Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE We Fit Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony RIDE ISO
Dromos Pylaias
Run the Lake
X-treme Stores

29 Απρ 17 ← πίσω

Παντροιζηνιακοί Αγώνες «Στο Δρόμο του Θησέα»

Παντροιζηνιακοί Αγώνες «Στο Δρόμο του Θησέα»


Τελικά αποτελέσματα δρόμου 10km, Παντροιζηνιακοί αγώνες δρόμου Γαλατάς 2017
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km Φύλο Κατάταξη φύλου ηλικ κατ Κατ. Ηλ Κατ. Σύλλογος
1. 59 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:41:11,99 4:07 m 1 Άνδρες 36-50 1
2. 60 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:46:34,14 4:39 m 2 Άνδρες 36-50 2
3. 9 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:47:32,75 4:45 m 3 Άνδρες 20-35 1
4. 58 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:50:44,92 5:04 m 4 Άνδρες 36-50 3
5. 3 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:52,90 5:05 m 5 Άνδρες 20-35 2 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
6. 42 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:51:11,74 5:07 m 6 Άνδρες 51+ 1 ΣΔΥΑ
7. 373 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:51:27,89 5:08 m 7 Παίδες 1
8. 37 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:52:02,39 5:12 m 8 Άνδρες 36-50 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
9. 54 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:52:33,33 5:15 m 9 Άνδρες 36-50 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
10. 6 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:53:17,04 5:19 m 10 Άνδρες 36-50 6 ΣΑΦΑΝΣ
11. 50 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:54:46,65 5:28 m 11 Άνδρες 20-35 3
12. 375 MAHMUT EL-MENIAOYI 0:55:34,96 5:33 m 12 Έφηβοι 1
13. 38 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:53,42 5:35 m 13 Άνδρες 36-50 7 ΣΑΦΑΝΣ
14. 35 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:55:53,62 5:35 m 14 Άνδρες 36-50 8
15. 13 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:56:45,19 5:40 m 15 Άνδρες 36-50 9 RUNNING LIBRARIANS
16. 14 ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:57:49,66 5:46 m 16 Άνδρες 20-35 4
17. 25 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:57:55,26 5:47 m 17 Άνδρες 20-35 5 SUMMIT RUNNERS
18. 44 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:58:41,29 5:52 f 1 Γυναίκες 20-35 1 The Rolling stones
19. 62 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:58:55,59 5:53 m 18 Άνδρες 20-35 6
20. 61 ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:58:58,55 5:53 m 19 Άνδρες 36-50 10
21. 46 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:58:59,24 5:53 m 20 Άνδρες 36-50 11
22. 27 ΚΥΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 0:59:12,21 5:55 f 2 Γυναίκες 20-35 2
23. 45 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:12,28 5:55 m 21 Άνδρες 51+ 2 ΑΡΙΑΔΝΗ
24. 34 ΜΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:00:30,70 6:03 m 22 Άνδρες 36-50 12
25. 20 ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1:00:33,14 6:03 f 3 Γυναίκες 20-35 3
26. 53 ΣΑΡΔΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1:01:26,97 6:08 m 23 Άνδρες 51+ 3
27. 4 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 1:01:56,27 6:11 f 4 Γυναίκες 36-50 1 SARONIC TRIATHLON
28. 49 ΡΟΥΣΗΣ ΔΑΥΙΔ 1:02:51,32 6:17 m 24 Παίδες 2
29. 16 ΔΡΙΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1:03:21,34 6:20 m 25 Άνδρες 36-50 13 SARONIC TRIATHLON
30. 30 ΛΙΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:04:23,91 6:26 m 26 Άνδρες 36-50 14
31. 12 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:04:28,61 6:26 f 5 Γυναίκες 36-50 2 RUNNER STORE
32. 40 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΟΤΑ 1:05:38,48 6:33 f 6 Γυναίκες 36-50 3
33. 15 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1:06:43,49 6:40 f 7 Γυναίκες 36-50 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
34. 371 ΡΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:07:03,13 6:42 f 8 Κορασίδες 1
35. 1 ANOUK BRINCERICK 1:07:04,86 6:42 f 9 Γυναίκες 36-50 5 SARONIC TRIATHLON
36. 7 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:07:09,08 6:42 m 27 Άνδρες 36-50 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 24 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:08:09,95 6:48 m 28 Άνδρες 20-35 7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
38. 47 ΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:08:46,47 6:52 m 29 Άνδρες 51+ 4
39. 63 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1:09:08,82 6:54 f 10 Γυναίκες 36-50 6 ΥIOULIS RUNNING TEAM
40. 39 ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΝΘΗ 1:09:32,31 6:57 f 11 Γυναίκες 36-50 7 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ
41. 26 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:37,79 7:03 m 30 Άνδρες 51+ 5
42. 5 ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:12:07,51 7:12 m 31 Άνδρες 20-35 8
43. 11 ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:17,97 7:19 m 32 Άνδρες 36-50 16
44. 374 SUUS NN 1:13:42,63 7:22 f 12 Γυναίκες 36-50 8
45. 43 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1:13:42,75 7:22 m 33 Άνδρες 51+ 6
46. 376 ORGITO OSAFI 1:14:40,75 7:28 m 34 Παίδες 3
47. 372 ΜΠΕΤΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:15:17,51 7:31 f 13 Γυναίκες 36-50 9
48. 52 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:16:03,36 7:36 f 14 Γυναίκες 20-35 4
49. 31 ΛΟΥΚΑ ΘΕΚΛΗ 1:22:24,09 8:14 f 15 Γυναίκες 36-50 10 SARONIC TRIATHLON
50. 51 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:25:02,81 8:30 f 16 Γυναίκες 36-50 11
51. 32 ΜΑΡΟΥΛΑΣ ΠΑΡΗΣ 1:25:43,85 8:34 m 35 Έφηβοι 2
52. 23 ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 1:26:41,27 8:40 f 17 Γυναίκες 51+ 1
53. 56 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:29:22,99 8:56 m 36 Άνδρες 51+ 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
54. 55 ΣΟΜΠΑ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 1:32:54,00 9:17 f 18 Γυναίκες 51+ 2
55. 41 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:32:58,00 9:17 m 37 Άνδρες 51+ 8
56. 36 ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1:33:15,00 9:19 f 19 Γυναίκες 36-50 12 RUNNERS & SWIMMERS
57. 18 ΗΡΕΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ 1:33:16,00 9:19 f 20 Γυναίκες 36-50 13
58. 57 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:34:08,00 9:24 f 21 Γυναίκες 51+ 3
59. 8 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:34:31,00 9:27 m 38 Άνδρες 51+ 9
60. 10 ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:39:00,00 9:54 m 39 Άνδρες 36-50 17 ΜΠΑΛΤΙΖΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ


Τελικά αποτελέσματα δρόμου 3000m, Παντροιζηνιακοί αγώνες δρόμου Γαλατάς 2017
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km Φύλο Κατάταξη φύλου Hλικ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 82 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:09:20,50 3:06 m 1 Άνδρες 20+ 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
2. 99 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:10:43,66 3:34 m 2 Άνδρες 20+ 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
3. 389 ΜΠΡΕΝΑΝΤΟ ΒΕΛΛΙΟΥ 0:11:33,32 3:51 m 3 Παίδες 13-16 1
4. 216 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:11:55,22 3:58 f 1 Γυναίκες 20+ 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
5. 118 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 0:11:59,84 3:59 f 2 Κορασίδες13-16 1 SARONIC TRIATHLON
6. 1561 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:12:11,62 4:03 m 4 Έφηβοι17-19 1
7. 66 ΑΚΡΙΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:12:22,54 4:07 m 5 Αγόρια 8-12 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
8. 100 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:12:40,03 4:13 m 6 Παίδες 13-16 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
9. 150 ΜΕΞΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 0:12:46,76 4:15 m 7 Παίδες 13-16 3
10. 123 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:12:48,64 4:16 m 8 Αγόρια 8-12 2
11. 192 ΡΟΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:12:51,79 4:17 m 9 Αγόρια 8-12 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
12. 157 ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:13:07,36 4:22 m 10 Παίδες 13-16 4
13. 106 ΚΑΛΙΚΟΥΡΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:13:08,00 4:22 m 11 Αγόρια 8-12 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
14. 1440 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:13:08,16 4:22 m 12 Άνδρες 20+ 3
15. 173 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:13:08,17 4:22 m 13 Άνδρες 20+ 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16. 126 ΚΡΙΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:13:13,35 4:24 m 14 Αγόρια 8-12 5
17. 190 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:13:18,42 4:26 m 15 Αγόρια 8-12 6 SARONIC TRIATHLON
18. 1530 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:13:24,92 4:28 m 16 Αγόρια 8-12 7
19. 143 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:13:26,57 4:28 m 17 Παίδες 13-16 5
20. 225 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:13:28,85 4:29 m 18 Παίδες 13-16 6
21. 73 ΒΛΑΧΟΥ ΒΟΥΛΑ 0:13:30,36 4:30 f 3 Κορασίδες13-16 2 SARONIC TRIATHLON
22. 153 ΜΟΥΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:13:30,45 4:30 m 19 Παίδες 13-16 7
23. 122 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:13:33,32 4:31 f 4 Κορασίδες13-16 3
24. 169 ΝΟΣΗ ΑΜΑΛΙΑ 0:13:36,78 4:32 f 5 Κορασίδες13-16 4 Ν.Ο.Π.Τ.
25. 85 ΓΚΑΡΗ ΒΑΝΑ 0:13:40,57 4:33 f 6 Κορασίδες13-16 5 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
26. 168 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:13:49,02 4:36 m 20 Αγόρια 8-12 8 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
27. 194 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:13:56,29 4:38 m 21 Άνδρες 20+ 5
28. 232 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:13:59,91 4:39 f 7 Κορασίδες13-16 6 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
29. 208 ΣΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:14:03,63 4:41 m 22 Αγόρια 8-12 9
30. 189 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:14:14,90 4:44 f 8 Κορασίδες13-16 7 SARONIC TRIATHLON
31. 78 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:14:14,90 4:44 m 23 Παίδες 13-16 8
32. 184 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:14:15,09 4:45 m 24 Αγόρια 8-12 10
33. 397 ΤΡΙΖΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:14:20,12 4:46 m 25 Παίδες 13-16 9
34. 156 ΜΠΑΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:14:31,52 4:50 m 26 Παίδες 13-16 10
35. 121 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΕΡΑ 0:14:42,94 4:54 f 9 Κορασίδες13-16 8 SARONIC TRIATHLON
36. 104 ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 0:14:54,88 4:58 f 10 Κορασίδες13-16 9 SARONIC TRIATHLON
37. 94 ΔΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:14:58,57 4:59 m 27 Παίδες 13-16 11 SARONIC TRIATHLON
38. 67 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:14:59,12 4:59 f 11 Κορασίδες13-16 10 Ν.Ο.Π.Τ.
39. 65 SINGH GUGWINDER 0:15:00,58 5:00 m 28 Παίδες 13-16 12
40. 197 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:15:01,51 5:00 f 12 Κορίτσια 8-12 1
41. 133 ΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:15:03,81 5:01 m 29 Αγόρια 8-12 11
42. 228 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:15:09,55 5:03 m 30 Αγόρια 8-12 12
43. 182 ΠΕΤΑΛΙ ΚΕΙΒΙ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:15:15,02 5:05 m 31 Αγόρια 8-12 13
44. 154 ΜΟΥΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:15:16,34 5:05 f 13 Κορίτσια 8-12 2
45. 221 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:15:22,78 5:07 m 32 Παίδες 13-16 13 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
46. 134 ΛΙΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:15:27,35 5:09 m 33 Αγόρια 8-12 14
47. 115 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:15:29,75 5:09 m 34 Αγόρια 8-12 15
48. 200 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 0:15:36,39 5:12 f 14 Κορασίδες13-16 11
49. 1031 ROZA NN 0:15:40,45 5:13 f 15 Νεάνιδες17-19 1
50. 1496 ΑΓΚΟΥΣ ΓΚΡΕΝΤΙ 0:15:46,71 5:15 f 16 Κορίτσια 8-12 3
51. 400 ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:15:52,54 5:17 m 35 Άνδρες 20+ 6
52. 69 ΑΣΗΜΟΜΙΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 0:15:52,93 5:17 m 36 Άνδρες 20+ 7
53. 222 ΧΑΣΑΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 0:15:56,53 5:18 m 37 Αγόρια 8-12 16
54. 178 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:15:58,14 5:19 m 38 Άνδρες 20+ 8
55. 179 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:15:58,21 5:19 f 17 Κορίτσια 8-12 4
56. 204 ΣΙΝΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 0:15:59,99 5:19 m 39 Παίδες 13-16 14
57. 90 ΓΚΙΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:16:13,59 5:24 m 40 Παίδες 13-16 15
58. 188 ΡΑΠΤΗ ΒΟΥΛΑ 0:16:13,92 5:24 f 18 Κορίτσια 8-12 5 SARONIC TRIATHLON
59. 112 ΚΑΣΑ ΛΑΟΥΡΑ 0:16:17,25 5:25 f 19 Κορίτσια 8-12 6
60. 1500 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:16:21,77 5:27 m 41 Αγόρια 8-12 17
61. 158 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:16:22,18 5:27 f 20 Κορίτσια 8-12 7
62. 1073 ΜΕΣΑΚΟΥ ΗΛΙΑΣ 0:16:30,90 5:30 m 42 Άνδρες 20+ 9
63. 88 ΓΚΙΟΛΑ ΤΖΕΝΗ 0:16:31,04 5:30 f 21 Γυναίκες 20+ 2
64. 87 ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:16:34,86 5:31 m 43 Έφηβοι17-19 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
65. 219 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:16:35,10 5:31 f 22 Κορασίδες13-16 12 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
66. 198 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:16:42,54 5:34 m 44 Άνδρες 20+ 10
67. 230 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:16:49,07 5:36 f 23 Κορίτσια 8-12 8
68. 159 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:16:56,50 5:38 m 45 Αγόρια 8-12 18
69. 139 ΛΥΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:16:58,62 5:39 f 24 Γυναίκες 20+ 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
70. 1446 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 0:17:04,32 5:41 m 46 Άνδρες 20+ 11
71. 226 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:17:05,57 5:41 m 47 Έφηβοι17-19 3
72. 218 ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:17:06,27 5:42 f 25 Γυναίκες 20+ 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
73. 1464 ΜΑΚΟΒΑ ΑΝΝΥ 0:17:09,35 5:43 f 26 Κορασίδες13-16 13
74. 96 ΕΛΜΕΝΙΑΟΥΙ ΜΑΧΜΟΥΤ 0:17:13,36 5:44 m 48 Έφηβοι17-19 4
75. 1531 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:17:35,20 5:51 f 27 Κορίτσια 8-12 9
76. 176 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:17:38,08 5:52 m 49 Άνδρες 20+ 12 ΣΑΦΑΝΣ
77. 186 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:17:38,14 5:52 m 50 Άνδρες 20+ 13 ΣΔΥΑ
78. 79 ΓΕΣΙΛΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ 0:17:39,17 5:53 m 51 Παίδες 13-16 16
79. 113 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:17:42,80 5:54 f 28 Κορασίδες13-16 14 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
80. 98 ΕΛΧΟΝΤΑΡΙ ΙΩΣΗΦ 0:17:43,58 5:54 m 52 Παίδες 13-16 17 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
81. 116 ΚΛΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 0:18:11,74 6:03 f 29 Κορίτσια 8-12 10 SARONIC TRIATHLON
82. 74 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΔΑΝΑΗ 0:18:13,57 6:04 f 30 Κορασίδες13-16 15 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
83. 72 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:18:15,78 6:05 f 31 Κορασίδες13-16 16 ΣΑΦΑΝΣ
84. 128 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:18:15,90 6:05 m 53 Αγόρια 8-12 19 SARONIC TRIATHLON
85. 149 ΜΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:18:16,00 6:05 f 32 Κορασίδες13-16 17
86. 151 ΜΕΤΑΞΑ ΜΑΡΙΑ 0:18:20,00 6:06 f 33 Κορασίδες13-16 18 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
87. 223 ΧΑΣΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 0:18:22,01 6:07 f 34 Κορίτσια 8-12 11
88. 97 ΕΛΜΕΝΙΑΟΥΙ ΑΜΕΡ 0:18:25,28 6:08 m 54 Παίδες 13-16 18 king of arab
89. 1425 ΡΕΝΙΣ ΝΤΕΛΙΟΥ 0:18:27,99 6:09 m 55 Αγόρια 8-12 20
90. 185 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:18:30,94 6:10 m 56 Άνδρες 20+ 14
91. 137 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:18:38,38 6:12 m 57 Αγόρια 8-12 21
92. 129 ΛΑΒΟΥΤΑ ΜΑΡΘΑ 0:18:44,62 6:14 f 35 Κορασίδες13-16 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
93. 89 ΓΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:18:47,26 6:15 m 58 Αγόρια 8-12 22
94. 193 ΡΟΥΠΑΚΑ ΠΟΠΗ 0:18:48,54 6:16 f 36 Γυναίκες 20+ 5
95. 144 ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑ ΚΑΤΙΑΝΑ 0:18:48,68 6:16 f 37 Γυναίκες 20+ 6
96. 135 ΚΑΡΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:18:56,25 6:18 m 59 Άνδρες 20+ 15
97. 175 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:18:58,90 6:19 f 38 Γυναίκες 20+ 7 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
98. 80 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 0:18:59,10 6:19 f 39 Γυναίκες 20+ 8 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
99. 138 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΘΗ 0:19:02,14 6:20 f 40 Γυναίκες 20+ 9 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
100. 68 ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:19:05,21 6:21 f 41 Γυναίκες 20+ 10 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
101. 162 ΜΠΕΝΤΟ ΙΑΣΟΝΑΣ 0:19:09,55 6:23 m 60 Αγόρια 8-12 23
102. 187 ΡΑΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:19:11,80 6:23 f 42 Γυναίκες 20+ 11
103. 1028 EMELINE NN 0:19:15,26 6:25 f 43 Νεάνιδες17-19 2
104. 148 ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:19:17,82 6:25 f 44 Νεάνιδες17-19 3
105. 71 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:19:20,32 6:26 m 61 Παίδες 13-16 19 ΣΑΦΑΝΣ
106. 206 ΣΙΝΓΚ ΚΟΥΡΣΙΝΤΕΡ 0:19:30,98 6:30 m 62 Αγόρια 8-12 24
107. 117 ΚΟΤΖΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:19:39,72 6:33 f 45 Κορίτσια 8-12 12
108. 76 ΓΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 0:19:41,71 6:33 m 63 Παίδες 13-16 20 SARONIC TRIATHLON
109. 1436 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 0:19:49,71 6:36 f 46 Γυναίκες 20+ 12
110. 120 ΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:20:03,59 6:41 f 47 Γυναίκες 20+ 13
111. 171 ΝΤΑΛΑΝΥ ΜΕΛΙΝΑ 0:20:07,38 6:42 f 48 Κορίτσια 8-12 13
112. 146 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:20:08,46 6:42 m 64 Παίδες 13-16 21 SARONIC TRIATHLON
113. 145 ΜΑΝΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:20:08,46 6:42 f 49 Κορασίδες13-16 20 SARONIC TRIATHLON
114. 177 ΠΑΛΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0:20:16,46 6:45 f 50 Κορίτσια 8-12 14 SARONIC TRIATHLON
115. 1070 PAUL NN 0:20:18,11 6:46 m 65 Άνδρες 20+ 16
116. 1046 MEREL NN 0:20:18,29 6:46 m 66 Άνδρες 20+ 17
117. 1010 WALLY NN 0:20:18,41 6:46 m 67 Άνδρες 20+ 18
118. 152 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:20:20,94 6:46 m 68 Αγόρια 8-12 25 SARONIC TRIATHLON
119. 201 ΣΕΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑ 0:20:31,54 6:50 f 51 Κορίτσια 8-12 15
120. 170 ΝΤΑΒΙΔΙ ΣΑΒΒΙΝΑ 0:20:37,52 6:52 f 52 Κορασίδες13-16 21
121. 199 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:20:43,18 6:54 f 53 Κορίτσια 8-12 16
122. 114 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:20:44,36 6:54 m 69 Αγόρια 8-12 26
123. 161 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΡΑΝΙΑ 0:21:01,78 7:00 f 54 Γυναίκες 20+ 14
124. 1553 ΑΣΗΜΟΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:21:03,39 7:01 f 55 Κορίτσια 8-12 17
125. 231 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:21:07,67 7:02 m 70 Άνδρες 20+ 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
126. 195 ΡΟΥΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:21:08,34 7:02 f 56 Γυναίκες 20+ 15
127. 166 ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:08,87 7:02 f 57 Γυναίκες 20+ 16 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
128. 70 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΓΩΓΩ 0:21:18,66 7:06 f 58 Γυναίκες 20+ 17
129. 92 ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:21:20,15 7:06 m 71 Άνδρες 20+ 20 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
130. 202 ΣΕΚΙ ΜΕΛΙΝΑ 0:21:22,86 7:07 f 59 Κορίτσια 8-12 18
131. 229 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:25,30 7:08 f 60 Κορίτσια 8-12 19 SARONIC TRIATHLON
132. 155 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 0:21:27,98 7:09 f 61 Γυναίκες 20+ 18 ΣΑΦΑΝΣ
133. 142 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:21:31,86 7:10 m 72 Άνδρες 20+ 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
134. 203 ΣΕΚΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:21:38,20 7:12 f 62 Κορασίδες13-16 22
135. 75 ΓΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 0:21:40,45 7:13 m 73 Αγόρια 8-12 27 SARONIC TRIATHLON
136. 130 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:21:41,24 7:13 m 74 Άνδρες 20+ 22
137. 160 ΜΠΑΛΤΑ ΕΛΕΝΑ 0:21:45,06 7:15 f 63 Κορίτσια 8-12 20
138. 105 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΕΡΑ 0:21:50,35 7:16 f 64 Γυναίκες 20+ 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
139. 141 ΛΥΚΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ 0:21:51,45 7:17 f 65 Γυναίκες 20+ 20 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
140. 147 ΜΑΡΙΜΗ ΜΑΓΔΑ 0:21:54,57 7:18 f 66 Γυναίκες 20+ 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
141. 127 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:23:00,17 7:40 f 67 Κορασίδες13-16 23
142. 124 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:23:00,69 7:40 f 68 Κορασίδες13-16 24
143. 196 ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:23:13,60 7:44 f 69 Κορίτσια 8-12 21
144. 210 ΚΑΤΣΙΓΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:28,45 7:49 m 75 Αγόρια 8-12 28
145. 103 ΗΡΕΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:23:42,48 7:54 f 70 Κορίτσια 8-12 22 SARONIC TRIATHLON
146. 102 ΗΡΕΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 0:24:00,55 8:00 f 71 Κορίτσια 8-12 23 SARONIC TRIATHLON
147. 209 ΣΟΥΧΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 0:24:08,57 8:02 f 72 Κορίτσια 8-12 24
148. 93 ΔΙΑΚΟΡΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:24:21,55 8:07 f 73 Κορίτσια 8-12 25
149. 213 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:24:23,52 8:07 f 74 Κορίτσια 8-12 26
150. 132 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:24:27,08 8:09 f 75 Γυναίκες 20+ 22 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
151. 164 ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:28,66 8:09 m 76 Άνδρες 20+ 23
152. 163 ΜΠΙΣΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:24:28,72 8:09 f 76 Κορίτσια 8-12 27 SARONIC TRIATHLON
153. 84 ΓΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 0:24:56,37 8:18 f 77 Γυναίκες 20+ 23 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
154. 81 ΛΑΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:25:53,82 8:37 m 77 Άνδρες 20+ 24
155. 191 ΡΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:26:14,86 8:44 f 78 Κορίτσια 8-12 28 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
156. 77 ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 0:26:16,67 8:45 f 79 Γυναίκες 20+ 24 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
157. 165 ΜΠΛΙΣΚΟΥ-ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΥ 0:26:21,75 8:47 f 80 Γυναίκες 20+ 25
158. 174 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ 0:26:22,23 8:47 m 78 Άνδρες 20+ 25
159. 140 ΛΥΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:09,44 9:03 f 81 Γυναίκες 20+ 26 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
160. 136 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 0:27:51,64 9:17 f 82 Γυναίκες 20+ 27 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
161. 101 ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:27:52,77 9:17 f 83 Γυναίκες 20+ 28 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
162. 183 ΠΕΤΡΙΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:31:29,49 10:29 f 84 Γυναίκες 20+ 29 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ


Τελικά αποτελέσματα δρόμου 1000m, Παντροιζηνιακοί αγώνες δρόμου Γαλατάς 2017
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατάταξη φύλου Σύλλογος
1. 312 ΜΠΙΖΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 0:03:24,63 m 1
2. 383 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:03:25,55 m 2
3. 252 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:03:26,79 m 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
4. 299 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:03:33,77 m 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
5. 333 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:03:33,84 m 5
6. 345 ΣΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:03:42,05 m 6
7. 234 ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΛΚΗΣ 0:03:42,17 m 7 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
8. 363 ΧΑΣΑΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 0:03:42,70 m 8
9. 396 ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:03:43,37 f 1
10. 313 ΜΠΙΖΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:03:44,10 m 9
11. 302 ΜΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:03:45,15 m 10
12. 390 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:03:46,35 m 11
13. 244 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 0:03:49,13 f 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
14. 347 ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:03:51,05 f 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
15. 311 ΜΠΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 0:03:51,21 f 4
16. 270 ΚΑΤΣΙΓΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:03:52,55 m 12
17. 336 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:03:53,21 f 5
18. 280 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΥ 0:03:53,97 f 6 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
19. 288 ΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:03:56,17 m 13
20. 296 ΜΑΜΑΗ ΦΑΝΗ 0:03:56,24 f 7 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
21. 352 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:03:57,09 m 14
22. 317 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:03:57,95 f 8
23. 241 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:04:00,17 f 9 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
24. 251 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:04:00,76 m 15 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
25. 381 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:04:01,54 m 16
26. 384 ΓΚΡΕΜΠΙ ΑΓΚΟΥΣ 0:04:02,00 m 17
27. 367 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:04:02,07 f 10
28. 258 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:04:02,64 m 18
29. 298 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:04:03,32 m 19
30. 357 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:04,02 m 20
31. 315 ΜΠΛΙΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝΑ 0:04:04,57 f 11
32. 326 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:04:05,91 m 21
33. 341 ΣΕΧΟΥ ΜΑΙΡΗ 0:04:07,53 f 12
34. 364 ΧΑΣΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 0:04:08,23 f 13
35. 318 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:04:09,59 m 22
36. 283 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:04:10,62 f 14
37. 249 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:04:11,13 f 15
38. 350 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:04:11,21 f 16
39. 362 ΧΑΣΑΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:14,28 m 23
40. 349 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0:04:14,99 f 17
41. 385 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:04:15,11 f 18
42. 327 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:04:20,11 m 24
43. 335 ΡΩΠΑΙΤΗ ΣΩΖΙΑ 0:04:20,21 f 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
44. 273 ΚΑΦΙΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:22,36 m 25
45. 279 ΚΟΥΒΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 0:04:23,45 f 20
46. 369 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:25,47 m 26
47. 351 ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:04:26,37 f 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
48. 256 ΚΑΙΚΑ ΦΑΝΗ 0:04:27,43 f 22
49. 398 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:04:33,56 m 27
50. 391 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:04:33,70 m 28
51. 316 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:04:35,35 f 23
52. 237 ΑΡΑΠΙ ΤΙΜΙ 0:04:35,59 m 29
53. 238 ΑΣΗΜΟΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:04:36,45 f 24
54. 264 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 0:04:37,36 m 30
55. 285 ΛΕΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 0:04:37,75 f 25
56. 300 ΜΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:04:38,33 f 26
57. 278 ΚΟΤΖΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:04:38,41 f 27
58. 356 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:04:38,85 m 31
59. 308 ΜΟΥΤΖΟΥΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:38,91 m 32
60. 253 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:04:40,67 m 33 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
61. 388 ΜΠΕΝΤΟ ΙΑΣΩΝΑΣ 0:04:41,65 m 34
62. 337 ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:04:43,15 f 28
63. 240 ΒΕΣΣΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:04:43,29 f 29
64. 297 ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:04:43,99 f 30
65. 307 ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:43,99 m 35
66. 353 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:04:45,88 m 36
67. 358 ΤΣΑΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:04:47,32 m 37 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
68. 392 ΜΠΕΝΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:47,50 m 38
69. 370 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:04:47,64 f 31 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
70. 344 ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:04:49,28 m 39 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
71. 274 ΚΑΦΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:04:50,59 m 40
72. 332 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:04:52,38 f 32
73. 323 ΠΑΝΟΥ ΒΙΒΗ 0:04:54,12 f 33
74. 301 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:04:54,12 m 41
75. 309 ΜΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:04:55,73 m 42
76. 382 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:04:56,77 f 34
77. 235 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:04:57,47 f 35
78. 395 ΒΑΚΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:04:58,13 f 36
79. 254 ΗΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:04:58,45 f 37
80. 272 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:04:59,03 m 43
81. 266 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:04:59,03 f 38
82. 259 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:59,83 m 44
83. 233 ΑΙΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 0:04:59,95 m 45
84. 338 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:05:00,27 m 46
85. 386 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:05:00,65 f 39
86. 290 ΛΟΡΕΤΖΟΥ ΛΥΔΙΑ 0:05:01,75 f 40 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
87. 262 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:05:06,93 f 41
88. 368 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:05:09,27 m 47
89. 339 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 0:05:10,81 f 42
90. 292 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:05:11,67 m 48
91. 263 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΙΑΝΑ 0:05:11,72 f 43
92. 310 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 0:05:13,19 m 49
93. 354 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 0:05:14,09 m 50
94. 324 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:05:16,14 f 44 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
95. 293 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:05:18,22 m 51
96. 287 ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:05:19,41 m 52
97. 257 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:20,49 f 45
98. 260 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 0:05:20,49 f 46
99. 340 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:05:21,67 f 47
100. 355 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:05:22,38 f 48
101. 359 ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:05:26,87 m 53 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
102. 245 ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 0:05:28,84 f 49
103. 239 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΣΙΜΩΝΑΣ 0:05:28,89 m 54
104. 246 ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 0:05:29,79 f 50
105. 319 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:05:29,99 m 55 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
106. 294 ΛΥΚΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:37,45 f 51 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
107. 304 ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:05:38,89 m 56 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
108. 291 ΛΟΥΛΙ ΕΝΤΜΕΡΙΛΝΤΑ 0:05:39,03 f 52
109. 346 ΣΟΥΧΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:05:41,07 m 57
110. 261 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:41,08 f 53
111. 348 ΣΤΑΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:05:41,85 f 54
112. 360 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:05:55,31 m 58
113. 394 ΓΟΥΡΙ ΓΟΥΕΝΤΙ 0:05:56,93 f 55
114. 236 ΑΝΤΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΒΑ 0:05:57,16 f 56
115. 306 ΜΙΓΚΕΛ MESHAKU 0:06:02,63 m 59
116. 361 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΕΒΙΤΑ 0:06:03,63 f 57
117. 365 ΧΟΥΝΤΑ ΝΙΚΟΣ 0:06:06,52 m 60
118. 282 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΔΗΜΗ 0:06:09,03 f 58
119. 343 ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗ 0:06:09,95 f 59 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
120. 399 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΑΘΗ 0:06:10,30 f 60
121. 281 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:06:11,04 f 61
122. 331 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:06:16,35 m 61
123. 248 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:06:22,09 f 62
124. 250 ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:06:22,55 f 63 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
125. 387 ΜΗΤΡΩΚΑ ΣΙΜΩΝΗ 0:06:23,61 f 64
126. 267 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:06:29,31 f 65
127. 268 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:06:29,85 m 62
128. 243 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 0:06:33,03 f 66
129. 329 ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:06:40,46 m 63
130. 314 ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:06:41,60 m 64
131. 295 ΜΑΓΕΙΡΑ ΜΑΙΡΑ 0:06:44,77 f 67
132. 271 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:06:47,77 m 65
133. 286 ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 0:06:49,63 m 66
134. 284 ΛΑΖΑΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:07:09,23 f 68 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
135. 275 ΚΟΚΚΟΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:07:09,74 f 69 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
136. 305 ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ ΜΑΡΙΑ 0:07:09,74 f 70 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
137. 276 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΦΕΛΙΠΕ 0:07:09,74 m 67 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
138. 289 ΛΟΡΑΝΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:07:09,82 f 71 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Συνέντευξη με τον Ελληνοαμερικανό υπερμαραθωνοδρόμο και πρεσβευτή του Navarino Challenge, Κωνσταντίνο Καρνάζη στο Runningnews.gr Επίδοση κάτω από 3 ώρες σε Μαραθώνιο. Αξίζει τον κόπο?

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας Θα μπορούσες να κάνεις διαλείμματα με περπάτημα στον αγώνα σου;
10 πράγματα που δεν γνωρίζετε για την άσκηση Πόσο συχνά πρέπει να αντικαθιστώ τον τριαθλητικό εξοπλισμό μου;
Nutrition News

New Balance
Garmin FR family
Hoka
POWERMAN GREECE
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
17 Δεκ 18
Άνοιξαν οι εγγραφές για το POWERMAN Greece! Δήλωσε συμμετοχή μέχρι 15/1/2019 σε προνομιακή τιμή!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
02 Δεκ 18
Ενίσχυσε το Χαμόγελο του Παιδιού με κάθε αγορά σου από τα X-TREME STORES
Τα Χριστούγεννα είναι η πιο όμορφη γιορτή και εποχή του χρόνου. Ακόμα και αν δεν είσαι παιδί, το καταλαβαίνεις, το νιώθεις. Όμως πάνω από όλα είναι η γιορτή των παιδιών. Όλων των παιδιών. Και πολύ περισσότερο των παιδιών που η τύχη, η μοίρα ή οι καταστάσεις, τους γύρισαν την πλάτη.
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse