X-treme Stores `
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Επικοινωνία Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
High5 Sports Nutrition NSCoaching Holmes Running Krommidas Coaching Services First Endurance Kasimis Training
Αποτελέσματα
Intersport
Saucony


Pulse 100
Double Road Race Athens
Relays
Vartzakeios

FitnessPulse.gr
Time to Feel Good
Nutrition Planet

27 Φεβ 05 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2005

ΛΙΤΟΧΩΡΟ 27/02/05
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2005


4000μ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 5 6 12
2. ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ Υ 2 4 9 15
3. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 8 10 25
4. ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ ΗΣ 3 11 12 26

4000μ ΠΑΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 20 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12:05.3
2. 344 ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟ 1989 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12:19.5
3. 401 ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1989 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12:30.2
4. 15 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 12:32.7
5. 151 ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12:33.1
6.* 359 ΠΡΟΥΣΑΚΟΒ ΑΛΕΞΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:34.2
7. 208 ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΝΑΣ 1988 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 12:34.6
8. 25 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 12:36.1
9. 273 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 12:39.9
10.* 58 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 12:42.7
11.* 288 ΛΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 12:43.1
12. 103 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 12:44.4
13. 325 ΤΣΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1989 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 12:46.8
14. 276 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:48.5
15. 48 ΝΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 12:49.2
16. 332 ΘΥΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1988 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 12:49.8
17. 86 ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1989 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12:50.6
18. 49 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1989 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12:52.6
19.* 59 ΣΚΟΥΙΡΕΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1988 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 12:53.9
20. 297 ΧΑΤΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 12:54.6
21. 36 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1988 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:56.0
22.* 358 ΜΑΡΑΝΤΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:56.3
23. 154 ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1988 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12:56.7
24. 136 ΣΤΡΑΒΟΣΚΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 Α.Ε.Κ 12:56.9
25.* 360 ΧΑΚΙΜΟΒ ΙΓΚΟΡ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:57.0
26. 206 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1988 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:57.5
27.* 262 ΚΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:58.0
28. 234 ΚΟΥΤΣΙΕΑΣ ΙΒΑΝ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12:58.5
29. 144 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12:59.0
30. 269 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 12:59.3
31. 345 ΠΑΡΑΡΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ 1988 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12:59.7
32. 277 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:01.1
33. 104 ΜΙΧΑΙΛΟΒ ΕΜΙΛ 1988 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 13:01.6
34. 122 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 13:03.7
35. 254 ΑΠΟΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1989 ΑΦ ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13:05.6
36. 14 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΑΝΕΣΤ 1989 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 13:06.0
37. 397 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:06.5
38.* 263 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13:07.2
39. 309 ΤΣΙΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13:07.7
40. 296 ΓΚΙΜΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 13:08.3
41. 207 ΤΡΑΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1988 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13:09.2
42. 310 ΡΙΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 13:09.8
43. 333 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1988 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 13:10.0
44. 199 ΔΙΑΦΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1988 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:10.7
45. 53 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:11.3
46. 152 ΛΕΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1988 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13:11.9
47. 391 ΜΠΑΝΤΑΝ ΑΝΤΩΝ 1989 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 13:12.5
48.* 60 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 13:12.9
49. 306 ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13:13.0
50. 392 ΚΑΡΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1988 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 13:13.5
51.* 264 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΡΙΣΤΟ 1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13:14.3
52.* 290 ΣΙΑΛΒΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 13:15.0
53. 187 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:15.8
54. 170 ΜΙΧΑΗΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 "ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ""ΒΙΣΑΛΤ" 13:16.2
55. 222 ΤΡΙΦΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13:17.0
56. 42 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ ΑΓΟ 13:17.5
57. 396 ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1988 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:18.2
58. 227 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13:18.9
59.* 289 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 13:19.4
60. 184 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13:20.1
61. 113 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 13:20.7
62. 39 ΣΠΥΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 1988 ΓΑΣ ΑΝΑΓ.ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΗ 13:21.4
63. 130 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13:22.0
64. 96 ΠΟΥΣΚΑΡΕΦ ΣΕΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 13:22.8
65. 98 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1989 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13:23.0
66. 194 ΜΠΕΛΜΠΑ ΡΙΝΟΥΣ 1989 ΓΕ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13:23.5
67. 26 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13:23.8
68. 251 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1988 ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13:24.0
69. 93 ΒΕΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13:24.6
70. 201 ΡΑΠΟΥΣΗ ΙΟΥΛΙΑΝ 1989 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 13:25.0

3000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 3 5 10
2. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 8 9 18
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4 6 12 22
4. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7 10 11 28

3000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 225 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 10:23.9
2. 86 ΖΥΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 10:28.8
3. 31 ΣΟΚΟΛΙ ΒΙΟΛΑ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:39.8
4. 275 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10:42.6
5. 84 ΠΛΑΙΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 1989 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10:43.1
6. 93 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:47.8
7. 114 ΜΕΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10:49.3
8. 212 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:58.9
9. 152 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1988 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11:07.5
10. 172 ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΕΥΑΝΘΙ 1989 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 11:11.5
11. 164 ΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 11:15.6
12. 219 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1988 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:17.2
13. 156 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11:22.5
14. 218 ΜΗΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1989 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:22.9
15. 28 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1988 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:24.7
16. 142 ΡΟΓΚΑΛΣΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΕΣΤΕΡ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:28.8
17. 220 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΜΗΝΑΔΩΡΑ 1988 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:34.0
18. 194 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1989 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11:35.4
19. 10 ΑΝΔΡΩΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1988 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 11:36.3
20. 251 ΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΟΡΝΕΛΑ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 11:37.2
21. 40 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 11:38.0
22. 143 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:38.3
23. 121 ΖΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1989 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 11:39.1
24. 50 ΓΟΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1988 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 11:39.9
25. 257 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΧΑΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11:40.0
26. 14 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1988 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:40.3
27. 53 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1989 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:40.7
28. 214 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11:41.0
29. 127 ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11:41.5
30. 163 ΚΟΥΤΣΗ ΦΑΜΠΙΟΛΑ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 11:42.2
31. 102 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:42.6
32. 101 ΣΟΥΡΑΝΤΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ 1989 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:42.9
33. 213 ΤΑΛΑΝΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11:43.2
34. 72 ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1989 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:44.4
35. 281 ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ 1989 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11:45.0
36. 23 ΚΑΦΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1988 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11:45.6
37. 54 ΜΑΚΡΟΓΙΩΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1988 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:46.1
38. 192 ΠΛΑΒΟΥ ΑΡΕΤΗ 1989 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 11:47.2
39. 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 1988 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 11:48.1
40. 55 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1989 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:49.3
41. 189 ΤΟΤΣΛΗ ΝΤΟΡΙΝΑ 1989 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 11:50.6
42. 144 ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΔΑΜΑΣΚΗΝΗ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:51.7
43. 11 ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 11:52.3
44. 183 ΚΗΤΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 11:53.3
45. 259 ΜΠΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 11:54.6
46. 210 ΜΑΛΤΣΕΒΑ ΜΑΛΒΙΝΑ 1989 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11:55.1
47. 264 ΤΑΜΙΧΤΣΗ ΙΣΜΗΝΗ 1988 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ 11:55.8
48. 91 ΤΣΟΒΓΚΑΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1989 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11:56.3
49. 65 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 11:58.7
50. 149 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11:59.4
51. 240 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΓΩΝΑ 1989 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12:00.3
52. 208 ΖΙΩΓΚΑ ΕΛΝΤΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 12:10.6
53. 182 ΖΩΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1988 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 12:11.5
54. 6 ΤΖΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12:13.4
55. 160 ΚΑΚΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12:14.7
56. 169 ΜΟΣΚΑΧΛΑΙΔΗ-ΛΑΜΠΡΟΠΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1989 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 12:15.6
198 ΚΑΦΦΕ ΣΤΕΛΛΑ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
162 ΠΕΣΗ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
94 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1989 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
68 ΝΤΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΗΡΩ 1988 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

6000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 2 3 6
2. ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4 6 8 18
3. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5 7 9 21

6000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 138 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 1973 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19:57.9
2. 205 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 20:10.3
3. 25 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1981 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20:25.9
4. 136 ΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ 1977 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:35.2
5. 58 ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 1980 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20:52.4
6. 49 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1969 ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21:01.4
7. 5 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1980 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21:05.9
8. 157 ΜΠΙΝΑΣΗ ΑΝΝΑ 1969 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 21:06.3
9. 36 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21:07.1
10. 132 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21:20.7
11. 135 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ 1977 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21:33.6
12. 116 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1967 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 21:38.7
13. 4 ΓΡΑΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1980 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21:55.1
14. 97 ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΜΑΓΔΑ 1973 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21:57.1
15. 105 ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ 1969 Ο.Φ.Η. 22:06.1
16. 115 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 22:11.8
17. 111 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΡΕΝΑ 1965 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 22:21.5
18. 59 ΔΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1973 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 22:27.1
19. 268 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 22:29.5
20. 90 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 22:30.7
21. 227 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 22:39.6
22. 177 ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1982 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22:41.3
23. 117 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΟΥΒΗ ΠΑΝΑΓ ΙΩΤΑ 1964 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 22:42.7
24. 263 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 1978 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ 22:43.2
25. 125 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1982 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 22:44.3
26. 203 ΜΑΝΘΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1978 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 22:45.6
27. 88 ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 1973 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 22:46.3
28. 62 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 22:47.1
29. 16 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1982 ΓΕ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 22:48.5
30. 70 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 1972 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 22:49.7
31. 35 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1982 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 22:50.8
32. 253 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ 1972 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 22:51.6
33. 269 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1982 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 22:52.3
34. 134 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1961 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22:53.6
35. 167 ΚΑΝΟΥΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 1982 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 22:54.3
36. 262 ΧΑΡΙΣΤΟΥ ΑΓΑΘΗ 1974 ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 22:55.6
37. 247 ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1981 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 22:56.6
38. 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1981 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 22:58.6
39. 104 ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1969 Ο.Φ.Η. 22:59.3
40. 30 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23:03.6
41. 98 ΛΟΥΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1968 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 23:07.2

12000μ ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1 2 11 14
2. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3 5 16 24
3. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 6 17 27
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7 10 13 30
5. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8 9 15 32
6. ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12 18 20 50
7. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14 19 21 54
8. ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 22 23 24 69

12000μ ΑΝΔΡΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 382 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 36:11.4
2. 228 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:16.1
3. 108 ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 36:19.4
4. 212 ΧΑΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 36:23.8
5. 229 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1975 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:25.4
6. 192 ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1975 ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 36:35.9
7. 51 ΖΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1969 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 36:41.5
8. 349 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36:56.8
9. 138 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ 37:05.9
10. 38 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 ΓΑΣ ΑΝΑΓ.ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΗ 37:21.6
11. 177 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 37:31.0
12. 351 ΑΚΡΟΥΤ ΝΑΙΜ 1981 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:42.6
13. 176 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 37:52.4
14. 347 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 38:18.9
15. 218 ΠΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΕΙΤΩΝ 1982 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 38:24.3
16. 143 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38:33.4
17. 142 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1975 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38:39.6
18. 302 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38:42.4
19. 197 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1980 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 38:46.3
20. 21 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 38:49.6
21. 258 ΔΟΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38:52.4
22. 217 ΤΣΕΡΤΟΣ ΦΩΤΗΣ 1978 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 38:53.0
23. 223 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1962 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38:54.5
24. 18 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 38:55.3
25. 235 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 38:56.2
26. 204 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 38:57.6
27. 299 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1981 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 38:58.2
28. 45 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1976 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 38:59.7
29. 216 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 39:00.3
30. 140 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 Α.Ε.Κ 39:10.9
31. 148 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΠΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 39:11.7
32. 22 ΦΑΡΟΥΓΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1977 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 39:12.6
33. 399 ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 39:13.4
34. 369 ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1967 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:15.2
35. 314 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1967 Ο.Φ.Η. 39:16.6
36. 158 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 39:17.9
37. 135 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1982 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 39:18.2
38. 241 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Π.Α.Ο.Κ. 39:18.9
39. 247 ΞΥΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1979 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 39:19.3
40. 395 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1981 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 39:20.9
41. 315 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 1967 Ο.Φ.Η. 39:21.3
42. 141 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1974 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 39:22.6
43. 328 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 39:23.0
44. 352 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1977 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 39:23.7
45. 303 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39:25.2
46. 178 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 39:26.7
47. 32 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 39:28.3
48. 153 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 1978 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 39:30.0
49. 78 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1970 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 39:31.6
50. 313 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1968 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 39:32.8
51. 286 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1969 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝ 39:33.3
52. 77 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 39:34.6
53. 365 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 39:35.7
54. 300 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 39:36.2
55. 1 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 39:37.8
56. 29 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1964 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 39:38.2
57. 150 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1980 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 39:39.7
58. 370 ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:40.2
59. 366 ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1971 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 39:41.6
60. 237 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 39:42.0
61. 256 ΚΑΣΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 39:43.6
62. 55 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 39:44.8
63. 394 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 39:45.2
64. 9 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 39:46.6
65. 157 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1966 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 39:47.7
66. 255 ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 39:48.6
67. 301 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 39:49.7
68. 372 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1968 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:50.6
69. 66 ΜΗΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 39:52.3
70. 282 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1965 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ 39:53.8
71. 373 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:54.5
72. 248 ΦΑΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1962 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 39:55.2
73. 375 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1977 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:56.2
74. 68 ΓΚΛΑΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1961 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 39:56.8
75. 376 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:57.3
76. 85 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1981 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 39:57.9
77. 242 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Π.Α.Ο.Κ. 39:58.3
78. 377 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39:59.4
79. 109 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40:01.1
80. 70 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:07.6
81. 383 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ 1980 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 40:10.6
82. 190 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40:12.7
83. 161 ΜΠΙΖΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 40:14.2
84. 118 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 40:16.7
85. 72 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:19.6
86. 71 ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:20.7
87. 73 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:30.2

3000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 16 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 9:28.7
2. 106 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 9:39.7
3. 278 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:39.8
4. 339 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑ 1990 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9:42.5
5. 17 ΚΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 9:44.6
6. 156 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΚΕΥΟΣ 1990 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 9:47.6
7. 54 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9:52.7
8. 167 ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 9:55.3
9. 224 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9:57.5
10. 381 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 10:05.6
11. 362 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:07.5
12. 326 ΔΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10:08.1
13. 280 ΤΣΙΤΑΚ ΣΕΖΕΡ 1990 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ 10:09.2
14. 128 ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10:09.7
15. 335 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 10:10.1
16. 334 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1990 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 10:10.5
17. 337 ΣΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10:12.1
18. 364 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10:12.5
19. 307 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:14.3
20. 8 ΜΑΧΜΟΥΤ ΧΑΣΑΝ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:15.5
21. 380 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10:17.6
22. 82 ΝΤΟΟΥ ΑΒΕΛΙΝΟ-ΒΑΣΙΛΕΙ 1990 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:18.1
23. 387 ΓΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10:18.4
24. 209 ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΧΜΕΤ 1991 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10:18.9
25. 298 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:19.2
26. 252 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10:19.7
27. 271 ΝΤΖΟΥΦΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 10:20.2
28. 196 ΜΠΟΖΟΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΓΕ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10:20.9
29. 114 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 10:21.4
30. 398 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10:22.0
31. 202 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 10:22.7
32. 343 ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 10:23.2
33. 89 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:23.9
34. 279 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:24.8
35. 61 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1991 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 10:25.6
36. 363 ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:25.7
37. 181 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:26.3
38. 268 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 10:26.8
39. 253 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:27.4
40. 246 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 10:27.9
41. 6 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:28.6
42. 346 ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1990 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10:28.8
43. 40 ΤΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΑΣ ΑΝΑΓ.ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΗ 10:29.4
44. 188 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1990 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10:29.7
45. 182 ΤΣΟΡΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:30.3
46. 322 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10:30.7
47. 210 ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10:31.4
48. 183 ΜΠΡΑΖΙΤΙΚΟΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ 1990 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:31.6
49. 361 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:32.3
50. 195 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 1990 ΓΕ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10:32.7
51. 340 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10:32.9
52. 171 ΜΑΝΙΜΟΣ ΗΛΙΑΣ 1990 "ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ""ΒΙΣΑΛΤ" 10:33.5
53. 311 ΤΖΟΝΗ ΡΙΤΒΑΝ 1990 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 10:34.1
54. 174 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ Η 1990 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10:34.7
55. 203 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1990 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 10:34.9
56. 27 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΛΕΞΑΝ 1991 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:35.2
57. 211 ΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10:35.8
58. 225 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:36.3
59. 168 ΠΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:36.8
60. 123 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΤΖΕΙΜΙ ΑΛΕΞΑΝΔ Ρ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10:36.9
61. 238 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 1990 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 10:37.3
62. 308 ΜΠΟΡΙΤΣΗ ΦΟΓΚΕΡΣ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:38.0
63. 28 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:39.2
64. 90 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 10:39.9
65. 99 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10:40.2
66. 107 ΚΑΝΤΖΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 10:41.0
67. 33 ΠΑΝΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1990 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 10:41.8

2000μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 273 ΛΟΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1990 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 6:27.5
2. 82 ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 6:34.9
3. 226 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 6:44.3
4. 165 ΠΕΣΗ ΚΑΛΥΨΩ 1991 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 6:44.4
5. 85 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6:53.6
6. 76 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1991 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 6:54.8
7. 77 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 6:56.3
8. 145 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6:56.4
9. 161 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1990 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7:02.3
10. 128 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 7:09.8
11. 187 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1991 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:15.8
12. 133 ΠΕΛΛΑ ΕΡΙΝΤΟΝΑ 1991 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 7:16.3
13. 215 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7:16.9
14. 8 ΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1990 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7:18.2
15. 272 ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΚΛΑΡΑ 1990 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 7:18.3
16. 199 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:21.8
17. 209 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1990 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 7:22.4
18. 267 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7:22.9
19. 57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:23.4
20. 123 ΖΗΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1990 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 7:23.6
21. 96 ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1991 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7:23.8
22. 122 ΖΗΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1991 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 7:25.9
23. 12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ 1990 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 7:27.2
24. 252 ΗΛΙΑΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 7:27.8
25. 79 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 7:28.1
26. 20 ΛΙΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1990 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7:29.3
27. 146 ΠΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:29.9
28. 56 ΠΛΕΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1990 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:30.3
29. 99 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1991 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7:30.8
30. 174 ΒΑΙΝΑΝΙΔΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 1990 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7:31.6
31. 175 ΓΚΙΝΗ ΒΑΝΕΣΑ 1991 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7:31.9
32. 29 ΠΕΤΚΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 1990 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7:32.3
33. 222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7:32.9
34. 217 ΖΕΝΕΛΗ ΖΒΕΣΝΤΑΝΑ 1990 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 7:33.3
35. 200 ΧΑΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΕΡΙΚΑΙΤΗ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:34.0
36. 33 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:34.5
37. 34 ΚΟΖΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:34.9
38. 66 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 7:35.5
39. 176 ΛΑΜΠΙΡΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7:35.9
40. 235 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 7:36.3
41. 110 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 1990 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 7:37.0
42. 233 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1991 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 7:37.8
43. 69 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1991 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 7:38.3
44. 230 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ 1991 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7:38.9
45. 170 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 1991 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 7:39.6
46. 15 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7:40.3
47. 232 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1990 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 7:40.9
48. 32 ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7:41.6
49. 276 ΠΑΝΤΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 1990 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 7:42.0
50. 166 ΛΙΟΦΑΓΟΥ ΣΟΦΙΑ 1990 ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 7:42.9
51. 234 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 7:43.6
52. 243 ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7:43.9
53. 124 ΔΕΡΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1991 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 7:44.5
54. 44 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΡΗ 1991 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 7:45.3
55. 21 ΠΑΡΖΙΓΚΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 1990 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7:46.9
56. 48 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΦΛΩΡΑ 1990 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 7:47.3
57. 221 ΚΑΔΡΕΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 7:48.2
58. 260 ΣΚΑΛΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1991 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 7:48.8
59. 100 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7:49.5
60. 19 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 1990 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7:49.9
61. 95 ΤΣΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1990 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7:50.3
62. 181 ΝΤΟΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:51.3
63. 147 ΜΙΧΑΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:51.8
64. 284 ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:52.3
65. 171 ΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 7:52.9
66. 64 ΓΑΒΡΙΛΗ-ΚΟΛΥΒΑ ΑΡΕΤΗ 1991 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 7:53.3
67. 129 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 1991 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 7:53.6
68. 73 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ 7:54.3
69. 231 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1991 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7:55.9
70. 184 ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 7:58.6
71. 78 ΣΕΒΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 7:59.3
72. 155 ΔΕΛΕΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8:03.9

8000μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2 3 4 9
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1 5 6 12

8000μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 243 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 Π.Α.Ο.Κ. 24:14.5
2. 230 ΛΙΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 24:21.0
3. 219 ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 24:56.5
4. 137 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡ Ο 1985 Α.Ε.Κ 24:56.8
5. 338 ΚΟΥΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1985 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 25:10.8
6. 353 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25:17.4
7. 213 ΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 25:53.7
8. 355 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25:57.9
9. 7 ΜΙΧΟΣ ΑΡΜΠΡΙ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 25:58.9
10. 367 ΒΡΥΣΑΓΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1984 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 26:00.5
11. 119 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 26:08.5
12. 189 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 26:11.3
13. 265 ΜΠΟΥΝΤΑ ΕΛΒΙΣ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 26:25.2
14. 24 ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1984 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 26:35.8
15. 354 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26:52.8
16. 257 ΔΟΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1984 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26:58.6
17. 30 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26:59.8
18. 239 ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27:04.7
19. 75 ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1984 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27:07.9
20. 175 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 27:25.8
21. 327 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 27:27.4
22. 179 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1985 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27:28.0
23. 259 ΚΥΡΙΚΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27:28.3
24. 319 ΜΟΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΒΟΥΝΑΡΙΟΥ 27:28.9
25. 330 ΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 27:29.3
26. 291 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 27:29.8
27. 356 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27:30.3
28. 79 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 27:30.9
29. 19 ΚΟΥΡΟΥΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 27:31.6
30. 342 ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1983 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 27:32.2
31. 266 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1984 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 27:32.8
32. 76 ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27:33.1
33. 284 ΧΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 27:33.6
34. 232 ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 27:34.2
35. 91 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 27:34.8
36. 126 ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1985 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 27:35.2
37. 57 ΓΖΟΥΝΤΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 27:35.7
38. 357 ΦΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27:36.1
39. 205 ΤΡΑΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1985 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27:36.5
40. 231 ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 27:36.9
41. 110 ΠΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1985 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 27:37.2
42. 163 ΓΩΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 27:37.7
43. 275 ΜΠΑΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1983 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27:38.2
44. 292 ΦΑΜΠΡΙΚΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1984 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 27:38.6
45. 92 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1985 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 27:38.9
46. 316 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1983 Ο.Φ.Η. 27:39.1
47. 80 ΤΣΙΓΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 27:39.4
48. 384 ΣΤΙΒΑΧΤΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1983 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 27:39.9

2000μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2 3 12 17
2. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 6 7 8 21
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 5 15 21
4. ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 9 10 11 30
5. ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 4 13 14 31

4000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 274 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 13:28.8
2. 266 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13:34.4
3. 71 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:44.2
4. 7 ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 1984 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 14:03.7
5. 74 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 14:25.8
6. 106 ΝΤΑΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1985 Ο.Φ.Η. 14:32.9
7. 83 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14:37.2
8. 139 ΚΟΥΣΜΙΤΣ ΛΙΟΥΜΠΟΒ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:03.5
9. 52 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:21.8
10. 80 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ 1983 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 15:27.2
11. 178 ΣΚΑΡΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:46.7
12. 103 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 15:54.7
13. 60 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:03.7
14. 45 ΤΣΑΚΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1985 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 16:25.4
15. 26 ΠΙΡΠΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16:30.6
16. 248 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΦΙΛΙΠΟΠΟ ΞΕΝΗ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 16:36.5
17. 193 ΤΣΙΤΣΙΒΑ ΕΛΠΙΔΑ 1983 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 17:16.9
18. 211 ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1983 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 17:18.8
19. 185 ΣΛΙΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 1985 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:50.4
20. 46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 18:01.3
21. 223 ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1985 ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣ 18:04.5
22. 249 ΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΙΑ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 18:05.0
23. 47 ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙ 1985 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18:05.4
24. 13 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:05.8
25. 287 ΚΟΥΦΙΩΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 1983 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 18:07.1
26. 270 ΓΚΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1984 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 18:07.8
27. 2 ΓΩΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1983 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 18:08.5
28. 285 ΤΖΙΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1983 "ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ""ΒΙΣΑΛΤ" 18:09.9
29. 118 ΚΟΧΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1983 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 18:10.2

6000μ ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 3 5 9
2. ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 2 4 6 12

6000μ ΕΦΗΒΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 270 ΚΟΚΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 18:42.4
2. 74 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 19:16.9
3. 336 ΑΣΤΕΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1986 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 19:20.5
4. 84 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1986 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 19:24.9
5. 249 ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 19:25.9
6. 50 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 19:29.6
7. 44 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 19:32.2
8. 390 ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 19:35.5
9. 83 ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1986 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 19:36.9
10. 2 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 19:37.7
11. 69 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 19:39.7
12. 260 ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19:41.9
13. 220 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 19:50.6
14. 81 ΠΕΕΒ ΠΛΑΜΕΝ 1987 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 19:54.6
15. 240 ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 19:58.6
16. 127 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1987 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 20:06.9
17. 215 ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20:11.9
18. 295 ΜΠΑΡΔΙ ΕΛΣΟΝ 1987 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 20:12.7
19. 120 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 20:19.5
20. 4 ΜΠΑΖΕΛΛΗ ΡΟΜΕΝΤ 1986 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 20:23.1
21. 400 ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 20:28.3
22. 214 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20:28.6
23. 294 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 20:29.5
24. 31 ΚΟΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:30.6
25. 5 ΤΟΥΠΑ ΛΙΡΙΝΤΟΝ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 20:31.0
26. 180 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1986 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20:31.7
27. 221 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 20:32.2
28. 368 ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20:33.7
29. 261 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20:34.6
30. 146 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 20:35.3
31. 293 ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 20:36.0
32. 116 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1987 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:37.2
33. 87 ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1987 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20:37.9
34. 88 ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1987 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20:38.6
35. 305 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20:39.0
36. 250 ΝΤΕΡΑΣΑ ΕΡΓΚΕΣΤ 1986 ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 20:40.6
37. 132 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1986 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ 20:41.5
38. 34 ΤΣΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:42.7
39. 35 ΜΑΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1986 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:43.6
40. 379 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 20:44.2
41. 331 ΡΟΔΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 20:45.0
42. 200 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20:45.5
43. 169 ΧΗΛΑΣ ΝΕΡΤΙΛ 1987 "ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ""ΒΙΣΑΛΤ" 20:46.1
44. 102 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡ 1987 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 20:46.9
45. 52 ΤΟΜΟΡΙΤΣΑ ΑΝΤΡΙΑΝ 1986 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20:47.0
46. 97 ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1987 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 20:47.3
47. 94 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 20:48.0

3000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 3 8 12
2. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 5 7 16
3. ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 2 6 9 17

4000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1 2 6 9
2. Π.Α.Ο.Κ. 3 4 5 12
3. ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7 8 9 24

4000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 283 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΑΝΝΑ 1986 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 14:08.9
2. 27 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1987 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14:12.7
3. 61 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:41.5
4. 206 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1986 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 14:48.7
5. 107 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1986 Ο.Φ.Η. 15:07.6
6. 278 ΖΩΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 15:16.9
7. 126 ΑΛΑΜΠΑΣΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1987 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15:28.5
8. 141 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΑΝΙΣΟΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:35.1
9. 279 ΖΩΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 15:42.6
10. 92 ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:48.0
11. 42 ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΓΑΠΗ 1986 Π.Α.Ο.Κ. 15:51.6
12. 130 ΠΙΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1986 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 15:53.2
13. 22 ΜΑΡΝΕΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1986 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:54.5
14. 41 ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΗ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 15:55.1
15. 119 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1986 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 16:00.8
16. 186 ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1987 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:01.2
17. 18 ΜΩΡΑΙΤΗ ΙΣΙΝΤΑ 1987 ΓΕ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 16:05.2
18. 63 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 16:07.8
19. 179 ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1986 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:09.3
20. 196 ΜΑΡΚΑΝΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ 1987 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16:09.5
21. 207 ΤΡΙΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1986 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 16:10.5
22. 43 ΓΚΟΥΤΝΑ ΑΝΝΑ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 16:10.9
23. 197 ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1987 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16:11.2
24. 280 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 16:11.8
25. 204 ΠΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1986 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 16:12.2
26. 255 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16:12.7
27. 237 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1987 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 16:13.1
28. 224 ΤΑΦΑΝΗ ΑΝΤΕΛΑ 1987 ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣ 16:13.6
29. 256 ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16:13.9
30. 254 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16:14.3
31. 242 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:14.7
32. 241 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1987 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:15.0
33. 9 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1986 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 16:15.4
Mizuno
Σχόλια αναγνωστών
Nutrition News
Triathlon News

adidas Energy BOOST
Salomon - Intersport
Garmin FR15
Puma

Centrum

Athens Marathon
My Runner
Endurance Science
εξοπλισμός & υπηρεσίες
15 Οκτ 14
Athens Marathon Expo 2014 the Authentic: Με όχημα το νέο μας όνομα... μπαίνουμε σε μία νέα εποχή!
«Αγκαλιάζοντας» τη νέα φάση στην οποία εισέρχεται φέτος ο Μαραθώνιος της Αθήνας, με την αλλαγή της ονομασίας του σε «Μαραθώνιος Αθήνας O Αυθεντικός», η Marathon Εxpo 2014 ετοιμάζεται ν’ ανοίξει τις πύλες της για ακόμα μία χρονιά στο εκθεσιακό κεντρο TAE KWON DO στο Φάληρο, από 6 έως 8 Νοεμβρίου 2014,
19 Σεπ 14
Η adidas παρουσιάζει το νέο Energy Boost: Τολμηρό στυλ και ασύγκριτη αίσθηση επιστροφής ενέργειας.
Η adidas παρουσιάζει το νεότερο μοντέλο του iconic Energy Boost με βελτιωμένη εφαρμογή, εμφάνιση και αίσθηση για να βοηθήσει τους runners να κατακτήσουν το δρόμο με αυτοπεποίθηση και στυλ!


RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία (Προπονητική, Υγεία, Διατροφή, Απόψεις), Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ και πολλά άλλα...
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: trinews.gr - CyclingNews.gr - CoachingServices - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse