New Balance
Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
MIZUNO Horizon
Saucony RIDE ISO
Olympians Run
Volos Half Marathon
Nafplio Marathon
Euchidios Athlos
Kifisia Run
MESSINI MARATHON
CRETE MARATHON
Orliakas Race
X-treme Stores
Half Marathon EXPO
02 Δεκ 17 ← πίσω

5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρά Πόζαρ

5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρά Πόζαρ

*το δελτίο τύπου: Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 5ος Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ



5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ)
Αγώνας βουνού 10χιλ (Σάββατο 2 Δεκεμβρίου)
ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 266 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olymbus TRT 0:40:47
2 2 146 ΜΠΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ Kourkourikis Training Group 0:43:43
3 3 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:44:00
4 4 255 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ OLYMPUS TRT 0:45:35
5 5 77 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:47:30
6 6 279 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΈΔΕΣΣΑΣ 0:47:51
7 7 290 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:22
8 8 274 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 0:48:41
9 9 30 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ ΤΟΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 0:48:43
10 10 228 ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:49:12
11 11 176 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών 0 0 0:49:36
12 12 117 ΜΑΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:49:36
13 13 129 ΜΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:50:26
14 14 245 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0:50:30
15 15 287 ΤΟΥΤΟΥΚΤΣΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:50:53
16 16 46 ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:51:04
17 17 57 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 0:51:18
18 18 15 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:51:23
19 19 239 ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:51:34
20 20 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:52:32
21 21 58 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 0:52:35
22 22 278 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 0:52:35
23 23 243 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΚΕΡΚΙΝΗ ΣΕΡΡΩΝ 0 0:52:42
24 24 111 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 0:53:56
25 25 166 ΝΤΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 0:53:57
26 1 21 ΑΡΣΕΝΗ ΚΙΚΗ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 0:53:59
27 26 107 ΚΥΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΖΑΓΟΡΙ 0:54:01
28 27 71 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 0:54:03
29 28 75 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:54:05
30 29 187 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:54:12
31 30 280 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:54:21
32 31 249 ΤΣΙΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών 0 0 0:54:22
33 32 149 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Scania team 0:54:23
34 33 193 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 0:54:37
35 34 32 ΓΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 0 0:54:45
36 35 22 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 0 0:55:31
37 2 55 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ Olympus TRT 0:55:32
38 36 119 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. 0:56:05
39 37 197 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:56:13
40 38 182 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΝΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 0:56:17
41 39 1 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ OLYMPUS TRT 0:56:23
42 40 79 ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ 0 0:56:27
43 41 113 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:01
44 42 80 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:57:07
45 3 31 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 0:57:59
46 43 282 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:58:19
47 44 151 ΜΠΙΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:21
48 45 98 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:58:31
49 46 289 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:58:44
50 47 269 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:58:45
51 48 17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ INFOMAX RUNNING TEAM 0:58:48
52 49 226 ΣΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΩΝ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:59:10
53 50 24 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:59:13
54 51 135 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ runners edessas 0:59:22
55 52 39 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 0:59:25
56 53 180 ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:35
57 54 192 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:36
58 4 221 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:42
59 55 12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:44
60 56 292 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 0:59:47
61 57 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:00:20
62 58 286 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:00:22
63 59 126 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ 1:00:24
64 5 41 ΓΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ Γυναικών ΑΡΤΑ ARTA DANCE STUDIO 1:00:27
65 60 19 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ 1:00:29
66 6 160 ΝΑΣΙΚΑ ΝΑΤΑΣΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ 1:00:31
67 61 18 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:42
68 62 101 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ RUNNING TEAM 1:00:45
69 63 158 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 1:00:48
70 64 254 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - 1:00:49
71 65 123 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 1:00:50
72 66 23 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΝΙΣΣΑ ΕΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:51
73 67 241 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 0 1:00:52
74 7 222 ΣΚΡΑΠΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:01:08
75 68 112 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:01:38
76 69 37 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:01:42
77 70 14 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΟΠΟΠ 1:01:49
78 71 227 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS GROUP TEAM 1:02:22
79 72 167 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:02:24
80 8 236 ΤΖΟΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:02:34
81 73 246 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:38
82 74 184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:04
83 75 106 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:03:05
84 76 271 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ Ε.Ο.Σ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03:22
85 77 237 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥ 1:03:41
86 78 16 ΑΠΛΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ 1:03:43
87 9 225 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:03:45
88 79 128 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:03:48
89 80 224 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:09
90 81 250 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:19
91 82 29 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 1:04:21
92 83 125 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:04:38
93 84 207 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ UCL ALUMNI RUNNING CLUB 1:04:42
94 85 188 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:04:45
95 86 172 ΟΡΦΑΝΊΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ 1:04:49
96 87 162 ΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΦΙΛΙΑΤΕΣ 0 1:05:05
97 88 110 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:13
98 89 230 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:05:18
99 90 155 ΜΠΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:05:29
100 91 11 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Altus Running Team 1:05:37
101 92 54 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ 1:05:38
102 93 45 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Ανδρών ΣΥΚΙΕΣ Borussia Dortmund Hellenic Supporters Club 1:05:46
103 10 96 ΚΟΜATINA ΣΑΝΙΑ Γυναικών ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 0 1:05:50
104 94 183 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ 0 1:05:53
105 95 291 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Ανδρών 0 0 1:05:55
106 96 139 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α 1:05:59
107 97 256 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:06:09
108 98 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:06:32
109 99 51 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΚΟΠΑΝΟΣ Κοπανος 1:06:58
110 100 85 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:01
111 101 168 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:06
112 11 124 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-voras action-κοκκινο πιπέρι 1:07:24
113 12 288 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:08:23
114 102 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:09:01
115 103 201 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:09:06
116 104 26 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:24
117 105 89 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:24
118 106 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:32
119 107 205 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:10:03
120 108 83 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:05
121 13 49 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:06
122 14 281 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΚΕΡΚΥΡΑ 0 1:10:10
123 109 36 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:10:15
124 110 175 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:10:39
125 111 215 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:10:45
126 112 118 ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ο.Π.Ο.Π 1:11:40
127 113 42 ΓΚΑΡΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:11:43
128 114 209 ΣΑΓΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:37
129 15 72 ΚΑΒΒΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών 0 0 1:12:41
130 16 76 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 1:12:42
131 115 78 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:12:44
132 116 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:12:48
133 117 152 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:52
134 118 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:12:56
135 17 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:13:12
136 119 50 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:13:36
137 120 115 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:14:04
138 121 48 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΥΡΙΩΝ 1:14:25
139 18 59 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ 0 1:14:59
140 122 52 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ EmPaSte ωρέ.. 1:14:59
141 123 178 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ EmPaSte ωρέ.. 1:14:59
142 124 264 ΦΟΤΟΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1000 DENTRA CYCLING TEAM 1:15:09
143 125 233 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Όχι 1:15:42
144 126 252 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:15:47
145 19 145 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:15:59
146 20 179 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΟΛΊΒΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:16:11
147 127 247 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:16:11
148 21 143 ΜΠΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών 0 0 1:16:12
149 22 234 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ Γυναικών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΣΔΥΘ 1:16:49
150 128 90 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:12
151 23 120 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:12
152 129 231 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:17:30
153 130 284 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:17:49
154 131 283 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:17:51
155 24 263 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:17:55
156 132 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Τύρναβος 1:18:56
157 133 189 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1:19:18
158 134 204 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:19:21
159 135 86 ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:20:41
160 136 84 ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ 0 1:20:42
161 25 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:20:53
162 137 285 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:20:57
163 138 60 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ 0 1:21:00
164 139 163 ΝΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΣΚΥΛΟΙ 1:21:17
165 140 62 ΕΥΤΥΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:45
166 26 240 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ ΑΝΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:22:06
167 141 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:23:08
168 142 277 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:24:27
169 27 211 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΑΦΝΗ Γυναικών ΣΕΡΡΕΣ 0 1:24:31
170 143 116 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:24:32
171 144 170 ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:34
172 145 103 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:35
173 146 142 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:25:45
174 147 9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ 1:25:48
175 148 272 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:27:55
176 149 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:28:44
177 150 67 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:29:43
178 151 261 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΡΕΖΟΥΣ 0 - 1:30:01
179 28 217 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:30:23
180 29 121 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:30:32
181 30 235 ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:30:58
182 152 4 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙ 0 1:31:01
183 31 198 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:31:06
184 32 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:31:14
185 153 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:31:15
186 154 244 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ 1:31:16
187 33 257 ΤΣΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 1:35:01
188 155 156 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:35:03
189 157 140 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:17
190 156 94 ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΛΙΤΟΧΩΡΟ OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 1:35:31
191 34 153 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ YPSARION TRAIL RUNNERS 1:38:12
192 35 165 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:34
193 36 3 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:39:35
194 158 154 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:39
195 37 97 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:41
196 159 87 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:41
197 160 56 ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:39:44
198 161 268 ΧΑΜΑΪΔΉΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:14
199 38 267 ΧΑΜΑΪΔΉ ΘΕΟΔΏΡΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:16
200 39 53 ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:53
201 162 81 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:56
202 40 122 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ 1:47:57
203 163 25 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:47:59
204 41 33 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:48:00
205 42 99 ΚΟΡΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:52:23
206 43 260 ΤΥΜΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Γυναικών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Fit tean Anastasia 1:58:27
207 164 82 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Fit tean Anastasia 1:58:28
208 165 133 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:59:18
209 44 212 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:06:07
210 45 69 ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜSF ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ 2:06:16



5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ)
Ημιμαραθώνιος 21χιλ (Κυριακή 3 Δεκεμβρίου)
ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 450 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:19:50
2 2 739 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 1:23:02
3 3 412 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 1:23:02
4 4 403 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:30:26
5 5 435 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:30:52
6 6 509 ΤΕΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:31:54
7 7 445 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:34:40
8 8 444 ΚΟΠΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 1:34:48
9 9 528 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1:35:14
10 10 440 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ανδρών ΔΡΑΜΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1:36:06
11 11 456 ΛΑΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus Trt 1:36:11
12 1 419 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 1:36:36
13 12 525 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 1:36:36
14 13 540 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ανδρών 0 0 1:36:59
15 14 536 ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:37:52
16 15 499 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:38:18
17 16 432 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών 0 0 1:38:46
18 17 485 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 1:39:48
19 18 407 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:40:17
20 19 526 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Ανδρών 0 0 1:41:18
21 20 417 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΕΛΑΣΣΟΝΑ Olympous TRT 1:41:19
22 21 466 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. 1:43:17
23 22 413 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:43:21
24 23 529 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ BALIOTIS NATURE TRAIL 1:44:15
25 24 533 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 1:44:18
26 25 495 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:45:22
27 26 502 ΣΟΡΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ ΣΔΥΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:45:57
28 27 473 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΔΑΦΝΗ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο.Μ.Γ. 1:46:53
29 28 481 ΝΙΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1:47:17
30 29 465 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:47:28
31 30 512 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΔΥΒΕΡΟΙΑΣ 1:47:36
32 31 541 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:47:52
33 32 542 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:47:55
34 33 430 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ανεξαρτητος 1:48:42
35 34 484 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:49:08
36 35 433 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:49:11
37 36 446 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΥΚΌΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM 1:51:03
38 37 476 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:51:32
39 38 493 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ UCL ALUMNI RUNNING CLUB 1:51:44
40 39 508 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SDYTH 1:52:29
41 40 538 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 1:53:03
42 41 457 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:53:18
43 42 471 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Μεγαπλατανος ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1:54:13
44 43 424 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΝΕΑ ΠΛΑΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 0 1:54:52
45 44 451 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:55:12
46 45 431 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:55:30
47 46 434 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΥΔΡΑΙΑ Σ.Δ.Υ.Θ 1:56:18
48 47 516 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:56:31
49 48 490 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:56:32
50 49 455 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΝΕΑΠΟΛΗ ΒΟΙΟΥ ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:57:39
51 50 400 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ INFOMAX RUNNING TEAM 1:58:09
52 51 468 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:58:35
53 52 494 ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ MINAS COACHING TEAM 1:59:12
54 53 543 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Ανδρών 0 0 1:59:44
55 54 534 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 2:02:24
56 55 537 ΧΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 2:02:58
57 56 438 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 2:03:01
58 2 414 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ Γυναικών ΧΙΟΣ CHIOS RUNNING 2:04:26
59 57 405 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:56
60 58 436 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών Αριδαια ΣΔΥΑΡΙΔΑΙΑΣ 2:06:02
61 59 416 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 2:06:48
62 60 443 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 2:07:36
63 61 845 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 0 0 2:07:38
64 62 459 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:09:23
65 63 535 ΤΣΑΓΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 0 0 2:09:58
66 64 515 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ανδρών ΑΨΑΛΟΣ 0 2:10:00
67 65 488 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ 0 2:10:31
68 66 472 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:11:19
69 3 454 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:11:24
70 67 463 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:12:33
71 68 539 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝ 2:14:27
72 4 479 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 2:14:34
73 69 520 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 2:15:25
74 5 511 ΤΖΙΜΑ ΓΩΓΩ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΒΝ 2:15:35
75 70 519 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 0 0 2:16:26
76 71 483 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών 0 0 2:16:29
77 6 530 ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:17:04
78 72 401 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:07
79 73 517 ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:21:03
80 74 428 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 2:21:05
81 75 507 ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:21:13
82 7 478 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 2:22:05
83 76 447 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 2:22:07
84 77 475 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:22:25
85 8 522 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γυναικών 0 0 2:22:55
86 78 491 ΠΡΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΤΡΙΑΔΑ ΣΕΡΡΩΝ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:29:27
87 79 418 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ DNF
88 80 518 ΤΣΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΛΟΥΤΡΑΚΙ Λουτράκι DNF
89 81 467 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF


5ος Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ)
Αγώνας Δρόμου 5χιλ. (Κυριακή 4 Δεκεμβρίου)
ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 844 ΤΟΥΜΠΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών 0 0 0:20:00
2 1 760 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εφήβων ΑΨΑΛΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:20:01
3 2 659 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εφήβων ΠΙΕΡΙΑ ΛΕΣΧΗ BUDOCAN 0:20:10
4 2 824 ΨΑΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:20:54
5 3 630 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAIING GROUP 0:21:15
6 3 668 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:21:37
7 4 816 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΌΝΤΟΣ 0:21:43
8 4 774 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εφήβων ΕΔΕΣΣΑ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:21:53
9 5 838 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0:22:17
10 6 624 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Space gym run team 0:22:42
11 1 603 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ Νεανίδων ΚΙΛΚΙΣ ΑΣΣ. ΗΡΑΚΛΗΣ 0:22:46
12 5 612 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εφήβων 0 0 0:23:24
13 7 618 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:23:28
14 6 723 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:23:38
15 7 789 ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφήβων ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:23:48
16 8 402 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 0:23:50
17 1 634 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 0:23:53 23:22
18 9 777 ΡΑΛΛΙΟΣ ΧΑΡΗΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ 0 0:24:23
19 10 842 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 0 0:24:31
20 2 613 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 3P 0:24:36
21 11 764 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών Αριδαια 0 0:24:38
22 3 830 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ 0 0:24:53
23 4 786 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:25:03
24 12 636 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 0:25:22
25 13 819 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:25:24
26 14 744 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:25:57
27 5 752 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΣΑΝΤΡΑ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 9:21:20
28 6 796 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Space gym run team 0:26:30
29 8 605 ΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εφήβων ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:26:32
30 15 809 ΜΠΟΤΣΦΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών 0 0 0:26:41
31 16 601 SLEZAK LUKAS Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:26:43
32 17 833 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Ανδρών 0 0 0:26:46
33 18 693 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:26:51
34 19 740 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΞΙΦΙΑΝΗ 0 0:27:01
35 20 775 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:27:33
36 21 773 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών 0 0 0:27:42
37 9 656 ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ Εφήβων 0 0 0:27:45
38 22 806 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:27:47
39 23 741 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 0 0:27:49
40 10 712 ΓΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:27:52
41 11 676 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:27:55
42 24 805 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:27:57
43 25 747 ΟΙΚΟΝΟΜΊΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 0:28:00
44 12 848 ΑΓΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΣΑΚ Εφήβων 0 ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:28:09
45 13 704 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:28:11
46 26 604 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:28:13
47 27 802 ΜΠΟΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 0 0:28:21
48 28 664 ΖΗΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:28:25
49 29 653 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ 0 0:28:50
50 7 733 ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:28:56
51 30 808 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:29:04
52 31 638 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΚΕΡΚΥΡΑ 0 0:29:15
53 14 606 ΑΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Εφήβων ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:29:18
54 32 658 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών PIERIA ΛΕΣΧΗ BUDOCAN 0:29:22
55 33 794 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:29:27
56 34 628 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:29:29
57 2 737 ΜΥΡΟΦΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:29:30
58 35 662 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 0:29:33
59 8 643 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών Αριδαια Body Craft 0:29:34
60 36 657 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΡΙΝΟΣ 0 0:29:38
61 9 807 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α 0:29:40
62 15 771 ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Εφήβων Αριδαια ΦΟΑ Αριδαίας 0:29:42
63 10 661 ΖΕΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ Γυναικών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:29:47
64 11 784 ΣΑΝΙΔΑ ΕΛΕΝΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 0:29:48
65 37 755 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ Σύλλογος δρομέων υγείας Αλμωπίας 0:29:49
66 38 608 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 0:29:52
67 39 826 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:29:55
68 12 670 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Γυναικών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 0:29:57
69 13 763 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ Γυναικών ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:29:59
70 14 678 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:30:05
71 3 726 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:30:16
72 15 781 ΣΑΪΔΕ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΣΥΚΙΕΣ 0 11:23:32
73 40 710 ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:30:23
74 4 705 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 11:26:53
75 41 631 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ 0 0:30:36
76 42 827 ΑΛΕΞΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών 0 0 0:30:38
77 43 718 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:30:42
78 44 665 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:46
79 45 767 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:30:53
80 16 609 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:31:00
81 46 831 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών 0 0 0:31:06
82 47 651 ΔΟΥΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:31:09
83 48 620 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΑΚΗΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ Συνοδος βουνου αριδαιας 0:31:14
84 16 699 ΚΥΡΙΜΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:31:17
85 17 835 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ Γυναικών 0 ΟΜΓ 0:31:20
86 49 642 ΓΟΚΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ LS AUTOMOBILE 0:31:26
87 5 619 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:31:28
88 50 701 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 11:32:23
89 51 697 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:31:30
90 6 765 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:31:32
91 7 680 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:31:34
92 18 427 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:31:36
93 52 776 ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:31:37
94 19 745 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΟΡΙΝΟΣ 0 0:31:40
95 17 689 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Εφήβων ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:31:43
96 8 706 ΛΙΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:31:44
97 53 836 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 0 ΟΜΓ 0:31:47
98 54 713 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 0 0:31:48
99 20 828 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 0 0 0:31:59
100 55 829 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 0 0 0:32:02
101 21 817 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΤΑΣΟΥΛΑ Γυναικών 0 0 0:32:03
102 22 725 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:32:06
103 23 843 ΣΕΛΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γυναικών 0 0 0:32:11
104 9 671 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:32:18
105 10 753 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:32:35
106 56 663 ΖΕΡΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ανδρών 0 ΑΙΑΣ 0:32:52
107 57 841 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΑΡΣΕΝΙ 0 0:32:54
108 24 648 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών 0 Σδυα 0:32:56
109 58 698 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:33:03
110 59 797 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:07
111 25 683 ΚΕΙΚΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ Γυναικών Αριδαια Body Craft 0:33:09
112 18 633 ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:33:21
113 19 616 ΔΡΕΝΑΦΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Εφήβων 0 0 0:33:23
114 60 779 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:33:25
115 61 614 ΔΡΕΝΑΦΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 0:33:45
116 26 682 ΚΑΤΣΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 0:33:47
117 62 815 ΦΡΑΓΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:33:57
118 27 738 ΜΥΤΙΤΕΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:33:59
119 28 652 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γυναικών Ξιφιανη ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:34:01
120 11 810 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:34:10
121 12 812 ΤΣΟΛΕΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:34:12
122 29 748 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:34:24
123 63 707 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:34:27
124 30 762 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:34:29
125 31 422 ΓΚΙΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Γυναικών ΑΙΓΙΟ Σ,Δ,Ο,ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:34:37
126 64 461 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ,Δ,Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:34:38
127 32 837 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γυναικών 0 ΟΜΓ 0:34:42
128 33 477 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ - 0:34:52
129 65 770 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ 0 0:34:53
130 34 782 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών 0 0 0:34:55
131 35 607 ΑΓΖΙΓΙΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:35:01
132 66 646 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0:35:09
133 67 768 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0:35:11
134 68 637 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:35:23
135 36 736 ΜΠΟΤΣΦΑΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Γυναικών ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0 0:35:25
136 37 787 ΣΚΟΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:35:31
137 38 600 BUSBORG PERNILLE Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:35:39
138 13 839 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Νεανίδων ΑΡΣΕΝΙ 0 0:36:03
139 69 840 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΑΡΣΕΝΙ 0 0:36:04
140 20 720 ΜΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:36:17
141 39 750 ΟΛΛΑΝΔΕΖΟΥ ΟΛΓΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ Σύλλογος δρομέων υγείας Αλμωπίας 0:36:22
142 40 640 ΘΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γυναικών 0 0 0:36:31
143 70 641 ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 0 0:36:35
144 71 627 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:36:38
145 41 686 ΚΙΤΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ Γυναικών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:36:40
146 42 691 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:36:45
147 43 735 ΜΠΟΚΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ - 0:36:47
148 72 702 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 12:41:04
149 21 660 ΜΠΕΝΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Εφήβων 0 0 0:36:55
150 73 759 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:37:07
151 44 801 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:37:16
152 74 800 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:37:18
153 22 645 ΣΤΟΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εφήβων 0 0 0:37:20
154 23 669 ΟΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εφήβων 0 0 0:37:21
155 45 847 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΓΚΟΡΝΤΤΑΝΑ Γυναικών 0 ΟΜΓ 0:37:29
156 46 823 ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γυναικών 0 0 0:37:33
157 75 610 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Ανδρών 0 ΑΙΑΣ 0:37:34
158 76 766 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:37:37
159 47 822 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΖΙΜΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:37:42
160 48 734 ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:37:46
161 49 780 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:37:49
162 24 703 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εφήβων ΣΚΥΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 0:38:09
163 50 818 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:38:10
164 51 821 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ Γυναικών 0 0 0:38:13
165 77 681 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:38:15
166 52 791 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΙΓΙΟ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:38:17
167 53 700 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:38:20
168 78 724 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών Μεγαπλατανος ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:38:23
169 54 695 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:38:26
170 55 846 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών 0 0 0:38:31
171 56 743 ΝΙΞΑΡΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:38:34
172 57 798 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ Γυναικών 0 0 0:38:43
173 58 761 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:39:11
174 79 694 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 0:39:13
175 59 635 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:39:33
176 60 711 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-voras-action-κοκκινο πιπερι 0:39:53
177 25 654 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εφήβων ΑΡΙΔΑΙΑ VORAS ACTION 0:39:55
178 14 655 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - voras action - κόκκινο πιπέρι 0:39:57
179 80 795 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:40:01
180 61 778 ΡΙΖΟΥ ΑΝΝΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:40:06
181 62 749 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΝΤΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:40:06
182 63 757 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΝ Ολυμπω 0:40:07
183 64 675 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γυναικών Αριδαια Body Craft 0:40:30
184 65 617 ΣΑΚΙΤΑ ΛΕΝΑ Γυναικών 0 0 0:40:32
185 66 709 ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΠΟΠΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ Body Craft 0:40:34
186 81 632 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ Ανδρών 0 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:40:59
187 67 832 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γυναικών 0 0 0:42:02
188 68 688 ΚΟΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:43:06
189 69 785 ΣΑΡΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ 0 0:43:16
190 70 677 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ Σ.Δ.Υ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:43:36
191 71 799 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γυναικών 0 0 0:43:44
192 15 783 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Νεανίδων 0 0 0:43:45
193 16 792 ΦΑΣΟ ΣΟΦΙΑ Νεανίδων 0 0 0:43:47
194 17 621 ΑΧΙΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Νεανίδων ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:33
195 26 622 ΑΧΙΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εφήβων ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:35
196 82 623 ΑΧΙΛΛΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:37
197 72 673 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:44:39
198 18 602 ΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Νεανίδων ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0:44:50
199 19 814 ΤΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ Νεανίδων ΣΚΥΔΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 0:44:52
200 83 626 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΕΛΑΣΣΟΝΑ NORDIC WALKING ELASSONA 0:45:06
201 84 834 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΚΥΔΡΑ 0 0:45:16
202 20 754 ΠΑΝΤΗ ΕΛΕΑΝΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ Σύλλογος δρομέων υγείας Αλμωπίας 0:45:38
203 21 717 ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Νεανίδων ΑΡΙΔΑΙΑ 0 0:45:41
204 85 804 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΕΛΑΣΣΟΝΑ NORDIC WALKING ELASSONA 0:46:40
205 73 647 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ Γυναικών 0 0 0:48:23
206 74 820 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Γυναικών ΕΛΑΣΣΟΝΑ NORDIC WALKING ELASSONA 0:48:56
207 75 751 ΠΑΓΓΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΕΛΑΣΣΟΝΑ Nordic Walking Elassona 0:48:57
208 76 790 ΣΠΑΝΟΥ ΣΑΝΝΥ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:50:52
209 77 650 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών Αριδαια ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:50:54
210 78 625 ΒΑΔΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣ.ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 0:51:12
211 79 649 ΔΗΜΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γυναικών ΔΙΟΝ ΠΡΟΣ.ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 0:51:14
212 80 684 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ Γυναικών Λυκοστομο ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:51:33
213 86 685 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Λυκοστομο ΑΙΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:56:12
214 81 772 ΠΛΟΙΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΠΕΥΚΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:45
215 82 730 ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:47
216 83 611 ΑΙΔΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:51
217 84 803 ΛΑΖΟΥ ΔΩΡΑ Γυναικών 0 0 0:56:51
218 22 813 ΤΥΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ ΛΥΔΙΑ Νεανίδων ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 0:56:51
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Ό,τι πρέπει να ξέρεις, λίγο πριν την εκκίνηση του 4ου Αυθεντικού Φειδιππίδειου Δρόμου 36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας: το πιο πλήρες αφιέρωμα και ανάλυση για τον μεγάλο αγώνα Α ΜΕΡΟΣ

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι άνδρες Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2018 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2018
Μπορεί η σωματική άσκηση να βελτιώσει την ερωτική απόδοση; Ημέρα Πίτσας: Τι λένε οι Διατροφολόγοι;
Nutrition News

POWERMAN GREECE
Garmin FR family
Hoka
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
29 Ιαν 19
Δηλωθείτε με την ομάδα του RunningNews.gr στον Μαραθώνιο Ναυπλίου και κερδίστε!
Οι εγγραφές για τη διοργάνωση του Μαραθωνίου Ναυπλίου που θα γίνει στις 3 Μαρτίου 2019 έχουν ανοίξει και το RunningNews.gr σας δίνει τη δυνατότητα αν έχετε επιλέξει αγώνισμα Μαραθώνιο ή Ημιμαραθώνιο να μπείτε αυτόματα στην κλήρωση για δωρεάν διαμονή στο Ξενοδοχείο ΑΜΑΛΙΑ Ναυπλίου 2-3/03/2018.
17 Ιαν 19
Συνεχίζονται οι εγγραφές για το POWERMAN Greece! Δήλωσε συμμετοχή μέχρι 15/2/2019 σε προνομιακή τιμή!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
08 Ιαν 19
Athens Half Marathon Expo 2019
Για ακόμη μία χρονιά, το εκθεσιακό γεγονός που έχει γίνει θεσμός, η ATHENS HALF MARATHON EXPO, θα λάβει χώρα από τις 14 έως 16 Μαρτίου 2019 στο υψηλών προδιαγραφών εκθεσιακό κέντρο HELEXPO MAROUSSI.

©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse