Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony Kinvara
Dimitris Krystallis memorial
Palamideios Athlos
Gyros Athinas
Run the Lake
X-treme Stores

01 Σεπ 18 ← πίσω

4o Syros City Trail , τα αποτελέσματα

4o Syros City Trail


‘’Αποτελέσματα αγώνα Syros City Trail 2018 ‘’

http://results.chronosystems.gr/results.aspx?CId=16252&RId=214


10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


Event Pos Categ Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Gender Club
10km 1 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 70 00:56:17 00:56:16 All Ages Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΥΡΟΥ
10km 2 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 43 00:57:04 00:57:04 All Ages Male Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
10km 3 3 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 21 00:58:18 00:58:17 All Ages Male
10km 4 4 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 62 00:58:47 00:58:45 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
10km 5 5 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 60 00:59:06 00:59:04 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
10km 6 6 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 63 00:59:10 00:59:07 All Ages Male Orange Mountain Team
10km 7 7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 8 00:59:31 00:59:30 All Ages Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10km 8 8 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 66 00:59:40 00:59:38 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
10km 9 9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 64 00:59:50 00:59:49 All Ages Male Orange Mountain Team
10km 10 10 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 71 01:01:08 01:01:01 All Ages Male Α.Ε.Κ.
10km 11 1 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 55 01:02:12 01:02:09 All Ages Female ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
10km 12 11 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 192 01:02:12 01:02:12 All Ages Male
10km 13 12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΚΙΤΣΟΣ 22 01:03:42 01:03:40 All Ages Male
10km 14 13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΝΑΞΑΣ 27 01:05:04 01:05:02 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
10km 15 14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 46 01:07:16 01:07:16 All Ages Male ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
10km 16 15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ 53 01:07:16 01:07:09 All Ages Male
10km 17 16 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΚΑΣ 190 01:07:23 01:07:23 All Ages Male
10km 18 17 ΝΙΚΟΣ ΑΛΤΟΥΒΑΣ 16 01:07:46 01:07:42 All Ages Male Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
10km 19 18 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 73 01:08:28 01:08:21 All Ages Male Orange Mountain Team
10km 20 19 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 54 01:08:37 01:08:29 All Ages Male ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
10km 21 20 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΩΤΟΣ 194 01:09:14 01:09:02 All Ages Male
10km 22 21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 69 01:09:22 01:09:20 All Ages Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
10km 23 22 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ 18 01:09:25 01:09:23 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
10km 24 2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΚΑΚΗ 38 01:09:41 01:09:39 All Ages Female "POWERBAR, STOIKOS RUNNING TEAM"
10km 25 23 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 193 01:11:00 01:10:47 All Ages Male
10km 26 24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 39 01:11:22 01:11:18 All Ages Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
10km 27 25 PATRICK DUBARLE 6 01:12:00 01:11:50 All Ages Male AVENTURIERS DU BITUME
10km 28 26 ΤΆΣΟΣ ΜΑΡΊΝΟΣ 47 01:12:33 01:12:23 All Ages Male
10km 29 27 JEREMIE THURIN 13 01:12:57 01:12:47 All Ages Male US NATIXIS
10km 30 3 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 35 01:13:07 01:13:04 All Ages Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
10km 31 4 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 28 01:13:54 01:13:51 All Ages Female ADVENDURE
10km 32 28 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 20 01:14:00 01:13:54 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
10km 33 29 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΖΗΣ 58 01:15:50 01:15:45 All Ages Male CHIOS RUNNING
10km 34 5 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ 67 01:15:53 01:15:51 All Ages Female Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ/ TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
10km 35 30 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ 188 01:15:56 01:15:52 All Ages Male
10km 36 31 RICHARD BERTRAND 191 01:16:07 01:16:07 All Ages Male
10km 37 32 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 44 01:17:07 01:17:03 All Ages Male IRUNMAG / BALIOTIS NATURE TRAIL
10km 38 33 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 75 01:17:55 01:17:51 All Ages Male ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
10km 39 34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 45 01:17:56 01:17:51 All Ages Male
10km 40 35 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΡΙΝΗΣ 40 01:20:03 01:19:55 All Ages Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10km 41 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΔΕΣ 189 01:20:03 01:19:54 All Ages Male
10km 42 37 IOANNIS BIZANIS 3 01:20:03 01:19:57 All Ages Male SAFANS
10km 43 6 JOLENE BANICK 2 01:20:08 01:19:56 All Ages Female RUNNINGREECE
10km 44 7 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΙΤΣΑΡΑ 37 01:20:24 01:20:20 All Ages Female Orange Mountain Team
10km 45 8 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ 59 01:23:40 01:23:36 All Ages Female ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ
10km 46 38 ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ 68 01:27:40 01:27:31 All Ages Male ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
10km 47 39 GALVANO ENGELI 7 01:29:38 01:29:38 All Ages Male
10km 48 40 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 30 01:29:40 01:29:37 All Ages Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10km 49 41 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 23 01:31:21 01:31:13 All Ages Male OUTDOORGAMES RUNNING TEAM
10km 50 42 GILLES BOYES BRESSOLES 5 01:31:36 01:31:26 All Ages Male AVENTURIERS DU BITUME
10km 51 9 VÉRONIQUE PETIOT 11 01:31:36 01:31:36 All Ages Female US NATIXIS
10km 52 43 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 17 01:33:15 01:33:07 All Ages Male
10km 53 44 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 25 01:37:07 01:36:59 All Ages Male GRIGOTEAM
10km 54 10 AMARYLLIS VAN DER WILT 14 01:41:22 01:41:22 All Ages Female "ΕΛΛΗΝΙΚΟ, ΑΤΤΙΚΗΣ"
10km 55 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 24 01:41:23 01:41:14 All Ages Male
10km 56 46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΚΑΣΕΛΗΣ 42 01:43:13 01:43:13 All Ages Male
10km 57 47 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΟΣΙΑΔΗΣ 51 01:43:15 01:43:08 All Ages Male Τρεχαντιρι team
10km 58 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 31 01:43:56 01:43:48 All Ages Male ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10km 59 11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ 48 01:44:49 01:44:46 All Ages Female
10km 60 49 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 26 01:44:52 01:44:42 All Ages Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10km 61 12 KIM NEAFUS 9 01:53:11 01:52:58 All Ages Female RUNNINGREECE
10km 62 13 MICHAEL BAILEY 1 02:10:19 02:10:05 All Ages Female RUNNINGREECE


3 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


Event Pos Categ Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Gender Club
3km 1 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 331 00:15:56 00:15:54 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
3km 2 2 ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΝΔΥΛΑΣ 318 00:17:31 00:17:30 All Ages Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3km 3 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ 356 00:17:31 00:17:30 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
3km 4 4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΤΣΟΣ 307 00:17:45 00:17:45 All Ages Male ΝΟΣ Συρου /AΠΣ Δρομείς Συρου
3km 5 5 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΕΡΙΔΗΣ 558 00:18:08 00:18:06 All Ages Male
3km 6 6 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 322 00:18:43 00:18:39 All Ages Male ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΞΥΛΟΡΑΚΕΤΑΣ ΣΥΡΟΥ
3km 7 7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ 323 00:18:54 00:18:50 All Ages Male
3km 8 1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ 547 00:19:54 00:19:49 All Ages Female
3km 9 8 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗΣ 334 00:19:55 00:19:51 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
3km 10 9 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΣΙΩΛΗΣ 353 00:20:11 00:20:06 All Ages Male
3km 11 10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΝΗΣ 316 00:20:42 00:20:40 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
3km 12 11 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 597 00:20:53 00:20:42 All Ages Male
3km 13 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 504 00:20:57 00:20:54 All Ages Male
3km 14 2 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ 320 00:21:29 00:21:26 All Ages Female ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
3km 15 3 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΗ 330 00:21:30 00:21:29 All Ages Female Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
3km 16 13 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ 325 00:21:52 00:21:44 All Ages Male RomasPro Trainning
3km 17 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 578 00:21:56 00:21:56 All Ages Male
3km 18 15 ΒΑΛΣΑΜΉΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 358 00:22:05 00:22:02 All Ages Male Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
3km 19 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΓΝΟΣ 590 00:22:09 00:22:06 All Ages Male
3km 20 4 ΑΓΝΗ ΔΟΥΝΑΒΗ 312 00:22:11 00:22:06 All Ages Female
3km 21 5 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΕΛΟΥΔΟΥ 306 00:22:13 00:22:07 All Ages Female Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
3km 22 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 321 00:22:30 00:22:20 All Ages Male
3km 23 18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΕΛΛΙΑΣ 556 00:22:34 00:22:29 All Ages Male
3km 24 19 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 647 00:22:38 00:22:26 All Ages Male
3km 25 6 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΝΟΥ 355 00:22:40 00:22:35 All Ages Female ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
3km 26 7 ΣΟΦΙΑ ΓΡΙΣΠΟΥ 567 00:22:41 00:22:38 All Ages Female
3km 27 8 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΔΗΡΑ 341 00:22:41 00:22:39 All Ages Female Μπασκετ ερμουπολης
3km 28 20 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΤΆΚΟΣ 348 00:22:52 00:22:41 All Ages Male
3km 29 21 ΑΛΕΞΗΣ ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ 585 00:22:59 00:22:58 All Ages Male
3km 30 22 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΗΣ 317 00:23:16 00:23:11 All Ages Male
3km 31 23 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 301 00:23:25 00:23:16 All Ages Male RUNNINGREECE
3km 32 9 ΣΤΕΛΑ ΚΩΛΕΤΗ 652 00:23:36 00:23:36 All Ages Female
3km 33 24 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 347 00:23:41 00:23:34 All Ages Male
3km 34 25 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ 587 00:23:41 00:23:32 All Ages Male
3km 35 26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 309 00:23:48 00:23:43 All Ages Male
3km 36 27 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 19 00:24:32 00:24:25 All Ages Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΟΥ
3km 37 10 ΑΝΝΑ ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 507 00:24:53 00:24:45 All Ages Female
3km 38 11 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑ 332 00:25:20 00:25:18 All Ages Female Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
3km 39 28 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 333 00:25:20 00:25:17 All Ages Male
3km 40 29 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΛΙΓΚΑΡΑΣ 339 00:25:43 00:25:29 All Ages Male
3km 41 30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΣΤΑΝ 337 00:26:07 00:26:03 All Ages Male
3km 42 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΟΚΑ 311 00:26:11 00:26:05 All Ages Female
3km 43 13 ΝΙΚΗ ΣΙΤΑΡΑ 342 00:26:20 00:26:08 All Ages Female Tooting
3km 44 31 ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ 505 00:26:28 00:26:19 All Ages Male
3km 45 32 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ 340 00:26:28 00:26:20 All Ages Male
3km 46 14 ΜΑΡΙΑ ΝΤΙΛΟΥΔΗ 328 00:26:33 00:26:24 All Ages Female
3km 47 15 ΕΛΕΝΗ ΤΣΕΛΕΜΠΗ 352 00:26:50 00:26:35 All Ages Female ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
3km 48 16 ΕΛΠΙΔΑ ΔΟΥΝΑΒΗ 313 00:26:59 00:26:53 All Ages Female
3km 49 17 ΙΩΑΝΝΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ 346 00:27:53 00:27:46 All Ages Female Amorgos Running Team (ART)
3km 50 18 ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΩΡΗ 314 00:28:06 00:28:00 All Ages Female
3km 51 33 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΑΧΗΣ 335 00:29:01 00:28:46 All Ages Male
3km 52 19 ΜΙΛΛΗ ΣΟΥΛΙΩΤΗ 344 00:29:11 00:28:59 All Ages Female ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
3km 53 20 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑΤΣΙΚΟΥ 327 00:29:38 00:29:31 All Ages Female
3km 54 21 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ 338 00:31:40 00:31:34 All Ages Female TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
3km 55 34 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΤΆΚΟΣ 349 00:32:07 00:32:03 All Ages Male
3km 56 22 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ 305 00:33:41 00:33:29 All Ages Female Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
3km 57 35 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 575 00:34:49 00:34:34 All Ages Male
3km 58 36 JIM WALSH 650 00:34:57 00:34:44 All Ages Male
3km 59 23 ALISON WEATHERY 649 00:34:57 00:34:44 All Ages Female
3km 60 24 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΚΑΛΙΓΚΟΥ 343 00:36:27 00:36:22 All Ages Female
3km 61 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΝΑΞΑΣ 310 00:36:29 00:36:16 All Ages Male ΑΕΚ
3km 62 25 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΚΑΜΗΝΑ 350 00:36:30 00:36:16 All Ages Female ΑΕΚ


Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας 10 πράγματα που δεν γνωρίζετε για την άσκηση

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Ορμόνες και γήρανση Μασάζ για Δρομείς - Το μασάζ βελτιώνει την ευελιξία και μειώνει τον κίνδυνο τραυματισμού
Η μάνα μου ανέβηκε επίπεδο. Μη βάζεις ζακέτα στον Μαραθώνιο μου λέει. Μόνο κοίταξε να... Είμαι γυμναστής. - Εμένα να μη με απειλείς...
FitnessPulse

New Balance
Garmin FR family
Salomon
POWERMAN GREECE
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.
01 Νοέ 18
Mizuno Wave Rider 22 - Dynamism is in the detail
To Wave Rider 22, το παπούτσι-σύμβολο της Mizuno, συνδυάζει αρμονικά την δυναμική απορρόφηση κραδασμών με τη σταθερότητα που χρειάζεται κάθε δρομέας. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το Wave Rider 22 τέλεια επιλογή για ουδέτερους δρομείς μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.
25 Οκτ 18
ERGO Marathon Expo - Πέμπτη 8 έως Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου
Μη χάσετε την Έκθεση του Αυθεντικού Μαραθωνίου! Γίνετε μέρος της παγκόσμιας γιορτής του αθλητισμού και γνωρίστε πρώτοι όλες τις νέες τάσεις στο χώρο του αθλητισμού, του fitness και του wellness


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse