New Balance
Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Tolo Energy Triathlon Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Run together
Metron Group
Aktios Dromos
Nea Smyrni Historic Run
Cardio Run
X-treme Stores
Mizuno
11 Σεπ 16 ← πίσω

8ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου ΔΕΗ Μνήμες Λιγνίτη

8ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου ΔΕΗ Μνήμες Λιγνίτη
Κοζάνη


10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 1 1 5376 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ Α ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:32:53
2 2 2 1366 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ Α ΣΔΟΕ -ROAD RUNNERS 00:34:35
3 3 1 1209 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ Α ΝΑΚΟΣ training time 00:35:43
4 4 3 1133 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:36:24
5 5 4 1168 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:36:25
6 6 5 1030 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ Α ΑΠΣ.ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:36:30
7 7 6 1361 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΓΙΑΝΝΟΣ Α TEORUNNER TEAM 00:37:18
8 1 1 1098 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ Γ STOIKOS TRAINING 00:37:25
9 8 1 1362 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ Α STOIKOS RUNNING 00:37:32
10 9 1 1370 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΙΚΑΣ Α ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:37:46
11 10 2 1260 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ Α ΣΔΥΚ 00:37:58
12 11 2 1195 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:38:06
13 12 3 1010 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:38:12
14 13 4 1248 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΓΙΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:38:33
15 14 3 1285 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΟΙΚΟΣ Α STOIKOS TRAINING 00:38:42
16 15 5 1391 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΠΑΣ Α ΣΔΙ 00:38:46
17 16 6 1278 ΣΑΒΒΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:39:01
18 17 7 1304 ΗΛΙΑΣ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ Α ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:39:02
19 18 8 1111 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:39:10
20 19 9 1038 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ Α ΣΕΟ Κοζανης-ΣΔΥ Κοζανης 00:39:14
21 20 10 1284 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:39:16
22 21 7 1011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:39:17
23 22 11 1061 ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:39:29
24 23 2 1086 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:39:31
25 24 8 1176 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:39:37
26 25 12 1373 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ Α ΣΔΟΕ 00:40:03
27 26 9 1081 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:40:16
28 27 10 1160 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΣΣΑΣ Α ΣΔΟΕ 00:40:28
29 28 1 1270 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (OMG) 00:40:35
30 29 13 5373 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:40:35
31 30 11 1039 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΑΡΓΚΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:40:40
32 31 4 1315 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:40:51
33 32 5 1316 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:40:52
34 33 14 1396 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:41:01
35 34 15 1144 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:41:15
36 35 16 1114 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:42:00
37 36 17 1317 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:42:06
38 37 6 1018 ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:42:10
39 38 7 1047 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:42:40
40 39 12 1067 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:42:40
41 40 18 1049 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Α Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 00:42:48
42 41 2 1004 ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α XANTHIRUNNERS 00:43:02
43 42 8 1301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:43:04
44 43 9 1190 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΣΜΠΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:43:04
45 44 19 1350 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:43:07
46 45 10 1365 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΠΟΓΛΟΥ Α 00:43:08
47 46 20 1220 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΣΔΥΚ 00:43:15
48 47 21 1078 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΙΩΓΟΣ Α 00:43:20
49 48 22 1224 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:43:25
50 49 23 5001 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:43:28
51 50 13 1121 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Α 00:43:28
52 51 11 1183 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΙΓΓΑΣ Α ΣΔΟΕ 00:43:28
53 52 24 1020 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:43:32
54 53 25 1052 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:43:47
55 54 3 1148 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΠΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:43:47
56 55 12 1157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΣΟΣ Α 00:43:53
57 56 4 1069 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Α 00:43:55
58 57 14 1386 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ Α 00:44:01
59 58 26 1116 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ Α Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 00:44:05
60 59 13 1198 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:44:17
61 60 14 1280 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:44:26
62 61 27 1258 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΧΙΔΗΣ Α 00:44:32
63 62 28 1286 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΟΙΚΟΥ Α ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 00:44:37
64 63 15 1124 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΟΤΖΑΙΤΣΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:44:45
65 64 16 1162 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 00:44:53
66 65 17 1217 ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΥ Α ΣΔΟΕ 00:44:56
67 66 29 1305 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ Α ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:44:56
68 67 5 1199 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:45:12
69 68 3 1389 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΙΛΑΣ Α 00:45:13
70 69 18 1250 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:45:21
71 2 1 1045 ΑΛΙΚΗ ΓΚΟΛΗ Γ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:45:23
72 70 19 1155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΙΓΚΑΣ Α ΣΔΟΕ 00:45:26
73 71 20 1344 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:45:34
74 72 30 1106 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:45:39
75 73 31 1259 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΙΑΛΗΣ Α 00:45:39
76 74 6 1205 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:45:40
77 75 21 1245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΣΟΣ Α ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:45:45
78 76 32 5396 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Α 00:45:52
79 77 4 1012 ΗΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α 00:46:02
80 78 22 1263 ΤΡΥΦΩΝ ΣΙΣΚΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:46:02
81 3 2 1108 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ Γ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔ.ΓΕΠΘ 00:46:02
82 79 33 1102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:46:08
83 4 2 1191 ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΕΤΣΑ Γ ΣΔΥΚ 00:46:14
84 80 7 1392 ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ Α ΣΔΙ 00:46:17
85 81 15 1196 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ Α 00:46:19
86 82 16 5388 ΜΩΥΣΗΣ ΦΩΛΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:46:27
87 83 5 1139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:46:27
88 84 23 1136 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:46:27
89 85 8 1381 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:46:27
90 86 34 1314 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:46:37
91 87 35 1050 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Α 00:46:48
92 88 36 1117 ΗΛΙΑΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ Α ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:46:51
93 5 3 1237 ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ Γ ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 00:46:57
94 89 17 1104 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ Α ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 00:46:57
95 90 18 5379 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α 00:47:12
96 6 3 1023 ΣΟΥΖΑΝΑ ΒΑΣΔΑΡΗ Γ ΣΔΥΚ 00:47:22
97 91 24 5374 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:47:24
98 92 37 1238 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Α BODY ACTIVE GYM 00:47:32
99 7 4 1170 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΥΚΑ Γ BODY ACTIVE GYM 00:47:32
100 93 25 1333 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:47:41
101 94 38 1142 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΤΣΙΔΗΣ Α 00:47:41
102 95 26 1290 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΑΚΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 00:47:42
103 96 19 1249 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:47:44
104 97 9 1146 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΑΠΠΑΣ Α ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:47:45
105 98 39 1174 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΤΖΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:47:46
106 99 40 1107 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:47:46
107 100 41 1311 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:47:49
108 101 27 1295 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΗΣ Α ΣΥΛ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ 00:47:50
109 102 28 1167 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΜΤΣΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:47:51
110 103 29 5386 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:47:54
111 104 30 1395 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΜΒΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:48:05
112 8 1 1207 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΤΟΥΤΣΗ Γ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:48:07
113 105 31 1394 ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΕΛΙΔΗΣ Α 00:48:13
114 106 10 1331 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ Α ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:48:25
115 107 6 1399 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΑΛΗΣ Α 00:48:30
116 108 20 1076 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ Α 00:48:34
117 109 32 1060 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:48:46
118 110 42 1009 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Α ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:48:46
119 111 43 1016 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:48:48
120 112 33 1151 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΒΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:48:53
121 113 11 1336 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ Α 00:48:57
122 114 34 1335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:48:57
123 115 35 1095 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ Α 00:49:06
124 116 44 1097 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΠΛΑΝΟΓΛOΥ Α ΣΔΥΚ 00:49:19
125 117 36 5387 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΙΤΣΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:49:32
126 118 45 1213 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Α 00:49:33
127 119 7 1138 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ Α 00:49:34
128 120 46 1137 ΧΡΥΣΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:49:36
129 121 21 1005 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:49:41
130 9 4 1140 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΠΙΡΤΙΔΟΥ Γ ΣΔΥΚ 00:49:46
131 122 22 1143 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΒΑΣΑΣ Α ΣΥΛ. Α.Σ.Α. ¨ΛΙΜΝΑΙΟΙ¨ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 00:49:46
132 123 37 1282 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:49:59
133 124 23 1125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΕΛΙΔΗΣ Α 00:50:02
134 125 24 1387 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ Α 00:50:03
135 126 25 5266 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΟΔΡΑΣ Α 00:50:03
136 127 38 1110 ΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:50:09
137 128 47 1321 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΣΑΦΗΣ Α 00:50:09
138 129 26 1079 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΖΟΥΓΡΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:50:09
139 130 39 1123 ΣΥΜΕΩΝ ΚΟΣΜΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:50:14
140 131 48 1289 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:50:14
141 132 40 1175 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:50:15
142 133 41 1236 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:50:16
143 134 42 1118 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΙΛΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:50:17
144 135 49 1272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:50:20
145 136 43 1273 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΙΔΗΣ Α 00:50:22
146 137 50 1206 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΟΥΜΟΣ Α ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:50:24
147 138 51 1185 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:50:33
148 139 44 1287 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:50:33
149 140 45 1383 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:50:34
150 141 27 1119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ Α 00:50:39
151 10 5 1265 ΜΕΡΟΠΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:50:39
152 142 52 1007 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:50:39
153 143 28 1058 ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:50:45
154 144 46 1376 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΟΣ Α 00:50:46
155 145 47 1251 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ Α 00:50:48
156 11 2 1075 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖHKOY Γ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:50:52
157 146 53 1171 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΟΥΣΕΝΑΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:50:56
158 147 12 1309 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΤΣΚΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:51:02
159 148 8 1134 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:51:05
160 149 29 1253 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α 00:51:10
161 150 30 1231 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:51:12
162 151 31 1400 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΛΗΣ Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:51:30
163 152 48 1377 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:51:32
164 153 49 5380 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Α 00:51:44
165 12 5 1002 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ Γ 00:51:44
166 154 50 1202 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Α 00:51:49
167 155 9 1187 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΙΣΙΡΗΣ Α 00:51:53
168 156 13 1235 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Α ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:51:57
169 157 51 1169 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΙΧΟΣ Α 00:52:00
170 158 54 5389 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΛΙΩΤΗΣ Α 00:52:02
171 159 52 1017 ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΣΙΑΝΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:52:05
172 160 10 1363 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Α 00:52:12
173 13 3 1186 ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΠΙΛΛΙΜΗ Γ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:52:12
174 161 32 1141 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΔΗΣ Α 00:52:13
175 162 53 1208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:52:14
176 163 54 1181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΛΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:52:14
177 164 55 1112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΕΚΤΣΗΣ Α 00:52:26
178 165 14 1149 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:52:26
179 166 15 1033 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:52:28
180 167 55 1182 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:52:41
181 168 33 1226 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:52:52
182 169 34 1159 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:52:53
183 170 56 1340 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Α 00:52:57
184 14 6 5248 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΠΤΗ Γ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:53:10
185 171 56 1154 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:53:10
186 172 35 1188 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΙΤΣΙΜΗΣ Α 00:53:12
187 173 16 1390 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:53:15
188 174 57 1225 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:53:18
189 175 57 1328 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:53:18
190 176 58 1091 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΚΛΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:53:18
191 177 59 1351 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:53:21
192 178 36 1242 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΤΚΑΣ Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:53:22
193 179 58 1397 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:53:31
194 180 59 1354 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:53:31
195 181 37 1358 ΣΥΜΕΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥ Α 00:53:48
196 182 38 1027 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΥ Α 00:53:51
197 183 60 1152 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΓΓΟΥ Α ΣΔΟΕ 00:53:59
198 184 60 1234 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚAΛΩΝ 00:54:03
199 185 61 1150 ΤΑΚΗΣ ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:54:07
200 186 39 1070 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΓΡΕΣ Α 00:54:15
201 187 61 1380 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ Α ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:54:32
202 188 62 1071 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:54:32
203 189 63 1051 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:54:32
204 190 40 1310 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΤΣΚΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:54:35
205 191 41 1247 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:54:35
206 192 42 1180 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΕΛΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:54:35
207 193 43 1374 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:54:38
208 194 62 1267 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ Α 00:54:42
209 195 64 1313 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:54:47
210 196 65 1325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΑΜΗΣ Α 00:54:47
211 15 6 1053 ΣΟΦΙΑ ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ Γ ΣΔΟΕ 00:54:48
212 16 7 1054 ΟΛΓΑ ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ Γ ΣΔΟΕ 00:54:48
213 197 66 1379 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ Α 00:54:56
214 198 17 1281 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:55:02
215 199 67 1357 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Α SDY TH 00:55:02
216 200 68 1239 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:55:02
217 201 44 1353 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 00:55:10
218 202 69 1035 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:55:15
219 203 11 1257 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:55:35
220 204 63 1211 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:55:35
221 205 70 1135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ Α ΕΛΛΑΣΟΝΑ GREEN RUNNING TEAM 00:55:36
222 206 64 1173 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛ 00:55:46
223 207 45 5018 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΒΑΚΗΣ Α 00:55:49
224 208 71 1339 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΙΤΑΣ Α ΣΔΟΕ 00:55:49
225 17 8 1372 ΑΓΓΕΛΑ ΜΠΑΚΑ Γ BODY ACTIVE GYM 00:55:52
226 209 65 1031 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:55:58
227 210 66 1204 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΥ Α 00:56:01
228 211 46 1210 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΛΑΣΙΟΥ Α 00:56:08
229 212 18 1100 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:56:11
230 213 47 5082 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:56:16
231 214 19 1021 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΙΤΣΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:56:47
232 215 72 1294 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΡΖΗΣ Α 00:56:51
233 216 67 1255 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΛΙΑΚΟΥ Α 00:56:59
234 217 73 1329 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΟΥΜΗΤΑΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:57:00
235 218 68 1092 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Α 00:57:04
236 219 69 1042 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΕΡΤΣΗΣ Α 00:57:11
237 220 48 1025 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:57:14
238 221 70 1105 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΛΙΩΤΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:57:28
239 222 71 1212 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΙΟΛΥΡΑΣ Α 00:57:32
240 223 12 1032 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΚΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:57:34
241 224 72 5021 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:57:35
242 18 4 1332 ΚΟΥΛΑ ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ Γ 00:57:37
243 225 74 1132 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ Α ΣΔΥΚ 00:57:38
244 19 9 1043 ΣΤΕΛΛΑ ΓΚΛΙΑΓΙΑ Γ 00:58:04
245 226 73 5296 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ Α 00:58:24
246 227 75 1241 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΕΤΣΙΝΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:58:25
247 20 5 1308 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΣΚΑ Γ ΛΑΜΨΗ - ΟLYMPOUS 00:58:59
248 228 76 1343 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Α ΛΑΜΨΗ- ΟΛΥΜΠΟΥΣ 00:58:59
249 229 13 1115 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ Α 00:59:08
250 230 20 1087 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Α 00:59:08
251 231 74 1077 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΗΚΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:59:18
252 232 75 1113 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:59:21
253 233 76 1041 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΕΚΑ Α 00:59:46
254 234 14 1179 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΕΖΑΡΗΣ Α 00:59:48
255 235 77 1347 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ Α 00:59:48
256 236 21 1059 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 01:00:07
257 237 77 1040 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ Α 01:00:10
258 238 15 1008 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α 01:00:12
259 239 16 1156 ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΜΑΝΤΙΚΟΣ Α 01:00:12
260 240 22 1145 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 01:00:15
261 241 17 1346 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α 01:00:46
262 242 78 1345 ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΚ 01:00:46
263 243 78 1388 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ Α 01:01:08
264 244 79 1393 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 01:01:08
265 245 80 1127 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 01:01:20
266 246 49 1066 ΛΟΥΚΑΣ ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ Α ΣΔΥΚ 01:02:14
267 247 81 1384 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΡΙΑΜΗΣ Α ΟΡΥΧΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 01:02:20
268 248 50 1322 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 01:02:23
269 249 51 1262 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ Α 01:02:24
270 250 82 1398 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΩΜΟΣ Α 01:02:55
271 251 18 1228 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α Α.Π.Σ. Δ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 01:03:00
272 252 79 1024 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 01:03:05
273 21 6 1131 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΣΗ Γ ΣΔΟΕ 01:03:08
274 22 7 5385 ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΔΜΙΕ 01:03:10
275 253 80 5384 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΔΜΙΕ 01:03:10
276 254 83 5390 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΔΑΛΗΣ Α 01:03:13
277 255 23 1101 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΔΥΚ 01:03:38
278 256 81 1044 ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ Α ΣΔΟΕ 01:03:54
279 257 24 1312 ΝΙΚΟΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΔΥΚ 01:03:55
280 258 52 1129 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΑΣ Α 01:04:59
281 259 82 1264 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ Α 01:06:05
282 260 84 1093 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΟΥΤΑΣ Α ΣΔΥΚ 01:06:06
283 23 7 1082 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ Γ ΣΔΟΕ 01:06:07
284 261 85 1252 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ Α ΣΔΥΚ 01:06:46
285 24 10 1096 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ Γ 01:06:49
286 262 1 1382 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ Α ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:07:28
287 263 83 1056 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ Α 01:07:49
288 264 84 1334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΥΠΟΥ Α 01:08:17
289 265 85 1385 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Α 01:08:59
290 266 86 1192 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:09:20
291 267 87 1090 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΖΙΑΝΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:09:20
292 25 8 1369 ΕΛΕΝΗ ΛΙΟΥΛΙΟΥ Γ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 01:10:47
293 268 86 1230 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 01:10:57
294 26 11 1298 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΖΗΚΑ Γ 01:11:01
295 269 87 1300 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΗΚΑΣ Α ΣΔΥΚ 01:11:02
296 270 88 1256 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΑΡΗΠΑΝΙΔΟΥ Α 01:11:02
297 271 2 1320 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΣΙΔΗΣ Α ΣΘΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 01:11:27
298 27 8 1246 ΤΡΥΦΟΥΛΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ Γ 01:11:59
299 272 89 1085 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 01:21:19
300 28 9 1014 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΒΙΤΣΑΝΕΑ Γ 01:35:15
301 29 12 1080 ΔΟΜΝΑ ΗΣΑΑΚΙΔΟΥ Γ 01:35:15


5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 1 1 5148 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ STOIKOS TRAINING 00:19:51
2 1 1 5252 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ Α 00:20:13
3 2 1 5317 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΙΤΖΙΟΣ Α ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 00:20:19
4 3 2 5312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ Α ΕΜΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ 00:20:26
5 4 3 5127 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α ΣΔΥΚ 00:20:39
6 5 1 5131 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ Α ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:20:53
7 6 2 5370 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΥ Α 00:21:48
8 7 3 5034 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:22:39
9 8 4 5064 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 00:22:55
10 2 2 5143 ΖΩΗ ΜΠΕΤΑ Γ STOIKOS TRAINING 00:23:05
11 9 4 5400 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΤΑΣ Α 00:23:06
12 10 5 5368 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ Α 00:23:20
13 11 6 5070 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΚΟΣ Α 00:23:23
14 12 7 5347 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΑΛΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ Α 00:23:31
15 3 3 5258 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΙΑΜΗ Γ 00:23:33
16 13 8 5361 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΑΜΗΣ Α 00:23:37
17 14 5 5341 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΓΓΟΥΦΗΣ Α Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:23:43
18 15 9 5367 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΚΑΣ Α 00:23:57
19 16 10 5333 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΟΖΤΙΔΗΣ Α 00:24:12
20 17 11 5024 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Α 00:24:14
21 18 12 5393 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΣΤΑΚΗΣ Α 00:24:16
22 19 13 5140 ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ ΚΡΙΤΙΚΟΣ Α ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 00:24:27
23 20 2 5210 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α 00:24:45
24 4 4 5147 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ 00:24:45
25 21 6 5051 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:24:52
26 22 3 5327 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Α ΣΥΛ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΙΓΝΙΤΗΣ 00:25:09
27 23 7 5269 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ Α 00:25:28
28 5 5 5179 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ ΣΔΥΚ 00:25:41
29 24 14 5300 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 00:25:41
30 25 8 5253 ΙΩΣΗΦ ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ Α 00:25:53
31 26 15 5228 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ Α ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 00:25:58
32 27 4 5227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ Α ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 00:25:58
33 28 5 5323 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΙΑΝΤΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 00:26:01
34 29 9 5293 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 00:26:10
35 6 6 5344 ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ 00:26:11
36 7 1 5105 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ-ΚΟΥΛΙΔΟΥ Γ 00:26:15
37 30 16 5311 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΟΥΜΗΤΑΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 00:26:18
38 31 6 5146 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α 00:26:36
39 32 17 5369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 00:26:37
40 33 18 5186 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ Α 00:26:37
41 34 19 5106 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ Α 00:26:46
42 35 20 5097 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ Α 00:26:49
43 36 10 5096 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:26:50
44 8 7 5395 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΕΣΤΑΚΗ Γ 00:26:54
45 37 21 5052 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α ΣΥΛ. ΣΟΛΟΥ ΝΤΕΡΕ 00:26:56
46 38 7 5314 ΤΟΛΗΣ ΦΑΝΑΚΗΣ Α ΣΥΛ. ΣΟΛΟΥ ΝΤΕΡΕ 00:26:56
47 39 22 5322 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΙΑΝΤΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 00:26:58
48 40 8 5079 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α ΚΟΖΑΝΗ 00:26:59
49 41 9 5055 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α 00:27:14
50 42 11 5337 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Α ΣΔΟΕ 00:27:17
51 43 12 5308 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΣΙΚΟΓΙΑΣ Α 00:27:18
52 9 8 5237 ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥ Γ 00:27:33
53 44 1 5339 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ Α 00:27:33
54 10 9 5352 ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΑΝΤΣΗ Γ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:27:42
55 45 10 5125 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΚΑΝΗΣ Α 00:28:01
56 46 23 5010 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:28:11
57 47 13 5183 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Α ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΣΥΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 00:28:21
58 48 11 5027 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΕΤΗΣ Α 00:28:26
59 49 2 5374 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:28:41
60 11 10 5061 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΟΥΠΚΑΡΙΔΟΥ Γ BODY ACTIVE GYM 00:28:46
61 50 3 5066 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Α 00:28:59
62 51 12 5211 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΟΓΛΟΥ Α 00:29:21
63 12 2 5190 ΙΟΡΔΑΝΑ ΜΠΑΝΙΤΣΙΩΤΟΥ Γ BODY ACTIVE GYM 00:29:22
64 52 13 5199 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΛΗΣ Α 00:29:30
65 53 14 5037 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΖΙΝΙΔΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 00:29:38
66 54 24 5090 ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΙΤΖΑΚΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:29:39
67 13 3 5175 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΣΚΟΥΦΗ Γ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:29:39
68 55 14 5254 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:29:39
69 56 15 5091 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΙΤΖΑΚΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:29:39
70 14 11 5014 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:29:40
71 15 4 5003 AGATA STANCZUK Γ ΣΔΥΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 00:30:13
72 57 16 5042 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ Α ΣΔΥΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 00:30:13
73 58 15 5036 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΗΣ Α ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ 00:30:21
74 59 16 5331 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:30:31
75 60 25 5242 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:30:47
76 61 17 5225 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α 00:31:14
77 16 5 5345 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ BODY ACTIVE GYM 00:31:25
78 17 12 5273 ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ Γ 00:31:31
79 62 26 5142 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:31:33
80 63 18 5095 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Α 00:31:40
81 64 27 5371 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΑΛΗΣ Α 00:31:44
82 65 19 5150 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α 00:32:03
83 66 20 5084 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Α PTOLEMAIDA CITY 00:32:04
84 67 28 5191 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΕΛΟΣ Α 00:32:15
85 68 21 5353 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΑΝΤΣΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 00:32:19
86 18 13 5264 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ Γ 00:32:33
87 19 6 5054 ΙΩΑΝΝΗ ΔΕΛΗΠΑΛΛΑ Γ 00:32:52
88 20 14 5063 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΑΚΑΚΗ Γ 00:32:52
89 69 17 5043 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΙΚΑΣ Α 00:32:56
90 21 15 5221 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΣΥΛ. ΕΟΡΔΑΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 00:33:00
91 70 18 5216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΟΕ 00:33:08
92 71 29 5071 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΚΟΣ Α 00:33:21
93 72 19 5263 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ Α 00:33:41
94 73 20 5182 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Α 00:33:42
95 74 21 5392 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Α 00:33:53
96 75 22 5076 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ Α 00:33:58
97 76 30 5089 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΙΤΖΑΚΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:00
98 22 16 5129 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΔΟΥΝΑ Γ 00:34:04
99 77 22 5077 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α 00:34:04
100 23 17 5151 ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Γ Φ.Σ ΑΡΙΩΝ 00:34:05
101 78 23 5202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:34:05
102 79 31 5372 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ Α 00:34:07
103 80 23 5260 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:34:08
104 24 18 5046 ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΟΥ Γ 00:34:21
105 25 1 5381 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΙΤΣΗ Γ 00:34:21
106 81 32 5007 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α 00:34:26
107 82 33 5354 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΛΑΖΙΔΗΣ Α 00:34:29
108 26 19 5356 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΑΛΑΖΙΔΟΥ Γ 00:34:30
109 83 24 5334 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΠΟΓΛΟΥ Α 00:34:30
110 84 25 5006 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α 00:34:31
111 85 34 5005 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α 00:34:31
112 86 35 5160 ΖΗΣΗΣ ΛΟΥΣΙΟΣ Α 00:34:37
113 27 7 5378 ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΤΡΙΚΙΔΟΥ Γ 00:34:38
114 28 20 5053 ΑΝΑΤΟΛΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Γ 00:34:59
115 29 21 5177 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΤΑΤΣΕΛΗ Γ 00:35:00
116 30 22 5165 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΝΤΣΟΥ Γ 00:35:00
117 87 26 5180 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ Α 00:35:04
118 88 27 5355 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΛΑΖΙΔΗΣ Α 00:35:10
119 31 23 5065 ΑΝΝΑ ΕΣΚΙΤΖΗ Γ 00:35:26
120 32 8 5394 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ 00:35:59
121 33 9 5222 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣΑ 00:36:07
122 89 24 5059 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΔΟΥΛΗΣ Α 00:36:16
123 90 36 5029 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΤΑΧΑΝΙΔΗΣ Α 00:36:26
124 91 37 5152 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:36:32
125 92 38 5255 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:36:36
126 93 39 5377 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΑΦΙΤΣΙΩΤΗΣ Α 00:37:02
127 94 4 5291 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΔΥΚ 00:37:03
128 95 25 5018 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΒΑΚΗΣ Α 00:37:07
129 96 40 5135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΗΣ Α 00:37:11
130 34 10 5319 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑ Γ 00:37:16
131 97 28 5136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:37:16
132 98 41 5270 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΚ 00:37:18
133 99 26 5399 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Α 00:37:20
134 100 27 5082 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ Α ΣΔΟΕ 00:37:34
135 35 2 5141 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΤΣΑΝΗ Γ ΣΔΟΕ 00:38:03
136 101 5 5017 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Α 00:38:09
137 36 11 5282 ΜΕΛΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ Γ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:38:23
138 37 3 5197 ΦΑΝΗ ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ Γ 00:38:27
139 102 42 5265 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:38:29
140 103 43 5086 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΚΑΚΑΡΙΚΑΣ Α 00:38:29
141 38 4 5357 ΝΟΠΗ ΤΖΑΛΑΖΙΔΟΥ Γ 00:38:44
142 39 12 5336 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΕΣΟΓΛΟΥ Γ 00:38:45
143 104 29 5021 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:38:52
144 40 24 5058 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ 00:38:55
145 41 25 5360 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΟΥ Γ ΣΔΟΕ 00:38:55
146 105 30 5057 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 00:38:58
147 42 5 5235 ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ Γ 00:39:17
148 43 26 5243 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ Γ ΣΔΟΕ 00:39:40
149 44 13 5366 ΠΑΡΘΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Γ 00:39:57
150 45 27 5335 ΜΑΡΙΑΜ ΚΑΡΑΛΙΩΤΗ Γ 00:39:57
151 46 14 5116 ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΚΕΡΑΜΑΡΗ Γ 00:40:36
152 47 6 5022 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ Γ 00:40:47
153 106 44 5119 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΙΛΗΣ Α 00:40:47
154 107 45 5120 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΗΣ Α 00:40:47
155 48 28 5069 ΙΩΑΝΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ Γ 00:40:48
156 49 7 5181 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΟΥ Γ 00:41:01
157 50 8 5342 ΜΑΡΙΑ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ Γ 00:41:01
158 51 29 5310 ΕΛΕΝΑ ΤΣΙΟΡΛΙΔΑ Γ ΑΣΠ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:41:06
159 52 30 5382 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΟΛΩΜΙΔΟΥ Γ 00:41:10
160 108 6 5277 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΡΑΥΚΟΣ Α ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 00:41:17
161 53 31 5278 ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΣΤΡΑΦΚΟΥ Γ 00:41:17
162 109 1 5349 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ Α 00:41:28
163 110 2 5128 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:41:57
164 54 32 5085 ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΚΑΡΙΚΑ Γ 00:42:22
165 55 33 5348 ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ Γ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 00:43:14
166 111 46 5002 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΣΗΣ Α ΣΔΟΕ ΚΑΤΣΙΚΙΑ 00:44:07
167 112 47 5004 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΟΙΛΗΣ Α ΣΔΟΕ ΚΑΤΣΙΚΙΑ 00:44:07
168 56 15 5161 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΛΑΠΑΝΗ Γ ΣΔΟΕ 00:44:26
169 113 48 5398 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΣΗΣ Α ΣΔΟΕ ΚΑΤΣΙΚΙΑ 00:44:30
170 114 31 5397 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΣΗΣ Α ΣΔΟΕ ΚΑΤΣΙΚΙΑ 00:44:31
171 57 34 5250 ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΒΙΘΑΚΗ Γ ΣΔΥΚ 00:44:33
172 58 9 5016 ΜΑΧΗ ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ Γ 00:44:35
173 115 49 5256 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:44:46
174 59 10 5041 ΠΑΡΘΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ Γ 00:45:19
175 60 11 5220 ΚΑΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ 00:45:33
176 116 1 5013 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:46:17
177 61 12 5048 ΦΥΛΛΙΩ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Γ 00:46:52
178 62 35 5362 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΦΤΣΑΚΗ Γ 00:48:17
179 117 7 5114 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΚΑΡΗΣ Α 00:48:23
180 118 28 5364 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΦΤΣΑΚΗ Α 00:48:28
181 63 36 5363 ΡΑΝΙΑ ΤΣΙΦΤΣΑΚΗ Γ 00:48:29
182 119 2 5009 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 00:48:40
183 64 13 5088 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΕΡΙΔΟΥ Γ 00:48:50
184 65 14 5111 ΦΑΝΗ ΚΑΡΕΤΣΟΥ Γ 00:49:03
185 66 15 5201 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΩΥΣΙΔΟΥ Γ 00:52:22
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Πως γίνεσαι δρομέας: όλα όσα νιώθεις από τη πρώτη μέρα που έτρεξες, μέχρι να φτάσεις στον 10ο χρόνο Τρέξε τώρα που ΜΠΟΡΕΙΣ

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Σαλταδόροι στο Μαραθώνιο υπήρχαν πάντα! Διαβάστε μια ιστορία απάτης του …1948 2.06.53: το «παγκόσμιο ρεκόρ» του Μιχάλη Κούση, που δεν αναγνωρίστηκε ποτέ
Ο «μίνι Μαραθώνιος» στην Αυθεντική διαδρομή! «Κόντρες για τους αγώνες δρόμου»: και την «Καθημερινή» απασχόλησε το θέμα της παρεμπόδισης διεξαγωγής αγώνων
FitnessPulse



Garmin FR family
Salomon
Under Armour
Runster
FitnessPulse.gr
Kallithea Night Run
Πρέπει να διαβάσετε
14 Οκτ 19
Fresh Foam Beacon v2
Στο κεφάλαιο των προπονητικών παπουτσιών έρχεται το νέο Fresh Foam Beacon v2 να ανατρέψει τα δεδομένα που ήξερες μέχρι τώρα.
11 Οκτ 19
SPARTAN RACE : ο νο1 αγώνας με εμπόδια στον κόσμο!
Επιμέλεια: Γιώργος Σπύρος
Το Spartan Race, επειδή ακριβώς είμαστε στην Ελλάδα, κινδυνεύει να παρεξηγηθεί σαν μια διοργάνωση τοπικού χαρακτήρα στο δήμο Σπάρτης. Η λέξη όμως SPARTAN είναι γνωστή σε όλο τον πλανήτη με την έννοια του πολεμιστή, του σκληραγωγημένου
27 Σεπ 19
Ραντεβού στο Τολό 13 Οκτωβρίου για το Energy Triathlon Tolo 2019
Ο Δήμος Ναυπλιέων και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου διοργανώνουν για 4η συνεχή χρονιά το Energy Triathlon Tolo, με συνδιοργανωτές τους συλλόγους Ν.Ο.Ναυπλίου & Κ.Ο. Ναυπλίου «Εύρος», την Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019, στο πανέμορφο Τολό του Δήμου Ναυπλιέων στην Αργολίδα.
14 Σεπ 19
FuelCell Propel: το νέο παπούτσι της New Balance για μεγάλες ταχύτητες
Η New Balance επιστρέφει με την ανανεωμένη τεχνολογία FuelCell, με το Propel να είναι το πιο γρήγορο αποτέλεσμά της


©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse