Advertisement
ENERGY AQUATHLON CHAMPIONSHIP
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Parmakis Training NSCoaching My Athlete Triathlon News Triathlon1 Mykonos Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony


Dromos Zois
Limni Marathona
Military Marathon
Eirinodromia
Pedion Areos
Triathlon1 Mykonos
X-treme Stores
Tihio Race

21 Ιαν 18 ← πίσω

Λέβαδος 2018

Λέβαδος 2018

Λιβαδειά





1η διαδρομή μήκους 23,7 χλμ.

1 1 GIORGOS DIALEKTOS ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:17:26 TOP MEN 1 Male 1 SALOMON HELLAS 00:00:00 02:17:26
2 3 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:20:51 TOP MEN 2 Male 2 ODLO-LA SPORTIVA 00:00:03 02:20:51
3 6 ILIAS SAGKRIOTIS ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 02:21:02 TOP MEN 3 Male 3 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 02:21:02
4 2 THEOFANIS ARKOYMANIS ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 02:24:10 M41-54 1 Male 4 TECNICA 00:00:05 02:24:10
5 7 APOSTOLOS MEMOS ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:26:10 M41-54 2 Male 5 - 00:00:02 02:26:10
6 8 SPYROS SIAMPANIS ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 02:28:52 M18-40 1 Male 6 ΑΚΟΛ-CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:03 02:28:52
7 158 ATHANASIOS LIOPYRIS ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 02:30:07 M41-54 3 Male 7 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 00:00:03 02:30:07
8 55 IOANNIS GKANASOYLIS ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:33:02 M18-40 2 Male 8 ΤΡΑΧΙΝΑ / ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:03 02:33:02
9 410 KOSTAS TZIKAS ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 02:34:12 M18-40 3 Male 9 00:00:04 02:34:12
10 227 PANAGIOTIS PANTOS ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:34:44 M41-54 4 Male 10 MOUNTAIN MADNESS 00:00:06 02:34:44
11 10 GEORGIOS MANIOTIS ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:34:46 M18-40 4 Male 11 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:03 02:34:46
12 283 MARINOS STELLAS ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 02:35:21 M18-40 5 Male 12 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:03 02:35:21
13 163 IORDANIS MAKROPOYLOS ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 02:36:10 M18-40 6 Male 13 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:04 02:36:10
14 4 NIKOLAOS KOSTOPOYLOS ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:36:26 M41-54 5 Male 14 THE RUNNERS PROJECT 00:00:03 02:36:26
15 255 NIKOS POLYKANDRIOTIS ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:36:45 M41-54 6 Male 15 KASIMIS TRAINING 00:00:04 02:36:45
16 12 GIORGOS PAPATHANASIOY ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:39:36 M41-54 7 Male 16 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:03 02:39:36
17 241 PRODROMOS PAROYTOGLOY ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 02:41:04 M18-40 7 Male 17 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:07 02:41:04
18 387 KONSTANTINOS XOLEBAS ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:41:56 M41-54 8 Male 18 FREE RUNNERS 00:00:05 02:41:56
19 380 THEOFILOS METOCHIS ΜΕΤΟΧΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 02:44:15 M41-54 9 Male 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:04 02:44:15
20 75 XRONIS ILIADIS ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 02:44:51 M18-40 8 Male 20 NO RUNNERS 00:00:04 02:44:51
21 9 ANASTASIOS KARAGIANNIS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 02:45:11 M41-54 10 Male 21 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:03 02:45:11
22 308 DIMITRIS TSIMOYRAS ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:45:39 M41-54 11 Male 22 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 00:00:06 02:45:39
23 409 DIMITRIOS ZIAMPARAS ΖΙΑΜΠΑΡΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:47:39 M41-54 12 Male 23 ΣΩΜΜΑΤΕΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 00:00:04 02:47:39
24 212 KOSTAS NIKOLOPOYLOS ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 02:48:10 M18-40 9 Male 24 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:15 02:48:10
25 263 XRYSOSTOMOS ROKAS ΡΟΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 02:48:55 M18-40 10 Male 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:04 02:48:55
26 330 POLYDEYKIS XANTZIARAS ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 02:49:36 M18-40 11 Male 26 NSCoaching 00:00:03 02:49:36
27 38 PETROS - EIRINAIOS BIDALIS ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 02:51:48 M18-40 12 Male 27 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:08 02:51:48
28 5 DIMITRA MPIKA ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 02:52:57 TOP WOMEN 1 Female 1 SALOMON HELLAS 00:00:05 02:52:57
29 360 PANAGIOTIS PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:53:32 M41-54 13 Male 28 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:04 02:53:32
30 323 ANTONIS FOYSEKIS ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:53:40 M18-40 13 Male 29 PERIKLISTRAINING 00:00:05 02:53:40
31 86 PANAGIOTIS KANATAS ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:54:06 M18-40 14 Male 30 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:05 02:54:06
32 100 KONSTANTINOS KARTSAKAS ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:54:35 M41-54 14 Male 31 Π.Δ.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:08 02:54:35
33 294 ATHANASIOS TZABALIS ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 02:55:58 M18-40 15 Male 32 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:04 02:55:58
34 292 NIKOLAOS TANTALOS ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:56:00 M41-54 15 Male 33 ΔΙΑΔΡΑΣΙΣ 00:00:08 02:56:00
35 72 GEORGIOS ZAXARAKIS ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:56:55 M18-40 16 Male 34 MY ATHLETE 00:00:12 02:56:55
36 325 XRISTOS FRAGKOS ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:57:38 M18-40 17 Male 35 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 02:57:38
37 385 GEORGIOS DIMOS ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:58:14 M55+ 1 Male 36 ΔΡΙΣΚΟΣ /ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ 00:00:05 02:58:14
38 153 GIORGOS LAIOS ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:58:42 M41-54 16 Male 37 ΘΥΡΙΟ 00:00:02 02:58:42
39 352 MAKIS PETOYSIS ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 03:00:52 M18-40 18 Male 38 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:15 03:00:52
40 93 NIKOLAOS KARADIMAS ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:00:59 M18-40 19 Male 39 360 RUNNERS 00:00:30 03:00:59
41 249 GIORGOS PAXNELIS ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:01:00 M41-54 17 Male 40 00:00:16 03:01:00
42 232 STELIOS PAPADAM ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΤΕΛΙΟΣ 03:01:15 M18-40 20 Male 41 ALL TERRAIN RUNNERS 03:01:15
43 299 GIORGOS TRAGOYSTIS ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:01:58 M41-54 18 Male 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:06 03:01:58
44 25 DIMITRIS APOSTOLOPOYLOS ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:02:11 M18-40 21 Male 43 ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 00:00:06 03:02:11
45 371 RINI MPOYZANI ΜΠΟΥΖΑΝΙ ΡΙΝΙ 03:02:57 M18-40 22 Male 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:06 03:02:57
46 65 GEORGIOS DIMITRIOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:03:08 M41-54 19 Male 45 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:03:08
47 378 MAX THEOCHARIS ΘΕΟΧΑΡΗΣ MAX 03:04:07 M18-40 23 Male 46 TSIMOURAS FULLON TRAINING 00:00:07 03:04:07
48 70 BASILIS EKSARXOS ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 03:04:08 M41-54 20 Male 47 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:07 03:04:08
49 373 DIONYSIS PASTRAS ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 03:04:17 M55+ 2 Male 48 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:11 03:04:17
50 46 STYLIANOS GERAKITIS ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 03:04:26 M18-40 24 Male 49 EXTREMEPROTEAM 00:00:08 03:04:26
51 159 VASILIS LIOFAGOS ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 03:05:27 M18-40 25 Male 50 FREE RUNNERS 00:00:10 03:05:27
52 78 DIMITRIS KAZAKOS ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:05:38 M41-54 21 Male 51 00:00:05 03:05:38
53 344 NIKOS TZANETOPOYLOS ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 03:05:40 M18-40 26 Male 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:05 03:05:40
54 128 GIORGOS KOTANIDIS ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:05:56 M41-54 22 Male 53 00:00:07 03:05:56
55 116 SPYROS KERKOYLAS ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 03:06:06 M41-54 23 Male 54 MARATHON CLUB 00:00:11 03:06:06
56 334 GEORGIOS XATZIGEORGIOY ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:07:04 M18-40 27 Male 55 ΣΕΡΠΑ 00:00:19 03:07:04
57 399 GIANNIS VARDAS ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 03:07:09 M41-54 24 Male 56 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:23 03:07:09
58 189 ANDREAS MIKELOPOYLOS ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 03:07:09 M18-40 28 Male 57 KEI KRI RUNNING TEAM 00:00:18 03:07:09
59 63 LAZAROS DENTOPOYLOS ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 03:07:31 M41-54 25 Male 58 00:00:10 03:07:31
60 18 DIMITRIOS ATHANASOPOYLOS ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:07:54 M55+ 3 Male 59 lepanto 00:00:10 03:07:54
61 102 ANTONIS KASIMATIS ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 03:08:11 M41-54 26 Male 60 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:07 03:08:11
62 324 MANOLIS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 03:08:31 M18-40 29 Male 61 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 03:08:31
63 286 MARIA SYMPARDI ΣΥΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ 03:09:47 TOP WOMEN 2 Female 2 00:00:04 03:09:47
64 231 EYAGGELOS PAPAGIANNIS ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03:10:05 M41-54 27 Male 62 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:21 03:10:05
65 44 DIMITRIS GALITIS ΓΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:10:45 M41-54 28 Male 63 EXTREMEPRO TEAM 03:10:45
66 219 GIORGOS PAGKLES ΠΑΓΚΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:11:20 M41-54 29 Male 64 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:06 03:11:20
67 224 PANAGIOTIS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:12:07 M41-54 30 Male 65 00:00:08 03:12:07
68 48 GEORGIOS GEORGOPOYLOS ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:12:08 M41-54 31 Male 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:07 03:12:08
69 54 ANASTASIOS GIOGIAKAS ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:12:08 M18-40 30 Male 67 SHERPAS TEAM 00:00:19 03:12:08
70 287 ANTREAS SYMPARDIS ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 03:13:38 M18-40 31 Male 68 00:00:04 03:13:38
71 400 ANTHOULA KARAMPINI ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 03:14:31 TOP WOMEN 3 Female 3 Icon fitness running team 00:00:09 03:14:31
72 177 IOANNIS MARKOYLIS ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:14:32 M18-40 32 Male 69 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:08 03:14:32
73 111 PANAGIOTIS KAPSANIS ΚΑΨΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:14:46 M18-40 33 Male 70 Ν.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ 00:00:14 03:14:46
74 296 KLEANTHIS TZIALLILAS ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 03:14:59 M18-40 34 Male 71 ΜΥ ATHLETE 00:00:30 03:14:59
75 317 IOANNIS YPSILOS ΥΨΗΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:15:53 M41-54 32 Male 72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:12 03:15:53
76 328 MIXALIS XALIKIAS ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 03:16:26 M41-54 33 Male 73 O2 STORE LEYKADA 00:00:06 03:16:26
77 397 LEFTERIS XALIKIAS ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 03:16:28 M18-40 35 Male 74 02 athletic stores lefkada 00:00:07 03:16:28
78 312 APOSTOLOS TSOYKALAS ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 03:16:40 M41-54 34 Male 75 TEAM KOUMPAROS 00:00:26 03:16:40
79 211 MIXALIS NIKOLOPOYLOS ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 03:16:49 M41-54 35 Male 76 3P-POLITISTIKI DRASI D.E.VRAXNEIKON 00:00:06 03:16:49
80 304 NIKOS TSAMPRAS ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 03:17:15 M41-54 36 Male 77 SMART RUN 00:00:15 03:17:15
81 384 NIKOLAOS MOSIOS ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:17:19 M55+ 4 Male 78 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΒΌΛΟΥ 00:00:05 03:17:19
82 124 ALEKSANDROS KOMESSARIOS ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:18:18 M41-54 37 Male 79 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:07 03:18:18
83 37 EYAGGELOS BENETIS ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03:18:41 M18-40 36 Male 80 TOP GYM 00:00:05 03:18:41
84 185 ISAAK MERTZANIDIS ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 03:18:42 M18-40 37 Male 81 00:00:09 03:18:42
85 26 GIORGOS ARGYRIS ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:18:46 M18-40 38 Male 82 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:06 03:18:46
86 242 ANTONIOS PASKOYALE ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 03:19:13 M18-40 39 Male 83 ΦΣΑ RUNNING TEAM 00:00:04 03:19:13
87 175 AGGELOS MARKOY ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:19:14 M41-54 38 Male 84 00:00:04 03:19:14
88 372 XRISTOS LAZINOS ΛΑΖΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:19:15 M41-54 39 Male 85 00:00:06 03:19:15
89 361 ANTONIS SIMOTAS ΣΙΜΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 03:19:26 M18-40 40 Male 86 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:03 03:19:26
90 147 APOSTOLIS KONSTANTINOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 03:19:28 M18-40 41 Male 87 00:00:10 03:19:28
91 297 GIORGOS TODIS ΤΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:19:43 M41-54 40 Male 88 Allterrainrunners 03:19:43
92 270 EYAGGELOS SIMOS ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03:19:49 M41-54 41 Male 89 POLOCENTER-SALEWA-SCARPA 00:00:08 03:19:49
93 285 IOANNIS STRATAKIS ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:19:53 M41-54 42 Male 90 ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ 03:19:53
94 396 STEFI ORFANIDOU ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΗ 03:20:12 All Ages 1 Female 4 00:00:03 03:20:12
95 17 SPYRIDON AGGELOPOYLOS ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 03:20:31 M55+ 5 Male 91 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΔΡΑΣ 00:00:08 03:20:31
96 282 DIMITRIS STAMPELOS ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:20:33 M18-40 42 Male 92 ΟΧΙ 00:00:21 03:20:33
97 79 ARISTEIDIS KATHOPOYLIS ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 03:20:42 M41-54 43 Male 93 00:00:23 03:20:42
98 346 IAKOBOS KLIPFEL ΚΛΙΠΦΕΛ ΙΑΚΩΒΟΣ 03:20:48 M41-54 44 Male 94 ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 00:00:20 03:20:48
99 160 SOFIA LOYLOY ΛΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 03:20:56 All Ages 2 Female 5 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:07 03:20:56
100 88 SOTIRIA KAPELIOY ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 03:21:03 F40+ 1 Female 6 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:16 03:21:03
101 278 LEONIDAS SPYRIDONOS ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 03:22:59 M18-40 43 Male 95 S.R.T. 00:00:16 03:22:59
102 277 PANAGIOTIS SPANOS ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:23:07 M18-40 44 Male 96 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:11 03:23:07
103 32 MIXALIS BAMBAKAS ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 03:23:25 M18-40 45 Male 97 00:00:13 03:23:25
104 136 KONSTANTINOS KOYTSALAS ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:23:39 M41-54 45 Male 98 ΦΣΑ RUNNING TEAM 00:00:04 03:23:39
105 14 MARVIN ISUFI ISUFI MARVIN 03:24:34 M18-40 46 Male 99 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 00:00:08 03:24:34
106 73 DIMITRIOS ZERBOS ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:24:44 M41-54 46 Male 100 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:04 03:24:44
107 83 IOSIF KAMPANAKIS ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 03:25:09 M41-54 47 Male 101 03:25:09
108 97 MIXALIS KARAMPETSOS ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 03:25:29 M18-40 47 Male 102 GO!RUNNERS ATHENS 00:00:26 03:25:29
109 188 TZENI MITSIOY ΜΗΤΣΙΟΥ ΤΖΕΝΗ 03:25:29 F40+ 2 Female 7 00:00:07 03:25:29
110 274 DIMITRIS SKENTZOS ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:25:47 M18-40 48 Male 103 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ 00:00:18 03:25:47
111 353 ILIAS RENIOS ΡΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 03:26:02 M55+ 6 Male 104 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:07 03:26:02
112 40 GEORGIOS BOMBOLAKIS ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:26:52 M18-40 49 Male 105 All Mountain 00:00:03 03:26:52
113 23 PANAGIOTIS ANTONAKIS ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:27:01 M41-54 48 Male 106 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:16 03:27:01
114 392 IOANNIS PSARROS ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:27:30 M41-54 49 Male 107 calenji 03:27:30
115 43 ANASTASIOS GALANIS ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:28:04 M18-40 50 Male 108 00:00:13 03:28:04
116 64 AGAPI DIMAKOPOYLOY ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 03:28:05 F40+ 3 Female 8 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:11 03:28:05
117 391 ANDY WESTON WESTON ANDY 03:28:26 M18-40 51 Male 109 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:19 03:28:26
118 69 ANTONIS DROSOYLIS ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 03:28:28 M41-54 50 Male 110 RANNER STOR TREIL 00:00:04 03:28:28
119 306 DIMITRIOS TSELOS ΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:28:38 M41-54 51 Male 111 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:08 03:28:38
120 61 KONSTANTINOS GOGOYSIS ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:29:20 M18-40 52 Male 112 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:21 03:29:20
121 359 NIKOS KARAGIANNIS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 03:29:36 M41-54 52 Male 113 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:16 03:29:36
122 260 XARALAMPOS RAPTIS ΡΑΠΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 03:29:36 M41-54 53 Male 114 SHERPAS TEAM 00:00:17 03:29:36
123 49 ERNESTO GEORGOYLIS ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 03:29:54 M41-54 54 Male 115 00:00:06 03:29:54
124 68 IOANNA DRAKATOY ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 03:29:57 F40+ 4 Female 9 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:16 03:29:57
125 194 KOSTAS MPAKARAS ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 03:29:57 M18-40 53 Male 116 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:31 03:29:57
126 320 THOMAS FILIS ΦΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 03:30:15 M41-54 55 Male 117 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:14 03:30:15
127 253 XRISTOS PETAROYDIS ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:30:44 M18-40 54 Male 118 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:06 03:30:44
128 77 AGGELIKI KAGKARA ΚΑΓΚΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 03:30:47 All Ages 3 Female 10 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:12 03:30:47
129 135 GEORGIOS KOYTOYLAS ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:31:19 M41-54 56 Male 119 URBAN TRIL RUNNERS 00:00:27 03:31:19
130 47 GIORGOS GERONTIDIS ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:31:25 M41-54 57 Male 120 skordo team 00:00:20 03:31:25
131 126 ILIAS KONTOBAS ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΗΛΙΑΣ 03:31:40 M18-40 55 Male 121 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:14 03:31:40
132 305 PANAGIOTIS TSELIKIS ΤΣΕΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:31:45 M18-40 56 Male 122 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:31:45
133 143 ATHANASIOS KROKOS ΚΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:31:57 M41-54 58 Male 123 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:22 03:31:57
134 318 KONSTANTINOS FARDELLAS ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:32:29 M18-40 57 Male 124 00:00:09 03:32:29
135 367 ALEKSANDROS XASOYRAS ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:32:38 M18-40 58 Male 125 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:06 03:32:38
136 35 IOANNIS BASILEIADIS ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:32:39 M18-40 59 Male 126 ΜΕΔΕΩΝ 00:00:16 03:32:39
137 51 NIKOLAOS GIALERNIOS ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:32:50 M18-40 60 Male 127 00:00:11 03:32:50
138 117 KONSTANTINOS KILIMIRIS ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:32:53 M41-54 59 Male 128 ALL TERRAIN RUNNERS 00:00:27 03:32:53
139 196 TASSIA MPALASKA ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΤΑΣΣΙΑ 03:33:05 All Ages 4 Female 11 00:00:17 03:33:05
140 363 GRIGORIOS PATRIKIOS ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 03:33:49 M18-40 61 Male 129 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:28 03:33:49
141 265 GIORGOS ROYPAKAS ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:33:50 M41-54 60 Male 130 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:25 03:33:50
142 30 DIONYSIS BABYLIS ΒΑΒΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 03:33:51 M41-54 61 Male 131 00:00:14 03:33:51
143 311 GIORGOS TSIOLIS ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:33:51 M41-54 62 Male 132 ALIARTISTAS 00:00:08 03:33:51
144 267 GEORGIOS SBARNAS ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:33:58 M41-54 63 Male 133 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:00:14 03:33:58
145 342 LEONIDAS PSOMOPOYLOS ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 03:34:02 M18-40 62 Male 134 00:00:12 03:34:02
146 398 NIKOLAOS ZIKAS ΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:34:05 M55+ 7 Male 135 KASSIMIS TRAINING-ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:03 03:34:05
147 74 PANAGIOTIS ZITOYNIATIS ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:34:11 M41-54 64 Male 136 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:13 03:34:11
148 21 DIMITRIS ALOYRIS ΑΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:34:15 M18-40 63 Male 137 ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:00:21 03:34:15
149 53 KYRIAKI GIANNOYTSOY ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 03:34:15 F40+ 5 Female 12 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:20 03:34:15
150 80 ALEKSANDROS KALABRYTINOS ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:34:27 M41-54 65 Male 138 00:00:26 03:34:27
151 66 DIMITRIOS DIAMANTIS ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:35:14 M18-40 64 Male 139 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:12 03:35:14
152 229 GARYFALIA PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 03:35:24 F40+ 6 Female 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:06 03:35:24
153 269 GIORGOS SIAKSAMPANIS ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:35:46 M41-54 66 Male 140 MOUNTAIN MADNESS 00:00:10 03:35:46
154 170 XARIS MANOYSIS ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 03:35:55 M18-40 65 Male 141 BALIOTIS NATURE TRAIL 00:00:15 03:35:55
155 310 NIKOLAOS TSIXLAS ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:36:03 M18-40 66 Male 142 00:00:20 03:36:03
156 226 GEORGIOS PANTAZIS ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:36:12 M41-54 67 Male 143 00:00:22 03:36:12
157 291 ARGYRIOS SOKOS ΣΩΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 03:37:04 M18-40 67 Male 144 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ/KOURKOURIKIS GROUP 00:00:28 03:37:04
158 404 ARISTEA NIKOLOPOULOU ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 03:37:09 F40+ 7 Female 14 TECNICA- ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 00:00:24 03:37:09
159 349 IOANNIS GABALAKIS ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:37:31 M41-54 68 Male 145 MARATHON GYM 00:00:08 03:37:31
160 261 KONSTANTINOS RIZOS ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:37:42 M18-40 68 Male 146 03:37:42
161 137 EYAGGELOS KOYTSELINIS ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03:37:53 M41-54 69 Male 147 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 'Ο ΠΑΝ' ΑΘΗΝΩΝ 00:00:10 03:37:53
162 230 NIKOLAOS PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:38:02 M41-54 70 Male 148 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:38:02
163 99 FILIPPOS KARAFYLLIDIS ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 03:38:17 M18-40 69 Male 149 OUTDOOR TRAINERS 00:00:23 03:38:17
164 62 GEORGIOS DEDES ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:38:27 M41-54 71 Male 150 00:00:18 03:38:27
165 345 IOANNIS PANTAZIS ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:38:41 M41-54 72 Male 151 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:26 03:38:41
166 183 GIORGOS MELAXROINOS ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:38:46 M18-40 70 Male 152 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:10 03:38:46
167 191 STYLIANOS MIXALOPOYLOS ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 03:38:47 M41-54 73 Male 153 ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 00:00:16 03:38:47
168 149 TOLIS KOSTOPOYLOS ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΛΗΣ 03:39:19 M41-54 74 Male 154 ΝS COACHING 00:00:19 03:39:19
169 216 NIKOLAOS NTEMOS ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:39:20 M18-40 71 Male 155 00:00:13 03:39:20
170 333 DIMITRIS XARNIDIS ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:39:22 M18-40 72 Male 156 00:00:19 03:39:22
171 210 GIORGOS NIKOLAOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:39:25 M41-54 75 Male 157 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:19 03:39:25
172 152 ATHANASIOS LAIOS ΛΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:39:26 M18-40 73 Male 158 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:13 03:39:26
173 394 STEFANOS DEFIGOS ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 03:39:29 M41-54 76 Male 159 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:14 03:39:29
174 91 IAKOBOS KAPOGIANNIS ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 03:39:45 M18-40 74 Male 160 RUNAWAY TRAIL TEAM 00:00:22 03:39:45
175 247 BASILEIOS PAYLOPOYLOS ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03:39:47 M18-40 75 Male 161 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑ 00:00:32 03:39:47
176 139 KONSTANTINOS KOYTSOYKOS ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:40:00 M41-54 77 Male 162 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:26 03:40:00
177 368 MARIA KSANTHI ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 03:40:00 All Ages 5 Female 15 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:06 03:40:00
178 250 GIANNIS PENTAGIOTIS ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 03:40:18 M41-54 78 Male 163 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 00:00:29 03:40:18
179 252 IOANNIS PERSIDIS ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:40:30 M41-54 79 Male 164 THE RUNNERS PROJECT 00:00:10 03:40:30
180 243 BASILIS PATELIS ΠΑΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 03:40:30 M41-54 80 Male 165 YMITTOS RUNNERS 00:00:27 03:40:30
181 222 SPYRIDOYLA PALANTZA ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 03:40:35 F40+ 8 Female 16 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 00:00:09 03:40:35
182 402 ROMPERTOS PELTIAN ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ 03:40:44 M41-54 81 Male 166 Εμείς οι δρομείς ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ 00:00:13 03:40:44
183 256 DIMITRIOS POYLOS ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:40:47 M18-40 76 Male 167 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:23 03:40:47
184 358 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:41:42 M41-54 82 Male 168 00:00:06 03:41:42
185 379 MANTHOS KOSTAKOS ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ 03:42:30 M18-40 77 Male 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:08 03:42:30
186 173 NTINOS MARKOY ΜΑΡΚΟΥ ΝΤΙΝΟΣ 03:42:31 M18-40 78 Male 170 00:00:16 03:42:31
187 401 ANDREAS KARATZAS ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 03:42:49 M18-40 79 Male 171 PAn car team 00:00:10 03:42:49
188 266 XRISTOS SAMOYRELIS ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:42:53 M41-54 83 Male 172 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 00:00:11 03:42:53
189 60 IOANNIS GYPARAKIS ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:43:21 M55+ 8 Male 173 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:17 03:43:21
190 262 IOANNIS RIPIS ΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:43:22 M55+ 9 Male 174 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:19 03:43:22
191 335 THANASIS XATZIS ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 03:43:29 M18-40 80 Male 175 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:15 03:43:29
192 302 SABBAS TSAMADIAS ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 03:43:37 M41-54 84 Male 176 ANGRY BIRD 00:00:14 03:43:37
193 141 DIMITRIS KRITIKOPOYLOS ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:43:50 M41-54 85 Male 177 00:00:07 03:43:50
194 59 ZAXARIAS GRANTZIOTIS ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 03:44:05 M41-54 86 Male 178 ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 00:00:05 03:44:05
195 365 MILTIADIS DANIIL ΔΑΝΙΗΛ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 03:44:28 M41-54 87 Male 179 - 00:00:13 03:44:28
196 395 PANAGIOTIS MAVROGIANNIS ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:44:35 M18-40 81 Male 180 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙς ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:26 03:44:35
197 389 PANAGIOTIS SAKELLARIS ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:44:36 M18-40 82 Male 181 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:15 03:44:36
198 218 IOANNIS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:44:47 M41-54 88 Male 182 YMITTOS RUNNERS 00:00:20 03:44:47
199 19 ALEKSANDROS ALEKSANDRAKIS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:45:03 M41-54 89 Male 183 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 00:00:21 03:45:03
200 192 LOYKAS MOYRMOYRIS ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 03:45:06 M41-54 90 Male 184 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:25 03:45:06
201 281 STEFANOS STAMELLOS ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 03:45:14 M55+ 10 Male 185 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:09 03:45:14
202 41 KONSTANTINOS BOYRLOS ΒΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:45:57 M18-40 83 Male 186 00:00:13 03:45:57
203 84 EYSTATHIOS KAMPISIOYLIS ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 03:46:10 M55+ 11 Male 187 ATHENS TRIATHLON TEAM 00:00:07 03:46:10
204 52 EMMANOYIL GIANNOYKAS ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 03:46:11 M41-54 91 Male 188 RED STAR TRIATHLON CLUB 00:00:11 03:46:11
205 217 GEORGIOS KSYNAROPOYLOS ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:46:42 M18-40 84 Male 189 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:05 03:46:42
206 161 SPYROS LYKOYDIS ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 03:46:51 M41-54 92 Male 190 00:00:30 03:46:51
207 204 KONSTANTINOS MPOZANIS ΜΠΟΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:48:02 M18-40 85 Male 191 00:00:09 03:48:02
208 127 THANOS KOROLOPOYLOS ΚΟΡΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 03:48:11 M18-40 86 Male 192 ΚΑΝΕΝΑΣ 00:00:09 03:48:11
209 381 GEORGE SAKLAS ΣΑΚΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:48:12 M41-54 93 Male 193 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:00:11 03:48:12
210 167 ILIAS MANESIOTIS ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 03:48:20 M41-54 94 Male 194 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 00:00:04 03:48:20
211 366 XRISTOS AGGELOPOYLOS ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:48:44 M41-54 95 Male 195 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:25 03:48:44
212 171 IOANNIS MANTAS ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:48:48 M18-40 87 Male 196 ARKALOS TRT 00:00:28 03:48:48
213 120 ANDREAS KOITSANOS ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 03:48:53 M41-54 96 Male 197 YMITTOS RUNNERS 00:00:20 03:48:53
214 215 THOMAS NTELLOS ΝΤΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 03:49:53 M41-54 97 Male 198 03:49:53
215 329 ???????S ?????SO??S 03:50:04 M18-40 88 Male 199 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 00:00:22 03:50:04
216 206 DIMITRIOS MPOTIS ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:50:11 M41-54 98 Male 200 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:14 03:50:11
217 142 ARGYRIS KRITHAROYLAS ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 03:50:22 M41-54 99 Male 201 00:00:10 03:50:22
218 355 IOANNIS NOMIKOS ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:50:23 M41-54 100 Male 202 00:00:31 03:50:23
219 186 KOSTAS METAKSAS ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 03:50:23 M41-54 101 Male 203 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:22 03:50:23
220 76 GEORGIOS THEODORIS ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:50:31 M41-54 102 Male 204 00:00:22 03:50:31
221 351 THEMISTOKLIS THOMOPOYLOS ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 03:50:57 M18-40 89 Male 205 00:00:07 03:50:57
222 207 GIORGOS MPOYLOYGOYRIS ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:51:16 M41-54 103 Male 206 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:13 03:51:16
223 343 AXILLEAS DRAGOYTAS ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 03:51:35 M41-54 104 Male 207 00:00:26 03:51:35
224 239 KRISTIAN PAPAXRYSANTHOY ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ KRISTIAN 03:51:35 M41-54 105 Male 208 OUTDOOR TRAINERS 00:00:32 03:51:35
225 290 THALIS SFIKAS ΣΦΗΚΑΣ ΘΑΛΗΣ 03:51:57 M18-40 90 Male 209 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:15 03:51:57
226 138 PANAGIOTIS KOYTSOYKIS ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:51:57 M41-54 106 Male 210 ANEMOS 00:00:07 03:51:57
227 71 THEMIS EYTHYMIOY ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΜΗΣ 03:51:59 M18-40 91 Male 211 ΚΑΝΕΝΑ 00:00:30 03:51:59
228 168 BASILEIOS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03:52:03 M18-40 92 Male 212 ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ 00:00:25 03:52:03
229 273 MARIOS SKARPIDIS ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 03:52:03 M18-40 93 Male 213 00:00:27 03:52:03
230 386 TASOS MARINOS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΑΣΟΣ 03:52:22 M41-54 107 Male 214 00:00:13 03:52:22
231 180 MIXALIS MAYRIKOS ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 03:52:23 M41-54 108 Male 215 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:05 03:52:23
232 370 NEKTARIOS BARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 03:52:37 M41-54 109 Male 216 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:27 03:52:37
233 357 DIMITRIOS MPINTAKAS ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:52:59 M41-54 110 Male 217 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:25 03:52:59
234 314 ALEKSANDROS TSOYNAS ΤΣΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:53:00 M18-40 94 Male 218 - 00:00:13 03:53:00
235 98 XRISTOS KARAFLOS ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:53:01 M55+ 12 Male 219 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 00:00:06 03:53:01
236 174 GEORGIA MARKOY ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 03:54:34 All Ages 6 Female 17 00:00:16 03:54:34
237 166 MANOLIS MANDILARAS ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 03:56:05 M55+ 13 Male 220 00:00:21 03:56:05
238 82 XRISTOS KALOPITAS ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:56:05 M55+ 14 Male 221 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 00:00:06 03:56:05
239 24 PANAGIOTIS APERGIS ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:56:19 M18-40 95 Male 222 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:32 03:56:19
240 202 NIKOLAOS MPIMPLIS ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:56:19 M18-40 96 Male 223 360 ΡΑΝΕΡΣ 00:00:31 03:56:19
241 326 BASILIS FYSIKOPOYLOS ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 03:56:19 M18-40 97 Male 224 360 RUNNERS 00:00:32 03:56:19
242 214 ANASTASIOS NTELALIS ΝΤΕΛΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:56:33 M18-40 98 Male 225 ΠΑΜΜΑΧΟΝ 00:00:15 03:56:33
243 258 MILTOS PROKOS ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 03:56:57 M41-54 111 Male 226 ---- 00:00:33 03:56:57
244 327 PAYLOS XAIKALIS ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 03:57:04 M41-54 112 Male 227 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:25 03:57:04
245 338 ATHANASIOS XRISTODOYLIDIS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:58:10 M18-40 99 Male 228 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:14 03:58:10
246 157 IOANNIS LILAKOS ΛΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:58:33 M18-40 100 Male 229 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 00:00:15 03:58:33
247 403 CHRISTOS TRIADIS ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:58:33 M18-40 101 Male 230 Πολιτιστικός σύλλογος Δεσφίνας «η πρόοδος « 00:00:15 03:58:33
248 11 DIMITRIOS MASOYRAS ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:58:33 M18-40 102 Male 231 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 00:00:05 03:58:33
249 144 NEKTARIOS KROMMYDAS ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 03:58:33 M18-40 103 Male 232 00:00:15 03:58:33
250 201 PANAGIOTIS MPERMPERAI ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:59:45 M18-40 104 Male 233 ΤΟΣΥΝ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 00:00:15 03:59:45
251 412 VASILEIOS SKORDOS ΣΚΟΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03:59:48 M18-40 105 Male 234 00:00:35 03:59:48
252 295 GEORGIOS TZEMOS ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:00:26 M41-54 113 Male 235 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 00:00:20 04:00:26
253 225 MARGARITA PANAGOPOYLOY ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 04:00:32 F40+ 9 Female 18 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:11 04:00:32
254 220 GEORGIOS PAGKOY ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:01:00 M41-54 114 Male 236 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:18 04:01:00
255 118 LAZAROS KITSAKIS ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 04:01:05 M18-40 106 Male 237 00:00:24 04:01:05
256 58 XARALAMPOS GOYSIS ΓΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 04:01:21 M41-54 115 Male 238 YMITTOS RUNNERS 00:00:20 04:01:21
257 237 BAGGELIS PAPAIOANNOY ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 04:01:28 M41-54 116 Male 239 IBM CLUB 00:00:21 04:01:28
258 356 DIMOSTHENIS MALLIOPOYLOS ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 04:02:16 M18-40 107 Male 240 00:00:06 04:02:16
259 374 DIMITRIS ZONARAS ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04:02:17 M41-54 117 Male 241 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:25 04:02:17
260 109 APOSTOLOS KATSAROS ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 04:02:32 M41-54 118 Male 242 00:00:10 04:02:32
261 181 EIRINI MAYRIKOY ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 04:02:38 F40+ 10 Female 19 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:12 04:02:38
262 182 MARIA MAYROYDI ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 04:03:39 All Ages 7 Female 20 RUNAWAY TRAIL TEAM 00:00:21 04:03:39
263 92 THEODOROS KARABASILIS ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 04:03:56 M41-54 119 Male 243 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 00:00:23 04:03:56
264 405 KOSTAS KOFINIS ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 04:04:09 M41-54 120 Male 244 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:28 04:04:09
265 179 ATHANASIOS MASTROXRISTOS ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 04:04:10 M55+ 15 Male 245 Thiva 00:00:29 04:04:10
266 348 ILIAS KARAMPAS ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ 04:04:29 M41-54 121 Male 246 00:00:09 04:04:29
267 228 ALIKI PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 04:04:36 All Ages 8 Female 21 Ιδιωτης 00:00:20 04:04:36
268 208 MIXALIS MYTARAS ΜΥΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 04:05:03 M41-54 122 Male 247 SHERPAS TEAM 04:05:03
269 319 ANDREAS FARSALINOS ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 04:05:03 M41-54 123 Male 248 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:31 04:05:03
270 33 THOMAS (Tough Tom) BARDALAS ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (Tough Tom) 04:05:04 M41-54 124 Male 249 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:23 04:05:04
271 129 ATHANASIOS KOTINAS ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 04:05:18 M18-40 108 Male 250 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-OLYMPUS MARATHON RT 00:00:14 04:05:18
272 193 GERASIMOS MPAZIOTIS ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 04:06:26 M41-54 125 Male 251 00:00:25 04:06:26
273 107 DIMITRIS KATSANTONIS ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04:06:30 M55+ 16 Male 252 ΜΕΔΕΟΝ 00:00:13 04:06:30
274 81 KONSTANTINOS KALLIANIOTIS ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:07:07 M18-40 109 Male 253 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:13 04:07:07
275 156 IOANNIS LEBAS ΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:07:30 M18-40 110 Male 254 00:00:17 04:07:30
276 36 DIMOSTHENIS BEKILIS ΒΕΚΙΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 04:07:31 M55+ 17 Male 255 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 00:00:17 04:07:31
277 354 LOYKAS RENTIFIS ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 04:08:09 M41-54 126 Male 256 ΤΡΑΧΙΝΑ 04:08:09
278 413 ALEXANDROS SKORDOS ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04:08:15 M18-40 111 Male 257 PRIVET WORKOUT KOLONAKI 00:00:36 04:08:15
279 246 PANAGIOTIS PAYLIOTIS ΠΑΥΛΙΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 04:08:41 M55+ 18 Male 258 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 00:00:29 04:08:41
280 316 EYI TYRODIMOY ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ 04:08:57 F40+ 11 Female 22 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ - SMART RUN 00:00:18 04:08:57
281 114 KONSTANTINOS KENTROS ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:08:59 M41-54 127 Male 259 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:00:27 04:08:59
282 382 GRIGORIOS DIONYSOPOULOS ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 04:09:05 M18-40 112 Male 260 FLYING GEESE RUNNING TEAM 04:09:05
283 94 DIONYSIS KARAISKAKIS ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 04:09:30 M41-54 128 Male 261 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 00:00:24 04:09:30
284 383 DIMITRIOS TSIFIS ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 04:10:10 M55+ 19 Male 262 00:00:16 04:10:10
285 16 AGGELOS AGGELIS ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 04:10:11 M41-54 129 Male 263 DREAM TEAM ΖΕΛΙΟΥ 00:00:13 04:10:11
286 303 EYAGGELOS TSAMIS ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 04:10:23 M41-54 130 Male 264 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:15 04:10:23
287 264 GEORGIOS ROYGGERIS ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:11:05 M55+ 20 Male 265 ΣΑΦΑΝΣ 00:00:08 04:11:05
288 293 DIMITRIS TELATINIDIS ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04:11:45 M18-40 113 Male 266 00:00:26 04:11:45
289 347 ANASTASIOS KOYMENIDIS ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 04:11:46 M41-54 131 Male 267 ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 00:00:20 04:11:46
290 414 KONSTANTINOS CHRONOPOULOS ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:12:00 M41-54 132 Male 268 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:30 04:12:00
291 56 PANAGIOTIS GKELIS ΓΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 04:12:01 M41-54 133 Male 269 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:30 04:12:01
292 125 GEORGIOS KONTOBAS ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:12:02 M41-54 134 Male 270 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:15 04:12:02
293 134 IOANNIS KOYSOYLAS ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:12:05 M18-40 114 Male 271 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 00:00:23 04:12:05
294 340 EYSTATHIA XRISTOPOYLOY ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 04:12:39 F40+ 12 Female 23 ΣΔΥΠ 00:00:08 04:12:39
295 411 ANTONIOS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 04:12:45 M41-54 135 Male 272 00:00:35 04:12:45
296 150 KONSTANTINOS LAGOYDAKIS ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:12:46 M41-54 136 Male 273 ΣΔΥΠ 00:00:08 04:12:46
297 154 ILIAS LAMPROY ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ 04:14:12 M55+ 21 Male 274 00:00:18 04:14:12
298 332 NIKOLAOS XANTSOYLIS ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 04:15:49 M55+ 22 Male 275 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:00:30 04:15:49
299 331 GEORGIOS XANTZIARAS ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:16:12 M18-40 115 Male 276 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 00:00:25 04:16:12
300 275 GIANNIS SKOYRTANIOTIS ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:16:52 M41-54 137 Male 277 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:28 04:16:52
301 199 GARYFALIA MPEKRI ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 04:16:52 F40+ 13 Female 24 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:17 04:16:52
302 388 MILTIADIS MPARAKOS ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 04:17:46 M55+ 23 Male 278 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:04 04:17:46
303 272 ATHANASIOS SKARLOS ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 04:18:30 M41-54 138 Male 279 00:00:34 04:18:30
304 22 ANASTASIOS-PLATONAS ANASTASIOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ 04:19:09 M18-40 116 Male 280 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:07 04:19:09
305 103 DIMITRIS KASINAS ΚΑΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04:20:40 M41-54 139 Male 281 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 00:00:20 04:20:40
306 151 MANOLIS LAZARIDIS ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 04:20:41 M55+ 24 Male 282 anexarthtos 00:00:36 04:20:41
307 235 STEFANOS PAPAZOGLOY ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 04:21:14 M18-40 117 Male 283 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 00:00:13 04:21:14
308 221 ILIAS PAGOYRAS ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 04:21:14 M18-40 118 Male 284 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 00:00:12 04:21:14
309 108 PANAGIOTIS KATSARIS ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 04:21:45 M41-54 140 Male 285 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:34 04:21:45
310 236 IOANNIS PAPATHANASIOY ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:21:49 M41-54 141 Male 286 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:33 04:21:49
311 289 DIMITRIOS SYRAKIS ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 04:22:09 M55+ 25 Male 287 SYVAS LARISA 00:00:03 04:22:09
312 213 GIANNIS NOYNOS ΝΟΥΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:23:09 M41-54 142 Male 288 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:15 04:23:09
313 119 THOMAS KLEINAKIS ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 04:23:59 M55+ 26 Male 289 00:00:32 04:23:59
314 251 ARSENIS PERISTERIS ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 04:24:06 M41-54 143 Male 290 00:00:24 04:24:06
315 190 BASILEIOS MIXAILIDIS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 04:26:48 M41-54 144 Male 291 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:05 04:26:48
316 309 KONSTANTINOS TSIROPOYLAS ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:27:08 M41-54 145 Male 292 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 04:27:08
317 104 TASOS KASIOLAS ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ 04:27:22 M41-54 146 Male 293 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:24 04:27:22
318 336 LEONIDAS XOLEBAS ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 04:27:22 M55+ 27 Male 294 FLOGA 00:00:22 04:27:22
319 198 KONSTANTINA MPATZAKA ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 04:27:39 F40+ 14 Female 25 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:17 04:27:39
320 200 KOSTAS MPELMPAS ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 04:29:12 M41-54 147 Male 295 Ν.Ο. ΚΥΘΗΡΩΝ 00:00:16 04:29:12
321 113 DIMITRIS KEKKOS ΚΕΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04:30:17 M41-54 148 Male 296 00:00:27 04:30:17
322 89 TZENI KAPETANIOY ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΤΖΕΝΗ 04:30:19 F40+ 15 Female 26 00:00:28 04:30:19
323 209 GEORGIOS NIKOLAKOPOYLOS ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:30:20 M18-40 119 Male 297 MY ATHLETE 00:00:36 04:30:20
324 406 CHRISTINA XEPAPADEA ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 04:30:47 F40+ 16 Female 27 00:00:23 04:30:47
325 233 APOSTOLOS PAPADIMITRIOY ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 04:31:11 M18-40 120 Male 298 ΕΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 04:31:11
326 87 BAGGELIS KAPANTAIS ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 04:33:36 M18-40 121 Male 299 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:29 04:33:36
327 187 LOYKAS MITSAKIS ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 04:33:40 M18-40 122 Male 300 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:28 04:33:40
328 223 KONSTANTINOS PANAGIOTOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:33:48 M41-54 149 Male 301 MY-MARTINO- 00:00:24 04:33:48
329 133 LOYKAS KOYMERTAS ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 04:33:49 M41-54 150 Male 302 00:00:30 04:33:49
330 341 PROKOPIS XRISTOFORATOS ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 04:33:51 M18-40 123 Male 303 00:00:15 04:33:51
331 408 AGGELOS STREMMENOS ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 04:37:59 M18-40 124 Male 304 ΠεραΒρεχει 00:00:12 04:37:59
332 197 NIKOLAOS MPARLAS ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 04:38:11 M55+ 28 Male 305 SCORDO TEAM 04:38:11
333 45 STYLIANOS GASTERATOS ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 04:38:41 M55+ 29 Male 306 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:00:14 04:38:41
334 390 ALEXANDROS KOSTORRIZOS ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04:40:48 M18-40 125 Male 307 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:15 04:40:48
335 130 ELENI KOTIOY ΚΟΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 04:40:48 All Ages 9 Female 28 ΟΧΙ 00:00:21 04:40:48
336 42 APOSTOLOS GABRIELATOS ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 04:42:37 M41-54 151 Male 308 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 00:00:33 04:42:37
337 362 KONSTANTINOS PATRIKIOS ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:42:43 M41-54 152 Male 309 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:28 04:42:43
338 234 DIMITRIS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΣ 04:43:55 M55+ 30 Male 310 ΨΗΛΗ ΡΑΧΗ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ 00:00:25 04:43:55
339 288 GEORGIOS SYRAKIS ΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:43:56 M55+ 31 Male 311 PDS ODYSSEAS 00:00:26 04:43:56
340 106 BASILIS KATSABRIAS ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 04:44:19 M18-40 126 Male 312 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΛΑΜΙΑΣ 00:00:29 04:44:19
341 105 KONSTANTINOS KATRODAYLIS ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:46:52 M41-54 153 Male 313 PEARL IZUMI GR 00:00:21 04:46:52
342 123 PANAGIOTIS KOLONTOYROS ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 04:47:09 M55+ 32 Male 314 - 00:00:40 04:47:09
343 350 GEORGIOS XANTZIGIANNAKIS ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:47:37 M41-54 154 Male 315 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 00:00:32 04:47:37
344 15 LEONIDAS ABAGIANOS ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 04:47:38 M18-40 127 Male 316 00:00:35 04:47:38
345 172 SOFOKLIS MARABEGIAS ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 04:48:32 M55+ 33 Male 317 00:00:34 04:48:32
346 132 THEODORA KOYZOF ΚΟΥΖΩΦ ΘΕΟΔΩΡΑ 04:48:32 F40+ 17 Female 29 00:00:34 04:48:32
347 375 OLGA ALEKSANDROPOYLOY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 04:49:33 F40+ 18 Female 30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ fitness club ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 00:00:23 04:49:33
348 298 TZINA TOYRLIDA ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ 04:49:57 F40+ 19 Female 31 EVIA TRAIL RUNNERS- SKY WOMEN RT 00:00:22 04:49:57
349 300 KONSTANTINOS TRIGKAS ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:53:51 M18-40 128 Male 318 00:00:10 04:53:51
350 148 KOSTANTINOS KOSTOGIANNIS ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:56:03 M18-40 129 Male 319 00:00:26 04:56:03
351 313 ANASTASIA TSOYMPOY ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 04:56:15 F40+ 20 Female 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:22 04:56:15
352 284 DIMITRIOS STRAKOYLAS ΣΤΡΑΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 04:59:58 M41-54 155 Male 320 00:00:19 04:59:58
353 393 PANAGIOTIS KALDELLIS ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 05:00:05 M41-54 156 Male 321 00:00:18 05:00:05
354 145 ANASTASIA KYRIAKOY ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 05:01:59 F40+ 21 Female 33 EVIA TRAIL RUNNERS- SKY WOMEN RT 00:00:22 05:01:59
355 184 AGGELOS MELETIOY ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 05:11:27 M41-54 157 Male 322 00:00:16 05:11:27
356 146 PANAGIOTIS KONSTANTILAKIS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 05:17:48 M41-54 158 Male 323 00:00:11 05:17:48
357 95 ALEKSANDROS KARAKASIS ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05:24:45 M41-54 159 Male 324 00:00:32 05:24:45
358 34 THODORIS BARDIKOS ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 05:34:52 M41-54 160 Male 325 00:00:27 05:34:52
359 369 SOTIRIS MAYROS ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 05:38:32 M18-40 130 Male 326 00:00:11 05:38:32
360 39 ATHANASIOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 05:40:13 M41-54 161 Male 327 00:00:26 05:40:13


2η  διαδρομή μήκους 10,8 χλμ.


1 772 MANOLIS POURIKAS ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00:55:34 All Ages 1 Male 1 DISTANCE RUNNERS CLUB 00:00:01 00:55:34
2 600 KONSTANTINOS ZINDROS ΖΗΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:56:00 All Ages 2 Male 2 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:01 00:56:00
3 656 PANAGIOTIS KASTRITIS ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:03:13 All Ages 3 Male 3 Π.Ο.Δ.Ι. 00:00:03 01:03:13
4 434 BRETTOS GIORGOS ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:40 All Ages 4 Male 4 CHOZEN 00:00:01 01:04:40
5 699 ILIAS NTELIS ΝΤΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:07:15 All Ages 5 Male 5 AMOS RUNNING TEAM 00:00:01 01:07:15
6 601 MIXALIS FOTEINOS ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:07:23 All Ages 6 Male 6 00:00:01 01:07:23
7 653 DIMITRIS KARALIS ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:08:04 All Ages 7 Male 7 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 01:08:04
8 693 SPYRIDON MPOYZIKAS ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:08:16 All Ages 8 Male 8 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:02 01:08:16
9 615 GEORGIOS ARGYRIS ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:09:43 All Ages 9 Male 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:02 01:09:43
10 770 THEODOROS DAVIOTIS ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:10:29 All Ages 10 Male 10 DISTANCE RUNNERS CLUB 00:00:01 01:10:29
11 602 KLEOPATRA FRAGKOPOYLOY ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 01:11:46 All Ages 1 Female 1 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 01:11:46
12 672 DIMITRIOS LATHOYRAS ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:12:42 All Ages 11 Male 11 ΕVIA TRAIL RUNNERS 00:00:02 01:12:42
13 706 GEORGIOS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:13:06 All Ages 12 Male 12 01:13:06
14 650 NIKOLAOS KAPENTZONIS ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:13:38 All Ages 13 Male 13 LEPANTO RUNNERS 00:00:02 01:13:38
15 430 GIANNIS EFTHIMIOY ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:14:01 All Ages 14 Male 14 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 00:00:05 01:14:01
16 646 LAZAROS ILIADIS ΗΛΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 01:14:06 All Ages 15 Male 15 NO RUNNERS 00:00:03 01:14:06
17 798 EFXARIS KASEGIA ΚΑΣΕΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣ 01:14:10 All Ages 2 Female 2 MYATHLETE 00:00:02 01:14:10
18 660 BOYLA KATSABOY ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ 01:14:11 All Ages 3 Female 3 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:03 01:14:11
19 713 GEORGIOS RAXIOTIS ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:14:18 All Ages 16 Male 16 00:00:12 01:14:18
20 784 JANSEN FLORA FLORA JANSEN 01:14:21 All Ages 4 Female 4 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:09 01:14:21
21 782 KONSTANTINOS XRONOPOYLOS ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:14:58 All Ages 17 Male 17 00:00:11 01:14:58
22 726 PANAGIOTIS TZOYRAMANIS ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:15:27 All Ages 18 Male 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:02 01:15:27
23 725 KYRIAKOS TZOYRAMANIS ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:15:28 All Ages 19 Male 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:02 01:15:28
24 790 DHMHTRIOS MPROUZAS ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:17:11 All Ages 20 Male 20 ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ Π.Ο.Δ. 00:00:04 01:17:11
25 712 ANTONIOS PITTEROS ΠΙΤΤΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:17:39 All Ages 21 Male 21 00:00:12 01:17:39
26 692 SOFIA MPOYGIOYKOY ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 01:17:44 All Ages 5 Female 5 RUNNERS PROJECT 00:00:03 01:17:44
27 786 NIKOS KOTSOY ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 01:18:03 All Ages 22 Male 22 00:00:04 01:18:03
28 625 DIMITRIS BREKOS ΒΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:18:10 All Ages 23 Male 23 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 00:00:02 01:18:10
29 757 KSENOFONTAS KIOYSIS ΚΙΟΥΣΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ 01:18:14 All Ages 24 Male 24 ΑΚΟΛ 01:18:14
30 637 DIMITRIOS DEDES ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:18:15 All Ages 25 Male 25 ALDEFOPIOIMENOS 00:00:03 01:18:15
31 781 PANAGIOTIS FRAGIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:18:15 All Ages 26 Male 26 00:00:10 01:18:15
32 614 ILIAS ARBANITIS ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:19:27 All Ages 27 Male 27 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:08 01:19:27
33 671 KON/NOS KYRIAKATIS ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01:20:23 All Ages 28 Male 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:04 01:20:23
34 799 ATHANASIOS TAKIS ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:20:55 All Ages 29 Male 29 00:00:03 01:20:55
35 756 NIKOS PANTAZIS ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:21:35 All Ages 30 Male 30 NO RUNNERS 00:00:04 01:21:35
36 760 ANDREAS KOMPOROZOS ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:22:01 All Ages 31 Male 31 3 P / PURE 00:00:08 01:22:01
37 604 THODORIS ALAFOYZOS ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01:22:25 All Ages 32 Male 32 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:14 01:22:25
38 711 DIMITRIOS PISINAS ΠΙΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:22:52 All Ages 33 Male 33 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:02 01:22:52
39 802 STAVROS PANAGIOTOU ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:24:11 All Ages 34 Male 34 00:00:04 01:24:11
40 783 NIKOLAOS MPATSARIS ΜΠΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:25:13 All Ages 35 Male 35 00:00:10 01:25:13
41 800 NIKOS SOURTZHS ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:26:00 All Ages 36 Male 36 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:00:03 01:26:00
42 635 THEODOROS GOYRGOYLIS ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:26:00 All Ages 37 Male 37 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 00:00:01 01:26:00
43 276 ATHANASIOS SKARLOS ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:26:28 All Ages 38 Male 38 00:00:02 01:26:28
44 809 THEODOROS VLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:26:36 All Ages 39 Male 39 01:26:36
45 807 NIKOS AGRIDIOTIS ΑΓΡΑΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:26:36 All Ages 40 Male 40 01:26:36
46 704 NIKOS PAPAZIKOS ΠΑΠΑΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:26:44 All Ages 41 Male 41 00:00:04 01:26:44
47 642 IOYLIA ZAXOY ΖΑΧΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 01:27:01 All Ages 6 Female 6 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:07 01:27:01
48 761 NIKOS GIANNAKIS ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:27:07 All Ages 42 Male 42 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 00:00:22 01:27:07
49 762 ATHANASIOS SIDERIS ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:27:33 All Ages 43 Male 43 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:05 01:27:33
50 729 KOSTAS TRIANTIS ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:28:15 All Ages 44 Male 44 Σ.Δ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 00:00:03 01:28:15
51 695 ELENI MORA?TI ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 01:28:17 All Ages 7 Female 7 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:04 01:28:17
52 649 ANAKSAGORAS KAMARGIOTIS ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 01:29:15 All Ages 45 Male 45 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 00:00:12 01:29:15
53 727 ALEKSANDROS TOGIAS ΤΟΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:29:26 All Ages 46 Male 46 00:00:04 01:29:26
54 774 ANDREAS GRINTELAS ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:29:26 All Ages 47 Male 47 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 00:00:02 01:29:26
55 683 XRISTOS MENTENIS ΜΕΝΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:29:27 All Ages 48 Male 48 00:00:12 01:29:27
56 623 ANTONIS BEKIARIS ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:29:27 All Ages 49 Male 49 00:00:04 01:29:27
57 808 LOUKAS KOYRENTHS ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 01:30:05 All Ages 50 Male 50 00:00:20 01:30:05
58 689 NIKOS MPEIS ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:30:37 All Ages 51 Male 51 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 00:00:06 01:30:37
59 750 PEGKY PAPAKONSTANTINOY ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΓΚΥ 01:30:41 All Ages 8 Female 8 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:05 01:30:41
60 749 DIMITRIOS TSAPARAS ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:30:42 All Ages 52 Male 52 ALIARTISTAS 00:00:04 01:30:42
61 751 NIKOLAOS POYRNARAS ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:30:42 All Ages 53 Male 53 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:06 01:30:42
62 613 DIMITRIOS ARBANITIS ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:30:43 All Ages 54 Male 54 ALIARTISTAS 00:00:04 01:30:43
63 662 XRISTOS KOKKALIS ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:30:43 All Ages 55 Male 55 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:04 01:30:43
64 754 BASILIS TRIANTAFYLLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:30:57 All Ages 56 Male 56 00:00:16 01:30:57
65 634 KONSTANTINOS GKLIATIS ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:31:08 All Ages 57 Male 57 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:15 01:31:08
66 722 PETROS TASKOS ΤΑΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:31:12 All Ages 58 Male 58 ΑΓΝΙΑΔΗΣ 00:00:06 01:31:12
67 718 YPAPANTI SOYNDIA ΣΟΥΝΔΙΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ 01:31:12 All Ages 9 Female 9 Α.Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - LEFKAW TRAIL RUN 00:00:06 01:31:12
68 763 THEODOROS XATZIXRISTOS ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:31:19 All Ages 59 Male 59 00:00:16 01:31:19
69 691 THEODOROS MPOYGAS ΜΠΟΥΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:31:19 All Ages 60 Male 60 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 00:00:02 01:31:19
70 621 NEKTARIOS BAMBAKERIS ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 01:31:19 All Ages 61 Male 61 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:14 01:31:19
71 758 KONSTANTINOS GITSAS ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:31:38 All Ages 62 Male 62 01:31:38
72 773 KONSTANTINOS ZITOUNIATIS ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:31:43 All Ages 63 Male 63 00:00:11 01:31:43
73 778 ILIAS KANATAS ΚΑΝΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:32:01 All Ages 64 Male 64 Α.Ω.Λ 00:00:21 01:32:01
74 733 IOANNIS TSIROS ΤΣΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:32:18 All Ages 65 Male 65 ELVAL RUNNING 00:00:19 01:32:18
75 652 MARIOS KARATHANASIS ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 01:32:23 All Ages 66 Male 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:08 01:32:23
76 633 GEORGIOS GKINIS ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:32:24 All Ages 67 Male 67 ΑΟ-ΘΗΣΕΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 00:00:07 01:32:24
77 658 PANAGIOTIS KATRISIOSIS ΚΑΤΡΙΣΙΩΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:32:24 All Ages 68 Male 68 ALIARTISTAS 00:00:05 01:32:24
78 797 THEODOSIS XATZIARGIRIOU ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 01:32:25 All Ages 69 Male 69 00:00:05 01:32:25
79 670 MARIA KRITIKOY ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:32:44 All Ages 10 Female 10 00:00:11 01:32:44
80 684 THOMAS MERLEMIS ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΘΩΜΑΣ 01:32:46 All Ages 70 Male 70 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:12 01:32:46
81 731 ILIAS TSIANTIS ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:33:13 All Ages 71 Male 71 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:09 01:33:13
82 605 DIMITRIOS ANAGNOSTOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:33:13 All Ages 72 Male 72 Α.Ω.Λ 00:00:22 01:33:13
83 703 IOANNA PANTZALI ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:33:26 All Ages 11 Female 11 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥΤΡΙΤΣΗ 00:00:11 01:33:26
84 696 THEODOROS MORAITIS ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:34:50 All Ages 73 Male 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:05 01:34:50
85 746 SPYROS PINIS ΠΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:34:59 All Ages 74 Male 74 00:00:21 01:34:59
86 801 CHRISTOS LIAROS ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:35:10 All Ages 75 Male 75 ANTIKATASTASH 677 00:00:10 01:35:10
87 675 STERGIOS LAPPAS ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 01:35:12 All Ages 76 Male 76 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:00:14 01:35:12
88 698 KONSTANTINOS NOYNOS ΝΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:35:23 All Ages 77 Male 77 00:00:04 01:35:23
89 668 KONSTANTINOS KRABARITIS ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:35:28 All Ages 78 Male 78 00:00:20 01:35:28
90 626 XRYSODIMITRA GALATOY ΓΑΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΔΗΜΗΤΡΑ 01:35:41 All Ages 12 Female 12 ΑΚΟΛ 00:00:12 01:35:41
91 721 PANAGIOTIS SOTIROPOYLOS ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:35:51 All Ages 79 Male 79 COMADO 00:00:02 01:35:51
92 780 GEORGIOS KALANTZIS ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:37:00 All Ages 80 Male 80 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:06 01:37:00
93 803 ANTONIS TAGKALOS ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:37:01 All Ages 81 Male 81 00:00:09 01:37:01
94 651 XRISTOS KARAGIANNIDIS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:37:08 All Ages 82 Male 82 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 00:00:09 01:37:08
95 753 ATHINA KODONA ΚΩΔΩΝΑ ΑΘΗΝΑ 01:37:18 All Ages 13 Female 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:10 01:37:18
96 673 MARIA LALIOTI ΛΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 01:37:20 All Ages 14 Female 14 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:15 01:37:20
97 755 GEORGIOS PASXOS ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:37:22 All Ages 83 Male 83 ΑΘΗΝΑ 00:00:15 01:37:22
98 701 ANNA PALAMARA ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ 01:37:24 All Ages 15 Female 15 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 00:00:15 01:37:24
99 741 ANASTASIOS XONDROS ΧΟΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:37:53 All Ages 84 Male 84 00:00:03 01:37:53
100 777 PANAGIOTA ATHANASOULA ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 01:38:21 All Ages 16 Female 16 Χαλικάκι Ηλιούπολη 00:00:05 01:38:21
101 742 GIORGOS XRISTODOYLOPOYLOS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:38:24 All Ages 85 Male 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:18 01:38:24
102 676 MARINOS LEKEAS ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 01:38:26 All Ages 86 Male 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:19 01:38:26
103 743 DIMITRIS PRITSOS ΠΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:38:35 All Ages 87 Male 87 ExtremePRO Team 00:00:17 01:38:35
104 663 DIMITRIS KOMMATAS ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:38:47 All Ages 88 Male 88 00:00:04 01:38:47
105 794 SOTIRIA PAPADIA ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 01:38:50 All Ages 17 Female 17 00:00:05 01:38:50
106 632 ASIMAKIS GKELESTATHIS ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 01:38:58 All Ages 89 Male 89 00:00:06 01:38:58
107 631 EYSTATHIOS GKELESTATHIS ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 01:38:58 All Ages 90 Male 90 ΑΝΤΙΚΥΡΑ 00:00:06 01:38:58
108 744 STAYROS KALLINOSIS ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:38:59 All Ages 91 Male 91 00:00:20 01:38:59
109 644 KONSTANTINOS IGOYMENOS ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:39:21 All Ages 92 Male 92 00:00:17 01:39:21
110 654 DIMITRIS KARAMANIS ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:39:33 All Ages 93 Male 93 00:00:09 01:39:33
111 791 GEORGIOS MAMOURIS ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:39:33 All Ages 94 Male 94 00:00:06 01:39:33
112 659 PETROS KATSABIS ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:39:36 All Ages 95 Male 95 Hydra runners 01:39:36
113 765 MIXALIS XANTZIKOSTANTINOY ΧΑΝΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:39:36 All Ages 96 Male 96 Σ.Δ.ΎΔΡΑΣ/ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 00:00:08 01:39:36
114 624 BASILEIOS BLAXAKIS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:39:59 All Ages 97 Male 97 ΕΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 00:00:11 01:39:59
115 612 GEORGIOS ARAPITSAS ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:40:23 All Ages 98 Male 98 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:02 01:40:23
116 759 ANASTASIA KARYDI ΚΑΡΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:40:27 All Ages 18 Female 18 3 P / Sky Women Running Team 00:00:06 01:40:27
117 609 GEORGIOS APOSTOLAKIS ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:41:16 All Ages 99 Male 99 ΑΓΩΝΟΘΕΣΙΑ ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΩΝ 00:00:14 01:41:16
118 617 SOFRONIOS ARGYROS ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ 01:41:16 All Ages 100 Male 100 00:00:04 01:41:16
119 804 VASILIS ANESTIS ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:41:18 All Ages 101 Male 101 ΕΡΓΟ & ΠΑΙΔΙ 00:00:18 01:41:18
120 688 KOSTAS MPEZA?TIS ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:42:09 All Ages 102 Male 102 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 00:00:05 01:42:09
121 603 BASILIKI AKRIBOY ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:42:20 All Ages 19 Female 19 00:00:10 01:42:20
122 732 GEORGIOS TSIMPRIS ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:42:40 All Ages 103 Male 103 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:10 01:42:40
123 685 GEORGIOS MPAGKOS ΜΠΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:42:51 All Ages 104 Male 104 00:00:18 01:42:51
124 628 GIORGOS GIALIDAKIS ΓΙΑΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:42:54 All Ages 105 Male 105 00:00:09 01:42:54
125 736 DESPOINA FOTIOY ΦΩΤΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:43:08 All Ages 20 Female 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:43:08
126 678 KONSTANTINOS LILAKOS ΛΙΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:43:14 All Ages 106 Male 106 00:00:15 01:43:14
127 719 KONSTANTINA STAYROPOYLOY ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:43:17 All Ages 21 Female 21 00:00:17 01:43:17
128 707 LEONIDAS PAPASTAMATIS ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:43:58 All Ages 107 Male 107 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:11 01:43:58
129 665 MANOLIS KOTNOGIANNIS ΚΟΤΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:44:05 All Ages 108 Male 108 00:00:16 01:44:05
130 776 STELIOS KYRIAZIS ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:44:54 All Ages 109 Male 109 I Run 00:00:11 01:44:54
131 681 GIANNIS MARAGKOYDAKIS ΜΑΡΑΓKΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:45:05 All Ages 110 Male 110 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 01:45:05
132 629 SOTIRIA-MARIA GIANNELOY ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ 01:45:15 All Ages 22 Female 22 00:00:07 01:45:15
133 661 ATHANASIOS KATSOYLAS ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:45:37 All Ages 111 Male 111 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:03 01:45:37
134 775 CHRISTOS PAPADATOS ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:46:15 All Ages 112 Male 112 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 00:00:10 01:46:15
135 716 EYTHYMIOS SIORIS ΣΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 01:46:42 All Ages 113 Male 113 00:00:14 01:46:42
136 638 ILIAS DIALEKTOS ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 01:47:15 All Ages 114 Male 114 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 00:00:10 01:47:15
137 735 IFIGENEIA FOKA ΦΩΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 01:47:19 All Ages 23 Female 23 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 00:00:07 01:47:19
138 640 MARIA DRITSA ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 01:47:31 All Ages 24 Female 24 ALIARTISTAS 00:00:04 01:47:31
139 669 GEORGIOS KRABBARITIS ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:48:49 All Ages 115 Male 115 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:00:07 01:48:49
140 674 SPYROS LAMPROPOYLOS ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:49:00 All Ages 116 Male 116 00:00:12 01:49:00
141 432 BASILIOS ZEIMPEOGLOY ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:49:31 All Ages 117 Male 117 FREE RUNNERS 00:00:17 01:49:31
142 679 KYRIAKI LYMPERI ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 01:49:57 All Ages 25 Female 25 OUTDOOR TRAINERS 00:00:06 01:49:57
143 690 GEORGIOS MPERDOS ΜΠΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:50:04 All Ages 118 Male 118 ST PAULI ATHEN CLUB 00:00:09 01:50:04
144 680 EMMANOYIL MAZARAKIS ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:50:10 All Ages 119 Male 119 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 00:00:03 01:50:10
145 714 DIMOSTHENIS SARIGIANNIS ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 01:50:10 All Ages 120 Male 120 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 00:00:02 01:50:10
146 805 APOSTOLOS KOTROTSIOS ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:50:20 All Ages 121 Male 121 00:00:13 01:50:20
147 795 LAMPROS KOUTALAS ΚΟΥΤΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 01:51:19 All Ages 122 Male 122 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:13 01:51:19
148 796 MARIA ARGIROY ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:51:42 All Ages 26 Female 26 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:07 01:51:42
149 620 ELENI BAGIONAKI ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:51:59 All Ages 27 Female 27 00:00:16 01:51:59
150 655 STAMATIS KARASABBAS ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:52:26 All Ages 123 Male 123 00:00:12 01:52:26
151 810 GEORGIA MITSOPOYLOY ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:53:32 All Ages 28 Female 28 00:00:08 01:53:32
152 610 MARIA APOSTOLIDOY ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:53:35 All Ages 29 Female 29 EVIA TRAIL RUNNERS- SKY WOMEN RT 01:53:35
153 431 DIMITRIS PRITSOS ΠΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:54:14 All Ages 124 Male 124 ExtremePRO Team 00:00:09 01:54:14
154 785 ELENI TASIA ΤΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ 01:54:44 All Ages 30 Female 30 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:17 01:54:44
155 709 ILIAS PERIMENIS ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:54:46 All Ages 125 Male 125 ANEMOS 00:00:20 01:54:46
156 792 ATHANASIA MILONA ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 01:54:48 All Ages 31 Female 31 00:00:07 01:54:48
157 686 DIMITRA MPARTSOKA ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 01:55:19 All Ages 32 Female 32 00:00:06 01:55:19
158 730 LEONIDAS TSANTARLIOTIS ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:55:42 All Ages 126 Male 126 00:00:03 01:55:42
159 769 EIRINI MPALASOU ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:56:26 All Ages 33 Female 33 00:00:08 01:56:26
160 608 KOSTAS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:57:45 All Ages 127 Male 127 Ο.Μ.Γ 01:57:45
161 307 ALEKSANDROS TSIGKOS ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:57:46 All Ages 128 Male 128 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 00:00:10 01:57:46
162 720 PINELOPI STEFOY ΣΤΕΦΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 01:58:11 All Ages 34 Female 34 ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΗ 00:00:09 01:58:11
163 728 DIMITRIOS TRIANTAFYLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:58:11 All Ages 129 Male 129 ALIARTISTAS 00:00:03 01:58:11
164 616 GIANNIS ARGYROPOYLOS ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:59:06 All Ages 130 Male 130 ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 00:00:13 01:59:06
165 708 ATHANASIOS PAPAXRISTOY ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:59:39 All Ages 131 Male 131 00:00:19 01:59:39
166 630 XRYSOSTOMOS GIANNOYLAS ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 02:00:50 All Ages 132 Male 132 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:00:12 02:00:50
167 697 XRYSA NARI ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ 02:00:50 All Ages 35 Female 35 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:00:11 02:00:50
168 694 DIMITRIOS MPRELLAS ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:01:17 All Ages 133 Male 133 00:00:18 02:01:17
169 734 DIMITRIOS FALAGGAS ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:01:55 All Ages 134 Male 134 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:00:06 02:01:55
170 748 LEFTERIS PLAKIDAS ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΛΕΦΤΕΡΗΣ 02:02:04 All Ages 135 Male 135 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:12 02:02:04
171 764 DIMITRIS LIOYRDIS ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:02:58 All Ages 136 Male 136 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:21 02:02:58
172 611 AGGELIKI APOSTOLOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 02:03:43 All Ages 36 Female 36 00:00:15 02:03:43
173 702 GEORGIOS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:04:02 All Ages 137 Male 137 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 00:00:10 02:04:02
174 752 AGGELIKI PAPAEYAGGELOY ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 02:05:01 All Ages 37 Female 37 00:00:08 02:05:01
175 639 ATHANASIOS DRAKOPOYLOS ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 02:05:12 All Ages 138 Male 138 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:19 02:05:12
176 747 ANDREAS KEFALAS ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 02:05:12 All Ages 139 Male 139 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 00:00:18 02:05:12
177 645 XRISTOS ILIADIS ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:05:54 All Ages 140 Male 140 02:05:54
178 705 IOANNA PAPA?OANNOY ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 02:07:19 All Ages 38 Female 38 00:00:14 02:07:19
179 647 RENA IORDANOY ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ 02:07:23 All Ages 39 Female 39 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:00:13 02:07:23
180 793 LOUKIA KAGIA ΚΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 02:11:36 All Ages 40 Female 40 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:00:08 02:11:36
181 739 DIMITRIOS XATZIGEORGIOY ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:11:42 All Ages 141 Male 141 ΣΕΡΠΑ 00:00:17 02:11:42
182 806 ANASTASIA SANIDA ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 02:14:12 All Ages 41 Female 41 00:00:13 02:14:12
183 641 LITSA ZAMPOYRA ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ 02:14:40 All Ages 42 Female 42 ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 00:00:13 02:14:40
184 619 ANASTASIA BAGENA ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 02:17:34 All Ages 43 Female 43 LEFKAS TRAIL RUN -SKYWOMANRUNNINGTEAM 00:00:07 02:17:34
185 715 PANAGIOTIS SERRAS ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:18:56 All Ages 142 Male 142 - 00:00:13 02:18:56
186 607 PANAGIOTIS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:21:59 All Ages 143 Male 143 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:00:19 02:21:59
187 717 EYAGGELOS SOROTOS ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:22:21 All Ages 144 Male 144 00:00:07 02:22:21
188 767 VASILEIOS SMPILIRIS ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 02:25:24 All Ages 145 Male 145 VACU ACTIVE 00:00:55 02:25:24
189 766 EVAGGELOS THEODOULIDIS ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:25:25 All Ages 146 Male 146 VACU ACTIVE 00:00:54 02:25:25
190 737 THEODORA XAMAIDI ΧΑΜΑΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 02:26:43 All Ages 44 Female 44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:00:12 02:26:43
191 738 EYAGGELOS XAMAIDIS ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:26:43 All Ages 147 Male 147 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:00:14 02:26:43
192 677 XRISTOS LIAROS ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:26:47 All Ages 148 Male 148 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:00:22 02:26:47
193 710 IOANNA PETALOYDI ΠΕΤΑΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 03:01:47 All Ages 45 Female 45 ST PAULI ATHEN CLUB 03:01:47


αποτελέσματα: chronosystems
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Θα μπορούσες να κάνεις διαλείμματα με περπάτημα στον αγώνα σου; 16 συχνά λάθη που κάνουν οι τριαθλητές

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2018 Οι καλύτεροι άνδρες Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2018
Πόσο συχνά πρέπει να αντικαθιστώ τον τριαθλητικό εξοπλισμό μου; «Στο τέλος του προγράμματος προπονήσεων, λίγο πριν τον αγώνα, το πίστεψα κι εγώ!»
FitnessPulse

Triathlon1 Mykonos
Garmin
Hoka
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
12 Μαϊ 18
Στην Παραλία Βαρέα στα Μέγαρα 27 Μαϊου το Energy Aquathlon Championship 2018 - Δήλωσε συμμετοχή τώρα!
Η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Μεγάρων δια του Ν.Π.Δ.Δ. Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Αθλητισμού “Ηρόδωρος” συνδιοργανώνουν την Κυριακή 27 Μαΐου 2018 τον αγώνα “Energy Aquathlon Championship”στην περιοχή Βαρέα του Δήμου Μεγάρων. Παράλληλα θα διεξαχθεί και το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Aquathlon 2018 για τις κατηγορίες Παίδων – Κορασίδων Α & Β, Παμπαίδων – Παγκορασίδων Α & Β. Για πρώτη φορά στην Ελλάδα θα διεξαχθεί επίσης και αγώνας Aquathlon mixed relay!
11 Μαϊ 18
Φτάσε τις επιδόσεις σου στο μέγιστο!
Επιμέλεια: Χαρά Σκουλαρίκη
Είναι γνωστό πως οι μεγάλοι πρωταγωνιστές στην  διατροφή του δρομέα είναι η ενυδάτωση,  οι υδατάνθρακες για ενέργεια και οι υψηλής βιοδιαθεσιμότητας πρωτεΐνες για άμεση αποκατάσταση.
10 Μαϊ 18
Δοκιμάσαμε το νέο Reebok Floatride Run ULKT
Επιμέλεια: Γιώργος Σπύρος – Μαρία Μεντζέλου
Το Reebok Floatride Run ULKT είναι ένα «καθαρόαιμο» δρομικό παπούτσι. Τόσο για τον πιο αφοσιωμένο δρομέα που γράφει αρκετά χιλιόμετρα την εβδομάδα, όσο και για τον απλό αθλούμενο που, χαλαρά, χωρίς ρολόγια και χρονόμετρα, απολαμβάνει το τρέξιμό του.


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse