New Balance
PUMA
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
MIZUNO Horizon
Saucony RIDE ISO
Olympians Run
Volos Half Marathon
Posidonios Imimarathonios
Almopia Half MArathon
Euchidios Athlos
Kifisia Run
MESSINI MARATHON
CRETE MARATHON
Orliakas Race
Marathon Half Marathon
Endomarch Run
X-treme Stores
Half Marathon EXPO
09 Δεκ 18 ← πίσω

Βαλδίρκεια 2018, τα αποτελέσματα

Βαλδίρκεια 2018

Δράμα

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


1 1 260 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α 30-39 35:41.5
2 1 1039 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 IRON TEAM 37:36.9
3 1 234 ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 38:01.3
4 2 1065 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 38:10.1
5 3 265 MARAJA GERALDI Α Α 30-39 38:25.0
6 2 205 ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 38:58.3
7 4 1024 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 39:09.0
8 5 1027 Χ-ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 39:24.8
9 3 1054 ΣΤΟΪΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α Α -29 ONE STEP BEY 39:27.8
10 1 1066 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 50-59 ONE STEP BEY 40:28.5
11 2 66 SARITSIOTIS NICK Α Α 40-49 LYKOI KEHAYI 40:28.7
12 6 1068 ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 40:31.7
13 7 1045 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 NEVROKOPI RU 40:32.1
14 1 231 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ Γ -29 Stoikos Trai 40:35.5
15 4 282 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α -29 40:39.1
16 5 1007 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α Α -29 A21 40:43.0
17 1 1070 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 30-39 ONE STEP BEY 40:47.0
18 8 276 ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 40:53.0
19 2 230 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ Γ Γ -29 stoikos trai 40:54.8
20 3 109 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α Α 40-49 41:12.7
21 2 36 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α Α 50-59 41:31.6
22 4 70 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 42:15.4
23 6 225 ΚΟΤΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α -29 42:20.3
24 5 272 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α 40-49 42:24.2
25 9 1028 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 42:27.8
26 6 45 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 42:41.9
27 10 1063 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 42:50.5
28 7 67 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 40-49 42:58.9
29 8 59 DAMIANIDIS FILIPOS Α Α 40-49 43:10.4
30 3 33 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ Α Α 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 43:10.9
31 4 16 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α Α 50-59 43:19.3
32 11 1025 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 30-39 ELEFTHEROUPO 43:32.7
33 9 117 ΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 ΛΥΚΟΙ 43:38.7
34 3 257 ΚΑΜΙΑΤΣΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ Γ Γ -29 43:42.8
35 12 169 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 43:44.0
36 10 1074 KUMMER PETER Α Α 40-49 ONE STEP BEY 43:53.3
37 5 274 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 50-59 43:56.8
38 7 280 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α -29 44:00.6
39 11 58 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΦΥΛΙΣ Α Α 40-49 orestiada ru 44:04.0
40 13 1080 ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α Α 30-39 EY ZHN FITNE 44:04.1
41 12 115 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 40-49 Osbet 44:05.3
42 13 83 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 40-49 44:12.3
43 2 139 VELKOVA MILENA Γ Γ 30-39 ΣΧΟΚ 44:17.4
44 14 177 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 30-39 44:23.9
45 14 1032 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α 40-49 IRON TEAM 44:24.9
46 15 268 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 30-39 44:30.4
47 15 267 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 44:31.2
48 1 1053 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ Α Α 60+ ONE STEP BEY 44:31.8
49 16 89 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 44:32.1
50 6 26 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 50-59 ΣΔΥ ΔΡ� 44:36.3
51 17 1050 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 44:41.6
52 16 1033 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 IRON TEAM 44:48.8
53 17 1040 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 IRON TEAM 44:56.0
54 3 167 ΔΑΠΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ Γ 30-39 ΜΑΡΑΘΩ 45:07.8
55 4 3 ΕΜΠΟΡΙΑΔΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ Γ -29 ΣΚΑΔ (Σ 45:15.9
56 18 1035 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 IRON TEAM 45:23.4
57 18 1051 ΓΚΡΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 NEVROKOPI RU 45:41.3
58 8 206 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α Α -29 Αθλητι 45:44.8
59 19 283 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 45:48.7
60 19 75 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 ανεξΑρ 45:51.3
61 20 84 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 40-49 ΜΑΡΑΘΩ 45:57.2
62 21 74 ΝΑΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 ELEFTHEROUPO 46:00.2
63 1 97 ΤΑΡΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ 40-49 XANTHIRUNNER 46:07.5
64 20 166 ΣΑΡΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α Α 30-39 O.S.B.E.T 46:17.7
65 22 1026 ΔΕΪΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α Α 40-49 ELEFTHEROUPO 46:20.9
66 21 1075 ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Α 30-39 EY ZHN FITNE 46:30.8
67 9 224 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α -29 46:31.2
68 23 281 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Α 40-49 46:31.3
69 24 1046 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 46:32.5
70 25 1071 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 46:33.0
71 26 73 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 46:35.7
72 22 146 ΚΟΤΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 ΓΣ ΔΟΞ� 46:37.1
73 7 1044 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 NEVROKOPI RU 46:44.6
74 23 1073 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 46:56.5
75 8 34 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 50-59 ΖΩΟΤΕΧ 46:59.3
76 24 165 ΘΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 30-39 47:00.4
77 5 271 ΒΑΚΙΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ -29 47:01.1
78 4 1078 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ Γ Γ 30-39 EY ZHN FITNE 47:08.6
79 25 150 ΡΑΛΛΗΣ ΣΙΜΟΣ Α Α 30-39 47:09.8
80 26 133 ΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 47:17.6
81 10 202 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α -29 47:28.5
82 27 184 ΓΙΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 47:34.2
83 28 262 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α Α 30-39 47:34.5
84 29 145 ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 47:40.7
85 9 13 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 50-59 Fotiadis Coa 47:42.5
86 30 180 ΘΩΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 30-39 47:44.4
87 27 93 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 47:50.5
88 28 1064 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 47:51.7
89 31 147 ΚΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α Α 30-39 Drama Runner 47:56.9
90 29 1062 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 47:57.2
91 32 1052 ΑΡΜΕΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 ONE STEP BEY 47:59.4
92 30 1029 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Α Α 40-49 ELEFTHEROUPO 48:01.0
93 33 264 ΚΟΤΖΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 48:04.5
94 10 43 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α Α 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 48:15.4
95 11 285 ΜΗΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α -29 48:21.7
96 12 203 FASOULIDIS THOMAS Α Α -29 48:25.0
97 34 137 ΤΕΡΝΕΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 48:25.8
98 13 198 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α -29 48:28.4
99 31 95 ΦΑΪΤΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α 40-49 48:28.8
100 32 1088 ΒΑΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 ΛΕΣΧΗ � 48:29.5
101 11 263 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Α Α 50-59 48:29.7
102 14 207 ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α -29 Α.Σ.ΦΟΙ 48:31.2
103 6 229 ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ -29 48:33.8
104 12 42 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 - 48:41.2
105 15 209 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α -29 48:47.4
106 16 221 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α Α -29 48:48.5
107 33 1004 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 40-49 A21 48:51.7
108 35 168 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 30-39 XANTHI RUNNE 48:54.4
109 2 7 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α 60+ ΣΔΥ ΔΡ� 48:58.6
110 36 171 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 49:02.7
111 13 31 ΧΟΤΖΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ Α Α 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 49:06.6
112 2 47 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ ΑΝΝΑ Γ Γ 40-49 ORESTIADA RU 49:08.6
113 34 286 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 49:10.7
114 35 112 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 Kyrgia Trail 49:10.9
115 36 44 ΤΖΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α 40-49 49:11.7
116 14 4 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α Α 50-59 Ι5 runners 49:11.8
117 15 22 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ Α Α 50-59 Αδεσπο 49:11.8
118 37 1036 ΜΗΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 IRON TEAM 49:12.0
119 3 270 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α Α 60+ 49:12.2
120 3 61 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΤΖΕΝΗ Γ Γ 40-49 Fotiadis Coa 49:19.8
121 38 1056 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 49:21.7
122 39 1019 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α 40-49 CROSSFIT ROO 49:28.4
123 40 50 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 49:36.7
124 17 200 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α -29 49:41.2
125 18 238 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 49:49.1
126 41 53 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α Α 40-49 ΛΥΛΟΙ � 49:52.4
127 37 128 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 49:52.9
128 4 247 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α Α 60+ 49:53.5
129 4 1055 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 40-49 ONE STEP BEY 49:55.0
130 42 273 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α Α 40-49 49:59.7
131 5 63 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Γ Γ 40-49 ΒΕΤΕΡΑ 50:03.7
132 38 152 ΒΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α Α 30-39 50:11.1
133 19 243 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 50:15.8
134 43 100 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α Α 40-49 DRAMA RUNNER 50:19.4
135 20 236 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α -29 50:20.0
136 5 131 ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ Γ 30-39 XANTHI RUNNE 50:21.6
137 39 191 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 CAFFEINE 50:26.7
138 44 99 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 ΜΑΡΑΘΩ 50:33.6
139 45 105 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 50:43.3
140 40 197 ΕΥΜΟΙΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ Α Α 30-39 50:50.2
141 46 278 ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 51:04.1
142 47 81 ΓΕΩΡΓΙΟΣ KΟΤΙΟΣ Α Α 40-49 51:08.7
143 48 537 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α Α 40-49 VITA4YOU 51:11.5
144 49 94 ΤΑΝΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 51:12.2
145 21 1010 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α Α -29 CROSSFIT ROO 51:17.8
146 16 25 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 50-59 ΤΟ ΤΡΕ� 51:21.1
147 41 142 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 51:22.0
148 42 175 ΛΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 51:23.8
149 50 242 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 51:33.7
150 17 40 ΧΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 50-59 ΣΥΛΛΟΓ 51:41.9
151 43 129 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΡΑΔΗΣ Α Α 30-39 51:56.0
152 44 195 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α Α 30-39 52:00.4
153 51 121 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 52:04.4
154 7 277 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ -29 52:15.0
155 22 210 ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α -29 52:16.1
156 45 136 ΑΔΕΛΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α Α 30-39 holisteRUN 52:17.9
157 52 80 ANDREADIS CHRISTOS Α Α 40-49 Mission Impo 52:33.0
158 53 60 ΚΥΡΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α Α 40-49 52:42.2
159 54 103 ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 52:54.0
160 55 101 ΟΤΤ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 52:54.0
161 23 1089 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α -29 ΛΕΣΧΗ � 52:59.7
162 46 1084 ΠΟΥΡΝΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 ΔΟΞΑ Π� 53:01.8
163 47 1085 ΚΟΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 30-39 ΔΟΞΑ Π� 53:01.8
164 48 1083 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 30-39 ΔΟΞΑ Π� 53:02.0
165 24 1087 ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 ΔΟΞΑ Π� 53:02.0
166 56 91 ΜΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 53:15.5
167 49 1 ΒΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 53:17.1
168 50 186 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 53:18.5
169 57 1077 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 40-49 EY ZHN FITNE 53:24.0
170 51 185 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α 30-39 53:29.0
171 6 187 ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 30-39 53:30.6
172 58 1090 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 ΛΕΣΧΗ � 53:33.2
173 7 1058 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 ONE STEP BEY 53:33.3
174 59 90 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 53:35.4
175 25 235 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α Α -29 Α.Σ.ΦΟΙ 53:53.9
176 26 223 ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α -29 54:05.0
177 52 155 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α Α 30-39 54:08.9
178 18 1059 ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 50-59 ONE STEP BEY 54:16.8
179 60 57 ΠΙΣΤΙΚΟΣ IΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 54:17.0
180 61 79 ΝΙΚΟΣ ΚΟΒΟΥΣΙΑΔΗΣ Α Α 40-49 KOVOU 54:22.0
181 27 240 ΚΑΚΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α -29 54:24.6
182 62 1082 ΣΙΟΥΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 EY ZHN FITNE 54:31.2
183 63 56 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 40-49 54:34.7
184 53 1003 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 A21 54:37.4
185 64 1000 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 40-49 A21 54:37.6
186 8 196 KARAGIANNIDOU EIRINI Γ Γ 30-39 54:44.5
187 65 111 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 Σ.Δ.Υ.Θ� 54:49.6
188 66 315 ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 54:51.6
189 28 1009 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 CROSSFIT ROO 54:51.6
190 8 1018 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΧΡΥΣΗ Γ Γ -29 CROSSFIT ROO 54:51.7
191 67 1086 ΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΔΟΞΑ Π� 54:51.7
192 54 259 ΓΕΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ Α Α 30-39 54:53.9
193 68 1047 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 54:55.5
194 5 8 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 60+ ΣΕΒΑΣ � 54:56.6
195 55 143 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 55:05.6
196 56 248 ΜΛΕΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 55:05.7
197 57 163 ΔΟΛΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 ΑΕ ΚΟΜ� 55:07.9
198 9 1049 ΑΦΙΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ 30-39 NEVROKOPI RU 55:08.3
199 6 261 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α Α 60+ 55:12.9
200 29 241 ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α -29 55:22.8
201 7 12 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 60+ ΣΕΒΑΣ � 55:26.7
202 69 123 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 40-49 RODOPI BEARS 55:32.1
203 9 227 ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 55:32.8
204 19 1011 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 50-59 CROSSFIT ROO 55:43.3
205 6 85 ΕΛΕΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ Γ 40-49 55:46.4
206 58 156 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α Α 30-39 XANTHI RUNNE 55:46.5
207 59 149 ΛΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 55:54.1
208 20 18 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 50-59 Baliotis Nat 55:54.9
209 70 48 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΑΠΣΔ Π� 56:02.2
210 71 124 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 40-49 56:03.3
211 72 275 ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 40-49 56:05.7
212 21 38 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 50-59 56:09.6
213 60 1001 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α Α 30-39 A21 56:10.2
214 73 104 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΣΔΥΔ 56:13.3
215 74 253 ΣΚΑΜΑΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 56:17.1
216 75 51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α Α 40-49 56:17.3
217 76 1043 ΚΟΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 NEVROKOPI RU 56:26.3
218 77 46 ΔΟΜΝΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α Α 40-49 56:26.4
219 8 5 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 60+ 56:39.1
220 78 1060 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 56:39.3
221 61 157 ΜΠΑΣΜΑΤΖΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Α Α 30-39 56:41.1
222 62 179 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ EΥΣΤΑΘΙΟΣ Α Α 30-39 56:46.7
223 79 71 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 56:52.6
224 10 183 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ 30-39 56:53.5
225 63 144 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 57:07.2
226 64 125 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 train for li 57:17.1
227 65 126 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 57:20.2
228 7 82 DAMIANIDIS OLGA Γ Γ 40-49 57:25.0
229 66 153 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 ΠΟΔΗΛΑ 57:27.9
230 80 250 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 57:28.0
231 10 199 ΒΑΛΔΙΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ -29 57:32.4
232 67 151 ΜΠΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΣ Α Α 30-39 57:32.5
233 11 188 ΜΗΤΤΑ ΧΡΥΣΑ Γ Γ 30-39 57:32.5
234 30 239 ΤΥΠΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 57:39.2
235 68 1079 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 EY ZHN FITNE 57:40.1
236 81 245 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 57:44.1
237 82 72 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 ΑΠΣΔ Π� 57:45.9
238 12 1002 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ Γ 30-39 A21 57:49.3
239 69 140 ΓΚΙΟΓΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 58:02.5
240 11 1006 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ -29 A21 58:02.6
241 22 1091 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α Α 50-59 ΛΕΣΧΗ � 58:05.0
242 70 269 ΝΑΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 58:06.4
243 8 1005 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 A21 58:18.2
244 9 10 ΠΑΡΑΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 60+ 58:22.3
245 23 23 ΚΥΡΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 50-59 58:25.6
246 83 1061 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ Α Α 40-49 ONE STEP BEY 58:27.2
247 84 65 SAMOUILIDIS STELIOS Α Α 40-49 Mission Impo 58:29.3
248 1 1008 ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ Γ Γ 50+ CROSSFIT ROO 58:29.8
249 13 181 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ 30-39 58:34.4
250 85 52 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 58:34.8
251 71 244 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 58:36.0
252 9 266 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ Γ 40-49 58:46.4
253 10 9 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 60+ 58:52.2
254 24 28 ΔΟΥΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 50-59 58:55.6
255 2 24 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 50+ 58:58.8
256 14 164 ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΦΑΙΔΡΑ Γ Γ 30-39 59:03.1
257 72 178 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α 30-39 59:05.1
258 86 122 ΖΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 59:09.5
259 73 251 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α Α 30-39 59:13.2
260 74 176 ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 59:13.4
261 15 194 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 Beer runners 59:13.5
262 12 215 ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ -29 59:15.1
263 87 92 ΜΠΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 59:19.3
264 75 160 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 59:35.4
265 76 161 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Α Α 30-39 Xanthi Runne 59:35.5
266 25 32 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 ΔΡΟΜΕΙ 00:03.4
267 10 108 ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 00:06.8
268 11 110 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΘΕΑΝΩ Γ Γ 40-49 00:27.8
269 77 174 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 30-39 ΑΡΗΣ Π� 00:42.6
270 31 208 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 00:52.1
271 78 173 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 30-39 ΑΠΣΔ Π� 01:03.5
272 3 258 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γ Γ 50+ 01:12.0
273 4 39 ΡΑΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ Γ 50+ 01:20.1
274 11 6 ΒΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α 60+ 01:29.3
275 26 35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 01:29.5
276 79 287 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 30-39 01:45.5
277 88 254 ΔΡΑΓΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 ΣΔΥΘ 02:09.0
278 16 255 ΑΜΠΡΑΧΑΜΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 ΣΔΥΘ 02:09.1
279 12 279 ΧΟΥΦΤΕΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Γ Γ 40-49 02:15.2
280 89 118 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Α Α 40-49 02:45.1
281 13 119 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ Γ 40-49 02:45.2
282 5 17 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ 50+ 02:47.3
283 90 1076 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 EY ZHN FITNE 02:55.0
284 27 41 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 50-59 ΑΠΣΔ Π� 02:55.0
285 91 54 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 A.R.T(AILOUR 02:56.2
286 80 1092 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α 30-39 ΛΕΣΧΗ � 02:59.4
287 17 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Γ Γ 30-39 03:07.3
288 18 132 ΚΟΓΙΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Γ Γ 30-39 03:07.7
289 19 141 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ Γ Γ 30-39 03:10.4
290 14 114 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Γ Γ 40-49 03:16.3
291 12 507 ΛΩΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 60+ 03:26.6
292 81 182 ΜΕΤΣΟ ΑΛΗ Α Α 30-39 Ailoura Runn 03:35.2
293 15 1017 ΓΚΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ Γ 40-49 CROSSFIT ROO 03:39.9
294 28 1013 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 50-59 CROSSFIT ROO 03:42.7
295 92 98 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 sisyphus cc 03:50.3
296 82 1023 ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 30-39 CROSSFIT ROO 03:56.5
297 93 87 ΚΑΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 40-49 ΣΥλλογ 04:07.8
298 13 226 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ -29 04:17.9
299 32 201 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α Α -29 04:18.0
300 14 1015 ΒΟΥΛΒΟΥΤΖΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ Γ -29 CROSSFIT ROO 04:39.1
301 29 1014 ΔΟΜΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α 50-59 CROSSFIT ROO 04:39.1
302 94 106 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 40-49 ALKADO 04:42.6
303 13 252 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 60+ 04:45.4
304 15 233 MYLOPOULOU ZACHAROULA Γ Γ -29 Mission Impo 04:45.9
305 6 30 ΜΙΧΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Γ Γ 50+ Mission Impo 04:46.2
306 14 11 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 60+ 04:48.1
307 20 284 ΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ Γ 30-39 04:53.7
308 16 68 ΤΣΕΚΡΕΛΗ ΟΛΓΑ Γ Γ 40-49 05:12.9
309 30 256 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 05:47.6
310 95 64 ΓΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α Α 40-49 05:51.9
311 96 96 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΣΗΦ Α Α 40-49 06:48.4
312 33 217 TAOUKTSOGLOU KALLINIKOS Α Α -29 06:56.7
313 34 214 ΑΘΕΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 06:56.7
314 35 216 ΤΕΡΤΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 06:56.9
315 31 27 ANGELOU IOANNIS Α Α 50-59 07:23.6
316 21 192 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 07:31.0
317 22 190 ΤΑΣΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ 30-39 07:44.1
318 36 218 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 08:22.7
319 37 220 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α Α -29 08:23.1
320 38 212 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 08:23.1
321 97 113 ΚΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α 40-49 - 09:30.2
322 98 86 ΧΟΥΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α Α 40-49 09:34.5
323 23 134 ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ Γ Γ 30-39 09:36.1
324 99 62 ΓΙΑΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 10:44.4
325 83 135 ΒΟΥΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α Α 30-39 11:15.1
326 32 15 ΧΟΝΔΡΟΠΗΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 50-59 12:00.5
327 84 127 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ Α Α 30-39 13:50.3
328 24 246 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 14:03.9
329 85 130 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α Α 30-39 RADIS TEAM 14:15.8
330 39 211 ΚΥΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 Xiropotamos 14:15.9
331 25 158 ΚΟΣΜΙΔΟΥ MΠΕΤΤΥ Γ Γ 30-39 15:18.0
332 26 170 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Γ Γ 30-39 15:32.5
333 16 228 ΖΗΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Γ Γ -29 15:40.7
334 27 249 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 16:14.7
335 17 237 ΤΥΠΑΔΗ IΩΑΝΝΑ Γ Γ -29 19:11.9
336 17 69 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 23:18.4
337 18 232 ΜΕΝΚΣΙ ΒΙΟΛΕΤΤΑ Γ Γ -29 30:55.3
338 7 288 ΚΑΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 50+ 31:32.6
339 19 204 ΚΑΠΑΝΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ -29 31:57.1
340 40 616 ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 32:49.7
341 100 76 KAMIDIS NIKOLAOS Α Α 40-49 32:50.9
342 28 1095 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:51.4
343 20 1106 ΚΟΜΝΙΝΑΚΙΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΑ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:53.3
344 29 1103 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:53.4
345 86 1093 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α Α 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:53.7
346 30 607 ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΑ Γ Γ 30-39 32:53.9
347 31 1100 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ Γ Γ 30-39 ΟΛΟΙ Γ� 32:54.7
348 41 1098 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α Α -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:54.9
349 18 1105 ΚΟΜΝΙΝΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ Γ 40-49 ΟΛΟΙ Γ� 32:55.4
350 42 1101 ΚΑΜΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ Α Α -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:55.5
351 19 1107 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ Γ Γ 40-49 ΟΛΟΙ Γ� 32:55.6
352 21 1108 ΚΙΛΑΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:57.0
353 22 1102 ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΕΠΑΚΗ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:57.4
354 23 1109 ΤΟΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ Γ -29 ΟΛΟΙ Γ� 32:58.0
355 20 1094 ΤΣΑΚΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ Γ 40-49 ΟΛΟΙ Γ� 32:59.3


5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


1 1 2017 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α 40-49 ΣΚΑΔ-Ο� 17:03.0
2 1 608 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 G.V.RUNNING 17:25.9
3 1 680 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 HAVALES RUNN 17:30.4
4 1 695 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α Α 50-59 18:26.2
5 2 2016 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 30-39 ΣΚΑΔ-Ο� 18:28.2
6 3 2057 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Α 30-39 ΕΥ ΖΗΝ 18:42.0
7 2 2019 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 ΣΚΑΔ-Ο� 18:52.2
8 2 2012 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 18:53.0
9 3 2018 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α Α 40-49 ΣΚΑΔ-Ο� 19:27.2
10 1 710 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ -29 19:30.2
11 3 2038 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α -29 STAVROULAS T 19:30.9
12 4 2000 ΜΠΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 19:34.4
13 5 552 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 BEERUNNERS � 19:40.0
14 6 2002 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 19:43.9
15 2 2020 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 50-59 ΣΚΑΔ-Ο� 19:46.7
16 4 582 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ Α Α 30-39 byron team 19:48.9
17 7 2015 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 19:49.6
18 4 2037 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α Α -29 STAVROULAS T 19:55.9
19 5 601 KARAMPELIAS CHRIS Α Α 30-39 20:18.8
20 5 2025 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α -29 ΜΩΥ-TEAM 20:21.3
21 3 522 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Α Α 50-59 Chalkidiki R 20:22.1
22 2 2033 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 20:25.3
23 3 2034 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 20:29.3
24 4 2024 ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 21:05.8
25 4 513 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 50-59 VFT.TSIAS CO 21:08.5
26 8 534 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α Α 40-49 21:24.4
27 9 566 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α Α 40-49 21:29.1
28 1 611 EVANGELIA GIALAMATZI Γ Γ 30-39 ΛΥΚΟΙ � 21:34.0
29 5 519 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α Α 50-59 21:46.2
30 6 643 ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ Α Α -29 22:08.4
31 5 2021 ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΟΛΓΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 22:10.0
32 7 652 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α -29 22:20.0
33 6 2042 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 22:21.8
34 8 2009 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 HAVALES RUNN 22:30.8
35 9 694 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α -29 22:32.1
36 7 2043 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 22:32.2
37 1 670 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 60+ 22:46.3
38 10 709 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 22:47.3
39 8 500 MAVROPOULOU IOUSTINA Γ Γ -29 22:53.8
40 9 659 ΓΙΔΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ Γ Γ -29 ΚΡΕΑΤΑ 22:58.0
41 6 594 ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 30-39 ΕΘΝΙΚΟ 22:59.2
42 7 613 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 30-39 23:02.5
43 10 2022 ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 23:03.0
44 11 2039 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ Γ -29 STAVROULAS T 23:03.2
45 11 636 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α Α -29 23:04.0
46 8 586 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 Πολιτι 23:04.9
47 12 699 ΣΕΞΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 23:20.3
48 6 2070 ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Α 50-59 ΕΥ ΖΗΝ 23:26.0
49 2 506 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 60+ 23:31.7
50 10 2008 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 23:32.5
51 13 623 GEORGIADIS SIMOS Α Α -29 23:32.5
52 7 516 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 23:46.1
53 9 596 ΜΟΡΦΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 23:50.2
54 1 567 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ Γ Γ 40-49 23:52.3
55 11 533 ΣΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Α Α 40-49 23:52.5
56 12 2023 ΠΑΣΤΡΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 ΜΩΥ-TEAM 23:57.5
57 13 2040 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 23:59.9
58 12 562 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ Α Α 40-49 Y.O.L.O 24:12.4
59 14 698 ΚΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ -29 24:21.4
60 3 692 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 60+ 24:26.7
61 14 682 ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 24:33.4
62 10 583 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Α 30-39 24:36.9
63 15 2036 ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 24:39.0
64 16 2041 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΒΑΛΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 24:39.4
65 13 559 ΚΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 40-49 24:41.0
66 14 107 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 24:41.9
67 17 2035 ΠΑΣΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ Γ -29 STAVROULAS T 24:44.6
68 2 2068 ΤΑΡΚΑΣΗ ΚΑΛΗ Γ Γ 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 24:46.7
69 11 2067 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 ΕΥ ΖΗΝ 25:16.2
70 2 579 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ Γ 30-39 ΕΛΛΑΔΑ 25:27.3
71 12 2077 ΔΑΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α Α 30-39 Cosmote e-Va 25:35.0
72 15 532 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 25:49.9
73 16 2006 ΚΟΛΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 25:52.6
74 17 2061 ΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 25:53.8
75 18 2014 ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α 40-49 HAVALES RUNN 25:55.2
76 1 514 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ Γ 50+ 25:57.0
77 15 648 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α -29 25:59.6
78 3 555 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 ΑΠΣ ΔΙ� 26:01.9
79 8 512 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 50-59 26:05.2
80 19 564 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 26:14.9
81 13 605 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Α Α 30-39 IRON TEAM 26:20.4
82 4 505 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 60+ ΑΣ ΠΑΛ� 26:22.2
83 20 568 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α Α 40-49 Lexrites 26:31.7
84 2 521 ΝΑΣΚΟΥ ΘΩΜΑΗ Γ Γ 50+ 26:33.4
85 3 2074 ΚΟΥΛΟΥΜΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 50+ ΕΥ ΖΗΝ 26:47.2
86 16 638 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΝΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ Α Α -29 26:51.7
87 21 531 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α 40-49 26:54.3
88 22 528 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Α Α 40-49 26:54.3
89 4 520 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γ Γ 50+ 26:56.9
90 18 647 ΚΕΣΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Γ Γ -29 ΕΘΝΙΚΟ 27:05.6
91 23 565 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α Α 40-49 27:06.2
92 14 595 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Α 30-39 27:21.3
93 17 685 ΟΜΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α -29 27:28.7
94 5 508 ELEFTHERIADIS THEODOROS Α Α 60+ 27:41.8
95 24 539 ΜΠΟΥΔΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 Lexrites 27:48.3
96 9 703 ΛΟΥΛΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α 50-59 27:50.9
97 19 633 ΓΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ Γ -29 27:57.3
98 25 49 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 Road runners 27:58.5
99 4 701 ΜΠΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ 40-49 28:06.7
100 10 687 ΘΕΟΛΟΓΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 50-59 28:07.1
101 5 2030 ΜΟΥΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ 40-49 NEVROKOPI RU 28:16.0
102 6 527 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ Γ Γ 40-49 28:18.4
103 3 2075 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 28:30.9
104 18 714 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α -29 28:38.6
105 15 713 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 30-39 28:39.3
106 26 2049 ΣΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 28:49.6
107 19 646 ΒΑΝΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 28:51.7
108 4 609 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Γ Γ 30-39 29:00.4
109 11 2073 ΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 50-59 ΕΥ ΖΗΝ 29:08.4
110 5 517 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 50+ ΑΝΕΞΑΡ 29:16.5
111 27 553 ΤΣΙΜΠΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 40-49 29:42.3
112 28 2048 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 29:42.8
113 16 2058 ΜΠΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 30-39 ΕΥ ΖΗΝ 29:50.4
114 5 581 ΜΑΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ Γ Γ 30-39 29:56.6
115 17 600 ΜΙΚΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α 30-39 29:59.8
116 6 523 ACIBOTARITEI GEORGETA Γ Γ 50+ 30:07.6
117 12 509 ΛΑΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 50-59 30:09.0
118 20 644 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ -29 KYRGIA TRAIL 30:12.4
119 7 511 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ Γ Γ 50+ 30:22.0
120 18 599 ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 30-39 FDF team 30:24.6
121 6 606 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 30:26.0
122 20 662 ΤΣΙΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 30:27.8
123 29 550 ΤΣΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 30:27.9
124 30 570 ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 30:29.3
125 31 2081 ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α 40-49 Cosmote e-Va 30:40.4
126 7 2065 ΓΙΟΜΑΤΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 30:41.6
127 7 2010 ΛΕΦΑ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 HAVALES RUNN 30:42.9
128 21 618 ΘΕΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α -29 30:53.5
129 32 704 ΜΟΥΜΙΝ ΣΑΛΙ ΕΡΝΤΙΝ Α Α 40-49 30:53.8
130 8 2084 ΚΥΡΜΠΕΗ ΒΑΓΙΑ Γ Γ 40-49 Cosmote e-Va 30:54.2
131 19 674 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 30:59.3
132 21 2027 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γ -29 NEVROKOPI RU 31:04.5
133 8 675 ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 31:09.1
134 20 584 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α Α 30-39 31:09.3
135 9 2078 ΣΤΕΡΓΙΕΦ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 40-49 Cosmote e-Va 31:12.0
136 9 597 ΤΣΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΙΝΟΥΛΑ Γ Γ 30-39 31:22.9
137 22 637 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α -29 31:23.6
138 22 642 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ Γ -29 31:23.8
139 23 2032 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ -29 NEVROKOPI RU 31:34.4
140 24 654 ΜΛΕΚΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γ -29 31:35.3
141 25 693 ΜΠΙΒΟΛΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ Γ -29 31:35.5
142 26 673 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ Γ Γ -29 31:42.0
143 10 577 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΒΑΛΙΑ Γ Γ 30-39 31:50.3
144 23 684 ΚΥΠΡΙΖΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α -29 32:04.1
145 11 667 ΤΖΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ 30-39 32:07.7
146 24 705 ΜΟΥΜΙΝ ΣΑΛΙ ΜΟΥΣΤΑΦΑ Α Α -29 32:12.6
147 33 683 ΚΥΠΡΙΖΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α 40-49 32:13.0
148 21 2085 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 Cosmote e-Va 32:13.6
149 27 622 ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ -29 32:15.1
150 34 2045 ΠΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 32:19.9
151 12 2047 ΠΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 32:20.0
152 35 554 ΔΕΛΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 32:25.3
153 25 628 ΚΟΥΚΟΥΣΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α Α -29 Φ.Ο.Σ Σ� 32:29.4
154 26 619 ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α Α -29 32:30.0
155 27 658 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α -29 32:31.5
156 10 707 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ 40-49 32:31.9
157 36 545 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Α Α 40-49 32:32.3
158 37 542 ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 32:41.3
159 11 2026 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ 40-49 NEVROKOPI RU 32:49.0
160 28 501 ΣΑΒΑΤΖΙΚ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ Γ -29 32:50.6
161 22 603 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α 30-39 ΟΡΕΣΤΙ 32:53.0
162 13 604 ΜΑΡΓΙΩΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ 30-39 ΟΡΕΣΤΙ 32:53.0
163 38 711 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α 40-49 33:16.3
164 6 504 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 60+ 33:32.9
165 23 602 PATERAKIS MICHAEL Α Α 30-39 33:34.2
166 12 549 ΒΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 33:34.7
167 29 621 ΛΟΥΛΑ ΖΩΗ Γ Γ -29 33:35.1
168 13 697 ΣΠΑΘΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ 40-49 33:35.3
169 14 575 ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 33:36.4
170 24 578 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 30-39 33:47.2
171 15 587 ΚΟΡΕΑ ΤΑΝΙΑ Γ Γ 30-39 33:47.2
172 25 676 ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α 30-39 33:47.4
173 14 548 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ Γ 40-49 ΣΔΥ ΔΡ� 33:49.3
174 28 624 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α -29 33:53.0
175 16 574 ΣΜΟΪΛΗ EΙΡΗΝΗ Γ Γ 30-39 33:56.2
176 26 689 ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α 30-39 33:59.7
177 15 666 ΜΑΡΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΛΗ Γ Γ 40-49 33:59.9
178 39 541 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α Α 40-49 34:05.5
179 16 544 ΜΑΛΤΕΖΑΚΗ ΦΑΝΗ Γ Γ 40-49 34:24.8
180 17 2082 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 34:25.0
181 13 2063 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α 50-59 ΕΥ ΖΗΝ 34:27.9
182 40 679 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 40-49 34:29.5
183 30 639 ΧΡΥΣΣΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Γ Γ -29 34:31.8
184 18 590 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΛΣΑ Γ Γ 30-39 34:42.5
185 19 2013 ΣΙΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 HAVALES RUNN 34:46.7
186 41 536 ΓΩΓΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α Α 40-49 Ailoura Runn 34:50.2
187 29 632 ΖΗΜΙΟΥΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 34:51.8
188 30 620 ΠΑΛΤΣΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 34:52.0
189 17 569 ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Γ Γ 40-49 35:07.7
190 20 614 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΛΗ Γ Γ 30-39 35:19.4
191 18 557 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ Γ 40-49 35:42.5
192 31 663 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΟΣΧΟΣ Α Α -29 35:43.5
193 27 612 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α Α 30-39 35:47.4
194 14 515 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 50-59 35:49.9
195 21 588 ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 35:56.6
196 42 530 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α Α 40-49 36:01.2
197 19 561 ΧΟΤΟKOYΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 36:08.6
198 20 681 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 36:10.2
199 32 650 ΠΑΣΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α -29 NevrokopiRun 36:18.5
200 33 656 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α -29 36:19.6
201 43 543 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α 40-49 36:20.1
202 22 585 ΖΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 30-39 ΟΙ ΠΡΩ� 36:23.2
203 15 510 ΜΩΙΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 36:24.9
204 21 2029 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ Γ 40-49 NEVROKOPI RU 36:25.3
205 8 708 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΚΑ Γ Γ 50+ 36:58.8
206 44 551 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 40-49 Beer runners 37:10.6
207 16 706 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α Α 50-59 37:21.8
208 23 572 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 30-39 37:25.9
209 9 700 ΒΕΡΡΟΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 50+ 37:46.9
210 28 2055 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Α 30-39 FOTOLIVOS WA 37:54.0
211 29 2053 ΓΚΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α 30-39 FOTOLIVOS WA 37:54.2
212 22 526 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ Γ Γ 40-49 ΑΝΕΞΑΡ 37:58.7
213 10 518 ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 50+ 38:04.8
214 11 665 ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ Γ 50+ 38:04.8
215 12 664 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ 50+ 38:05.0
216 23 525 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ 40-49 38:06.5
217 24 560 ΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ Γ 40-49 38:06.9
218 34 634 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α -29 38:29.6
219 35 686 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α -29 39:26.3
220 31 668 ΚΟΜΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ -29 39:27.0
221 32 712 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ -29 39:27.1
222 33 661 ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ Γ -29 39:27.2
223 34 660 ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ Γ Γ -29 39:27.2
224 45 556 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΚΗΣ Α Α 40-49 39:27.4
225 35 657 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΖΩΗ Γ Γ -29 39:27.7
226 25 535 ΡΑΠΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ 40-49 39:32.5
227 24 2076 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 39:34.5
228 25 2079 ΤΟΦΕΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 39:46.6
229 26 672 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ 40-49 39:58.1
230 26 2080 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ 30-39 Cosmote e-Va 40:00.3
231 7 503 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΟΥΙΖΟΣ Α Α 60+ 40:34.6
232 36 631 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΘΩΜΑΗ Γ Γ -29 ΦΟΣΣ 41:17.0
233 27 540 SIDIROPOULOU PELAGIA Γ Γ 40-49 41:32.3
234 36 655 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α -29 41:32.7
235 30 615 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α 30-39 41:40.4
236 17 2011 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α 50-59 HAVALES RUNN 41:54.2
237 28 524 ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γ 40-49 41:56.4
238 29 2083 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ Γ 40-49 Cosmote e-Va 42:24.3
239 46 2051 ΓΚΟΡΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α Α 40-49 FOTOLIVOS WA 43:06.5
240 47 563 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 40-49 ΕΛΛΑΔΑ 43:46.9
241 30 2046 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 40-49 FOTOLIVOS WA 43:59.3
242 27 2050 ΑΡΜΕΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 43:59.4
243 48 538 ΣΒΗΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α 40-49 44:13.8
244 28 592 ΓΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ Γ 30-39 ALKADO 44:36.4
245 31 547 ΣΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ Γ Γ 40-49 Φ.Ο.Σ Σ� 44:36.6
246 37 617 ΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΩ Γ Γ -29 Φ.Ο.Σ Σ� 44:36.8
247 37 630 KIOROGLOU ANESTIS Α Α -29 45:08.0
248 38 635 SMYRILIOY ANNA MARKELLA Γ Γ -29 45:08.0
249 18 702 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α 50-59 45:12.8
250 29 2028 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ Γ 30-39 NEVROKOPI RU 45:14.9
251 8 2004 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α Α 60+ HAVALES RUNN 45:31.3
252 49 669 ΚΑΛΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α 40-49 48:40.0
253 50 690 ΚΑΜΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α 40-49 49:32.5
254 30 2054 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΙΚΗ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 49:32.7
255 31 2056 ΜΗΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 49:32.9
256 32 2052 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ Γ 30-39 FOTOLIVOS WA 49:33.1
257 51 502 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α Α 40-49 Chiosrunning 49:33.6
258 13 2060 ΠΕΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ 50+ ΕΥ ΖΗΝ 51:13.9
259 14 2069 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ 50+ ΕΥ ΖΗΝ 51:14.6
260 32 2059 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Γ Γ 40-49 ΕΥ ΖΗΝ 52:42.6
261 33 691 ΓΡΑΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ Γ 30-39 53:14.4
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2019 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2019

Posidonios Imimarathonios
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Πάντα στο γυρισμό από το γυμναστήριο συναντάς... Τέλος το ζέσταμα. Ξεκινάει η προπόνηση!
Η σωματική άσκηση ελαττώνει τους θανάτους από καρκίνο 5 παράγοντες που επηρεάζουν το βάρος μας
FitnessPulse

POWERMAN GREECE
Garmin FR family
Brooks
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
26 Φεβ 19
Δοκιμάσαμε το νέο adidas ULTRABOOST 19, το παπούτσι της νέας εποχής του running!
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Ultraboost 19: Rethought. Recoded. Reboosted: Η adidas συνεπής με την ιστορία, έκανε πάλι το θαύμα της για να τρέξουμε με το καλύτερο running παπούτσι ever
17 Φεβ 19
Συνεχίζονται μέχρι 15 Μαρτίου οι εγγραφές για το POWERMAN Greece!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
29 Ιαν 19
Δηλωθείτε με την ομάδα του RunningNews.gr στον Μαραθώνιο Ναυπλίου και κερδίστε!
Οι εγγραφές για τη διοργάνωση του Μαραθωνίου Ναυπλίου που θα γίνει στις 3 Μαρτίου 2019 έχουν ανοίξει και το RunningNews.gr σας δίνει τη δυνατότητα αν έχετε επιλέξει αγώνισμα Μαραθώνιο ή Ημιμαραθώνιο να μπείτε αυτόματα στην κλήρωση για δωρεάν διαμονή στο Ξενοδοχείο ΑΜΑΛΙΑ Ναυπλίου 2-3/03/2018.

©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse