New Balance
Thessaloniki Protergia Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Promo Plus Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony Kinvara


Military Marathon
Nea Smirni
Cardio Run
Palamideios Athlos
X-treme Stores
17 Φεβ 08 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2008

ΑΝΔΡΕΣ (12.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1.* 45 ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:29.9
2. 304 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 36:39.0
3.* 48 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:45.0
4.* 44 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36:52.0
5.* 37 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 37:03.0
6.* 9 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:11.0
7.* 2 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ 37:16.0
8.* 12 ΑΚΡΟΥΤ ΝΑΙΜ 1981 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:26.0
9.* 10 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1975 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:33.0
10. 30 ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 38:12.0
11. 31 ΠΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΕΙΤΩΝ 1982 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 38:21.0
12. 46 ΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 38:24.0
13.* 91 ΔΟΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38:25.0
14. 137 ΚΟΥΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1985 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 38:26.0
15.* 36 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38:41.0
16. 201 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 38:54.0
17.* 41 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 38:58.0
18.* 1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 Α.Ε.Κ 39:06.0
19. 202 ΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 39:08.0
20. 469 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 39:21.0
21. 71 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 39:25.0
22. 150 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 39:27.0
23. 56 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 39:30.0
24. 131 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1980 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 39:35.0
25.* 38 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 39:36.0
26. 57 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1985 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 39:42.0
27.* 40 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 39:44.0
28. 130 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 39:49.0
29.* 92 ΚΥΡΙΚΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 39:51.0
30. 114 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1976 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 40:09.0
31.* 270 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40:19.0
32. 79 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1981 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 40:33.0
33. 138 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 40:44.0
34. 345 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1977 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 40:46.0
35. 259 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 40:53.0
36.* 425 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 40:56.0
37. 474 ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 41:02.0
38.* 3 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 Α.Ε.Κ 41:06.0
39.* 241 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 41:09.0
40.* 97 ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 41:10.0
41. 172 ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 1974 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 41:29.0
42. 435 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1980 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 41:34.0
43. 443 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 41:37.0
44.* 426 ΞΥΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1979 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 41:47.0
45.* 271 ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41:52.0
46. 365 ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1979 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 41:53.0
47.* 99 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 41:55.0
48. 88 ΔΟΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1984 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42:00.0
49. 226 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 42:04.0
50.* 427 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1984 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 42:07.0
51. 135 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 42:10.0
52. 195 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1981 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 42:21.0
53. 168 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1982 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42:28.0
54. 466 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1975 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 42:36.0
55. 338 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 ΑΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΙΣ 42:52.0
56. 206 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 42:58.0
57. 171 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 1980 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 43:05.0
58.* 101 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1977 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 43:08.0
59. 15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 43:12.0
60. 194 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 43:16.0
61. 276 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 43:26.0
62. 433 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 43:33.0
63. 465 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1971 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 43:36.0
64.* 93 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 43:38.0
65.* 42 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1985 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 43:50.0
66. 373 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 43:51.0
67. 152 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 44:00.0
68. 112 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1980 Ο.Φ.Η. 44:34.0
69. 385 ΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1985 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 44:48.0
70.* 272 ΠΑΙΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45:13.0
71. 390 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1971 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 45:30.0
72. 282 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 45:32.0
73.* 244 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 46:22.0
74.* 243 ΚΩΤΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 46:25.0
75. 428 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 46:42.0
76. 251 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 46:47.0
77. 391 ΚΟΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1979 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 46:49.0
78. 281 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1966 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 47:29.0
79. 237 ΚΑΝΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 47:31.0
80. 242 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 47:32.0
81. 475 ΚΟΥΛΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1963 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 47:34.0
82. 354 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 47:38.0
83. 470 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1972 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 47:47.0
84. 487 ΚΟΚΟΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1971 ΑΣ ΚΟΤΙΝΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 48:06.0
85. 413 ΧΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 49:04.0
343 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1981 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΑΝΔΡΕΣ Β (8.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1.* 20 ΚΟΚΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25:57.0
2. 197 ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 26:01.0
3. 392 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 26:14.0
4. 49 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26:15.0
5. 169 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26:33.0
6. 331 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26:38.0
7. 94 ΛΕΜΟΝΑΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1987 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26:54.0
8. 310 ΣΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1987 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 26:57.0
9. 215 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 27:11.0
10. 95 ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27:15.0
11.* 17 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27:16.0
12. 72 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 27:21.0
13. 301 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 27:26.0
14. 467 ΜΠΟΟΥΣΤ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 1986 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27:28.0
15. 463 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 27:31.0
16. 436 ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 27:37.0
17.* 16 ΞΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΗ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27:38.0
18. 5 ΖΙΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 Α.Ε.Κ 27:45.0
19. 317 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 27:48.0
20. 18 ΖΙΑΠΑ ΚΩΤΣΟ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27:50.0
21. 90 ΖΑΝΕΒ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 1988 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27:53.0
22. 309 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 27:58.0
23. 19 ΕΒΡΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΡΙ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 27:59.0
24.* 297 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1987 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 28:05.0
25. 153 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1987 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 28:15.0
26. 203 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 28:50.0
27. 414 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 29:01.0
28. 274 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29:29.0
29. 451 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1986 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 29:53.0
30. 32 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 30:05.0
31.* 298 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΘΡΑΣΥ 1986 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 30:32.0
32. 107 ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1986 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 31:11.0
33. 102 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 31:25.0
34. 322 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1988 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31:29.0
35. 417 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1988 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 31:58.0
36.* 299 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ 1988 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 32:07.0
37. 387 ΚΟΛΛΙΑΛΗΣ ΕΤΙΕΝ-ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 32:42.0
38. 473 ΜΠΟΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΕΡΜΙΟΝΙ 32:47.0
39. 260 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1986 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 33:12.0
40. 277 ΚΟΥΛΟΥΜΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 33:46.0
41. 404 ΜΠΙΖΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33:48.0
42. 170 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33:50.0

ΕΦΗΒΟΙ (6.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 198 ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1989 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 18:52.8
2. 118 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:22.7
3. 221 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 19:27.0
4. 230 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΚΕΥΟΣ 1990 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 19:29.0
5. 77 ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟ 1989 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 19:36.0
6.* 22 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19:43.0
7. 393 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 19:53.0
8.* 25 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:05.0
9. 39 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 20:06.0
10. 216 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 20:07.0
11. 165 ΤΑΓΙΕΜΠ ΤΑΓΙΕΜΠ 1989 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20:16.0
12. 471 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 20:24.0
13. 394 ΚΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 20:26.0
14. 186 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 20:28.0
15. 134 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 20:38.0
16. 439 ΤΣΙΤΑΚ ΣΕΖΕΡ 1990 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 20:41.0
17. 318 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20:42.0
18. 398 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20:45.0
19. 238 ΤΕΡΕΖΙΟΥ ΕΝΤΙΣΟΝ 1990 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 20:53.0
20. 252 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ´80 20:56.0
21. 294 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:59.0
22.* 104 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 21:00.0
23. 52 ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21:03.0
24. 154 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1989 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 21:05.0
25. 289 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21:06.0
26. 132 ΚΟΚΟΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 21:08.0
27. 187 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 21:09.0
28.* 103 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 21:21.0
29. 448 ΛΑΜΠΙΤΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 21:31.0
30. 33 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21:34.0
31. 358 ΠΑΝΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1990 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 21:35.0
32. 464 ΤΖΕΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1989 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 21:36.0
33.* 24 ΕΒΡΟ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΚΛΕΙΤΙ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21:39.0
34. 368 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 21:40.0
35. 477 ΜΠΑΡΔΗ ΣΥΛΒΗ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 21:46.0
36. 166 ΑΡΝΤΙΤ ΜΕΤΡΑ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:47.0
37. 81 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 21:50.0
38. 263 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 21:53.0
39. 388 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21:56.0
40. 360 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 22:00.0
41. 109 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22:03.0
42. 329 ΝΤΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 22:08.0
43. 325 ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22:18.0
44. 311 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 22:19.0
45. 319 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1990 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 22:22.0
46. 349 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 22:26.0
47. 84 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 Π.Α.Ο.Κ. 22:32.0
48. 142 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΒΑΙΟΣ 1989 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22:44.0
49. 59 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23:10.0
50. 483 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1990 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 23:18.0
51. 441 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 23:28.0
52.* 105 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23:31.0
53. 378 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 23:37.0
54. 176 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 24:12.0
55. 245 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΦΙΛΙΠ 1990 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 25:40.0

ΠΑΙΔΕΣ (4.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 381 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΤΖΕΙΜΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 12:50.0
2. 211 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 12:51.0
3.* 347 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 12:52.0
4. 364 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:57.0
5. 82 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:01.0
6.* 346 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 13:14.0
7. 231 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13:15.0
8.* 361 ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13:16.0
9. 139 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:17.0
10. 143 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:20.0
11. 121 ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΡΑ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:24.0
12. 188 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:27.0
13. 222 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:33.0
14. 83 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:34.0
15. 66 ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13:35.0
16. 419 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1992 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 13:36.0
17. 127 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13:37.0
18. 399 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13:38.0
19. 199 ΝΟΥΡΤΣΙΑ ΕΡΙΟΝ 1991 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13:38.1
20. 327 ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΧΜΕΤ 1991 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 13:38.5
21. 239 ΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:39.5
22. 78 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 13:42.0
23. 116 ΒΑΝΓΚΕΛΙ ΦΩΤΗΣ 1992 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13:43.0
24. 133 ΤΡΙΦΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 13:43.5
25. 484 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 13:44.0
26. 73 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13:45.0
27. 313 ΜΠΟΣΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΑΝ 1991 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 13:46.0
28.* 27 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:47.0
29.* 155 ΤΡΑΣΑ ΝΤΙΟΝΥΣ 1991 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:48.0
30. 177 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13:49.0
31. 246 ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 13:50.0
32. 476 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1991 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 13:53.0
33.* 218 ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1991 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 13:56.0
34.* 28 ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:58.0
35. 370 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1992 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 14:03.0
36.* 26 ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:05.0
37.* 156 ΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14:06.0
38. 35 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 14:07.0
39. 379 ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 14:08.0
40. 334 ΜΙΚΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 1992 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 14:09.0
41. 262 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1992 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 14:10.0
42. 248 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 14:12.0
43. 326 ΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:13.0
44. 258 ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 14:15.0
45. 136 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14:17.0
46. 249 ΓΚΙΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 14:18.0
47.* 362 ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Δ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14:19.0
48. 442 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΟΔΡΟ 1992 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 14:20.0
49. 382 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 14:22.0
50. 478 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 14:23.0
51. 328 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ 14:24.0
52. 6 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ 14:25.0
53.* 255 ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1992 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ´80 14:26.0
54. 314 ΤΕΡΖΙΟΥ ΚΛΕΙΝΤΕΝ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 14:27.0
55. 420 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1992 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 14:28.0
56. 302 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14:30.0
57. 401 ΜΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:34.0
58. 148 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14:36.0
59.* 217 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 14:41.0
60. 275 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14:42.0
61. 86 ΒΑΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:43.0
62. 288 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 14:44.0
63. 440 ΤΟΥΡΝΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 14:49.0
64. 96 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:50.0
65. 74 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 15:01.0
66. 178 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:14.0
67.* 348 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 15:17.0
68. 204 ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 15:19.0
69.* 253 ΚΡΙΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1991 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ´80 15:31.0
70. 264 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 15:36.0
71.* 254 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1992 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ´80 15:42.0
72. 305 ΣΑΚΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15:53.0
73. 122 ΚΙΡΚΙΝΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:03.0
74. 479 ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1991 "ΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ""ΠΑΛΑΙΣ" 16:14.0
75. 184 ΓΚΡΟΥΖΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΠΟΛΥΧΡΟ 1992 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 16:18.0
76. 480 ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:30.0
77. 212 ΤΣΑΛΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1991 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 16:39.0
78. 406 ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:01.0
79.* 157 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 17:02.0
80.* 363 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 17:08.0
81.* 219 ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 18:26.0

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α (3.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 43 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 9:15.0
2.* 144 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:28.0
3. 330 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 9:36.0
4.* 124 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:37.0
5.* 189 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 9:42.0
6. 280 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 9:47.0
7. 240 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:48.0
8. 376 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9:49.0
9. 196 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1993 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 9:50.0
10. 128 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9:54.0
11. 449 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1994 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 9:55.0
12. 167 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9:56.0
13. 70 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡ 1993 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 9:57.0
14. 223 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9:58.0
15. 432 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 9:59.0
16. 67 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 10:01.0
17.* 422 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:03.0
18.* 145 ΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:06.0
19. 383 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10:10.0
20. 205 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10:13.0
21. 220 ΒΑΡΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 10:14.0
22. 129 ΠΕΜΠΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10:15.0
23. 110 ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1993 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10:16.0
24.* 64 ΧΟΥΣΑ ΣΑΙΜΙΡ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:17.0
25. 261 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 10:18.0
26. 320 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1993 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:19.0
27.* 63 ΚΟΥΓΙΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:20.0
28. 468 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1994 ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10:21.0
29.* 146 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:22.0
30. 108 ΦΩΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1993 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10:23.0
31.* 190 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:24.0
32. 247 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:25.0
33. 351 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 10:26.0
34. 225 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:27.0
35. 371 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 10:28.0
36. 76 ΓΑΓΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:29.0
37. 352 ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 10:29.5
38. 402 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:30.0
39.* 125 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:31.0
40.* 61 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:32.0
41. 303 ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10:33.0
42. 452 ΣΚΑΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 10:34.0
43. 250 ΤΖΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:35.0
44. 266 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10:36.0
45. 341 ΓΑΜΠΙΕΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1994 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10:37.0
46. 359 ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 10:38.0
47. 141 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:39.0
48. 458 ΝΤΑΟΥΤΑΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝ 1993 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:40.0
49. 312 ΣΙΩΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:41.0
50. 456 ΤΣΙΑΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 10:42.0
51. 450 ΟΥΡΟΥΤΣΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ 1994 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 10:42.5
52. 291 ΝΤΟΣΟΝ ΣΙΝΓΚΕ ΡΟΜΠΙΝΣΟ 1993 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:43.0
53. 236 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 10:44.0
54. 55 ΤΟΜΟΡΙ ΣΩΤΗΡ 1993 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 10:45.0
55. 284 ΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10:46.0
56.* 423 ΛΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:48.0
57. 192 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 10:49.0
58. 29 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:50.0
59. 339 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΙΣ 10:51.0
60. 62 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:52.0
61. 472 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΙΧΑΡΔ 1994 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10:53.0
62. 372 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 10:54.0
63.* 424 ΠΕΡΔΕΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:55.0
64. 459 ΚΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 10:56.0
65. 179 ΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10:57.0
66. 316 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1994 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 10:58.0
67. 306 ΤΣΙΟΥΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 10:59.0
68.* 126 ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:01.0
69. 233 ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 11:02.0
70. 65 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11:06.0
71.* 191 ΧΑΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:09.0
72. 285 ΙΣΑΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗ 1993 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11:11.0
73. 87 ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:12.0
74. 256 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ´80 11:15.0
75. 68 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11:16.0
76. 418 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΑΡΚΟΣ 1993 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11:17.0
77. 292 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1994 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 11:18.0
78. 111 ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:19.0
79. 286 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11:20.0
80. 377 ΚΟΥΛΙΑΣΒΙΛΙ ΜΠΑΤΣΟΥΚΙ 1993 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛ 11:28.0
81. 213 ΤΣΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1993 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11:30.0
82. 307 ΜΙΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 11:32.0 224
293 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ (6.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 35 ΤΣΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 1979 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 19:43.2
2. 261 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1981 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19:49.0
3. 14 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 19:59.0
4. 36 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 20:15.0
5. 2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:40.0
6.* 104 ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 1980 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21:06.0
7. 199 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21:18.0
8.* 159 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21:26.0
9.* 160 ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΜΑΓΔΑ 1973 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21:49.0
10.* 161 ΣΛΕΧΤΕΡ-ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΠΕ 1968 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 22:09.0
11.* 105 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 22:14.0
12. 163 ΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 22:17.0
13. 337 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1969 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 22:30.0
14. 269 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1982 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 22:37.0
15. 117 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 22:41.0
16. 166 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1978 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 22:49.0
17. 289 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22:53.0
18. 156 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΡΕΝΑ 1965 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 22:56.0
19. 15 ΣΥΛΛΑΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1970 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23:00.0
20. 164 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 23:07.0
21. 128 ΠΡΕΝΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 23:25.0
22. 225 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 23:30.0
23.* 106 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23:32.0
24. 58 ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ 1969 Ο.Φ.Η. 23:48.0
25. 302 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ 1967 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 24:05.0
26. 335 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 24:16.0
27.* 306 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:25.0
28. 149 ΤΡΙΚΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1981 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24:31.0
29.* 307 ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1981 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:32.0
30. 315 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1982 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 24:37.0
31. 1 ΜΠΛΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 24:39.0
32.* 304 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 1978 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:42.0
33. 162 ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1976 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 24:45.0
34. 89 ΣΚΑΡΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24:46.0
35. 13 ΒΑΡΤΖΑΚΗ ΠΟΛΙΝΑ 1978 Α.Ε.Κ 25:01.0
36. 336 ΤΣΑΚΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1985 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 25:02.0
37. 357 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1977 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 26:32.0
38. 121 ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙ 1985 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 26:49.0
39. 300 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1967 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛ 26:54.0
40. 75 ΜΑΝΤΖΑΦΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27:12.0
41. 224 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1972 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27:30.0
42. 188 ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1983 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 27:36.0
43. 373 ΔΡΙΣΤΕΛΑ ΣΟΦΙΑ 1976 "ΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ""ΠΑΛΑΙΣ" 28:27.0
44. 326 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 29:20.0
45. 330 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1974 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 31:35.0

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Β (4.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1.* 107 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:02.9
2. 186 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1986 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 14:19.0
3. 129 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14:32.0
4.* 108 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1987 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:58.1
5. 189 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 15:03.6
6.* 4 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:18.1
7.* 182 ΖΩΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 15:30.6
8. 143 ΖΥΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15:38.3
9. 338 ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1987 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 15:41.6
10.* 184 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 15:45.4
11. 102 ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΗ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 15:48.9
12. 331 ΜΟΥΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1987 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15:55.0
13. 204 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΧΑΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16:06.6
14. 23 ΜΑΡΑΙΔΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ 1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 16:07.7
15. 190 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16:25.6
16. 64 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΘΩΜΑΙΣ 1987 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 16:30.3
17. 59 ΠΑΤΑ ΟΡΝΕΛΙΑ 1986 Ο.Φ.Η. 16:32.9
18. 90 ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1986 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:42.4
19. 253 ΚΑΦΦΕ ΣΤΕΛΛΑ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 16:45.2
20. 275 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 16:55.4
21. 118 ΚΟΥΤΣΟΥΒΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1987 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 17:04.2
22. 367 ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 17:21.9
23. 103 ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΓΑΠΗ 1986 Π.Α.Ο.Κ. 17:27.9
24. 264 ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17:32.1
25. 379 ΚΑΥΛΑΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΑ 1986 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 17:38.5
26.* 109 ΜΠΕΛΛΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1988 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:00.7
27.* 183 ΖΩΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 18:16.6
28. 29 ΤΖΑΜΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1987 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 18:24.6
29. 76 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18:34.9
30. 268 ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1988 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 18:55.4
31.* 5 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΝΤΙΑ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18:59.9
32. 55 ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 19:03.1
33. 169 ΚΟΛΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 1988 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 19:36.1
34.* 6 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΑΝΙΣΟΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:08.5

ΝΕΑΝΙΔΕΣ (4.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 46 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 14:47.5
2. 78 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΙΝΤΙΑ 1989 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14:52.1
3. 266 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14:58.0
4. 254 ΚΟΛΕ ΔΕΝΙΣΑ 1989 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:02.0
5.* 170 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:08.0
6. 30 ΣΟΚΟΛΙ ΒΙΟΛΑ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 15:09.0
7. 151 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 15:23.0
8.* 171 ΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:26.0
9. 205 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15:44.0
10. 31 ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 15:56.0
11. 39 ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΕΥΑΝΘΙ 1989 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 15:58.0
12. 187 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1990 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 16:00.0
13. 240 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1990 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 16:06.0
14. 359 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1989 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16:23.0
15.* 308 ΛΟΒΕΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 16:26.0
16. 157 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1990 "ΓΑΣ ""Ο ΕΝΙΠΕΥΣ"" ΛΙΤΟ" 16:28.0
17. 145 ΚΑΚΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 16:45.0
18. 110 ΝΑΖΛΙΔΗ ΝΙΚΗ 1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:51.0
19. 324 ΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1990 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:52.0
20. 116 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 17:06.0
21.* 309 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 17:07.0
22. 220 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17:35.0
23. 144 ΡΙΚΑΜΠΙ ΟΥΙΣΑΛ 1990 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17:44.0
24.* 172 ΧΑΡΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18:22.0
25. 178 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 18:37.0
26. 113 ΒΑΧΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 1989 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:39.0
27. 237 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 21:25.0
28.* 310 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 22:40.0

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (3.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 206 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10:28.3
2.* 7 ΤΣΑΚΙΡΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:30.5
3.* 284 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:33.3
4. 173 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:34.0
5. 226 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1991 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 10:35.0
6. 25 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 10:38.0
7. 369 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1992 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 10:48.0
8. 140 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:52.0
9. 346 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 10:53.0
10. 195 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:55.0
11. 71 ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:57.0
12.* 285 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:58.0
13. 174 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:02.0
14. 366 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 11:03.0
15. 196 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11:06.0
16. 32 ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11:07.0
17. 319 ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:08.0
18. 141 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:09.0
19. 216 ΝΤΑΣΚΑ ΑΝΝΑ 1991 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11:10.0
20. 152 ΠΕΣΗ ΚΑΛΥΨΩ 1991 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 11:11.0
21. 33 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11:13.0
22.* 82 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 11:17.0
23. 311 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 11:18.0
24. 217 ΝΤΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11:31.0
25. 231 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 11:34.0
26. 93 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:37.0
27. 197 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 11:38.0
28. 137 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11:41.0
29. 371 ΜΑΡΓΑ ΚΑΙΤΗ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11:43.0
30. 243 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 11:46.0
31. 17 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 11:59.0
32. 133 ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΛΓΑ 1991 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:01.0
33. 21 ΚΑΠΛΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12:02.0
34.* 286 ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 1992 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:06.0
35. 297 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙ 12:08.0
36.* 84 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:09.0
37. 180 ΣΤΡΕΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1992 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 12:12.0
38. 111 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:13.0
39.* 83 ΓΚΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:14.0
40. 20 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12:18.0
41.* 8 ΠΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:19.0
42. 267 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 12:25.0
43. 316 ΓΚΑΡΑΓΚΑΣΙΔΟΥ ΜΗΛΕΝΑ 1991 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ 12:26.0
44. 45 ΚΟΛΑΝΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12:27.0
45. 95 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 12:28.0
46. 276 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 12:29.0
47. 51 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 12:32.0
48. 212 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12:33.0
49. 372 ΤΡΟΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ 1991 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12:36.0
50. 130 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12:37.0
51. 277 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 12:38.0
52.* 9 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:41.0
53. 312 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12:48.0
54. 207 ΚΑΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13:00.0
55. 72 ΚΙΡΚΙΝΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 1991 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:05.0
56. 47 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13:14.0
57. 250 ΧΑΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΕΡΙΚΑΙΤΗ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:21.0
58. 40 ΓΑΓΚΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13:24.0
59. 91 ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:35.0
60. 358 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 13:47.0
61. 211 ΝΑΝΗ ΣΕΜΙΝΑ 1992 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 14:05.0
62. 92 ΚΑΣΚΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1991 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:15.0
345 ΚΟΡΦΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 1992 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (2.000μ)
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 185 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6:40.9
2.* 146 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6:53.0
3. 339 ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 7:05.0
4. 135 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1994 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7:08.0
5. 222 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7:10.0
6.* 245 ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 7:12.0
7.* 10 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:13.0
8.* 175 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:15.0
9. 181 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1993 ΑΓΣ ΡΕΝΤΗ 7:17.0
10.* 54 ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:18.0
11. 201 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 7:20.0
12. 251 ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:23.0
13. 142 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:24.0
14. 112 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7:25.0
15. 262 ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΣΑ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7:27.0
16.* 208 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7:28.0
17.* 85 ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:29.0
18.* 176 ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:30.0
19. 334 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 7:33.0
20.* 213 ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 7:34.0
21.* 11 ΧΑΖΙΖΑ ΑΘΗΝΑ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:35.0
22. 280 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ 1993 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7:36.0
23.* 12 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:37.0
24. 374 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1993 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:38.0
25.* 52 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:40.0
26. 288 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:41.0
27. 80 ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΙΑ 1994 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 7:42.0
28.* 67 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 7:43.0
29.* 147 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7:44.0
30.* 244 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 7:45.0
31.* 96 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7:46.0
32.* 87 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:47.0
33. 134 ΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 7:49.0
34. 218 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 7:50.0
35. 192 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7:51.0
36. 73 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:52.0
37. 74 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:53.0
38. 320 ΧΑΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:54.0
39. 34 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7:55.0
40. 252 ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:56.0
41. 278 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 7:56.1
42. 114 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7:57.0
43. 193 ΖΟΙΤΣΑ ΡΟΞΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7:58.0
44. 238 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΖΕΛΙΚΑ 1994 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 7:58.2
45. 236 ΡΕΝΙΕΡΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:58.4
46. 101 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1993 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7:58.5
47. 329 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 8:01.0
48. 370 ΜΠΟΥΤΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1993 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8:04.0
49.* 177 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8:05.0
50.* 97 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1994 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:06.0
51.* 98 ΓΚΑΛΙΤΣΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ 1994 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:07.0
52. 115 ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΕΝΙΣΑ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8:08.0
53. 22 ΚΟΛΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8:09.0
54.* 256 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:10.0
55. 313 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8:11.0
56. 314 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8:12.0
57.* 88 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 8:13.0
58. 263 ΚΑΠΑΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:14.0
59. 352 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 8:15.0
60.* 209 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8:16.0
61. 122 ΟΥΜΕΡΑΙ ΟΡΝΕΛΑ 1994 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8:17.0
62. 242 ΤΣΑΟΥΣΑΙ ΑΟΥΡΕΛΑ 1994 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8:19.0
63. 281 ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1994 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8:27.0
64. 27 ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1993 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 8:28.0
65. 298 ΒΥΡΛΑ ΜΑΡΙΝΑ 1994 ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙ 8:29.0
66. 259 ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 8:30.0
67.* 248 ΜΑΤΑΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1994 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 8:34.0
68. 368 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1994 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8:35.0
69. 232 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ 1993 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 8:36.0
70. 99 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΑΡΙ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:37.0
71.* 214 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:38.0
72.* 53 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 8:39.0
73.* 148 ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1994 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 8:40.0
74. 139 ΤΣΑΡΝΑ-ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 1994 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 8:41.0
75.* 210 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8:42.0
76. 81 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1994 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 8:43.0
77.* 69 ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 8:44.0
78. 100 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8:45.0
79. 223 ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 8:46.0
80.* 257 ΒΛΑΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:50.0
81.* 68 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 8:51.0
82. 60 ΤΣΙΦΟΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 8:54.0
83. 61 ΤΣΑΡΚΑΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΛΕΞΑ- 1994 ΓΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 8:58.0
84.* 258 ΑΡΛΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1993 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:59.0
85. 168 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΑΘΗΝΑ 1993 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 9:02.0
86. 239 ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 9:19.0
87. 227 ΤΟΠ ΧΑΜΗΔΕ 1994 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 9:49.0
88. 360 ΤΣΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΛΑΙΑ 1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:01.0
89. 138 ΓΛΥΝΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΥΔΟΚΙ 1993 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 10:31.0
90. 233 ΓΑΒΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1994 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 10:33.0
91. 355 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 10:34.0
92.* 215 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10:36.0
93. 28 ΟΣΜΑΝΗ ΣΙΝΤΟΡΕΛΑ-ΕΛΕΝΗ 1993 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:40.0
94. 247 ΤΣΟΥΚΑ ΙΡΕΝΑ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 10:42.0


ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

12.000μ Ανδρών
--------------
1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 6 βαθμοί
2.Πανελλήνιος ΓΣ 20
3.ΠΑΟ 27
4.ΑΕΚ 36
5.ΓΣ Ηρακλής 50
6.Πειραϊκός Σύνδεσμος 52
7.ΑΓΣ Σίθων 62
8.ΓΣ Κηφισιάς 66

4.000μ Ανδρών Β΄
----------------
1.Πανελλήνιος ΓΣ 6 βαθμοί
2.ΠΜΣ Ολυμπιάδα Κομοτηνής 15

6.000μ Εφήβων
-------------
1.Πανελλήνιος ΓΣ 8 βαθμοί
ΓΣ Αμαρουσίου 13

4.000μ Παίδων
-------------
1. ΑΟ Πέλωψ Πάτρας 16 βαθμοί
2.Πανελλήνιος ΓΣ 19
3.ΕΑ Πήγασος Λάρισας 30
4.ΓΣ Σέρρες ´93 30
5.ΓΑΣ Ενιππεύς Λιτοχώρου 36
6.ΠΑΣ Ιωνικός´80 40

3.000μ ΠΠ-Α΄
------------
1.ΑΓΣ Ιωαννίνων 14 βαθμοί
2.ΓΣ Τρικάλων 24
3.ΓΕ Αγρινίου 26
4.ΑΟ Λασιθίου 27
5.ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 2004 29.

6.000μ Γυναικών
---------------
1.ΓΑΣ Ιλισός 9 βαθμοί
2.ΓΣ Ηρακλής 12
3.ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 24

4.000μ Γυναικών Β΄
------------------
1.ΓΣ Ηρακλής 9 βαθμοί
2.ΑΣ Καζώνης Καλύμνου 16
3.Πανελλήνιος ΓΣ 20
4.000μ Νεανίδων
---------------
1.ΓΑΣ Ιλισός 8 βαθμοί
2.ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 13.

3.000μ Κορασίδων
----------------
1.ΣΑΠΚ Νεάπολης 10 Βαθμοί
2.Ολυμπιάδα Πάτρας 17
3.Πανελλήνιος ΓΣ 18

2.000μ ΠΚ Α
-----------
1.Πανελλήνιος ΓΣ 24
2.ΓΑΣ Ιλισός 30
3.ΓΑΣ Ολυμπιάς Μήθυμνας 41
4.ΓΣ Αρκαδίας 42
5.ΕΑ Ρεθυμνιακού 43
6.ΑΕ Ολυμπιάς Πάτρας 46
7.ΑΣ Φίλιππος Βέροιας 55
8.ΓΣ Κηφισιάς 57
9.ΓΣ Λαγκαδά 67
10.ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 73
11.ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαν 83


Η βαθμολογία αξιολόγησης του πρωταθλήματος ανωμάλου δρόμου 2008

Βαθμολογήθηκαν 123 σύλλογοι και η συνολική βαθμολογία που συγκέντρωσαν από τις διάφορες κατηγορίες του αγώνα εμφανίζονται στον παρακάτω πίνακα.

α/α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 716
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 667
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 438
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 399
5 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 309
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 305
7 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 261
8 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 259
9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 255
10 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 253
11 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 225
12 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 221
13 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 220
14 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 218
15 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 208
16 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 200
17 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ/ΡΟΥ 192
18 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 190
19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 186
20 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 182
21 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 179
22 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 177
23 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 177
24 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 174
25 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 163
26 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 163
27 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 151
28 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 151
29 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 150
30 ΑΕ ΜΕΣΟΓ ΑΜΕΙΝΙΑ 144
31 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 143
32 Α.Ε.Κ 133
33 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 126
34 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 125
35 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΜΗΘΥΜΝΑ 122
36 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 114
37 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ 108
38 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 95
39 ΑΠΟ ΕΠΙΔ/ΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 91
40 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 90
41 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 87
42 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΜ 86
43 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 84
44 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 82
45 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 82
46 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 80
47 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 72
48 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 70
49 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 69
50 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 68
51 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝ/ΝΩΝ 66
52 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 66
53 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤ 64
54 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 63
55 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 62
56 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 60
57 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 59
58 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚ 57
59 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ 56
60 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 56
61 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 56
62 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 56
63 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 55
64 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 55
65 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 54
66 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕ 54
67 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 53
68 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡ/ΤΡΑΣ 50
69 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 50
70 ΑΓΣ ΡΕΝΤΗ 49
71 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 49
72 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΟΝΔΩΡ 47
73 Π.Α.Ο.Κ 47
74 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 46
75 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 45
76 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45
77 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 38
78 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 37
79 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 37
80 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 36
81 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 35
82 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 33
83 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 33
84 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 33
85 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 31
86 Ο.Φ.Η 31
87 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤ 31
88 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 31
89 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 29
90 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 29
91 ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 28
92 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 27
93 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25
94 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 21
95 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 20
96 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 20
97 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΖΕΥΣ 20
98 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 20
99 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 19
100 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 18
101 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18
102 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 18
103 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 14
104 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 13
105 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 13
106 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 13
107 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 13
108 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 12
109 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤ 11
110 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ 10
111 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚ 10
112 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 9
113 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8
114 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛ 8
115 ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 7
116 Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓ/ΤΙΟΥ 6
117 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4
118 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 3
119 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 3
120 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3
121 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3
122 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘ 2
123 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 1
ΣΥΝΟΛΟ 11756

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Συνέντευξη με τον Ελληνοαμερικανό υπερμαραθωνοδρόμο και πρεσβευτή του Navarino Challenge, Κωνσταντίνο Καρνάζη στο Runningnews.gr Επίδοση κάτω από 3 ώρες σε Μαραθώνιο. Αξίζει τον κόπο?

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Γιατί μερικοί άνθρωποι πεθαίνουν νωρίς παρότι είναι υγιείς και ζουν υγεινά. Η επιστημονική εξήγηση Παχαίνει πράγματι το φαγητό αργά τη νύχτα;
Θα μπορούσες να κάνεις διαλείμματα με περπάτημα στον αγώνα σου; 16 συχνά λάθη που κάνουν οι τριαθλητές
FitnessPulse

Garmin FR family
Salomon
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
17 Οκτ 18
Γνωρίστε το Garmin® Instinct®: ένα ρολόι με GPS κατασκευασμένο να αντέχει στην ύπαιθρο
Σας παρουσιάζουμε το Instinct, ένα ανθεκτικό ρολόι για την ύπαιθρο με την υποστήριξη δορυφόρων GPS, GLONASS και GALILEO, ενσωματωμένη πυξίδα τριών αξόνων, βαρομετρικό αλτίμετρο
28 Σεπ 18
adidas x Training Squad. Η πιο συναρπαστική training εμπειρία ξεκίνησε αυτή την Τρίτη 02.10 και κάθε Τρίτη. Μην το χάσεις
Λατρεύεις τη γυμναστική και σε ενθουσιάζει το outdoor training στα πιο hot μέρη της Αθήνας; Το adidas x Training Squad έρχεται για να σου προσφέρει την πρόκληση που αναζητούσες μαζί με αμέτρητες outdoor training εμπειρίες!
25 Σεπ 18
ERGO Marathon Expo - Πέμπτη 8 έως Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου
Μη χάσετε την Έκθεση του Αυθεντικού Μαραθωνίου! Γίνετε μέρος της παγκόσμιας γιορτής του αθλητισμού και γνωρίστε πρώτοι όλες τις νέες τάσεις στο χώρο του αθλητισμού, του fitness και του wellness
24 Σεπ 18
Δοκιμάσαμε το νέο Reebok Floatride Run Flexweave!
Γιώργος Σπύρος - Μαρία Μεντζέλου
Η Reebok με την σειρά Floatride Run εδώ και 2-3 χρόνια έχει μπει πολύ δυναμικά στο running, διεκδικώντας μια θέση ανάμεσα στα κορυφαία δρομικά παπούτσια. Αισίως λοιπόν φτάνουμε στην 3η υλοποίηση της σειράς, στο Reebok Floatride Run Flexweave.

©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse