Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE We Fit Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony RIDE ISO
Dromos Pylaias
Run the Lake
X-treme Stores

24 Μαϊ 15 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 10.000μ 2015

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ / Σάββατο, 24 Μαΐου 2015



10.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ / ΝΕΩΝ (Γυναικών)
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α-Γ & ΝΕΩΝ (Α-Γ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία Επίδοση Βαθμοί
1 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 34:57.38 13
2 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 35.33.37 11
3 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 36:15.92 10
4 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 36:19.18 9
5 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 36:58.58 8
6 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΕΩΝ Γ 37:03.67 7
7 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ-ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝ 1984 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 37:44.33 6
8 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 37:44.39 5
9 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 38:10.44 4
10 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΝΕΩΝ Γ 39:37.56 3
11 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 39:45.78 2
12 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ Γ 39:45.86 1
13 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 40:09.91 1
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΕΩΝ Γ 40:27.53 1
15 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ 40:31.97 1
16 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 40:33.77 1
17 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 41:06.98
18 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Γ 41:12.25
19 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΝΕΩΝ Γ 41:30.43
20 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1971 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 41:51.73
21 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ ΦΩΤΕ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 42:49.56
22 ΛΟΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ 42:53.59
23 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΕΩΝ Γ 43:04.14
24 ΜΠΛΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 43:58.83
25 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 44:59.19
26 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1977 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 45:41.60
27 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 48:15.29
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNF
ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 1983 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNS
ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 Α.Ε.Κ ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNS
ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNS
ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNS
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ DNS



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία Επίδοση Βαθμοί
1 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 36:58.58 13
2 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΕΩΝ Γ 37:03.67 11
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΝΕΩΝ Γ 39:37.56 10
4 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ Γ 39:45.86 9
5 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 40:09.91 8
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΕΩΝ Γ 40:27.53 7
7 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ 40:31.97 6
8 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Γ 41:12.25 5
9 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΝΕΩΝ Γ 41:30.43 4
10 ΛΟΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ 42:53.59 3
11 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΕΩΝ Γ 43:04.14 2
12 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 44:59.19 1
13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ 48:15.29
14 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ DNS


10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ / ΝΕΩΝ (Ανδρών) & ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α-Γ & ΝΕΩΝ (Α-Γ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ - Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

Α/Α Σειρά ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία Επίδοση
1 Β΄ ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 30:34.86
2 Β΄ ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ. ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 31:12.01
3 Β΄ ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 Α.Ε.Κ ΑΝΔΡΩΝ 31:25.05
4 Β΄ ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ 31:31.29
5 Β΄ ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 31:40.20
6 Β΄ ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 31:42.26
7 Β΄ ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 32:31.68
8 Β΄ ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 32:41.26
9 Β΄ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΔΡΩΝ 32:58.48
10 Β΄ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ 33:10.80
11 Β΄ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α 33:13.49
12 Β΄ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 33:24.75
13 Β΄ ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 33:26.58
14 Β΄ ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 33:50.84
15 Β΄ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 33:57.15
16 Β΄ ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 34:00.74
17 Β΄ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΕΦΗΒΩΝ 34:02.99
18 Β΄ ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 34:25.43
19 Β΄ ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΩΝ Α 35:01.02
20 Β΄ ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 35:02.37
21 Β΄ ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ DNF
22 Β΄ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΝΕΩΝ Α DNF
23 Β΄ ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α DNS
24 Β΄ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ DNS
25 Β΄ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ ΑΝΔΡΩΝ DNS
26 Β΄ ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
27 Β΄ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
28 Β΄ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1969 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

Α/Α Σειρά ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία Επίδοση
1 Α΄ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ 33:28.07
2 Α΄ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ 34:13.39
3 Α΄ ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ 1996 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 34:15.32
4 Α΄ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΩΝ Α 34:16.54
5 Α΄ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΝΕΩΝ Α 34:19.24
6 Α΄ ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 34:19.34
7 Α΄ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ 35:06.89
8 Α΄ ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α 35:21.36
9 Α΄ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 35:45.27
10 Α΄ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Α 36:01.60
11 Α΄ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 36:02.27
12 Α΄ ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 36:13.71
13 Α΄ ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ 36:30.60
14 Α΄ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΝΕΩΝ Α 36:57.84
15 Α΄ ΚΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Α 37:43.70
16 Α΄ ΜΑΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ-ΚΑΡΙΟΥΚ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΦΗΒΩΝ 37:59.81
17 Α΄ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 43:25.80
18 Α΄ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜ. 1966 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNF
19 Α΄ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNF
20 Α΄ ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNF
21 Α΄ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
22 Α΄ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
23 Α΄ ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
24 Α΄ ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩN ΕΦΗΒΩΝ DNS
25 Α΄ ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΩΝ Α DNS



10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ / ΝΕΩΝ (Ανδρών) & ΕΦΗΒΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α-Γ & ΝΕΩΝ (Α-Γ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ (Α΄& Β΄ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία Επίδοση Βαθμοί
1 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 30:34.86 13
2 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ. ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 31:12.01 11
3 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 Α.Ε.Κ ΑΝΔΡΩΝ 31:25.05 10
4 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ 31:31.29 9
5 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 31:40.20 8
6 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 31:42.26 7
7 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 32:31.68 6
8 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 32:41.26 5
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΔΡΩΝ 32:58.48 4
10 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ 33:10.80 3
11 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α 33:13.49 2
12 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 33:24.75 1
13 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 33:26.58 1
14 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ 33:28.07 1
15 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 33:50.84 1
16 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 33:57.15 1
17 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 34:00.74
18 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΕΦΗΒΩΝ 34:02.99
19 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ 34:13.39
20 ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ 1996 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 34:15.32
21 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΩΝ Α 34:16.54
22 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΝΕΩΝ Α 34:19.24
23 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 34:19.34
24 ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 34:25.43
25 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΩΝ Α 35:01.02
26 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 35:02.37
27 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ 35:06.89
28 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α 35:21.36
29 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 35:45.27
30 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Α 36:01.60
31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 36:02.27
32 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 36:13.71
33 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ 36:30.60
34 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΝΕΩΝ Α 36:57.84
35 ΚΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Α 37:43.70
36 ΜΑΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ-ΚΑΡΙΟΥΚ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΦΗΒΩΝ 37:59.81
37 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 43:25.80
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜ. 1966 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNF
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNF
ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNF
ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ DNF
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΝΕΩΝ Α DNF
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1969 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ DNS
ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩN ΕΦΗΒΩΝ DNS
ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΩΝ Α DNS
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α DNS



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία Επίδοση Βαθμοί
1 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 31:42.26 13
2 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 32:41.26 11
3 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α 33:13.49 10
4 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΩΝ Α 34:16.54 9
5 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΝΕΩΝ Α 34:19.24 8
6 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΩΝ Α 35:01.02 7
7 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α 35:21.36 6
8 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Α 36:01.60 5
9 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α 36:02.27 4
10 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΝΕΩΝ Α 36:57.84
11 ΚΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Α 37:43.70
12 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΝΕΩΝ Α DNF
13 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΩΝ Α DNS
14 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α DNS



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000μ. ΕΦΗΒΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος "Κατηγορία
Ανδρών" Επίδοση Βαθμοί
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 33:24.75 13
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΕΦΗΒΩΝ 34:02.99 11
3 ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ 1996 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 34:15.32 10
4 ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 34:25.43 9
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 35:45.27 8
6 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 36:13.71 7
7 ΜΑΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ-ΚΑΡΙΟΥΚ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΦΗΒΩΝ 37:59.81
8 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ 43:25.80
ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩN ΕΦΗΒΩΝ DNS

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Τρέξε τώρα που ΜΠΟΡΕΙΣ Τρέχοντας πιο γρήγορα από την κατάθλιψη

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Άσκηση και γαστρεντερική υγεία Μύθοι & Αλήθειες γύρω από τον πόνο στην μέση
Ό,τι πρέπει να ξέρεις, λίγο πριν την εκκίνηση του 4ου Αυθεντικού Φειδιππίδειου Δρόμου 36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας: το πιο πλήρες αφιέρωμα και ανάλυση για τον μεγάλο αγώνα Α ΜΕΡΟΣ
Nutrition News

New Balance
Garmin FR family
Brooks
POWERMAN GREECE
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
17 Δεκ 18
Άνοιξαν οι εγγραφές για το POWERMAN Greece! Δήλωσε συμμετοχή μέχρι 15/1/2019 σε προνομιακή τιμή!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
02 Δεκ 18
Ενίσχυσε το Χαμόγελο του Παιδιού με κάθε αγορά σου από τα X-TREME STORES
Τα Χριστούγεννα είναι η πιο όμορφη γιορτή και εποχή του χρόνου. Ακόμα και αν δεν είσαι παιδί, το καταλαβαίνεις, το νιώθεις. Όμως πάνω από όλα είναι η γιορτή των παιδιών. Όλων των παιδιών. Και πολύ περισσότερο των παιδιών που η τύχη, η μοίρα ή οι καταστάσεις, τους γύρισαν την πλάτη.
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse