Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Marathon HalfMarathon
Nafplio Marathon
Life Run
X-treme Stores

16 Φεβ 20 ← πίσω

7ο Cycle Trail Run 2020, τα αποτελέσματα

7ο Cycle Trail Run 2020


Σέιχ Σου Θεσσαλονίκη

* τα αποτελέσματα και εδώ

"
7ο CYCLE TRAIL RUN 2020 Trail Run 11K
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club FINISH 11K
1 1 1 MEN 18+ 11K Male 149 ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1996   0:54:30.086
2 2 2 MEN 18+ 11K Male 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:57:30.196
3 3 3 MEN 18+ 11K Male 122 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 1984 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 0:59:08.996
4 4 4 MEN 18+ 11K Male 246 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ 1984 URSA TEAM 1:00:53.286
5 5 5 MEN 18+ 11K Male 42 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:01:02.310
6 6 6 MEN 18+ 11K Male 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 1996 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:01:42.616
7 7 7 MEN 18+ 11K Male 101 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣ 1977 URSA TEAM 1:02:11.793
8 8 8 MEN 18+ 11K Male 32 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:13.070
9 9 9 MEN 18+ 11K Male 55 ΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:26.300
10 10 10 MEN 18+ 11K Male 153 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:56.113
11 11 11 MEN 18+ 11K Male 76 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΕΚΑΣ 1982 STOIKOS RUNNING TEAM 1:03:07.493
12 12 1 MEN 50-59 11K Male 216 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 1969 PANORAMA RUNNING TEAM 1:03:15.256
13 13 2 MEN 50-59 11K Male 176 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 1966 URSA TEAM 1:03:49.706
14 14 12 MEN 18+ 11K Male 250 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:04:25.666
15 15 3 MEN 50-59 11K Male 188 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:04:35.270
16 16 13 MEN 18+ 11K Male 150 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:04:55.146
17 17 14 MEN 18+ 11K Male 73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΖΩΦ 1974 CREDO S VICTORIA-ΣΔΥΘ 1:05:17.653
18 18 15 MEN 18+ 11K Male 133 ΝΙΚΟΣ ΣΦΙΤΗΣ 1980 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:05:26.066
19 19 16 MEN 18+ 11K Male 26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΣΑΜΟΣ 1985   1:05:49.323
20 20 17 MEN 18+ 11K Male 72 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ 1982 PANORAMA RUNNING TEAM 1:06:09.620
21 21 4 MEN 50-59 11K Male 350 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΣΑΠΗΣ -   1:06:59.083
22 22 18 MEN 18+ 11K Male 89 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΛΛΗΣ 1998   1:07:12.390
23 23 19 MEN 18+ 11K Male 33 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΡΑΧΑΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:07:20.483
24 24 20 MEN 18+ 11K Male 139 ΗΛΙΑΣ ΤΡΕΝΤΟΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:07:25.403
25 25 21 MEN 18+ 11K Male 29 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1972 VITA4YOU 1:07:33.296
26 26 22 MEN 18+ 11K Male 4 DIMITRIS BOGATSIOTIS 1984   1:07:52.796
27 27 5 MEN 50-59 11K Male 180 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1969   1:08:12.436
28 1 1 WOMEN 18+ 11K Female 312 ΝΤΕΠΗ ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ 1992 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:08:16.780
29 28 23 MEN 18+ 11K Male 17 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΟΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:08:39.093
30 29 24 MEN 18+ 11K Male 65 ΦΩΤΗΣ ΚΙΟΣΕ 2001 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:08:44.033
31 30 1 MEN 60+ 11K Male 251 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1958 XANTHI RUNNERS 1:08:53.353
32 31 25 MEN 18+ 11K Male 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΖΙΟΣ 1979   1:09:14.060
33 32 2 MEN 60+ 11K Male 237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΥΤΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ.Θ 1:09:54.923
34 33 6 MEN 50-59 11K Male 185 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 1965 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP / ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 1:10:14.490
35 34 26 MEN 18+ 11K Male 75 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 1973 ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 1:10:22.043
36 35 3 MEN 60+ 11K Male 232 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:10:25.093
37 36 27 MEN 18+ 11K Male 127 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 1975   1:10:29.036
38 37 28 MEN 18+ 11K Male 79 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΪΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ 1983   1:10:48.460
39 2 1 WOMEN 40-49 11K Female 329 ΝΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1972 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:10:52.670
40 38 29 MEN 18+ 11K Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1995 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:11:13.000
41 39 30 MEN 18+ 11K Male 50 ΦΩΤΗΣ ΖΙΧΝΑΛΗΣ 1971 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:11:27.823
42 40 31 MEN 18+ 11K Male 12 GEORGIOS SALMATAS 1974 CONNECTING DOTS 1:12:20.013
43 41 32 MEN 18+ 11K Male 136 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1991   1:12:26.833
44 42 33 MEN 18+ 11K Male 92 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΟΣΙΑΔΗΣ 1983 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:12:42.823
45 3 1 WOMEN 50+ 11K Female 345 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1963 ΣΔΥ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:12:45.536
46 43 34 MEN 18+ 11K Male 131 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:13:03.313
47 44 35 MEN 18+ 11K Male 86 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP-RUNHIKE.GR 1:13:37.930
48 4 2 WOMEN 18+ 11K Female 309 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP-ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:13:53.893
49 45 36 MEN 18+ 11K Male 238 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΝΟΣ 1977 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:13:56.446
50 46 37 MEN 18+ 11K Male 16 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:14:02.670
51 47 38 MEN 18+ 11K Male 14 PRODROMOS STERGIOU 1993 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:14:07.333
52 48 7 MEN 50-59 11K Male 201 ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 1966 PANORAMA RUNNING TEAM 1:14:30.946
53 49 39 MEN 18+ 11K Male 97 ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΤΟΥΔΗΣ 1973 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:14:44.416
54 50 8 MEN 50-59 11K Male 215 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ 1970 ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΑΓΣ - UFCTHESSALONIKI 1:14:49.140
55 51 40 MEN 18+ 11K Male 56 ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 1978 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:15:02.393
56 52 41 MEN 18+ 11K Male 95 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΤΙΚΙΩΤΗΣ 1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:15:08.350
57 53 42 MEN 18+ 11K Male 146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 1993 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:15:22.596
58 54 9 MEN 50-59 11K Male 208 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ 1970 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:15:38.910
59 55 43 MEN 18+ 11K Male 94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ 1972 ΤΡΕΧΑΝΤHΡΙΑ RUNNING TEAM 1:15:48.190
60 56 44 MEN 18+ 11K Male 53 ΙΩΣΗΦ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1987 ΣΔΥΘ 1:16:02.093
61 57 10 MEN 50-59 11K Male 181 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:16:04.610
62 58 45 MEN 18+ 11K Male 21 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1975 SWIM OR DIE 1:16:09.963
63 59 46 MEN 18+ 11K Male 61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1983   1:17:04.800
64 60 11 MEN 50-59 11K Male 210 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 1970 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:17:13.553
65 5 3 WOMEN 18+ 11K Female 301 ELENA XYLA 1986 ΒΕΡΓΙΝΑ 1:17:17.276
66 61 47 MEN 18+ 11K Male 77 ΣΕΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:17:19.433
67 62 48 MEN 18+ 11K Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:17:27.773
68 63 49 MEN 18+ 11K Male 60 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:17:44.656
69 64 12 MEN 50-59 11K Male 204 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1967 GREDO S VICTORIA 1:17:55.793
70 65 13 MEN 50-59 11K Male 170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ 1963   1:18:03.246
71 66 50 MEN 18+ 11K Male 116 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ 1985 MAKEMUESLI 1:18:13.166
72 6 2 WOMEN 40-49 11K Female 328 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΕΛΛΑ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:22.200
73 67 51 MEN 18+ 11K Male 47 ΒΑΓΙΑΣ ΖΑΓΚΑΣ 1972 URSA TEAM 1:18:28.200
74 68 52 MEN 18+ 11K Male 63 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1980 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:31.230
75 69 53 MEN 18+ 11K Male 118 ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:35.340
76 70 54 MEN 18+ 11K Male 119 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΙΝΤΖΗΣ 1977   1:19:03.223
77 71 55 MEN 18+ 11K Male 240 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ 1999 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:19:36.480
78 72 56 MEN 18+ 11K Male 18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ 1976 PANORAMA RUNNING TEAM 1:19:55.526
79 73 57 MEN 18+ 11K Male 241 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1984 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:20:15.523
80 74 14 MEN 50-59 11K Male 163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:20:25.920
81 75 58 MEN 18+ 11K Male 22 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1975 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:20:33.483
82 76 59 MEN 18+ 11K Male 70 ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ 1975 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:20:44.176
83 77 60 MEN 18+ 11K Male 151 ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:20:51.513
84 78 15 MEN 50-59 11K Male 316 ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1970   1:20:52.393
85 79 61 MEN 18+ 11K Male 58 ΘΑΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1978   1:20:58.980
86 80 4 MEN 60+ 11K Male 224 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 1949 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ 1:21:00.970
87 81 16 MEN 50-59 11K Male 186 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΝΤΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1:21:10.236
88 7 4 WOMEN 18+ 11K Female 308 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΗ 1982 FORMA VERA 1:21:16.313
89 82 62 MEN 18+ 11K Male 35 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 1991   1:21:19.376
90 83 63 MEN 18+ 11K Male 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:21:20.283
91 84 64 MEN 18+ 11K Male 37 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ 1980 ΣΔΥΘ 1:21:32.250
92 85 65 MEN 18+ 11K Male 124 ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΙΑΚΚΑΣ 1976   1:21:34.606
93 86 66 MEN 18+ 11K Male 243 ΝΙΚΟΣ ΔΡΙΒΑΣ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:21:38.366
94 87 17 MEN 50-59 11K Male 205 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΒΑΝΟΓΛΟΥ 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:21:58.796
95 88 67 MEN 18+ 11K Male 10 KWSTAS MPEZARIS 1990   1:22:01.376
96 8 3 WOMEN 40-49 11K Female 317 ANDRONIKI ILIADOU 1975   1:22:03.023
97 89 68 MEN 18+ 11K Male 160 ΣΠΥΡΟΣ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ -   1:22:08.206
98 90 69 MEN 18+ 11K Male 140 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΑΚΛΑΓΚΑΝΟΣ 1999 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:22:22.156
99 91 70 MEN 18+ 11K Male 148 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1973   1:22:39.106
100 92 18 MEN 50-59 11K Male 167 ΔΗΜΙΤΡΙΟΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1962   1:22:42.090
101 93 71 MEN 18+ 11K Male 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1974 PANORAMA RUNNING TEAM 1:22:44.060
102 94 19 MEN 50-59 11K Male 212 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1965 ΣΔΥΚ 1:23:09.120
103 95 72 MEN 18+ 11K Male 85 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1974 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:23:09.276
104 96 73 MEN 18+ 11K Male 24 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:23:23.666
105 97 74 MEN 18+ 11K Male 27 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:29.810
106 98 75 MEN 18+ 11K Male 68 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΕΣΗΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:34.786
107 99 20 MEN 50-59 11K Male 179 ΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1969 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:45.576
108 100 21 MEN 50-59 11K Male 221 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1968 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:52.250
109 101 76 MEN 18+ 11K Male 19 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ 1971 Σ.Δ.Υ. ΚΙΛΚΙΣ 1:23:59.843
110 102 5 MEN 60+ 11K Male 225 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ 1959 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:24:15.133
111 103 77 MEN 18+ 11K Male 49 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1996 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:24:16.986
112 104 78 MEN 18+ 11K Male 128 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ 1972 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:24:48.230
113 9 4 WOMEN 40-49 11K Female 319 ELISAVET SIDIRA 1976   1:25:09.543
114 105 79 MEN 18+ 11K Male 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 1:25:21.596
115 106 80 MEN 18+ 11K Male 125 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989 ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ RUNNING TEAM 1:25:27.776
116 107 22 MEN 50-59 11K Male 172 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΕΝΔΑΣ 1962   1:25:30.080
117 108 23 MEN 50-59 11K Male 218 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ 1968 ΣΔΥΘ 1:25:35.886
118 109 81 MEN 18+ 11K Male 69 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ 1979 KKVAGS/ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:25:40.300
119 10 5 WOMEN 40-49 11K Female 333 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΡΝΑΛΗ 1978 ΞΑΝΘΗ 1:25:56.010
120 110 24 MEN 50-59 11K Male 197 ΝΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ 1967   1:26:04.630
121 111 82 MEN 18+ 11K Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΤΕΡΑΣ -   1:26:21.633
122 112 83 MEN 18+ 11K Male 252 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1989 STOIKOS RUNNING TEAM 1:26:23.743
123 113 84 MEN 18+ 11K Male 157 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ -   1:26:24.476
124 114 85 MEN 18+ 11K Male 80 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΦΑΚΗΣ 1991 PANORAMA RUNNING TEAM 1:26:27.066
125 115 6 MEN 60+ 11K Male 231 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥΘ 1:26:47.626
126 11 5 WOMEN 18+ 11K Female 351 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ -   1:26:55.860
127 116 25 MEN 50-59 11K Male 183 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΤΑΡΑΣ 1961 Σ.Δ.Υ.Θ 1:27:08.336
128 12 6 WOMEN 18+ 11K Female 306 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ 1999 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:27:08.443
129 117 86 MEN 18+ 11K Male 3 KONSTANTINOS ANASTASILAKIS 1972 THESSALONIKI 1:27:10.850
130 118 87 MEN 18+ 11K Male 107 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973 VITA4YOU 1:27:11.963
131 119 88 MEN 18+ 11K Male 262 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ -   1:27:14.353
132 120 89 MEN 18+ 11K Male 108 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971   1:27:25.880
133 121 90 MEN 18+ 11K Male 51 ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:27:37.373
134 122 91 MEN 18+ 11K Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΟΥΡΔΑΣ 1978 HELLENIC POLICE 1:27:42.360
135 123 92 MEN 18+ 11K Male 34 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1975 ΕΥΟΣΜΟΣ 1:27:42.413
136 124 93 MEN 18+ 11K Male 38 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΙΤΣΙΔΗΣ 1979 SWIM OR DIE 1:27:45.010
137 125 94 MEN 18+ 11K Male 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:27:57.430
138 126 7 MEN 60+ 11K Male 226 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΡΟΥΝΗΣ 1959 PANORAMA RUNNING TEAM 1:28:26.810
139 13 7 WOMEN 18+ 11K Female 302 ΖΩΗ ΓΚΑΡΑΝΕ 1998 AUTH SPORT CENTER RUNNING TEAM 1:28:33.490
140 127 8 MEN 60+ 11K Male 228 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΛΗΣ 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:29:08.663
141 128 95 MEN 18+ 11K Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1980 SWIM OR DIE 1:29:16.823
142 129 26 MEN 50-59 11K Male 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ 1970 SWIM OR DIE 1:29:18.766
143 14 8 WOMEN 18+ 11K Female 311 ΑΝΝΑ ΠΕΓΙΑ 1988 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΥ ΖΗΝ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1:29:32.626
144 130 96 MEN 18+ 11K Male 74 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΣΙΔΗΣ 1991 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:29:51.696
145 131 9 MEN 60+ 11K Male 234 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΞΑΡΗΣ 1955 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:29:53.880
146 132 97 MEN 18+ 11K Male 41 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΑΪΛΙΑΝΗΣ 1987   1:30:02.413
147 133 98 MEN 18+ 11K Male 152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΕΛΑΣ 1985 ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ RUNNING TEAM 1:30:18.543
148 134 99 MEN 18+ 11K Male 258 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1973 ENERGYM RUNNING TEAM 1:30:34.946
149 15 6 WOMEN 40-49 11K Female 325 ΖΩΗ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ 1977 XANTHI RUUNERS 1:30:45.770
150 135 100 MEN 18+ 11K Male 36 ΚΩΣΤΑΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:30:55.040
151 136 27 MEN 50-59 11K Male 203 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΠΠΗΣ 1968 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:31:01.710
152 137 101 MEN 18+ 11K Male 59 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:31:29.136
153 138 102 MEN 18+ 11K Male 1 XRISTOS AFROUDAS 1991   1:31:32.306
154 139 28 MEN 50-59 11K Male 200 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1970   1:31:55.146
155 140 103 MEN 18+ 11K Male 83 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 1994 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:32:09.736
156 16 7 WOMEN 40-49 11K Female 321 ΑΝΤΖΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1972 FORMA VERA 1:32:10.620
157 17 9 WOMEN 18+ 11K Female 310 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 1993 DOPPLER FITNESS TEAM 1:32:11.850
158 141 104 MEN 18+ 11K Male 78 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΑΖΟΥΔΗΣ 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:32:13.486
159 142 105 MEN 18+ 11K Male 104 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1992 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:32:13.850
160 143 29 MEN 50-59 11K Male 211 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1970 ΕΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:32:26.066
161 144 106 MEN 18+ 11K Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:32:36.430
162 145 107 MEN 18+ 11K Male 144 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ 1976   1:32:48.550
163 146 108 MEN 18+ 11K Male 96 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΩΡΗΣ 2002 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:32:52.940
164 147 109 MEN 18+ 11K Male 132 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ 1972   1:33:15.303
165 148 30 MEN 50-59 11K Male 178 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1966   1:34:00.923
166 149 31 MEN 50-59 11K Male 162 VASILEIOS CHYTAS 1969   1:34:19.860
167 150 110 MEN 18+ 11K Male 45 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993   1:34:40.316
168 151 32 MEN 50-59 11K Male 173 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1969 ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1:34:46.480
169 152 33 MEN 50-59 11K Male 164 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:34:57.660
170 153 111 MEN 18+ 11K Male 15 IOANNIS TOMAKTSIDIS 1988   1:35:32.420
171 18 8 WOMEN 40-49 11K Female 320 ΣΤΕΛΛΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ 1973 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:35:32.873
172 154 34 MEN 50-59 11K Male 175 ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΙΑΚΗΣ 1965 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ TEAM 1:35:46.580
173 155 112 MEN 18+ 11K Male 87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 IRENA'S TRAINING TEAM 1:36:05.400
174 156 35 MEN 50-59 11K Male 191 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΗΣ 1967 ALEXANDRIA 1:36:06.540
175 19 9 WOMEN 40-49 11K Female 324 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1972 SWIM OR DIE 1:36:38.050
176 157 113 MEN 18+ 11K Male 67 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΓΙΑΣ 1981   1:36:38.716
177 158 114 MEN 18+ 11K Male 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΝΔΡΟΣ 1992 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:36:41.990
178 159 115 MEN 18+ 11K Male 88 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ 1996 URSA TEAM 1:36:54.043
179 160 36 MEN 50-59 11K Male 189 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΠΙΔΗΣ 1970 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:36:54.283
180 161 37 MEN 50-59 11K Male 174 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 1966 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:36:54.390
181 20 10 WOMEN 40-49 11K Female 318 KATERINA ILIADOU 1977   1:37:15.850
182 162 38 MEN 50-59 11K Male 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ 1970 ΣΕΒΑΣΘ 1:37:40.543
183 21 11 WOMEN 40-49 11K Female 327 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ 1977   1:37:49.253
184 163 39 MEN 50-59 11K Male 209 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΤΑΣ 1966 ΟΜΒΡΙΟΝΟΣ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ 1:37:55.813
185 22 12 WOMEN 40-49 11K Female 326 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΡΑ 1971 ELITE RESCUE TEAM 1:38:38.310
186 164 116 MEN 18+ 11K Male 81 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 1987 URSA TEAM 1:39:21.546
187 165 117 MEN 18+ 11K Male 8 STERGIOS KRAIAS 1984   1:39:39.240
188 166 118 MEN 18+ 11K Male 121 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΩΜΝΑΚΗΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:39:48.613
189 167 119 MEN 18+ 11K Male 103 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1971 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:40:12.463
190 168 40 MEN 50-59 11K Male 161 ANTONIS SPYRATOS 1969   1:40:13.793
191 169 120 MEN 18+ 11K Male 261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ -   1:40:15.206
192 170 10 MEN 60+ 11K Male 223 DIMITRIOS PREVEZIANOS 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:28.213
193 23 2 WOMEN 50+ 11K Female 346 ΚΑΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:40:46.680
194 171 41 MEN 50-59 11K Male 193 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ 1965 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:41:01.703
195 24 10 WOMEN 18+ 11K Female 255 ΝΑΤΑΣΑ ΜΙΧΑΗΛ 1988   1:41:11.343
196 25 13 WOMEN 40-49 11K Female 331 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 1971   1:41:28.236
197 172 42 MEN 50-59 11K Male 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 1967   1:41:51.566
198 173 121 MEN 18+ 11K Male 43 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ 1983 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΥ ΖΗΝ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1:41:52.816
199 26 3 WOMEN 50+ 11K Female 339 JETA HARIZAJ 1968 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:25.166
200 174 122 MEN 18+ 11K Male 9 CHARISIS MALLIARIS 1979   1:43:16.866
201 27 4 WOMEN 50+ 11K Female 342 ΑΛΕΞΙΑ ΓΚΑΝΤΣΟΥ 1967 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:44:11.550
202 175 43 MEN 50-59 11K Male 206 ΝΙΚΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ 1970   1:44:41.410
203 176 44 MEN 50-59 11K Male 259 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΡΑΝΟΣ 1968 ENERGYM RUNNING TEAM 1:44:53.763
204 177 123 MEN 18+ 11K Male 220 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΧΙΔΗΣ -   1:45:34.503
205 178 124 MEN 18+ 11K Male 54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:45:46.240
206 179 45 MEN 50-59 11K Male 213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ 1969 PANORAMA RUNNING TEAM 1:45:51.650
207 180 46 MEN 50-59 11K Male 194 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ 1966 PANORAMA RUNNING TEAM 1:45:52.140
208 181 125 MEN 18+ 11K Male 123 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ 1992 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ 1:45:56.856
209 182 126 MEN 18+ 11K Male 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ 1984 A-TEAM 1:45:59.210
210 183 127 MEN 18+ 11K Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 1985 A-TEAM 1:46:10.616
211 184 128 MEN 18+ 11K Male 91 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 1971 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:46:23.750
212 28 14 WOMEN 40-49 11K Female 2 ΛΕΝΑ ΒΑΛΑΒΑΝΗ 1965   1:46:38.126
213 185 11 MEN 60+ 11K Male 229 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ 1955 ΚΔ 1:46:49.720
214 186 47 MEN 50-59 11K Male 257 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1969 ENERGYM RUNNING TEAM 1:46:50.920
215 29 15 WOMEN 40-49 11K Female 322 ΕΛΕΑΝΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ 1973 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:47:10.170
216 187 129 MEN 18+ 11K Male 154 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ 1973 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:47:57.603
217 188 130 MEN 18+ 11K Male 135 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΜΠΑΚΟΥΔΗΣ 1972 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:47:58.380
218 189 131 MEN 18+ 11K Male 110 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΟΓΛΟΥ 1993 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:48:06.883
219 30 5 WOMEN 50+ 11K Female 344 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:48:31.370
220 31 6 WOMEN 50+ 11K Female 348 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 1962 POWERBAR 1:48:57.223
221 190 132 MEN 18+ 11K Male 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:49:19.513
222 32 7 WOMEN 50+ 11K Female 347 ΒΟΥΛΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ 1946 ΣΔΥΘ 1:50:08.570
223 33 16 WOMEN 40-49 11K Female 247 ΕΛΣΑ ΒΑΓΙΑΝΟΥ 1974   1:50:09.060
224 191 48 MEN 50-59 11K Male 187 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 1962   1:50:30.610
225 192 49 MEN 50-59 11K Male 195 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 1964 ΟΜΒΡΙΟΝΟΣ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ 1:51:18.983
226 34 11 WOMEN 18+ 11K Female 315 ΤΑΝΙΑ ΧΡΩΙΔΟΥ-ΦΑΣΟΥΛΑ 1981 THESSALONIKI 1:51:22.260
227 35 17 WOMEN 40-49 11K Female 134 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΑΓΣ - UFCTHESSALONIKI 1:51:24.690
228 193 50 MEN 50-59 11K Male 256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ 1967   1:51:25.350
229 194 133 MEN 18+ 11K Male 84 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:51:25.670
230 195 134 MEN 18+ 11K Male 249 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1975   1:51:45.360
231 196 12 MEN 60+ 11K Male 236 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ 1959 Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:51:46.303
232 36 18 WOMEN 40-49 11K Female 334 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΒΒΑ 1976   1:52:11.163
233 197 51 MEN 50-59 11K Male 207 ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 1969   1:52:22.073
234 37 12 WOMEN 18+ 11K Female 254 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΙΤΣΟΥ 1986   1:52:34.393
235 38 19 WOMEN 40-49 11K Female 253 ΣΟΦΙΑ ΜΙΛΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978   1:52:36.000
236 198 13 MEN 60+ 11K Male 233 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ 1956 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:52:45.776
237 199 14 MEN 60+ 11K Male 235 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΚΟΣ 1949 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:52:48.606
238 200 135 MEN 18+ 11K Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:53:00.250
239 201 52 MEN 50-59 11K Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΤΗΣ 1969   1:53:01.090
240 39 20 WOMEN 40-49 11K Female 338 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΣΔΥΘ 1:53:49.460
241 202 136 MEN 18+ 11K Male 48 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΑΜΠΕΛΗ 1971 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:54:59.110
242 203 137 MEN 18+ 11K Male 248 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1971   1:56:05.776
243 204 53 MEN 50-59 11K Male 349 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ -   1:56:29.763
244 40 21 WOMEN 40-49 11K Female 336 ΖΩΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:56:56.536
245 41 22 WOMEN 40-49 11K Female 335 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΟΜΠΑΝΗ 1976   1:58:32.510
246 42 8 WOMEN 50+ 11K Female 341 AGLAIA PARTSALIDOU 1953   1:59:05.123
247 205 138 MEN 18+ 11K Male 64 ΣΑΒΒΑΣ ΚΙΚΙΔΗΣ 1986   2:00:20.336
248 206 139 MEN 18+ 11K Male 120 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΙΚΟΣ 1986   2:04:01.636
249 207 9 WOMEN 50+ 11K Male 6 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1961   2:05:15.423
250 208 54 MEN 50-59 11K Male 202 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΛΑΚΙΔΑΣ 1965 ATHLETICS MAGAZINE 2:07:56.126
251 43 10 WOMEN 50+ 11K Female 343 ΕΛΕΝΗ ΚΡΟΥΣΙΟΒΑΛΗ 1961 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:08:15.116
252 44 13 WOMEN 18+ 11K Female 305 ΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗ 1984 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:10:03.733
253 45 14 WOMEN 18+ 11K Female 304 ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:10:09.603
254 209 140 MEN 18+ 11K Male 129 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 DOPPLER FITNESS TEAM 2:14:37.600
255 210 55 MEN 50-59 11K Male 217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 1968 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 2:15:33.123
256 46 11 WOMEN 50+ 11K Female 263 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕΦΕΡΛΙΑΔΟΥ -   2:21:31.840
257 211 141 MEN 18+ 11K Male 239 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΠΕΣΣΟΣ 1975 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 2:22:18.036.



"
7ο CYCLE TRAIL RUN 2020 TRAIL 4RUN 4K
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club FINISH 4K
1 1 1 MEN 4K Male 426 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:21:35.176
2 2 2 MEN 4K Male 222 ΣΑΒΒΑΣ ΧΝΙΤΙΔΗΣ 1967 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 0:22:22.786
3 3 3 MEN 4K Male 267 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΙΣΤΟΛΑΣ - GYMNASIUM 0:23:50.033
4 4 4 MEN 4K Male 402 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 1972 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:24:07.080
5 5 5 MEN 4K Male 414 ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΡΑΚΓΙΟΖΙΔΗΣ 1984 DOPPLER FITNESS TEAM 0:25:34.340
6 6 6 MEN 4K Male 441 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ 1989 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:26:19.576
7 7 7 MEN 4K Male 423 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΓΚΑΛΙΑΝΗΣ 2009 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:30:29.400
8 8 8 MEN 4K Male 282 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ - GYMNASIUM 0:30:39.670
9 9 9 MEN 4K Male 455 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ 2005 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:30:43.166
10 10 10 MEN 4K Male 456 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 2005 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:30:45.476
11 11 11 MEN 4K Male 245 ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:30:49.770
12 12 12 MEN 4K Male 405 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΔΑΡΗΣ 1987 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:31:57.236
13 1 1 WOMEN 4K Female 481 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΣΣΗΣ 1968 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:31:59.730
14 13 13 MEN 4K Male 445 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 2001 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:32:02.773
15 14 14 MEN 4K Male 280 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΛΙΔΗΣ - GYMNASIUM 0:32:50.880
16 2 2 WOMEN 4K Female 472 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΝΤΟΥ 1973 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:32:52.290
17 15 15 MEN 4K Male 416 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ 1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:32:57.330
18 3 3 WOMEN 4K Female 461 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1970   0:33:06.376
19 16 16 MEN 4K Male 450 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:33:48.600
20 17 17 MEN 4K Male 449 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2007 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:33:49.340
21 18 18 MEN 4K Male 422 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ 1976 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:34:05.413
22 19 19 MEN 4K Male 278 ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΚΙΑΡΑΣ - GYMNASIUM 0:35:53.350
23 20 20 MEN 4K Male 277 ΖΗΝΩΝ ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ - GYMNASIUM 0:35:56.313
24 4 4 WOMEN 4K Female 446 ΦΑΝΗ ΣΟΥΜΕΛΑ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:36:30.396
25 5 5 WOMEN 4K Female 468 ΑΜΑΝΤΑ ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ 1998 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 0:36:32.216
26 6 6 WOMEN 4K Female 451 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΝΤΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗ 2005 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:36:33.186
27 7 7 WOMEN 4K Female 484 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΡΙΑ ΥΦΑΝΤΗ 1998 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 0:36:46.433
28 21 21 MEN 4K Male 430 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΙΩΜΟΣ 1986   0:36:51.036
29 22 22 MEN 4K Male 404 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΡΗΜΑΓΑΣ 1994 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:37:01.816
30 23 23 MEN 4K Male 432 ΦΩΤΗΣ ΠΕΓΙΟΣ 1992 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:37:05.020
31 8 8 WOMEN 4K Female 473 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ 1965 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:37:30.403
32 24 24 MEN 4K Male 440 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΗΣ 1998   0:37:39.280
33 25 25 MEN 4K Male 494 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΡΧΑΚΗΣ -   0:37:42.760
34 26 26 MEN 4K Male 434 ΛΑΖΑΡΟΣ ΡΕΠΠΑΣ 1984 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 0:38:10.886
35 27 27 MEN 4K Male 403 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1961 ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:38:56.606
36 9 9 WOMEN 4K Female 466 ΝΕΝΑ ΙΑΤΡΑΚΗ 1983   0:39:10.306
37 28 28 MEN 4K Male 458 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 2007 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:40:22.780
38 10 10 WOMEN 4K Female 454 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ 1991 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:40:26.393
39 29 29 MEN 4K Male 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1977 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:40:27.040
40 11 11 WOMEN 4K Female 460 MARIA LOGGINOU 1973 DRO.ME.A RACING 0:40:43.683
41 12 12 WOMEN 4K Female 476 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ 1980 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:40:44.413
42 30 30 MEN 4K Male 496 ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΓΚΟΥΖΕΛΗΣ -   0:40:46.666
43 31 31 MEN 4K Male 412 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ 1983   0:40:52.146
44 13 13 WOMEN 4K Female 478 ΦΑΜΠΙΑΝΑ ΝΤΕΝΑΡΝΤΙΝ 1965   0:40:57.140
45 14 14 WOMEN 4K Female 459 IOANNA CHYTA 2005   0:40:59.573
46 15 15 WOMEN 4K Female 475 ΒΑΙΑ ΜΑΓΟΥ 1976 METAFRAZEIN.GR 0:41:05.890
47 16 16 WOMEN 4K Female 479 ΣΙΣΣΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:41:09.300
48 32 32 MEN 4K Male 406 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1982 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:41:13.203
49 33 33 MEN 4K Male 409 ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 0:41:24.256
50 17 17 WOMEN 4K Female 453 ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1999 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:43:26.613
51 18 18 WOMEN 4K Female 492 ΑΡΙΑΔΝΗ ΖΑΪΜΗ 1968 ENERGYM RUNNING TEAM 0:43:43.680
52 34 34 MEN 4K Male 411 ΒΑΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ 1964 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:44:12.260
53 19 19 WOMEN 4K Female 427 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:44:14.296
54 35 35 MEN 4K Male 407 ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ 1983   0:44:33.226
55 36 36 MEN 4K Male 431 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1979   0:45:39.296
56 20 20 WOMEN 4K Female 490 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1987   0:46:08.286
57 37 37 MEN 4K Male 444 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΕΣΣΟΣ 2007 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:46:24.946
58 38 38 MEN 4K Male 443 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΟΝΔΡΟΣ 1953 ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ 0:46:41.276
59 21 21 WOMEN 4K Female 491 ΕΛΕΝΗ ΣΚΑΜΠΑΒΙΑ 1979   0:46:44.550
60 39 39 MEN 4K Male 452 ΡΑΦΑΕΛΟ ΚΑΤΕΣ 2004 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:46:46.206
61 40 40 MEN 4K Male 401 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΠΛΙΩΤΗΣ 1989   0:47:02.306
62 41 41 MEN 4K Male 439 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΠΑΡΕΛΗΣ 1987 DOPPLER FITNESS TEAM 0:47:02.930
63 42 42 MEN 4K Male 421 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΤΟΣ 1984 DOPPLER FITNESS TEAM 0:47:06.556
64 43 43 MEN 4K Male 493 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΗΡΙΔΗΣ -   0:47:24.350
65 44 44 MEN 4K Male 410 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:47:25.820
66 45 45 MEN 4K Male 418 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2006 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:47:44.720
67 46 46 MEN 4K Male 417 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 2003 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:48:05.533
68 47 47 MEN 4K Male 495 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΔΗΣ -   0:48:13.883
69 22 22 WOMEN 4K Female 266 ΠΕΝΝΥ ΣΙΑΡΚΟΥ 1981 ENERGYM RUNNING TEAM 0:48:15.500
70 23 23 WOMEN 4K Female 489 ΠΩΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1988   0:48:21.680
71 24 24 WOMEN 4K Female 462 ΝΙΚΗ ΒΑΓΓΕΛΗ 1980 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:48:23.430
72 48 48 MEN 4K Male 273 ΕΥΜΟΡΦΟΣ ΑΡΝΙΔΗΣ - GYMNASIUM 0:48:31.266
73 49 49 MEN 4K Male 428 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΑΚΗΣ 2002   0:48:48.680
74 25 25 WOMEN 4K Female 488 ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ 1993 STOIKOS RUNNING TEAM 0:49:00.800
75 50 50 MEN 4K Male 419 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1971   0:49:08.956
76 26 26 WOMEN 4K Female 471 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΝΤΑΞΗ 1980 DIADRASIS 0:49:29.870
77 27 27 WOMEN 4K Female 467 ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:49:31.196
78 51 51 MEN 4K Male 435 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΑΙΟΣ 1966   0:49:52.773
79 52 52 MEN 4K Male 269 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΤΑΝΤΣΙΔΗΣ - GYMNASIUM 0:49:53.413
80 53 53 MEN 4K Male 424 ΕΝΚΕΛΕΝΤ ΜΠΙΛΑΛΙ 1992 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 0:50:03.770
81 54 54 MEN 4K Male 486 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ - GYMNASIUM 0:50:09.213
82 55 55 MEN 4K Male 429 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1985   0:50:10.193
83 56 56 MEN 4K Male 413 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 1969 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:51:06.150
84 28 28 WOMEN 4K Female 470 ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΒΑΤΣΕΒΙΤΣ 1969 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:51:07.120
85 29 29 WOMEN 4K Female 425 ΑΛΚΗΣΤΗ ΧΑΡΣΟΥΛΗ 1970 ENERGYM RUNNING TEAM 0:52:09.680
86 30 30 WOMEN 4K Female 264 ΤΖΕΝΗ ΧΟΝΤΑ 1975 ENERGYM RUNNING TEAM 0:52:12.760
87 57 57 MEN 4K Male 436 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΣΙΝΙΩΤΗΣ 1960 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:54:32.316
88 58 58 MEN 4K Male 408 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΑΔΗΣ 1958 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:54:32.680
89 31 31 WOMEN 4K Female 448 ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 2004 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:55:08.650
90 32 32 WOMEN 4K Female 457 ΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 2005 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:55:09.100
91 33 33 WOMEN 4K Female 447 ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΓΓΟΥ 2005 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 0:55:12.040
92 34 34 WOMEN 4K Female 469 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗ 1954 ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ 0:55:35.336
93 35 35 WOMEN 4K Female 474 ΜΑΡΙΑ ΑΚΟΝΙΔΟΥ 1970 GYMNASIUM 0:58:22.860
94 59 59 MEN 4K Male 270 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΣΗΣ - GYMNASIUM 0:58:23.440
95 36 36 WOMEN 4K Female 274 ΞΕΝΙΑ ΝΙΚΑ - GYMNASIUM 0:58:23.876
96 37 37 WOMEN 4K Female 463 ΝΑΤΑΣΑ ΓΚΑΒΑΛΙΑΓΚΑ 1984 SWIM OR DIE 0:59:14.376
97 38 38 WOMEN 4K Female 477 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ 1977 SWIM OR DIE 0:59:15.926
98 60 60 MEN 4K Male 420 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΕΙΔΑΝΗΣ 1971 SWIM OR DIE 0:59:16.906
99 39 39 WOMEN 4K Female 483 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1974 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 1:04:31.706
100 40 40 WOMEN 4K Female 464 ΜΑΡΙΝΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗ 1973 --- 1:07:05.823
101 61 61 MEN 4K Male 433 ΑΔΑΜ ΠΕΤΚΟΣ 1967 THESSALONIKI 1:07:11.180
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Όταν ολοκληρώνεις ένα long run 30 χιλιομέτρων και έρχεται η ώρα να βάλεις λίγο πάγο... Ιμάντες αιώρησης: Γιατί να τους εντάξεις στην προπόνησή σου;

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
2/8/1913 : Η κατάκτηση του Ολύμπου – Επιχείρηση «Μύτικας» Σαλάτα: Γιατί δεν πρέπει να λείπει από το τραπέζι μας;
Ολυμπιακοί Αγώνες 1896: Tο τηλεγράφημα του ανταποκριτή των LA Times για τη νίκη του Λούη! Ο Chris Nikic θέλει να γίνει ο πρώτος άνθρωπος με Σύνδρομο Down που θα ολοκληρώσει Ironman
Nutrition News

Garmin FR family
Fitness Awards

Half Marathon EXPO

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
30 Ιουλ 20
«Το θέλω είναι πάνω από το μπορώ»: Ένα βιβλίο για την καλοκαιρινή προετοιμασία του Μαραθωνίου
Αιμιλία Πλατή
Η Αιμιλία Πλατή γράφει πως έτρεξε τον πρώτο της Μαραθώνιο και μας εμπνέει στην προετοιμασία μας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
29 Ιουλ 20
Τρέξτε στο 6ο Santorini Experience με θέα που κόβει την ανάσα
Η Σαντορίνη επιστρέφει δυναμικά στην αθλητική δράση για την 6η κατά σειρά έκδοση του Santorini Experience που θα προσελκύσει το παγκόσμιο ενδιαφέρον επαγγελματιών και ερασιτεχνών αθλητών του τρεξίματος και της κολύμβησης open water, στις 2-4 Οκτωβρίου 2020.
25 Ιουν 20
Η Camelbak μειώνει τα πλαστικά μιας χρήσης
Επιμέλεια: Άγγελος Μαυρογιάννης
Η Camelbak έχει μια αποστολή, να μειώσει τη χρήση του πλαστικού μιας χρήσης. Αυτό ξεκινάει αρχικά με την απόρριψη των μπουκαλιών μιας χρήσης. Αποφάσισε να ξαναχρησιμοποιείς.

©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse