Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE We Fit Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony RIDE ISO
Dromos Pylaias
Run the Lake
X-treme Stores

28 Φεβ 16 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2016

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου
Μαρκόπουλο Αττικής



10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 165 ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:30:42
2 0 0 207 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:30:48
3 0 0 136 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:31:17
4 0 0 176 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΟ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:31:25
5 0 0 120 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:31:35
6 0 0 174 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΕΡΟΥΣΗΣ Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 00:31:48
7 0 0 184 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:32:09
8 0 0 133 ΙΑΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:32:26
9 0 0 205 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:32:37
10 0 0 135 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:32:45
11 0 0 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΕΚ 00:32:59
12 0 0 168 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΛΙΟΓΛΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:32:59
13 0 0 137 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:33:02
14 0 0 197 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:33:03
15 0 0 110 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΤΣΟΣ Γ.Σ.ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 00:33:06
16 0 0 193 ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:33:09
17 0 0 123 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:33:14
18 0 0 128 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:33:31
19 0 0 167 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:33:40
20 0 0 142 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:33:43
21 0 0 152 ΕΡΑΛΝΤΟ ΚΕΡΑΜΑ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:33:48
22 0 0 215 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:33:53
23 0 0 227 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:34:03
24 0 0 218 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 00:34:12
25 0 0 130 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.Σ.ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 00:34:15
26 0 0 170 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:34:16
27 0 0 185 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:34:18
28 0 0 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00:34:22
29 0 0 148 ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΣΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:34:27
30 0 0 108 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:34:28
31 0 0 219 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΓΚΗΣ Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:34:29
32 0 0 223 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥΣΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:34:32
33 0 0 144 ΠΑΝΑΓ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:34:33
34 0 0 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:34:34
35 0 0 222 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:34:40
36 0 0 213 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΗΦΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 00:34:51
37 0 0 226 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΥΝΗΣ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 00:34:56
38 0 0 229 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:35:01
39 0 0 195 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:35:08
40 0 0 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:35:09
41 0 0 159 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΑΡΗΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:35:12
42 0 0 212 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΡΡΗΣ Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 00:35:13
43 0 0 221 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:35:14
44 0 0 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:35:14
45 0 0 138 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 00:35:23
46 0 0 198 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:35:25
47 0 0 208 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:35:28
48 0 0 163 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:35:33
49 0 0 169 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:35:43
50 0 0 192 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 00:35:45
51 0 0 199 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:35:50
52 0 0 203 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΗΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 00:35:56
53 0 0 191 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο.ΛΑΣΙΘΙΟΥ 00:35:56
54 0 0 220 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:35:58
55 0 0 175 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:36:03
56 0 0 145 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ Α. Σ. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 00:36:06
57 0 0 233 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 00:36:07
58 0 0 181 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 00:36:10
59 0 0 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 00:36:11
60 0 0 200 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:36:13
61 0 0 179 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:36:14
62 0 0 156 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:36:21
63 0 0 183 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΠΕΗΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:36:43
64 0 0 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 00:36:45
65 0 0 151 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:36:52
66 0 0 106 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:36:56
67 0 0 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ Α.Π.Σ. ''ΑΠΟΛΛΩΝ'' ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:36:57
68 0 0 162 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:37:03
69 0 0 118 ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:37:19
70 0 0 171 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΗΣ Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:37:21
71 0 0 202 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:37:29
72 0 0 214 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ Σ. Δ. Κεφαλονιας 00:37:30
73 0 0 117 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:37:33
74 0 0 201 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:37:40
75 0 0 224 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:37:46
76 0 0 231 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00:37:47
77 0 0 209 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΡΟΜΠΟΣ Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:38:10
78 0 0 139 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 00:38:28
79 0 0 161 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α.Π.Σ. ''ΑΠΟΛΛΩΝ'' ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:38:29
80 0 0 164 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:38:59
81 0 0 186 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΑΜΚΑΣ Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 00:39:00
82 0 0 217 ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:39:12
83 0 0 150 ΕΠΑΜΕΙΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:40:08
84 0 0 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΚΟΛΑΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:40:29
85 0 0 113 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 00:41:08
86 0 0 157 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:41:16
87 0 0 194 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΚ 00:41:19
88 0 0 121 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:43:00
89 0 0 180 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:55:43

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 8
2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 49
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 53
4 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 65
5 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 68
6 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 72
7 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 83
8 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 101
9 Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 109
10 Ο.Φ.Η. 131
11 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 201
12 ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 211
13 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 217


8 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 253 ΜΑΡΚΟΣ ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 00:25:11
2 0 0 289 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:25:48
3 0 0 264 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:25:53
4 0 0 258 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:25:59
5 0 0 284 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:26:00
6 0 0 287 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΙΛΑΙ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:26:41
7 0 0 265 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:26:56
8 0 0 281 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 00:27:00
9 0 0 251 ΕΝΕΑ ΓΚΙΝΗ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:27:11
10 0 0 292 ΧΑΡΙΤΩΝ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 00:27:29
11 0 0 272 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00:27:41
12 0 0 254 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:27:44
13 0 0 268 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:27:47
14 0 0 277 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:28:02
15 0 0 286 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:28:11
16 0 0 269 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 00:28:12
17 0 0 274 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:28:18
18 0 0 288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΚΑΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:28:33
19 0 0 280 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ Α.Ο.ΛΑΣΙΘΙΟΥ 00:28:40
20 0 0 285 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:28:41
21 0 0 257 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:28:46
22 0 0 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:28:47
23 0 0 255 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:28:53
24 0 0 256 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:29:19
25 0 0 283 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:29:35
26 0 0 279 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:29:39
27 0 0 273 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:30:15
28 0 0 249 ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:30:30
29 0 0 278 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:30:37
30 0 0 263 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:30:46
31 0 0 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΕΛΟΣ ΑΕΚ 00:30:49
32 0 0 246 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:30:56
33 0 0 276 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:31:33
34 0 0 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:31:34
35 0 0 250 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:31:42
36 0 0 262 ΜΩΥΣΗΣ ΜΑΙΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:31:42
37 0 0 259 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΞΗΡΗΣ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:32:32
38 0 0 248 ΛΑΜΠΗΣ ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:34:20
39 0 0 290 ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΥΣΕΛΙΑΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:34:45

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Β'

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 26
2 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 53
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 78
5 Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 90




8 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 155 ΟΥΡΑΝΙΑ ΡΕΜΠΟΥΛΗ Γ. Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 00:27:20
2 0 0 107 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΛΑΧΑΚΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:27:56
3 0 0 150 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:28:48
4 0 0 108 ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΓΑΖΕΑ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 00:29:12
5 0 0 115 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:29:58
6 0 0 133 ΕΛΕΝΗ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ - ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:30:05
7 0 0 122 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:30:13
8 0 0 153 ΓΚΛΟΡΙΑ ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:30:35
9 0 0 135 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΒΑ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:31:32
10 0 0 132 ΑΝΘΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:31:40
11 0 0 154 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:31:42
12 0 0 134 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:32:03
13 0 0 140 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:32:09
14 0 0 137 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΥΒΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:32:15
15 0 0 136 ΘΕΩΝΗ ΛΟΥΒΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:32:24
16 0 0 130 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΟΒΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 00:32:26
17 0 0 143 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00:32:56
18 0 0 138 ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΥΛΛΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:34:06
19 0 0 101 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:34:47
20 0 0 159 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:35:10
21 0 0 117 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:35:19
22 0 0 139 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:35:45
23 0 0 157 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:35:56
24 0 0 124 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΙΩΝΗ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:36:13
25 0 0 112 ΖΩΗ ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:36:18
26 0 0 114 ΤΑΝΙΑ ΓΟΥΠΟΥ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:36:43
27 0 0 120 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΙΔΟΥ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:36:45
28 0 0 106 ΑΝΝΑ ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:36:58
29 0 0 103 ΤΕΡΕΖΑ ΒΑΓΓΕΡ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:37:13
30 0 0 110 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:37:16
31 0 0 144 ΑΛΙΚΗ ΜΠΛΑΤΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:38:10
32 0 0 162 ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:38:11
33 0 0 127 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 00:38:50
34 0 0 104 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:39:15
35 0 0 166 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΟΥΓΚΡΑΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 00:45:23
36 0 0 119 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΜΕΛΙΔΗ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:46:04
37 0 0 149 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:46:16

ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 20
2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63
3 Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 63
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 72
5 Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 92




6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 551 ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:22:23
2 0 0 569 ΡΟΔΑΜΑ ΛΑΓΩΝΙΔΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:22:26
3 0 0 586 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΥΠΑΚΗ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:22:49
4 0 0 584 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:23:03
5 0 0 558 ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 00:23:06
6 0 0 576 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΤΙΝΑ Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:23:56
7 0 0 583 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΑΘΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:24:04
8 0 0 577 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:24:07
9 0 0 564 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΕΚΕΛΟΥ Α.Ο.ΛΑΣΙΘΙΟΥ 00:24:10
10 0 0 567 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:24:29
11 0 0 560 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:24:43
12 0 0 587 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΚΑ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:24:45
13 0 0 571 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΙΔΟΥ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 00:24:56
14 0 0 575 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΑ ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚΩΝ 00:25:03
15 0 0 580 ΔΑΝΑΗ ΠΑΣΠΑΤΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:25:50
16 0 0 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:26:16
17 0 0 588 ΕΡΜΙΟΝΗ ΧΑΣΚΗ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 00:26:25
18 0 0 566 ΕΛΕΝΗ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:26:34
19 0 0 579 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:26:47
20 0 0 563 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:26:48
21 0 0 565 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΙΚΙΛΙΑ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:26:51
22 0 0 570 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:26:54
23 0 0 557 ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:27:02
24 0 0 574 ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:27:24
25 0 0 572 ΡΕΝΑΤΕ -ΕΛΙΣ ΛΥΡΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:30:13
26 0 0 553 ΜΑΡΙΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:33:23

ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β'

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 28
2 Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 32
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 53
4 A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 59
5 Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 66


6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΦΗΒΩΝ


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 355 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΣΣΗΣ ΑΕΚ 00:19:14
2 0 0 343 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 00:19:20
3 0 0 351 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:19:23
4 0 0 309 ΝΤΕΝΙΣ ΓΚΙΟΥΡΑ Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2005 00:19:26
5 0 0 350 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:19:29
6 0 0 315 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:19:40
7 0 0 318 ΘΑΝΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:19:52
8 0 0 302 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:19:54
9 0 0 362 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:19:55
10 0 0 306 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο.ΛΑΣΙΘΙΟΥ 00:20:10
11 0 0 353 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:20:31
12 0 0 336 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:20:33
13 0 0 330 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΚΑΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:20:45
14 0 0 346 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΛΕΜΗΣ Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 00:20:49
15 0 0 301 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΚΙΔΗΣ ΑΕΚ 00:20:50
16 0 0 352 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 00:21:13
17 0 0 340 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:21:19
18 0 0 348 ΜΕΝΣΟΥΡ ΣΕΧΟΥ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 00:21:21
19 0 0 303 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 00:21:28
20 0 0 312 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΙΜΗΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:21:48
21 0 0 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:21:53
22 0 0 329 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:22:06
23 0 0 356 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΧΙΛΗΣ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:22:30
24 0 0 354 ΒΑΣΙΛΙΕΦ ΤΑΝΕΦ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:22:34
25 0 0 345 ΝΙΚΟΣ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:22:49
26 0 0 310 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 00:22:53
27 0 0 313 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΟΛΩΤΑΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:22:56
28 0 0 307 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ Α. Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 00:23:07
29 0 0 335 ΑΝΤΡΕΙ ΠΑΒΕΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:23:13
30 0 0 326 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:23:16
31 0 0 361 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:23:38
32 0 0 337 ΒΥΡΩΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 00:23:54
33 0 0 338 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:23:58
34 0 0 334 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΤΟΚΟΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:24:07
35 0 0 324 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΑΝΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:24:19
36 0 0 349 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΚΑΡΠΑΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:24:23
37 0 0 314 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 00:24:24
38 0 0 308 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:24:26
39 0 0 316 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΓΙΑΤΖΑΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:24:56
40 0 0 320 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΙΔΗΣ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:26:00
41 0 0 358 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:26:33
42 0 0 328 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΕΤΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:27:11
43 0 0 359 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:27:11
44 0 0 331 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:27:11
45 0 0 319 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:29:54

ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41
2 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 75
3 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 88
4 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 89
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 90
6 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 112




4 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 539 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΚΗΣ ΑΕΚ 00:12:16
2 0 0 406 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:12:21
3 0 0 427 ΑΟΥΡΕΛ ΓΚΙΟΥΡΑ Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 00:12:37
4 0 0 411 ΗΛΙΑΣ ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:12:40
5 0 0 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:12:46
6 0 0 557 ΑΔΑΜ ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:12:47
7 0 0 424 ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:12:49
8 0 0 430 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:12:52
9 0 0 528 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΥΡΙΚΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:13:00
10 0 0 416 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΛΑΧΑΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:13:03
11 0 0 479 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΙΖΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Σ 00:13:05
12 0 0 483 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:13:05
13 0 0 568 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:13:06
14 0 0 425 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 00:13:08
15 0 0 555 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΒΑΣ ΑΕΚ 00:13:08
16 0 0 513 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:13:12
17 0 0 521 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:13:13
18 0 0 464 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ. Σ. 00:13:13
19 0 0 474 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΒΔΑΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:13:16
20 0 0 452 ΗΛΙΑΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 00:13:17
21 0 0 529 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΙΚΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:13:18
22 0 0 447 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:13:18
23 0 0 480 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 00:13:19
24 0 0 527 ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΣΑ ΠΟΠΑ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 00:13:23
25 0 0 444 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:13:26
26 0 0 566 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:13:27
27 0 0 468 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:13:28
28 0 0 582 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:13:29
29 0 0 448 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΛΗΣ Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 00:13:31
30 0 0 436 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΓΓΕΛΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:13:36
31 0 0 450 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:13:37
32 0 0 445 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 00:13:39
33 0 0 423 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 00:13:40
34 0 0 540 ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:13:42
35 0 0 421 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:13:45
36 0 0 491 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΠΕΚΑΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 00:13:46
37 0 0 429 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΥΡΟΥΡΙΑΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:13:46
38 0 0 558 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:13:48
39 0 0 492 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:13:48
40 0 0 409 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:13:51
41 0 0 438 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΔΡΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:13:51
42 0 0 462 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:13:52
43 0 0 485 ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΜΑΝΚΟ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:13:54
44 0 0 453 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:13:54
45 0 0 510 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. Σ. ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 00:13:59
46 0 0 549 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:13:59
47 0 0 575 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ. Σ. 00:14:04
48 0 0 556 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:14:05
49 0 0 495 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΓΟΣ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:14:05
50 0 0 451 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:14:06
51 0 0 581 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:14:12
52 0 0 412 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΟΣ Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 00:14:12
53 0 0 509 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 00:14:13
54 0 0 537 θΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:14:15
55 0 0 466 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:14:16
56 0 0 484 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:14:16
57 0 0 518 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 00:14:17
58 0 0 536 ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:14:20
59 0 0 465 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:14:24
60 0 0 520 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΙΚΗΣ Α. Ο. ΠΑΡΟΥ 00:14:24
61 0 0 404 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΥΡΑΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:14:26
62 0 0 477 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΙΔΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 00:14:27
63 0 0 494 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΣΙΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ Σ 00:14:29
64 0 0 434 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΡΑΝΟΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:14:31
65 0 0 463 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:14:31
66 0 0 550 ΘΩΜΑΣ ΣΩΖΟΣ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:14:32
67 0 0 455 ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΕΙΤΣΙΔΗΣ ΑΕΚ 00:14:32
68 0 0 512 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 00:14:36
69 0 0 490 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΕΓΙΑΙ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 00:14:37
70 0 0 454 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΙΑΝΝΙΕΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:14:38
71 0 0 405 ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:14:38
72 0 0 413 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΖΑΚΑΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:14:38
73 0 0 502 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:14:41
74 0 0 578 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:14:42
75 0 0 571 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:14:49
76 0 0 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:14:50
77 0 0 576 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:14:51
78 0 0 551 ΙΑΣΟΝΑΣ-ΔΗΜΗ ΤΑΖΑΡΤΕΣ Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:14:51
79 0 0 420 ΑΡΗΣ ΒΟΥΡΟΣ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:14:53
80 0 0 567 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:14:54
81 0 0 531 ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΑΕΚ 00:14:54
82 0 0 542 ΡΗΓΑΣ ΣΙΜΟΣ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:14:56
83 0 0 403 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΑΤΖΑΚΗΣ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:14:59
84 0 0 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 00:15:00
85 0 0 519 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:15:08
86 0 0 481 ΓΙΩΡΓΟΣ-ΑΛΕΞ ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:15:09
87 0 0 442 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΞΗΡΗΣ Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:15:11
88 0 0 543 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:15:16
89 0 0 560 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΑΚΑΣ Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 00:15:17
90 0 0 569 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΕΠΛΗΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:15:21
91 0 0 458 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:15:21
92 0 0 503 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:15:23
93 0 0 431 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΡΕΜΑΣ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:15:24
94 0 0 460 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 00:15:24
95 0 0 563 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:15:25
96 0 0 499 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:15:27
97 0 0 572 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:15:30
98 0 0 456 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 00:15:32
99 0 0 545 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:15:36
100 0 0 418 ΠΕΤΡΟΣ ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:15:41
101 0 0 402 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΡΙΔΑΣ Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 00:15:43
102 0 0 530 ΚΙΜΩΝ ΠΡΟΒΑΤΑΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:15:44
103 0 0 496 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΡΛΟΣ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:16:06
104 0 0 467 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 00:16:07
105 0 0 435 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΟΥΛΙΣΚΟΣ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:16:09
106 0 0 564 ΣΤΑΘΗ ΤΣΙΓΚΟΣ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:16:09
107 0 0 408 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:16:29
108 0 0 514 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:16:30
109 0 0 473 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:16:31
110 0 0 535 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΚΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:16:33
111 0 0 407 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:16:34
112 0 0 525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΣΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:16:44
113 0 0 523 ΣΥΜΕΩΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:16:47
114 0 0 541 ΣΑΒΒΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο. ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 00:16:59
115 0 0 446 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 00:17:05
116 0 0 489 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ Α.Ο. ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 00:17:18
117 0 0 470 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:17:18
118 0 0 459 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΡΡΕΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:17:19
119 0 0 500 ΜΑΡΙΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:17:26
120 0 0 574 ΤΖΩΝ ΧΑΣΛΑΜ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:17:35
121 0 0 428 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:17:40
122 0 0 538 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ Α.Γ.Σ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:17:51
123 0 0 401 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:18:01
124 0 0 570 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 00:18:10
125 0 0 577 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:18:26
126 0 0 437 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 00:18:47
127 0 0 544 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 00:19:13
128 0 0 533 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΣΟΤΤΟ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 00:19:44
129 0 0 508 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 00:20:09
130 0 0 478 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 00:20:22

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 55
2 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 70
3 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 77
4 ΑΕΚ 83
5 Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 89
6 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 95
7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 99
8 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 106
9 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 130
10 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 141
11 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 141
12 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 152
13 Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 160
14 Α. Ο. ΠΕΛΟΨ 214
15 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 222
16 ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 253
17 Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 257
18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 291
19 Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 292
20 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 297
21 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 384



4 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 1377 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΤΛΗ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:14:45
2 0 0 1367 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΟΒΡΟΥ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 00:14:48
3 0 0 1360 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΟΥΝΑΚΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00:14:53
4 0 0 1384 ΕΙΡΗΝΗ ΡΙΑ ΜΙΧΑΛΑ Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:14:58
5 0 0 1374 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 00:15:09
6 0 0 1392 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΙΧ ΦΙΑΣΚΑ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 00:15:31
7 0 0 1364 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 00:15:41
8 0 0 1363 ΒΕΡΑ ΓΡΙΛΛΟΥ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:15:46
9 0 0 1362 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:15:58
10 0 0 1372 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙΣΑΡΗ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:16:04
11 0 0 1383 ΜΟΣΧΑ ΜΑΝΟΥΣΟΥ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:16:18
12 0 0 1368 ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:16:19
13 0 0 1379 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:17:01
14 0 0 1391 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΖΟΒΑΡΑ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 00:17:01
15 0 0 1370 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 00:17:44
16 0 0 1357 ΜΑΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:17:46
17 0 0 1369 ΑΝΘΗ ΖΕΚΟΥ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:17:49
18 0 0 1358 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΓΟΥ Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:17:57
19 0 0 1386 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΠΟΥΖΑΡΗ Α. Σ. ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 00:18:07
20 0 0 1378 ΜΑΡΙΑ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:18:16
21 0 0 1380 ΦΙΛΟΘΕΗ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:18:28
22 0 0 1356 ΑΝΝΑ ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 00:18:31
23 0 0 1354 ΒΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:19:41
24 0 0 1388 ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΤΟΜΤΗ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:19:41
25 0 0 1389 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:19:45
26 0 0 1355 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:19:59
27 0 0 1353 ΔΑΝΑΗ ΑΜΠΑΣ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:20:29
28 0 0 1376 ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ A.O.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 00:21:27
29 0 0 1366 ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ Α.Ο. ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 00:24:19

ΟΜΑΔΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 34
2 Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 48
3 Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 54




3 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 0 1302 ΙΩΑΝΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:10:36
2 0 0 1316 ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΛΩΡΟΥ Γ.Σ.Β. ''Η ΝΙΚΗ'' 00:10:40
3 0 0 1248 ΔΑΦΝΗ ΛΑΒΑΣΑ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 00:10:45
4 0 0 1222 ΡΕΑ ΘΕΟΦΥΛΙΔΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:10:56
5 0 0 1262 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:10:58
6 0 0 1238 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:11:00
7 0 0 1246 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:11:03
8 0 0 1285 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:11:12
9 0 0 1210 ΝΤΕΝΙΤΣΑ ΓΚΡΟΥΝΟΒΑ Ο.Κ.Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 00:11:14
10 0 0 1296 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΚΑΡΠΕΤΗ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 00:11:17
11 0 0 1312 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 00:11:17
12 0 0 1290 ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ '93 00:11:18
13 0 0 1308 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:11:24
14 0 0 1297 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΣΙΝΟΥ Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:11:26
15 0 0 1266 ΖΩΗ ΜΠΕΤΑ Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:11:30
16 0 0 1211 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΕΛΗ Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ '93 00:11:33
17 0 0 1236 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:11:34
18 0 0 1254 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΚΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:11:34
19 0 0 1289 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:11:35
20 0 0 1261 ΝΤΕΝΙΣΑ ΜΠΑΛΛΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 00:11:35
21 0 0 1321 ΚΩΝ/ΝΑ ΧΑΝΤΖΟΥ Γ. Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:11:36
22 0 0 1287 ΟΛΓΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:11:36
23 0 0 1319 ΑΛΚΙΣΤΙΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:11:38
24 0 0 1291 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 00:11:39
25 0 0 1203 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΕΣΠ. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:11:43
26 0 0 1288 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:11:44
27 0 0 1320 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 00:11:45
28 0 0 1251 ΑΡΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΙΝΑΡΑ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:11:49
29 0 0 1260 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:11:52
30 0 0 1327 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:11:52
31 0 0 1240 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:11:55
32 0 0 1216 ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:11:57
33 0 0 1223 ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:12:00
34 0 0 1229 ΜΑΡΙΑ - ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΗ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:12:02
35 0 0 1304 ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΣΑΓΓΟΥΡΙΔΟΥ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 00:12:02
36 0 0 1258 ΑΝΝΑ ΜΑΡΛΑΝΤΗ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:12:03
37 0 0 1275 ΙΣΜΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ 00:12:05
38 0 0 1253 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 00:12:06
39 0 0 1243 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:12:10
40 0 0 1272 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 00:12:11
41 0 0 1305 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 00:12:11
42 0 0 1255 ΑΘΗΝΑ ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ Α.Ο.ΛΑΣΙΘΙΟΥ 00:12:15
43 0 0 1329 ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΟΥΛΗ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:12:15
44 0 0 1265 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 00:12:16
45 0 0 1218 ΑΡΓΥΡΩ ΖΑΠΑΝΤΗ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 00:12:19
46 0 0 1219 ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΖΙΩΓΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:12:29
47 0 0 1268 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:12:36
48 0 0 1232 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:12:39
49 0 0 1300 ΕΣΘΗΡ ΤΕΟΥΒΕΝ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:12:40
50 0 0 1267 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 00:12:41
51 0 0 1224 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:12:41
52 0 0 1286 ΝΙΟΒΗ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:12:42
53 0 0 1237 ΔΑΝΑΗ ΚΑΤΑΛΙΑΝΟΥ ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 00:12:43
54 0 0 1257 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 00:12:45
55 0 0 1309 ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΟΥ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 00:12:46
56 0 0 1280 ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:12:50
57 0 0 1325 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:12:52
58 0 0 1201 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΟΡΟΥ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:12:58
59 0 0 1247 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΥΡΚΟΥ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 00:13:00
60 0 0 1283 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Κ.Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 00:13:05
61 0 0 1279 ΕΥΑΝΘΙΑ-ΑΛΚΙΣΤΙΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 00:13:07
62 0 0 1263 ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΜΠΙΛΗ Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:13:09
63 0 0 1239 ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΛΩΝΑΡΗ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 00:13:17
64 0 0 1278 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΤΕΖΟΥ Ο.Κ.Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 00:13:24
65 0 0 1299 ΧΑΡΑ ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:13:25
66 0 0 1227 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΥΒΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:13:37
67 0 0 1310 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΧΡΙΝΤΖΗ Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 00:13:44
68 0 0 1307 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΓΑΛΟΥ Γ. Σ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 00:13:47
69 0 0 1264 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 00:13:51
70 0 0 1213 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:13:56
71 0 0 1204 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΕΝΙΚΗ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:13:58
72 0 0 1207 ΒΑΙΑ ΓΙΑΝΝΑΔΗ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 00:14:20
73 0 0 1230 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:14:22
74 0 0 1326 ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΙΟΥΡΗ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00:14:23
75 0 0 1235 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΡΥΔΗ Γ. Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 00:14:23
76 0 0 1214 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ Α.Ο. ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 00:14:24
77 0 0 1311 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 00:14:50
78 0 0 1234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΡΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:15:32
79 0 0 1205 ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:15:32
80 0 0 1274 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΓΟΥΝΗ ΑΓΣ "ΑΝΑΤΟΛΗ" ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:15:53
81 0 0 1284 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:16:03
82 0 0 1294 ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΔΕΛΗ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:16:04
83 0 0 1324 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ Α.Γ.Σ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:16:30
84 0 0 1217 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΖΑΜΙΝΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:18:05
85 0 0 1209 ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΚΙΟΚΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:18:19
86 0 0 1281 ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:21:53
87 0 0 1322 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 00:21:54

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 26
2 Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 52
3 Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 59
4 Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 93
5 Ο.Κ.Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 133
6 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 135
7 Α. Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 143
8 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 161
9 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 175
10 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 241

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
10 πράγματα που δεν γνωρίζετε για την άσκηση Προετοιμάσου για το πρώτο σου Τρίαθλο!

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Πρωινό: Ποιες τροφές να προτιμάμε; Ακτινίδιο: Ποια είναι τα οφέλη του για την υγεία
10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας Ασκήσεις δύναμης για δρομείς με λάστιχα, Vol 5: ασκήσεις κορμού
FitnessPulse

New Balance
Garmin FR family
Brooks
POWERMAN GREECE
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
17 Δεκ 18
Άνοιξαν οι εγγραφές για το POWERMAN Greece! Δήλωσε συμμετοχή μέχρι 15/1/2019 σε προνομιακή τιμή!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
02 Δεκ 18
Ενίσχυσε το Χαμόγελο του Παιδιού με κάθε αγορά σου από τα X-TREME STORES
Τα Χριστούγεννα είναι η πιο όμορφη γιορτή και εποχή του χρόνου. Ακόμα και αν δεν είσαι παιδί, το καταλαβαίνεις, το νιώθεις. Όμως πάνω από όλα είναι η γιορτή των παιδιών. Όλων των παιδιών. Και πολύ περισσότερο των παιδιών που η τύχη, η μοίρα ή οι καταστάσεις, τους γύρισαν την πλάτη.
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse