Athens Marathon Vrtual
Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
X-treme Stores

14 Ιουλ 19 ← πίσω

9ος Αγώνας Ορεινού Τρεξίματος Ξηρολιβάδου, τα αποτελέσματα

9ος Αγώνας Ορεινού Τρεξίματος Ξηρολιβάδου


14 χιλιόμετρα


rank age group rank lastname firstname club agegroup Finish Finish_nettime
1 1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Arla protein running team M 00:53:05 00:53:05
2 2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ. ΚΙΛΚΙΣ - KTG M 00:54:36 00:54:35
3 3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 00:57:04 00:57:04
4 1 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JT COACHING-V15 M40-44 00:58:13 00:58:12
5 1 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M50-54 00:58:26 00:58:25
6 1 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Salomon Hellas/KOURKOURIKIS TRAINING GR M45-49 00:58:45 00:58:45
7 1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ M35-39 00:59:29 00:59:27
8 4 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 00:59:49 00:59:48
9 2 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45-49 01:00:27 01:00:27
10 2 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M35-39 01:00:42 01:00:42
11 3 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M35-39 01:01:07 01:01:07
12 2 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50-54 01:02:03 01:02:03
13 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M50-54 01:02:25 01:02:24
14 5 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Snowland M 01:02:38 01:02:38
15 4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ/KRG M35-39 01:02:53 01:02:52
16 3 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 01:03:10 01:03:08
17 2 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ KTG/AIAS KILKIS M40-44 01:03:38 01:03:34
18 3 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Ομάδα Μαραθώνιου Γιαννιτσών M40-44 01:03:56 01:03:51
19 6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 01:04:15 01:04:13
20 4 ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 01:04:32 01:04:27
21 1 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 01:04:48 01:04:42
22 4 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OSB_ET/ Drama Runners M40-44 01:05:22 01:05:20
23 5 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ M35-39 01:06:02 01:06:00
24 1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Xanthi Ranners M55+ 01:06:05 01:05:54
25 6 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M35-39 01:06:14 01:06:12
26 4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Σδβολο M50-54 01:06:28 01:06:22
27 7 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ M 01:06:28 01:06:28
28 5 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σδβολου M45-49 01:06:30 01:06:25
29 5 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π M40-44 01:06:45 01:06:45
30 2 ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ North Adventure Kastoria F 01:07:01 01:07:01
31 5 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DrymosRunning Team M50-54 01:07:07 01:07:04
32 7 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ M35-39 01:07:24 01:07:20
33 6 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ M50-54 01:08:02 01:08:00
34 6 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M40-44 01:08:16 01:07:55
35 2 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55+ 01:08:56 01:08:51
36 7 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50-54 01:09:50 01:09:43
37 7 ΜΠΟΥΝΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40-44 01:10:06 01:10:02
38 6 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45-49 01:10:30 01:10:24
39 7 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ RUNNERS EDESSA M45-49 01:10:36 01:10:20
40 8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ M 01:10:47 01:10:31
41 8 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Βέροιας/Minas Coaching Team M35-39 01:10:50 01:10:49
42 3 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M55+ 01:10:53 01:10:51
43 9 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M35-39 01:10:56 01:10:47
44 8 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 01:11:04 01:11:01
45 4 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Kastoria M55+ 01:11:21 01:11:20
46 8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M50-54 01:11:26 01:11:13
47 5 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55+ 01:11:32 01:11:28
48 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M35-39 01:11:36 01:11:31
49 11 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ομάδα μαραθωνίου γιαννιτσων M35-39 01:11:45 01:11:39
50 6 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ M55+ 01:11:54 01:11:48
51 12 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team Thessaloniki M35-39 01:12:07 01:12:04
52 7 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS M55+ 01:12:19 01:12:13
53 13 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M35-39 01:12:40 01:12:30
54 8 ΔΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M40-44 01:12:45 01:12:41
55 9 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Runners Edessa M45-49 01:12:46 01:12:29
56 9 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ M 01:12:47 01:12:31
57 10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 01:13:07 01:12:45
58 14 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M35-39 01:13:26 01:13:08
59 15 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MOUNTAIN TRAINING SOLUTUONS M35-39 01:13:30 01:13:29
60 16 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΔΥΓ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M35-39 01:13:32 01:13:26
61 8 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M55+ 01:13:32 01:13:28
62 9 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M50-54 01:13:54 01:13:51
63 10 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45-49 01:14:10 01:13:59
64 10 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M50-54 01:14:48 01:14:33
65 11 ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ NIKOS M 01:14:51 01:14:33
66 12 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM M 01:15:07 01:14:52
67 9 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M55+ 01:15:16 01:15:16
68 9 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ RoussRun M40-44 01:15:24 01:15:20
69 13 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 01:15:34 01:15:32
70 11 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M50-54 01:15:36 01:15:19
71 1 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ζευς Πιερίας F45+ 01:15:44 01:15:42
72 10 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ M55+ 01:15:47 01:15:41
73 10 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M40-44 01:16:06 01:15:56
74 11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φ.Ο.Σ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ M45-49 01:16:17 01:16:04
75 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΜΓ M45-49 01:16:27 01:16:19
76 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M55+ 01:16:49 01:16:44
77 12 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M50-54 01:16:55 01:16:45
78 11 ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ M40-44 01:16:59 01:16:53
79 17 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ M35-39 01:17:05 01:16:56
80 18 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M35-39 01:17:11 01:17:09
81 14 ΡΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - M 01:17:17 01:17:02
82 13 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 01:17:17 01:17:11
83 2 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45+ 01:17:25 01:17:17
84 15 ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Ref runners ΣΔΥΚ M 01:17:26 01:17:24
85 12 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ BODY ACTIVE GYM M40-44 01:17:29 01:17:28
86 14 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M45-49 01:17:30 01:17:13
87 15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M45-49 01:17:46 01:17:25
88 12 ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 01:17:55 01:17:49
89 13 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M40-44 01:17:57 01:17:53
90 16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οι Σαλίγκαροι M 01:17:58 01:17:43
91 17 ΜΙΖΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 01:18:01 01:17:46
92 14 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ M40-44 01:18:05 01:18:02
93 19 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M35-39 01:18:10 01:18:01
94 18 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ M 01:18:16 01:18:15
95 16 ΖΙΩΓΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΑΤΟΡΙΑΣ M45-49 01:18:16 01:18:11
96 17 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M45-49 01:18:23 01:18:10
97 3 ΠΙΠΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 01:18:33 01:18:25
98 15 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M40-44 01:18:39 01:18:19
99 13 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ SEVAS ΝΑΟΥΣΑ M55+ 01:18:48 01:18:42
100 14 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ M55+ 01:18:54 01:18:50
101 16 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M40-44 01:18:54 01:18:43
102 15 ΛΙΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M55+ 01:19:04 01:18:44
103 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ MAKRIDIS TEAM F35-44 01:19:12 01:19:09
104 16 ΒΕΛΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΣΣ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ M55+ 01:19:16 01:19:04
105 18 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M45-49 01:19:51 01:19:39
106 4 KALLAY MARIANNA KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F 01:19:59 01:19:58
107 20 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MAKRIDIS TEAM M35-39 01:20:24 01:20:15
108 13 ΦΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50-54 01:20:25 01:20:17
109 17 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ M55+ 01:20:32 01:20:24
110 17 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-44 01:20:47 01:20:29
111 2 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP F35-44 01:20:57 01:20:56
112 18 ΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 01:21:08 01:20:46
113 19 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εδεσσα M 01:21:14 01:20:56
114 18 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M55+ 01:21:21 01:21:14
115 20 ΦΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M 01:21:23 01:21:05
116 21 ΒΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 01:21:26 01:20:55
117 22 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M 01:21:36 01:21:11
118 19 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ M40-44 01:22:01 01:21:58
119 20 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M40-44 01:22:14 01:21:53
120 23 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 01:22:18 01:22:04
121 19 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M55+ 01:22:23 01:22:03
122 21 ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ TRAINING GROUP M40-44 01:22:27 01:22:18
123 22 ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40-44 01:22:39 01:22:35
124 19 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξαρτητος M45-49 01:22:39 01:22:35
125 20 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45-49 01:22:45 01:22:27
126 21 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης M45-49 01:22:47 01:22:27
127 24 ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ.Π ΑΣΣΟΣ M 01:22:47 01:22:28
128 20 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55+ 01:22:49 01:22:42
129 23 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40-44 01:23:03 01:22:42
130 24 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Θεσσαλονίκη M40-44 01:23:09 01:22:46
131 3 ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ STT (Salonica Triathlon Team) F35-44 01:23:16 01:22:52
132 14 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M50-54 01:23:16 01:22:52
133 15 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M50-54 01:23:21 01:23:16
134 22 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ M45-49 01:23:21 01:23:09
135 25 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ M 01:23:30 01:23:15
136 26 ΜΑΝΑΜΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 01:23:30 01:23:06
137 16 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M50-54 01:23:30 01:23:11
138 21 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Κιλκίς M55+ 01:23:33 01:23:09
139 22 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ M55+ 01:23:37 01:23:22
140 23 ΠΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΘ M45-49 01:23:48 01:23:25
141 23 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΆΝΗΣ M55+ 01:23:49 01:23:36
142 17 ΖΑΡΕΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M50-54 01:23:51 01:23:34
143 24 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M55+ 01:23:54 01:23:43
144 5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper running team Thessalonikis F 01:24:11 01:24:09
145 24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΒ M45-49 01:24:12 01:23:40
146 18 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Thessaloniki M50-54 01:24:14 01:23:58
147 25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 01:24:19 01:24:17
148 25 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ.ΠΙΕΡΙΑΣ M40-44 01:24:19 01:24:18
149 27 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ AJAX ΗΜΑΘΙΑΣ M 01:24:22 01:24:10
150 6 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ MakridisTeam F 01:24:26 01:24:16
151 28 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ M 01:24:33 01:24:01
152 19 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ αρης M50-54 01:24:34 01:24:00
153 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Auth running team F 01:24:49 01:24:33
154 21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M35-39 01:25:03 01:24:49
155 20 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M50-54 01:25:21 01:24:49
156 25 ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55+ 01:25:28 01:25:26
157 26 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Θ M55+ 01:25:33 01:25:18
158 22 ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M35-39 01:25:41 01:25:25
159 3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ F45+ 01:25:45 01:25:22
160 27 ΔΑΓΛΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M55+ 01:25:45 01:25:09
161 26 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M40-44 01:25:49 01:25:26
162 21 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M50-54 01:25:52 01:25:40
163 26 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 01:26:09 01:26:02
164 28 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M55+ 01:26:16 01:25:58
165 27 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M45-49 01:26:32 01:25:59
166 27 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ M40-44 01:26:32 01:26:19
167 23 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ M35-39 01:26:44 01:26:30
168 28 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΕΔΑ M40-44 01:26:52 01:26:50
169 22 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 01:27:13 01:26:57
170 28 MARGGRAF SEBASTIAN M45-49 01:27:16 01:26:51
171 29 ΣΑΧΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M45-49 01:27:35 01:27:04
172 30 ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M45-49 01:27:36 01:27:30
173 29 ΜΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 01:27:38 01:27:27
174 30 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M55+ 01:27:40 01:27:07
175 31 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ M45-49 01:27:42 01:27:19
176 32 ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45-49 01:27:43 01:27:34
177 29 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΘ M40-44 01:27:44 01:27:33
178 30 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M40-44 01:27:45 01:27:20
179 33 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M45-49 01:27:45 01:27:12
180 31 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M40-44 01:27:48 01:27:29
181 31 ΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M55+ 01:27:49 01:27:23
182 23 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M50-54 01:27:56 01:27:45
183 24 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . M50-54 01:28:09 01:28:03
184 34 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 01:28:09 01:28:04
185 29 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 01:28:18 01:27:45
186 32 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M40-44 01:28:21 01:28:08
187 8 ΚΟΡΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ F 01:28:22 01:28:00
188 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M55+ 01:28:22 01:27:52
189 4 ΠΟΡΝΑΛΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ Xanthi runners F35-44 01:28:27 01:28:17
190 24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M35-39 01:28:27 01:28:07
191 30 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ M 01:28:32 01:28:08
192 33 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΔΥΘ M55+ 01:28:43 01:28:29
193 33 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40-44 01:28:45 01:28:29
194 35 ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M45-49 01:28:46 01:28:31
195 36 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΓ M45-49 01:28:52 01:28:48
196 25 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M50-54 01:28:53 01:28:27
197 26 ΜΠΙΖΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 01:28:58 01:28:24
198 27 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 01:28:58 01:28:25
199 28 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ markos team M50-54 01:29:00 01:28:30
200 34 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M40-44 01:29:01 01:28:31
201 37 ΣΤΆΜΟΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ M45-49 01:29:02 01:28:42
202 29 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ https://dromika.wordpress.com M50-54 01:29:07 01:29:00
203 34 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55+ 01:29:07 01:28:45
204 25 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M35-39 01:29:45 01:29:13
205 5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ F35-44 01:29:46 01:29:33
206 4 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ F45+ 01:29:53 01:29:43
207 31 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M 01:30:18 01:29:52
208 35 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΣ M55+ 01:30:19 01:29:47
209 35 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40-44 01:30:24 01:30:23
210 26 ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ M35-39 01:30:45 01:30:31
211 38 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M45-49 01:30:50 01:30:23
212 32 ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κοζανη M 01:30:51 01:30:21
213 36 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M40-44 01:31:10 01:31:02
214 33 ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανεξάρτητος M 01:31:17 01:31:02
215 6 ΚΥΡΤΣΗ ΔIΑΜΑΝΤΩ Surf Coast Trail Runners F35-44 01:31:31 01:31:07
216 34 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 01:32:01 01:31:42
217 36 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M55+ 01:32:14 01:31:55
218 30 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ M50-54 01:32:19 01:32:12
219 5 ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F45+ 01:32:24 01:32:15
220 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M45-49 01:32:36 01:32:09
221 31 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M50-54 01:32:39 01:32:13
222 9 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ.Θ F 01:32:43 01:32:28
223 37 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 01:32:51 01:32:24
224 40 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δρομέων Σταυρου M45-49 01:33:05 01:32:44
225 41 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δρομέων Σταυρου M45-49 01:33:06 01:32:35
226 38 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ M40-44 01:33:11 01:33:09
227 42 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 01:33:15 01:32:44
228 10 ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ F 01:33:16 01:33:07
229 11 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ F 01:33:17 01:32:58
230 12 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ F 01:33:17 01:32:59
231 7 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis F35-44 01:33:24 01:33:12
232 35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 01:33:30 01:33:07
233 6 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F45+ 01:33:59 01:33:40
234 27 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ M35-39 01:34:04 01:34:00
235 36 ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ M 01:34:08 01:33:37
236 39 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M40-44 01:34:22 01:34:11
237 32 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ M50-54 01:34:27 01:33:55
238 37 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M55+ 01:34:57 01:34:38
239 7 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ F45+ 01:35:04 01:35:01
240 38 ΑΓΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55+ 01:35:14 01:34:51
241 43 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M45-49 01:35:32 01:35:07
242 40 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M40-44 01:35:50 01:35:46
243 33 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M50-54 01:35:52 01:35:24
244 34 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M50-54 01:35:54 01:35:26
245 35 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M50-54 01:36:06 01:35:31
246 39 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M55+ 01:36:10 01:35:41
247 37 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σαλιγγαροι M 01:37:14 01:37:00
248 44 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Runners Edessa M45-49 01:37:18 01:37:01
249 8 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΜΓ F35-44 01:37:23 01:37:16
250 9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ F35-44 01:37:23 01:37:16
251 41 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΜΓ M40-44 01:37:23 01:37:16
252 40 ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΜΓ M55+ 01:37:23 01:37:16
253 45 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 01:37:23 01:37:17
254 28 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M35-39 01:37:23 01:36:51
255 38 ΧΑΡΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οι σαλιγκαροι M 01:38:30 01:38:17
256 42 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M40-44 01:38:33 01:38:11
257 36 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ KOUPIDINI M50-54 01:39:05 01:38:53
258 43 ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 01:39:22 01:39:00
259 37 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M50-54 01:39:28 01:39:00
260 29 ΤΣΑΠΑΣ XRISTOS skidra M35-39 01:39:56 01:39:53
261 30 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35-39 01:39:59 01:39:51
262 31 ΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M35-39 01:40:09 01:39:34
263 41 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΑΣ M55+ 01:40:50 01:40:23
264 8 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΏΤΑ ΤΡΑΧΙΝΑ F45+ 01:40:54 01:40:52
265 44 ΤΕΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ M40-44 01:41:03 01:40:36
266 46 ΜΠΟΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M45-49 01:41:03 01:40:37
267 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M45-49 01:41:18 01:41:00
268 10 ΜΗΤΣΙΑΡΑ SOFIA F35-44 01:41:27 01:41:16
269 9 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΔΥΘ F45+ 01:41:28 01:41:17
270 13 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ F 01:41:54 01:41:40
271 10 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΡΑΜΠΕΑ F45+ 01:41:56 01:41:53
272 11 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΊΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ F45+ 01:42:10 01:42:04
273 39 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 01:42:31 01:42:16
274 38 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M50-54 01:43:10 01:42:38
275 48 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45-49 01:43:47 01:43:39
276 42 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 01:44:14 01:44:06
277 43 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. M55+ 01:44:21 01:44:11
278 44 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ M55+ 01:44:21 01:44:11
279 40 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 01:44:43 01:44:10
280 45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΟΜΓ M55+ 01:45:19 01:45:01
281 46 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 01:50:06 01:50:06
282 47 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55+ 01:50:28 01:50:03
283 39 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΔΟΕ M50-54 01:50:57 01:50:30
284 12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εος Βροντους Ολύμπου F45+ 01:51:30 01:51:24
285 48 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Thessaloniki M55+ 01:52:33 01:52:12
286 49 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M45-49 01:53:15 01:52:59
287 45 ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M40-44 01:53:40 01:53:08
288 41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M 01:53:53 01:53:27
289 40 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 01:54:05 01:53:44
290 32 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M35-39 01:55:02 01:55:00
291 11 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ ΟΜΓ F35-44 01:55:50 01:55:41
292 12 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ F35-44 02:08:14 02:08:14
293 49 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M55+ 02:15:11 02:15:06
294 13 ΚΑΡΕΛΛΑ ΒΕΡΑ F35-44 02:15:12 02:15:02
295 50 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σ. Δ. Υ. θεσ/νίκης M55+ 02:17:41 02:17:19
296 46 ΜΠΑΜΠΑΝΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M40-44 02:23:30 02:22:58
297 47 ΒΑΝΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40-44 02:23:30 02:22:57
DNF DNF ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M35-39 - -

---

Οι νικητές είναι οι εξής:

Γενική κατάταξη ανδρών

  1. Γιώργος Σταμούλης
  2. Άγγελος Αμανατίδης
  3. Άγγελος Φραγκούλης


Γενική κατάταξη γυναικών

  1. Κωνσταντίνα Μοσχοπούλου
  2. Χριστίνα Γιαζιτζίδου
  3. Αλεξάνδρα Σουλιώτου


Ηλικιακές κατηγορίες

Άνδρες 18-29

  1. Γιώργος Κατσάνης
  2. Γιώργος Καντζίκης
  3. Νικόλαος Κρητικός


Άνδρες 35-39

  1. Δημήτρης Κουτσουμπίδης
  2. Κωνσταντίνος Βεργώνης
  3. Χρήστος Παρμάκης


Άνδρες 40-44

  1. Δημήτρης Γάζος
  2. Αντώνης Μηλιώτης
  3. Θωμάς Μπουμπονάρης


Άνδρες 45-49

  1. Γιάννης Κουρκουρίκης
  2. Γιώργος Πασιάλης
  3. Ηλίας Τονγιαλίδης


Άνδρες 50-54

  1. Νικόλαος Ζαρκάδας
  2. Αλέξανδρος Σιάμογλου
  3. Κοσμάς Κωνσταντινίδης


Άνδρες 55+

  1. Μιχάλης Αγγελόπουλος
  2. Χρήστος Χύτας
  3. Νικόλαος Μυγδάνης


Γυναίκες έως 35

  1. Κωνσταντίνα Μποσκοπούλου
  2. Χριστίνα Γιαζιτζίδου
  3. Καλλιόπη Πιπελίδου


Γυναίκες 35-44

  1. Κατερίνα Λαμπροπούλου
  2. Ιωάννα Ζιώγα
  3. Ευτέρπη Παστογιάννη


Γυναίκες 45+

  1. Άσπα Γκόγκου
  2. Ραχήλ Κυριακίδου
  3. Βάσω Τασιώνη
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Πόσο γρήγορα χάνεται η φυσική μας κατάσταση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου. Ο Στέφανος Αντωνάκης αναλύει και σχολιάζει τους 42 άνδρες και 16 γυναίκες που συμμετείχαν

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Τι είναι τα βιολογικά προϊόντα, και οι αυστηροί νέοι κανόνες που θεσπίζει η Ευρωπαϊκή Ένωση Ηλεκτρολύτες ή Energy drink στην προπόνηση; Τι να επιλέξω;
Προπονώντας τους αθλητές της γενιάς «Generation Z» Προπόνηση δρομικών ασκήσεων με την Αναστασία Μαρινάκου
Nutrition News

Alexander the Great Marathon

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
16 Οκτ 20
Βελτίωσε την απόδοσή σου με αυτές τις συμβουλές για τη διατροφή σου
 Ανεξάρτητα με το επίπεδο ή το τι τύπος δρομέα είσαι, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να προσπαθείς να βελτιωθείς, και το να προπονείσαι πιο σκληρά και πιο έξυπνα είναι ο καλύτερος τρόπος για να το κάνεις.
14 Οκτ 20
Το νέο adidas Adizero Adios Pro θα δώσει φτερά στα πόδια σου από το πρώτο ως το τελευταίο χιλιόμετρο
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Το νέο μοντέλο adidas Adizero Adios Pro βγήκε στην αγορά πριν λίγες μέρες και έγινε ανάρπαστο σε σημείο εξαντλήσεως από την ιστοσελίδα της www.adidas.gr και όχι άδικα.
09 Οκτ 20
Οι adidas Runners Athens δοκίμασαν το νέο adidas Supernova και μοιράζονται την εμπειρία τους!
Τα μέλη των adidas Runners Athens, της μεγαλύτερης δρομικής κοινότητας της Αθήνας, είχαν την αποκλειστική ευκαιρία να δοκιμάσουν το νέο adidas Supernova στις προπονήσεις τους και να μοιραστούν την εμπειρία τους.
08 Οκτ 20
Δοκιμάσαμε τα νέα Reebok Forever Floatride Energy 2
Επιμέλεια: Γιώργος Σπύρος
Όταν έπιασα με τα χέρια μου το νέο μοντέλο της Reebok, τα Forever Floatride Energy 2, το πρώτο πράγμα που μου πέρασε από το μυαλό ήταν «ωχ και αυτά ψήλωσαν!».
18 Σεπ 20
Δοκιμάσαμε το νέο adidas Supernova στα COSMOS SPORT και νιώθουμε πιο έτοιμοι για προπόνηση!
Το ολοκαίνουριο adidas Supernova «έφτασε» στο cosmossport.gr, συνεχίζοντας την παράδοση αξιοπιστίας και σταθερότητας της σειράς Supernova που έχει καθιερώσει η adidas τα τελευταία χρόνια.


©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse