Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Nafplio Marathon
Stis geitonies tis Athinas
Methana Volcano Challenge
X-treme Stores

26 Ιαν 20 ← πίσω

7οι Ιαματικοί Αγώνες Λουτρών Λουτρακίου Πόζαρ Δήμου Αλμωπίας, τα αποτελέσματα

7οι Ιαματικοί Αγώνες Λουτρών Λουτρακίου Πόζαρ Δήμου Αλμωπίας

στο τέλος, και τα αποτελέσματα των κατηγοριών


21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ ΦΥΛΟΥ ΚΑΤ ΗΛ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 1 79 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ  0 01:36:06
2 2 2 130 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 01:37:42
3 3 3 117 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 606 TRAIL 01:38:24
4 4 1 59 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΕΛΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 01:42:39
5 5 4 154 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:44:31
6 6 1 67 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:45:17
7 7 5 50 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ NEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ 01:45:19
8 8 2 128 ΚΙΟΡΡΙ ΤΖΟΝΙ 21χ Ανδ εως 34 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ PARA-GLIDER 01:47:28
9 9 6 1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:48:16
10 10 7 3 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:48:17
11 11 2 8 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ 01:48:20
12 12 8 99 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΑΛΑΤΙΝΗ-ΚΟΖΑΝΗΣ 0 01:48:36
13 13 9 95 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:48:50
14 14 10 69 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Caucasian Mountainers 01:49:34
15 15 11 12 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξάρτητος 01:49:35
16 16 12 77 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:49:54
17 17 13 66 ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΑΜΟΣ Kourkourikis training group 01:50:43
18 18 14 98 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:52:26
19 19 3 13 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 21χ Ανδ 50+ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 01:52:28
20 20 4 110 ΧΥTAΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 01:54:22
21 21 5 82 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 01:54:25
22 22 15 25 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ DREPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 01:54:43
23 23 6 54 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ One step beyond 01:55:00
24 24 3 115 ΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:55:28
25 25 16 112 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 01:55:36
26 1 1 31 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:55:51
27 26 7 146 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:55:55
28 27 17 97 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:56:23
29 28 4 74 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΝΑΟΥΣΑ Sportstraining-Karagiannis / Naoussa-Vermio Trail 01:56:44
30 29 18 84 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:49
31 30 19 116 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:57
32 31 20 114 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 01:57:02
33 2 2 81 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ 21χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:57:07
34 32 8 71 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΟΖΑΝΗ Caucasian Mountaineers 01:57:23
35 33 9 94 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:58:25
36 34 5 16 ΜΠΟΖΕΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜOUNTRAIN 01:58:39
37 3 3 11 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 21χ Γυν 35+ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 01:58:49
38 35 21 17 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CONNECTING DOTS 01:59:06
39 36 6 121 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ εως 34 0 0 01:59:57
40 37 22 132 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Nova Packaging RunningTeam 02:00:04
41 38 23 40 DOMASETOVIC TOMAS 21χ Ανδ 35-49 MONTENEGRO  0 02:00:15
42 39 24 24 ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΔR3PANOS RUNNING TEAM ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 02:00:50
43 40 10 60 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΠΛΑΓΙΑ Chalkidiki Runners Club 02:01:48
44 41 11 64 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:02:19
45 42 12 106 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:02:30
46 43 13 118 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ 0 02:03:06
47 4 4 78 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 02:03:20
48 44 25 37 ΚΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING - ΣΔΙ 02:03:56
49 45 14 134 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΔΑΦΝΗ- ΣΚΥΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 02:04:06
50 5 5 142 PELIKON MARIJA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:04:19
51 46 26 119 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΜΗΛΕΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 02:04:28
52 6 1 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 21χ Γυν εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N' FUN 02:04:43
53 47 27 73 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:05:13
54 48 15 39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:06:10
55 49 28 133 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ TIFOSI OPTICS 02:06:48
56 7 6 63 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:07:45
57 50 29 104 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ - 02:08:21
58 51 30 120 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:08:23
59 52 16 122 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ Katsikia runners 02:08:28
60 53 31 5 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02:08:43
61 54 32 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΙΔΑΙΑ KOURKOYRIKIS TRAINING GROUP 02:09:12
62 55 33 21 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:09:14
63 56 34 48 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 02:09:24
64 57 35 49 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:09:24
65 58 36 113 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 02:10:05
66 59 37 105 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 02:10:21
67 60 38 41 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou 02:10:51
68 61 39 111 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΙΑΝΉ ΚΟΜΜΏΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 02:10:55
69 62 40 129 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΦΟΥΣΤΑΝΗ HANG-GLIDING 02:12:02
70 63 41 137 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:12:38
71 64 42 62 ΠΕΝΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ 0 02:12:58
72 8 7 147 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:13:04
73 65 43 76 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 LIMNOXORI FLORINAS Σ.Δ.Ο.εορδαιας 02:13:11
74 66 44 80 ΒΑΪ́ΔΗΣ ΑΝΈΣΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 02:14:14
75 67 17 65 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:14:15
76 68 18 125 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 02:14:34
77 9 8 9 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΊΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΊΑΣ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ-VORAS ACTION 02:14:40
78 69 7 26 ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N' FUN 02:14:59
79 70 19 42 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 02:15:20
80 71 45 138 ΧΟΥΛΟΥΙΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:15:56
81 72 46 153 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper Running Team Thessaloniki 02:16:01
82 73 8 30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:17:03
83 74 47 35 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 02:17:07
84 75 9 140 PARIZOV VELJAN 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIN EKO 02:17:25
85 76 48 141 GECHEV ANASTAS 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 02:17:25
86 77 20 91 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:17:40
87 78 49 83 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 02:17:52
88 10 2 7 ΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21χ Γυν εως 34 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:18:01
89 79 50 36 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΕΥΚΑΔα 0 02:18:05
90 80 51 96 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 02:19:27
91 81 52 61 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 02:19:57
92 82 53 100 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 02:20:13
93 11 9 33 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Ι.--SKY WOMAN RUNNING TEAM 02:21:08
94 12 10 38 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:21:15
95 83 54 127 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:21:34
96 84 55 131 ΤΣΙΚΕΡΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:22:20
97 85 21 126 ΓΡΕΝΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:26
98 86 56 151 ΚΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:51
99 87 57 149 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:52
100 88 58 45 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ IBM CLUB 02:23:20
101 13 11 44 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 21χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΤΗΤΗ 02:23:21
102 89 59 92 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:25
103 90 22 93 ΚΑΙΣΑΡΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:26
104 91 60 47 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 Φιλυρο Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:23:42
105 92 23 75 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 02:24:53
106 93 24 18 ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Motive 02:24:54
107 14 3 152 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 02:24:55
108 94 25 107 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:25:08
109 95 61 14 ΛΙΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:25:26
110 96 26 109 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:25:34
111 97 27 68 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:25:39
112 15 12 55 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ 21χ Γυν 35+ ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:26:23
113 16 13 90 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:27:08
114 98 28 72 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:27:19
115 17 14 28 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 21χ Γυν 35+ ΠΑΤΡΑ ΦΕΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 02:27:20
116 99 29 4 ΟΡΕΙΒΆΤΗΣ ΣΑΚΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ε Ο Σ Ιωαννίνων 02:27:29
117 100 10 57 ΤΕΚΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:27:59
118 18 15 143 UZUNOVA VALENTINA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:28:01
119 101 62 22 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Run with the Goats Corfu team 02:28:14
120 102 1 53 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 21χ Ανδ 65+ Ν.ΠΕΝΤΕΛΗ --- 02:28:20
121 103 30 32 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:28:21
122 104 31 123 ΚΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:28:58
123 105 2 51 ΓΙΆΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 4 ΚΑΠΙ Ιωαννίνων 02:29:15
124 106 3 52 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:40:47
125 19 4 108 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:29:37
126 107 63 102 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ 0 02:29:57
127 108 11 103 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:29:57
128 109 32 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 02:31:49
129 110 12 135 ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:00
130 111 64 136 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:01
131 112 65 145 TASEVSKI GORAN 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:34:03
132 113 33 46 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:38:00
133 114 34 34 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:38:02
134 115 4 58 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ 21χ Ανδ 65+ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 0 02:39:04
135 116 35 148 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ 0 0 02:42:08
136 117 36 6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 02:43:35
137 118 13 144 ANDONOVSKI MIJALCHO 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:44:58
138 119 66 124 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ 0 02:45:37
139 120 67 87 HARDT KONSTANTIN 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , JH40 02:46:20
140 20 16 70 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 02:46:23
141 121 37 88 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ - ΟΑΣΘ 02:46:28
142 122 38 15 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΤΡΙΓΛΙΑ 0 02:49:22
143 123 39 89 ΚΑΙΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:50:18
144 124 14 85 ΜΠΙΡΟΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 02:52:23
145 21 17 139 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΌΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:52:26
146 125 68 23 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Lefkimmi Running Team 02:54:17
147 126 69 20 ΠΑΠΑΜΙΧΑΉΛ ΠΕΡΙΚΛΉΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ In Motion Beverage 02:55:22
148 127 70 86 ΠΕΤΑΛΩΤΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΕΟΑΣΘ 02:56:50
149 128 15 56 ΠΟΥΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:57:01
150 129 40 43 ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣΘ 02:59:45
151 130 71 29 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 03:04:03
152 131 72 150 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 03:10:10
153 132 5 155 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ 21χ Ανδ 65+ ΠΛΑΤΑΙΕΣ ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 03:13:10
154 22 18 101 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΕΛΑΣΣΟΝΑ Σ.Μ.Ν.Λ DNF
155 133 73 19 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPACE GYM RUN TEAM DNF


11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ ΦΥΛΟΥ ΚΑΤ ΗΛ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 1 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:51:14
2 2 2 306 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:51:30
3 3 3 331 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:52:09
4 4 4 445 ΚΟΤΣΥΦΆΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Panorama Running Team 00:53:40
5 5 1 412 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 00:54:24
6 6 2 359 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:54:27
7 7 5 347 ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΑΝΘΗ 0 00:54:39
8 8 6 423 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa 00:55:13
9 9 3 433 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:02
10 10 7 377 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:56:58
11 11 1 422 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΙΑΝΉ KASIMIS TRAINING 00:57:03
12 12 4 480 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Π. ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 09:02:44
13 13 2 477 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 11χ Ανδ εως 34 0 0 00:57:30
14 14 8 386 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:31
15 15 9 427 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNER 00:57:33
16 16 10 375 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:57:37
17 17 11 388 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:43
18 1 1 330 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 11χ Γυν εως 34 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:57:54
19 18 1 406 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 00:59:20
20 19 12 358 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:59:25
21 20 13 372 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ 00:59:35
22 21 3 361 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 01:00:15
23 22 14 411 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 01:00:29
24 2 1 392 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:45
25 23 15 434 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:51
26 24 16 473 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΜΠΟΡΙΟ Πτολεμαιδας ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 01:00:55
27 25 5 424 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:01:54
28 26 17 481 ΚΟΥΤΣΆΚΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 Καλή ΝΆΟΥΣΑ ΒΈΡΜΙΟ TRAIL 01:02:07
29 27 18 301 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:02:31
30 3 2 429 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ 11χ Γυν 35+ Χαλκιδική 0 01:03:19
31 28 19 387 ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 01:03:21
32 29 20 348 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:04:13
33 30 21 349 ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ανεξάρτητα 01:04:13
34 31 22 369 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΥΡΩΝ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:04:32
35 32 23 343 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:04:35
36 33 24 395 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:06:02
37 4 3 366 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ 01:06:08
38 34 6 364 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:06:09
39 35 7 407 ΠΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:06:31
40 36 8 472 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ ΜΑΘΗΣΗ 01:06:44
41 37 9 316 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:06:59
42 38 2 380 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:07:25
43 39 10 389 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:07:34
44 5 4 360 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 11χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:07:41
45 40 25 378 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:07:58
46 41 26 383 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:08:06
47 6 5 410 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:08:11
48 42 11 396 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:08:20
49 43 27 420 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητος 01:08:38
50 44 28 345 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 01:09:28
51 45 4 455 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:09:30
52 46 5 438 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 01:09:35
53 47 12 385 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:09:46
54 48 13 326 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΦΑΛΑΝΗ - ΛΑΡΙΣΑΣ Δρομείς Φαλάνης 01:09:56
55 7 6 425 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:10:05
56 49 6 437 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:10:08
57 50 14 303 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:10:30
58 8 7 317 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:10:35
59 51 29 404 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:10:48
60 52 3 314 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:10:49
61 53 15 324 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:10:52
62 9 8 320 ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Λύκοι Κεχαγιογλου 01:10:57
63 54 30 351 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΙΦΙΑΝΗ - 01:11:11
64 55 16 449 GECHEV MITKO 11χ Ανδ 50+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:11:41
65 10 9 340 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 11χ Γυν 35+ ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:11:46
66 56 31 453 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ 0 01:12:19
67 57 32 440 ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΜΑΝΙΑΚΙ-ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:12:26
68 58 17 384 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 01:12:29
69 59 7 379 ΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:12:32
70 11 10 367 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣΚΑΒΑΛΑΣ 01:12:45
71 60 18 450 GJORGJIEV BORIS 11χ Ανδ 50+ KAVADARCI MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:13:00
72 61 33 346 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 01:13:05
73 62 4 381 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP 01:13:18
74 63 34 333 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:13:48
75 64 8 329 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΑΛΊΓΚΑΡΟΙ Running Team 01:13:53
76 65 9 435 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:05
77 66 19 436 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:06
78 67 35 376 ΓΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING 01:14:11
79 68 20 305 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:14:17
80 69 21 335 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:47
81 12 11 394 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:14:49
82 70 36 321 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΔΡΑΜΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 01:15:07
83 71 22 323 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:15:43
84 72 10 465 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:16:28
85 73 23 460 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 01:16:40
86 74 24 476 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:16:45
87 75 37 325 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΦΑΛΑΝΗ - ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 01:16:51
88 76 38 390 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:17:02
89 77 11 355 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:17:14
90 78 39 459 ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:16
91 79 40 458 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:18
92 80 12 322 ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 01:17:26
93 13 12 312 ΜΑΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11χ Γυν 35+ ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:36
94 81 41 313 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:38
95 82 42 350 ΑΣΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:14
96 83 43 432 ΣΚΑΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:18:16
97 84 44 462 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:22
98 85 45 454 ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:18:36
99 86 13 444 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:41
100 87 25 463 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:45
101 88 14 357 ΤΡΙΚΟΎΠΗΣ ΑΧΙΛΛΈΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:00
102 89 26 354 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:19:04
103 90 27 397 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:05
104 91 46 439 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑ 01:19:07
105 92 47 447 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:37
106 14 13 456 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:01
107 93 48 467 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:20:14
108 15 14 417 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:38
109 94 49 418 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:40
110 95 15 365 ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗς 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:48
111 96 5 302 ΠΕΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΑΡΤΑ Σύλ. Δρομέων Άρτας 01:20:50
112 16 15 308 ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:20:53
113 97 28 405 ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:20:55
114 98 29 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΟΡΦΥΠΟΣ 01:20:59
115 99 50 342 ΚΑΜΑΤΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:05
116 100 51 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΕΙΡΑΙΑΣ Better People 01:21:50
117 101 52 468 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:52
118 102 30 327 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ 0 01:22:00
119 103 53 464 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:19
120 104 31 373 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:27
121 105 32 337 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:22:53
122 106 54 403 ΔΑΜΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:23:03
123 107 55 402 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 01:23:05
124 108 56 428 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:23:21
125 109 57 431 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 01:23:28
126 110 33 353 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:31
127 111 34 356 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:32
128 112 16 442 ΚΟΥΤΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:24:27
129 113 35 344 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 01:24:31
130 17 16 393 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 11χ Γυν 35+ ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 01:24:42
131 114 17 469 ΜΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:25:09
132 115 58 338 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ - 01:25:15
133 116 6 368 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Ε.Β.Α.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:25:19
134 18 17 408 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ο.Μ.Γ. 01:26:01
135 19 18 409 ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:26:02
136 117 59 311 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΤΡΑ 0 01:26:07
137 118 60 478 ΚΥΡΕΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:21
138 119 61 479 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:22
139 20 19 341 ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:30
140 120 36 471 ΚΑΦΕΤΖΉΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ μάθηση 01:26:39
141 121 7 401 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:26:45
142 122 8 426 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:46
143 21 20 352 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:26:54
144 123 9 371 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:27:12
145 124 18 374 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:27:32
146 125 62 466 ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:28:30
147 126 19 382 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:29:03
148 22 2 430 ΦΕΧΙΜ ΠΑΟΛΑ 11χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:30:43
149 23 21 443 ΠΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:30:51
150 127 37 307 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:30:51
151 128 63 319 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ Mission Impossible 01:30:55
152 24 22 318 ΜΙΧΟΥ ΖΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible 01:30:57
153 129 64 414 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:15
154 130 65 415 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:17
155 131 66 416 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 0 01:31:20
156 132 38 413 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:31:59
157 25 23 448 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:32:29
158 133 39 370 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 01:32:58
159 26 24 457 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:33:15
160 27 25 304 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:33:18
161 134 40 336 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:34:58
162 135 20 441 ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΟΖΑΝΗ 0 01:35:16
163 136 41 451 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ LITOXORO TEAM 01:37:40
164 137 42 474 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 01:37:48
165 138 43 399 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:56
166 28 26 400 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:58
167 29 27 391 ΠΑΠΟΥΛΑΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:40:29
168 139 67 328 ΓΙΟΧΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 01:40:32
169 140 68 461 ΑΚΡΙΤΗΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ 0 01:42:35
170 141 44 475 ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ  11χ Ανδ 50+ ΓΡΕΒΕΝΑ 0 01:46:42
171 142 21 362 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 Μαυροβούνι ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 01:47:07
172 143 69 470 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:47:09
173 144 22 315 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0 02:33:41
174 145 70 452 GJORGJIEVSKI MARJAN 11χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 DNF



6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ ΦΥΛΟΥ ΚΑΤ ΗΛ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 1 711 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ AΜΒΡΟΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:26:35
2 2 2 678 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 00:30:06
3 3 3 601 ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:32:10
4 4 4 716 ΣΙΩΠΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 0 00:32:23
5 5 1 681 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:36
6 6 5 650 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 00:32:42
7 7 2 682 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:34:52
8 8 6 703 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ BLUE NOTE 00:35:20
9 9 7 694 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:35:37
10 10 8 698 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:35:45
11 11 9 715 ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:36:17
12 12 10 699 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 00:37:30
13 13 11 651 ΠΑΤΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΕΡΡΕΣ 0 00:37:49
14 14 12 680 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΟ 00:38:30
15 15 13 672 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:38:34
16 16 14 665 ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:39:00
17 17 15 714 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΚΆΡΟΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ 0 00:39:39
18 1 1 667 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:39:59
19 18 16 633 ΚΟΥΙΝΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:40:05
20 19 3 738 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:40:06
21 2 2 609 ΠΑΤΈΡΑ ΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:40:58
22 20 17 722 NAUMCHEVSKI GJORGJI 6χ Ανδ 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:20
23 21 18 630 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:29
24 22 19 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:31
25 3 3 721 NAUMCHEVSKA MICA 6χ Γυν 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:33
26 23 4 624 ΓΚΕΣΙΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:42:02
27 4 4 707 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:04
28 5 5 679 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:42:09
29 6 6 421 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητη 00:42:14
30 7 7 620 ΤΖΙΟΡΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:42:18
31 8 8 612 ΤΥΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Αμ 00:42:20
32 24 20 730 ΣΑΡΤΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 00:42:22
33 9 9 729 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6χ Γυν 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:42:23
34 25 21 732 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:25
35 10 10 704 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΣΜΑΡΩ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:42:46
36 11 11 708 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΛΙΤΣΑ 6χ Γυν 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:43:14
37 12 12 686 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:43:22
38 26 22 724 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:44:02
39 27 23 683 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:44:28
40 28 24 723 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:45:16
41 13 13 673 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:45:18
42 29 25 691 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:45:20
43 30 26 675 ΣΒΗΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΡΑΧΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ 00:45:38
44 31 27 700 ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:45:59
45 32 28 702 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:46:01
46 14 14 617 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 0 00:46:12
47 15 15 692 ΔΗΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:24
48 33 5 663 ΧΙΛΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:46:26
49 16 16 720 DINEVA OLGA 6χ Γυν 19+ CESKA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:47:22
50 34 29 677 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:48:14
51 35 30 629 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:37
52 36 31 634 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:39
53 37 32 668 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:48:43
54 38 33 644 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:45
55 17 17 728 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:48:50
56 39 34 619 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:49:13
57 18 18 661 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ 6χ Γυν 19+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:49:19
58 40 35 623 ΓΚΕΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:49:39
59 19 19 605 ΝΊΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 00:49:41
60 41 36 742 ΝΤΙΝΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:49:42
61 20 20 604 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:50:02
62 42 37 712 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:50:43
63 21 21 602 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:50:45
64 43 6 741 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 6χ Ανδ εως 18 0 0 00:50:46
65 44 38 688 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:50:52
66 22 22 705 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΝΙΚΟΛΈΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:51:13
67 45 39 737 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:16
68 23 23 613 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:51:36
69 46 7 655 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕι Λευκός Πύργος running team 00:51:43
70 24 1 657 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:50
71 47 40 642 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:52:01
72 25 24 670 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:52:04
73 26 25 727 ΖΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:16
74 48 41 725 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:52:28
75 27 26 611 ΝΤΕ ΝΑΡΝΤΙΝ ΦΑΜΠΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 00:52:36
76 28 27 726 ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:40
77 29 28 674 ΠΑΠΑΔΆΚΗ ΕΙΡΉΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:52:54
78 49 42 671 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 00:53:09
79 50 43 608 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:53:21
80 30 29 610 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΠΑΤΡΑ 0 00:54:03
81 51 44 735 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:54:06
82 52 8 626 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:21
83 53 9 635 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:26
84 54 10 627 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
85 55 45 625 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
86 56 46 645 ΤΣΙΦΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:54
87 31 30 607 ΒΑΣΕΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:56:42
88 32 31 603 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ 0 00:56:47
89 33 32 733 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:56:51
90 34 33 740 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:57:16
91 35 34 669 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:57:37
92 36 35 640 ΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:58:02
93 57 47 719 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 00:58:20
94 37 36 717 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:58:26
95 58 48 718 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:58:27
96 59 11 658 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:58:32
97 60 49 696 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:58:44
98 38 37 701 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:09
99 61 50 709 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:00:43
100 39 38 606 ΛΑΜΠΡΗ ΒΙΒΗ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:00:53
101 40 2 743 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν εως 18 0 0 01:01:30
102 41 39 695 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:02:04
103 42 40 618 ΒΑΣΕΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΞΑΝΘΗ 0 01:02:24
104 43 41 664 ΤΡΙΚΟΎΠΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:47
105 62 12 652 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6χ Ανδ εως 18 Φιλυρο ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 01:04:02
106 63 13 653 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:05
107 44 42 710 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:23
108 45 43 734 ΧΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:04:56
109 64 51 660 ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:03
110 46 44 662 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:05
111 47 3 739 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:05:09
112 48 45 654 ΑΝΔΡΕΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running 01:05:10
113 49 46 659 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:36
114 65 52 713 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 01:07:43
115 66 53 646 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:08:09
116 50 47 621 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:10:40
117 67 14 656 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΖΗΝΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 01:12:32
118 51 48 690 ΓΚΑΛΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:41
119 52 49 697 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:43
120 53 50 685 ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:13:00
121 54 51 639 ΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:12
122 55 52 628 ΚΑΝΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:14
123 56 53 632 ΚΟΥΙΜΤΖΗ ΘΕΑΝΩ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:19
124 57 54 638 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:23
125 68 54 706 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6χ Ανδ 19+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:19:31
126 58 55 643 ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:22
127 59 56 641 ΡΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:24
128 69 55 687 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL DNF
129 70 15 684 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF


ΜΕΤΑ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τη Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία ο 7ος
Ιαματικός Αγώνας Λουτρών Λουτρακίου (Πόζαρ) Δήμου Αλμωπίας.
Το θαυμάσιας ομορφιάς τοπίο με τους καταρράκτες ,τα μονοπάτια και τα
ιαματικά ζεστά νερά των 37 ο C μάγεψαν τους αθλητές και τους συνοδούς
τους που ξεπέρασαν για άλλη μια φόρα κάθε προσδοκία. Θα θέλαμε να
ευχαριστήσουμε όλους αθλητές που μας τίμησαν με τη παρουσία τους ,
τους συνόδους που με την θετική τους διάθεση δημιούργησαν γιορτινή
ατμόσφαιρα και όλους τους εθελοντές που μας στήριξαν για άλλη μια
φόρα.

Φυσικά θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε και τους χορηγούς που για μια
ακόμα φορά μας βοήθησαν να πραγματοποιήσουμε μια εξαιρετική
διοργάνωση. Σας περιμένουμε και του χρόνου για μια ακόμα δρομική
γιορτή!!!

Νέα και φωτογραφίες θα αναρτούμε στο facebook στην επίσημη σελίδα
του αγώνα :

ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΠΟΖΑΡ ΑΛΜΩΠΙΑΣ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γενική Ανδρών
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 79 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 21χ Ανδ 35-49 1981 ΚΟΖΑΝΗ 0
2 130 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 21χ Ανδ 35-49 1983 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης
3 117 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α 21χ Ανδ 35-49 1976 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 606 TRAIL

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Ανδρών Εως 34
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 67 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 21χ Ανδ εως 34 1987 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
2 128 ΚΙΟΡΡΙ ΤΖΟΝΙ Α 21χ Ανδ εως 34 1994 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ PARA-GLIDER
3 115 ΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 21χ Ανδ εως 34 1987 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Ανδρών 35-49
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 154 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 21χ Ανδ 35-49 1984 0 0
2 50 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 21χ Ανδ 35-49 1984 ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ NEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ
3 1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 21χ Ανδ 35-49 1978 ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Ανδρών 50+
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 59 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 21χ Ανδ 50+ 1969 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΕΛΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ
2 8 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ Α 21χ Ανδ 50+ 1963 ΚΑΒΑΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ
3 13 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 21χ Ανδ 50+ 1963 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γενική Γυναικών
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 31 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 21χ Γυν 35+ 1984 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2 81 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 21χ Γυν 35+ 1976 ΣΚΥΔΡΑ 0
3 11 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 21χ Γυν 35+ 1984 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γυναικών Εως 34
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 21χ Γυν εως 34 1994 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N' FUN
2 7 ΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ 21χ Γυν εως 34 1994 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 152 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 21χ Γυν εως 34 1988 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21χ Γυναικών 35+
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 31 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 21χ Γυν 35+ 1984 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2 81 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 21χ Γυν 35+ 1976 ΣΚΥΔΡΑ 0
3 11 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 21χ Γυν 35+ 1984 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γενικη Ανδρών
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 11χ Ανδ 35-49 1982 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2 306 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 11χ Ανδ 35-49 1978 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
3 331 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 11χ Ανδ 35-49 1983 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Ανδρών Εως 34
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 422 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α 11χ Ανδ εως 34 2004 ΑΙΑΝΉ KASIMIS TRAINING
2 361 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 11χ Ανδ εως 34 1992 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place
3 438 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 11χ Ανδ εως 34 1989 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Ανδρών 35-49
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 445 ΚΟΤΣΥΦΆΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Α 11χ Ανδ 35-49 1982 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Panorama Running Team
2 347 ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 11χ Ανδ 35-49 1981 ΞΑΝΘΗ 0
3 423 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 11χ Ανδ 35-49 1974 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Ανδρών 50+
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 412 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 11χ Ανδ 50+ 1969 0 0
2 359 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 11χ Ανδ 50+ 1969 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
3 433 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 11χ Ανδ 50+ 1970 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γενική Γυναικών
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 330 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 11χ Γυν εως 34 1990 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2 392 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 11χ Γυν 35+ 1965 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
3 429 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ Γ 11χ Γυν 35+ 1980 Χαλκιδική 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γυναικών Εως 34
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 330 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 11χ Γυν εως 34 1990 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2 430 ΦΕΧΙΜ ΠΑΟΛΑ Γ 11χ Γυν εως 34 1993 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
3 #Δ/Υ #Δ/Υ #Δ/Υ #Δ/Υ #Δ/Υ #Δ/Υ #Δ/Υ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11χ Γυναικών 35+
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 392 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 11χ Γυν 35+ 1965 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
2 429 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ Γ 11χ Γυν 35+ 1980 Χαλκιδική 0
3 366 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ 11χ Γυν 35+ 1967 ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ Εφήβων Εως 18
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 681 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 6χ Ανδ εως 18 2004 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 682 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 6χ Ανδ εως 18 2006 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 738 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Α 6χ Ανδ εως 18 2005 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ Ανδρών 19+
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 711 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ AΜΒΡΟΣΙΟΣ Α 6χ Ανδ 19+ 1968 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
2 678 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 6χ Ανδ 19+ 1972 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
3 716 ΣΙΩΠΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 6χ Ανδ 19+ 1997 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ Νεανίδων Εως 18
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 657 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Γ 6χ Γυν εως 18 2008 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
2 743 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 6χ Γυν εως 18 2008 0 0
3 739 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 6χ Γυν εως 18 2009 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6χ Γυναικών 19+
ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ
1 667 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ Γ 6χ Γυν 19+ 1984 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2 609 ΠΑΤΈΡΑ ΑΝΝΑ Γ 6χ Γυν 19+ 1976 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ
3 721 NAUMCHEVSKA MICA Γ 6χ Γυν 19+ 1964 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO

1000 ΜΕΤΡΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1 ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3 ΛΥΣΙΤΣΚΑ ΦΕΝΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ 1ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ΓΙΟΥΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ΧΟΥΛΟΥΙΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Αγελαδινό VS Κατσικίσιο Γάλα 5+1 λόγοι που η καφεΐνη είναι πραγματικά χρήσιμη

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Garmin App καταγραφής μηνιαίου κύκλου 3 Απλοί τρόποι να μειώσουμε το stress
Γιατί η γυμναστική στο σπίτι δεν μπορεί να αντικαταστήσει τα γυμναστήρια! Κοροναϊός: Τι πρέπει να κάνετε με τα ρούχα και τα παπούτσια
Nutrition News

MyElements Sports

Garmin FR family
Fitness Awards
FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
15 Μάρ 20
Διαβάστε το νέο βιβλίο «Νενικήκαμεν» - Η ιστορία του πρώτου Μαραθωνοδρόμου (+Διαγωνισμός)
Αυτές τις μέρες, που εξαιτίας των δυσχερών καταστάσεων με τον κοροναϊο μένουμε περισσότερο στο σπίτι και είναι ευκαιρία να διαβάσουμε και κάποιο βιβλίο. Γι' αυτό σας έχουμε μια πολύ καλή πρόταση που έφτασε πρόσφατα τα χέρια μας.
05 Μάρ 20
Το ολοκαίνουριο adidas SL20 είναι εδώ και σε προκαλεί να γίνεις πιο γρήγορος από αυτά που σε κρατούν πίσω!
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Η adidas λανσάρει το νέο πανάλαφρο παπούτσι για τρέξιμο adidas SL20 καινοτομώντας για άλλη μια φορά, όχι μόνο με τα υλικά του παπουτσιού, αλλά και με το τρόπο που αυτό θέλει να εμπνεύσει μέσα από την καμπάνια FASTER THAN.
04 Μάρ 20
Αυτό το Σάββατο 07.03, η Θεσσαλονίκη γίνεται FASTER THAN
Αλλάζουμε το νόημα του «Γρήγορου». «Γρήγορο» δεν είναι απλά ένας αριθμός, είναι αυτό που νιώθεις. Γιατί το τρέξιμο είναι θέμα προσωπικής αλλαγής και αυτοβελτίωσης.


©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse