΕΛΕΣΤΙΝ 00:14:19 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
39 124 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 00:14:19 1998 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
40 179 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΕΣΠΟΙ 00:14:19 1999 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ
41 118 ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 00:14:21 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
42 144 ΠΛΗΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00:14:24 1999 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
43 111 ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:14:30 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
44 187 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 00:14:32 1999 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
45 165 ΓΟΚΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 00:14:34 1999 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
46 201 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 00:14:44 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
47 109 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 00:15:02 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡ
48 123 ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 00:15:10 1998 ΒΕΡΓΙΝΑ
49 164 ΔΙΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 00:15:12 1999 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
50 168 ΚΟΛΙΑ ΗΛΙΑΔΑ 00:15:14 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
51 121 ΖΑΡΚΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00:15:14 1999 ΒΕΡΓΙΝΑ
52 153 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 00:15:29 2000 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
53 199 ΚΟΤΕΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:15:46 1998 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
54 152 ΛΙΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 00:16:13 1999 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
55 163 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 00:16:20 1998 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
56 116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ-ΜΕΛΙ 00:16:21 1999 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
57 108 ΘΕΟΔΩΡΗ-ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 00:16:22 1999 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡ
58 192 ΓΚΟΡΙΛΑ ΜΑΡΘΑ 00:16:24 2000 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
59 196 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 00:16:28 2000 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ


Παίδων

rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 506 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:12:39 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2 430 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:12:41 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3 522 ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:12:50 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
4 447 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:12:52 1998 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
5 459 ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:13:01 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
6 460 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:13:03 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7 443 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:13:09 1998 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
8 422 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:13:14 1999 Α.Ε.Κ
9 425 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 00:13:16 1999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 462 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:13:20 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
11 483 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:13:20 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
12 507 ΚΟΥΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 00:13:24 1998 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ
13 493 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:13:30 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
14 520 ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:13:32 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
15 446 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:13:34 1999 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
16 487 ΝΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:13:35 1998 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
17 496 ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:13:36 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
18 454 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:13:36 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
19 423 ΤΖΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΘΕΡΑΠΩ 00:13:40 1999 Α.Ε.Κ
20 435 ΣΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:13:44 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
21 476 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:13:47 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
22 511 ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00:13:47 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
23 474 ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:13:57 1998 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
24 477 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:13:59 2000 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
25 495 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 00:14:00 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
26 475 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:14:03 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
27 505 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:14:04 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
28 455 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:14:06 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
29 465 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:14:06 2000 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
30 464 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:14:07 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
31 517 ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 00:14:09 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
32 484 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 00:14:10 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
33 438 ΛΥΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΩΝΣ 00:14:11 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
34 449 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:14:13 1998 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
35 523 ΣΙΜΟΣ ΡΗΓΑΣ 00:14:18 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
36 442 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:14:20 1998 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
37 436 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:14:28 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
38 421 ΚΛΕΙΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:14:29 1999 Α.Ε.Κ
39 524 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ 00:14:35 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
40 452 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:14:36 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
41 504 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:14:42 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
42 480 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:14:44 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
43 444 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:14:45 2000 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
44 426 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΒΑΣΙ 00:14:45 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
45 516 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗ 00:14:46 1998 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
46 525 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:14:50 1999 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
47 513 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:14:51 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
48 494 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:14:51 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
49 491 ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:14:57 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
50 479 ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:15:00 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
51 478 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:15:02 2000 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
52 472 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00:15:14 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
53 515 ΖΕΡΔΙΛΑΣ-ΧΕΡΕΡΑ ΑΙΤΟΡ 00:15:14 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
54 519 ΜΙΚΕΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:15:15 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
55 527 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:15:15 1998 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
56 489 ΚΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:15:20 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
57 434 ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:15:22 1999 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
58 450 ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:15:26 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
59 437 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΣΤΕΡΓ 00:15:29 1998 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑ
60 482 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:15:35 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
61 458 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:15:46 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
62 498 ΚΑΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟ 00:16:01 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
63 473 ΤΡΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 00:16:50 1999 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
64 488 ΚΑΚΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 00:17:08 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
65 440 ΠΡΕΝΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 00:17:08 1999 ΑΠΟΕΛ
66 439 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:17:57 1999 ΑΠΟΕΛ
67 501 ΣΠΕΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑ 00:19:37 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

Εφήβων

rankTotal Bib Surname Name FinishTime Birth Group

1 359 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:19:21 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
2 388 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:19:25 1997 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
3 376 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-Ρ 00:19:26 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
4 367 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:19:27 1997 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5 355 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:19:47 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6 370 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:19:48 1996 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 374 ΜΗΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 00:20:07 1997 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
8 354 ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ 00:20:16 1996 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9 378 ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:20:27 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
10 375 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:20:32 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
11 380 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:20:39 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
12 383 ΜΑΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ-ΚΑΡΙΟΥΚ 00:20:42 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
13 356 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:20:43 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
14 373 ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:20:51 1997 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
15 390 ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:21:05 1997 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ
16 372 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:21:27 1997 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
17 366 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:21:42 1996 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18 384 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:21:50 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
19 386 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:22:34 1997 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
20 358 ΤΣΙΤΑΚ ΣΑΛΗ 00:22:51 1996 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
21 368 ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟ 00:23:18 1996 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
22 381 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:24:15 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
23 389 ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:25:23 1996 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
24 379 ΜΑΝΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 00:27:50 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
25 382 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:29:19 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ



ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2015

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26
2 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 49
3 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 55
4 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 66
5 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 67


ΟΜΑΔΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 29
2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50


ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΦΗΒΟΙ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 42
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 44
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 55



ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 48
2 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 53
3 Α.Ε.Κ 65
4 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 90
5 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 103
6 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 114
7 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 169


ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 31
2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 52
3 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ 56
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 63
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 94
6 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 102
7 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 103
8 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 110
9 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 116


ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Β΄

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 23


ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 29
2 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 43


ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΕΣ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 44
3 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52
4 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 74
5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 75

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι άνδρες Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2018 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2018

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Γιατί οι δρομείς πρέπει να χαμογελάνε περισσότερο 10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
Το «καλό λίπος» του σώματος Άσκηση και γαστρεντερική υγεία
Nutrition News

POWERMAN GREECE
Garmin FR family
Hoka
Runster
FitnessPulse.gr
Filothei Kiriakideia

Πρέπει να διαβάσετε
08 Ιαν 19
Athens Half Marathon Expo 2019
Για ακόμη μία χρονιά, το εκθεσιακό γεγονός που έχει γίνει θεσμός, η ATHENS HALF MARATHON EXPO, θα λάβει χώρα από τις 14 έως 16 Μαρτίου 2019 στο υψηλών προδιαγραφών εκθεσιακό κέντρο HELEXPO MAROUSSI.
17 Δεκ 18
Άνοιξαν οι εγγραφές για το POWERMAN Greece! Δήλωσε συμμετοχή μέχρι 15/2/2019 σε προνομιακή τιμή!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
02 Δεκ 18
Ενίσχυσε το Χαμόγελο του Παιδιού με κάθε αγορά σου από τα X-TREME STORES
Τα Χριστούγεννα είναι η πιο όμορφη γιορτή και εποχή του χρόνου. Ακόμα και αν δεν είσαι παιδί, το καταλαβαίνεις, το νιώθεις. Όμως πάνω από όλα είναι η γιορτή των παιδιών. Όλων των παιδιών. Και πολύ περισσότερο των παιδιών που η τύχη, η μοίρα ή οι καταστάσεις, τους γύρισαν την πλάτη.


©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse