Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete POWERMAN GREECE Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
MIZUNO Horizon
Saucony
Metron Group
Volos Half Marathon
Posidonios Imimarathonios
Almopia road running
Euchidios Athlos
Limni Marathona
CRETE MARATHON
Orliakas Race
Life Run
Agonas Limenon
OPA RUN
X-treme Stores
Lamia Night Run
07 Απρ 19 ← πίσω

4ος Αγώνας 21 Μαθητών (Μακροχώρι), τα αποτελέσματα

4ος Αγώνας 21 Μαθητών (Μακροχώρι)


10 χιλιόμετρα


rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname club Finish Finish_nettime
1 1 1 126 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33 EMA 00:36:27 00:36:26
2 2 2 307 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:36:50 00:36:48
3 1 3 233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 00:38:30 00:38:30
4 1 4 110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:38:45 00:38:40
5 2 5 463 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΣΔΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 00:39:24 00:39:23
6 3 6 462 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 00:39:30 00:39:29
7 4 7 343 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:39:42 00:39:40
8 2 8 177 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:39:56 00:39:55
9 3 9 464 ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΦ RUNNERS ΚΖΝ 00:40:06 00:40:05
10 4 10 417 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΝΤΟΣ 00:40:58 00:40:58
11 1 11 349 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ο,Μ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:42:47 00:42:46
12 3 12 196 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-KRG 00:42:57 00:42:54
13 5 13 457 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 00:43:45 00:43:42
14 4 14 172 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team 00:44:20 00:44:19
15 1 15 289 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:44:21 00:44:15
16 5 16 441 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:44:21 00:44:15
17 6 17 412 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:44:21 00:44:20
18 6 18 415 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Νάουσα Βέρμιο trail 00:44:50 00:44:47
19 7 19 197 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Irenas Training Team 00:44:58 00:44:54
20 7 20 450 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 00:45:00 00:44:57
21 8 21 299 ΞΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 00:45:04 00:44:51
22 2 22 236 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:45:04 00:45:02
23 3 23 324 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:45:33 00:45:31
24 9 24 272 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:45:38 00:45:37
25 10 25 435 ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Kasimis Training 00:45:54 00:45:52
26 5 26 188 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ-ΚΑΝΤΖΙΚΗ 00:45:54 00:45:52
27 11 27 314 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 00:45:54 00:45:52
28 8 28 393 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ P.Elias Vertical Runners 00:45:54 00:45:52
29 6 29 200 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης 00:46:06 00:46:03
30 7 30 103 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makridisteam 00:46:13 00:46:09
31 4 31 304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 00:46:19 00:46:17
32 9 32 338 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:46:28 00:46:23
33 12 33 158 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ανεξάρτητος 00:46:34 00:46:30
34 10 34 321 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Σ.Ε.Β.Α.Σ.Θ 00:46:45 00:46:29
35 8 35 378 ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΓΕΣ ΑΘΛ.ΣΩΜ.ΑμεΑ ΗΜΑΘΙΑΣ & ΣΥΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:46:51 00:46:50
36 13 36 354 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:47:10 00:47:07
37 11 37 244 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 00:47:13 00:46:49
38 14 38 337 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 00:47:19 00:47:14
39 15 39 367 ΤΖΙΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam 00:47:25 00:47:21
40 9 40 292 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ makridisteam 00:47:25 00:47:21
41 10 41 251 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ makridisteam 00:47:37 00:47:33
42 5 42 334 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:47:37 00:47:33
43 11 43 428 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 00:47:43 00:47:34
44 16 44 344 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ makridisteam 00:47:45 00:47:35
45 17 45 226 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ makridisteam 00:47:45 00:47:36
46 18 46 300 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 00:48:07 00:47:58
47 2 47 112 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ/XANTHIRUNNERS 00:48:23 00:48:20
48 19 48 118 ΒΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ 00:48:26 00:48:15
49 12 49 301 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:48:29 00:48:25
50 13 50 192 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:48:36 00:48:31
51 12 51 265 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ /33ΕΜΑ (Ε.Σ) 00:48:36 00:48:35
52 13 52 369 ΤΖΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:48:45 00:48:38
53 6 53 465 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:48:46 00:48:36
54 14 54 383 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 00:49:14 00:49:00
55 15 55 206 ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 00:49:16 00:48:57
56 16 56 432 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 00:49:19 00:49:12
57 20 57 138 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΠΟΛΎΓΥΡΟΣ 00:49:29 00:49:25
58 21 58 331 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:49:31 00:49:19
59 22 59 198 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΜΓ 00:49:35 00:49:32
60 23 60 269 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Runners Edessa 00:49:36 00:49:31
61 17 61 455 ΠΥΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:49:46 00:49:26
62 14 62 114 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:49:48 00:49:47
63 18 63 145 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:49:53 00:49:47
64 15 64 227 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:50:06 00:49:57
65 19 65 104 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam 00:50:08 00:49:58
66 20 66 411 ΤΣΩΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ makridisteam 00:50:09 00:50:00
67 1 1 139 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Giannitsa 00:50:14 00:50:11
68 16 67 371 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:50:26 00:50:19
69 24 68 274 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:50:29 00:50:11
70 2 2 239 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ makridisteam 00:50:35 00:50:29
71 7 69 366 ΤΖΉΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης 00:50:38 00:50:27
72 1 3 149 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper Running Team 00:50:42 00:50:41
73 21 70 162 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 00:50:59 00:50:55
74 25 71 427 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:51:08 00:50:55
75 2 4 255 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 00:51:08 00:50:53
76 26 72 208 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Ναουσα Βέρμιο Trail 00:51:16 00:50:58
77 27 73 140 ΔΑΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 00:51:47 00:51:33
78 28 74 322 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Team 00:51:52 00:51:51
79 22 75 437 ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:51:53 00:51:43
80 17 76 257 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:52:07 00:52:01
81 18 77 250 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 00:52:12 00:52:04
82 29 78 167 ΖΗΓΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 00:52:24 00:52:04
83 23 79 261 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:52:24 00:52:22
84 30 80 176 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:52:25 00:52:22
85 24 81 382 ΤΣΑΚΑΣ ΧΡΙΣΤΌΣ Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωριου 00:52:34 00:52:30
86 19 82 141 ΔΆΝΗΣ ΠΈΤΡΟΣ 00:52:36 00:52:31
87 25 83 421 ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:52:42 00:52:31
88 8 84 247 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:52:54 00:52:42
89 31 85 401 ΤΣΙΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 00:52:55 00:52:43
90 26 86 356 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam 00:53:00 00:52:53
91 32 87 164 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΔ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:53:00 00:52:48
92 33 88 120 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 00:53:01 00:52:49
93 27 89 214 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:53:06 00:52:52
94 3 5 169 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ makridisteam 00:53:08 00:53:01
95 28 90 184 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ makridisteam 00:53:08 00:53:01
96 34 91 469 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:53:28 00:53:19
97 9 92 470 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 00:53:28 00:53:17
98 10 93 471 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:53:28 00:53:18
99 35 94 276 ΜΌΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:53:45 00:53:36
100 29 95 332 ΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ RunTeam111CW 00:53:47 00:53:38
101 30 96 385 ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:53:49 00:53:43
102 3 6 426 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ makridisteam 00:53:51 00:53:44
103 11 97 253 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ makridisteam 00:53:52 00:53:46
104 4 7 448 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΑ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:54:09 00:53:55
105 36 98 277 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:54:17 00:54:02
106 3 99 131 ΓΚΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΒΑΣ 00:54:25 00:54:22
107 37 100 295 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΤΟΜΙΚΟ 00:54:43 00:54:23
108 38 101 318 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:54:51 00:54:37
109 4 102 372 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ makridisteam 00:54:57 00:54:47
110 5 8 291 ΝΑΚΗ ΆΝΝΑ makridisteam 00:54:58 00:54:51
111 31 103 273 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:54:59 00:54:46
112 32 104 459 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 00:55:02 00:54:53
113 12 105 263 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSAS 00:55:04 00:55:00
114 33 106 298 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KOZANI 00:55:06 00:54:49
115 6 9 146 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:55:12 00:55:06
116 34 107 225 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ-ΓΡΕΒΕΝΑ 00:55:13 00:55:11
117 39 108 402 ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:55:27 00:55:18
118 35 109 245 ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΑΝΏΛΗΣ 00:55:27 00:55:17
119 7 10 431 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:55:33 00:55:23
120 20 110 347 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 00:55:38 00:55:32
121 1 111 358 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:55:51 00:55:29
122 21 112 230 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:55:53 00:55:35
123 40 113 173 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:56:03 00:55:55
124 36 114 430 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:56:08 00:55:55
125 22 115 142 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 00:56:10 00:55:48
126 1 11 105 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:56:16 00:56:12
127 8 12 328 ΠΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00:56:17 00:56:02
128 41 116 398 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Ε.Β.Α.Σ. Νάουσας 00:56:22 00:56:11
129 4 13 399 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Ε.Νάουσας 00:56:22 00:56:11
130 13 117 397 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ,Δ,Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:56:46 00:56:27
131 23 118 109 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΤΟΣ ΑΡΚΟΧΩΡΙ 00:57:04 00:57:00
132 2 119 248 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:18 00:57:13
133 37 120 135 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:57:21 00:57:14
134 42 121 447 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:57:30 00:57:08
135 43 122 355 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:57:33 00:57:25
136 38 123 268 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΌ 00:57:35 00:57:34
137 39 124 288 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Βεροια 00:57:48 00:57:37
138 5 125 449 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:58:00 00:57:52
139 40 126 414 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 00:58:01 00:57:41
140 24 127 420 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:58:18 00:58:00
141 41 128 387 ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Biomamas health store 00:58:21 -
142 42 129 195 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 00:58:24 00:58:16
143 25 130 231 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 00:58:29 00:58:16
144 44 131 260 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΕΝΑ" 00:58:31 00:58:21
145 2 14 340 ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00:58:32 00:58:25
146 43 132 234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΌ ΣΏΜΑ 00:58:48 00:58:34
147 14 133 232 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:58:50 00:58:45
148 45 134 458 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:59:02 00:58:53
149 44 135 256 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:59:04 00:58:51
150 3 136 143 ΔΕΜΙΣΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 00:59:13 00:59:00
151 6 137 228 ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:59:20 00:59:06
152 26 138 136 ΓΚΟΥΡΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ www.SAMPRIS.gr 00:59:23 00:59:08
153 5 15 168 ΖΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ www.SAMPRIS.gr 00:59:23 00:59:08
154 3 16 157 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:59:27 00:59:12
155 45 139 403 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SNOW LAND TEAM 00:59:36 00:59:30
156 9 17 297 ΝΙΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:59:36 00:59:31
157 6 18 456 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:59:42 00:59:30
158 46 140 286 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:59:54 00:59:48
159 47 141 444 ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 00:59:59 00:59:47
160 46 142 220 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ KOUPIDINI 01:00:07 00:59:59
161 27 143 361 ΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 01:00:11 00:59:57
162 4 19 305 ΠΑΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ makridisteam 01:00:19 01:00:03
163 10 20 270 ΜΙΣΙΡΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 01:00:24 01:00:11
164 48 144 224 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΕΝΑ" 01:00:34 01:00:20
165 47 145 166 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HEROIC BLOODLINE ULTRA 01:00:45 01:00:39
166 49 146 243 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 01:01:25 01:01:16
167 50 147 363 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ 01:01:40 01:01:24
168 51 148 391 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ skidra 01:01:41 01:01:23
169 28 149 252 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ makridisteam 01:01:42 01:01:27
170 48 150 271 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 01:01:44 01:01:33
171 29 151 180 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:01:57 01:01:42
172 49 152 392 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 01:02:01 01:01:55
173 50 153 384 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Σ.ΔΟΛΙΧΗΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 01:02:07 01:01:55
174 11 21 213 ΚΟΛΛΆΤΟΥ ΦΑΝΉ ΣΧΟΒ 01:02:28 01:02:17
175 51 154 165 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:02:31 01:02:10
176 7 22 124 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 01:02:55 01:02:39
177 8 23 156 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΈΦΗ makridisteam 01:03:04 01:02:58
178 30 155 155 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:03:05 01:03:00
179 31 156 116 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 01:03:07 01:02:52
180 32 157 284 ΜΠΟΓΔΑΜΠΕΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 01:03:09 01:02:48
181 33 158 283 ΜΠΟΓΔΑΜΠΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 01:03:09 01:02:47
182 52 159 375 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Βέροια 01:03:16 01:02:55
183 34 160 386 ΤΣΑΛΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 01:03:24 01:03:08
184 53 161 113 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:03:27 01:03:08
185 54 162 207 ΚΕΛΕΣΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 01:03:51 01:03:40
186 12 24 205 ΚΑΤΣΙΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ FIT TEAM ANASTASIA 01:04:13 01:04:08
187 35 163 445 ΜΠΟΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 01:04:48 01:04:30
188 52 164 280 ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 01:04:52 01:04:41
189 13 25 452 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 01:05:16 01:05:14
190 5 26 222 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΣΑ makridisteam 01:05:20 01:05:11
191 14 27 223 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ makridisteam 01:05:20 01:05:12
192 1 28 254 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ makridisteam 01:05:20 01:05:09
193 53 165 185 ΚΑΛΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ makridisteam 01:05:23 01:05:13
194 36 166 434 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ makridisteam 01:05:32 01:05:12
195 54 167 296 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:05:39 01:05:22
196 37 168 461 ΓΕΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ FIT TEAM 01:06:09 01:06:05
197 55 169 159 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:06:15 01:06:07
198 56 170 186 ΚΑΜΕΝΑΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:06:21 01:06:06
199 55 171 170 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 01:07:01 01:06:41
200 56 172 174 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:08:38 01:08:24
201 57 173 128 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:09:00 01:08:41
202 57 174 315 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΠΑΎΛΟΣ Ανεξάρτητος 01:09:29 01:09:24
203 58 175 451 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01:09:35 01:09:32
204 7 176 453 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:10:10 01:10:08
205 15 29 467 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 01:10:16 01:09:25
206 59 177 285 ΜΠΟΥΓΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:11:01 01:10:43
207 60 178 182 ΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:11:32 01:11:15
208 15 179 241 ΛΑΝΤΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 01:12:46 01:12:34
209 16 180 275 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Team 01:12:53 01:12:39
210 58 181 282 ΜΠΙΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ makridisteam 01:13:09 01:12:49
211 38 182 436 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ makridisteam 01:13:09 01:12:48
212 8 183 416 ΦΡΑΓΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 01:13:28 01:13:10
213 39 184 460 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:13:35 01:13:17
214 2 30 264 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 01:13:38 01:13:24
215 16 31 443 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ 01:14:09 01:14:02
216 40 185 466 ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:14:54 01:14:32
217 59 186 202 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:14:56 01:14:39
218 60 187 203 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:14:57 01:14:40
219 9 32 390 ΤΣΆΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:15:01 01:14:59
220 41 188 377 ΤΟΡΤΟΠΙΔΗΣ ΠΑΎΛΟΣ Μακροχώρι Ημαθίας 01:15:16 01:14:55
221 6 33 290 ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ 01:15:30 01:15:17
222 7 34 345 ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:15:30 01:15:19
223 8 35 395 ΤΣΑΧΟΥΡΊΔΟΥ ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ 01:15:30 01:15:18
224 10 36 442 ΤΖΙΟΓΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 01:15:48 01:15:28
225 61 189 101 SGOUROS GEORGIOS 01:16:46 01:16:30
226 17 190 454 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:17:06 01:17:00
227 11 37 406 ΤΣΙΟΝΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ FIT TEAM ANASTASIA 01:18:40 01:18:36
228 9 38 423 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ RUNNERS EDESSAS 01:18:42 01:18:37
229 62 191 133 ΓΚΟΥΛΓΚΟΥΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:20:49 01:20:43
230 42 192 194 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 01:21:21 01:21:16
231 10 39 468 ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:25:52 01:25:01
232 12 40 293 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 01:25:52 01:25:32
233 61 193 336 ΣΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ www.SAMPRIS.gr 01:25:53 01:25:34
234 63 194 134 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 01:26:52 01:26:33
235 9 195 129 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑ 01:27:02 01:26:50
236 18 196 199 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:28:12 01:28:09
237 19 197 439 ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΙΔΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ makridisteam 01:28:12 01:28:00
238 13 41 446 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:28:27 01:28:05
239 14 42 408 ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:28:28 01:28:06
240 15 43 352 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΈΝΗ 01:28:28 01:28:05
DNF DNF DNF 102 ΑΓΓΕΛΉΣ ΒΑΣΊΛΗΣ - -
DNF DNF DNF 438 ΜΠΟΥΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - -
DNF DNF DNF 409 ΤΣΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - -
DNS DNS DNS 410 ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ One Step Beyond-Endurance team - -
DNS DNS DNS 144 ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΔΟΕ - -
DNS DNS DNS 495 Surname 495 Name 495 - -
DNS DNS DNS 496 Surname 496 Name 496 - -
DNS DNS DNS 429 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 259 ΜΑΤΆΤΗΣ ΘΩΜΆΣ Ανεξάρτητος Θεσσαλονίκη - -
DNS DNS DNS 127 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 309 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - -
DNS DNS DNS 376 ΤΟΠΑΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ L.M.S - -
DNS DNS DNS 379 ΤΟΎΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΗΛΊΑΣ - -
DNS DNS DNS 111 ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ - -
DNS DNS DNS 510 Surname 510 Name 510 - -
DNS DNS DNS 526 Surname 526 Name 526 - -
DNS DNS DNS 508 Surname 508 Name 508 - -
DNS DNS DNS 240 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ - -
DNS DNS DNS 179 ΙΩΑΝΝΊΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - -
DNS DNS DNS 154 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 490 Surname 490 Name 490 - -
DNS DNS DNS 190 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ - -
DNS DNS DNS 388 ΤΣΑΝΑΚΤΣΊΔΗΣ ΝΙΚΗΦΌΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ). - -
DNS DNS DNS 413 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - -
DNS DNS DNS 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 501 Surname 501 Name 501 - -
DNS DNS DNS 517 Surname 517 Name 517 - -
DNS DNS DNS 484 Surname 484 Name 484 - -
DNS DNS DNS 485 Surname 485 Name 485 - -
DNS DNS DNS 218 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΝΑΤΆΣΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 151 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - -
DNS DNS DNS 152 ΔΟΥΛΛΓΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - -
DNS DNS DNS 404 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Βέροια - -
DNS DNS DNS 419 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ptolemaida - -
DNS DNS DNS 267 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 317 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ - -
DNS DNS DNS 320 ΠΑΣΧΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - -
DNS DNS DNS 351 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ - -
DNS DNS DNS 353 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Paok fc - -
DNS DNS DNS 475 Surname 475 Name 475 - -
DNS DNS DNS 482 Surname 482 Name 482 - -
DNS DNS DNS 491 Surname 491 Name 491 - -
DNS DNS DNS 246 ΛΙΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ RUNNERS EDESSA - -
DNS DNS DNS 525 Surname 525 Name 525 - -
DNS DNS DNS 221 ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ - -
DNS DNS DNS 330 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΛ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣ - -
DNS DNS DNS 341 ΣΕΑΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΊΟΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης - -
DNS DNS DNS 348 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 130 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 132 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 357 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ - -
DNS DNS DNS 364 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. - -
DNS DNS DNS 380 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΚ - -
DNS DNS DNS 229 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ - -
DNS DNS DNS 238 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Ο ΕΟΡΔΑΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 249 ΜΑΓΓΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Euromedica Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης - -
DNS DNS DNS 472 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - -
DNS DNS DNS 474 Surname 474 Name 474 - -
DNS DNS DNS 483 Surname 483 Name 483 - -
DNS DNS DNS 488 Surname 488 Name 488 - -
DNS DNS DNS 497 Surname 497 Name 497 - -
DNS DNS DNS 215 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - -
DNS DNS DNS 506 Surname 506 Name 506 - -
DNS DNS DNS 422 ΧΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Ανεξάρτητη - -
DNS DNS DNS 163 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ - -
DNS DNS DNS 181 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ Omg - -
DNS DNS DNS 433 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ - -
DNS DNS DNS 374 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - -
DNS DNS DNS 381 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 115 ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΟΡΤΙΆΤΗΣ - -
DNS DNS DNS 279 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ - -
DNS DNS DNS 281 ΜΠΙΜΠΟΥ ΓΙΑΝΝΑ - -
DNS DNS DNS 313 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 333 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης - -
DNS DNS DNS 365 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΊΑ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis - -
DNS DNS DNS 175 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ - -
DNS DNS DNS 512 Surname 512 Name 512 - -
DNS DNS DNS 527 Surname 527 Name 527 - -
DNS DNS DNS 528 Surname 528 Name 528 - -
DNS DNS DNS 529 Surname 529 Name 529 - -
DNS DNS DNS 193 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΙΑ - -
DNS DNS DNS 210 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 211 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 108 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 362 ΤΕΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - -
DNS DNS DNS 262 ΜΑΥΡΑΓΚΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ-GIANNOULAKIS TRAINING - -
DNS DNS DNS 294 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 342 ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Paok fc - -
DNS DNS DNS 310 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ ΣΧΟΒ - -
DNS DNS DNS 311 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΣΧΟΒ - -
DNS DNS DNS 242 ΛΑΠΠΑΣ ΣΑΚΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 400 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ makridisteam - -
DNS DNS DNS 418 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 153 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ RUNNERS EDESSAS - -
DNS DNS DNS 302 ΠΑΛΟΎΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ - -
DNS DNS DNS 303 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΜΓ - -
DNS DNS DNS 119 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - -
DNS DNS DNS 502 Surname 502 Name 502 - -
DNS DNS DNS 503 Surname 503 Name 503 - -
DNS DNS DNS 504 Surname 504 Name 504 - -
DNS DNS DNS 521 Surname 521 Name 521 - -
DNS DNS DNS 219 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ Θεσσαλονικης - -
DNS DNS DNS 235 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ ΘΕΌΔΩΡΟΣ Omg - -
DNS DNS DNS 237 ΛΑΓΔΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - -
DNS DNS DNS 183 ΚΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - -
DNS DNS DNS 201 ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 407 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 316 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 323 ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ FIT TEAM ANASTASIA - -
DNS DNS DNS 339 ΣΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Αθλητική Ένωση Αστυνομίας - -
DNS DNS DNS 346 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης - -
DNS DNS DNS 121 ΒΑΣΙΛΕΙΆΔΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ Makroxori - -
DNS DNS DNS 123 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis - -
DNS DNS DNS 516 Surname 516 Name 516 - -
DNS DNS DNS 480 Surname 480 Name 480 - -
DNS DNS DNS 489 Surname 489 Name 489 - -
DNS DNS DNS 498 Surname 498 Name 498 - -
DNS DNS DNS 187 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ makridisteam - -
DNS DNS DNS 189 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - -
DNS DNS DNS 191 ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ - -
DNS DNS DNS 117 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ - -
DNS DNS DNS 319 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 287 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΆΝΤΟΥ - -
DNS DNS DNS 335 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis - -
DNS DNS DNS 350 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - -
DNS DNS DNS 368 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 370 ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 486 Surname 486 Name 486 - -
DNS DNS DNS 487 Surname 487 Name 487 - -
DNS DNS DNS 150 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ - -
DNS DNS DNS 518 Surname 518 Name 518 - -
DNS DNS DNS 519 Surname 519 Name 519 - -
DNS DNS DNS 520 Surname 520 Name 520 - -
DNS DNS DNS 217 ΚΟΥΚΟΥΣΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ - -
DNS DNS DNS 171 ΘΕΟΔΩΡΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 473 Surname 473 Name 473 - -
DNS DNS DNS 212 ΚΟΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - -
DNS DNS DNS 216 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 107 ΑΔΑΜΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 500 Surname 500 Name 500 - -
DNS DNS DNS 505 Surname 505 Name 505 - -
DNS DNS DNS 507 Surname 507 Name 507 - -
DNS DNS DNS 514 Surname 514 Name 514 - -
DNS DNS DNS 523 Surname 523 Name 523 - -
DNS DNS DNS 425 ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 405 ΤΣΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κατερίνη - -
DNS DNS DNS 148 ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΛΡΞΑΝΔΡΕΙΑ - -
DNS DNS DNS 396 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ RUNNING TEAM ΕΛ.ΑΣ. - -
DNS DNS DNS 266 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 373 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΡΟΙΑ - -
DNS DNS DNS 389 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ - -
DNS DNS DNS 137 ΓΚΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 424 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EDESSA - -
DNS DNS DNS 122 ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 306 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 308 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 329 ΠΟΖΙΆΔΗΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 440 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ - -
DNS DNS DNS 481 Surname 481 Name 481 - -
DNS DNS DNS 204 ΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΩ - -
DNS DNS DNS 106 ΑΔΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 499 Surname 499 Name 499 - -
DNS DNS DNS 513 Surname 513 Name 513 - -
DNS DNS DNS 515 Surname 515 Name 515 - -
DNS DNS DNS 522 Surname 522 Name 522 - -
DNS DNS DNS 524 Surname 524 Name 524 - -
DNS DNS DNS 312 ΠΑΠΑΘΕΟΔΏΡΟΥ ΕΙΡΉΝΗ - -
DNS DNS DNS 258 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 160 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΑΓΑΘΗ - -
DNS DNS DNS 161 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ - -
DNS DNS DNS 178 ΙΩΑΝΝΊΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 278 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 325 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Μ.Γ. - -
DNS DNS DNS 326 ΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - -
DNS DNS DNS 327 ΠΙΤΣΙΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ - -
DNS DNS DNS 359 ΤΑΤΣΗ ΩΡΑΙΑ - -
DNS DNS DNS 360 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 125 ΒΟΥΛΒΟΥΤΖΉ ΚΟΡΝΗΛΊΑ - -
DNS DNS DNS 394 ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΖΕΥΣ - -
DNS DNS DNS 509 Surname 509 Name 509 - -
DNS DNS DNS 511 Surname 511 Name 511 - -
DNS DNS DNS 476 Surname 476 Name 476 - -
DNS DNS DNS 477 Surname 477 Name 477 - -
DNS DNS DNS 478 Surname 478 Name 478 - -
DNS DNS DNS 479 Surname 479 Name 479 - -
DNS DNS DNS 492 Surname 492 Name 492 - -
DNS DNS DNS 493 Surname 493 Name 493 - -
DNS DNS DNS 494 Surname 494 Name 494 - -
DNS DNS DNS 209 ΚΙΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - -
DQF DQF DQF 530 Surname 530 Name 530 - -
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Σαλταδόροι στο Μαραθώνιο υπήρχαν πάντα! Διαβάστε μια ιστορία απάτης του …1948 2.06.53: το «παγκόσμιο ρεκόρ» του Μιχάλη Κούση, που δεν αναγνωρίστηκε ποτέ

Posidonios Imimarathonios
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
10 πράγματα που δεν γνωρίζετε για την άσκηση Προετοιμάσου για το πρώτο σου Τρίαθλο!
Καραγεωργάκη-Σορολή ρεκόρ masters στον «ημι» της Αθήνας Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2019
Nutrition News

Garmin FR family
Brooks
Business Run
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
16 Απρ 19
Άνοιξαν οι εγγραφές για το Kids Aquathlon Rafina που θα γίνει στις 11 Μαΐου 2019
Ο Δ.Ο.Π.Α.Π. Ραφήνας – Πικερμίου και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου συνδιοργανώνουν το Σάββατο 11 Μαϊου 2019 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ραφήνας την 3η παιδική-αναπτυξιακή ημερίδα Aquathlon (Κολύμβηση+Τρέξιμο) Ραφήνας με τον διακριτικό τίτλο "Kids Aquathlon Rafina 2019".
11 Απρ 19
Οι adidas Runners Athens και η INTERSPORT σε προσκαλούν σε νέες running διαδρομές στα βόρεια & νότια προάστια!
Οι adidas Runners Athens δίνουν ραντεβού για τρέξιμο κάθε Τρίτη στο κατάστημα INTERSPORT στη Γλυφάδα και κάθε Πέμπτη στο κατάστημα INTERSPORT στο THE MALL ATHENS.
02 Απρ 19
SOLAR RUN CHALLENGE adidas και Intersport σε καλούν να τρέξεις, να ξεπεράσεις τα όριά σου και να κερδίσεις
adidas και Intersport σε καλούν να τρέξεις, να ξεπεράσεις τα όριά σου και να κερδίσεις. Από την 21η Μαρτίου, κατέγραψε τα χιλιόμετρα που τρέχεις στην digital πλατφόρμα Solar Run Challenge και κέρδισε πλούσια δώρα ανάλογα με τις επιδόσεις σου
01 Απρ 19
Το Cosmos ULTRABOOST19 Run, ο αγώνας θεσμός στο Ηράκλειο, έδωσε τον πιο reboosted παλμό στην πόλη
Περισσότεροι από 2.000 δρομείς κάθε ηλικίας απόλαυσαν μια νέα εμπειρία τρεξίματος στο "Cosmos ULTRABOOST19 Run", που πραγματοποιήθηκε για 3η συνεχόμενη χρονιά, την Κυριακή 24.03, από το Cosmos Sport,


©2005-2019 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse