Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Marathon HalfMarathon
Nafplio Marathon
Life Run
X-treme Stores
Lenshop.gr
12 Ιαν 20 ← πίσω

Salomon Mountain Cup 2020, Κρυονέρι, τα αποτελέσματα

Salomon Mountain Cup 2020, Κρυονέρι


*τα αποτελέσματα και εδώ.


Επίσης δείτε:
Οι προσωπικές σας φωτογραφίες! Salomon Mountain Cup 2020, Κρυονέρι


14 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 01:02:22 M 30-39 SALOMON HELLAS 01:02:22
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 01:03:32 M 40-49 RUNNERS PROJECT 01:03:32
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:05:07 M 18-29 01:05:07
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:05:44 M 30-39 KOYRKOYRIKHS TRAINING GROUP 01:05:44
5 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 01:05:51 M 40-49 My Athlete Chozen Team 01:05:51
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 01:07:28 M 18-29 MYATHLETE - CHOZEN 01:07:28
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 01:07:42 M 30-39 MAD GOATS 01:07:42
8 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 01:08:26 M 50+ LA SPORTIVA TEAM GREECE 01:08:26
9 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 01:08:30 M 30-39 01:08:30
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 01:08:32 M 40-49 SALOMON HELLAS 01:08:32
11 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 01:08:49 M 18-29 RUNNERS PROJECT 01:08:49
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 01:09:17 M 50+ RUNNERS PROJECT 01:09:17
13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 01:09:42 M 30-39 ΤΡΑΟΥΛΛΟΣ 01:09:42
14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΒΡΗΣ 01:10:18 M 30-39 KOYRKOYRIKHS TRAINING GROUP 01:10:18
15 SLAWOMIR MATRAS 01:12:35 M 40-49 HOKA ONE ONE KROMMIDAS COACHING 01:12:35
16 PETER CAMPBELL 01:12:42 M 40-49 01:12:42
17 ΤΑΣΟΣ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ 01:12:47 M 40-49 Cgs triathlon club 01:12:47
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 01:13:09 M 30-39 L-CREW 01:13:09
19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:13:29 M 50+ 01:13:29
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 01:13:41 M 30-39 MAD GOATS 01:13:41
21 ΣΙΦΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ 01:13:46 M 50+ SANTA RUNNING TEAM 01:13:46
22 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 01:14:12 M 30-39 BYRONS RUNNERS 01:14:12
23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΙΟΣ 01:14:28 M 40-49 ALL TERRAIN RUNNERS 01:14:28
24 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 01:14:33 M 30-39 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:14:33
25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 01:14:54 M 40-49 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:14:54
26 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 01:14:58 M 50+ 01:14:58
27 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΡΙΜΟΚΟΣ 01:15:19 M 40-49 01:15:19
28 ΕΚΤΩΡ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 01:15:51 M 18-29 01:15:51
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 01:15:52 M 18-29 SANTA RUNNING TEAM 01:15:52
30 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 01:15:54 M 40-49 SALOMON 01:15:54
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΑΤΑΣ 01:15:54 M 18-29 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:15:54
32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 01:15:56 M 40-49 SANTA RUNNING TEAM 01:15:56
33 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:15:58 M 30-39 KINISIS RUNNING TEAM 01:15:58
34 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 01:15:59 M 30-39 MAD GOATS 01:15:59
35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 01:16:24 M 50+ 01:16:24
36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 01:16:40 M 30-39 01:16:40
37 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 01:16:45 M 50+ RUNNERS PROJECT 01:16:45
38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 01:16:48 M 30-39 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:16:48
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 01:17:10 M 50+ 01:17:10
40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΗΣ 01:17:25 M 40-49 NS COATCHING 01:17:25
41 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:17:30 M 50+ F3 TRI TEAM 01:17:30
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ 01:17:33 M 50+ AEGEAN RUNNING TEAM. 01:17:33
43 SOSIPATROS BIRNTACHAS 01:17:34 M 30-39 01:17:34
44 RICHARD SUTTON 01:17:47 M 50+ 01:17:47
45 Jamie Anderson 01:18:04 M 40-49 01:18:04
46 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 01:18:06 M 30-39 AGIOMAVRITIS RUNNING TEAM 01:18:06
47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:18:18 M 40-49 Α.Γ.Σ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 01:18:18
48 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 01:18:18 M 40-49 PEPSICO RUNNING TEAM 01:18:18
49 MAREK BODZIONY 01:18:39 M 50+ 01:18:39
50 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 01:18:56 M 30-39 01:18:56
51 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΜΜΗΣ 01:18:59 M 30-39 01:18:59
52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 01:19:07 M 30-39 SANTA RUNNING TEAM 01:19:07
53 ΣΤΕΦΑΝΙ ΠΙΣΣΗ 01:19:29 F 40+ 01:19:29
54 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΑΚΗΣ 01:19:32 All Ages ΚΟΜΟ ΚΡΟΥ/ Ο ΠΑΤΟΣ 01:19:32
55 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 01:19:33 M 50+ MY ATHLETE CHOZEN 01:19:33
56 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 01:19:40 M 40-49 ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 01:19:40
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΜΑΟΓΛΟΥ 01:19:55 M 40-49 01:19:55
58 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 01:20:18 M 50+ ΔΡΙΣΚΟΣ 01:20:18
59 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ 01:20:36 M 40-49 01:20:36
60 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 01:20:36 M 50+ 01:20:36
61 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ 01:20:59 M 40-49 01:20:59
62 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 01:21:18 M 50+ L-CREW 01:21:18
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 01:21:18 M 18-29 SPARTAN CROSS 01:21:18
64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ 01:21:20 M 30-39 OLYMPUS MARATHON RT 01:21:20
65 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΚΗΣ 01:21:34 M 30-39 01:21:34
66 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 01:21:37 F 18-39 SALOMON HELLAS 01:21:37
67 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 01:21:44 M 40-49 BYRONS RUNNERS 01:21:44
68 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 01:22:02 M 30-39 01:22:02
69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΌΠΟΥΛΟΣ 01:22:03 M 40-49 01:22:03
70 JON LINDQVIST 01:22:08 M 40-49 WEFIT.GR 01:22:08
71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΒΟΛΟΣ 01:22:33 M 30-39 THE FIGHT CORNER 01:22:33
72 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:23:16 M 40-49 01:23:16
73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 01:23:19 M 40-49 SANTA RUNNING TEAM 01:23:19
74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ 01:23:41 M 40-49 01:23:41
75 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 01:23:44 M 40-49 ΣΔΥΑ 01:23:44
76 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 01:23:54 M 50+ 01:23:54
77 ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ 01:24:09 M 40-49 01:24:09
78 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 01:24:24 M 30-39 01:24:24
79 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΩΤΟΣ 01:24:33 M 50+ Cgs triathlon club 01:24:33
80 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 01:24:37 M 40-49 THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 01:24:37
81 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΥΣΣΟΣ 01:24:39 M 40-49 Run&fun new blood 01:24:39
82 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 01:24:42 M 18-29 01:24:42
83 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:24:59 M 40-49 OLYMPIA RUNNERS/TEΛΜΗΣΣΟΣ 01:24:59
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 01:25:14 F 18-39 MAD GOATS 01:25:14
85 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ 01:25:22 M 30-39 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:25:22
86 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΡΑΚΗΣ 01:25:43 M 40-49 01:25:43
87 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΝΤΗΣ 01:25:45 M 30-39 01:25:45
88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΝΤΗΣ 01:25:46 M 30-39 01:25:46
89 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 01:26:25 M 50+ Runner Store Trail Team 01:26:25
90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ 01:26:46 M 30-39 KINISIS RUNNING TEAM 01:26:46
91 CHRISTIAN THIERRY METEL 01:26:50 M 40-49 01:26:50
92 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΛΟΗΣ 01:26:50 M 30-39 01:26:50
93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΩΛΗΣ 01:26:52 M 40-49 01:26:52
94 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 01:26:57 M 30-39 01:26:57
95 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ 01:27:02 M 40-49 MYATHLETE CHOZEN 01:27:02
96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 01:27:14 M 40-49 PEPSICO RUNNING TEAM 01:27:14
97 ΚΙΜΩΝ ΚΑΡΡΑΣ 01:27:21 M 40-49 01:27:21
98 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΣ 01:27:25 M 40-49 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:27:25
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ 01:27:38 M 40-49 01:27:38
100 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΡΑΒΣΚΑ 01:27:39 F 40+ 01:27:39
101 Andrianos Kroumpouzos 01:27:42 M 40-49 PULSE 101 01:27:42
102 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 01:27:48 M 50+ PULSE 100 01:27:48
103 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 01:27:57 M 50+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ 01:27:57
104 ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 01:28:06 M 50+ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01:28:06
105 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΤΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:28:07 M 40-49 01:28:07
106 ΘΑΝΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗΣ 01:28:08 M 18-29 01:28:08
107 ΙΩΑΝΝΑ ΨΑΡΡΑ 01:28:10 F 18-39 MY ATHLETE - CHOZEN TEAM 01:28:10
108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 01:28:21 M 18-29 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ 01:28:21
109 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 01:28:29 M 40-49 01:28:29
110 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΙΑΣ 01:28:29 M 40-49 01:28:29
111 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΟΣ 01:28:30 M 50+ 01:28:30
112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:28:41 M 40-49 01:28:41
113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ 01:28:42 M 40-49 - 01:28:42
114 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 01:28:43 M 30-39 TEAM BOUBOULINA 01:28:43
115 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΛΕΡΕΣ 01:28:43 M 40-49 01:28:43
116 ΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 01:28:45 M 40-49 01:28:45
117 ΔΑΝΑΗ ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ 01:28:47 F 18-39 01:28:47
118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ 01:28:48 M 50+ 01:28:48
119 DOROTA SUCHOCKA 01:28:50 F 40+ 01:28:50
120 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 01:28:57 M 30-39 01:28:57
121 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 01:28:59 M 40-49 01:28:59
122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 01:29:01 M 40-49 01:29:01
123 ΕΥΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 01:29:02 F 18-39 01:29:02
124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 01:29:03 M 40-49 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:29:03
125 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΩΤΖΟΥ 01:29:19 F 18-39 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 01:29:19
126 ΑΡΓΥΡΗΣ ΡΩΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:22 M 40-49 01:29:22
127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:25 M 30-39 ΙΔΙΏΤΗΣ 01:29:25
128 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 01:29:26 M 50+ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01:29:26
129 TASSOS BITHAS 01:29:26 M 30-39 BITHAKIA 01:29:26
130 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 01:29:28 M 40-49 Cgs triathlon club 01:29:28
131 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΟΣ 01:29:28 M 40-49 GORGO RUNNERS 01:29:28
132 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 01:29:29 M 40-49 01:29:29
133 ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 01:29:36 M 30-39 01:29:36
134 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:29:47 M 50+ 01:29:47
135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ 01:29:49 M 40-49 01:29:49
136 ΗΛΙΑΣ ΓΟΥΣΙΟΣ 01:29:51 M 30-39 01:29:51
137 ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 01:29:51 M 40-49 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:29:51
138 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 01:29:54 M 30-39 01:29:54
139 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 01:29:56 M 40-49 Go!Running 01:29:56
140 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 01:29:58 M 40-49 01:29:58
141 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:29:58 M 30-39 360 RUNNERS 01:29:58
142 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ 01:30:02 M 30-39 01:30:02
143 ΣΠΥΡΟΣ ΜΕΛΛΟ 01:30:03 M 40-49 KASIMIS TRAINING 01:30:03
144 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ 01:30:06 M 40-49 - 01:30:06
145 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ 01:30:09 M 40-49 ΔΡΟΜΕΊΣ ΕΎΒΟΙΑΣ 01:30:09
146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 01:30:11 M 50+ CHOZEN TEAM 01:30:11
147 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 01:30:13 M 40-49 01:30:13
148 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 01:30:14 M 30-39 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:30:14
149 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 01:30:15 M 30-39 STEEL RUNNING TEAM 01:30:15
150 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΑΝΙΚΑΣ 01:30:15 M 40-49 01:30:15
151 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:30:22 M 30-39 PRODRINKS 01:30:22
152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:30:22 M 40-49 L CREW 01:30:22
153 ΜΑΙΡΗ ΣΥΛΙΒΑΝΗ 01:30:23 F 18-39 01:30:23
154 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 01:30:27 M 30-39 01:30:27
155 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΚΑΣ 01:30:28 M 30-39 01:30:28
156 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 01:30:30 M 30-39 BYRONS RUNNERS 01:30:30
157 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 01:30:36 M 40-49 01:30:36
158 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ 01:30:41 M 50+ KOYRKOYRIKHS TRAINING GROUP 01:30:41
159 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 01:30:42 F 40+ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:30:42
160 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 01:30:42 F 40+ ΤΡΑΧΙΝΑ 01:30:42
161 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 01:30:43 F 18-39 01:30:43
162 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ 01:30:43 M 30-39 01:30:43
163 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΨΑΡΡΕΑΣ 01:30:44 M 40-49 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 01:30:44
164 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 01:30:45 M 40-49 WIND RUNNING TEAM 01:30:45
165 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 01:30:45 M 40-49 01:30:45
166 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΓΚΟΗΣ 01:30:48 M 40-49 01:30:48
167 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 01:30:49 M 40-49 01:30:49
168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ 01:30:52 M 40-49 01:30:52
169 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ 01:30:53 M 40-49 01:30:53
170 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΕΔΕΣ 01:30:58 M 30-39 FREE RUNNERS 01:30:58
171 ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥΝΑΣ 01:30:59 M 18-29 01:30:59
172 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 01:31:00 M 40-49 STEEL RUNNING TEAM 01:31:00
173 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΖΟΓΛΟΥ 01:31:05 M 40-49 01:31:05
174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΤΣΙΟΣ 01:31:08 M 40-49 01:31:08
175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:31:10 M 40-49 01:31:10
176 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 01:31:10 M 40-49 Allterrainrunners 01:31:10
177 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:31:10 M 50+ 01:31:10
178 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 01:31:15 M 40-49 01:31:15
179 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 01:31:21 M 40-49 PEPSICO RUNNING TEAM 01:31:21
180 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΑΚΗΣ 01:31:33 M 40-49 01:31:33
181 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 01:31:35 M 40-49 01:31:35
182 ΣΙΣΣΥ ΗΛΙΑ 01:31:35 F 40+ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 01:31:35
183 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ 01:31:37 M 40-49 ΦΛΟΓΑ 01:31:37
184 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 01:31:38 M 40-49 BYRONS RUNNERS 01:31:38
185 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΡΑΝΗΣ 01:31:39 M 40-49 HAYABUSA MINI 01:31:39
186 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΙΣΙΑΔΗΣ 01:31:46 M 40-49 KINISIS RUNNING TEAM 01:31:46
187 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΩΝΗΣ 01:31:51 M 50+ PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:31:51
188 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 01:31:51 M 40-49 01:31:51
189 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 01:31:54 M 50+ SHOP AND TRADE 01:31:54
190 ΝΑΤΑΣΑ ΣΠΑΝΟΥ 01:31:54 F 18-39 01:31:54
191 ΦΩΤΗΣ ΤΖΟΙΤΗΣ 01:31:58 M 40-49 Olympia runners 01:31:58
192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 01:32:02 M 50+ 01:32:02
193 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΛΟΓΟΣ 01:32:05 M 40-49 01:32:05
194 ΛΕΝΑ ΒΛΑΣΤΑΡΑ 01:32:05 F 18-39 CAPTAINBOOK 01:32:05
195 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ 01:32:06 M 40-49 01:32:06
196 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:09 M 40-49 CHUCK NORRIS TEAM 01:32:09
197 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:32:10 M 40-49 Cgs triathlon club 01:32:10
198 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 01:32:11 F 40+ POLLIAS RUNNERS 01:32:11
199 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 01:32:18 M 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:32:18
200 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΤΡΙΑΝΙΔΗΣ 01:32:19 M 30-39 01:32:19
201 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΝΤΖΙΡΤΖΗΣ 01:32:20 M 30-39 01:32:20
202 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΪΟΓΛΑΝΗΣ 01:32:21 M 50+ ΑΓΡΙΤΕΣ 01:32:21
203 ΜΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 01:32:31 M 30-39 RUNNERS PROJECT 01:32:31
204 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:33 M 50+ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 01:32:33
205 ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΑΡΔΙΚΟΣ 01:32:35 M 40-49 Cgs triathlon club 01:32:35
206 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:32:35 M 50+ LIDA APARTMENTS RUNNING TEAM - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΣΔΥΜ 01:32:35
207 ΧΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 01:32:35 M 50+ 01:32:35
208 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ 01:32:36 M 40-49 Olympia runners 01:32:36
209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ 01:32:36 M 30-39 01:32:36
210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 01:32:38 M 50+ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:32:38
211 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 01:33:00 M 50+ 01:33:00
212 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΚΚΑΣ 01:33:02 M 30-39 01:33:02
213 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 01:33:06 M 50+ OUTDOORGAMES RUNNING TEAM 01:33:06
214 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 01:33:13 M 30-39 01:33:13
215 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 01:33:15 M 50+ Cgs triathlon club 01:33:15
216 LYSANDROS MONIODIS 01:33:43 M 40-49 01:33:43
217 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ 01:33:48 M 40-49 01:33:48
218 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΘΡΗΣ 01:33:55 M 40-49 01:33:55
219 KATY TAVEIRA 01:33:57 F 40+ MY ATHLETE 01:33:57
220 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 01:34:05 M 30-39 iRun Magazine 01:34:05
221 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ 01:34:06 M 40-49 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:34:06
222 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:10 M 50+ GR RUNNERS 01:34:10
223 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:34:19 M 40-49 01:34:19
224 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 01:34:20 M 50+ OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:34:20
225 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 01:34:22 M 40-49 01:34:22
226 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ 01:34:24 M 40-49 SANTA RUNNING TEAM 01:34:24
227 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ 01:34:25 M 40-49 SALIGARIA 01:34:25
228 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 01:34:29 M 50+ HELLENICA RUNING TEAM 01:34:29
229 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 01:34:50 M 50+ SPOT FITNESS 01:34:50
230 ΝΑΣΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ 01:34:57 M 40-49 01:34:57
231 ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 01:35:00 F 40+ PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:35:00
232 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 01:35:06 M 50+ 01:35:06
233 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ 01:35:06 M 30-39 01:35:06
234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 01:35:07 M 50+ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 01:35:07
235 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ 01:35:12 M 50+ PERIKLISTRAINING 01:35:12
236 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ 01:35:27 M 40-49 01:35:27
237 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 01:36:17 M 30-39 VOLTRON LIONS 01:36:17
238 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΡΙΔΗ 01:36:21 F 40+ TOP GYM 01:36:21
239 ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 01:36:37 M 40-49 01:36:37
240 ΑΝΝΑ ΚΑΡΟΚΗ 01:36:37 F 40+ ALL TERRAIN RUNNERS 01:36:37
241 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ 01:36:41 M 40-49 MORTEK RUNNING TEAM 01:36:41
242 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 01:36:44 M 50+ Snails Team 01:36:44
243 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΓΑΘΟΥ 01:37:22 F 18-39 STEEL RUNNING TEAM 01:37:22
244 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ 01:38:03 M 40-49 MYATHLETE 01:38:03
245 ΣΠΥΡΟΣ ΠΗΛΟΣ 01:38:10 M 40-49 01:38:10
246 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 01:38:17 M 50+ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 01:38:17
247 ΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑ 01:38:24 F 18-39 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 01:38:24
248 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦΑΝΗΣ 01:38:29 M 40-49 SALIGARIA 01:38:29
249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ 01:38:49 M 40-49 01:38:49
250 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 01:39:10 M 30-39 01:39:10
251 ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:13 M 18-29 STEEL RUNNING TEAM 01:39:13
252 ROXANE BAULUCK 01:39:14 F 18-39 MY ATHLETE CHOZEN 01:39:14
253 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 01:39:15 M 40-49 01:39:15
254 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ 01:39:17 M 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:39:17
255 ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 01:39:19 M 30-39 Allterrainrunners 01:39:19
256 ΜΙΧΑΗΛ ΔΟΥΔΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:20 M 50+ 01:39:20
257 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 01:39:22 M 40-49 SALIGARIA 01:39:22
258 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΚΑΣ 01:39:22 M 30-39 01:39:22
259 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ 01:39:28 M 30-39 01:39:28
260 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:43 M 40-49 01:39:43
261 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ 01:39:43 M 40-49 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:39:43
262 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:39:48 M 30-39 01:39:48
263 ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 01:39:59 M 40-49 01:39:59
264 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΑΚΑΣ 01:40:02 M 40-49 01:40:02
265 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ 01:40:06 M 40-49 01:40:06
266 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 01:40:14 M 50+ 01:40:14
267 ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 01:40:14 M 30-39 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ RUNNERS 01:40:14
268 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ 01:40:14 M 30-39 01:40:14
269 ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 01:40:16 M 30-39 01:40:16
270 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 01:40:16 M 50+ SALIGARIA 01:40:16
271 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 01:40:17 M 30-39 PERIKLIS TRAINING 01:40:17
272 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΚΛΕΤΣΟΣ 01:40:22 M 50+ ΑΘΗΝΑ 01:40:22
273 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:40:23 M 30-39 Polias Runners 01:40:23
274 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:40:23 M 30-39 Deloitte 01:40:23
275 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:40:24 M 40-49 Cgs triathlon club 01:40:24
276 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 01:40:26 M 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:40:26
277 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 01:40:34 M 30-39 01:40:34
278 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 01:40:34 M 50+ 01:40:34
279 ΣΤΑΘΗΣ ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ 01:40:38 M 30-39 SANTA RUNNING TEAM 01:40:38
280 DAPHNE PRITCHARD 01:40:39 F 40+ 01:40:39
281 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΛΑΚΩΣΤΑΣ 01:40:42 M 40-49 01:40:42
282 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 01:40:44 M 40-49 01:40:44
283 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 01:40:46 M 40-49 AGIOMAVRITIS RUNNING TEAM 01:40:46
284 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:40:47 M 50+ Athens 01:40:47
285 ΙΑΣΩΝ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ 01:40:49 M 40-49 01:40:49
286 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 01:41:05 M 40-49 01:41:05
287 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 01:41:08 M 50+ ALL TERRAIN RUNNERS 01:41:08
288 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ 01:41:09 M 40-49 01:41:09
289 ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 01:41:10 M 40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM 01:41:10
290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 01:41:14 M 30-39 360 ΡΑΝΕΡΣ 01:41:14
291 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 01:41:19 M 40-49 OROPOS RUNNING TEAM 01:41:19
292 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 01:41:20 M 50+ 01:41:20
293 ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 01:41:22 All Ages 01:41:22
294 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ 01:41:26 M 30-39 01:41:26
295 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 01:41:28 M 30-39 ALL TERAIN RUNNERS 01:41:28
296 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:41:28 M 18-29 01:41:28
297 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ 01:41:29 F 18-39 SKY WOMEN RUNNING TEAM 01:41:29
298 Γιαννης Ταρμανωφ 01:41:35 M 30-39 01:41:35
299 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 01:41:38 M 50+ BYRONS RUNNERS 01:41:38
300 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΖΟΡΜΠΑΣ 01:41:41 M 40-49 - 01:41:41
301 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ 01:41:43 M 50+ 01:41:43
302 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:41:45 M 18-29 AEGEAN AIRLINES 01:41:45
303 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:41:53 M 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:41:53
304 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 01:41:54 F 40+ ALIARTISTAE 01:41:54
305 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ 01:41:55 M 40-49 01:41:55
306 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΦΑΣΗΣ 01:41:56 M 40-49 01:41:56
307 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΚΟΣ 01:42:01 M 40-49 01:42:01
308 ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:42:02 M 30-39 01:42:02
309 ΣΟΛΩΝ ΧΩΡΑΦΑΣ 01:42:04 M 40-49 AEGEAN RUNNING TEAM 01:42:04
310 ANTONIOS VOGIATZIS 01:42:04 M 40-49 01:42:04
311 ΑΝΝΑ ΔΡΟΣΟΥ 01:42:07 F 18-39 01:42:07
312 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΛΛΟΣ 01:42:09 M 40-49 MYATHLETE 01:42:09
313 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΟΥΚΑΚΗΣ 01:42:22 M 40-49 01:42:22
314 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 01:42:27 M 50+ OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:42:27
315 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:42:35 M 30-39 SANTA RUNNING TEAM 01:42:35
316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΑΜΠΆΝΗΣ 01:42:42 M 30-39 01:42:42
317 ΜΙΛΤΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 01:42:46 M 40-49 01:42:46
318 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 01:42:50 M 40-49 01:42:50
319 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 01:42:52 M 40-49 01:42:52
320 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ 01:42:58 M 30-39 Π. Δ. Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 01:42:58
321 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:43:01 M 30-39 01:43:01
322 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ 01:43:17 M 40-49 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 01:43:17
323 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΣΚΑΣ 01:43:20 M 40-49 01:43:20
324 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ 01:43:26 M 40-49 NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:43:26
325 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ 01:43:27 M 40-49 01:43:27
326 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:43:30 M 40-49 01:43:30
327 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ AΓΑΠΗΤΟΣ 01:43:33 M 30-39 KINISIS RUNNING TEAM 01:43:33
328 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:43:40 M 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:43:40
329 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ CANELLOS 01:43:42 F 40+ 01:43:42
330 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:43:47 M 40-49 01:43:47
331 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 01:43:50 M 50+ FREE RUNNERS 01:43:50
332 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 01:43:55 M 40-49 01:43:55
333 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ 01:43:58 M 30-39 PROJECT_POSSIBLE 01:43:58
334 ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 01:44:00 M 50+ 01:44:00
335 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 01:44:09 M 50+ RUNNER STORE 01:44:09
336 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:44:13 M 30-39 PEPSICO RUNNING TEAM 01:44:13
337 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 01:44:23 F 40+ OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:44:23
338 ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΦΟΥΛΕΡΤΟΝ 01:44:40 M 50+ 01:44:40
339 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 01:44:42 M 30-39 SANTA RUNNING TEAM 01:44:42
340 ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΥ 01:44:43 F 18-39 ΖΖ+ΨΨ 01:44:43
341 ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΚΟΣΣΙΕΡΗΣ 01:44:47 M 30-39 DSA Running Team 01:44:47
342 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 01:45:33 M 40-49 01:45:33
343 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗΣ 01:45:36 M 40-49 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:45:36
344 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 01:45:42 M 40-49 01:45:42
345 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 01:45:43 M 40-49 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:45:43
346 ALEXANDER ZINELL 01:46:00 M 50+ FRAPORT 01:46:00
347 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:46:01 M 40-49 01:46:01
348 ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΡΥΓΩΝΗΣ 01:46:03 M 50+ ΑΓΡΙΤΕΣ 01:46:03
349 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΚΟΥ 01:46:04 M 50+ COOKWORLD 01:46:04
350 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 01:46:05 M 50+ DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 01:46:05
351 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΣ 01:46:19 M 50+ 01:46:19
352 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 01:47:21 M 40-49 SALIGARIA 01:47:21
353 NICOLAS ZINELL 01:48:54 All Ages FRAPORT 01:48:54
354 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 01:51:23 M 40-49 01:51:23
355 TZONATHAN ALLEN 01:52:51 M 50+ 01:52:51
356 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 01:54:22 F 40+ 01:54:22
357 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 01:54:31 F 18-39 01:54:31
358 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:56:27 F 40+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:56:27
359 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ 01:56:47 M 30-39 01:56:47
360 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΚΛΙΑΣ 01:56:53 M 30-39 01:56:53
361 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΤΑΞΑ 01:56:53 F 18-39 01:56:53
362 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:57:43 M 40-49 01:57:43
363 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ 01:57:49 M 40-49 01:57:49
364 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΟΥΡΑΪΜΗΣ 01:58:01 M 30-39 OROPOS RUNNING TEAM 01:58:01
365 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 01:58:09 M 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:58:09
366 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:58:37 F 40+ 01:58:37
367 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ 01:58:40 F 40+ 01:58:40
368 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 01:58:59 M 50+ NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:58:59
369 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΣ 01:59:03 M 40-49 THRAKOMAKEDONES RUN 01:59:03
370 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 01:59:03 M 50+ 01:59:03
371 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:59:06 M 40-49 PILABOX 01:59:06
372 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 01:59:06 F 40+ PILABOX 01:59:06
373 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ 01:59:11 F 40+ 01:59:11
374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 01:59:20 M 40-49 01:59:20
375 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ 01:59:21 F 40+ 01:59:21
376 ΦΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 01:59:29 M 40-49 01:59:29
377 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ 01:59:34 M 40-49 01:59:34
378 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 01:59:43 M 50+ 01:59:43
379 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 01:59:48 M 50+ ΖΙΤΣΑ 01:59:48
380 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 01:59:48 M 30-39 SPOT FITNESS 01:59:48
381 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 02:00:26 M 30-39 Goudi City Running Team 02:00:26
382 ΙΡΙΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 02:00:34 F 18-39 ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΕ 02:00:34
383 ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΟΥΤΣΙΑ 02:00:34 F 40+ ΣΔΥΑ 02:00:34
384 ΣΟΛΩΝ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 02:00:34 M 50+ ΣΔΥΑ 02:00:34
385 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 02:00:42 M 40-49 02:00:42
386 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 02:00:45 M 50+ SKS 02:00:45
387 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΡΙΚΟΣ 02:01:31 M 40-49 02:01:31
388 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 02:01:40 M 50+ 02:01:40
389 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΙΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ 02:01:53 M 30-39 MADHALL CROSSFIT 02:01:53
390 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 02:02:19 M 40-49 Cgs triathlon club 02:02:19
391 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 02:02:25 F 40+ 02:02:25
392 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 02:04:24 M 40-49 02:04:24
393 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 02:04:25 M 40-49 02:04:25
394 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΟΥΦΑΣ 02:04:26 M 40-49 02:04:26
395 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 02:05:06 M 40-49 THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 02:05:06
396 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 02:05:19 M 40-49 SANTA RUNNING TEAM 02:05:19
397 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 02:06:15 F 18-39 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 02:06:15
398 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΘΕΡΗΣ 02:06:15 M 50+ ΣΔΥΑ 02:06:15
399 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 02:06:19 F 40+ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:06:19
400 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 02:07:48 M 30-39 02:07:48
401 ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΦΡΟΣ 02:12:04 M 40-49 SALIGARIA 02:12:04
402 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 02:15:11 F 40+ GL CREATIONS 02:15:11
403 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 02:15:12 F 40+ SKS 02:15:12
404 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 02:15:13 M 40-49 SKS 02:15:13
405 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΥΧΑΚΗΣ 02:16:51 M 40-49 02:16:51
406 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 02:17:37 M 50+ SANTA RUNNING TEAM 02:17:37
407 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ 02:17:50 F 40+ 02:17:50
408 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 02:17:53 M 40-49 02:17:53
409 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 02:17:55 M 50+ FREERUN.GR 02:17:55
410 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 02:26:19 M 40-49 ΠΟΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 02:26:19
411 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ 02:33:14 M 40-49 02:33:14
412 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΡΟΥΒΑΣ 02:33:37 M 40-49 02:33:37
413 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 02:35:29 F 40+ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 02:35:29
414 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ 02:35:30 F 40+ SANTA RUNNING TEAM 02:35:30
415 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 02:53:31 F 40+ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 02:53:31



9 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 00:42:20 All Ages Cgs triathlon club 00:42:20
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 00:42:29 All Ages Cgs triathlon club 00:42:29
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:43:06 All Ages ΌΤΙ ΝΑΝΑΙ 00:43:06
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 00:43:43 All Ages Cgs triathlon club 00:43:43
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 00:44:06 All Ages ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:44:06
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:44:33 All Ages ΌΤΙ ΝΑΝΑΙ 00:44:33
7 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:46:23 All Ages SANTA RUNNING TEAM 00:46:23
8 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΖΩΤΟΣ 00:46:23 All Ages Cgs triathlon club 00:46:23
9 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 00:46:39 All Ages ΌΤΙ ΝΑΝΑΙ 00:46:39
10 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 00:47:36 All Ages ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:47:36
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 00:47:50 All Ages ΕΔ 00:47:50
12 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 00:47:55 All Ages 00:47:55
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 00:48:45 All Ages 00:48:45
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ 00:48:54 All Ages 00:48:54
15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 00:49:03 All Ages 00:49:03
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 00:49:03 All Ages Συλλογος Δρομέων Υγεία Μεγαλονησος 00:49:03
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 00:49:41 All Ages 00:49:41
18 ΒΙΚΥ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗ 00:50:11 All Ages Cgs triathlon club 00:50:11
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 00:50:16 All Ages AGAP 00:50:16
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 00:50:32 All Ages 00:50:32
21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΙΑΚΗΣ 00:50:52 All Ages 00:50:52
22 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΣΑΚΟΣ 00:51:08 All Ages ROYAL CROSSFIT 00:51:08
23 ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΗΛΟΥ 00:51:16 All Ages TSOUMELEKA ACCEPTED 00:51:16
24 ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΝΝΗΣ 00:51:28 All Ages Cgs triathlon club 00:51:28
25 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 00:51:41 All Ages SHOP AND TRADE 00:51:41
26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ 00:51:42 All Ages 00:51:42
27 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 00:51:45 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 00:51:45
28 ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΥΧΩΤΑΣ 00:51:55 All Ages Cgs triathlon club 00:51:55
29 ΜΟΝΙΚΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ 00:52:08 All Ages 00:52:08
30 ΛΕΒΟΝ ΤΟΥΦΕΚΤΖΙΑΝ 00:52:09 All Ages Cgs triathlon club 00:52:09
31 ΦΙΛΙΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 00:52:26 All Ages Cgs triathlon club 00:52:26
32 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΡΛΑΛΗΣ 00:52:26 All Ages Cgs triathlon club 00:52:26
33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 00:52:35 All Ages RUNNERS PROJECT 00:52:35
34 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ 00:52:40 All Ages PEPSICO RUNNING TEAM 00:52:40
35 ΑRISH ΓΑΖΗΣ 00:53:20 All Ages MARATHON CLUB 00:53:20
36 ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 00:53:32 All Ages ACTIVE MONKEYS 00:53:32
37 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 00:53:33 All Ages TSOUMELEKA ACCEPTED 00:53:33
38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 00:53:55 All Ages 00:53:55
39 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 00:54:23 All Ages 00:54:23
40 ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 00:54:32 All Ages SANTA RUNNING TEAM 00:54:32
41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 00:54:37 All Ages 00:54:37
42 ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΑΠΟΤΑ 00:54:56 All Ages Run &fun new blood 00:54:56
43 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 00:55:05 All Ages 00:55:05
44 ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ 00:55:07 All Ages 00:55:07
45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ 00:55:11 All Ages 00:55:11
46 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ 00:55:22 All Ages 00:55:22
47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ 00:56:26 All Ages 00:56:26
48 ΜΑDA ΤΖΕΡΕΦΟΥ 00:57:09 All Ages MARATHON CLUB 00:57:09
49 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ 00:57:20 All Ages 00:57:20
50 ΚΛΕΙΩ ΜΑΡΙΝΟΥ 00:57:26 All Ages 00:57:26
51 ΣΕΡΙΦ ΣΑΛΑΜΠΙ 00:57:32 All Ages 00:57:32
52 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 00:57:33 All Ages 00:57:33
53 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ 00:57:35 All Ages 00:57:35
54 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 00:57:42 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 00:57:42
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΣ 00:57:44 All Ages 00:57:44
56 ΜΕΛΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 00:57:54 All Ages 00:57:54
57 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΧΡΗ 00:57:58 All Ages Cgs triathlon club 00:57:58
58 ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 00:58:06 All Ages 00:58:06
59 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 00:58:56 All Ages Ανεξάρτητος 00:58:56
60 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 00:58:58 All Ages 00:58:58
61 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 00:59:11 All Ages PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:59:11
62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 00:59:18 All Ages 00:59:18
63 ΧΑΡΑ ΚΟΛΑΙΤΗ 00:59:20 All Ages 00:59:20
64 ΝΤΑΝΙΕΛ ΤΣΕΓΚΛΑΖ 00:59:23 All Ages 00:59:23
65 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:59:33 All Ages 00:59:33
66 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΥΜΟΣ 00:59:39 All Ages EMPIRE FITNESS STUDIO 00:59:39
67 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΠΡΟΥΝΙ 00:59:42 All Ages 00:59:42
68 ΤΖΟΥΖΕΠΙΝΑ ΒΕΚΙΟ 00:59:42 All Ages 00:59:42
69 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΣΟΥΡΛΑ 01:00:07 All Ages PEPSICO RUNNING TEAM 01:00:07
70 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΣΥΡΛΗ 01:00:20 All Ages 01:00:20
71 ΧΑΡΑ ΚΟΤΑΚΗ 01:00:21 All Ages Cgs triathlon club 01:00:21
72 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ 01:00:21 All Ages Cgs triathlon club 01:00:21
73 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 01:00:22 All Ages PEPSICO RUNNING TEAM 01:00:22
74 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ 01:00:33 All Ages 01:00:33
75 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 01:00:37 All Ages TSAGKARAKOS RACING TEAM 01:00:37
76 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 01:00:49 All Ages DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 01:00:49
77 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 01:00:50 All Ages SALIGARIA 01:00:50
78 ΗΛΙΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 01:00:52 All Ages Cgs triathlon club 01:00:52
79 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΠΑ 01:01:28 All Ages L-CREW 01:01:28
80 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 01:01:33 All Ages DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 01:01:33
81 ΝΙΚΟΣ ΜΑΖΟΣ 01:01:36 All Ages ΤSOUMELEKA ACCEPTED 01:01:36
82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΠΑΣ 01:01:41 All Ages SANTA RUNNING TEAM 01:01:41
83 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΛΛΗΣ 01:01:59 All Ages 01:01:59
84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ 01:02:03 All Ages 01:02:03
85 ΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 01:02:04 All Ages Cgs triathlon club 01:02:04
86 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 01:02:04 All Ages Cgs triathlon club 01:02:04
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ 01:02:06 All Ages PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:02:06
88 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΤΣΟΥΛΑ 01:02:13 All Ages PHYSIOPAIDEIA 01:02:13
89 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 01:02:15 All Ages 01:02:15
90 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 01:02:22 All Ages 01:02:22
91 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 01:02:24 All Ages 01:02:24
92 ΕΡΗ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗ 01:02:29 All Ages 01:02:29
93 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ 01:02:34 All Ages 01:02:34
94 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΒΑΝΣ 01:02:48 All Ages 01:02:48
95 ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΙΒΙΤΣΑΝΗΣ 01:03:01 All Ages 01:03:01
96 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:03:02 All Ages 01:03:02
97 ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 01:03:04 All Ages 01:03:04
98 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 01:03:15 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:03:15
99 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 01:03:17 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:03:17
100 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ 01:03:18 All Ages 01:03:18
101 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 01:03:24 All Ages MAD GOATS 01:03:24
102 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΣΣΥΒΑΣ 01:03:26 All Ages 01:03:26
103 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:03:28 All Ages MAD GOATS 01:03:28
104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 01:03:53 All Ages ROYALCROSSFIT 01:03:53
105 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΠΤΣΟΣ 01:03:53 All Ages Cgs triathlon club 01:03:53
106 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 01:03:59 All Ages Cgs triathlon club 01:03:59
107 ΣΥΜΗ ΦΑΡΡΟΥ 01:04:06 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:04:06
108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΟΝΗΣ 01:04:14 All Ages PEPSICO RUNNING TEAM 01:04:14
109 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΙΚΟΥ 01:04:19 All Ages PHYSIOLYSIS 01:04:19
110 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗΣ 01:04:20 All Ages PEPSICO RUNNING TEAM 01:04:20
111 ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ 01:04:28 All Ages MAD GOATS 01:04:28
112 ΖΑΦΕΙΡΑ ΠΑΛΟΥΚΗ 01:04:28 All Ages 01:04:28
113 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 01:04:28 All Ages Athens 01:04:28
114 ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ 01:04:31 All Ages Cgs triathlon club 01:04:31
115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 01:04:56 All Ages 01:04:56
116 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΡΙΒΟΥ 01:05:07 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:05:07
117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 01:05:10 All Ages SALIGARIA 01:05:10
118 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΑΣ 01:05:14 All Ages EMPIRE FITNESS STUDIO 01:05:14
119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 01:05:25 All Ages Cgs triathlon club 01:05:25
120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:05:28 All Ages 01:05:28
121 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΠΟΥ 01:05:39 All Ages 01:05:39
122 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:05:50 All Ages NOTARUNNER 01:05:50
123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 01:05:51 All Ages Army 01:05:51
124 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΚΑΤΣΟΣ 01:06:02 All Ages 01:06:02
125 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΥΓΟΥΡΗ 01:06:04 All Ages 01:06:04
126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:06:09 All Ages RUNNERS PROJECT 01:06:09
127 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:06:18 All Ages SALIGARIA 01:06:18
128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΥΧΟΥΛΗΣ 01:06:32 All Ages 01:06:32
129 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΑΓΟΥΜΤΖΗ 01:06:33 All Ages 01:06:33
130 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΑΜΠΑΚΗΣ 01:07:03 All Ages SALIGARIA 01:07:03
131 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 01:07:18 All Ages Northbike.gr 01:07:18
132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:07:25 All Ages 01:07:25
133 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 01:07:26 All Ages RUNNINGSPOT 01:07:26
134 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 01:07:47 All Ages 01:07:47
135 ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΥ 01:08:15 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:08:15
136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ 01:08:34 All Ages TSOUMELEKA ACCEPTED 01:08:34
137 ΤΑΣΟΣ ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ 01:08:35 All Ages SANTA RUNNING TEAM 01:08:35
138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΚΗΣ 01:08:46 All Ages 01:08:46
139 ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:08:51 All Ages Cgs triathlon club 01:08:51
140 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗ 01:09:22 All Ages - 01:09:22
141 ΝΑΣΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 01:09:30 All Ages SALIGARIA 01:09:30
142 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:09:43 All Ages PEPSICO RUNNING TEAM 01:09:43
143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 01:09:44 All Ages ILION 01:09:44
144 ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΤΑΚΗΣ 01:09:54 All Ages PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:09:54
145 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΪΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 01:09:59 All Ages 01:09:59
146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 01:10:18 All Ages 01:10:18
147 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΙΝΑΡΔΗ 01:10:19 All Ages 01:10:19
148 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ 01:10:19 All Ages 01:10:19
149 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΝΙΑ 01:10:25 All Ages OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:10:25
150 ΝΙΚΗ ΚΛΑΔΟΥΧΑ 01:10:32 All Ages 01:10:32
151 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 01:10:42 All Ages 01:10:42
152 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΝΗΣ 01:10:58 All Ages 01:10:58
153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:11:42 All Ages 01:11:42
154 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 01:11:53 All Ages 01:11:53
155 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΚΙΑΦΗ 01:11:55 All Ages 01:11:55
156 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 01:12:39 All Ages SHOP AND TRADE 01:12:39
157 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:13:40 All Ages transition sports 01:13:40
158 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΛΑΤΗ 01:13:45 All Ages 01:13:45
159 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ 01:14:36 All Ages 01:14:36
160 NICOLE SORDAKI 01:14:44 All Ages 01:14:44
161 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ 01:14:59 All Ages KINISIS RUNNING TEAM 01:14:59
162 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ 01:15:02 All Ages Πρωτέας Ραφήνας 01:15:02
163 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ 01:15:13 All Ages Ο.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 01:15:13
164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ 01:15:13 All Ages KINISIS RUNNING TEAM 01:15:13
165 ΡΟΖΑΛΙΑ ΜΙΧΑΛΕΑ 01:15:13 All Ages KINISIS RUNNING TEAM 01:15:13
166 ΜΑΡΙΕΛ ΠΤΕΡΟΥΔΗ 01:15:15 All Ages 01:15:15
167 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 01:15:27 All Ages 01:15:27
168 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:15:36 All Ages CHRONOSYSTEMS 01:15:36
169 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:15:48 All Ages 01:15:48
170 AMARYLLIS VAN DER WILT 01:15:53 All Ages 01:15:53
171 ΡΑΝΙΑ ΔΡΟΛΙΑ 01:15:53 All Ages 01:15:53
172 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 01:16:12 All Ages 01:16:12
173 ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ 01:16:38 All Ages 01:16:38
174 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ 01:17:21 All Ages ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 01:17:21
175 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΖΑΣ 01:17:22 All Ages ΣΔΥΜ 01:17:22
176 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ 01:17:29 All Ages ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:17:29
177 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 01:17:33 All Ages 01:17:33
178 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΡΙΣΗ 01:18:04 All Ages 01:18:04
179 ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ 01:18:06 All Ages 01:18:06
180 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 01:18:49 All Ages ALIARTISTAE 01:18:49
181 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ 01:18:53 All Ages 01:18:53
182 ΦΑΙΗ ΑΓΓΕΛΗ 01:19:15 All Ages Cgs triathlon club 01:19:15
183 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ 01:19:16 All Ages Cgs triathlon club 01:19:16
184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 01:19:54 All Ages 01:19:54
185 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ 01:19:56 All Ages 01:19:56
186 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ 01:20:16 All Ages 01:20:16
187 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 01:20:29 All Ages RCF 01:20:29
188 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:20:34 All Ages 01:20:34
189 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΟΝΑΚΗΣ 01:20:35 All Ages RCF 01:20:35
190 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:20:39 All Ages 01:20:39
191 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ 01:20:45 All Ages DELTA RUN 01:20:45
192 ΛΗΔΑ ΣΥΓΚΟΥΝΑ 01:21:40 All Ages Cgs triathlon club 01:21:40
193 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΟΤΑΣ 01:21:52 All Ages Run &fun new blood 01:21:52
194 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 01:25:50 All Ages ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:25:50
195 ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 01:26:24 All Ages CHRONOSYSTEMS 01:26:24
196 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:26:36 All Ages Cgs triathlon club 01:26:36
197 ΜΠΡΙΖΙΤ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:30:39 All Ages CAMEROUN LIONS 01:30:39
198 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΜΠΟΓΟΥ 01:31:03 All Ages 01:31:03
199 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 01:31:04 All Ages ADVENDURE 01:31:04
200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 01:31:05 All Ages ADVENDURE 01:31:05
201 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 01:31:06 All Ages 01:31:06
202 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:31:16 All Ages CAMEROUN LIONS 01:31:16
203 ΕΥΔΟΞΙΑ ΒΟΥΛΕΡΗ 01:31:16 All Ages 01:31:16
204 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 01:31:35 All Ages ΣΔΥΜ 01:31:35
205 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 01:32:55 All Ages ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:32:55
206 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:33:07 All Ages 01:33:07
207 ΕΛΕΝΗ ΤΡΕΣΣΟΥ 01:34:27 All Ages PIKERMI 01:34:27
208 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 01:36:12 All Ages 01:36:12


ΟΜΑΔΙΚΟ

1 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ-ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ-ΣΑΓΡΕΔΟΣ 03:21:38 All Ages RUNNERS PROJECT
2 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ-ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ-ΠΡΑΤΙΛΑΣ 03:26:48 All Ages SALOMON HELLAS
3 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΥΚΑΣ-ΕΞΑΡΧΟΣ 03:32:52 All Ages ΜΥ Athlete Chozen


αποτελέσματα: chronosystems
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Προπόνηση Στις Διακοπές; Ή Μήπως Όχι; Τι πρέπει να κάνετε αν… συναντηθείτε με αρκούδα στο τρέξιμο – Οδηγίες για το πώς να αντιδράσετε

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Τα πανελλήνια ρεκόρ βετεράνων σε Ημιμαραθώνιο, Μαραθώνιο, σε όλες τις κατηγορίες και αποστάσεις, και στον στίβο Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2020
Ground Contact Time - χρόνος επαφής με το έδαφος Η σημασία του σωστού ρυθμού στις Υπεραποστάσεις
Nutrition News

Garmin FR family
Fitness Awards

Half Marathon EXPO

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
11 Αυγ 20
Τρέξτε στον κορυφαίο ημιμαραθώνιο του Navarino Challenge στην πανέμορφη Βοϊδοκοιλιά!
Η πολυβραβευμένη διοργάνωση αθλητικού τουρισμού Navarino Challenge έρχεται για 8η συνεχή χρονιά στις 16-18 Οκτωβρίου 2020, στη Μεσσηνία, την Πύλο και την Costa Navarino. Πιστή στο παγκόσμιο μήνυμα της «ο αθλητισμός ενώνει», θα συνδέσει ανθρώπους όλων των ηλικιών και δυνατοτήτων,
30 Ιουλ 20
«Το θέλω είναι πάνω από το μπορώ»: Ένα βιβλίο για την καλοκαιρινή προετοιμασία του Μαραθωνίου
Αιμιλία Πλατή
Η Αιμιλία Πλατή γράφει πως έτρεξε τον πρώτο της Μαραθώνιο και μας εμπνέει στην προετοιμασία μας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
29 Ιουλ 20
Τρέξτε στο 6ο Santorini Experience με θέα που κόβει την ανάσα
Η Σαντορίνη επιστρέφει δυναμικά στην αθλητική δράση για την 6η κατά σειρά έκδοση του Santorini Experience που θα προσελκύσει το παγκόσμιο ενδιαφέρον επαγγελματιών και ερασιτεχνών αθλητών του τρεξίματος και της κολύμβησης open water, στις 2-4 Οκτωβρίου 2020.


©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse