Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Marathon HalfMarathon
Nafplio Marathon
Life Run
X-treme Stores
Lenshop.gr
04 Ιουλ 20 ← πίσω

Olympus Mythical Trail 2020, τα αποτελέσματα

Επιτέλους οι αγώνες ξαναρχίζουν, και μάλιστα με τον απόλυτο ultra του Ολύμπου!

Olympus Mythical Trail 2020


Salewa Olympus Mythical Trail
106km | +6840m | 30:00h | 200 athletes | 9th edition


Εδώ μπορείτε να δείτε
τα αποτελέσματα με όλα τα περάσματα: https://www.omt100.com/omt100-results-live-2020/


δείτε και τα σχετικά ρεπορτάζ μας και τα νέα, κατά χρονική σειρά:


Robert Hajnal, Φώτης Ζησιμόπουλος μεγάλοι νικητές στον Olympus Mythical Trail, στον πρώτο αγώνα μετά από 4 μήνες lockdown

Η Νίκη Ζιώγα είναι η νικήτρια του 9ου Olympus Mythical Trail, με 2η την Ασημίνα Ιγγλέζου και 3η την Ξηροφώτου


Ακυρώθηκε ο πρώτος του Olympus Mythical Trail Φώτης Ζησιμόπουλος


Τοποθέτηση της Kasimis Training σχετικά με την ακύρωση του Φώτη Ζησιμόπουλου στον Olympus Mythical Trail


Ανακοίνωση της διοργάνωσης Olympus Mythical Trail σχετικά με την ακύρωση του Φώτη Ζησιμόπουλου

"
Olympus Mythical Trail 2020 OMT100
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club Finish
1 1 1 M1 Male 266 ROBERT HAJNAL 1990 ALTRA 13:34:51
2 2 2 M1 Male 1 MOYSIS FOLTOPOULOS 1984   14:42:02
3 3 3 M1 Male 11 FILARETOS BOUKIS 1988 TIHIO RACE TEAM 15:50:06
4 4 1 M2 Male 263 SLAWOMIR MATRAS 1974 HOKAONEONE 15:55:58
5 5 4 M1 Male 351 MARTIN PERRIER 1990   16:46:42
6 6 2 M2 Male 278 IOANNIS KOURKOURIKIS 1971 SALOMON HELLAS 17:45:05
7 7 5 M1 Male 250 GEORGIOS IOANNOU 1987 KASIMIS TRAINING 17:59:36
8 8 6 M1 Male 9 ROBERT DUDZIK 1984 LIMANOVA HOTEL 18:05:27
9 9 7 M1 Male 280 DIMITRIOS TARANIS 1985 LESVOS RUNNERS / KASIMIS TRAINING 18:21:41
10 10 3 M2 Male 24 CHARALAMPOS PAPAGIANNIS 1979   18:52:02
11 11 4 M2 Male 312 THOMAS POURLIDAS 1980 VIBRAM HELLAS 18:52:51
12 12 5 M2 Male 315 ISTVAN KISS 1979   19:04:13
13 13 8 M1 Male 7 DIMITRIOS KORAKAS 1983 ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ / ΣΔ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 19:15:42
14 14 6 M2 Male 321 NIKOLAOS SFITIS 1980 KOURKOURIKIS TRAINING / ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΏΝ 19:43:26
15 1 1 W1 Female 314 NIKI ZIOGA 1985 GTS TEAM 19:44:56
16 15 7 M2 Male 309 GILDAS MICHEL 1980   19:46:16
17 16 9 M1 Male 227 CAMPBELL MACDIARMID 1985   19:48:36
18 17 10 M1 Male 244 CHRISTOS DARTSIS 1988 XOXLIOS TEAM 19:48:57
19 18 11 M1 Male 232 DORIAN IOAN BUDA 1981 TEAM GARRIGUE POULX 20:03:21
20 19 8 M2 Male 262 KONSTANTINOS TSANTOS 1975 ULTRA PELION TRAIL 20:15:13
21 20 12 M1 Male 38 KONSTANTINOS MAROS 1996 ULTRA PELION TRAIL 20:22:03
22 21 9 M2 Male 18 ANTONIOS ANTONIADIS 1977 DRASIBIKES.GR 20:22:24
23 22 10 M2 Male 241 ANASTASIOS LEONIDIS 1980 ZAROS TRAIL RACE 20:23:24
24 23 1 M3 Male 31 DIONYSIOS PAPADATOS 1962 FREE RUNNERS 20:32:36
25 24 13 M1 Male 206 PETER SCHULLER 1985   20:44:54
26 25 11 M2 Male 277 KONSTANTINOS MANGOS 1972 BALIOTIS NATURE TRAIL 20:47:07
27 26 12 M2 Male 326 PAUL SMERECIUC 1972 ULTRA LIFE ROMANIA 21:03:10
28 2 1 W2 Female 52 ASIMINA INGLEZOU 1980 DYNAFIT 21:07:21
29 27 14 M1 Male 307 APOSTOLOS KATSAVRIAS 1984 KOURKOURIKIS TRAINING 21:12:45
30 28 13 M2 Male 319 IOANNIS MATZARIS 1974 KOURKOURIKIS TRAINING 21:14:40
31 29 14 M2 Male 294 EMIL MISHEV 1972 MAINA RUN 21:18:37
32 30 15 M2 Male 254 PARASCHOS PAPACHRISTOU 1979 ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 21:23:52
33 31 15 M1 Male 363 RAZVAN MORARIU 1985   21:24:55
34 32 16 M2 Male 323 MATTHAIOS RIZOS 1979 ΑΟΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ 21:27:05
35 33 2 M3 Male 32 PAVLOS KRAGIOPOULOS 1967   21:27:21
36 34 16 M1 Male 362 NIKOLAOS SKLAVENITIS 1990 LEFKAS/FTERNICK_SOFOULA 21:37:33
37 35 17 M1 Male 302 MIRAN HACHATRYAN 1984   21:38:40
38 36 3 M3 Male 17 COSTICA ANGHEL 1967 CARPATHIANS ANGELS 21:43:08
39 37 4 M3 Male 46 DIMITRIOS ANDRITSOPOULOS 1969   21:48:25
40 38 18 M1 Male 34 ATHANASIOS NATSIS 1983   21:55:44
41 39 17 M2 Male 338 NIKOLAOS LAMPROLIS 1979 GOJI BERRY TEAM 22:06:52
42 40 19 M1 Male 233 VASILEIOS KARANASTASIS 1985   22:10:38
43 41 18 M2 Male 243 MANTHOS KAVALARIS 1972   22:29:54
44 42 19 M2 Male 298 THEOFILOS SARIGIANNIS 1980 KASIMIS TRAINING 22:30:10
45 43 20 M1 Male 53 GEORGIOS SIMOGLOU 1984 #ULTRA365RUN 22:35:24
46 44 20 M2 Male 226 IOANNIS CHATZIIOANNOU 1971 ΣΜΝ ΛΆΡΙΣΑΣ 22:35:43
47 45 21 M2 Male 335 MICHAIL VOURAKIS 1978 ΆΡΚΑΛΟΣ / ΕΟΣ ΧΑΝΊΩΝ 22:46:07
48 46 22 M2 Male 251 STYLIANOS PANTAZIS 1976 ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 22:47:02
49 47 23 M2 Male 81 PAVLOS POIAS 1973   22:50:52
50 48 5 M3 Male 23 IOANNIS KOUTIS 1967   22:52:47
51 49 6 M3 Male 40 DEASIMOS-SPYRIDON LYKISSAS 1966   22:59:00
52 50 7 M3 Male 239 ATHANASIOS KATSARAS 1968 KOURKOURIKIS TRAINING 23:02:54
53 51 24 M2 Male 264 GEORGIOS KOUGIOUMTZIS 1979 KASIMIS TRAINING 23:14:13
54 3 2 W1 Female 257 MARTHA XIROFOTOU 1983 ULTRA PELION TRAIL 23:29:26
55 52 25 M2 Male 228 KYRIAKOS AVRAMOGLOU 1976 KOURKOURIKIS TRAINING 23:29:37
56 53 8 M3 Male 44 GEORGIOS THEMELIS 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΣΕΡΡΏΝ 23:39:25
57 54 21 M1 Male 66 ELEFTHERIOS LIODAKIS 1981 ARKALOS 23:44:08
58 55 26 M2 Male 324 IONEL RAPOTAN 1977   23:50:41
59 56 22 M1 Male 371 IOANNIS KALOUDIS 1984 ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 23:52:12
60 57 27 M2 Male 303 DIMITRIOS GRAMMATIKOS 1971 NRG TRAVEL 23:53:00
61 58 9 M3 Male 30 GRZEGORZ OLESIAK 1962 RUNNING GRECE 24:01:36
62 59 23 M1 Male 350 KONSTANTINOS EFTHYMIOU 1985 VOLTA RUNNING TEAM 24:25:42
63 4 2 W2 Female 229 GOLAR ANJA KOMIC 1979 VEGAN.SI 24:35:26
64 60 28 M2 Male 47 KONSTANTINOS CHRISTINAKIS 1973 ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ 24:37:38
65 61 10 M3 Male 267 THRASYVOULOS MARKOGIANNOPOULOS 1961 KOURKOURIKIS TRAINING 24:42:46
66 62 29 M2 Male 334 DIMITRIOS XANTHOUDAKIS 1979 ΆΡΚΑΛΟΣ / ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ 24:47:09
67 5 3 W2 Female 281 ANGELA TERZI 1975 SAUCONY 24:48:59
68 63 30 M2 Male 357 IOANNIS KOMPATSIARIS 1974 DEADLINE RUNNERS 24:49:40
69 64 31 M2 Male 272 DIMITRIOS KAMPOURIDIS 1975 SCIENCE TRAINING / DRIFT 24:50:55
70 65 24 M1 Male 252 CLAUDIU VLADUT ASANDEI 1993 SNEAKY TURTLES 24:51:09
71 66 25 M1 Male 325 VASILEIOS LEKKAS 1984   25:02:55
72 67 32 M2 Male 235 IOANNIS SOUPOS 1977 XAMOS 25:03:17
73 68 26 M1 Male 348 THEOFANIS PETROPOULOS 1984 AEK 21 RUNNERS 25:14:52
74 69 33 M2 Male 240 MICHAIL VAMVAKAS 1980   25:25:32
75 70 11 M3 Male 332 IOANNIS VARDAS 1968 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 25:30:41
76 71 27 M1 Male 306 LEONIDAS NIKOU 1981 ΣΜ ΛΆΡΙΣΑΣ 25:50:45
77 72 28 M1 Male 269 KAMIL ANDRES 1988 KS JANUSZE 25:59:08
78 73 34 M2 Male 372 ILIAS ADAMIDIS 1977 - 25:59:20
79 74 35 M2 Male 203 MILTIADIS DANIIL 1974 KOTES PARNITHAS 26:03:39
80 75 12 M3 Male 273 IOANNIS GKERLES 1970   26:42:09
81 76 36 M2 Male 246 VASILEIOS TSAOUSIS 1975 SOUL RUNNERS 26:48:40
82 77 37 M2 Male 260 GEORGIOS KOUMPAKIS 1977 ANIMAL RIGHTS RUNNERS 26:52:08
83 78 29 M1 Male 359 GEORGIOS MARINOPOULOS 1983 PAPRA TRAIL 26:54:54
84 79 13 M3 Male 304 APOSTOLOS TSAPOURAS 1965   26:57:01
85 80 14 M3 Male 311 ANASTASIOS VARVAROS 1967 GOJI BERRY TEAM 26:58:07
86 81 38 M2 Male 369 GEORGIOS PANAGOPOULOS 1973   27:02:47
87 82 15 M3 Male 368 ATHANASIOS SKOPAS 1963   27:03:41
88 83 39 M2 Male 287 NEKTARIOS SINANIS 1975 3BR 27:12:44
89 84 30 M1 Male 238 ALKIVIADIS-DIMITRIOS MOSCHONAS 1982   27:30:49
90 85 40 M2 Male 90 ANDREAS GENIAS 1973 ΙΕΡΌΣ ΛΌΧΟΣ 2012 27:33:08
91 86 41 M2 Male 316 VASILEIOS GALANIS 1977 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 27:40:54
92 6 1 W3 Female 255 DRAGANA CEJOVIC 1968 - 27:43:00
93 87 42 M2 Male 360 LOUKAS STERGIOULAS 1975 ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 27:44:34
94 88 43 M2 Male 274 THEODOROS BRIKAS 1975 ULTRA PELION TRAIL 27:45:15
95 89 44 M2 Male 220 SPYRIDON KONTOGIORGIS 1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΆ 27:45:29
96 90 16 M3 Male 320 PETROS KYRIAZIS 1970   27:51:18
97 91 17 M3 Male 265 THEOFYLAKTOS KATOPODIS 1970 ΑΣΛ ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 28:09:56
98 92 31 M1 Male 329 ANDREI-MARIUS RADU 1983   28:23:03
99 7 3 W1 Female 330 RUXANDRA-CRISTIANA DURECI 1986   28:23:20
100 93 45 M2 Male 356 CHARALAMPOS POULIASIS 1974   28:23:51
101 94 18 M3 Male 71 CHRISTOS KATSANOS 1966 ROT CLASSIC 100 MILES 28:26:26
102 95 46 M2 Male 361 STEFANOS KOTZAMPOUIKIS 1979 ΚΚBAGS / ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 28:32:37
103 96 32 M1 Male 210 SIIM SIBRITS 1991 ETONIAN PLICE 28:40:09
104 97 33 M1 Male 207 RAIN VOSMAN 1982 ETONIAN PLICE 28:40:25
105 98 34 M1 Male 286 PANTELEIMON VRACHAS 1986 KOURKOURIKIS TRAINING 29:03:27
106 99 19 M3 Male 341 NIKOLAOS PAPADOPOULOS 1963 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΆ 29:09:25
107 100 20 M3 Male 364 GEORGIOS DIMITRAKOPOULOS 1967   29:14:17
108 101 21 M3 Male 339 ANDREAS KOITSANOS 1967 YMITTOS RUNNERS 29:17:42
109 102 35 M1 Male 343 DIMITRIOS TZIONAS 1987 ΝΆΟΥΣΑ-ΒΈΡΜΙΟ TRAIL 29:23:47
110 103 22 M3 Male 247 LOUKAS KOUMERTAS 1967 ATHLETICS-GUIDANCE.GR 29:26:49
111 104 36 M1 Male 270 CHRISTOS GKOUNTOS 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ /HOP 29:31:06
112 105 47 M2 Male 336 DIMITRIOS BEZAS 1972 BN-CYCLING/ SAFANS 29:31:47
113 106 48 M2 Male 322 RAFAL KRUZEL 1971 BIEGOWE MISIE 29:33:28
114 107 49 M2 Male 221 GEORGIOS TRAGOUSTIS 1973 ΚΌΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΆΔΑΣ 29:37:23
115 108 23 M3 Male 279 ILIAS CHATZICHRISTOS 1970 CGS TRI CLUB 29:37:43
116 109 50 M2 Male 275 NIKOLAOS TSAMPRAS 1974 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ - BRTKPN 29:45:54
117 110 1 M4 Male 317 MICHAIL MAIPAS 1957   29:57:58

118 111 51 M2 Male 237 LEONIDAS PEROKIDIS 1980 KOURKOURIKIS TRAINING 30:03:19
119 8 2 W3 Female 296 VITHLEEM PAPAKOSMA 1969 KASIMIS TRAINING 30:09:38
120 112 24 M3 Male 344 SAMOUIL ATHANASIADIS 1968 ΣΜ ΛΆΡΙΣΑΣ 30:12:17

121 113 37 M1 Male 301 FOTIOS ZISIMOPOULOS 1983 KASIMIS TRAINING --
122 114 38 M1 Male 300 KONSTANTINOS KARAGIORGIS 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ --
123 115 52 M2 Male 73 VASILEIOS SIARLIDIS 1980 ARDASSA MOUNTAIN CLUB --
124 116 25 M3 Male 367 PAVLOS ANASTASOPOULOS 1961 - --
125 117 2 M4 Male 373 IOANNIS PAPADOPOULOS 1958 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΊΑΣ --
126 118 53 M2 Male 288 SAVVAS SAVVAIDIS 1973 ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ --
127 9 4 W2 Female 289 VASILIKI VARGIAMIDOU 1977 ΕΟΣ ΚΑΒΆΛΑΣ --
128 119 39 M1 Male 366 IORDANIS CHATZIKYRIAKOU 1983 PAPRA TRAIL --
129 120 40 M1 Male 248 TITOS PASPARAKIS 1986   --
130 121 26 M3 Male 328 THEMISTOKLIS KOZANITIS 1970 GOSPORT --
131 122 3 M4 Male 354 CHRISTOS GAITANIDIS 1957 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ --
132 123 54 M2 Male 340 CHRISTOS MAVRIKIOS 1977 HOKA ONE ONE --
133 124 41 M1 Male 365 GEORGIOS OSEPASHVILI 1982 ACTION CLUB --
134 125 55 M2 Male 276 KONSTANTINOS DIAVATIS 1976 BALIOTIS NATURE TRAIL --
135 126 42 M1 Male 285 THEOFILOS TSILIKIDIS 1995 GR.A.T. RODOPI RUNNERS --
136 127 43 M1 Male 211 NIKOLAOS TSIALAVOS 1987 IRON TEAM / PEAK STORE --
137 128 56 M2 Male 313 ATHANASIOS SIMOS 1971 KOURKOURIKIS TRAINING --
138 129 44 M1 Male 297 IOANNIS IOANNOPOULOS 1983 KASIMIS TRAINING --
139 130 27 M3 Male 355 GEORGIOS KALLIMANIS 1966 COD-ID66 --
140 131 57 M2 Male 345 ATHANASIOS VENETIS 1976 ΕΛΛΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΥΓΚΡΕΛΛΟ --
141 132 58 M2 Male 346 APOSTOLOS BARMPOULIS 1978 ΣΔ ΒΌΛΟΥ --
142 133 59 M2 Male 293 PANAGIOTIS TZIKAS 1975 BLACKY --
143 134 60 M2 Male 10 NIKOLAOS BIRMPILIS 1974   --
144 135 45 M1 Male 295 NIKOLAOS PAPAEVANGELOU 1989   --
145 136 46 M1 Male 331 PETROS TZENERALIS 1983   --
146 10 3 W3 Female 209 VASILIKI KARPOUZA 1964 INOV8 / CRAFT --
147 137 61 M2 Male 268 CHARALAMPOS MAKRIDIS 1971 ΣΔΥ ΚΙΛΚΊΣ --
148 138 62 M2 Male 305 APOSTOLOS TSOUKALAS 1971 TEAM KOUMPAROS --
149 139 63 M2 Male 256 MARIOS LYMPERIS 1977   --
150 140 28 M3 Male 318 GEORGIOS SOUSAMAS 1967 PLUS ULTRA TRAILS --
151 141 29 M3 Male 242 VASILEIOS FOUNTAS 1967   --
152 142 64 M2 Male 284 IOANNIS NTIKIADIS 1971 ΚΆΣΣΙΟΣ ΔΊΑΣ --
153 143 65 M2 Male 245 GEORGIOS SIMAIOFORIDIS 1973 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ - NORNTIS --
154 144 66 M2 Male 78 ANASTASIOS PLIOUGOURIDIS 1980 APLLON TRIATHLON RODOS --
155 145 67 M2 Male 222 AGAMEMNON ROMELIOTIS 1971   --
156 146 30 M3 Male 258 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOU 1968 THE RUNNER'S PROJECT --
157 147 68 M2 Male 352 PANAGIOTIS ANGELOPOULOS 1973 - --
158 148 47 M1 Male 353 GEORGIOS DIALEKTOS 1985 SALOMON HELLAS --
159 149 69 M2 Male 54 PANAGIOTIS CHATZINIKOLAOU 1978 SPEEDWAY ULTRA --
160 150 48 M1 Male 370 ALEXANDROS PETROTSOS 1983   --
161 151 49 M1 Male 310 GEORGI PEHLEV 1985 BEGACH --
162 152 50 M1 Male 349 KONSTANTINOS DAMBASSINAS 1982 COMPRESSPORT SWITZERLAND --
163 11 5 W2 Female 261 EIRINI BETEINI 1977 - --
164 153 51 M1 Male 291 MARIOS GIANNAKOU 1992 COLUMBIA SPORTSWEAR --
165 154 31 M3 Male 15 DIMITRIOS ZIAMPARAS 1969 OLYMPUS MYTHICAL TRAIL --
166 155 52 M1 Male 347 EMMANOUIL KONSTANTOULAKIS 1995 ΧΟΧΛΙΌΣ TEAM --
167 156 53 M1 Male 342 THEODOROS ZIAKKAS 1989 MERRELL GRECE / ΦΥΤΟΦΆΓΟΙ --
168 157 32 M3 Male 337 PAVLOS MAVROGIANNIS 1967 BALIOTIS NATURE TRAIL --
169 158 33 M3 Male 327 MACIEJ FLORCZAK 1969 MTB MUMIAKI --
170 12 6 W2 Female 16 DESPOINA GAVRIILIDOU 1980 KASIMIS TRAINING --
171 159 34 M3 Male 91 ILIAS VARADAS 1967 ΟΛΥΜΠΙΟΙ --
172 160 54 M1 Male 213 EFTYCHIOS FRGKIOUDAKIS 1989 ΕΟΣ ΧΑΝΊΩΝ --
173 161 70 M2 Male 308 ATHANASIOS CHRISTOFORIDIS 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ/ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΌΣ --
174 162 71 M2 Male 292 IOANNIS KONSTANTINIDIS 1972 SCIENCETRAINING.GR/ΣΜΛ --
175 163 72 M2 Male 253 ATHANASIOS MICHAS 1972 ΣΔΥΕ --
176 164 73 M2 Male 249 SPYRIDON KERKOULAS 1973 MARATHON CLUB --
177 165 74 M2 Male 65 EVANGELOS PERDIKAS 1980   --
178 166 75 M2 Male 259 IOANNIS PENTAGIOTIS 1971 ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ --


Διάφορα νέα και στη σελίδα της διοργάνωσης στο facebook εδώ: https://www.facebook.com/OMT100/

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Μαραθώνιος, Σπάρταθλο και άλλοι αγώνες, και οι ενστάσεις σχετικά με τις αποστάσεις και τις διαδρομές τους Πεζοδρόμηση της Αυθεντικής Μαραθώνιας Διαδρομής ως Μνημείο Παγκόσμιας Κληρονομιάς

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Προπόνηση Στις Διακοπές; Ή Μήπως Όχι; Τι πρέπει να κάνετε αν… συναντηθείτε με αρκούδα στο τρέξιμο – Οδηγίες για το πώς να αντιδράσετε
Η σημασία του σωστού ρυθμού στις Υπεραποστάσεις Απλοί κανόνες για να βελτιώσεις τις επιδόσεις σου (και οι εξαιρέσεις τους)
Nutrition News

Garmin FR family
Fitness Awards

Half Marathon EXPO

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
11 Αυγ 20
Τρέξτε στον κορυφαίο ημιμαραθώνιο του Navarino Challenge στην πανέμορφη Βοϊδοκοιλιά!
Η πολυβραβευμένη διοργάνωση αθλητικού τουρισμού Navarino Challenge έρχεται για 8η συνεχή χρονιά στις 16-18 Οκτωβρίου 2020, στη Μεσσηνία, την Πύλο και την Costa Navarino. Πιστή στο παγκόσμιο μήνυμα της «ο αθλητισμός ενώνει», θα συνδέσει ανθρώπους όλων των ηλικιών και δυνατοτήτων,
30 Ιουλ 20
«Το θέλω είναι πάνω από το μπορώ»: Ένα βιβλίο για την καλοκαιρινή προετοιμασία του Μαραθωνίου
Αιμιλία Πλατή
Η Αιμιλία Πλατή γράφει πως έτρεξε τον πρώτο της Μαραθώνιο και μας εμπνέει στην προετοιμασία μας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
29 Ιουλ 20
Τρέξτε στο 6ο Santorini Experience με θέα που κόβει την ανάσα
Η Σαντορίνη επιστρέφει δυναμικά στην αθλητική δράση για την 6η κατά σειρά έκδοση του Santorini Experience που θα προσελκύσει το παγκόσμιο ενδιαφέρον επαγγελματιών και ερασιτεχνών αθλητών του τρεξίματος και της κολύμβησης open water, στις 2-4 Οκτωβρίου 2020.


©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse