New Balance Prism
Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Roly Greece NSCoaching My Athlete Energy Photos Trinews.gr Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony
Metron Group
Volos Run
Kallithea Run
Nafplio Marathon
X-treme Stores

30 Αυγ 20 ← πίσω

Ultra Ursa Trail 2020 Β ημέρα, οι αγώνες των 21 και 11 χλμ, τα αποτελέσματα

Ultra Ursa Trail 2020 Β ημέρα, οι αγώνες των 21 και 11 χλμ

* φωτογραφία αρχείου

τα αποτελέσματα και εδώ:
.
.
11 χιλιόμετρα: https://results.chronolog.gr/resultsv3.aspx?ev=f7d142964762820b4aa988bc33725bc3&c=1&pp=979d


21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

"
Ultra Ursa Trail 2020 Ursa Trail 21km
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Country Name YOB Club Val Diliosani 21km Finish 21km
1 1 1 MEN Male 1167 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 L-CREW/DYNAFIT/COMPRESSPORT 1:16:05.044 1:53:47.444
2 2 2 MEN Male 1161 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΙΑΚΑΣ 1985   1:18:47.267 1:54:54.890
3 3 3 MEN Male 1213 ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1984   1:18:28.297 1:56:12.934
4 4 4 MEN Male 1341 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ 1981   1:20:02.187 1:57:29.700
5 5 5 MEN Male 1196 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ 1986 ΒΟΛΟΣ 1:21:06.497 1:59:21.944
6 6 6 MEN Male 1100 ΠΑΥΛΟΣ ΖΩΗΣ 1983 PHYSIO ACTIV 1:27:46.270 2:01:11.807
7 7 7 MEN Male 1307 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ 1996 L-CREW 1:27:18.664 2:01:39.567
8 8 8 MEN Male 1106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 1:21:09.544 2:04:54.704
9 9 9 MEN Male 1083 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ 1997   1:23:05.587 2:07:02.737
10 10 10 MEN Male 1107 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ 1970 CHIOSRUNNING 1:23:38.167 2:07:19.490
11 11 11 MEN Male 1141 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΛΙΑΔΗΣ 1983   1:24:04.517 2:07:24.894
12 12 12 MEN Male 1267 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1:23:04.227 2:08:05.124
13 13 13 MEN Male 1243 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ 2002 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 1:28:34.817 2:11:29.970
14 14 14 MEN Male 1006 SYLVAIN GOBEL 1968   1:28:43.654 2:11:43.834
15 15 15 MEN Male 1340 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ 1990 MY ATHLETE- CHOZEN TEAM 1:28:19.584 2:13:47.720
16 16 16 MEN Male 1114 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1977 KARYA OLUMPOU RUNNING TEAM 1:32:42.004 2:15:46.810
17 17 17 MEN Male 1232 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 2000 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ(ΟΜΑΔΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ) 1:34:32.890 2:15:51.157
18 18 18 MEN Male 1175 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 1986 ALL TERRAIN RUNNERS 1:31:35.644 2:15:57.757
19 19 19 MEN Male 1074 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ 1988 O. S. B. E. T. XANTHI RUNNERS 1:30:36.864 2:17:21.510
20 1 1 WOMEN Female 1337 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ 1989 SALOMON HELLAS/ALL TERRAIN RUNNERS 1:30:35.600 2:17:31.910
21 20 20 MEN Male 1071 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΝΗΣ 1986 KASIMIS TRAINING 1:33:03.307 2:18:04.180
22 21 21 MEN Male 1056 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1995 EANIRUNNERS 1:31:36.737 2:18:23.744
23 22 22 MEN Male 1105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 2005 KASIMIS TRAINING 1:32:16.680 2:20:24.854
24 23 23 MEN Male 1117 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:37:14.684 2:21:36.624
25 24 24 MEN Male 1163 ΚΑΡΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1984   1:36:07.210 2:21:45.977
26 25 25 MEN Male 1113 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1979 KARYA OLUMPOU RUNNING TEAM 1:37:25.900 2:24:04.290
27 26 26 MEN Male 1068 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 1981 THE GKAZONIS 1:37:20.687 2:24:14.110
28 2 2 WOMEN Female 1339 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 1997 SALOMON HELLAS 1:37:12.040 2:24:43.854
29 27 27 MEN Male 1323 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:37:21.234 2:24:45.384
30 28 28 MEN Male 1098 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ 1970   1:35:51.614 2:26:17.060
31 29 29 MEN Male 1065 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:37:34.367 2:26:47.834
32 30 30 MEN Male 1179 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΑΚΗΣ 1980 PATOS 1:39:20.734 2:27:42.107
33 31 31 MEN Male 1119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 1977 GREAT 1:38:46.140 2:29:49.977
34 32 32 MEN Male 1208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1978 ΣΟΧ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:40:09.720 2:30:41.574
35 33 33 MEN Male 1211 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΟΠΛΙΑΣ 1981   1:42:43.090 2:30:42.660
36 34 34 MEN Male 1038 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΤΑΣ 1990 PITSI TEAM 1:43:12.094 2:31:14.814
37 35 35 MEN Male 1303 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 1984 RAFINA RUNNERS 1:39:05.064 2:32:34.807
38 36 36 MEN Male 1235 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 1997 ALL TERRAIN RUNNERS 1:43:38.007 2:33:19.094
39 37 37 MEN Male 1173 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ 1968 ΣΔΙ 1:44:07.447 2:33:20.090
40 38 38 MEN Male 1335 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971   1:41:48.194 2:33:34.644
41 39 39 MEN Male 1008 VASILEIOS KARATZIVAS 1984   1:39:15.290 2:34:04.244
42 40 40 MEN Male 1200 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1988 ΙΤΕΑ 1:44:12.320 2:34:09.210
43 41 41 MEN Male 1001 ALEXIOS ANDROUTSOS 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:43:49.060 2:34:16.650
44 42 42 MEN Male 1194 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΙΤΟΣ 1982   1:44:36.700 2:34:42.617
45 43 43 MEN Male 1085 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1983 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:47:02.764 2:35:05.584
46 44 44 MEN Male 1221 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1969   1:44:50.394 2:35:10.564
47 3 3 WOMEN Female 1082 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ 1987   1:44:26.594 2:35:32.844
48 45 45 MEN Male 1262 ΑΛΕΞ ΣΑΒΟΥΛΙΑΝ 1988 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ "ΑΡΜΕΝΙΚΗ" 1:43:17.384 2:35:37.790
49 46 46 MEN Male 1245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1983 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 1:46:59.514 2:35:45.854
50 47 47 MEN Male 1084 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΑΚΟΣ 1965   1:30:15.190 2:35:51.834
51 48 48 MEN Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 KASIMIS TRAINING 1:43:02.277 2:36:20.910
52 49 49 MEN Male 1049 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΓΙΑΣ 1969   1:44:59.830 2:36:41.320
53 50 50 MEN Male 1313 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 1979   1:46:46.574 2:37:21.604
54 51 51 MEN Male 1289 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ 1982   1:47:49.324 2:37:25.887
55 52 52 MEN Male 1204 ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΤΟΥΔΗΣ 1973 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:47:35.180 2:38:05.504
56 53 53 MEN Male 1184 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ΑΘΗΝΑ 1:48:31.860 2:38:06.720
57 54 54 MEN Male 1122 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΗΣ 1977   1:47:17.797 2:38:11.597
58 55 55 MEN Male 1280 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1989 226ERS 1:44:43.074 2:38:18.774
59 56 56 MEN Male 1234 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:47:27.120 2:38:32.470
60 4 4 WOMEN Female 1268 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥ 1978 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:47:54.260 2:38:33.174
61 57 57 MEN Male 1149 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΤΑΣ 1977 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:44:49.717 2:38:36.954
62 58 58 MEN Male 1287 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ 1972   1:49:09.130 2:39:29.400
63 5 5 WOMEN Female 1217 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΕΛΛΑ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:48:57.534 2:40:11.370
64 59 59 MEN Male 1310 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ 1984   1:47:20.034 2:40:46.130
65 60 60 MEN Male 1052 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΑΤΣΑΣ 1987   1:49:02.034 2:40:48.570
66 61 61 MEN Male 1130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΜΑΣ 1990   1:49:51.470 2:40:57.600
67 6 6 WOMEN Female 1073 ΑΣΠΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:49:37.607 2:41:09.837
68 62 62 MEN Male 1318 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 1975 ΚΟΡΩΠΙ 1:47:41.474 2:41:59.564
69 63 63 MEN Male 1075 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΔΙΝΑΣ 1977 KASIMIS TRAINING 1:49:00.574 2:43:06.350
70 7 7 WOMEN Female 1300 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΠΟΥ 1982 GTS TEAM 1:48:41.090 2:43:11.577
71 64 64 MEN Male 1158 ΣΕΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:51:35.104 2:43:35.620
72 65 65 MEN Male 1046 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ 1985 RUNNING TEAM FARSALA 1:51:13.017 2:44:06.127
73 66 66 MEN Male 1260 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:50:03.000 2:44:18.040
74 67 67 MEN Male 1060 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ 1978   1:55:58.504 2:44:48.520
75 8 8 WOMEN Female 1201 ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΕΤΣΑ 1975 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:55:18.370 2:44:51.954
76 9 9 WOMEN Female 1343 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ 1984 URSA TEAM 1:54:05.080 2:45:03.034
77 68 68 MEN Male 1076 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1984   1:49:47.407 2:45:15.377
78 69 69 MEN Male 1252 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΒΟΣ 1979   1:52:12.047 2:45:25.944
79 70 70 MEN Male 1271 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 1976 MOTOROILRUNNINGTEAM 1:55:49.424 2:45:52.907
80 71 71 MEN Male 1118 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1991 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:49:45.107 2:46:19.387
81 72 72 MEN Male 1282 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 1983   1:54:17.320 2:47:21.414
82 73 73 MEN Male 1146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ZOOMSERIE 1:50:14.784 2:47:53.297
83 74 74 MEN Male 1168 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1984 AK-47 1:51:25.374 2:48:06.107
84 75 75 MEN Male 1224 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1988   1:48:07.054 2:48:35.167
85 76 76 MEN Male 1139 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ 1979 ΚΕΡΚΥΡΑ 1:50:34.134 2:49:04.457
86 10 10 WOMEN Female 1154 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ 2003 MY ATHLETE CHOZEN TEAM 1:53:46.584 2:49:50.254
87 77 77 MEN Male 1039 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1988   1:52:11.420 2:50:25.397
88 78 78 MEN Male 1044 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1985 HAPPY TRAILS RUN TEAM 1:58:02.500 2:50:27.747
89 79 79 MEN Male 1020 KOSTAS NTOMALIS 1965 KOUTSA KOUTSA 1:54:16.780 2:50:51.000
90 80 80 MEN Male 1278 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 1970 ΟΜΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ.KOURKOYRIKIS TRAINING GROUP 1:55:01.224 2:51:03.460
91 81 81 MEN Male 1306 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΣΙΤΣΟΣ 1989 KASIMIS TRAINING 1:56:24.250 2:51:09.447
92 82 82 MEN Male 1345 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 1993   1:58:42.770 2:51:31.287
93 83 83 MEN Male 1263 ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 1:55:45.850 2:51:33.597
94 84 84 MEN Male 1205 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 KASIMIS TRAINING ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 1:54:56.804 2:52:12.810
95 85 85 MEN Male 1003 SPYROS CHASAKOS 1987 ROYAL CROSSFIT 1:55:49.740 2:52:34.377
96 86 86 MEN Male 1137 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ 1977 ΠΟΥΘΕΝΑ 1:52:59.307 2:54:10.827
97 87 87 MEN Male 1021 SAKIS ORIVATIS 1966 ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:55:54.320 2:54:41.824
98 88 88 MEN Male 1186 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1991   1:55:16.670 2:54:44.380
99 89 89 MEN Male 1169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 GYM& TONIC 1:55:57.567 2:55:14.200
100 90 90 MEN Male 1116 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ 2000 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 1:55:43.964 2:55:35.197
101 91 91 MEN Male 1255 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΒΑΝΟΓΛΟΥ 1964   2:00:00.020 2:55:35.300
102 92 92 MEN Male 1274 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΟΥΛΤΗΣ 1977 ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑ 2:01:57.530 2:55:37.650
103 11 11 WOMEN Female 1066 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΤΥΛΙΟΥ 1990   2:00:06.030 2:55:41.080
104 93 93 MEN Male 1171 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ 1967 URSA 1:52:00.880 2:56:43.144
105 12 12 WOMEN Female 1012 ZOI KOTZIA 1992 ΑΘΗΝΑ 2:00:02.090 2:56:46.817
106 94 94 MEN Male 1104 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΣΙΔΗΣ 1984 CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 1:59:47.814 2:56:48.150
107 13 13 WOMEN Female 1091 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΑΚΑΚΗ 1980 ARKALOS 1:59:56.710 2:57:40.024
108 95 95 MEN Male 1028 LAMPROS KATERIS 1975 RAKKAS.GR/KARATASOS TRAINING 2:00:35.267 2:57:42.534
109 96 96 MEN Male 1031 KONSTANTINOS TSIANTZIS 1975 THESSALONIKI 1:58:15.934 2:58:11.394
110 14 14 WOMEN Female 1027 ELISAVET SIDIRA 1976 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:58:26.807 2:58:11.750
111 97 97 MEN Male 1131 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ 1991   1:57:02.547 2:58:29.627
112 15 15 WOMEN Female 1159 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 1998 L-CREW 2:01:22.654 2:58:31.317
113 16 16 WOMEN Female 1236 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1992 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 2:02:51.187 2:58:35.524
114 98 98 MEN Male 1017 PANTELIS MARKIDIS 1991 XANTHI RUNNERS 1:54:51.620 2:58:43.140
115 17 17 WOMEN Female 1291 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΟΥ 1983 XANTHI RUNNERS 1:56:11.674 2:58:43.240
116 99 99 MEN Male 1212 ΗΛΙΑΣ ΝΟΛΗΣ 1994   2:00:56.124 2:58:44.154
117 100 100 MEN Male 1019 ALEXANDROS GIOTIS 1974   2:01:45.724 2:59:01.957
118 101 101 MEN Male 1253 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:58:23.784 2:59:06.690
119 102 102 MEN Male 1050 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΚΗΣ 1987 ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 1:57:17.234 2:59:16.527
120 18 18 WOMEN Female 1185 ΜΥΡΤΩ ΜΙΧΑΛΟΥ 1985 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:01:26.477 2:59:17.857
121 103 103 MEN Male 1069 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΑΡΑΛΟΣ 1976   2:01:58.624 2:59:55.287
122 104 104 MEN Male 1294 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:01:10.914 3:00:17.524
123 19 19 WOMEN Female 1283 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1963 ΣΔΥ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:50:43.067 3:00:43.740
124 105 105 MEN Male 1284 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1973 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 2:01:23.050 3:01:06.720
125 106 106 MEN Male 1010 GEORGIOS KATSIOS 1981 IOANNINA 2:01:50.384 3:01:21.194
126 107 107 MEN Male 1136 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗΣ 1987   2:00:19.314 3:01:30.294
127 108 108 MEN Male 1061 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ 1992   2:03:29.154 3:01:51.254
128 20 20 WOMEN Female 1153 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΚΟΥ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:02:00.004 3:02:18.744
129 109 109 MEN Male 1321 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ 1984   2:04:44.857 3:03:18.234
130 21 21 WOMEN Female 1226 ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΑ 1980 L-CREW 2:04:49.094 3:03:23.330
131 110 110 MEN Male 1150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΚΕΡΗΣ 1975   2:03:48.620 3:03:26.874
132 111 111 MEN Male 1016 ANASTASIOS MAMALIS 1975   2:03:48.930 3:03:28.077
133 22 22 WOMEN Female 1273 ΣΤΕΛΛΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ 1990 XANTHI RUNNERS 2:02:42.264 3:03:33.144
134 112 112 MEN Male 1045 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975   2:01:29.760 3:04:01.297
135 113 113 MEN Male 1023 DIMITRIS PAPARIZOS 1994 ATHINA 2:05:19.347 3:04:22.774
136 114 114 MEN Male 1108 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:02:16.630 3:04:26.420
137 115 115 MEN Male 1324 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:58:52.454 3:04:58.067
138 116 116 MEN Male 1259 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΙΛΟΣ 1986 VOLOS 2:04:10.634 3:05:11.874
139 117 117 MEN Male 1077 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΡΑΣ 1972 DEREKAS_ENDURANCE_COACHING 2:04:04.114 3:05:26.094
140 23 23 WOMEN Female 1026 CHRISTINA SIDERI 1980   2:06:16.414 3:05:37.494
141 118 118 MEN Male 1080 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΣΣΙΟΣ 1993   2:03:07.987 3:06:01.814
142 119 119 MEN Male 1140 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΟΝΤΗΡΑΣ 1987   2:05:55.320 3:06:31.280
143 120 120 MEN Male 1029 GEORGIOS SOGLEMEZIS 1984 BALIOTIS NATURE TRAIL 2:05:09.920 3:06:38.964
144 24 24 WOMEN Female 1048 ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΡΦΑΡΑ 1978 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:07:59.450 3:07:53.200
145 121 121 MEN Male 1237 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2:05:51.264 3:07:54.197
146 122 122 MEN Male 1170 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ 1982   2:04:14.977 3:07:54.957
147 123 123 MEN Male 1095 ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1957 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ALTER GYM 2:07:00.564 3:07:57.514
148 124 124 MEN Male 1007 JANNIS KARAMANTZANIS 1980 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:06:18.154 3:08:09.747
149 125 125 MEN Male 1286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΓΟΣ 1978 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2:03:44.967 3:08:16.480
150 126 126 MEN Male 1067 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ 1970 ΣΜΛ/300+3 2:08:13.804 3:08:18.574
151 127 127 MEN Male 1223 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:06:43.544 3:08:41.507
152 128 128 MEN Male 1120 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ 1977 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 2:04:04.224 3:08:44.267
153 129 129 MEN Male 1214 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΥΣΗΣ 1975   2:08:58.427 3:08:58.057
154 25 25 WOMEN Female 1063 ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ 1989 L-CREW 2:09:02.684 3:09:32.544
155 26 26 WOMEN Female 1322 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΜΠΗ 1970 ΣΔΥΘ 2:10:38.597 3:09:41.907
156 130 130 MEN Male 1329 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΤΟΣ 1982   2:03:19.867 3:10:27.564
157 27 27 WOMEN Female 1047 SYLVIA ΑΡΜΑΟΥ 1976 THE SPOT 2:06:17.280 3:11:41.280
158 131 131 MEN Male 1148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1965 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 2:07:52.207 3:11:58.207
159 132 132 MEN Male 1258 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΚΟΣ 1978   2:12:13.990 3:12:11.804
160 133 133 MEN Male 1181 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ 1987 HOUSE FITNESS STUDIO 2:14:08.914 3:13:01.720
161 134 134 MEN Male 1097 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1980   2:07:53.254 3:13:10.624
162 28 28 WOMEN Female 1155 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1981 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2:08:24.997 3:13:17.244
163 135 135 MEN Male 1188 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΤΣΑΣ 1967   2:09:18.110 3:13:42.874
164 136 136 MEN Male 1160 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1995   2:04:55.067 3:13:43.864
165 137 137 MEN Male 1126 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1970 TREHANTIRIA 2:09:09.867 3:14:08.677
166 138 138 MEN Male 1165 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΜΑΚΙΑΣ 1984 AILOURA RUNNING TEAM(ART) 2:14:53.904 3:14:32.164
167 29 29 WOMEN Female 1315 ΜΑΡΙΑ ΦΛΩΡΟΥ 1975 PITSI TEAM/ΤΡΑΧΙΝΑ 2:11:42.627 3:14:33.040
168 30 30 WOMEN Female 1036 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 1991   2:14:49.940 3:15:05.497
169 139 139 MEN Male 1177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΔΥΘ 2:13:09.574 3:15:16.734
170 140 140 MEN Male 1176 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 MG 2:09:29.104 3:16:08.420
171 31 31 WOMEN Female 1156 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ 1976 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:09:35.330 3:16:49.317
172 141 141 MEN Male 1030 IOANNIS SPINGOS 1976   2:13:21.690 3:17:08.067
173 32 32 WOMEN Female 1059 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1970 ΜΕΛΙΣΣΑ ΚΙΚΙΖΑΣ 2:13:56.080 3:17:11.620
174 33 33 WOMEN Female 1062 ΠΟΛΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1977   2:13:39.900 3:17:11.720
175 34 34 WOMEN Female 1332 ΕΛΕΝΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 1976 AKROS 2:13:50.867 3:19:03.610
176 142 142 MEN Male 1251 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΝΤΑΣ 1974 ΣΔΥΘ 2:09:58.624 3:19:06.840
177 35 35 WOMEN Female 1191 ΕΛΕΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΗ 1980 ΞΑΝΘΗ - 3:19:25.814
178 143 143 MEN Male 1089 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΒΑΝΗΣ 1972 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:12:01.610 3:19:28.460
179 144 144 MEN Male 1129 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 2002 ΔΝΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2:02:26.500 3:20:58.564
180 145 145 MEN Male 1225 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΚΟΣ 1982   2:05:43.777 3:22:21.914
181 146 146 MEN Male 1090 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΓΑΛΗΣ 1991   2:11:40.560 3:22:31.834
182 147 147 MEN Male 1304 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:13:19.357 3:23:19.337
183 36 36 WOMEN Female 1285 ΜΑΡΙΑ ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ 1974 Γ.ΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:15:40.990 3:23:27.500
184 37 37 WOMEN Female 1216 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981   2:18:33.174 3:23:32.907
185 148 148 MEN Male 1197 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:18:55.617 3:23:33.024
186 149 149 MEN Male 1042 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978   2:17:16.714 3:23:54.394
187 150 150 MEN Male 1112 ΙΩΣΗΦ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1987 ΣΔΥΘ 2:23:50.974 3:26:59.794
188 151 151 MEN Male 1064 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΤΣΑΣ 1955   2:23:04.924 3:27:43.030
189 152 152 MEN Male 1290 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΣ 1977   2:21:31.180 3:27:50.877
190 153 153 MEN Male 1279 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1969 ΣΔΙ 2:21:30.177 3:27:51.660
191 38 38 WOMEN Female 1124 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΤΖΟΥ -ΔΑΝΑΣΚΟΥ 1980 SKY WOMEN RUNNING TEAM/MS RUNNERS 2:20:27.730 3:28:08.817
192 39 39 WOMEN Female 1123 ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΑΝΤΑ 1974   2:21:28.177 3:28:29.977
193 154 154 MEN Male 1022 STATHIS PANTELIS 1987   2:15:12.960 3:29:15.504
194 155 155 MEN Male 1210 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1965   2:15:27.737 3:29:53.960
195 40 40 WOMEN Female 1162 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ 1977   2:20:24.257 3:30:01.120
196 156 156 MEN Male 1099 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΓΡΑΣ 1969 ΑΙΑΝΗ 2:15:25.474 3:30:16.194
197 157 157 MEN Male 1195 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 1991   2:15:57.930 3:30:26.997
198 41 41 WOMEN Female 1172 ΜΑΡΩ ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ 1984 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 2:18:02.767 3:30:28.434
199 42 42 WOMEN Female 1151 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ 1973   2:17:08.004 3:30:57.367
200 158 158 MEN Male 1002 THEOCHARIS BAIRAKTSIS 1979   2:14:11.944 3:31:01.784
201 159 159 MEN Male 1207 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΡΟΛΗΣ 1970 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:19:04.337 3:31:24.847
202 160 160 MEN Male 1040 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1984 KASIMIS TRAINING 2:20:01.680 3:31:44.787
203 161 161 MEN Male 1079 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1973 MOUNTAIN LOVERS 2:19:14.947 3:31:47.664
204 162 162 MEN Male 1127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 1979 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2:20:44.124 3:31:59.347
205 163 163 MEN Male 1305 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 1957 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOY 2:20:52.034 3:32:39.690
206 164 164 MEN Male 1296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1974   2:20:50.924 3:32:40.800
207 165 165 MEN Male 1051 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΚΗΣ 1981 ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 2:12:07.337 3:32:42.154
208 166 166 MEN Male 1128 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1972 ΔΝΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2:12:34.254 3:32:56.947
209 43 43 WOMEN Female 1096 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1966 RUNNING TEAM FARSSLA 2:22:13.497 3:33:18.004
210 167 167 MEN Male 1101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1967 RUNNING TEAM FARSALA 2:22:08.860 3:33:22.160
211 44 44 WOMEN Female 1070 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΚΙΚΑ ΝΤΟΜΑΖΕΤΟΒΙΤΣ 1984 MONTE TEAM 2:14:55.670 3:33:38.504
212 168 168 MEN Male 1327 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ 1976 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 2:12:37.380 3:33:52.034
213 169 169 MEN Male 1261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1967 CROSSTRAININGDCLUB 2:19:27.150 3:34:04.530
214 170 170 MEN Male 1143 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ 1974   2:20:49.930 3:34:30.697
215 171 171 MEN Male 1256 ΝΙΚΟΣ ΡΕΜΜΑΣ 1966 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:14:21.557 3:35:05.824
216 172 172 MEN Male 1316 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 1978 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:20:23.857 3:35:59.674
217 173 173 MEN Male 1293 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ 1978 ΟΜΓ 2:25:13.567 3:37:52.580
218 174 174 MEN Male 1152 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ 1977 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2:30:42.254 3:38:53.330
219 175 175 MEN Male 1054 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΓΓΑΣ 1976   2:25:54.777 3:39:34.557
220 176 176 MEN Male 1180 ΑΛΗ ΜΕΤΣΟ 1985 AILOURA RUNNING TEAM (A.R.T) 2:21:01.737 3:40:45.357
221 177 177 MEN Male 1087 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ 1973 ΣΜΝΛ 2:20:40.394 3:41:47.644
222 45 45 WOMEN Female 1135 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ 1977 ΟΜΓ 2:25:21.130 3:42:02.750
223 46 46 WOMEN Female 1110 ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1959 SDYTH 2:29:54.777 3:42:26.460
224 47 47 WOMEN Female 1072 ΜΑΚΡΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΗ 1982 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:32:44.677 3:42:30.187
225 48 48 WOMEN Female 1057 ΠΑΛΟΥΚΑ ΖΑΦΕΙΡΗ 1991 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:32:44.864 3:42:32.390
226 49 49 WOMEN Female 1301 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΟΥ 1975 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:27:44.997 3:44:49.454
227 50 50 WOMEN Female 1288 ΒΟΥΛΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ 1946 ΣΔΥΘ 2:30:31.204 3:45:36.704
228 178 178 MEN Male 1320 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΝΤΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:31:15.374 3:45:37.807
229 179 179 MEN Male 1281 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 1967 ELASTIKA STAVRAKIS 2:23:40.897 3:46:05.684
230 180 180 MEN Male 1182 ΤΑΣΟΣ ΑΓΟΥΛΑΣ 1993   2:31:35.924 3:46:32.180
231 181 181 MEN Male 1193 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΖΑΝΗΣ 1985 SAFANS 2:25:50.980 3:47:40.154
232 182 182 MEN Male 1174 ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 1963   2:26:44.970 3:48:30.577
233 183 183 MEN Male 1164 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΥΛΙΟΣ 1988   2:32:23.317 3:48:51.077
234 51 51 WOMEN Female 1331 ΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:33:39.027 3:49:23.997
235 184 184 MEN Male 1338 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1990 ΚΑΤΩΓΙ ΑΒΕΡΩΦ 2:25:59.344 3:49:31.820
236 185 185 MEN Male 1034 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 #NOTARUNNER 2:32:52.214 3:49:35.894
237 186 186 MEN Male 1183 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1976   2:31:51.664 3:49:52.367
238 187 187 MEN Male 1230 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 1970   2:28:41.657 3:50:33.834
239 52 52 WOMEN Female 1018 XRISTINA MAROUGA 1981   2:28:29.680 3:50:37.457
240 188 188 MEN Male 1277 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 1984   2:32:38.364 3:51:22.600
241 189 189 MEN Male 1231 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΟΣ 1981 DIMOU TRAINING 2:30:37.104 3:54:01.774
242 190 190 MEN Male 1317 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ 1984   2:36:35.350 3:56:08.504
243 53 53 WOMEN Female 1015 CÉLINE LE DRAMP 1986   2:35:45.054 3:57:49.324
244 54 54 WOMEN Female 1215 ΜΑΡΘΑ ΝΤΑΪΦΑ 1973 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2:33:01.324 3:57:56.600
245 191 191 MEN Male 1198 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ 1957 SEFAA EKPA 2:34:56.644 3:58:20.414
246 192 192 MEN Male 1244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΝΤΟΥΣΗΣ 1966   2:32:34.697 4:05:03.110
247 193 193 MEN Male 1138 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ 1955 ΚΔ 2:43:33.967 4:08:22.774
248 55 55 WOMEN Female 1142 ΒΑΣΩ ΚΟΛΛΥΜΕΝΟΥ 1981 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2:49:08.707 4:13:29.994
249 194 194 MEN Male 1086 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 L GREW 2:47:10.104 4:17:16.510
250 56 56 WOMEN Female 1144 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ 1979 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 2:49:04.650 4:19:21.494
251 195 195 MEN Male 1013 THOMAS KYRIAKOULIS 1980 ROYAL CROSSFIT 2:53:12.507 4:19:45.474
252 196 196 MEN Male 1333 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 1967 ΤΡΑΧΙΝΑ 2:48:20.347 4:22:35.447
253 57 57 WOMEN Female 1035 ΝΑΥΣΙΚΑ ΑΓΙΑΝΝΙΤΗ 1986 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 3:04:23.507 4:41:00.714
254 197 197 MEN Male 1292 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΚΑΣ 1974 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 3:04:23.710 4:41:03.180
255 58 58 WOMEN Female 1092 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1974   3:07:16.264 4:41:07.374
256 59 59 WOMEN Female 1276 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1978 KOURKOURIKISTRAINING GROUP 3:06:50.427 4:41:10.904
257 198 198 MEN Male 1121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ 1967   2:51:16.120 4:44:59.944
258 199 199 MEN Male 1209 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 3:09:50.367 4:45:01.557
259 200 200 MEN Male 1330 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1980 Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 3:09:46.820 4:45:15.694
260 60 60 WOMEN Female 1041 ΦΡΟΣΣΩ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1979   3:15:19.814 4:47:34.254
261 61 61 WOMEN Female 1081 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΑΦΕΡΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑΚΗ 1988 ΧΟΧΛΙΟΣ TEAM 3:18:01.880 4:47:36.424
262 201 201 MEN Male 1024 NIKOLAOS PARISIS 1989   3:21:16.067 5:08:10.304
263 62 62 WOMEN Female 1005 GEORGIA GKIAFI 1988   3:21:08.167 5:08:15.410
264 202 202 MEN Male 1014 GIWRGOS LAIOS 1969 LGREW 1:47:31.394 -
265 63 63 WOMEN Female 1328 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΗΤΑ 1970 ΣΔΙ 2:03:59.870 -
266 203 203 MEN Male 1133 ΡΑΦΑΕΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΝΗΣ 1978 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 2:07:15.190 -
267 204 204 MEN Male 1058 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΥΡΟΣ 1983 ΣΔΥΚ 2:53:12.460 -
268 205 205 MEN Male 1299 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 1988   3:11:01.864 -


11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


"
Ultra Ursa Trail 2020 Ursa Trail 11km
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Country Name YOB Club Finish 11km
1 1 1 MEN Male 700 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 1988 CYPRUS ELITE CREW / #teamforis 0:56:55.203
2 2 2 MEN Male 685 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ 1979 PHYSIOACTIV-TSIGOULIS TEAM 1:01:31.783
3 3 3 MEN Male 618 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1:01:58.223
4 4 4 MEN Male 669 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ 1982   1:02:25.710
5 5 5 MEN Male 668 ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ 1985 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:05:30.640
6 6 6 MEN Male 696 ΕΡΜΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2000 LA SPORTIVA GREECE 1:06:42.880
7 7 7 MEN Male 626 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1992   1:09:13.983
8 8 8 MEN Male 644 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΙΑΚΟΣ 1968   1:10:36.340
9 9 9 MEN Male 616 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 2001 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1:12:47.030
10 10 10 MEN Male 537 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ 2006   1:12:47.790
11 11 11 MEN Male 554 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ 1984 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:13:53.697
12 12 12 MEN Male 662 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΔΥΚ 1:16:01.693
13 13 13 MEN Male 568 ΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1969 ΠΑΤΡΑ 1:16:14.590
14 14 14 MEN Male 692 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1990 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:17:10.663
15 15 15 MEN Male 619 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΡΑΦΑΣ 1993   1:17:12.990
16 16 16 MEN Male 653 ΕΡΡΙΚΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 1968   1:17:36.137
17 17 17 MEN Male 630 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΣΚΑΣ 1979 NTASKA TEAM 1:17:46.557
18 1 1 WOMEN Female 629 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΑΣΚΑ 2005 NTASKA TEAM 1:17:49.260
19 18 18 MEN Male 663 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 2005 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:17:57.143
20 19 19 MEN Male 691 ΓΙΑΝΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΟΥΜΗΣ 1980 CYPRUS ELITE CREW / #teamforis 1:18:05.657
21 2 2 WOMEN Female 667 ΝΑΤΑΣΑ ΣΠΑΝΟΥ 1986   1:18:10.090
22 3 3 WOMEN Female 645 ΜΑΡΙΑ ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΥ 2003 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 1:18:39.713
23 20 20 MEN Male 540 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΤΣΗΣ 1988   1:21:06.023
24 21 21 MEN Male 550 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ 2006 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:21:30.337
25 22 22 MEN Male 684 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΥ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:04.887
26 23 23 MEN Male 659 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ 1960 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:22:13.273
27 24 24 MEN Male 555 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 2006   1:22:19.700
28 25 25 MEN Male 522 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 1989   1:23:13.440
29 26 26 MEN Male 591 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1976 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:23:26.650
30 27 27 MEN Male 699 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΝΕΚΝΟΠΟΥΛΟΣ 1990   1:23:33.210
31 28 28 MEN Male 515 NIKOLAOS TZALONIKOS 1970 METSOVO 1:24:17.813
32 29 29 MEN Male 625 ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΟΝΑΣ 1975   1:24:27.307
33 30 30 MEN Male 585 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΡΚΟΣ 1974   1:26:30.953
34 31 31 MEN Male 639 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ 1974   1:26:31.610
35 32 32 MEN Male 698 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ 1968 ΜΕΛΙΣΣΑ 1:26:32.263
36 4 4 WOMEN Female 503 DIMITRA FAFALI 1980 URSA TEAM 1:26:58.273
37 33 33 MEN Male 544 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1974   1:29:02.807
38 34 34 MEN Male 507 CHRISTOS KOUTROS 1980 AGIA PARASKEVI, ATHENS 1:29:02.923
39 35 35 MEN Male 551 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 2000 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ(ΟΜΑΔΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ) 1:29:33.607
40 5 5 WOMEN Female 563 ΙΩΑΝΝΑ ΖΙΩΓΑ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:30:31.087
41 36 36 MEN Male 637 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1986   1:30:32.727
42 37 37 MEN Male 525 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ 1998 PITSI TEAM 1:30:44.213
43 38 38 MEN Male 641 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ 1974   1:30:59.777
44 39 39 MEN Male 542 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣ 1971 ΜΕΤΣΟΒΟ 1:31:05.310
45 40 40 MEN Male 534 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 2000 ΜΕΤΣΟΒΟ 1:31:05.673
46 41 41 MEN Male 573 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ 1960   1:31:30.550
47 42 42 MEN Male 520 ΣΑΒΒΑΣ ΑΔΑΜΟΥ 1973 CYPRUS ELITE CREW / #teamforis 1:32:32.893
48 43 43 MEN Male 574 ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:33.667
49 6 6 WOMEN Female 593 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΑΓΟΥ 2000 GARAGE ACTIVITY CORPORATION 1:33:11.213
50 7 7 WOMEN Female 638 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ 1984 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:34:26.910
51 44 44 MEN Male 670 ΧΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1983   1:34:41.753
52 45 45 MEN Male 697 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΒΡΑΣ 1969 MECHANISMUS.EU 1:35:24.900
53 8 8 WOMEN Female 532 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ -   1:35:46.263
54 46 46 MEN Male 523 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΛΑΡΑΣ 1972   1:36:23.433
55 47 47 MEN Male 597 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1990   1:36:51.993
56 9 9 WOMEN Female 624 ΟΛΓΑ ΝΙΤΑ 1990   1:36:52.103
57 10 10 WOMEN Female 682 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΝΤΗΛΑ 1983 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:37:15.497
58 48 48 MEN Male 570 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987   1:37:17.603
59 49 49 MEN Male 526 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1980 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:37:48.957
60 50 50 MEN Male 543 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1960 ΤΟ ΤΣΙΑΡΟΥΣΙΝΟ 1:37:50.573
61 51 51 MEN Male 601 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΙΑΤΗΣ 1978   1:39:08.613
62 11 11 WOMEN Female 688 ΙΩΑΝΝΑ ΦΑΦΑΛΗ 1977 URSA TEAM 1:39:24.757
63 52 52 MEN Male 560 ΜΑΡΚΟΣ ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ 1958 ΤΟ ΤΣΙΑΡΟΥΣΙΝΟ 1:40:15.607
64 12 12 WOMEN Female 680 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥΛΑ 1974   1:40:16.267
65 53 53 MEN Male 552 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ 1958 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 1:40:16.920
66 54 54 MEN Male 521 ΤΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1976   1:40:16.920
67 55 55 MEN Male 576 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:40:56.600
68 13 13 WOMEN Female 631 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΤΕΛΜΕΚΟΥΡΑ 1982   1:41:18.433
69 14 14 WOMEN Female 615 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΜΠΟΥΜΠΑ 1994   1:41:20.090
70 56 56 MEN Male 565 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ 1967 IOANNINA 1:41:27.340
71 15 15 WOMEN Female 690 ΒΑΛΙΑ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 1977   1:43:01.927
72 57 57 MEN Male 614 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΙΜΠΤΖΑΣ 1973   1:43:09.247
73 58 58 MEN Male 562 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1970 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:43:16.950
74 59 59 MEN Male 676 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 1984 - 1:43:17.630
75 16 16 WOMEN Female 647 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΙΕΡΙΔΟΥ 1977 CYPRUS ELITE CREW / #teamforis 1:43:42.777
76 60 60 MEN Male 627 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΤΣΙΟΣ 1986   1:44:17.813
77 61 61 MEN Male 640 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1994   1:44:18.137
78 62 62 MEN Male 602 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΧΝΑΣ 1978   1:44:47.930
79 63 63 MEN Male 628 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ 1977   1:44:49.903
80 64 64 MEN Male 603 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1977 ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:44:50.337
81 17 17 WOMEN Female 657 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΡΡΗ 1990   1:45:19.957
82 65 65 MEN Male 587 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1991   1:45:19.957
83 66 66 MEN Male 642 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΠΗΣ 1970 GREAT 1:45:22.143
84 67 67 MEN Male 681 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΑΧΑΝΑΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩ 1:45:50.027
85 68 68 MEN Male 549 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ 1986 ΤΡΙΚΑΛΑ 1:47:47.260
86 69 69 MEN Male 541 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΚΑΣ 1975   1:48:01.867
87 70 70 MEN Male 561 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:50.023
88 18 18 WOMEN Female 678 ΜΑΡΙΑ ΤΕΓΟΥ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:48:56.397
89 19 19 WOMEN Female 569 ΕΜΥ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗ 1983 PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:49:07.993
90 20 20 WOMEN Female 650 ΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ 1973 CYPRUS ELITE CREW / #teamforis 1:49:26.223
91 71 71 MEN Male 622 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ 1965 CYPRUS ELITE CREW / #teamforis 1:49:51.813
92 72 72 MEN Male 611 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΣ 1976 URSA TEAM 1:50:08.107
93 21 21 WOMEN Female 584 ΧΡΥΣΑ ΚΟΛΤΣΙΔΑ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:50:10.683
94 73 73 MEN Male 613 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:50:13.887
95 74 74 MEN Male 623 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974   1:50:15.533
96 22 22 WOMEN Female 605 ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:50:19.153
97 75 75 MEN Male 533 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980   1:51:08.703
98 76 76 MEN Male 571 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ 1970 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:51:13.677
99 23 23 WOMEN Female 518 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 1979 RAFINA RUNNERS 1:51:18.067
100 77 77 MEN Male 632 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΡΑΧΑΣ 1978   1:51:35.020
101 78 78 MEN Male 579 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 1975   1:51:56.603
102 79 79 MEN Male 648 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ 1983 LEFKIMMI RUNNING TEAM 1:53:03.780
103 80 80 MEN Male 617 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 2009 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1:53:36.027
104 24 24 WOMEN Female 656 ΕΒΕΛΙΝΑ ΣΑΡΙΚΗ 1993 MG 1:53:37.580
105 81 81 MEN Male 567 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1990   1:53:45.110
106 25 25 WOMEN Female 646 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 2005 URSA TEAM 1:53:52.473
107 26 26 WOMEN Female 509 BEATA MAZURKIEWICZ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩ 1:54:33.793
108 82 82 MEN Male 581 ΠΑΝΟΣ ΚΟΚΚΟΒΑΣ 1969   1:59:04.643
109 27 27 WOMEN Female 511 SPYRIDOULA PLATANITI 1981 ΕΛΕΥΣΙΣ 1:59:34.300
110 83 83 MEN Male 686 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ 1980 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 2:00:35.690
111 28 28 WOMEN Female 660 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ 1969 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:01:29.773
112 29 29 WOMEN Female 683 ΔΑΝΑΗ ΤΣΕΒΑ 1989   2:01:33.947
113 30 30 WOMEN Female 606 ΜΕΛΑΝΘΗ ΜΕΝΕΜΕΝΛΗ 1985   2:01:39.750
114 31 31 WOMEN Female 582 ΘΕΟΦΑΝΩ ΚΟΛΛΑΤΟΥ 1982 ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:01:40.510
115 84 84 MEN Male 621 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΡΕΑΣ 1975 XANTHI RUNNERS 2:01:42.293
116 32 32 WOMEN Female 599 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΠΠΗ 1979   2:01:44.647
117 85 85 MEN Male 508 ARGYRIOS KYRGIAZOS 1984   2:01:47.183
118 33 33 WOMEN Female 607 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΤΡΑΓΚΑ 1971 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:01:48.620
119 34 34 WOMEN Female 610 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ 1986   2:02:07.313
120 35 35 WOMEN Female 655 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΙΚΑΚΗ 1978 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:02:33.570
121 36 36 WOMEN Female 558 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΑΚΟΥ 1980 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2:02:45.843
122 37 37 WOMEN Female 673 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 1974 SMART RUN 2:03:47.077
123 38 38 WOMEN Female 612 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ 1987   2:04:48.180
124 39 39 WOMEN Female 596 ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥ 1977 GREAT 2:04:49.643
125 40 40 WOMEN Female 634 ΧΡΥΣΟΘΕΜΙΣ ΠΑΛΛΑ 1978   2:05:20.170
126 41 41 WOMEN Female 609 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ 1985 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:05:32.000
127 42 42 WOMEN Female 553 ΓΙΩΤΑ ΔΑΜΤΣΙΟΥ 1977 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 2:06:00.477
128 43 43 WOMEN Female 694 ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 2002   2:06:37.910
129 44 44 WOMEN Female 545 ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1981   2:08:36.227
130 45 45 WOMEN Female 504 LINA GIOTAKI 1981   2:13:40.037
131 86 86 MEN Male 589 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΟΥΒΑΡΗΣ 1966   2:13:40.690
132 87 87 MEN Male 604 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ 1986 ΤΡΙΚΑΛΑ 2:17:32.130
133 46 46 WOMEN Female 575 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΚΑΛΗ 1969 ΑΕΤΟΜΗΛΙΤΣΑΣ 2:18:51.777
134 88 88 MEN Male 528 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ 1969 ΑΕΤΟΜΗΛΙΤΣΑΣ 2:18:51.893
135 89 89 MEN Male 588 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ 1975 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 2:25:36.600
136 47 47 WOMEN Female 538 ΒΑΪΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1984 ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:26:09.830
137 90 90 MEN Male 649 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΙΩΤΗΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Η ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 2:26:09.830
138 91 91 MEN Male 598 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:28:41.600
139 48 48 WOMEN Female 566 ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:28:47.460
140 49 49 WOMEN Female 687 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΑΝΗ 1998   2:29:02.897
141 50 50 WOMEN Female 556 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΜΕΤΖΗ 1981   2:35:11.117
142 92 92 MEN Male 679 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΖΙΝΕΡΟΣ 1987 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 2:35:13.117
143 51 51 WOMEN Female 671 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤΑΜΟΥ 1964 PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:40:40.450
144 52 52 WOMEN Female 513 MARTA SZYMANSKA 1968   2:41:54.037
145 93 93 MEN Male 517 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985   2:43:36.773
146 53 53 WOMEN Female 502 ANASTASIA EUSTRATIOU 1991 XANTHI RUNNERS 3:12:13.607
147 54 54 WOMEN Female 677 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΑΣΣΟΥ 1987 XANTHIRUNNERS 3:12:13.727


---
Επίσης εδώ θυμηθείτε όσα έγιναν το Σάββατο:

LIVE ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Ultra Ursa Trail 2020, ο αγώνας των 100 χλμ
.
Δικαίωση Ζησιμόπουλου, πρώτος στα 100 χιλιόμετρα του Ultra Ursa Trail στο Μέτσοβο
.
Ολοκληρώνεται το Ultra Ursa Trail στο Μέτσοβο. Μεγάλες νικήτριες μαζί χέρι-χέρι Χαιροπούλου - Σημανταράκου. 3η η Ιγγλέζου
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Ημών των ιδίων… Σύντομο αφιέρωμα σε εκείνους που άφησαν ανεξίτηλο το στίγμα τους στους δρόμους αποστάσεων στην Κρήτη Ground Contact Time - χρόνος επαφής με το έδαφος

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
1 στους 7 αθλητές που ασθένησαν με covid έχουν υποστεί καρδιακή βλάβη Τρεχαλατζήδες στην εποχή του COVID
Δημοφιλή αθλήματα για στοίχημα στην Ελλάδα Garmin App καταγραφής μηνιαίου κύκλου
Nutrition News

adidas Supernova at Cosmos Sport

Alexander the Great Marathon

FitnessPulse.gr
Runster
Πρέπει να διαβάσετε
18 Σεπ 20
Δοκιμάσαμε το νέο adidas Supernova στα COSMOS SPORT και νιώθουμε πιο έτοιμοι για προπόνηση!
Το ολοκαίνουριο adidas Supernova «έφτασε» στο cosmossport.gr, συνεχίζοντας την παράδοση αξιοπιστίας και σταθερότητας της σειράς Supernova που έχει καθιερώσει η adidas τα τελευταία χρόνια.
01 Σεπ 20
NB FuelCell Prism: Το μόνο που μετράει είναι η ταχύτητα
Επιμέλεια: Γιώργος Σπύρος
Τον Σεπτέμβρη περιμένουμε με αγωνία την κυκλοφορία του νέου FuelCell Prism της New Balance. Ένα γρήγορο και ελαφρώς υποστηρικτικό παπούτσι που έρχεται να καλύψει το κενό για όσους θέλουν την ταχύτητα και την ήπια υποστήριξη χωρίς να περιοριστούν.
11 Αυγ 20
Τρέξτε στον κορυφαίο ημιμαραθώνιο του Navarino Challenge στην πανέμορφη Βοϊδοκοιλιά!
Η πολυβραβευμένη διοργάνωση αθλητικού τουρισμού Navarino Challenge έρχεται για 8η συνεχή χρονιά στις 16-18 Οκτωβρίου 2020, στη Μεσσηνία, την Πύλο και την Costa Navarino. Πιστή στο παγκόσμιο μήνυμα της «ο αθλητισμός ενώνει», θα συνδέσει ανθρώπους όλων των ηλικιών και δυνατοτήτων,


©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse