Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Saucony

Castle Run


Cardio Run

X-treme Stores
Herbalife
10 Οκτ 21 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ο Foloi trail run 2021

2ο Foloi trail run 2021


Ο Ε.Ο.Σ Αμαλιάδας « Ο Ρ Ε Ι Β Α Τ Ε Ι Ν », με συνδιοργανωτές την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας και τον Δήμο Αρχαίας Ολυμπία, σας ανακοινώνουν το επίσημο άνοιγμα των εγγραφών για το 2ο Foloi Trail Run “Το Φαράγγι των Κενταύρων» που θα πραγματοποιηθεί στη Φολόη του Δήμου Αρχαίας Ολυμπίας την Κυριακή 10 Οκτωβρίου 2021.


Με την έναρξη του αγώνα των 20 χιλιομέτρων δείτε τα αποτελέσματα εδώ.

20 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ (τα αποτελέσματα και εδώ)


"
Foloi Trail Run 2021 Foloi Trail Run 20km
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club FINISH 20KM
1 1 1 ALL Male 308 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΧΩΡΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:30:51(01:30:49)
2 2 2 ALL Male 207 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1972 ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ 1:32:34(01:32:34)
3 3 3 ALL Male 292 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1982   1:32:34(01:32:31)
4 4 1 A18-29 Male 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΦΕΣ 1997 ΕΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ ΝΔ ΧΕΛΜΟΣ 1:35:05 (--:--:--)
5 5 1 A30-40 Male 321 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ -   1:44:05(01:44:04)
6 6 2 A30-40 Male 260 ΝΙΚΟΣ ΣΙΩΠΑΣ 1988   1:44:07(01:44:05)
7 7 1 A41-50 Male 261 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 I RUN 1:48:07(01:47:57)
8 8 3 A30-40 Male 265 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:32(01:51:28)
9 9 2 A41-50 Male 269 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:51:35(01:51:32)
10 10 3 A41-50 Male 322 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗΣ -   1:51:37(01:51:34)
11 11 4 A30-40 Male 243 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 MAD GOATS 1:52:46(01:52:42)
12 1 4 ALL Female 217 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 MAD GOATS 1:55:55(01:55:52)
13 12 4 A41-50 Male 302 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 1:56:10 (--:--:--)
14 13 5 A41-50 Male 202 APOSTOLOS TSOUKALAS 1971 TEAM KOUMPAROS 1:59:57(01:59:52)
15 14 6 A41-50 Male 250 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 1978   2:00:34(02:00:29)
16 15 2 A18-29 Male 233 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΝΗΣ 1997 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 2:00:39(02:00:33)
17 16 3 A18-29 Male 238 STEFANOS ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 1997   2:01:05(02:00:59)
18 2 5 ALL Female 284 ΖΩΗ KOTZIA 1992   2:01:06(02:00:57)
19 17 7 A41-50 Male 295 ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 1980 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ 2:01:20(02:01:17)
20 18 1 A51+ Male 254 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1965   2:03:59 (--:--:--)
21 19 8 A41-50 Male 223 ΝΙΚΟΣ ΖΟΥΜΠΑΚΗΣ 1975 RUN CLUB PIRGOS 2:05:18(02:05:14)
22 20 9 A41-50 Male 247 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ 1973 OLYMPIA RUNNERS 2:05:18(02:05:11)
23 21 4 A18-29 Male 232 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ 1997 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2:09:41(02:09:37)
24 22 5 A30-40 Male 221 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 AMORGOS RUNNING TEAM 2:09:43(02:09:37)
25 23 2 A51+ Male 200 LEONARDO CURATOLO 1968   2:09:44(02:09:35)
26 24 3 A51+ Male 309 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966   2:09:46(02:09:41)
27 25 6 A30-40 Male 216 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΥΣΚΟΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 2:11:55(02:11:52)
28 26 10 A41-50 Male 303 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ 1976 ΕΛΕΥΣΙΣ 2:13:31(02:13:29)
29 27 7 A30-40 Male 219 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 OLYMPIA RUNNERS 2:13:33(02:13:27)
30 3 6 ALL Female 273 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΙΑΝΟΥ 1994 MARMARINI LARISAS 2:13:35(02:13:26)
31 28 11 A41-50 Male 229 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 2:14:05(02:14:00)
32 29 12 A41-50 Male 241 ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΖΙΑΝΙΤΗΣ 1979   2:14:08(02:14:08)
33 30 13 A41-50 Male 255 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 2:14:16(02:14:10)
34 31 8 A30-40 Male 283 BOME FESTIM 1984 ΕΑΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 2:14:28(02:14:24)
35 32 14 A41-50 Male 212 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 I RUN 2:14:33(02:14:22)
36 4 1 W30-40 Female 314 ΜΑΙΡΗ ΣΥΛΙΒΑΝΗ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:14:48(02:14:44)
37 33 9 A30-40 Male 230 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΙΑΔΗΣ 1983   2:14:51(02:14:45)
38 5 1 W18-29 Female 258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΠΤΗ 1999 VASKOS TRAINING 2:14:51(02:14:49)
39 6 1 W41-50 Female 307 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ 1978   2:14:59(02:14:55)
40 34 10 A30-40 Male 324 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ -   2:15:00(02:14:56)
41 7 1 W51+ Female 237 ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1969 ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM 2:15:00(02:14:53)
42 35 5 A18-29 Male 245 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΡΔΕΛΗΣ 1994 ΜΑΜΟΥΡΑΣ (ΑΛΑΛΚΟΜΕΝΕΣ) 2:16:17(02:16:08)
43 8 2 W41-50 Female 259 ΧΡΟΝΟΥΛΑ ΡΕΠΠΑ 1980   2:16:19(02:16:14)
44 36 4 A51+ Male 256 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 1970 YMITTOS RUNNERS 2:16:21(02:16:15)
45 37 11 A30-40 Male 234 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 1981   2:17:33(02:17:26)
46 38 12 A30-40 Male 270 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ACCELERATION GYM 2:17:35(02:17:26)
47 39 13 A30-40 Male 278 ΕΥΘΥΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1989   2:17:42(02:17:37)
48 9 3 W41-50 Female 311 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1980 L CREW/ SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:17:49(02:17:46)
49 40 5 A51+ Male 231 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:52(02:17:40)
50 41 15 A41-50 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:08(02:17:59)
51 42 14 A30-40 Male 299 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1982 ΑΙΓΙΟ 2:18:08(02:17:55)
52 43 16 A41-50 Male 214 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:18:50(02:18:47)
53 44 15 A30-40 Male 306 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ 1986   2:24:01(02:23:55)
54 45 17 A41-50 Male 285 DIMITRIOS KYRIAKOPOULOS 1973 ANCIENT OLYMPIA 2:24:05(02:23:57)
55 46 6 A51+ Male 310 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ 1968 ΠΥΡΓΟΣ 2:24:25(02:24:16)
56 10 4 W41-50 Female 281 ELENI ALEXOPOULOU 1971   2:24:33(02:24:29)
57 47 18 A41-50 Male 276 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1973 Α.Ο.Χ ΧΑΒΑΡΙΟΥ 2:24:56(02:24:48)
58 11 2 W51+ Female 287 KAYOKO TABATA 1967 RUN FOREVER 2:26:44(02:26:32)
59 48 19 A41-50 Male 318 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:28:10(02:28:04)
60 49 16 A30-40 Male 315 ΕΝΤΥ ΤΑΛΛΙΟΣ 1981   2:29:35(02:29:24)
61 50 20 A41-50 Male 240 ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ 1977 ΠΑΤΡΑ 2:29:46(02:29:35)
62 12 2 W30-40 Female 296 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ 1984   2:29:53(02:29:47)
63 51 21 A41-50 Male 209 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ 1972 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΣ 2:30:06(02:29:54)
64 52 22 A41-50 Male 239 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1974   2:30:06(02:29:55)
65 53 23 A41-50 Male 312 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1979 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ 'ΑΘΛΟΣ 2:30:38(02:30:31)
66 13 5 W41-50 Female 205 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ 1971   2:33:13(02:33:09)
67 54 24 A41-50 Male 252 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΔΟΥΒΑΣ 1974 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:35:07(02:34:55)
68 55 7 A51+ Male 251 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 YMITTOS RUNNERS 2:35:14(02:35:09)
69 56 25 A41-50 Male 288 ΜΠΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976   2:35:23(02:35:16)
70 57 8 A51+ Male 257 ΘΑΝΟΣ ΠΛΑΤΗΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:33(02:36:31)
71 58 26 A41-50 Male 298 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ 1979 ΠΑΤΡΑ 2:37:11(02:37:04)
72 59 9 A51+ Male 297 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1970   2:37:12(02:37:04)
73 60 27 A41-50 Male 227 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:14(02:37:06)
74 14 3 W51+ Female 267 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ 1970 I RUN 2:37:20(02:37:09)
75 61 17 A30-40 Male 263 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1989   2:37:54(02:37:46)
76 62 18 A30-40 Male 317 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΣ 1986   2:37:54(02:37:45)
77 63 19 A30-40 Male 274 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ 1989   2:38:03(02:37:55)
78 15 6 W41-50 Female 236 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1974 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 2:39:53(02:39:44)
79 64 10 A51+ Male 272 ΑΝΝΙΒΑΣ ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ 1960 ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM 2:42:13(02:42:06)
80 16 3 W30-40 Female 280 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1987 ACCELERATION GYM 2:42:45(02:42:36)
81 17 4 W30-40 Female 279 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1983 VO2MAX PATRAS 2:42:45(02:42:37)
82 65 28 A41-50 Male 235 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΝΑΒΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:45:19(02:45:06)
83 66 20 A30-40 Male 304 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984   2:45:37(02:45:24)
84 18 7 W41-50 Female 305 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:46:08(02:45:57)
85 67 7 ALL Male 319 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΑΝΑΤΟΣ -   2:46:08(02:45:59)
86 68 11 A51+ Male 289 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1963   2:47:14(02:47:02)
87 69 21 A30-40 Male 262 ΘΕΜΗΣ ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ 1984   2:56:57(02:56:44)
88 70 22 A30-40 Male 225 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1985 ΟΧΙ 2:56:58(02:56:46)
89 71 12 A51+ Male 268 ΑΒΡΑΑΜ ΤΙΛΣΙΣΟΓΛΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:59:10(02:58:58)
90 72 23 A30-40 Male 211 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1981 BYRON RUNNERS 3:09:56(02:19:29)
91 73 24 A30-40 Male 277 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984   3:09:56(02:19:29)
92 74 29 A41-50 Male 210 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 1977 BYRON RUNNERS 3:09:57(02:19:30)
93 19 8 W41-50 Female 293 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΗ 1977   3:11:09(03:11:03)
94 75 30 A41-50 Male 246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 1974 BYRON RUNNERS 3:11:13(02:20:39)
95 20 5 W30-40 Female 294 ΛΕΝΑ ΚΑΡΑΒΑΝΗ 1986 THE FACTORY LENA KARAVANI 3:16:43(03:16:32)
96 76 25 A30-40 Male 313 ΠΑΡΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 1983 ΚΑΦΕΚΟΥΤΙ ΑΡΓΟΣ 3:16:44(03:16:34)
97 77 31 A41-50 Male 320 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ -   3:30:44(03:30:39)
98 78 13 A51+ Male 286 ALKIVIADIS SPILIOPOULOS 1969 ANCIENT OLYMPIA -


10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ (τα αποτελέσματα και εδώ)


"
Foloi Trail Run 2021 Foloi Trail Run 10km
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB  Name YOB Club FINISH 10KM
1 1 1 ALL Male 77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 0:55:10(00:55:06)
2 2 2 ALL Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -   0:55:11(00:55:05)
3 3 3 ALL Male 132 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 AMALIADA 0:55:31(00:55:25)
4 4 1 A30-40 Male 194 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 1985 EVOGYMMYKONOS 0:55:54(00:55:50)
5 5 2 A30-40 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ 1984 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:58:44(00:58:38)
6 6 1 A41-50 Male 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΤΡΑ 1:02:16(01:02:11)
7 7 1 A18-29 Male 500 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 1:02:49(01:02:43)
8 8 2 A18-29 Male 508 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ 1995 ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΚΑΡΑΤΕ TEAM ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1:06:55(01:06:50)
9 9 2 A41-50 Male 163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΥΜΑΡΑΣ 1980 BRT-KPN®PATRAS - RFE 1:06:56(01:06:48)
10 10 3 A41-50 Male 59 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:01(01:06:55)
11 11 4 A41-50 Male 183 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΡΝΑΣ 1978 ΕΑΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 1:07:45(01:07:40)
12 12 5 A41-50 Male 511 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:26(01:08:21)
13 13 3 A30-40 Male 152 VASILEIOS CHRONOPOULOS 1981 Α Σ ΑΚΡΟΣ 1:09:05(01:08:57)
14 14 3 A18-29 Male 61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ 1998 ΕΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 1:09:11(01:09:05)
15 15 6 A41-50 Male 25 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ -   1:09:14(01:09:09)
16 16 4 A30-40 Male 520 ΑΡΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΤΑΣ 1984 BRT-KPN@PATRAS / ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ 1:09:30(01:09:19)
17 17 7 A41-50 Male 521 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 1972 ΠΥΡΓΟΣ 1:09:33(01:09:27)
18 18 8 A41-50 Male 139 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 SANTA RUNNING TEAM 1:09:38(01:09:33)
19 19 4 A18-29 Male 173 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1994 AMALIADA 1:10:06(01:09:57)
20 20 1 A51+ Male 74 ΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1969   1:10:09(01:09:49)
21 21 2 A51+ Male 540 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ -   1:10:12(01:10:06)
22 22 3 A51+ Male 124 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ 1966 OLYMPIA RUNNERS 1:10:16(01:10:12)
23 23 5 A30-40 Male 155 DIMITRIS GALANOPOULOS 1987 BRT-KPN® PATRAS 1:10:58(01:10:46)
24 24 9 A41-50 Male 189 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ 1973 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1:11:20(01:11:15)
25 25 4 A51+ Male 185 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:13:44(01:13:40)
26 1 4 ALL Female 166 ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1:14:27(01:14:19)
27 26 6 A30-40 Male 126 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1990   1:14:41(01:14:33)
28 2 5 ALL Female 34 MELANIJA HAJNIC 1985 VASKOS TRAINING 1:16:04(01:15:55)
29 27 7 A30-40 Male 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΓΙΟΣ -   1:16:05(01:15:57)
30 28 10 A41-50 Male 512 ΦΙΛΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978   1:16:11(01:15:53)
31 29 5 A18-29 Male 514 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1998   1:16:14(01:16:01)
32 30 8 A30-40 Male 71 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1981   1:16:22(01:16:15)
33 31 9 A30-40 Male 515 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ 1988   1:16:48(01:16:25)
34 32 10 A30-40 Male 154 ALEXIS GALANOPOULOS 1983 BRT-KPN® PATRAS 1:16:49(01:16:38)
35 33 11 A41-50 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1978 ΤΡΙΠΟΛΗ 1:16:54(01:16:48)
36 3 6 ALL Female 70 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 i run - vaskos training 1:16:56(01:16:47)
37 34 6 A18-29 Male 156 PANAGIOTIS FOTIS GEORGAKOPOULOS 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:52(01:18:35)
38 35 5 A51+ Male 64 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΧΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:18:53(01:18:40)
39 36 6 A51+ Male 101 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:18:53(01:18:47)
40 37 7 A51+ Male 148 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964   1:19:43(01:19:32)
41 38 11 A30-40 Male 526 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΤΑΙΚΟΥΛΗΣ 1986 ΠΥΡΓΟΣ 1:20:45(01:20:30)
42 39 8 A51+ Male 87 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:21:40(01:21:30)
43 4 1 W41-50 Female 68 ΞΕΝΙΑ ΔΑΡΡΑ 1972 ΠΑΤΡΑ 1:22:15(01:22:09)
44 40 9 A51+ Male 123 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968   1:22:18(01:22:13)
45 41 7 A18-29 Male 180 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1995 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 1:22:32(01:22:28)
46 42 12 A30-40 Male 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ 1989 AMALIADA 1:22:39(01:22:30)
47 5 2 W41-50 Female 13 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ 1972 Γ.Σ. ΑΘΛΗΣΗ 1:22:44(01:22:33)
48 43 12 A41-50 Male 136 ΦΩΤΗΣ ΤΖΟΙΤΗΣ 1980 OLYMPIA RUNNERS 1:22:45(01:22:32)
49 44 10 A51+ Male 137 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1957   1:23:01(01:22:55)
50 45 11 A51+ Male 102 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΙΑΣ 1970 ΑΓΕΠ 1:23:03(01:22:56)
51 46 13 A30-40 Male 118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:31(01:23:20)
52 6 3 W41-50 Female 117 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978   1:24:17(01:24:03)
53 47 13 A41-50 Male 42 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1974   1:24:34(01:24:18)
54 48 14 A41-50 Male 83 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΛΑΜΑΝΗΣ 1977   1:24:45(01:24:27)
55 49 15 A41-50 Male 537 ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ -   1:24:49(01:24:39)
56 7 1 W30-40 Female 198 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ 1984 ΑΧΑΡΝΑΙ 1:24:54(01:24:48)
57 50 16 A41-50 Male 120 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1974   1:25:18(01:25:00)
58 51 14 A30-40 Male 82 ΠΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ 1982 GTR 1:25:21(01:25:07)
59 8 4 W41-50 Female 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ 1980 AMALIADA'S RUNNING GROUP 1:25:43(01:25:30)
60 52 15 A30-40 Male 39 VASILEIOS PETRAKAKOS 1985 FINIKAS LEMONADE 1:26:21(01:26:10)
61 53 17 A41-50 Male 44 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1971   1:27:13(01:27:01)
62 54 8 A18-29 Male 103 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΕΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΠ 1:27:59(01:27:52)
63 55 18 A41-50 Male 56 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΟΥΝΤΖΟΣ 1975 ΠΑΤΡΑ 1:28:18(01:27:58)
64 56 19 A41-50 Male 47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975   1:28:19(01:27:57)
65 57 12 A51+ Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ 1969 ΠΑΤΡΑ 1:28:43(01:28:25)
66 58 20 A41-50 Male 524 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ 1973   1:28:45(01:28:31)
67 59 16 A30-40 Male 128 ΣΤΑΘΗΣ ΣΑΦΑΡΗΣ 1986 PAR. KARAKANDA 1:28:47(01:28:26)
68 60 21 A41-50 Male 60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 1:28:59(01:28:42)
69 9 5 W41-50 Female 43 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978   1:29:06(01:28:52)
70 61 22 A41-50 Male 157 GEORGIOS KOSTOPOULOS 1980 ERYMANTHIOS KAFROS 1:29:09(01:28:48)
71 62 23 A41-50 Male 121 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1971 OLYMPIA RUNNERS 1:29:43(01:29:19)
72 63 17 A30-40 Male 114 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1988   1:29:55(01:29:40)
73 64 18 A30-40 Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1991   1:29:55(01:29:38)
74 65 19 A30-40 Male 115 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982   1:29:55(01:29:38)
75 10 1 W51+ Female 73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1968   1:29:58(01:29:52)
76 66 20 A30-40 Male 178 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΑΝΟΓΛΟΥ 1982   1:30:24(01:30:01)
77 11 6 W41-50 Female 111 ΕΦΗ ΠΑΙΔΟΥΛΙΑ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:31:08(01:30:56)
78 67 7 ALL Male 542 NONAME_2020 ΩΩ__FOLOI TRAIL RUN 10KM_8 -   1:31:30(01:31:15)
79 12 2 W30-40 Female 51 ΜΑΙΚΕ ΒΕΖ 1981   1:31:57(01:31:42)
80 68 9 A18-29 Male 169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1993   1:31:57(01:31:48)
81 13 2 W51+ Female 149 ΔΩΡΑ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ 1965 ΕΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 1:32:03(01:31:52)
82 69 24 A41-50 Male 536 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ -   1:32:06(01:31:58)
83 14 3 W51+ Female 98 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΚΑ 1966 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:33:08(01:33:01)
84 70 13 A51+ Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ 1965 ΣΔΥΜ-ΚΟΡΟΜΗΛΙΩΤΩΝ 1:33:08(01:33:00)
85 71 21 A30-40 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΠΛΑΣ 1983   1:33:58(01:33:35)
86 72 25 A41-50 Male 57 ΚΩΣΤΑΣ ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ 1972   1:34:15(01:34:02)
87 73 26 A41-50 Male 112 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΤΣΟΓΛΟΥ 1978   1:34:35(01:34:22)
88 74 22 A30-40 Male 31 CHRISTOS ARVANITIS 1986   1:34:41(01:34:24)
89 75 14 A51+ Male 36 XRHSTOS KATSANTONIS 1963   1:34:42(01:34:30)
90 76 27 A41-50 Male 72 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1976 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 1:34:50(01:34:43)
91 77 28 A41-50 Male 109 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΞΕΝΟΣ 1977   1:35:30(01:35:12)
92 78 29 A41-50 Male 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ 1978   1:35:54(01:35:39)
93 15 1 W18-29 Female 147 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1997 VASKOS TRAINING 1:37:12(01:37:02)
94 79 23 A30-40 Male 88 ΒΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗΣ 1987   1:37:15(01:36:58)
95 80 8 ALL Male 21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ -   1:38:05(01:30:32)
96 81 9 ALL Male 534 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ -   1:38:34(01:38:32)
97 82 15 A51+ Male 125 ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΘΟΔΩΡΑΚΗ 1970 FOO 1:38:37(01:38:27)
98 83 10 A18-29 Male 40 VASSILIS XESFINGIS 1992 FOO 1:38:38(01:38:28)
99 84 24 A30-40 Male 170 ΣΠΥΡΟΣ ΒΛΑΜΗΣ 1985   1:38:39(01:38:29)
100 85 25 A30-40 Male 52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1983   1:39:07(01:38:52)
101 86 16 A51+ Male 99 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1970 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:39:20(01:39:14)
102 87 17 A51+ Male 41 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΕΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 1:39:25(01:36:11)
103 88 18 A51+ Male 519 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΠΛΑΣ 1970 BRT-KPN PATRAS 1:40:15(01:39:57)
104 16 7 W41-50 Female 108 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:40:30(01:40:15)
105 17 8 W41-50 Female 94 ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ 1976 AMALIADA 1:41:27(01:41:17)
106 18 9 W41-50 Female 100 ΧΡΥΣΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1977   1:42:43(01:42:20)
107 89 26 A30-40 Male 502 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ 1982 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΓΟΟΥ 1:42:44(01:42:22)
108 19 3 W30-40 Female 510 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1985   1:43:08(01:43:02)
109 20 4 W30-40 Female 26 ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΙΦΑ -   1:43:12(01:34:18)
110 21 10 W41-50 Female 167 ΣΕΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1975   1:44:02(01:43:53)
111 90 11 A18-29 Male 122 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1998   1:44:24(01:44:06)
112 22 5 W30-40 Female 84 ΓΚΕΛΥ ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ 1985   1:44:27(01:44:07)
113 23 11 W41-50 Female 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ 1980   1:44:29(01:44:08)
114 91 30 A41-50 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΙΟΥΣΑΣ 1974   1:44:36(01:44:15)
115 24 4 W51+ Female 187 ΤΖΕΝΗ ΚΕΚΑΤΟΥ 1966   1:45:48(01:45:37)
116 25 12 W41-50 Female 113 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 ΜΑΡΟΥΣΙ 1:46:04(01:45:54)
117 26 5 W51+ Female 67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΜΟΡΑΚΗ 1970   1:46:06(01:45:43)
118 92 19 A51+ Male 97 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ 1963   1:46:07(01:45:44)
119 93 31 A41-50 Male 127 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΓΚΛΗΣ 1979 ΠΑΤΡΑ 1:47:50(01:47:36)
120 94 27 A30-40 Male 91 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1984 OLYMPIA RUNNERS 1:49:36(01:49:22)
121 95 20 A51+ Male 529 ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ 1961 OLYMPIA RUNNERS 1:49:36(01:49:14)
122 96 32 A41-50 Male 80 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ 1972   1:50:04(01:49:45)
123 27 6 W30-40 Female 86 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΛΕΤΟΥ 1981   1:50:10(01:49:47)
124 28 13 W41-50 Female 153 SARAH FAULWETTER 1980   1:50:41(01:50:27)
125 29 14 W41-50 Female 35 AGELIKI KATSANTONI 1977   1:50:50(01:50:38)
126 30 15 W41-50 Female 181 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 1:51:16(01:51:01)
127 97 21 A51+ Male 168 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 FAST & UP 1:51:17(01:51:02)
128 98 10 ALL Male 29 NONAME_2020 ΩΩ_FREE_FOLOI TRAIL RUN 10KM_10 -   1:52:27(01:52:22)
129 99 28 A30-40 Male 161 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987   1:53:46(01:53:33)
130 100 29 A30-40 Male 33 AHMAD BAYDOUN 1982 VASKOS TRAINING 1:55:03(01:54:50)
131 31 7 W30-40 Female 53 ΜΑΡΙΑΝΑ ΒΙΣΚΟΒΙΤΣ 1984 VASKOSTRAINING 1:57:31(01:57:18)
132 32 16 W41-50 Female 110 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΗ 1974   1:59:57(01:59:39)
133 101 11 ALL Male 162 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ -   2:02:07(02:01:56)
134 33 6 W51+ Female 197 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΓΑΡΑ 1969   2:03:17(02:03:07)
135 102 33 A41-50 Male 195 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΕΩΝ 1975   2:03:17(02:03:08)
136 34 17 W41-50 Female 81 ΚΙΚΗ ΚΑΤΣΙΕΡΗ 1977   2:03:38(02:03:23)
137 103 22 A51+ Male 192 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΒΕΛΟΣ 1956 ΑΘΗΝΑ 2:05:47(02:05:40)
138 35 2 W18-29 Female 516 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 1998 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2:09:34(02:09:10)
139 104 12 A18-29 Male 525 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1998 BALANCE FITNESS STUDIO 2:09:35(02:09:11)
140 36 18 W41-50 Female 130 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1978   2:09:48(02:09:26)
141 105 23 A51+ Male 506 ΝΙΚΟΣ ΜΠΙΛΑΛΗΣ 1958   2:09:49(02:09:25)
142 106 34 A41-50 Male 92 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 1977 GO..GO...GO... 2:14:44(02:14:35)
143 107 35 A41-50 Male 509 ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ 1980   2:20:32(02:20:11)
144 108 30 A30-40 Male 518 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 1989 BALANCE FITNESS STUDIO 2:21:09(02:20:45)
145 109 24 A51+ Male 530 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1964   2:21:10(02:20:48)
146 37 8 W30-40 Female 191 ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΜΠΑΚΗ 1982 BALANCE FITNESS STUDIO 2:21:10(02:20:47)
147 110 31 A30-40 Male 62 ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1991   2:21:55(02:21:31)
148 38 9 W30-40 Female 176 ΕΛΕΝΗ ΔΑΡΒΙΡΑ 1981   2:21:56(02:21:30)
149 111 12 ALL Male 538 NONAME_2020 ΩΩ__FOLOI TRAIL RUN 10KM_4 -   2:21:56(02:21:32)
150 39 19 W41-50 Female 522 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΡΕΤΣΗ 1978 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2:22:04(02:21:38)
151 112 32 A30-40 Male 38 DIMITRIOS PARTALIS 1986   2:22:16(02:21:52)
152 113 36 A41-50 Male 129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978   2:22:17(02:21:52)
153 40 10 W30-40 Female 517 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 1990 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2:25:38(02:25:14)
154 41 20 W41-50 Female 164 ΝΑΤΑΣΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1980   2:25:40(02:25:13)
155 42 3 W18-29 Female 196 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΛΟΥΡΙΔΑ 1997 BALANCE FITNESS STUDIO 2:25:41(02:25:15)
156 114 33 A30-40 Male 531 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟΥ 1981   2:44:39(02:43:57)
157 115 37 A41-50 Male 24 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ -   2:44:39(02:43:59)
158 43 21 W41-50 Female 501 ΑΘΗΝΑ ΜΠΑΛΑ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:01:10(03:00:53)
159 116 38 A41-50 Male 507 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1973   -
160 44 7 W51+ Female 184 ΘΑΛΕΙΑ ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ 1969   -
161 45 22 W41-50 Female 165 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΕΑ 1971   -
162 46 13 ALL Female 186 ΧΑΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ -   -
163 47 8 W51+ Female 188 ΞΑΝΘΗ ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΙΔΟΥ 1968   -
164 48 11 W30-40 Female 528 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΟΓΙΟΥΔΗ 1986   -
165 49 23 W41-50 Female 193 ΣΟΦΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΑ 1975   -
166 50 9 W51+ Female 182 ΔΟΜΝΙΚΗ ΖΑΡΑΛΙΔΟΥ 1965   -
167 51 10 W51+ Female 174 ΣΟΦΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1969   -
168 52 11 W51+ Female 523 ΜΑΡΙΑ ΣΚΙΑΘΙΤΗ 1965   -
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
16 Οκτωβρίου & Παγκόσμια ημέρα διατροφής! Ελάχιστες οι πιθανότητες θανάτου σε αγώνες δρόμου

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Ο Όουεν, ο Γιορκ και ο... αντοχιτζής Ντέιλι (3.06). Οι παίκτες της Premier League που έχουν τερματίσει στο Μαραθώνιο του Λονδίνου Ημιμαραθώνιος Αθηνών, 12 Σεπτεμβρίου 2021. Στην τελική ευθεία!
Οι συμβουλές του Eliud Kipchoge προς τους δρομείς! Διώξε το στρες, χάσε βάρος και βελτίωσε την υγεία σου!
Nutrition News

CYBEX AVI

Salomon

Athens Marathon EXPO

Thessaloniki Half Marathon

Πρέπει να διαβάσετε
10 Οκτ 21
Emelia: Μελάσα ανώτερης ποιότητας – μοναδικής γεύσης
Ως μία από τις 9 θρεπτικότερες τροφές του πλανήτη, η μελάσα από ζαχαροκάλαμο είναι μια Yπερτροφή, που καλύπτει συνολικά τις ανάγκες του ανθρώπινου οργανισμού προκειμένου να παραμένει υγιής. Όμως κάθε μελάσα διαφέρει από την ποιότητα των ζαχαροκάλαμων, τον τρόπο συγκομιδής τους και τη μέθοδο παραγωγής της. Η Emelia είναι μελάσα ανώτερης ποιότητας και μοναδικής γεύσης, διότι δεν είναι προϊόν σύνθλιψης και απόσταξης
30 Σεπ 21
Mizuno Running. Συλλεκτική Έκδοση Wave Skyrise 2 Amsterdam
Τιμώντας την Ιαπωνική της κληρονομιά, η Mizuno συνεργάζεται ξανά με το Rijksmuseum για να σχεδιάσει αυτή την συλλεκτική έκδοση για τον Μαραθώνιο του Άμστερνταμ 2021 του οποίου είναι επίσημος χορηγός. Η έμπνευση του σχεδίου προέρχεται από τα διάφορα εκθέματα του Ασιατικού Περιπτέρου
16 Σεπ 21
UA HOVR™ Mega 2 Clone: Τεχνολογικά Εξελιγμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε Δρομέα!
Η τεχνολογία στο επάνω μέρος του Mega 2 Clone, προσαρμόζεται ανάλογα με το σχήμα και το πάτημα του ποδιού κάθε δρομέα, με σκοπό να αποτρέπει τις τριβές που μπορούν να προκαλέσουν ερεθισμούς.
14 Σεπ 21
Τρέξε στον κορυφαίο Ημιμαραθώνιο του Navarino Challenge
Το Navarino Challenge, η κορυφαία γιορτή του αθλητικού τουρισμού επιστρέφει για 9η χρονιά στην Costa Navarino και την Πύλο, στη Μεσσηνία, ενώνοντας ανθρώπους όλων των ηλικιών και όλων των δυνατοτήτων, ερασιτέχνες και επαγγελματίες. Με το παγκόσμιο μήνυμα «ο αθλητισμός ενώνει»
03 Σεπ 21
New Balance Lerato: Περισσότερα χιλιόμετρα… γρηγορότερη αποκατάσταση…
Επιμέλεια: Γιωργος Σπύρος
Από καινοτομία που εξελίχθηκε σε απαίτηση, η προσθήκη πλάκας ανθρακονημάτων κυριαρχεί πλέον στη σχεδίαση των κορυφαίων αθλητικών παπουτσιών του κόσμου και γράφει το νέο κεφάλαιο στη βίβλο του τρεξίματος σε σελίδες γεμάτες (επιστροφή) ενέργεια(ς).


©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse