Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Promo Plus Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony Kinvara
Dimitris Krystallis memorial
Palamideios Athlos
Gyros Athinas
Run the Lake
X-treme Stores

25 Φεβ 07 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2007

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 25/02/07
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ανωμάλου Δρόμου 2007

6.000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 122 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1981 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20:21.9
2. 111 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 20:30.7
3. 2 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 20:35.3
4.* 199 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:42.2
5.* 44 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 20:52.2
6.* 208 ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 1980 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21:02.8
7.* 198 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21:18.0
8. 108 ΓΡΑΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1980 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21:51.5
9.* 47 ΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21:53.4
10. 103 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 22:01.9
11. 335 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22:04.5
12. 330 ΜΠΙΝΑΣΗ ΑΝΝΑ 1969 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 22:14.8
13.* 51 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 22:39.2
14. 231 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1969 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 22:42.3
15. 188 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1975 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 22:43.8
16. 1 ΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ 1977 Α.Ε.Κ 22:45.1
17.* 101 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1982 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 22:46.8
18. 218 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1979 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 23:01.7
19.* 46 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 23:15.2
20.* 191 ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1982 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23:26.2
21. 58 ΣΛΕΧΤΕΡ-ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΠΕ 1968 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 23:30.5
22.* 209 ΤΣΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1982 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23:43.3
23.* 210 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23:47.4
24. 233 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 23:56.3
25.* 190 ΣΚΑΡΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23:58.8
26. 313 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1979 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 24:05.7
27. 45 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1970 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 24:11.7
28. 33 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 Π.Α.Ο.Κ. 24:14.9
29. 275 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:25.7
30. 39 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 24:28.6
31. 267 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ 1972 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 24:39.8
32. 276 ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1981 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:51.5
33.* 80 ΜΠΛΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25:07.2
34.* 206 ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1983 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25:12.7
35. 92 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΒΟΙΚΟΛ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ 1968 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 25:54.8
36. 303 ΣΚΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1973 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26:02.2
37.* 52 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1967 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 26:03.9
38. 123 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1963 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 26:08.4
39. 68 ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1983 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 27:04.7
40. 53 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 1962 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 27:12.5
41. 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΩΗ 1962 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 27:16.9
42. 356 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ 1973 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27:55.6
43. 113 ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 1972 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 27:57.5
44. 37 ΓΚΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1984 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 28:07.6
45. 280 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1972 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 28:38.0
46. 75 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 28:42.3
47. 114 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 29:05.7
4 ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 1984 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Ομαδικό
1.ΓΑΣ Ιλισός 15
2.Πανελλήνιος ΓΣ 18
3.ΓΣ Ηρακλής Θεσ. 24
4.Αο Πέλωψ Πάτρας 28
5.ΑΓΣ Ιωαννίνων 35


12.000μ ΑΝΔΡΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1.* 206 ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:26.5
2. 381 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1982 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 36:39.5
3.* 1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 Α.Ε.Κ 36:48.3
4.* 207 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:54.3
5.* 45 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36:57.2
6.* 209 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:57.8
7.* 50 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1975 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:04.2
8.* 44 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:12.7
9. 49 ΑΚΡΟΥΤ ΝΑΙΜ 1981 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:21.8
10. 77 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 37:36.7
11. 7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 37:49.0
12. 208 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 38:01.0
13. 180 ΤΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1983 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 38:11.9
14. 214 ΠΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΕΙΤΩΝ 1982 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 38:22.8
15. 410 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1980 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 38:27.7
16.* 2 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ 38:30.0
17. 8 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38:32.4
18. 277 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 38:40.2
19. 254 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 38:44.0
20. 409 ΜΠΟΥΝΤΑ ΕΛΒΙΣ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 38:47.6
21. 191 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 38:50.6
22. 255 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 38:59.0
23. 398 ΔΟΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 39:00.5
24. 210 ΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 39:11.2
25. 424 ΞΥΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1979 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 39:15.0
26. 384 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 39:31.4
27. 235 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 39:32.0
28. 406 ΔΟΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1984 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 39:48.8
29. 123 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 39:52.4
30. 110 ΔΑΓΛΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Ο.Φ.Η. 40:05.4
31. 267 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1981 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 40:20.7
32. 20 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 40:23.0
33. 371 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 40:23.9
34. 236 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 40:24.5
35. 407 ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 40:25.0
36. 113 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1982 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40:30.1
37. 451 ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 40:30.7
38. 262 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΓΣ ΠΥΛΗΣ 40:45.7
39. 443 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 40:52.4
40. 276 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Π.Α.Ο.Κ. 40:55.0
41. 105 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41:03.8
42.* 291 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 41:06.5
43. 296 ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1983 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 41:10.8
44. 194 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 41:12.1
45.* 322 ΝΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 41:15.5
46. 124 ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1984 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 41:18.8
47.* 357 ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1967 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 41:19.9
48. 51 ΤΣΑΤΡΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 41:20.6
49.* 4 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 Α.Ε.Κ 41:26.0
50. 351 ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 41:30.2
51. 283 ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 41:40.7
52. 22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 41:46.2
53. 305 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1983 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 41:47.0
54. 101 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 41:47.8
55.* 358 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜΝ 1966 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 41:48.7
56.* 292 ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1980 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 41:50.1
57. 104 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1981 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 41:57.3
58. 100 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1961 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 41:58.0
59. 42 ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1973 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 41:59.0
60. 3 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 Α.Ε.Κ 42:00.0
61. 453 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1984 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 42:36.5
62. 261 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1975 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 42:43.5
63. 140 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1980 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 42:44.4
64. 413 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 42:47.2
65. 336 ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1979 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 42:48.0
66. 66 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 42:48.6
67. 83 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 42:54.0
68. 115 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 43:02.2
69.* 341 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 43:06.1
70.* 293 ΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 43:07.0
71. 428 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 43:09.7
72. 435 ΠΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1985 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 43:14.7
73.* 327 ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 43:49.4
74. 151 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1969 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 43:58.4
75.* 361 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1968 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 44:13.5
76.* 328 ΒΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 44:22.8
77. 74 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 44:27.5
78. 432 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 44:37.1
79.* 342 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1970 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 45:10.7
80. 318 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1977 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 45:59.2
81.* 320 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1970 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 46:05.5
82.* 321 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 46:06.0
83. 309 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 46:14.1
84. 434 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 46:25.9
85. 288 ΚΟΚΟΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1971 ΑΣ ΚΟΤΙΝΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 46:30.0
86. 264 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1982 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 46:56.6
87. 323 ΚΩΤΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 47:03.7
88.* 329 ΚΟΚΟΡΕΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 47:27.9
89. 12 ΛΑΛΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1976 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 47:37.7
90.* 343 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1986 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 47:38.3
91. 138 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΑΟ ΕΥΕΛΠΙΣ 47:38.7
92. 173 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 48:36.0
93. 131 ΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1957 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 48:48.0
94. 345 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1982 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 49:35.0
95. 152 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50:01.0
96. 395 ΚΟΥΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1971 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 50:26.0
97. 334 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1950 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 50:27.0

Ομαδικό
1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 9
2.Πανελλήνιος ΓΣ 17
3.ΑΕΚ 22
4.ΑΟ Πέλωψ Πάτρας 39
5.ΓΣ Αμαρουσίου 52
6.ΓΑΣ Καματερού 53
7.ΑΠΣ Απόλλων Δ. Ατ. 59
8.ΑΣ Ηλίας Βεργίνης 59


8.000μ ΑΝΔΡΕΣ Β

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1.* 52 ΚΟΚΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25:18.1
2. 281 ΚΟΥΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1985 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 25:29.9
3. 416 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟ 1985 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 25:33.1
4.* 215 ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25:33.7
5. 13 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 26:06.5
6. 423 ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 26:07.5
7.* 216 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 26:25.5
8. 220 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26:26.0
9. 242 ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 26:26.4
10.* 400 ΚΥΡΙΚΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26:41.9
11. 353 ΜΟΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 26:45.2
12. 232 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 27:04.9
13. 260 ΜΠΟΟΥΣΤ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 1986 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27:15.1
14. 298 ΣΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1987 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 27:18.2
15. 211 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 27:45.9
16. 67 ΤΟΥΠΑ ΛΙΡΙΝΤΟΝ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 27:48.3
17.* 401 ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27:49.0
18. 107 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28:04.6
19.* 46 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 28:10.9
20. 368 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 28:11.3
21. 132 ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 28:15.2
22.* 53 ΖΙΑΠΑ ΚΩΤΣΟ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 28:25.3
23. 324 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 28:31.2
24. 199 ΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΑΛ 1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 28:44.4
25. 363 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 29:04.8
26. 256 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1986 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 29:17.9
27. 70 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 29:24.6
28.* 217 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 29:27.7
29. 317 ΜΠΑΡΜΑΞΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ 1986 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕ 29:31.7
30. 294 ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1986 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 29:32.4
31. 54 ΧΟΥΡΖΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 29:47.7
32. 431 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1987 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 30:02.7
33. 376 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1986 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 30:06.9
34. 429 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1985 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 30:08.4
35. 350 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 30:43.8
36. 33 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31:03.3
37. 192 ΚΛΩΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 31:03.8
38.* 399 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 31:04.8
39. 386 ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1985 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 31:13.2
40. 417 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑ 1986 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 31:37.3
41. 372 ΚΟΛΛΙΑΛΗΣ ΕΤΙΕΝ-ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 32:12.2
42. 116 ΤΣΕΡΟΥΣΙ ΑΛΦΡΕΝΤ 1987 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 32:28.3
43. 396 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 33:28.2
44. 82 ΠΑΧΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1985 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 33:33.7
45. 380 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 33:49.9
46. 289 ΜΠΑΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΑΣ ΚΟΤΙΝΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 33:56.3
47. 34 ΤΣΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35:16.4
48. 157 ΠΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 37:12.0
49. 159 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 42:02.0

Ομαδικό
1.Πανιώνιος ΓΣ 13
2.Πανελλήνιος ΓΣ 14
3.ΓΣ Ηρακλής Θεσ. 18


4.000μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Β

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 172 ΝΤΑΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1985 Ο.Φ.Η. 13:33.7
2. 109 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13:40.8
3. 298 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:52.9
4. 357 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:13.5
5. 213 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1987 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15:18.9
6. 332 ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1987 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 15:29.6
7. 311 ΠΑΤΑ ΟΡΝΕΛΙΑ 1986 Ο.Φ.Η. 15:35.7
8. 263 ΜΟΥΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1987 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15:38.3
9. 315 ΚΑΥΛΑΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΑ 1986 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 15:53.6
10. 16 ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1985 ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣ 16:07.5
11.* 179 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 16:08.7
12. 125 ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16:09.3
13. 192 ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1986 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:14.7
14.* 177 ΖΩΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 16:21.4
15. 141 ΜΑΡΑΙΔΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ 1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16:27.8
16. 343 ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16:32.3
17. 345 ΜΑΡΝΕΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1986 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16:34.6
18. 232 ΤΣΑΚΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1985 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 17:01.4
19.* 283 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1987 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 17:10.1
20. 54 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 17:23.1
21. 314 ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1987 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 17:26.8
22. 239 ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙ 1985 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17:34.7
23. 93 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1987 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 17:38.1
24. 82 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΝΤΙΑ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17:55.6
25. 128 ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18:16.1
26. 116 ΤΖΑΜΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 18:19.5
27.* 178 ΖΩΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 19:44.8
28.* 285 ΘΑΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1986 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 20:08.2
29.* 284 ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1985 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 20:08.8
30. 166 ΧΑΡΑΜΠΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1987 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 21:23.7

Ομαδικό
1.ΑΣ ΚΑζώνης Καλύμνου 7
2.ΑΟ Ολυμπιάς Κηφισιάς 14


3.000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 213 ΚΟΥΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 9:33.2
2. 241 ΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:40.3
3.* 135 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 9:40.9
4. 176 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9:42.3
5.* 127 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 9:43.8
6. 200 ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 9:48.3
7.* 419 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1992 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 9:50.2
8. 251 ΒΑΝΓΚΕΛΙ ΦΩΤΗΣ 1992 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 9:53.3
9. 375 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9:54.1
10. 237 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 9:55.7
11. 280 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 9:56.5
12.* 136 ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 9:57.5
13.* 128 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:03.1
14. 307 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 10:04.5
15. 367 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10:06.5
16. 147 ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1992 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 10:08.1
17. 382 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10:09.1
18. 404 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10:10.1
19.* 64 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:12.8
20.* 229 ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:14.8
21. 412 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10:15.3
22. 96 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10:16.3
23.* 420 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1992 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:16.8
24. 383 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10:19.1
25. 348 ΛΙΚΟΛΑΡΙ ΝΤΕΝΙΣ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 10:19.6
26. 88 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:19.9
27. 80 ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 10:21.4
28. 219 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:22.1
29.* 231 ΜΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:23.9
30.* 129 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:24.8
31.* 202 ΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:25.2
32. 16 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 10:25.6
33. 121 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 10:27.0
34. 79 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡ 1993 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10:27.8
35.* 203 ΑΒΕΛΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:28.2
36. 181 ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 1992 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 10:28.6
37. 441 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10:28.9
38. 221 ΠΑΝΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10:29.3
39. 284 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΟΔΡΟ 1992 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10:31.4
40. 301 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1993 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 10:31.9
41. 295 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ 1992 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 10:33.2
42. 198 ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:33.7
43. 325 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:34.2
44. 390 ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10:36.2
45. 326 ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:36.6
46. 117 ΓΚΙΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:36.9
47. 439 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1993 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 10:37.5
48. 71 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10:37.8
49. 95 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:38.1
50. 177 ΤΣΙΟΥΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 10:38.4
51. 454 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10:39.7
52.* 314 ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Δ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:40.3
53. 452 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 10:40.6
54. 31 ΜΙΚΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 1992 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 10:41.3
55. 30 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΞΑΠΛΑ 10:43.8
56.* 204 ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1993 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:44.4
57.* 156 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:44.9
58.* 150 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:45.6
59. 286 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10:47.9
60.* 315 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:48.9
61. 392 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 10:49.9
62. 240 ΚΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10:50.9
63.* 137 ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 10:51.7
64.* 421 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:52.2
65. 111 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 Ο.Φ.Η. 10:52.6
66. 112 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:52.9
67. 422 ΜΠΙΜΠΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:53.4
68. 178 ΜΙΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 10:53.9
69. 349 ΤΕΡΖΙΟΥ ΚΛΕΙΝΤΕΝ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 10:54.6
70.* 65 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:55.1
71.* 316 ΜΖΑΒΑΝΑΤΖΕ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:58.0
72. 89 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:59.9
73. 19 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:01.8
74. 450 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11:02.6
75. 165 ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:02.9
76. 282 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11:03.3
77. 161 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 11:04.1
78.* 230 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:04.9
79.* 48 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:07.1
80. 6 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ 11:10.7
81.* 155 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:15.7
82. 448 ΓΙΛΜΑΖ ΕΒΡΙΜ 1992 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 11:34.2
83. 185 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11:35.5
84. 272 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11:46.1
85. 26 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 11:57.9
86. 447 ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1992 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 12:01.4
86. 148 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 12:01.4
88. 442 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:08.4
89. 433 ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:19.3
90. 187 ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 12:46.3
91. 162 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 12:50.2

Ομαδικό
1.Κερκυραϊκός ΓΣ 17
2.ΑΣ Καζώνης Καλύμνου 23
3.ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 30
4.ΕΑ Πήγασος Λάρισας 37
5.ΓΣ Γλυφάδας 38
6.Πανελλήνιος ΓΣ 49
7.ΓΣ Σέρρες 93 51
8.ΓΕ Αγρινίου 55


2.000μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 180 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6:39.8
2.* 257 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 6:46.6
3. 137 ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ 1992 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6:49.9
4. 331 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6:50.8
5. 95 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 6:58.7
6.* 48 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6:59.3
7. 266 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7:00.1
8.* 88 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:04.0
9.* 143 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 7:04.6
10. 158 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 7:05.3
11.* 258 ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 7:08.3
12. 136 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7:08.9
13. 118 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7:11.3
14. 32 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1992 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 7:14.9
15.* 317 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:18.1
16. 204 ΦΙΟΡΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:18.8
17.* 255 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 7:19.3
18. 203 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:19.7
19.* 50 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:19.9
20. 338 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 7:20.5
21. 112 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7:21.2
22. 336 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1993 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 7:22.1
23. 310 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7:23.3
24. 140 ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:24.2
25. 342 ΜΑΡΓΑ ΚΑΙΤΗ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 7:28.5
26. 355 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥ 1992 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 7:31.5
27.* 11 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7:32.3
28. 131 ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:32.5
29.* 319 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:34.2
30. 299 ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:34.8
31.* 90 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:35.9
32.* 64 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:36.7
33.* 62 ΓΚΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:37.4
34. 17 ΣΤΡΕΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1992 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7:37.9
35. 259 ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 7:38.8
36.* 89 ΧΑΖΙΖΑ ΑΘΗΝΑ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:39.5
37.* 318 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:40.0
38. 214 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1993 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7:40.9
39. 279 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 7:41.7
40. 228 ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 1992 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:43.3
41. 120 ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΣΑ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7:45.0
42.* 349 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:45.5
43. 56 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 7:45.7
44.* 24 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 7:46.4
45.* 63 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:48.9
46.* 27 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 7:49.9
47. 251 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7:50.6
48. 107 ΚΑΠΛΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7:51.2
49.* 43 ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:52.0
50.* 221 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 7:54.3
51. 67 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 7:55.1
52. 312 ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:56.3
53. 110 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7:56.8
54. 353 ΣΦΑΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1992 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7:57.2
55. 57 ΜΑΡΝΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΓΓΕΛΙΚ 1993 ΓΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΠΥΡΓΟΥ 7:57.7
56. 23 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1993 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 7:58.1
57. 242 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1992 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7:59.6
58. 176 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 8:01.1
59. 132 ΧΑΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8:03.1
60. 19 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1993 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 8:05.9
61. 121 ΚΑΠΑΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:08.1
62. 241 ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8:09.0
63. 302 ΓΑΓΚΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 8:09.6
64.* 219 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:10.1
65. 36 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1993 Π.Α.Ο.Κ. 8:10.6
66.* 350 ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:11.6
67.* 144 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 8:12.3
68.* 14 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΑΡΙ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:12.8
69. 151 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1992 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 8:15.7
70.* 12 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:15.9
71. 40 ΜΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 8:16.8
72. 13 ΣΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:17.4
73. 30 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 8:17.8
74. 71 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8:20.2
75. 229 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8:21.6
76. 223 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 8:22.1
77. 294 ΚΑΤΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 8:25.2
78. 76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8:26.7
79. 196 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1993 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 8:27.8
80. 15 ΚΙΠΡΟ ΠΑΟΥΛΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:35.4
81. 189 ΜΠΟΥΤΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1993 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8:36.0
82.* 207 ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:37.9
83. 248 ΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8:38.6
84.* 28 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 8:39.1
85. 236 ΛΕΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 1992 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 8:39.3
86.* 220 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:40.2
87. 60 ΤΣΙΒΕΡΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 ΓΕ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ 8:43.3
88. 159 ΔΡΑΓΚΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 8:44.3
89. 272 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ(ΗΡΩ) 1992 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:49.0
90. 222 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:53.8
91. 183 ΦΙΛΙΠΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΝ 1993 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 9:12.0
92. 31 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 9:14.8
93. 41 ΜΟΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1992 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 9:15.8
94.* 145 ΚΟΥΤΗ ΔΑΦΝΗ 1993 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 9:21.1
95. 238 ΤΣΗΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1993 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 9:27.5
96. 246 ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1992 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9:45.0
97. 147 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1993 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 9:47.0
98. 184 ΧΙΝΤΗΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 9:50.0

Ομαδικό
1.ΓΑΣ Ολυμπά Μήθυμνας 13
2.Πανελλήνιος ΓΣ 28
3.ΓΑΣ Ιλισσός 30
4.ΕΑ Ρεθυμνιακού 31
5.ΑΕ Ολυμπιάς Πάτρας 43
6.ΓΣ Βόλου 58
7.ΑΣ Φίλιππος Βέροιας 60
8.ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερ 64
9.ΑΓΣ Ιωαννίνων 66
10.ΓΣ Λαγκαδά 72


4.000μ ΠΑΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 189 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 12:36.6
2. 15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 12:38.5
3. 312 ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12:42.9
4. 134 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΚΕΥΟΣ 1990 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12:43.7
5. 227 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12:48.9
6. 366 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12:50.8
7. 374 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΤΖΕΙΜΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 12:53.8
8.* 59 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:56.5
9. 197 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12:58.9
10. 418 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13:01.5
11. 393 ΤΣΙΤΑΚ ΣΕΖΕΡ 1990 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ 13:02.2
12. 253 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 13:02.5
13. 154 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:05.7
14. 93 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:06.8
15. 223 ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΧΜΕΤ 1991 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 13:10.5
16. 228 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13:11.9
17. 290 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 13:15.3
18. 73 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 13:17.9
19. 279 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:18.6
20. 94 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:20.2
21.* 60 ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:20.8
22. 300 ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 13:23.5
23. 201 ΤΡΑΣΑ ΝΤΙΟΝΥΣ 1991 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:29.5
24. 347 ΜΠΟΣΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΑΝ 1991 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 13:31.9
25. 18 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1990 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13:32.7
26. 28 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:34.5
27. 218 ΣΕΛΜΑΝΙ ΤΖΙΝΟ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13:35.6
28. 239 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 13:38.2
29.* 61 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:40.4
30. 430 ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΣ 13:41.9
31. 63 ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:44.6
32. 436 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤ 1991 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:45.2
33. 146 ΚΡΙΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1991 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 13:45.7
34. 303 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1990 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 13:46.2
35. 98 ΑΡΝΤΙΤ ΜΕΤΡΑ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13:46.8
36. 304 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 13:47.3
37. 287 ΣΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 13:48.9
38. 81 ΤΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΑΣ ΑΝΑΓ.ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΗ 13:50.2
39. 338 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 13:51.1
40. 270 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:51.9
41. 446 ΚΟΤΣΙ ΦΙΤΙΜ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1991 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 13:52.5
42. 427 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 13:53.4
43. 114 ΠΕΤΡΙΝΟΛΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 13:54.2
44. 370 ΜΠΑΡΔΙ ΜΑΡΙΑΝ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13:54.8
45.* 37 ΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:55.5
46. 145 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 13:57.7
47. 340 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1991 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 13:58.8
48. 258 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13:59.5
49. 271 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:59.9
50. 337 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1990 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 14:03.4
51. 437 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1991 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14:05.2
52. 355 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14:06.6
53. 244 ΝΟΥΡΤΣΙΑ ΕΡΙΟΝ 1991 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 14:10.6
54. 164 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1990 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:11.6
55. 379 ΜΠΑΜΠΑΙΟΑΝΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ - ΑΛΕΞ 1990 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 14:13.6
56. 266 ΚΛΑΙΝΤΙ ΜΠΙΝΟ 1990 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 14:18.5
57. 158 ΜΑΡΙΝΓΚΛΕΝ ΚΥΡΑ 1990 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:18.9
58. 25 ΣΑΛΛΟ ΔΙΜΙΤΡΙ 1990 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 14:21.5
59. 41 ΝΤΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 14:23.9
60. 11 ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1991 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 14:26.5
60. 425 ΦΑΙΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 14:26.5
62. 369 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14:30.9
63. 426 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 14:32.5
64. 76 ΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1991 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 14:32.8
65. 224 ΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 14:33.4
66. 175 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:34.3
67. 263 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1991 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 14:35.6
68.* 38 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:36.3
69. 246 ΚΑΤΣΕΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 14:38.3
70. 389 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 14:39.2
71. 440 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1990 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 14:39.7
72. 172 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 14:41.2
73. 186 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 14:43.2
74. 356 ΓΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14:43.7
75. 225 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14:44.9
76. 183 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14:46.1
77. 5 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1990 Α.Ε.Κ 14:46.7
78. 238 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14:49.2
79. 32 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:53.9
80. 182 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 14:54.9
81. 169 ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1991 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 15:00.7
82. 179 ΣΑΚΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15:04.7
83. 313 ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15:05.7
84.* 39 ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:07.8
85. 394 ΤΟΥΡΝΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ 15:10.6
86. 308 ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1991 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 15:28.3
87. 29 ΜΙΤΣΑΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΞΑΠΛΑ 15:34.2

Ομαδικό
1.Πανελλήνιος ΓΣ 6
2.ΕΚΑ δωδώνη 15


6.000μ ΕΦΗΒΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 188 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 18:51.1
2. 193 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 19:12.8
3. 143 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 19:22.8
4. 243 ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1989 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 19:32.3
5. 141 ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 19:36.5
6. 306 ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟ 1989 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 19:51.6
7. 68 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 19:56.9
8. 285 ΤΣΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1989 ΓΕ ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ 20:02.2
9.* 55 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:11.2
10. 212 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 20:14.2
11. 438 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 20:14.6
12. 408 ΖΑΝΕΒ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 1988 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20:16.3
13. 397 ΛΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 20:17.3
14.* 58 ΕΒΡΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΡΙ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:22.9
15. 373 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 20:30.9
16. 195 ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 20:32.3
17. 125 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 20:36.4
18. 299 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 20:39.3
19. 118 ΧΑΤΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 20:41.9
20.* 56 ΜΑΡΑΝΤΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:42.1
21. 84 ΒΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 20:46.3
22. 257 ΣΙΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20:48.5
23. 133 ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡ 1988 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 20:54.1
24. 411 ΚΟΚΟΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 20:59.2
25. 222 ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΝΑΣ 1988 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 20:59.9
26. 163 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 21:01.5
27. 119 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 21:03.6
28. 354 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21:13.7
29. 234 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 21:19.9
30. 9 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 21:20.2
31.* 36 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:23.7
32. 57 ΧΑΚΙΜΟΒ ΙΓΚΟΡ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21:29.7
33. 171 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 21:36.4
34. 142 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 21:37.2
35. 311 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 21:55.3
36. 269 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 21:55.8
37.* 35 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1988 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22:11.5
38. 14 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 22:27.3
39. 265 ΚΑΡΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1988 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 22:28.4
40. 75 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 22:50.8
41. 403 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΡΙΣΤΟ 1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23:05.7
42. 310 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1989 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 23:29.7
43. 378 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1988 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 23:50.6
44. 21 ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23:58.5
45. 160 ΓΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ ΝΤΕΝΗΣ 1989 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 24:05.7
46. 449 ΙΟΝΙΤΣΑ ΤΙΜΠΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑ 1989 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 24:08.8
47.* 40 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1989 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24:09.8
47. 377 ΧΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 24:09.8
49. 414 ΣΑΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 24:15.9
50. 388 ΒΕΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 25:14.2

Ομαδικό
1.Πανελλήνιος ΓΣ 6
2.ΕΚΑ Δωδώνη 15


3.000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 334 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1991 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 10:43.0
2. 321 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:43.2
3. 322 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:43.4
4.* 85 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:55.2
5. 333 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 11:01.8
6. 181 ΛΟΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1990 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11:08.5
7. 264 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11:10.5
8. 316 ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:13.0
9. 270 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11:23.1
10. 153 ΠΕΣΗ ΚΑΛΥΨΩ 1991 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 11:24.9
11. 202 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:26.9
12. 337 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ 11:28.6
13. 230 ΜΠΑΤΣΙΟΥΔΗ ΧΙΟΝΙΑ 1991 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 11:34.9
14. 7 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1990 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 11:37.7
15. 173 ΝΤΑΣΚΑ ΑΝΝΑ 1991 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11:38.0
16. 9 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1991 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:38.3
17. 226 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:38.5
18. 98 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11:38.8
19. 305 ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1991 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11:40.8
20. 328 ΠΑΙΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11:41.1
21. 329 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1990 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11:43.6
22. 165 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 11:44.0
23. 150 ΦΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 11:44.3
24. 174 ΝΤΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 11:45.6
25.* 193 ΒΕΚΡΗ ΔΑΦΝΗ 1990 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:48.8
26.* 161 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:50.3
27.* 87 ΜΙΧΑΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:52.8
28.* 249 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11:53.4
29. 91 ΓΚΑΡΑΓΚΑΣΙΔΟΥ ΜΗΛΕΝΑ 1991 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ 11:59.5
30. 170 ΛΙΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1990 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:02.4
31.* 86 ΠΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:02.6
32. 347 ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΛΓΑ 1991 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:02.8
33. 304 ΡΙΚΑΜΠΙ ΟΥΙΣΑΛ 1990 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12:04.9
34. 77 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1991 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 12:10.0
35.* 194 ΡΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 1991 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:13.1
36. 135 ΝΤΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12:13.9
37. 10 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 12:14.5
38.* 162 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:15.4
39.* 250 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:16.0
40. 18 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1991 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 12:16.4
41. 55 ΛΟΥΒΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1990 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 12:20.8
42. 227 ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:21.6
43. 271 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12:24.4
44.* 252 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1990 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:28.2
45.* 163 ΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 1991 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:34.7
46. 126 ΤΣΙΤΚΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:36.9
47. 154 ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12:38.3
48. 138 ΧΑΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΕΡΙΚΑΙΤΗ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12:38.5
49.* 348 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΑΡΑ 1990 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:38.9
50. 133 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 12:42.7
51. 35 ΜΑΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 1990 Π.Α.Ο.Κ. 12:45.9
52. 34 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 1991 Π.Α.Ο.Κ. 12:50.3
53. 281 ΘΕΟΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ 1991 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 12:52.5
54. 130 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13:00.3
55. 168 ΛΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13:05.8
56. 286 ΣΚΑΛΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1991 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 13:11.2
57. 134 ΛΥΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 13:11.9
58. 182 ΒΗΧΟΥ ΑΝΓΙΑ 1991 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 13:19.3
59. 65 ΠΕΛΛΑ ΕΡΙΝΤΟΝΑ 1991 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 13:24.3
60. 167 ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΗ ΑΡΕΤΗ 1990 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:25.2

Ομαδικό
1.Πανελλήνιος ΓΣ 10
2.ΑΓΣ Ιωαννίνων 17
3.ΦΣΚΑ Κοζάνης 18


4.000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 38 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 14:49.9
2. 324 ΖΥΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14:57.1
3. 115 ΣΟΚΟΛΙ ΒΙΟΛΑ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 14:58.6
4. 152 ΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 15:05.0
5. 29 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 15:18.9
6. 326 ΜΠΕΚΥΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 1988 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 15:20.3
7. 59 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 15:25.5
8. 83 ΡΟΓΚΑΛΣΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΕΣΤΕΡ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:26.0
9. 84 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:27.1
10. 344 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1988 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15:42.2
11. 205 ΚΟΛΕ ΔΕΝΙΣΑ 1989 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:44.2
12. 175 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 15:55.2
13. 160 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1988 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:05.9
14. 306 ΠΛΑΙΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 1989 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16:11.7
15. 300 ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΕΥΑΝΘΙ 1989 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 16:21.5
16. 211 ΝΑΖΛΙΔΗ ΝΙΚΗ 1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:22.1
17. 70 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16:24.4
18. 278 ΤΑΜΙΧΤΣΗ ΙΣΜΗΝΗ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 16:47.0
19. 325 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΞΑΝΘΙΑ 1988 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 16:50.8
20. 127 ΚΑΦΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1988 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16:54.7
21. 277 ΛΟΒΕΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 17:04.1
22. 265 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΧΑΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17:11.0
23. 21 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1988 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:11.4
24. 296 ΚΑΛΕΥΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1988 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 17:12.0
25. 142 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 17:23.7
26. 97 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1989 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 17:34.5
27. 129 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17:38.4
28. 224 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1989 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18:12.5
29. 289 ΤΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18:17.6
30. 212 ΜΠΕΛΛΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1988 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:21.5
31. 240 ΒΑΧΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 1989 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:38.4
32. 247 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:39.3
33. 217 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 19:26.6
34. 273 ΣΜΥΡΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19:36.1

Ομαδικό
ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 6 βαθμοί
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Ορμόνες και γήρανση Μασάζ για Δρομείς - Το μασάζ βελτιώνει την ευελιξία και μειώνει τον κίνδυνο τραυματισμού

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθηνών, 11 Νοεμβρίου 2018 Προτεινόμενα περάσματα από τον Στέφανο Αντωνάκη Η επίδραση του ύπνου στον μεταβολισμό
Τι προσφέρουν οι μπανάνες στην υγεία σας: Οφέλη αλλά και… κίνδυνοι 10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
Nutrition News

New Balance
Garmin FR family
Salomon
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.
01 Νοέ 18
Mizuno Wave Rider 22 - Dynamism is in the detail
To Wave Rider 22, το παπούτσι-σύμβολο της Mizuno, συνδυάζει αρμονικά την δυναμική απορρόφηση κραδασμών με τη σταθερότητα που χρειάζεται κάθε δρομέας. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το Wave Rider 22 τέλεια επιλογή για ουδέτερους δρομείς μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.
25 Οκτ 18
ERGO Marathon Expo - Πέμπτη 8 έως Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου
Μη χάσετε την Έκθεση του Αυθεντικού Μαραθωνίου! Γίνετε μέρος της παγκόσμιας γιορτής του αθλητισμού και γνωρίστε πρώτοι όλες τις νέες τάσεις στο χώρο του αθλητισμού, του fitness και του wellness
17 Οκτ 18
Γνωρίστε το Garmin® Instinct®: ένα ρολόι με GPS κατασκευασμένο να αντέχει στην ύπαιθρο
Σας παρουσιάζουμε το Instinct, ένα ανθεκτικό ρολόι για την ύπαιθρο με την υποστήριξη δορυφόρων GPS, GLONASS και GALILEO, ενσωματωμένη πυξίδα τριών αξόνων, βαρομετρικό αλτίμετρο


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse