Advertisement
adidas Running
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Ενημέρωση
Saucony
X-treme Stores

22 Φεβ 21 ← πίσω

Οριστικοποιήθηκαν οι αντιπρόσωποι των σωματείων για τις εκλογές

ΣΕΓΑΣ

Οριστικοποιήθηκαν οι αντιπρόσωποι των σωματείων του ΣΕΓΑΣ με δικαίωμα ψήφου και συμμετοχής στη Γενική Συνέλευση της Ομοσπονδίας, που θα πραγματοποιηθεί στις 20 ή 21 Μαρτίου του 2021.

Η σχετική λίστα εστάλη σήμερα στα σωματεία για την ενημέρωση τους.

Δείτε τη σχετική λίστα




ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Σ.Ε.Γ.Α.Σ.
20-21 Μαρτίου 2021
ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ Σ.Ε.Γ.Α.Σ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΚΑΙ ΨΗΦΟΥ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ
2 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΕΛΗΣ
3 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΕΣΙΝΕΖΗΣ  ΑΝΝΑ ΧΩΡΙΝΟΥ
4 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
5 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
6 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.  ΜΑΚΡΗΣ
7 ΑΣ  ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ
8 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΤΣΑΜΑΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ
9 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.  ΜΙΧΕΛΗΣ
10 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
11 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
12 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ
13 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
14 Α.Π.Σ.  ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ "ΔΙΟΜΗΔΗΣ" ΞΑΝΘΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
15 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΟΜΝΙΔΗΣ
16 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΣΙΔΗΣ
17 ΑΣ Ν. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ "ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ" ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ
18 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΠΙΔΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ


ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΣ ΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ
2 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ
3 Π.Α.Ο.Κ.
4 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
5 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΣ
6 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Λ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ
7 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΩΡΑΣ
8 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
9 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
10 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ
11 ΒΕΡΓΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΜΕΛΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
12 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΙΚΙΔΗΣ
13 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
14 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΚΟΤΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ
15 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΩΜΑΣ ΧΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΑΚΗΣ
16 ΠΑΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΧΤΙΔΗΣ
17 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΙΤΖΑΛΕΟΣ
18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΣΚΟΥ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΚΑΤΑΣ ΠΑΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΓΚΙΔΗΣ
3 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
4 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
5 ΓΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ "Ο ΕΝΙΠΕΥΣ" ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΟΥΛΤΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΤΕΓΟΥ
6 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ
7 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ
8 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΑΡΗΣ
9 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ ΤΡΥΦΩΝ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
10 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΤΟΣ  ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΓΗ
11 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
12 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΑΡΙΑ ΖΙΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΛΑΣ
13 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ
14 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ
15 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ
16 ΠΑΣ  ΑΛΜΩΠΙΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
17 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ - Α.Ο.Σ."ΠΕΛΛΑ" ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΔΗΜ. ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. ΤΣΙΟΥ
18 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΟΛΓΑ ΚΟΛΟΜΠΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΖΑΒΙΔΑΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΣ
2 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΑΚΗ
3 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΑΖΙΩΤΑΣ
4 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΜΑΡΗΣ
6 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣ
7 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ. ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ

ΤΕ ΣΕΓΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ
2 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ ΝΙΝΑ ΑΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΑΧΑΣ
3 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΡΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΒΕΡΓΗ
4 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΣΙΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΤΟΥΚΗ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΙΚΑΠΗΣ
2 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ  ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ
3 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣ ΖΩΗΣ ΜΠΕΣΗΣ
4 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΟΥΧΟΣ
6 ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
7 ΑΣ "Α.Σ. ΑΘΛΟΣ" ΑΡΤΑΣ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥ
9 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΜΑΡΑΚΗΣ
9 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΙΣΠΑ
10 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ   ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΜΑΤΑΤΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΑΜΟΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΟΦΙΑ ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΟΥΛΑΣ
2 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΙΛΑΤΟΣ
3 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε.Λ.1964 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΝΤΕΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΑΚΑΣ
4 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΟΥΛΑΚΗΣ
5 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΖΗΣ Π. ΣΑΧΙΝΗΣ
6 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΜΜΑΚΟΥ ΗΛΙΑΣ ΚΑΦΦΕΣ
7 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ
8 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
9 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΚΑΛΗΣ
10 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΓΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ
11 ΓΣ  ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΗΣ
12 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
13 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΜΠΑΤΖΗΣ
2 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΣΧΟΥΔΗ
3 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΛΑΙΔΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΤΕΣΤΟΣ
4 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΥΣΑΛΗΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ - ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΛΚΑΣ
2 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ
3 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΑΓΗ
4 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΑΓΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΑΒΛΑΓΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΜΟΝΗΣ
6 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΝΤΙΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ
7 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΛΑΚΗΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΑΛΙΑΡΗΣ
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΧΑΗΛ ΥΔΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΚΟΣ
3 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ
4 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΟΖΟΥΜΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
5 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ
6 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΟΦΚΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ
8 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΚΑΛΥΨΩ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
9 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΜΕΡΑ
10 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΤΑΚΗ-ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗΣ
11 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΙΑΦΑΚΑ
12 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
13 ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ"- ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
14 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΝΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗ
15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΛΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΤΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
16 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ
17 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΤΣΗΣ
18 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΧΤΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΦΙΛΑΛΗΘΗ
19 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ
20 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛOΣ
21 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΤΑΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
22 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ
23 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΙΣΛΙΑΝΗΣ
24 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥΤΣΗΣ
25 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
26 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΕΥΣΤ. ΤΣΙΓΚΟΣ  ΑΝΝΑ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΛΑΚΟΥΔΗ-ΤΣΑΓΓΑΡΙΝΟΥ
27 ΑΟ ΕΡΜΗΣ  ΣΥΜΕΩΝ Γ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ
2 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ  ΙΑΣΩΝ ΠΛΑΤΣΗΣ
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ
4 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
5 Α.Ε.Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
6 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
7 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ
8 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΣΩΤ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ
9 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΑΛΥΦΑΣ
10 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
11 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ
12 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
13 ΑΓΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΙΧΟΣΟΓΛΟΥ
14 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
16 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΜΕΝΗ
17 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ  ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΟΣΙΔΟΥ
18 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΑΠΑΛΟΣ ΑΙΓΛΗ ΟΛΓΑ ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ
19 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΒΑΛΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ
20 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΑΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΑΥΛΟΥ
21 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΟΛΩΤΣΗ
22 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ  ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΡΙΣΗ
23 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ  ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΠΑΚΑ
24 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ
25 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΝΗΣ
26 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΤΟΓΑΝΟΣ
28 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
29 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΛΑΧΑΚΗ
30 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΤΣΗΣ
31 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΝΕΛΗΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΟΡΟΜΑΛΟΥ-ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ
2 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΤΕΙΡΟΣ
3 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΥΡΕΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΟΥΤΖΑΣ
4 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΡΟΣ
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΝΤΕΣ
6 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕΖΕΝΙΑ
7 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΑ ΚΙΣΑΝΔΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΚΟΤΣΑΜΠΑ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΖΗΣ
2 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ
3 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΕΛΑΣ
4 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ
5 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΧΩΡΙΤΗ
6 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΞΕΝΟΥ
7 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ
8 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΑΧΑΣ
9 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
10 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
11 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ
12 ΑΟ  ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" ΟΛΓΑ ΦΛΙΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΛΑΒΟΥ
13 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
14 ΑΣ  ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ Ι. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15 ΑΓΣ "ΑΡΙΩΝ" ΠΑΤΡΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΣ
16 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ
17 ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ"  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΥΦΙΚΤΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΤΣΟΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ
4 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΝΑΤΣΕΛΑΣ
6 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
7 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
8 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΙΩΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
9 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2000 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΛΛΑΣ
10 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΥΡΛΑΣ
11 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΚΟΣ
12 ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΙΟΠΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
13 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΤΟΜΠΑΣ
2 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ
3 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΔΙΑΜΠΟΥΛΗΣ
4 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ
5 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
6 ΑΟ ΠΑΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
7 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΡΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
4 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΤΣΟΥΡΗΣ
5 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΑΜΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΗΤΙΚΟΣ
6  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ
7 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ
8 ΑΣ  ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ  ΠΑΤΜΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ
9 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΟΥΛΑ
2 Ο.Φ.Η. ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΝΔΑΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ
3 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΟΦΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
4 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ
5 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΒΙΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ
6 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ
7 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ - ΝΑΤΑΣΑ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΝΑΡΗΣ
8 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ
9 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΟΥΛΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
11 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΛΕΣ
12 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΕΡΖΗΣ
13 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΥΤΣΕΚΗΣ
14 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ
15 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΑΝΝΑ ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ
16 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ  ΑΔΑΜ ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
15 χρόνια πόνου (Ανώνυμος) Ο Μαραντόνα στο ΣΙΝΕΜΑ! Το θυμάστε;

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Ωμέγα-3 λιπαρά: Τι είναι, οφέλη και σε ποιες τροφές τα βρίσκουμε Διατροφή για να αυξήσεις στο full την ενέργεια σου
4 προπονήσεις trail running για κάθε τύπο δρομέα Πώς να τρέξεις γρηγορότερο 5αρι
FitnessPulse

Runster

FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
11 Φεβ 21
Δοκιμάζουμε το νέο adidas ULTRABOOST 21 - Μια HI ENERGY εμπειρία running
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Η adidas παρουσίασε πριν λίγες μέρες το νέο ULTRABOOST 21, την ανανεωμένη έκδοση του πιο επιτυχημένου running παπουτσιού της εταιρείας και μας υπόσχεται πως αυτό το running μοντέλο θα μας προσφέρει ακόμα μεγαλύτερη επιστροφή ενέργειας σε κάθε διασκελισμό.
27 Ιαν 21
Cryosauna Therapy: Κλείσε θέση στην Ολόσωμη Κρυοθεραπεία που θα απογειώσει τις επιδόσεις σου!
Χάρη στις δυνατότητες της σύγχρονης επιστημονικής και τεχνολογικής εξέλιξης στην ιατρική, ο φυσικοθεραπευτής έχει την δυνατότητα να χρησιμοποιήσει παράλληλα νέες εξελιγμένες μορφές θεραπευτικών μέσων. Η Ολόσωμη Κρυοθεραπεία είναι μία διαδικασία κατά την οποία εφαρμόζονται στο σώμα μας πάρα πολύ χαμηλές θερμοκρασίες που ενισχύουν την θεραπευτική δράση
10 Νοέ 20
Τρέχουμε Virtual Marathon σε οποιεσδήποτε συνθήκες! Διέσχισε τη δική σου γραμμή εκκίνησης
Οι adidas Runners αποδεικνύουν για μια ακόμα φορά, ότι τίποτα δεν μπορεί να τους σταματήσει. Ένα community που βρίσκεται πάντα σε ετοιμότητα, που ζει για τη στιγμή που θα βρεθεί στους δρόμους για να τρέξει.
16 Οκτ 20
Βελτίωσε την απόδοσή σου με αυτές τις συμβουλές για τη διατροφή σου
 Ανεξάρτητα με το επίπεδο ή το τι τύπος δρομέα είσαι, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να προσπαθείς να βελτιωθείς, και το να προπονείσαι πιο σκληρά και πιο έξυπνα είναι ο καλύτερος τρόπος για να το κάνεις.
14 Οκτ 20
Το νέο adidas Adizero Adios Pro θα δώσει φτερά στα πόδια σου από το πρώτο ως το τελευταίο χιλιόμετρο
Επιμέλεια: Γρηγόρης Σκουλαρίκης
Το νέο μοντέλο adidas Adizero Adios Pro βγήκε στην αγορά πριν λίγες μέρες και έγινε ανάρπαστο σε σημείο εξαντλήσεως από την ιστοσελίδα της www.adidas.gr και όχι άδικα.


©2005-2020 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse