New Balance
PUMA
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
MIZUNO Horizon
Saucony RIDE ISO
Olympians Run
Volos Half Marathon
Posidonios Imimarathonios
Almopia Half MArathon
Euchidios Athlos
Kifisia Run
MESSINI MARATHON
CRETE MARATHON
Orliakas Race
Marathon Half Marathon
Endomarch Run
X-treme Stores
Half Marathon EXPO
03 Φεβ 19 ← πίσω

7ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομαχων Μεσημερίου Εδεσσας, τα αποτελέσματα

7ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομαχων Μεσημερίου Εδεσσας

12 χιλιόμετρα


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ου ΔΡΟΜΟΥ ΜΝΗΜΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2019

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΔΡΟΜΕΩΝ

ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 435 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Π.Α.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:46:08 3:51min/km
2 2 318 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ 0:48:04 4:00min/km
3 1 302 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ G.V. RUNNING TEAM 0:48:08 4:01min/km
4 2 311 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:35 4:03min/km
5 3 377 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ vermiorun 0:49:21 4:07min/km
6 1 386 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:49:45 4:09min/km
7 3 389 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:50:47 4:14min/km
8 4 349 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:51:32 4:18min/km
9 1 421 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Εως 29 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0:52:03 4:20min/km
10 2 323 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 50-59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:52:29 4:22min/km
11 5 396 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝ. Α.Π.Θ. 0:52:34 4:23min/km
12 4 312 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:39 4:23min/km
13 6 392 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΛΛΆΔΑ 0:52:59 4:25min/km
14 3 321 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 50-59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:53:01 4:25min/km
15 4 387 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:54:14 4:31min/km
16 5 400 ΤΣΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:54:26 4:32min/km
17 6 410 ΛΑΖΑΡΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 0:54:34 4:33min/km
18 7 403 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:54:34 4:33min/km
19 7 307 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΆΡΗΣ Α 30-39 ΒΕΡΟΙΑ MAKRIDIS-TEAM 0:55:23 4:37min/km
20 5 371 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:56:18 4:42min/km
21 8 378 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 0:56:25 4:42min/km
22 9 379 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 0:56:31 4:43min/km
23 2 416 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α Εως 29 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0:56:32 4:43min/km
24 6 402 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:56:42 4:44min/km
25 10 448 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 0:56:44 4:44min/km
26 1 375 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 60+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:56:45 4:44min/km
27 7 369 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 50-59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:57:00 4:45min/km
28 11 310 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ 0:57:06 4:46min/km
29 8 395 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 ΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:57:21 4:47min/km
30 8 320 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α 30-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0:57:38 4:48min/km
31 12 409 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ 0:57:49 4:49min/km
32 9 358 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DADUNAS RUNNING TEAM 0:58:05 4:50min/km
33 9 329 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:58:35 4:53min/km
34 1 419 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 35+ ΣΚΥΔΡΑ FOTIADIS COACHING 0:58:53 4:54min/km
35 10 384 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:54 4:55min/km
36 10 441 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:59:16 4:56min/km
37 2 345 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0:59:51 4:59min/km
38 11 408 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:59:54 5:00min/km
39 13 447 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:00:07 5:01min/km
40 14 322 ΤΖΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:00:15 5:01min/km
41 2 418 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ 35+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:00:28 5:02min/km
42 12 417 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 30-39 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:00:28 5:02min/km
43 11 350 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 50-59 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ. Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:00:37 5:03min/km
44 13 425 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΟΡΜΥΛΙΑ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 1:00:41 5:03min/km
45 12 381 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ Α 50-59 ΘΕΡΜΗ ΣΔΥΘ/Air Traffic Controllers LGTS 1:00:45 5:04min/km
46 14 354 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1:00:52 5:04min/km
47 15 432 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:01:34 5:08min/km
48 15 422 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:01:35 5:08min/km
49 16 438 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:01:45 5:09min/km
50 3 376 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:02 5:10min/km
51 16 385 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1:02:04 5:10min/km
52 3 343 ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 29 Αμύνταιο 1:02:07 5:11min/km
53 4 443 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α Εως 29 ΕΔΕΣΣΑ 1:02:13 5:11min/km
54 17 347 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:02:27 5:12min/km
55 13 374 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 50-59 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:37 5:13min/km
56 17 444 ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:59 5:15min/km
57 18 445 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 40-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:00 5:15min/km
58 18 344 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 30-39 ΣΕΡΡΕΣ δρομαρ ΣΕΡΡΕΣ 1:03:42 5:19min/km
59 19 415 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:03:49 5:19min/km
60 3 319 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 60+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ XANTHIRANNERS 1:04:10 5:21min/km
61 19 428 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:04:13 5:21min/km
62 1 439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:04:33 5:23min/km
63 20 391 ΜΠΙΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 1:04:44 5:24min/km
64 14 365 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 50-59 ΝΑΟΥΣΑ SEVAS ΝΑΟΥΣΑΣ 1:04:44 5:24min/km
65 15 424 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ katsikia runners 1:04:51 5:24min/km
66 21 423 ΤΥΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 40-49 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ 1:05:16 5:26min/km
67 16 368 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:17 5:26min/km
68 2 340 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Γ Εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:37 5:28min/km
69 22 414 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:06:11 5:31min/km
70 23 440 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 1:06:22 5:32min/km
71 24 366 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Ε.Β.Α.Σ.Θ 1:06:26 5:32min/km
72 25 362 ΒΑΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 40-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:00 5:35min/km
73 20 430 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:07:05 5:35min/km
74 26 412 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:07:48 5:39min/km
75 27 390 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ @AltusRunning 1:07:56 5:40min/km
76 21 348 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:08:02 5:40min/km
77 22 437 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ Edessa Runners 1:08:03 5:40min/km
78 17 305 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:08:24 5:42min/km
79 28 411 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:26 5:42min/km
80 29 431 ΝΤΟΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:08:30 5:43min/km
81 18 370 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:08:34 5:43min/km
82 30 373 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:08:36 5:43min/km
83 31 363 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:42 5:44min/km
84 4 357 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:01 5:45min/km
85 23 367 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 1:09:03 5:45min/km
86 32 383 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:05 5:45min/km
87 19 330 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 1:09:10 5:46min/km
88 5 338 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:15 5:46min/km
89 20 339 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:48 5:49min/km
90 5 407 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 29 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - 1:09:52 5:49min/km
91 21 380 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 ΑΡΝΙΣΣΑ 1:10:26 5:52min/km
92 6 317 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 60+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:11:36 5:58min/km
93 24 406 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1:11:37 5:58min/km
94 6 397 ΚΙΟΥΡΑ ΙΛΙΡΙΑΝ Α Εως 29 ΕΔΕΣΣΑ 1:12:11 6:01min/km
95 25 346 ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:12:52 6:04min/km
96 22 404 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1:13:10 6:06min/km
97 23 306 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:14:23 6:12min/km
98 7 324 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 ΑΝΩ ΠΟΡΟΙΑ ΣΕΡΡΩΝ 1:14:48 6:14min/km
99 26 436 ΔΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ 1:14:49 6:14min/km
100 7 342 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Συλλογος υγείας Θεσσαλονίκης 1:15:00 6:15min/km
101 24 326 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50-59 ΡΟΔΟΣ 1:15:04 6:15min/km
102 8 359 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis Training Group 1:16:07 6:21min/km
103 9 420 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 60+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:16:22 6:22min/km
104 4 353 ΤΑΣΙΏΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ ΚΟΖΑΝΗ Κοζανη 1:16:32 6:23min/km
105 5 334 ΔΡΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ COYOTE TEAM 1:16:37 6:23min/km
106 10 304 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α 60+ ΘΗΒΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:16:44 6:24min/km
107 25 313 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:16:53 6:24min/km
108 11 316 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 1:17:17 6:26min/km
109 33 427 ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ 1:18:31 6:33min/km
110 8 394 ΚΑΡΑΝΤΩΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Εως 29 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:18:40 6:33min/km
111 6 413 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ 35+ ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:19:16 6:36min/km
112 26 434 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 50-59 ΣΚΥΔΡΑ 1:19:22 6:37min/km
113 34 433 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 1:19:22 6:37min/km
114 27 372 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 50-59 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 1:20:34 6:43min/km
115 35 382 ΚΑΡΑΙΤΣΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 1:20:35 6:43min/km
116 9 333 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Εως 29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:20:52 6:44min/km
117 7 361 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ Γ 35+ ΔΡΑΜΑ 1:21:35 6:48min/km
118 36 426 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:04 6:50min/km
119 28 315 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 50-59 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1:22:41 6:53min/km
120 29 360 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 50-59 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:22:42 6:54min/km
121 3 335 ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ Εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ COYOTE TEAM 1:23:01 6:55min/km
122 12 341 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:23:38 6:58min/km
123 13 355 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 60+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:24:04 7:00min/km
124 27 332 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 30-39 ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙ 1:24:04 7:00min/km
125 28 393 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:24:06 7:01min/km
126 8 429 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΌΠΗ Γ 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:24:08 7:01min/km
127 9 314 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:24:41 7:03min/km
128 30 308 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 ΕΔΕΣΣΑ 1:26:02 7:10min/km
129 4 325 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΕΛΠΊΔΑ Γ Εως 34 ΓΡΕΒΕΝΆ ΔΡΟΜΕΊΣ ΥΓΕΊΑΣ ΓΡΕΒΕΝΏΝ 1:26:03 7:10min/km
130 14 303 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Beerunners 1:26:30 7:13min/km
131 37 351 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΠΑΤΡΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1:28:01 7:20min/km
132 10 364 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 35+ ΛΑΡΙΣΑ 1:28:44 7:24min/km
133 29 442 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:47 7:24min/km
134 15 356 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ Α 60+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:28:48 7:24min/km
135 5 398 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Εως 34 ΕΔΕΣΣΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:30:34 7:33min/km
136 6 399 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ Εως 34 ΕΔΕΣΣΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:30:35 7:33min/km
137 30 309 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:02 7:55min/km
138 16 328 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:35:23 7:57min/km
139 11 446 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 35+ ΕΔΕΣΣΑ 1:35:27 7:57min/km
140 31 401 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:36:30 8:03min/km
141 38 405 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1:38:31 8:13min/km
142 12 352 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Γ 35+ ΠΑΤΡΑ 1:40:58 8:25min/km
143 39 327 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 1:44:09 8:41min/km
144 17 388 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:45:34 8:48min/km
145 18 331 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙ 1:53:20 9:27min/km
146 32 336 ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ COYOTE TEAM 1:53:32 9:28min/km
147 33 337 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ COYOTE TEAM 1:53:32 9:28min/km




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ου ΔΡΟΜΟΥ ΜΝΗΜΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2019
ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1500μ

ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 449 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 0:07:15
2 2 450 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 0:07:53
3 3 451 ΜΙΑΛΗΣ ΘΑΝΟΣ Α 0:08:12
4 4 452 ΤΑΚΕΤΖΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 0:08:15
5 5 453 ΓΕΡΓΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 0:08:43
6 6 454 ΝΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 0:08:54
7 7 455 ΓΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 0:09:05
8 8 456 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 0:09:12
9 9 457 ΖΑΠΡΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ Α 0:09:15
10 10 458 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 0:09:25
11 1 459 ΖΑΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ 0:09:28
12 2 460 ΚΕΚΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Κ 0:09:38
13 11 461 ΧΑΡΑΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Α 0:09:48
14 12 462 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 0:09:56
15 13 463 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 0:10:15
16 14 464 ΓΕΡΓΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 0:10:17
17 15 465 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 0:10:23
18 16 466 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 0:10:32
19 17 467 ΣΙΑΠΑΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 0:10:40
20 18 468 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 0:10:59
21 19 469 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 0:11:25
22 3 470 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Κ 0:11:38
23 4 471 ΓΚΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ 0:11:49
24 5 472 ΒΛΑΔΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ 0:12:21

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Υγιεινή διατροφή: Όταν χάνεται το μέτρο... Ποιες είναι οι καλύτερες τροφές για πρωινό

Posidonios Imimarathonios
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
10 πράγματα που δεν γνωρίζετε για την άσκηση Προετοιμάσου για το πρώτο σου Τρίαθλο!
Ο μικρός Γιωργάκης ήταν ο μεγάλος νικητής στον Ημιμαραθώνιο Τρικάλων Πάντα στο γυρισμό από το γυμναστήριο συναντάς...
Nutrition News

POWERMAN GREECE
Garmin FR family
Hoka
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
26 Φεβ 19
Δοκιμάσαμε το νέο adidas ULTRABOOST 19, το παπούτσι της νέας εποχής του running!
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Ultraboost 19: Rethought. Recoded. Reboosted: Η adidas συνεπής με την ιστορία, έκανε πάλι το θαύμα της για να τρέξουμε με το καλύτερο running παπούτσι ever
17 Φεβ 19
Συνεχίζονται μέχρι 15 Μαρτίου οι εγγραφές για το POWERMAN Greece!
Η μεγαλύτερη διοργάνωση multisport τρέξιμο- ποδηλασία- τρέξιμο μεγάλης απόστασης, το POWERMAN, έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο πανέμορφο Λουτράκι, στις 24 Μαρτίου 2019, με την ονομασία “POWERMAN Greece 2019”. Διοργανωτές του μεγάλου αυτού event είναι η  Διεθνής Ένωση Powerman, (I.P.A.), η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου και ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων
29 Ιαν 19
Δηλωθείτε με την ομάδα του RunningNews.gr στον Μαραθώνιο Ναυπλίου και κερδίστε!
Οι εγγραφές για τη διοργάνωση του Μαραθωνίου Ναυπλίου που θα γίνει στις 3 Μαρτίου 2019 έχουν ανοίξει και το RunningNews.gr σας δίνει τη δυνατότητα αν έχετε επιλέξει αγώνισμα Μαραθώνιο ή Ημιμαραθώνιο να μπείτε αυτόματα στην κλήρωση για δωρεάν διαμονή στο Ξενοδοχείο ΑΜΑΛΙΑ Ναυπλίου 2-3/03/2018.


©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse