Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony RIDE ISO
Agonas Dromoy Psyhikou Filotheis
Dromos Pylaias
Gyros Athinas
Run the Lake
X-treme Stores

07 Οκτ 18 ← πίσω

5o ημιμαραθώνιος δρόμος σύζευξης αρχαιολογικών χώρων «Θέρμαι Λουτράκι– Ναός Ακραίας Ήρας Περαχώρας»

5o ημιμαραθώνιος δρόμος σύζευξης αρχαιολογικών χώρων «Θέρμαι Λουτράκι– Ναός Ακραίας Ήρας Περαχώρας»


Ημιμαραθώνιος
Α/Α Bib Όνοματεπώνυμο Φύλο Α/Α Φύλου Κατηγορία A/A Κατ. Σύλλογος Χρόνος Τερματισμού
1. 137 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1 Α 31-40 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:23:33,10
2. 142 ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 2 Α 41-50 Kromidas coaching 1:25:03,60
3. 57 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 3 Α 41-50 Π.Ο. ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 1:31:27,70
4. 70 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 4 Α 41-50 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:34:27,30
5. 49 ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 5 Α 31-40 1 NS COACHING 1:36:28,30
6. 59 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 6 Α 41-50 2 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:38:12,10
7. 357 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 7 Α 31-40 2 1:39:33,30
8. 64 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 8 Α 51-60 1 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:39:48,80
9. 20 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 9 Α 41-50 3 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:40:22,90
10. 102 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α 31-40 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:20,40
11. 55 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11 Α 41-50 4 1:41:44,70
12. 15 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 12 Α 18-30 1 1:42:04,60
13. 69 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 13 Α 31-40 4 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:42:16,70
14. 125 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ M 14 Α 31-40 5 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:44:25,40
15. 121 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 15 Α 41-50 5 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:44:40,80
16. 45 ΜΕΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 16 Α 41-50 6 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ ΦΑΚ ΓΕΑ 1:45:03,60
17. 76 ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 17 Α 41-50 7 ΣΥΛ. ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΑΣΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:45:12,80
18. 42 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 18 Α 41-50 8 1:45:28,70
19. 133 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 19 Α 31-40 6 1:45:39,30
20. 11 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 20 Α 31-40 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:39,50
21. 60 ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 21 Α 60+ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:45:59,30
22. 28 ΔΑΝΑΜΠΑΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M 22 Α 31-40 8 1:46:18,30
23. 351 ΚΑΤΣΑΝΗΣ SteaN M 23 Α 18-30 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:37,10
24. 4 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 24 Α 51-60 2 1:47:26,40
25. 92 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 25 Α 41-50 9 1:52:12,70
26. 106 ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 26 Α 41-50 10 1:52:46,90
27. 30 ΔΕΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 27 Α 41-50 11 1:53:27,60
28. 22 ΒΕΡΓΗΣ ΦΩΤΗΣ M 28 Α 41-50 12 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:53:33,60
29. 126 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F 1 Γ 36+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:53:41,80
30. 41 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M 29 Α 31-40 9 1:53:50,80
31. 63 ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 30 Α 41-50 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:57,80
32. 95 ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ M 31 Α 41-50 14 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:54:05,80
33. 130 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M 32 Α 41-50 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1:54:30,50
34. 9 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 33 Α 51-60 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:58,50
35. 66 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 34 Α 41-50 16 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:55:32,70
36. 68 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 Α 41-50 17 1:55:38,70
37. 100 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 36 Α 41-50 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:25,00
38. 43 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 37 Α 51-60 4 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:56:33,00
39. 17 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 38 Α 60+ 2 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1:57:17,00
40. 85 ΜΗΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ M 39 Α 41-50 19 Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:58:15,80
41. 16 ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 40 Α 41-50 20 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:58:25,50
42. 5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 41 Α 31-40 10 1:58:51,60
43. 46 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 42 Α 60+ 3 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:50,20
44. 139 ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ F 2 Γ 36+ 2:00:09,10
45. 71 ΛΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 43 Α 31-40 11 D.S.SMITH 2:00:13,90
46. 91 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 3 Γ 18-35 ΝS COACHING 2:01:37,10
47. 26 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 44 Α 41-50 21 LAU - LAU TEAM 2:01:49,00
48. 99 ΞΕΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 45 Α 51-60 5 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2:01:52,40
49. 144 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M 46 Α 41-50 22 2:01:56,40
50. 53 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 47 Α 41-50 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:44,80
51. 29 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 48 Α 41-50 24 2:05:01,50
52. 97 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 49 Α 41-50 25 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:05:38,30
53. 98 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 50 Α 51-60 6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:06:01,10
54. 78 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 51 Α 41-50 26 2:06:13,00
55. 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 52 Α 31-40 12 2:06:27,70
56. 105 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 53 Α 18-30 3 2:07:05,60
57. 75 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α 51-60 7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:07:13,10
58. 13 ΒΟΓΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 55 Α 41-50 27 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2:07:37,90
59. 109 ΠΕΤΑΝΙΤΗΣ ΒΟΛΦΓΚΑΝΓΚ M 56 Α 51-60 8 2:09:04,20
60. 52 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 57 Α 41-50 28 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:09:06,30
61. 74 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 58 Α 41-50 29 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:09:23,50
62. 131 ΤΙΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 59 Α 41-50 30 2:09:54,50
63. 134 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 60 Α 41-50 31 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:09:54,70
64. 39 ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 4 Γ 36+ 1 2:10:34,40
65. 61 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 61 Α 31-40 13 2:11:15,70
66. 72 ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 62 Α 41-50 32 2:11:46,50
67. 67 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 63 Α 18-30 4 2:11:53,10
68. 360 ΚΑΛΛΑΡΑΣ ΧΑΛΑΛΑΜΠΟΣ M 64 Α 31-40 14 2:11:53,40
69. 7 ΑΥΓΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 65 Α 31-40 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2:12:05,80
70. 118 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 66 Α 41-50 33 2:12:19,20
71. 116 ΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 67 Α 18-30 5 ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ club 2:12:26,40
72. 115 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 68 Α 41-50 34 ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ club 2:12:26,40
73. 80 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 69 Α 18-30 6 2:13:05,20
74. 135 ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 70 Α 51-60 9 D.S.SMITH 2:13:32,80
75. 48 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 71 Α 18-30 7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:13:34,30
76. 87 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 72 Α 41-50 35 2:14:22,90
77. 110 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 73 Α 41-50 36 2:14:55,20
78. 355 ΚΟΛΟΠΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 74 Α 51-60 10 2:15:38,70
79. 354 ΒΑΣΙΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 75 Α 51-60 11 2:15:38,90
80. 90 ΜΠΑΡΤΖΗΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 5 Γ 36+ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:15:46,50
81. 107 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 76 Α 31-40 16 2:16:21,10
82. 103 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M 77 Α 41-50 37 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:17:58,20
83. 113 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 78 Α 41-50 38 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:18:55,30
84. 352 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ F 6 Γ 36+ 3 2:19:18,10
85. 56 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 79 Α 41-50 39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:49,60
86. 353 ΚΕΧΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 80 Α 41-50 40 2:21:26,00
87. 50 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 81 Α 31-40 17 2:22:00,60
88. 358 ΣΚΑΛΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 7 Γ 36+ 4 2:23:37,50
89. 51 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 82 Α 60+ 4 ΣΑΦΑΝΣ 2:24:08,00
90. 89 ΜΠΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 83 Α 31-40 18 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:24:17,80
91. 34 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 84 Α 41-50 41 2:24:33,60
92. 356 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 85 Α 31-40 19 2:26:23,30
93. 54 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ M 86 Α 31-40 20 2:27:32,80
94. 6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 87 Α 51-60 12 MOTOR OIL (ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ) 2:28:15,80
95. 128 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 88 Α 60+ 5 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:28:22,50
96. 23 ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 89 Α 41-50 42 D.S.SMITH 2:28:38,90
97. 143 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 90 Α 51-60 13 Σ.Δ.Υ.Μ. 2:29:15,20
98. 122 ΣΜΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 91 Α 41-50 43 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:32:54,70
99. 47 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 92 Α 60+ 6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:33:51,00
100. 35 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 93 Α 60+ 7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 2:34:01,50
101. 14 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 94 Α 41-50 44 ΜOTOR OIL RUNNING TEAM 2:35:10,90
102. 120 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 95 Α 31-40 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:32,40
103. 86 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 96 Α 31-40 22 ΜΟΗ 2:35:32,60
104. 359 ΔΩΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 97 Α 18-30 8 2:37:11,40
105. 27 ΔΑΜΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 98 Α 31-40 23 Le Petit Running Team 2:37:58,00
106. 108 ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 99 Α 31-40 24 Le Petit Running Team 2:37:58,10
107. 88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 100 Α 31-40 25 2:37:58,40
108. 136 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 101 Α 51-60 14 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:44:38,10
109. 127 ΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 102 Α 41-50 45 2:44:58,00
110. 138 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α 41-50 46 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:46:33,10
111. 119 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 104 Α 31-40 26 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:49:51,50
112. 25 ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 105 Α 51-60 15 Μ.Ο.Η 2:58:41,20
113. 1 GRACEY JAMES M 106 Α 60+ 8 3:19:26,50
114. 2 GRACEY MARTHA F 8 Γ 36+ 5 3:19:26,60


Αποτελέσματα 3ου Γύρου λίμνης Βουλιαγμένη
5χλμ
Α/Α Bib Όνοματεπώνυμο Φύλο Α/Α Φύλου Σύλλογος Χρόνος Τερματισμού
1. 312 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M 1 0:20:22,50
2. 268 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 1 0:21:17,20
3. 322 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 2 0:22:57,40
4. 308 ΤΟΣΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 3 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:23:30,00
5. 311 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ M 4 0:24:09,50
6. 252 ΜΠΙΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 5 0:24:15,60
7. 336 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 6 0:24:19,10
8. 179 ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 7 0:24:22,40
9. 291 ΡΕΜΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 8 0:24:27,70
10. 345 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 9 0:24:30,20
11. 250 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 10 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:25:01,00
12. 234 ΜΑΚΕΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 11 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:25:41,20
13. 177 ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 12 NOVA SPORT 0:26:04,00
14. 332 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 13 0:26:27,70
15. 307 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ M 14 D.S.SMITH 0:26:30,50
16. 265 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:26:41,20
17. 220 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 15 0:26:54,00
18. 305 ΤΑΪΦΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 16 0:27:18,60
19. 302 ΜΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 17 0:27:30,10
20. 232 ΛΟΚΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 18 0:28:06,60
21. 230 ΛΙΟΡΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 19 DSSMITH 0:28:15,30
22. 165 ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΚΗΣ M 20 0:28:17,90
23. 276 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 21 0:28:24,40
24. 242 ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ M 22 Outdoor games running team 0:28:33,00
25. 247 ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 23 0:28:37,10
26. 204 ΚΕΦΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F 3 Α.Ο. ΝΕΜΕΑΣ 0:28:45,50
27. 170 ΔΑΜΒΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 24 0:28:46,30
28. 316 ΤΣΟΥΜΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 25 0:28:46,50
29. 337 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 26 0:28:47,90
30. 275 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 27 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:28:57,40
31. 155 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 28 0:29:04,60
32. 333 ΧΡΥΣΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 4 0:29:11,30
33. 214 ΚΡΑΜΠΟΥΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 29 0:29:25,50
34. 239 ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 30 0:29:44,70
35. 185 ΓΙΑΝΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 31 0:29:49,00
36. 151 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 32 0:29:52,00
37. 211 ΚΟΡΜΑ ΕΦΗ F 5 0:30:05,50
38. 223 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 33 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:30:15,20
39. 200 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 34 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:30:16,90
40. 184 ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ F 6 0:30:19,50
41. 241 ΜΙΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 35 0:30:20,40
42. 331 ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 36 D.S.SMITH 0:30:25,90
43. 188 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ F 7 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:30:29,00
44. 277 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΗ F 8 0:30:45,30
45. 330 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 37 0:30:50,20
46. 199 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:56,00
47. 300 ΣΤΟΪΝΙΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F 9 0:30:58,20
48. 194 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 39 0:31:04,00
49. 207 ΚΟΜΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 40 0:31:05,30
50. 346 ΚΑΡΑΓΚΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 41 0:31:10,50
51. 349 ΒΑΣΙΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F 10 0:31:11,80
52. 255 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:18,40
53. 281 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 43 0:31:24,30
54. 226 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 44 0:31:24,60
55. 287 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 45 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:31:39,10
56. 251 ΜΠΕΡΔΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 11 0:31:46,70
57. 212 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΆΝΝΑ F 12 0:31:48,30
58. 259 ΝΤΕΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 13 0:31:53,70
59. 317 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 46 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:31:57,30
60. 348 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 47 0:32:01,50
61. 297 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 48 0:32:02,50
62. 195 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΑ F 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:32:03,60
63. 339 ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΥΑ F 15 0:32:06,10
64. 210 ΚΟΥΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 49 0:32:07,70
65. 209 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 16 ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΚΙΑΤΟΥ 0:32:11,60
66. 329 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 17 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:32:15,80
67. 258 ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ F 18 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 0:32:24,70
68. 350 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ F 19 0:32:29,10
69. 315 ΤΣΟΥΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 20 0:32:33,60
70. 314 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F 21 0:32:36,30
71. 256 ΝΟΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 22 0:32:41,50
72. 206 ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 50 D.S.SMITH 0:32:41,90
73. 183 ΖΑΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:42,10
74. 237 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 52 0:32:45,00
75. 293 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 53 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ 0:32:46,90
76. 310 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M 54 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:10,10
77. 231 ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ F 23 ROJO KAFE 0:33:11,20
78. 218 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 55 0:33:11,30
79. 180 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 56 ΜΟΗ 0:33:12,70
80. 344 ΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 57 0:33:26,10
81. 303 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ F 24 DSA Running Team 0:33:35,00
82. 298 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΝΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 25 0:33:39,30
83. 176 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 58 ΜΟΗ 0:33:52,00
84. 320 ΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 59 D.S.SMITH 0:33:59,90
85. 306 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ M 60 D.S.SMITH 0:34:00,00
86. 224 ΛΑΛΙΩΤΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 61 0:34:01,00
87. 152 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:34:02,40
88. 202 ΚΑΣΣΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 62 0:34:19,80
89. 160 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 63 0:34:19,90
90. 201 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 64 0:34:20,20
91. 269 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:43,40
92. 321 ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 27 0:34:55,70
93. 215 ΚΡΙΚΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ F 28 0:34:57,40
94. 174 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 66 0:35:18,20
95. 261 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 29 0:35:49,90
96. 149 ΑΓΑΘΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 67 0:36:11,40
97. 294 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 68 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:36:19,10
98. 347 ΚΑΡΑΓΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 69 0:36:32,50
99. 216 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 70 0:37:05,90
100. 227 ΛΑΠΑΤΣΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ M 71 0:37:09,60
101. 163 ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 72 0:37:15,40
102. 169 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 73 D.S.SMITH 0:37:34,30
103. 266 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 74 D.S.SMITH 0:37:34,70
104. 192 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:35,00
105. 292 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 30 0:37:49,50
106. 172 ΔΕΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 31 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:38:04,60
107. 328 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:07,70
108. 217 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ M 76 0:38:24,00
109. 150 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΗΝΑΣ M 77 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:38:54,90
110. 235 ΣΕΡΕΒΕΓΚΟΥ ΒΙΚΥ F 33 0:39:05,40
111. 153 ΑΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 78 ΜΟΗ 0:39:49,50
112. 272 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 79 0:39:51,10
113. 146 ΔΕΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 34 0:40:23,10
114. 158 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 80 0:40:23,30
115. 203 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 81 0:40:23,80
116. 309 ΤΟΥΡΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 35 0:40:43,00
117. 271 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 82 0:40:56,60
118. 233 ΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 83 ASOPIA TEAM 0:41:43,50
119. 318 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 84 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:41:51,50
120. 278 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 85 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:42:38,50
121. 221 ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 36 0:43:02,80
122. 267 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F 37 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:43:03,30
123. 208 ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 38 0:43:06,30
124. 190 ΘΩΔΗ ΓΙΑΝΝΑ F 39 0:43:21,50
125. 222 ΛΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 40 D.S.SMITH 0:43:53,60
126. 186 ΖΑΜΗΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ F 41 D.S.SMITH 0:43:53,60
127. 191 ΚΑΖΑΚΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ F 42 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:44:04,90
128. 301 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ F 43 0:45:46,80
129. 178 ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 86 D.S.SMITH 0:46:59,60
130. 219 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 44 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:48:13,40
131. 228 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 45 0:51:00,10
132. 343 ΤΣΑΡΔΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 46 0:52:44,50
133. 213 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ F 47 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0:55:57,60
134. 249 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ F 48 1:06:06,90
135. 289 ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 49 1:06:07,30
138. 264 ΠΑΝΟΛΑΣΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F 50 1MOE 1:59:20,50
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας Θα μπορούσες να κάνεις διαλείμματα με περπάτημα στον αγώνα σου;

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Πόσο σημαντικό είναι να τρώμε νωρίς το βράδυ; Δρομείς σεβαστείτε, τηρείστε τον rule 143 των IAAF/ΣΕΓΑΣ!
Ο λευκός άνδρας σε εκείνη την εικόνα Τερμάτισε τον μαραθώνιο σε 54 χρόνια, 8 μήνες, έξι ημέρες και 5:32.20.3!
Nutrition News

New Balance
Garmin FR family
Brooks
POWERMAN GREECE
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
02 Δεκ 18
Ενίσχυσε το Χαμόγελο του Παιδιού με κάθε αγορά σου από τα X-TREME STORES
Τα Χριστούγεννα είναι η πιο όμορφη γιορτή και εποχή του χρόνου. Ακόμα και αν δεν είσαι παιδί, το καταλαβαίνεις, το νιώθεις. Όμως πάνω από όλα είναι η γιορτή των παιδιών. Όλων των παιδιών. Και πολύ περισσότερο των παιδιών που η τύχη, η μοίρα ή οι καταστάσεις, τους γύρισαν την πλάτη.
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.
01 Νοέ 18
Mizuno Wave Rider 22 - Dynamism is in the detail
To Wave Rider 22, το παπούτσι-σύμβολο της Mizuno, συνδυάζει αρμονικά την δυναμική απορρόφηση κραδασμών με τη σταθερότητα που χρειάζεται κάθε δρομέας. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το Wave Rider 22 τέλεια επιλογή για ουδέτερους δρομείς μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse