Marathon EXPO
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Ioannina Lake Run

Poikilo Nigth Trail

Marathon Half Marathon

X-treme Stores
17 Απρ 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Μαραθώνιος Ναυπλίου 2022

Μαραθώνιος Ναυπλίου 2022 Nafplio Marathon


Ανεπίσημα αποτελέσματα
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 
.
Κατάταξη
Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ
1 1 1 4023 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1978 Α ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 02:40:43
2 2 2 4074 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Α KALAPODIS G. 02:49:07
3 3 1 4104 ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1973 Α - 02:50:39
4 4 2 4098 OUDIZ ROHI 1976 Α - 02:55:06
5 5 3 4148 ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α BIKE THIRTY VOLOS 02:55:49
6 6 1 4093 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1983 Α O.S.B.ENDURANCE TEAM 02:58:20
7 7 1 4044 ΚΑΠΟΥΣΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Α - 02:59:03
8 8 2 4140 MUELLER JOHANNES 1984 Α - 03:02:25
9 9 3 4053 ΚΟΝΤΟΜΗΝΆΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1987 Α ALLTERRAINRUNNERS 03:03:18
10 10 2 4083 ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Α ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 03:03:49
11 1 1 4048 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ 1978 Γ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 03:07:38
12 11 4 4123 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 1980 Α ΣΑΦΑΝΣ 03:07:39
13 12 5 4094 ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1981 Α ΑΣΑΕΔ 03:09:46
14 13 3 4141 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 1993 Α ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 03:11:26
15 14 1 4130 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1960 Α APOLLONA DYTYKIS ATTYKIS 03:11:58
16 15 6 4109 PAPANIKOLAOU GIORGIS 1981 Α STEFIS RUNNING TEAM 03:12:27
17 16 4 4060 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 Α - 03:13:24
18 17 1 4110 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 Α KARASTATHIS OFFICE 03:14:01
19 18 1 4077 PAPADOPOULOS PANAGIOTIS 1965 Α - 03:14:18
20 19 7 4128 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 03:14:28
21 20 5 4021 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1986 Α STEFIS RUNNING TEAM 03:15:29
22 21 3 4059 ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 Α RUNZONE 03:15:31
23 22 2 4066 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1970 Α DEREKAS ENDURANCE COACHING 03:16:14
24 23 8 4064 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α - 03:18:10
25 2 1 4016 ΒΛΑΣΗ ΜΆΡΙ 1989 Γ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 03:18:18
26 24 4 4082 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1974 Α - 03:19:41
27 25 6 4047 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 03:19:48
28 26 9 4012 EFTHYMIOU CHRISTOS 1979 Α - 03:20:16
29 27 4 4096 ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 Α - 03:20:43
30 28 10 4040 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ Γιάννης 1980 Α NEVER GIVE UP RUNNING CLUB 03:22:20
31 29 11 4036 ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α GOJIBERRY TEAM 03:22:21
32 30 7 4151 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 03:22:39
33 31 12 4137 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1981 Α - 03:22:53
34 32 13 4017 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 Α RAFINARUNNERS 03:23:49
35 3 2 4076 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1982 Γ - 03:24:30
36 33 14 4062 ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ ΣΤΈΛΙΟΣ 1982 Α SCIENCETRAINING 03:25:34
37 34 8 4056 ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1985 Α - 03:26:17
38 35 2 4034 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 Α Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 03:26:31
39 36 15 4022 ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1979 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 03:28:31
40 37 5 4068 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Α LEPANTO RUNNERS - TOUNTAS TEAM 03:29:26
41 38 9 4167 ΖΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 Α NEVER GIVE UP 03:29:50
42 39 3 4058 NTOMALIS KOSTAS 1965 Α KOUTSA KOUTSA 03:30:09
43 40 16 4081 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979 Α VG DISTANCE RUNNERS 03:30:32
44 41 10 4018 KYRIAKOULAKOS GEORGIOS 1987 Α KYRIAKOULAKOS TEAM 03:30:48
45 42 6 4097 ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 Α - 03:31:12
46 43 5 4145 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 Α - 03:31:47
47 44 17 4143 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:33:12
48 45 3 4166 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 Α ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 03:33:56
49 46 18 4092 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 03:35:42
50 47 6 4067 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Α RUNZONE 03:36:14
51 4 1 4138 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 1975 Γ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 03:36:44
52 48 19 4139 FLEVAS COSTAS 1979 Α 100 MARATHON CLUB 03:36:51
53 49 7 4121 MPOURTZOVITIS ATHANASIOS 1991 Α STEFIS RUNNING TEAM 03:37:13
54 50 4 4089 ΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 Α - 03:37:57
55 51 8 4088 ΨΩΜΑΣ ΙΩΣΗΦ 1994 Α - 03:37:59
56 52 11 4146 DOULKERIDIS ARIS 1984 Α - 03:38:32
57 53 12 4070 ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1987 Α - 03:38:56
58 54 5 4069 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 Α ΑΠΟΕΛ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:40:37
59 55 2 4112 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1961 Α - 03:41:58
60 56 9 4049 ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1988 Α LIFE4FIT 03:42:45
61 57 6 4078 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1970 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:44:10
62 58 7 4072 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1977 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 03:46:11
63 59 13 4033 ΨΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 03:47:09
64 60 20 4164 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α FREE RUNNERS 03:47:51
65 61 8 4045 ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Α - 03:48:12
66 62 9 4050 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1975 Α RUNNING STEEL 03:49:26
67 63 21 4051 ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1978 Α - 03:51:59
68 64 22 4032 ΚΙΛΙΤΣΗΣ ΣΤΡΑΤΌΣ 1978 Α - 03:52:34
69 65 3 4019 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1958 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:52:39
70 66 23 4039 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1981 Α - 03:53:02
71 67 14 4014 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 1985 Α SOFTCOM RUNNING TEAM 03:53:05
72 68 15 4055 ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:53:25
73 69 1 4013 ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1951 Α - 03:53:46
74 70 7 4120 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 1969 Α ΣΔΥΠ 03:54:08
75 71 24 4063 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1981 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 03:54:12
76 72 8 4028 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 03:54:20
77 73 4 4131 BODZIONY MAREK 1967 Α APOLLONA DYTYKIS ATTYKIS 03:54:54
78 74 25 4073 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 Α - 03:54:54
79 75 9 4144 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1970 Α - 03:54:54
80 76 4 4136 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1958 Α - 03:54:55
81 77 5 4046 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1959 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:55:20
82 78 10 4085 ΛΑΔΑΣ ΧΑΡΗΣ 1970 Α ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 03:55:37
83 79 10 4161 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1989 Α - 03:56:10
84 5 2 4132 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1977 Γ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 03:56:45
85 80 26 4061 ΡΟΥΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 Α - 03:57:20
86 81 27 4107 ΣΤΑΜΑΤΆΚΗΣ ΤΗΛΈΜΑΧΟΣ 1980 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 03:57:37
87 82 11 4102 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1971 Α ΕΥΚΛΗΣ 03:58:35
88 83 10 4043 ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1976 Α - 04:01:15
89 84 12 4024 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 Α - 04:02:30
90 85 1 4114 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΌΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1955 Α ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 04:04:23
91 86 13 4038 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1969 Α - 04:06:43
92 87 28 4155 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 04:06:50
93 88 2 4135 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1955 Α ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 04:08:23
94 6 1 4150 ΓΚΟΛΙΑ ΑΛΙΚΗ 1983 Γ - 04:10:13
95 89 11 4075 ΑΛΜΥΡΟΥΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1975 Α - 04:10:40
96 90 14 4011 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1970 Α MYATHLETE 04:11:19
97 91 16 4101 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Α COVID RUNNERS 04:17:07
98 92 29 4095 CHALENT ANGELOPOULOS 1980 Α - 04:21:41
99 93 17 4080 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 1983 Α - 04:22:25
100 94 5 4147 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 Α - 04:23:24
101 7 3 4119 ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ 1977 Γ - 04:24:14
102 95 15 4134 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Α - 04:24:38
103 96 6 4090 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ 1967 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 04:26:28
104 97 7 4159 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1967 Α RAFINA RUNNERS 04:29:16
105 8 3 4129 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1978 Γ RAFINA RUNNERS 04:29:16
106 9 4 4118 ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1974 Γ - 04:29:50
107 98 8 4117 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 Α - 04:34:40
108 99 30 4020 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1978 Α IFI'S TEAM 04:36:36
109 100 16 4158 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1970 Α Ο ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ 04:36:36
110 101 6 4152 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1961 Α - 04:42:34
111 10 4 4127 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΉΜΗΤΡΑ 1979 Γ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 04:43:37
112 102 12 4149 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1977 Α SANTA RUNNING TEAM 04:46:30
113 103 13 4084 ΤΡΙΠΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1974 Α MOTOR OIL RUNNING TEAM 04:47:30
114 11 5 4133 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1973 Γ - 04:52:31
115 104 31 4163 ΒΑΜΒΑΚΆΣ ΜΙΧΑΉΛ 1980 Α - 04:53:22
116 105 9 4142 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 Α - 04:58:34
117 106 10 4124 ΣΆΚΚΟΥΛΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 1967 Α ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 05:10:02
118 107 18 4116 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1986 Α - 05:13:50
119 108 32 4027 ΠΑΣΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1979 Α - 05:13:53
120 109 7 4035 ΑΔΑΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1959 Α - 05:15:36
121 12 1 4126 MAGOURILOU ANASTASIA 1970 Γ - 05:19:08
122 110 11 4108 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1963 Α - 05:35:02
123 13 5 4029 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΑ 1982 Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΚΣ 05:53:22
124 14 2 4165 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 Γ - 05:53:29


ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 
.
Κατάταξη
Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ
1 1 1 2472 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1972 Α - 01:10:49
2 2 1 2317 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1983 Α VG DISTANCE RUNNERS 01:17:19
3 3 2 2092 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1983 Α ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 01:17:29
4 4 1 2433 ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 Α - 01:17:48
5 5 3 2384 ΘΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Α V.G.RUNNERS 01:18:47
6 6 4 2419 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1986 Α ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 01:18:50
7 7 2 2013 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 Α ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΗΡΟΥ 01:18:57
8 8 1 2214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Α MARATHON CLUB 01:20:02
9 9 1 2235 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 1979 Α ΑΣΑΕΔ 01:20:49
10 10 5 2388 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1985 Α - 01:21:02
11 1 1 2453 HONKALA NOORA 1992 Γ SPARTAN RUNNERS 01:21:41
12 11 3 2048 ΧΑΡΙΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Α - 01:22:54
13 12 2 2382 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 1972 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:23:04
14 13 4 2293 ΡΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 Α - 01:23:15
15 14 3 2130 ΒΑΛΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1971 Α ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ 01:23:30
16 15 5 2365 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ 1996 Α ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΟΣ 01:23:36
17 2 1 2231 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 01:23:47
18 16 6 2423 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1988 Α Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 01:24:26
19 17 6 2454 ΤΟΥΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 Α ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 01:24:31
20 18 2 2468 MAY ADAM 1981 Α - 01:24:34
21 3 2 2408 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 Γ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 01:25:15
22 19 3 2409 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 Α WWW.RUNNINGNEWS.GR 01:25:22
23 20 1 2163 ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1967 Α MARATHON CLUB 01:25:38
24 21 4 2233 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 01:26:18
25 22 2 2270 ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1976 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:26:19
26 23 5 2228 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α VG DISTANCE RUNNERS 01:26:21
27 24 3 2327 ΖΉΣΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1977 Α ΑΣΑΕΔ 01:26:53
28 25 7 2115 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1990 Α - 01:27:00
29 26 6 2292 ΓΙΑΝΝΌΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1980 Α - 01:27:17
30 27 7 2088 ΝΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 1978 Α VASKOS TRAINING 01:27:56
31 28 7 2096 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1983 Α ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING CLUB 01:28:03
32 29 8 2434 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1980 Α - 01:28:12
33 30 8 2182 ΠΑΛΥΒΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 Α - 01:28:16
34 31 8 2104 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1984 Α - 01:28:17
35 32 9 2311 KUMAR NERENDRA 1983 Α - 01:28:21
36 33 9 2220 ΒΑΓΕΝΑΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ 1993 Α - 01:28:44
37 34 9 2309 ΣΠΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 01:28:51
38 35 4 2150 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:29:07
39 36 5 2318 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1973 Α Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 01:29:08
40 37 10 2047 ΒΛΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1991 Α - 01:29:18
41 38 6 2015 ΦΥΡΙΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 Α - 01:29:34
42 39 10 2062 TSOUTSANIS DEAN 1978 Α MAGGINAS RUNNING TEAM 01:29:36
43 40 4 2308 NTARAGIANNIS PANAGIOTIS 1970 Α - 01:30:18
44 41 10 2174 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 Α - 01:30:25
45 42 11 2063 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1995 Α - 01:30:32
46 43 11 2105 ISUFI MARVIN 1987 Α - 01:30:36
47 44 1 2252 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1961 Α MARATHON CLUB 01:30:50
48 4 2 2410 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1975 Γ ΔΡΥΟΠΕΣ ΓΑΣ ΕΡΜΙΟΝΊΔΑΣ 01:30:59
49 45 7 2011 ΚΕΧΑΓΙΆΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ 1973 Α ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ RUNNING TEAM 01:31:37
50 46 12 2331 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1989 Α NEA SMYRNI RUNNING TEAM 01:31:43
51 47 11 2277 ΛΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1979 Α - 01:31:48
52 48 12 2435 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 Α - 01:31:54
53 49 13 2379 ΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1985 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:32:14
54 50 8 2116 ΕΣΜΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 Α - 01:32:29
55 51 2 2420 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΚΛΗΜΗΣ 1963 Α - 01:33:21
56 5 3 2354 ΣΟΛΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1976 Γ ΑΟ ΠΕΛΟΨ 01:33:23
57 52 9 2242 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 Α TOUNTAS TEAM 01:33:44
58 53 2 2251 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1961 Α MARATHON CLUB 01:33:49
59 54 3 2236 ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 Α ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 01:33:56
60 55 10 2151 ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1973 Α S RUNNERS 01:34:00
61 56 12 2014 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1982 Α ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 01:34:02
62 57 13 2305 ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 Α ΝΕΟΛ 01:34:08
63 58 11 2358 ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 Α - 01:34:20
64 59 14 2264 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:34:23
65 60 13 2018 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α UNDERGROUND FITNESS 01:34:23
66 61 14 2341 ΤΣΑΛΑΦΟΎΤΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1991 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:34:25
67 6 1 2407 ΦΙΛΙΠΠΑ ΠΟΥΛΙΔΟΥ 1969 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 01:34:27
68 62 14 2098 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ IΩΑΝΝΗΣ 1980 Α CLUB ΚΑΡΑΘΩΝΑ 01:34:31
69 63 4 2471 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1965 Α - 01:34:31
70 64 15 2302 ΒΕΡΙΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α VODAFONE RUNNING TEAM 01:34:45
71 65 3 2044 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1961 Α TOP GYM 01:35:03
72 7 3 2249 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1990 Γ ΑΣΑΕΔ 01:35:33
73 66 16 2336 ΒΑΣΙΛΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1978 Α - 01:35:41
74 67 5 2313 GARAFAS GEORGE 1971 Α - 01:35:44
75 68 12 2299 VASILEIOU STAVROS 1974 Α - 01:35:46
76 69 15 2218 ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1986 Α - 01:35:54
77 70 6 2075 ΔΕΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1970 Α GALATSI RUNNERS 01:36:04
78 71 15 2111 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΟΣ CHRISTOS 1988 Α GREGSOUV 01:36:08
79 72 5 2132 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1964 Α - 01:36:16
80 73 17 2167 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 Α VG DISTANCE RUNNERS 01:36:56
81 74 18 2276 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1981 Α - 01:37:04
82 75 16 2239 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1990 Α - 01:37:08
83 76 19 2012 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 01:37:17
84 77 20 2213 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 1981 Α TEAM SHERPAS 01:37:18
85 78 17 2238 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1994 Α - 01:37:42
86 79 7 2056 ΜΠΛΙΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1970 Α ROUSSOS RUNNING TEAM 01:37:57
87 80 13 2286 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 Α RUNTOOLS 01:38:09
88 81 18 2243 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 1997 Α - 01:38:09
89 82 14 2138 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 Α ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 01:38:10
90 8 1 2217 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1984 Γ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 01:38:14
91 83 16 2417 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1986 Α CUBANS 01:38:19
92 84 19 2184 TOUPIS ANTONIS 1995 Α - 01:38:23
93 85 15 2140 ΓΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 Α LEPANTO 01:38:24
94 86 6 2366 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1963 Α ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 01:38:46
95 87 17 2380 SALPEAs PETROS 1983 Α - 01:38:58
96 9 4 2029 ΚΑΡΠΑΘΊΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 1990 Γ VASKOS TEAM 01:39:12
97 88 21 2368 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1979 Α - 01:39:32
98 89 16 2338 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 01:39:37
99 90 8 2426 BISCOS DAVID 1971 Α JAMES 01:39:39
100 91 17 2139 ΖΕΠΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1976 Α - 01:39:43
101 92 18 2186 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 01:39:51
102 93 20 2404 ΣΤΑΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 1995 Α - 01:39:54
103 94 9 2247 ΚΟΡΟΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1970 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 01:39:56
104 95 19 2032 ΠΙΠΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1983 Α - 01:40:03
105 96 7 2320 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 Α MARATHON CLUB 01:40:05
106 97 20 2112 SEPETAS NIKOLAOS 1984 Α GREGSOUV 01:40:07
107 98 21 2210 ΑΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 1994 Α SKALTSOUNIA 01:40:18
108 99 22 2280 ΖΑΡΑΛΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 Α - 01:40:36
109 100 22 2181 ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1981 Α - 01:40:36
110 101 18 2253 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Α - 01:40:37
111 102 8 2452 BORLINI LUCA 1965 Α - 01:40:38
112 103 23 2290 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1979 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:40:40
113 104 23 2306 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 Α - 01:40:45
114 105 24 2470 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 Α - 01:41:13
115 106 24 2241 ΑΡΣΟΝΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1995 Α - 01:41:16
116 10 5 2212 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1988 Γ VG DISTANCE RUNNERS 01:41:22
117 11 1 2192 DRAKOPOULOU NIKI 1980 Γ - 01:41:35
118 12 2 2083 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1980 Γ SALONICA TRIATHLON TEAM 01:41:36
119 107 19 2157 ΚΟΛΟΒΗΣ ΝΙΚΟΣ 1973 Α VG DISTANCE RUNNERS 01:41:46
120 108 20 2393 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1973 Α - 01:41:51
121 109 21 2065 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1973 Α ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01:41:53
122 110 22 2394 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΆΝΝΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1974 Α - 01:41:54
123 111 23 2278 ΜΠΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 Α - 01:41:56
124 112 21 2356 ΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 Α - 01:41:58
125 113 9 2398 ΣΥΛΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1966 Α - 01:42:06
126 114 24 2021 THANASIOS GIANNIS 1976 Α - 01:42:12
127 115 22 2227 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 Α MY TRAINER 01:42:17
128 116 25 2183 ΒΟΥΡΛΟΎΜΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 1977 Α - 01:42:52
129 117 25 2172 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1993 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:43:01
130 118 10 2447 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1969 Α - 01:43:02
131 119 26 2080 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 Α Α.Σ. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 01:43:03
132 120 26 2334 DIAMANTIDIS ANTONIS 1976 Α - 01:43:04
133 121 10 2120 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1965 Α - 01:43:07
134 13 4 2023 FAZEKAS ILDIKO 1977 Γ - 01:43:32
135 14 2 2154 ΛΙΑΓΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 1971 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ SRUNNERS 01:43:34
136 122 11 2315 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α - 01:43:41
137 123 25 2168 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1978 Α - 01:43:55
138 124 27 2267 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 Α - 01:43:59
139 125 26 2125 Moros Dimitrios 1981 Α KROMMIDAS COACHING 01:44:04
140 15 3 2229 ΦΑΚΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1979 Γ VG DISTANCE RUNNERS 01:44:08
141 126 23 2190 ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1985 Α - 01:44:08
142 127 12 2343 ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1972 Α VG DISTANCE RUNNERS 01:44:15
143 128 24 2456 ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 Α - 01:44:20
144 16 6 2058 CHONDRONASIOU ELENI 1988 Γ VASKOS TEAM 01:44:24
145 129 27 2131 ΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 Α ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 01:44:28
146 130 13 2400 surname name 1972 Α MARATHON CLUB 01:44:35
147 131 25 2169 PANAGIOTOPOULOS LEONIDAS 1986 Α ETERUNNERS 01:44:38
148 132 28 2232 ΚΟΙΝΤΟΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1991 Α - 01:44:47
149 133 14 2337 ΦΕΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1971 Α - 01:44:53
150 134 28 2335 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 1979 Α ΑΣΑΕΔ 01:44:53
151 135 29 2086 SATRAS ANDREAS 1992 Α CHIOSRUNNING 01:44:57
152 136 27 2069 ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1977 Α - 01:45:03
153 137 30 2406 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Α - 01:45:08
154 138 28 2319 KATSANOS KONSTANTINOS 1977 Α - 01:45:25
155 139 29 2158 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1981 Α RAFINA RUNNERS 01:45:30
156 140 29 2258 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ 1973 Α - 01:45:36
157 141 15 2274 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1970 Α ΑΣΑΕΔ 01:45:47
158 17 4 2145 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 Γ Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 01:46:37
159 142 30 2457 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1976 Α ΣΔΥΤ 01:46:47
160 143 16 2459 ΦΩΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 Α ΣΔΥΤ 01:46:48
161 144 30 2284 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 Α - 01:46:52
162 145 17 2082 ΣΑΡΑΝΤΆΚΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 1970 Α VERYCOOL RUNNING TEAM 01:47:10
163 146 11 2108 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1964 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 01:47:13
164 147 31 2027 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 Α - 01:47:21
165 148 31 2134 ΡΕΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1979 Α VO2 STORE RUNNING TEAM 01:47:41
166 149 32 2466 SALIVEROS PARIS 2003 Α - 01:47:48
167 150 32 2025 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 01:47:50
168 151 18 2464 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 Α - 01:47:52
169 18 7 2197 ΚΑΤΣΊΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΊΑ 1993 Γ ΑΣΑΕΔ 01:47:54
170 152 12 2161 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 1964 Α ΑΟΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 01:47:58
171 153 31 2421 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1976 Α - 01:48:28
172 154 13 2450 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1967 Α ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01:48:46
173 155 33 2383 ΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 Α - 01:48:49
174 19 8 2203 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΏΡΑ 2001 Γ ΑΣΑΕΔ 01:49:01
175 156 32 2073 ΓΩΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:49:03
176 157 26 2301 ΜΑΧΑΊΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1985 Α - 01:49:20
177 158 27 2323 IATROU ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1984 Α SPARTAN CROSS 01:49:39
178 159 34 2449 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1981 Α OLYMPIA RUNNERS 01:49:41
179 160 33 2262 ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α OLYMPIA RUNNERS 01:49:49
180 161 19 2042 Τσόλης Παναγιώτης 1970 Α - 01:49:56
181 162 35 2415 ΠΑΪΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:50:07
182 163 36 2399 ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α - 01:50:11
183 164 1 2128 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1952 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:50:12
184 165 34 2147 ΛΕΡΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1973 Α - 01:50:22
185 166 20 2332 ΣΜΥΡΛΗΣ ΣΤΑΎΡΟΣ 1969 Α - 01:50:35
186 20 2 2339 ΛΟΥΔΟΒΆΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 Γ - 01:50:50
187 21 5 2359 ΖΕΡΒΑ ΤΖΟΥΛΙΑ 1975 Γ - 01:50:52
188 167 37 2448 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 Α - 01:51:05
189 168 28 2442 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 Α - 01:51:05
190 22 9 2196 ΤΣΕΚΑΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2000 Γ - 01:51:15
191 169 21 2133 ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 Α Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ 01:51:33
192 170 22 2109 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1971 Α ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 01:51:34
193 23 3 2391 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1969 Γ - 01:51:36
194 24 5 2026 GEORGAKOPOULOU AMALIA 1978 Γ OLYMPIA RUNNERS 01:51:47
195 171 35 2022 BOUSDAS GEORGE 1973 Α OLYMPIA RUNNERS 01:51:47
196 172 29 2159 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 01:52:02
197 173 30 2016 ΖΑΒΙΤΣΆΝΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1985 Α - 01:52:11
198 174 38 2114 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 1981 Α - 01:52:15
199 175 4 2077 ΧΑΛΛΙΟΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1959 Α CHIOSRUNNING 01:52:19
200 176 39 2324 ΜΠΕΧΑΡ ΝΤΑΝΙΕΛ 1979 Α - 01:52:21
201 25 6 2357 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 Γ - 01:52:23
202 177 36 2458 ΦΩΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1976 Α ΣΔΥΤ 01:52:32
203 178 23 2081 ΘΑΝΑΣΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Α VERYCOOL RUNNING TEAM 01:52:51
204 26 6 2353 ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 1973 Γ ΑΟ ΠΕΛΟΨ 01:52:58
205 179 5 2397 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1962 Α MARATHON CLUB 01:52:58
206 180 31 2036 ΦΥΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 01:53:02
207 181 40 2462 ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α - 01:53:07
208 182 33 2170 ΚΑΤΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 Α ΚΑΜΙΑ 01:53:23
209 183 37 2118 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΈΛΟΣ 1973 Α - 01:53:52
210 27 7 2250 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΧΡΥΣΆΝΘΗ 1974 Γ CHIOSRUNNING 01:54:05
211 184 32 2198 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1983 Α - 01:54:07
212 185 34 2381 ΜΠΙΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1996 Α - 01:54:07
213 186 14 2240 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1967 Α - 01:54:37
214 187 24 2389 ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1972 Α - 01:54:49
215 28 10 2436 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΝΝΑ 1996 Γ - 01:55:15
216 29 3 2053 NTAKA ELENI 1986 Γ - 01:55:21
217 188 41 2376 ΛΙΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982 Α S RUNNERS 01:55:26
218 189 35 2428 ΚΑΡΥΣΤΙΝΑΙΟΣ-ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1989 Α - 01:55:38
219 190 15 2208 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1963 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:55:42
220 191 42 2405 ΜΑΜΜΩΝΑΣ ΙΑΩΝΝΗΣ 1979 Α ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:55:51
221 192 43 2095 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 Α - 01:55:56
222 193 36 2245 FOTOPOULOS KONSTANTINOS 1991 Α - 01:56:05
223 194 37 2355 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 Α - 01:56:11
224 195 38 2091 ANASTASIOU IOANNIS 1976 Α - 01:56:27
225 196 44 2412 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1979 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ 01:56:28
226 197 25 2146 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1971 Α Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 01:56:37
227 198 16 2385 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1964 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:56:38
228 199 33 2370 ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 Α - 01:56:53
229 200 6 2346 ZISIMATOS SOTIRIOS 1961 Α ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 01:57:01
230 201 1 2078 SCHONFELDER FALK 1957 Α - 01:57:06
231 30 7 2467 MYLLYNEVA ANNA 1982 Γ - 01:57:16
232 202 26 2037 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΑΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1972 Α ΣΔΥΠ 01:57:44
233 203 38 2204 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 Α ΑΣΑΕΔ 01:57:49
234 204 39 2041 ΤΣΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1975 Α LEPANTO RUNNERS 01:58:13
235 205 27 2237 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Α - 01:58:23
236 206 2 2090 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 Α - 01:58:31
237 207 40 2162 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 1974 Α ΑΟΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 01:58:39
238 208 45 2160 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1978 Α ΑΟΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 01:58:39
239 31 8 2377 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΈΝΗ 1982 Γ ΑΟΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 01:58:39
240 209 7 2369 ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 1959 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:58:44
241 32 4 2281 ΚΟΤΣΑΛΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1984 Γ 61 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ 01:58:59
242 210 46 2273 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1979 Α - 01:59:00
243 211 28 2312 SKOUTERIS THOMAS 1971 Α OAK AIGINAS 01:59:00
244 33 9 2361 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1982 Γ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:59:09
245 212 47 2431 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Α - 01:59:12
246 213 41 2439 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1977 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:59:13
247 214 42 2473 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1977 Α - 01:59:15
248 215 17 2283 ΜΠΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1966 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 01:59:16
249 216 29 2038 ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1970 Α - 01:59:24
250 217 39 2040 ΡΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 1995 Α - 01:59:30
251 34 10 2085 ΠΑΠΑΔΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1979 Γ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 01:59:34
252 35 11 2205 ΓΩΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 Γ ΑΣΑΕΔ 01:59:48
253 218 48 2207 ΚΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΛΆΜΠΡΟΣ 1979 Α ΑΣΑΕΔ 01:59:48
254 219 18 2367 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1967 Α - 01:59:52
255 220 19 2113 ΚΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ 1964 Α - 02:00:10
256 221 43 2463 ΜΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1975 Α - 02:00:11
257 222 40 2126 ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 Α ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 02:00:20
258 223 49 2427 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1980 Α - 02:00:20
259 224 44 2285 ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α ΑΣΑΕΔ 02:00:22
260 225 45 2386 VLACHOS PANAGIOTIS 1977 Α ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:00:29
261 226 46 2461 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973 Α - 02:00:36
262 36 12 2206 ΚΑΛΥΒΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1999 Γ ΑΣΑΕΔ 02:00:40
263 227 30 2411 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1969 Α ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 02:00:48
264 228 20 2219 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 Α ΣΑΦΑΝΣ 02:00:52
265 229 8 2072 ΚΑΡΑΝΑΣΤΆΣΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1960 Α ΠΑΛΛΉΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 02:00:53
266 37 4 2052 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1969 Γ - 02:00:57
267 38 8 2455 BRUNI NICOLETTA 1975 Γ - 02:01:00
268 39 9 2226 ΠΑΟΛΙΝΟΥ ΑΝΝΑ 1977 Γ Α.Ο.Π ΚΟΥΡΟΣ 02:01:02
269 40 10 2173 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 Γ - 02:01:06
270 230 47 2416 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α - 02:01:23
271 231 31 2326 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 02:01:35
272 232 32 2325 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1969 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 02:01:35
273 233 34 2200 ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1984 Α - 02:01:38
274 41 13 2244 ΧΑΛΑΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1993 Γ - 02:01:44
275 234 50 2135 ΜΠΡΟΎΤΖΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 1979 Α VO2 STORE RUNNING TEAM 02:01:48
276 235 51 2051 ΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 Α - 02:02:03
277 42 11 2425 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 1973 Γ SCIENCETRAINING 02:02:08
278 236 48 2224 ΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1977 Α - 02:02:24
279 43 12 2248 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΦΗ 1975 Γ - 02:02:29
280 237 52 2269 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1979 Α - 02:02:32
281 238 9 2392 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1962 Α - 02:02:48
282 239 41 2387 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α - 02:02:49
283 240 21 2211 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΆΤΗΣ 1963 Α ΣΑΦΑΝΣ 02:02:50
284 241 42 2465 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1996 Α - 02:03:00
285 242 35 2460 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 Α - 02:03:16
286 44 11 2155 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1982 Γ - 02:03:16
287 45 5 2046 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1969 Γ - 02:03:20
288 243 33 2045 ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1970 Α - 02:03:20
289 244 53 2296 NIKOLAOS VOURLOUMIS 1981 Α - 02:03:28
290 245 22 2272 surname name 1965 Α - 02:03:37
291 46 6 2094 POULTER AMANDA 1971 Γ - 02:03:48
292 246 34 2413 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1969 Α - 02:04:12
293 47 7 2171 SOUTZOGLOU MARIA 1969 Γ - 02:04:13
294 247 35 2437 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1970 Α ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 02:04:32
295 248 49 2266 ΤΟΜΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 Α - 02:04:42
296 249 50 2259 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1975 Α - 02:04:43
297 250 51 2136 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 Α - 02:04:43
298 251 54 2340 ΘΗΒΑΊΟΣ ΠΕΡΙΚΛΉΣ 1980 Α - 02:04:45
299 252 36 2418 ΠΑΓΩΝΗς ΓΙΩΡΓΟς 1983 Α ΣΔΥΠ 02:04:51
300 253 36 2246 ΚΟΠΑΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ/SCIENCETRAINING 02:05:02
301 254 52 2275 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1975 Α ΑΣΑΕΔ 02:05:05
302 255 37 2031 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 1970 Α - 02:05:06
303 48 14 2322 VAN ESSEN LEONIE 1990 Γ - 02:05:18
304 256 37 2396 ΤΟΠΟΥΖΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 Α ΑΣΑΕΔ 02:05:37
305 257 23 2039 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1966 Α - 02:05:42
306 49 12 2107 ΜΠΑΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1980 Γ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 02:05:42
307 258 38 2401 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1969 Α Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 02:05:46
308 50 8 2390 ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΛΗ 1969 Γ - 02:06:31
309 259 43 2344 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 Α - 02:06:33
310 51 5 2263 ΠΑΡΑΣΚΕΥΆ ΝΑΣΙΑ 1986 Γ - 02:06:37
311 52 13 2395 ΜΗΤΡΟΠΟΎΛΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 1974 Γ - 02:06:41
312 53 9 2156 PAPAGEORGIOU MANOUELA 1969 Γ NUMEN RUNNERS BY MARIA PROTOPAPA 02:06:46
313 54 13 2079 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1978 Γ IFI'S TEAM 02:06:49
314 260 24 2328 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 Α - 02:07:01
315 261 25 2177 ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1964 Α - 02:07:07
316 262 26 2349 DROUGAS ILIAS 1966 Α NUMEN RUNNERS BY MARIA PROTOPAPA 02:07:10
317 263 44 2347 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΌΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1989 Α - 02:07:30
318 55 14 2352 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 02:07:30
319 56 15 2265 ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΑ 1982 Γ - 02:07:37
320 264 39 2106 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1970 Α ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 02:07:41
321 265 45 2314 ΤΣΕΚΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Α - 02:08:26
322 266 46 2414 ΚΑΡΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 Α ΑΣΑΕΔ 02:09:33
323 267 40 2127 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 Α - 02:09:40
324 57 10 2333 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΕΛΈΝΗ 1970 Γ - 02:10:09
325 58 6 2020 ΜΠΑΡΑΚΑΤ ΕΒΙΝ 1985 Γ ADIDASRUNNERSATHENS 02:10:10
326 59 11 2142 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1969 Γ VIVUS TEAM 02:10:58
327 60 14 2019 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ MARIA 1975 Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 02:11:10
328 268 55 2055 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Α - 02:11:27
329 269 27 2441 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1966 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 02:11:56
330 270 56 2303 ΣΕΛΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1978 Α - 02:12:18
331 271 47 2110 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 1996 Α ΣΔΥΜ 02:12:20
332 61 15 2066 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1995 Γ - 02:12:38
333 272 57 2446 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 Α - 02:12:43
334 273 58 2189 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α - 02:12:47
335 274 59 2234 ΤΣΟΥΡΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 Α - 02:13:16
336 275 38 2304 ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 Α - 02:13:47
337 276 3 2100 ΔΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 Α - 02:13:50
338 277 39 2371 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΟΦΙΑΝΝΑ 1986 Α SANTA RUNNING TEAM 02:14:07
339 278 60 2440 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 02:14:16
340 279 4 2035 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΏΣΤΑΣ 1956 Α - 02:14:30
341 280 41 2432 ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1971 Α - 02:14:35
342 281 48 2089 ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ 1990 Α - 02:14:37
343 282 10 2060 ΠΑΣΣΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1962 Α - 02:15:06
344 283 61 2445 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α - 02:15:08
345 62 15 2363 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ 1977 Γ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 02:15:31
346 63 16 2256 ΣΟΥΡΛΆ ΕΥΔΟΚΊΑ 1995 Γ ADIDAS RUNNERS ATHENS 02:15:45
347 284 49 2257 EFTHYMIOY NIKOLAS 1990 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 02:15:45
348 285 50 2093 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1991 Α - 02:16:04
349 286 42 2424 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 Α - 02:16:08
350 287 51 2443 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 Α - 02:16:12
351 288 62 2030 ΚΛΑΨΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1982 Α OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 02:16:15
352 289 53 2148 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1975 Α RAFINA RUNNERS 02:16:17
353 290 52 2194 ΠΑΡΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1990 Α - 02:16:42
354 291 63 2166 ΔΑΣΚΑΛΆΚΗΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ 1978 Α - 02:16:43
355 292 11 2316 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1962 Α - 02:16:46
356 64 17 2342 ΦΛΏΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ 1988 Γ - 02:18:08
357 293 53 2374 ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1990 Α - 02:18:11
358 294 54 2329 ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 Α - 02:18:12
359 65 1 2101 ΚΑΡΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1967 Γ MYATHLETE 02:18:19
360 295 43 2345 ΛΙΟΥΝΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Α - 02:18:47
361 296 55 2230 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 Α - 02:19:46
362 297 44 2165 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 02:19:46
363 66 18 2360 ΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1996 Γ - 02:19:51
364 298 54 2153 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 Α - 02:20:08
365 299 64 2444 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 Α - 02:20:42
366 300 12 2261 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1960 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 02:20:51
367 301 28 2222 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 Α - 02:21:31
368 302 5 2295 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 1957 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΔ 02:21:56
369 303 56 2287 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 Α - 02:23:26
370 304 55 2289 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1974 Α - 02:23:27
371 305 57 2176 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 1992 Α - 02:23:51
372 67 19 2175 ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΛΕΒΗ 1995 Γ - 02:23:52
373 68 20 2209 ΡΆΠΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 2000 Γ ΑΣΑΕΔ 02:24:17
374 69 21 2202 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 Γ ΑΣΑΕΔ 02:24:18
375 306 45 2049 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1968 Α NEVER GIVE UP 02:24:21
376 307 65 2255 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1982 Α - 02:25:03
377 308 66 2307 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α - 02:27:30
378 70 16 2149 ΧΑΛΑΒΑΤΖH ΙΩΑΝΝΑ 1978 Γ RAFINA RUNNERS 02:28:01
379 71 22 2024 ΑΛΕΞΑΝΔΡΉ ΆΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ ΑΤΟΜΙΚΌ 02:31:13
380 309 56 2254 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΩΝΙΑΣ 1973 Α - 02:33:03
381 72 12 2178 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1969 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:33:22
382 310 1 2451 ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1943 Α - 02:34:24
383 311 67 2362 ΤΡΟΧΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1978 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 02:36:29
384 312 29 2087 ΠΑΠΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1967 Α - 02:37:04
385 313 6 2199 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1956 Α ΚΕΣ HARVARD 02:37:43
386 314 2 2348 GRACEY MARTHA 1946 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ 02:38:01
387 73 1 2191 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 1961 Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:38:35
388 315 13 2215 ZOUMPOURLIS VASSILIS 1959 Α - 02:39:42
389 74 23 2067 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1993 Γ - 02:42:14
390 316 58 2271 LIGNOS VASSILIS 1989 Α - 02:42:45
391 75 16 2124 ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ 1974 Γ - 02:43:17
392 317 14 2294 RIGAS GEORGIOS 1959 Α - 02:43:29
393 76 2 2071 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1967 Γ ΣΔΥΜ 02:45:51
394 318 46 2188 NIKIFORIDIS CHARALAMPOS 1970 Α ΑΣΑΕΔ 02:46:50
395 319 7 2164 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1956 Α - 02:54:26
396 320 8 2372 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1956 Α Σ Δ Υ ΠΕΙΡΑΙΑ 02:58:05
397 321 2 2057 ΜΑΣΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1952 Α ΣΩΜΑ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:07:23
398 322 30 2373 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1967 Α - 03:10:33



5 χλμ


Κατάταξη
Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ
1 1 1 5563 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Α - 00:15:55
2 2 2 5510 ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 Α - 00:17:14
3 3 1 5067 ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 Α ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 00:18:13
4 4 1 5226 ΚΑΡΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 00:18:54
5 5 1 5558 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966 Α - 00:18:54
6 6 1 5049 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1987 Α Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 00:19:32
7 7 1 5102 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 00:19:38
8 8 2 5367 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1986 Α - 00:20:05
9 9 3 5011 ΤΣΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1996 Α - 00:20:28
10 10 2 5068 ΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 00:21:02
11 11 3 5150 KAOUSSIS DIMITRIS 1987 Α - 00:21:42
12 1 1 5122 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1975 Γ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:21:47
13 12 2 5399 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:22:06
14 13 4 5337 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Α - 00:22:07
15 14 3 5405 ΠΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2007 Α 1 ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:22:30
16 15 2 5313 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1975 Α - 00:22:33
17 16 4 5241 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 Α - 00:22:34
18 17 1 5412 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΊΚΟΣ 2006 Α 2 ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:22:46
19 18 1 5209 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΆΝΟΣ 1970 Α - 00:22:53
20 19 3 5379 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1975 Α - 00:23:01
21 20 5 5253 ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 Α - 00:23:02
22 21 2 5028 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Α FANISTEAM 00:23:02
23 22 2 5430 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 2004 Α 3Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:23:08
24 23 3 5554 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1979 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:23:23
25 24 4 5365 ΤΣΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1982 Α - 00:23:31
26 25 5 5386 ΧΡΙΣΤΟΓΑΜΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 Α - 00:23:32
27 26 3 5139 ΔΕΔΕΗΛΊΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1964 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 00:23:36
28 27 1 5019 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 Α ARGOS SECURITY 00:23:36
29 28 5 5356 ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1989 Α - 00:23:37
30 29 2 5185 ΒΡΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 Α - 00:23:53
31 30 6 5017 ΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 Α ACTIVE MONKEYS 00:24:05
32 2 1 5237 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1969 Γ - 00:24:13
33 31 6 5345 ΣΚΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 Α - 00:24:27
34 32 7 5064 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 1990 Α ΑΠΣ ΆΘΛΗΣΙΣ #BEFIT 00:24:32
35 33 8 5380 ΧΑΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1991 Α - 00:24:48
36 3 1 5042 ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 1989 Γ SANTA RUNNING TEAM 00:24:49
37 34 9 5564 ΤΖΑΡΙΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 Α - 00:24:51
38 35 10 5523 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Α - 00:24:56
39 36 7 5568 ΑΝΑΤΣΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 Α - 00:24:57
40 4 2 5569 ΜΑΡΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 1991 Γ - 00:25:03
41 37 11 5141 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 2000 Α ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΞΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ 00:25:06
42 38 4 5123 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1975 Α ΣΔΥΕ 00:25:07
43 39 4 5410 ΑΖΌΤΙ ΣΈΡΓΙΟΣ 2008 Α 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:25:10
44 40 8 5022 ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1979 Α CORPUS SANO TEAM 00:25:15
45 41 6 5024 ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1983 Α CORPUS SANO TEAM 00:25:15
46 5 3 5506 ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ 1994 Γ - 00:25:21
47 42 5 5278 ΜΠΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Α - 00:25:23
48 43 12 5279 ΜΠΙΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 Α - 00:25:34
49 44 5 5404 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:25:36
50 45 13 5306 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 Α - 00:25:40
51 46 6 5534 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 Α - 00:25:47
52 6 2 5369 ΤΣΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 1974 Γ - 00:25:49
53 7 1 5428 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 Γ 3Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:25:50
54 47 14 5201 ΔΟΥΒΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 Α - 00:25:51
55 48 15 5505 ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α - 00:26:11
56 49 7 5492 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 Α - 00:26:18
57 50 8 5454 ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 00:26:18
58 51 16 5496 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1988 Α - 00:26:29
59 8 2 5429 ΜΕΝΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ 3Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:26:30
60 52 17 5321 ΠΙΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Α - 00:26:32
61 9 3 5517 ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1973 Γ - 00:26:32
62 10 4 5272 ΜΠΑΛΑΚΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 Γ - 00:26:34
63 53 18 5280 ΜΠΙΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 Α - 00:26:34
64 54 6 5291 ΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1973 Α - 00:26:39
65 55 9 5460 ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 2007 Α ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:26:41
66 56 2 5052 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ 1957 Α Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 00:26:43
67 11 1 5432 ΛΑΖΑΡΊΔΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ 2009 Γ Γ.Ε.Ν. 00:26:47
68 12 5 5175 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ 1993 Γ - 00:26:51
69 57 7 5372 ΦΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 00:26:54
70 58 8 5113 ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 1973 Α ΠΑΙΔΑΓΩΓΕΙΝ 00:26:54
71 59 9 5108 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1978 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:26:57
72 13 4 5545 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1977 Γ - 00:26:59
73 60 9 5559 ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α - 00:27:01
74 61 3 5375 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α - 00:27:02
75 62 19 5126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1988 Α ΣΔΥΕ 00:27:05
76 14 1 5142 ΤΣΙΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1967 Γ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 00:27:07
77 63 20 5224 ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Α - 00:27:07
78 64 21 5500 ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Α - 00:27:10
79 15 1 5552 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 Γ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:27:10
80 65 10 5553 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 1978 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:27:12
81 66 3 5110 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:27:12
82 67 22 5204 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 Α - 00:27:13
83 68 23 5273 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗς ΠΆΝΟΣ 2000 Α - 00:27:14
84 16 5 5125 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1973 Γ ΣΔΥΕ 00:27:15
85 69 24 5127 ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1988 Α ΣΔΥΕ 00:27:17
86 17 6 5314 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Γ - 00:27:18
87 18 2 5383 ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1979 Γ - 00:27:20
88 70 11 5567 ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 Α - 00:27:20
89 71 25 5244 ΚΟΥΡΤΈΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1988 Α - 00:27:23
90 72 26 5319 ΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 Α - 00:27:24
91 73 27 5363 ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ - ΧΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1996 Α - 00:27:28
92 74 28 5218 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 Α - 00:27:30
93 19 6 5309 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1975 Γ - 00:27:40
94 75 10 5200 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1976 Α - 00:27:47
95 76 10 5397 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2008 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:27:49
96 77 4 5427 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 Α 3 ΗΜΕΡΉΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:27:50
97 20 1 5312 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1987 Γ - 00:27:53
98 78 12 5182 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α - 00:27:54
99 79 11 5275 ΜΠΑΡΜΠΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 00:27:57
100 80 29 5164 SIERROS GEORGE 1993 Α - 00:27:58
101 81 13 5178 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Α - 00:27:58
102 82 12 5371 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΗΣ 1976 Α - 00:28:03
103 21 3 5156 MESIRI SPYRIDOULA 1979 Γ - 00:28:03
104 83 4 5304 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1970 Α - 00:28:04
105 22 2 5118 ΚΑΡΔΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 1963 Γ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:28:07
106 84 5 5491 JAMES ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α 1 ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:28:12
107 85 5 5332 ΡΟΥΜΠΟΣ ΗΛΙΑΣ 1969 Α - 00:28:16
108 86 30 5307 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 Α - 00:28:16
109 23 2 5109 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2007 Γ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:28:18
110 24 7 5050 ΜΠΟΔΙΩΤΗ ΕΞΑΚΟΥΣΤΗ 1974 Γ Α.Ο.ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΑΣ 00:28:25
111 25 2 5562 EASLY TAYLOR 1972 Γ - 00:28:26
112 87 7 5265 ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 1983 Α - 00:28:27
113 88 6 5396 ΡΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α 1 ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:28:30
114 89 6 5035 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΟΣ 1970 Α PRT 00:28:31
115 26 8 5034 ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΤΙΑ 1973 Γ PRT 00:28:31
116 27 3 5390 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 1970 Γ - 00:28:32
117 90 7 5111 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1970 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:28:35
118 91 31 5305 ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 1988 Α - 00:28:40
119 92 8 5368 ΤΣΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1972 Α - 00:28:47
120 28 4 5252 Λάμπου Αργυρώ 1982 Γ - 00:28:47
121 93 32 5287 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1996 Α - 00:28:48
122 94 3 5544 ΜΠΙΣΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1955 Α - 00:28:50
123 95 33 5124 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1989 Α ΣΔΥΕ 00:28:56
124 29 7 5222 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1998 Γ - 00:29:01
125 30 4 5029 SCALAIS DOMINIQUE 1971 Γ JAMES 00:29:08
126 96 34 5059 ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1996 Α ΑΠΣ ΆΘΛΗΣΙΣ #BEFIT 00:29:10
127 31 5 5184 ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1972 Γ - 00:29:17
128 32 6 5322 ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1972 Γ - 00:29:19
129 97 4 5112 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 1967 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:29:24
130 98 9 5334 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1969 Α - 00:29:25
131 99 35 5136 ΞΑΝΘΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1991 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΑΝΑΔΙΩΤΩΝ 00:29:27
132 100 13 5234 ΚΙΟΥΣΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 1974 Α - 00:29:28
133 33 8 5176 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ - 00:29:31
134 101 36 5327 ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Α - 00:29:32
135 102 14 5271 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α - 00:29:35
136 103 1 5268 ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1958 Α - 00:29:39
137 104 8 5285 ΜΠΟΥΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 Α - 00:29:44
138 105 15 5323 ΠΟΥΛΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1979 Α - 00:29:45
139 106 37 5516 ΔΡΟΥΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1989 Α - 00:29:47
140 107 38 5317 ΠΕΣΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1988 Α - 00:29:52
141 108 11 5463 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΡΙΣ 2007 Α ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:29:57
142 34 5 5039 ΚΑΤΑΡΑ ΣΩΤΙΑ 1978 Γ SANTA RUNNING TEAM 00:29:59
143 35 2 5203 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1985 Γ - 00:30:01
144 36 9 5099 ΜΑΝΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 Γ ΚΕΣ HARVARD 00:30:03
145 109 9 5557 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1986 Α - 00:30:03
146 110 10 5145 ANGELOPOULOS SPIROS 1983 Α - 00:30:04
147 37 3 5231 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ELISAVET 1985 Γ - 00:30:04
148 111 12 5388 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 Α - 00:30:06
149 112 16 5529 ΤΟΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1979 Α - 00:30:08
150 38 10 5362 ΤΡΙΑΝΤΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 Γ - 00:30:12
151 39 6 5046 ΜΟΣΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1978 Γ TOUNTAS TEAM , LEPANTO RUNNERS 00:30:13
152 40 9 5053 ΔΑΒΑΡΗΣ ΜΑΡΙΑ 1977 Γ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 00:30:21
153 113 13 5480 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 2008 Α ΣΧΟΛΕΙΟ 00:30:22
154 114 17 5520 ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1979 Α - 00:30:23
155 115 14 5478 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 Α ΣΧΟΛΕΙΟ 00:30:23
156 41 7 5297 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 1982 Γ - 00:30:25
157 42 10 5389 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΗ 1977 Γ - 00:30:26
158 43 3 5450 ΜΟΥΤΑΒΕΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2008 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 00:30:33
159 44 4 5292 ΝΤΙΝη ΜΑΡΙΑ 1985 Γ - 00:30:34
160 116 39 5245 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1991 Α - 00:30:44
161 117 18 5018 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α ADIDAS RUNNERS 00:30:45
162 45 4 5458 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΥΡΤΩ 2009 Γ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:30:47
163 46 11 5283 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΒΙΒΙΑΝ 1990 Γ - 00:30:48
164 118 19 5538 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 Α - 00:30:49
165 119 5 5374 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1964 Α - 00:30:52
166 120 40 5566 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1993 Α - 00:30:54
167 47 12 5240 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 1996 Γ - 00:30:55
168 48 5 5044 GRIVA NANCY 1987 Γ THE RUNNISTERS (BY VO2) 00:30:59
169 121 20 5045 ROUSSOS FRAGKISKOS 1979 Α THE RUNNISTERS (BY VO2) 00:30:59
170 122 7 5573 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α - 00:31:01
171 49 13 5149 GOLOS DARINA 1994 Γ - 00:31:05
172 123 41 5501 ΚΟΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2001 Α - 00:31:05
173 124 42 5366 ΤΣΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1988 Α - 00:31:05
174 125 10 5148 FEIDOPIASTIS NIKOLAOS 1970 Α - 00:31:08
175 50 6 5364 ΤΣΑΧΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1986 Γ - 00:31:12
176 51 7 5063 ΠΑΠΊΑ ΑΘΑΝΑΣΊΑ 1987 Γ ΑΠΣ ΆΘΛΗΣΙΣ #BEFIT 00:31:15
177 52 8 5225 ΚΑΡΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1980 Γ - 00:31:16
178 53 9 5188 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΓΙΩΤΑ 1978 Γ - 00:31:18
179 126 15 5400 ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:31:21
180 54 14 5061 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 Γ ΑΠΣ ΆΘΛΗΣΙΣ #BEFIT 00:31:28
181 127 43 5104 ΑΝΤΟΝΕΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1997 Α ΝΕΟΛ 00:31:35
182 128 44 5347 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1988 Α - 00:31:39
183 55 8 5202 ΔΟΎΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 1985 Γ - 00:31:46
184 129 45 5097 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1991 Α ΚΕΣ Harvard 00:31:49
185 56 3 5258 ΜΑΚΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ 1966 Γ - 00:32:02
186 130 46 5548 ΤΖΕΛΕΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 Α - 00:32:02
187 57 15 5522 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1999 Γ - 00:32:03
188 58 10 5172 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΟΖΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ 1979 Γ - 00:32:08
189 131 11 5038 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1987 Α SANTA RUNNING TEAM 00:32:09
190 132 47 5206 ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 1997 Α - 00:32:15
191 133 48 5205 ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1991 Α - 00:32:15
192 134 49 5295 ΞΑΝΘΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1991 Α - 00:32:15
193 59 11 5242 ΚΟΤΣΙΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1976 Γ - 00:32:16
194 135 14 5114 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 Α ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:32:24
195 60 12 5087 ΤΟΜΑ ΣΥΛΒΙΑ 1973 Γ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ 00:32:26
196 136 50 5355 ΣΤΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2000 Α - 00:32:26
197 61 5 5511 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:32:28
198 62 6 5210 ΖΗΣΗ ΤΡΙΠΕΡΙΝΑ ΜΙΛΤΑ 2008 Γ - 00:32:39
199 137 11 5211 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 1972 Α - 00:32:42
200 63 9 5532 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1986 Γ - 00:32:49
201 138 2 5530 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ 1961 Α - 00:32:56
202 139 3 5058 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1959 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:33:00
203 140 21 5221 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1980 Α - 00:33:01
204 64 11 5335 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1982 Γ - 00:33:02
205 65 1 5135 ΤΡΙΚΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ 1956 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:33:09
206 66 13 5170 ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1975 Γ - 00:33:10
207 141 51 5269 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ 1990 Α - 00:33:14
208 142 12 5376 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 Α - 00:33:19
209 67 7 5266 ΜΑΧΑΙΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1971 Γ - 00:33:23
210 143 15 5247 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 Α - 00:33:24
211 68 14 5330 ΡΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1977 Γ - 00:33:25
212 69 12 5276 ΜΠΕΞΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1981 Γ - 00:33:28
213 144 16 5015 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Α 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:33:32
214 70 16 5100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 Γ ΚΕΣ Harvard 00:33:35
215 71 8 5033 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1969 Γ OLYMPIA RUNNERS 00:33:35
216 145 6 5515 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1964 Α - 00:33:39
217 72 15 5248 ΚΩΣΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1974 Γ - 00:33:41
218 73 10 5021 ΓΚΑΛΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1983 Γ CORPUS SANO TEAM 00:33:43
219 146 13 5143 ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1968 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑΙΚΟΣ RUNNING TEAM 00:33:46
220 147 17 5528 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 00:33:51
221 148 12 5546 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 1984 Α - 00:33:51
222 149 52 5547 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 1994 Α - 00:33:52
223 150 53 5565 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 Α - 00:33:55
224 151 13 5041 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1984 Α SANTA RUNNING TEAM 00:33:59
225 152 14 5493 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1972 Α - 00:34:04
226 153 4 5348 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1960 Α - 00:34:06
227 74 9 5509 ΓΛΑΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 1970 Γ - 00:34:07
228 75 3 5357 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΟΛΙΑΚΟΣ 2005 Γ - 00:34:18
229 154 18 5013 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2008 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:34:23
230 155 54 5239 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ 1994 Α - 00:34:25
231 156 55 5370 ΤΣΟΥΡΔΙΝΗς ΜΑΡΙΟΣ 1989 Α - 00:34:27
232 157 4 5507 ΠΑΝΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1955 Α - 00:34:45
233 76 10 5293 ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1969 Γ - 00:34:56
234 77 17 5381 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 Γ - 00:34:59
235 158 56 5385 ΧΟΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 Α - 00:34:59
236 159 19 5468 ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 Α ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:35:00
237 78 18 5256 ΛΙΛΉ-ΚΌΚΚΟΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 1992 Γ - 00:35:01
238 79 13 5030 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1978 Γ NAFPLIO RUNNING TEAM 00:35:01
239 80 16 5232 ΚΑΤΣΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΙΝΗ 1975 Γ - 00:35:02
240 81 11 5057 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 1972 Γ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 00:35:09
241 82 19 5171 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Γ - 00:35:10
242 160 22 5570 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α - 00:35:11
243 83 11 5556 ΚΟΥΦΑΚΗ ΦΕΝΙΑ 1986 Γ - 00:35:14
244 84 20 5262 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 Γ - 00:35:26
245 161 15 5524 KOURELAS ΑΝΔΡΕΑΣ 1970 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:35:35
246 85 17 5128 ΦΙΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1975 Γ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 00:35:36
247 86 12 5212 ΘΑΛΑΣΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1971 Γ - 00:35:45
248 87 12 5208 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 Γ - 00:35:51
249 162 14 5338 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α - 00:35:51
250 88 14 5281 ΜΠΙΤΣΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1980 Γ - 00:36:16
251 89 13 5384 ΧΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑ 1971 Γ - 00:36:17
252 90 21 5270 ΜΟΥΡΛΑ ΖΕΤΑ 1992 Γ - 00:36:18
253 91 4 5227 ΚΑΡΡΑ ΝΙΚΗ 1963 Γ - 00:36:44
254 92 15 5343 ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΩ 1982 Γ - 00:36:46
255 163 57 5550 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:36:49
256 93 2 5130 ΚΟΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1955 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:37:24
257 94 22 5207 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1989 Γ - 00:37:36
258 95 5 5173 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1965 Γ - 00:37:36
259 164 8 5526 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΑΡΗΣ 2006 Α 1 ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΥΣ 00:37:36
260 96 4 5540 ΝΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ 3 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:37:36
261 97 16 5354 ΣΤΕΡΠΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1978 Γ - 00:37:42
262 165 16 5086 ΤΟΜΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 1971 Α ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ 00:38:09
263 166 16 5502 ΡΟΪΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1977 Α - 00:38:13
264 167 5 5129 ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1955 Α ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:38:52
265 168 6 5560 ΠΑΝΔΡΑΚΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1953 Α - 00:38:54
266 169 20 5465 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2009 Α ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:38:56
267 170 15 5277 ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1983 Α - 00:39:10
268 171 21 5062 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Α ΑΠΣ ΆΘΛΗΣΙΣ #BEFIT 00:39:12
269 98 3 5055 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1957 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:39:23
270 99 7 5512 ΠΑΛΑΣΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:39:25
271 100 6 5054 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1966 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:39:26
272 101 13 5192 ΓΙΟΒΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1983 Γ - 00:39:29
273 102 23 5263 ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 Γ - 00:39:30
274 103 14 5329 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1968 Γ - 00:39:48
275 172 17 5571 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1973 Α - 00:40:00
276 173 23 5121 KARAMPELAS ODYSSEAS 1982 Α ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 00:40:04
277 104 8 5414 ΜΠΟΜΠΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2009 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:40:23
278 174 7 5238 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1966 Α - 00:40:49
279 105 24 5358 ΤΖΑΕΡΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1988 Γ - 00:41:08
280 106 4 5084 ΣΤΟΦΑ ΤΖΕΝΗ 1956 Γ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ 00:41:19
281 107 5 5490 ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 Γ 1 ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:41:35
282 108 18 5040 ΜΗΛΙΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1974 Γ SANTA RUNNING TEAM 00:41:46
283 109 9 5503 ΡΟΪΝΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2009 Γ - 00:41:47
284 110 7 5264 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1966 Γ - 00:42:43
285 111 19 5336 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 1975 Γ - 00:42:51
286 112 25 5525 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1988 Γ - 00:42:53
287 113 17 5180 ΒΕΣΚΟΎΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 1982 Γ - 00:42:56
288 114 18 5179 ΒΕΣΚΟΎΚΗ ΕΥΤΥΧΊΑ 1981 Γ - 00:42:56
289 115 20 5051 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1977 Γ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 00:43:04
290 175 22 5377 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α - 00:43:19
291 116 26 5301 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΊΑ 1998 Γ - 00:43:21
292 176 58 5346 ΣΟΎΛΙΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1998 Α - 00:43:22
293 177 16 5282 ΜΠΌΤΑΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 1986 Α - 00:43:29
294 117 15 5078 ΚΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 1968 Γ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ 00:43:40
295 118 16 5255 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1969 Γ - 00:44:14
296 178 17 5315 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 Α - 00:44:18
297 179 8 5089 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1966 Α ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ 00:45:37
298 119 8 5233 ΚΙΛΤΣΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1963 Γ - 00:45:56
299 120 17 5023 ΚΟΚΟΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1968 Γ CORPUS SANO TEAM 00:47:32
300 121 6 5519 ΜΟΥΑΡΕΜΙ ΑΝΤΕΛΙΝΑ 2005 Γ 1 ΕΠΑΛ 00:47:45
301 122 14 5531 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 1984 Γ - 00:48:00
302 180 7 5166 YASINSKI GARY 1955 Α - 00:48:01
303 123 9 5340 ΣΓΟΥΡΟΜΙΤΗ ΠΙΤΣΑ 1964 Γ - 00:48:02
304 124 5 5133 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1956 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:48:43
305 125 21 5060 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 Γ ΑΠΣ ΆΘΛΗΣΙΣ #BEFIT 00:48:48
306 126 22 5131 ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 1973 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:48:48
307 127 10 5134 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1965 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:48:49
308 128 18 5217 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1969 Γ - 00:52:32


2,5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
https://apps.runin.gr/el/results/publicResults/135


Κατάταξη
Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ
8717 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8718 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1981 Γ - 00:00:00
8730 ΧΡΌΝΗ ΙΟΥΛΊΑ 1984 Γ - 00:00:00
8702 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1977 Γ - 00:00:00
8701 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1974 Γ - 00:00:00
8678 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 00:00:00
8707 ΣΙΑΧΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1990 Γ - 00:00:00
8677 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ 2015 Γ - 00:00:00
8500 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2013 Γ NEVER GIVE UP 00:00:00
8631 ΓΕΡΜΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α - 00:00:00
8630 ΓΕΡΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2014 Α - 00:00:00
8623 TSIORI ELENI 1986 Γ - 00:00:00
8684 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 Α - 00:00:00
8706 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1981 Γ - 00:00:00
8715 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 Α - 00:00:00
8629 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1982 Α - 00:00:00
8639 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1991 Γ - 00:00:00
8674 ΜΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 00:00:00
8709 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1971 Γ - 00:00:00
8648 ΚΑΤΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1968 Γ - 00:00:00
8721 ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΚΑΝΕΛΑ 1978 Γ - 00:00:00
8637 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 Α - 00:00:00
8619 CARRIZALEZ DANIEL 1975 Α - 00:00:00
8683 ΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2014 Α - 00:00:00
8685 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2017 Γ - 00:00:00
8664 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1988 Γ - 00:00:00
8658 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2015 Α - 00:00:00
8657 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2018 Γ - 00:00:00
8634 ΓΚΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 Γ - 00:00:00
8626 ΑΡΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1973 Α - 00:00:00
8644 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΑ 1971 Γ - 00:00:00
8723 ΤΣΙΝΤΑΒΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1986 Γ - 00:00:00
8729 ΧΡΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1981 Γ - 00:00:00
8622 SANCHES MARIANA PILAR 1990 Γ - 00:00:00
8504 ΠΕΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 1973 Γ VO2 STORE RUNNING TEAM 00:00:00
8505 ΡΕΡΑ ΒΙΚΥ 2012 Γ VO2 STORE RUNNING TEAM 00:00:00
8690 ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1972 Γ - 00:00:00
8681 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 Α - 00:00:00
8682 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2012 Γ - 00:00:00
8482 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:00:00
8490 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΊΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ 00:00:00
8499 STERGIOULI EVAGELIA 1985 Γ NEVER GIVE UP 00:00:00
8495 ΑΛΟΙΜΟΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1982 Γ 7Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8636 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2011 Α - 00:00:00
8668 ΛΙΑΓΚΡΙΔΩΝΗ ΝΤΙΝΑ 1973 Γ - 00:00:00
8652 ΚΛΕΙΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 Γ - 00:00:00
8511 ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΛΥΔΙΑ 2009 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:00:00
8703 ΡΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1983 Γ - 00:00:00
8666 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1989 Γ - 00:00:00
8695 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1979 Α - 00:00:00
8645 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 2011 Α - 00:00:00
8501 ΣΚΟΥΦΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1980 Γ NEVER GIVE UP 00:00:00
8510 ΤΣΕΤΣΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1985 Α ΑΣΑΕΔ 00:00:00
8509 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 Α ΑΣΑΕΔ 00:00:00
8508 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1983 Γ ΑΣΑΕΔ 00:00:00
8655 ΚΌΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 00:00:00
8650 ΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2012 Α - 00:00:00
8651 ΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8660 ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 Γ - 00:00:00
8558 ΒΑΡΒΕΡΆΚΗ ΔΑΝΆΗ 1987 Γ ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8590 ΜΠΕΡΕΡΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 1993 Α ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Ν.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8561 ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ 1988 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8587 ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1989 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 00:00:00
8609 ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΛΠΙΔΑ 1987 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8603 ΠΟΘΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1969 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8572 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 Α ΣΥΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8570 ΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8663 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2012 Γ - 00:00:00
8662 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΊΑ -ΔΗΜΗΤΡΑ 2014 Γ - 00:00:00
8722 ΤΣΙΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1978 Γ - 00:00:00
8602 ΠΙΚΗ ΒΑΡΒΆΡΑ 1984 Γ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8673 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 1984 Γ - 00:00:00
8557 ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8671 ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8559 ΒΑΡΕΛΑ ΑΡΓΥΡΩ 1996 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8565 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 1994 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8566 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1987 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8595 ΝΙΚΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 1976 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8665 ΛΑΖΆΡΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1996 Γ - 00:00:00
8725 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 1996 Γ - 00:00:00
8726 ΦΡΥΣΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2010 Α - 00:00:00
8576 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2011 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8569 ΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1974 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8578 ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8579 ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1974 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8581 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ 1984 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8584 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8562 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥΛΑΣ 2004 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8600 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΣΙΟΥΛΑΣ 2004 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8596 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΣΙΡΗΣ 2005 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8594 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΕΣΙΡΗ 2014 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8591 ΜΠΕΣΙΡΗ ΜΑΙΡΗ 2010 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8607 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 1977 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8605 ΣΕΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8606 ΣΕΧΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1960 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8611 ΤΣΕΜΠΕΡΑ ΜΑΝΤΥ 2006 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8616 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2011 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8604 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1979 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8563 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1992 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8589 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 1959 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8567 ΔΑΒΛΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8571 ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1989 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8573 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1983 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8575 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8577 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8568 ΔΑΝΟΜΑΡΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1969 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8583 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8585 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1970 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8593 ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8599 ΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8608 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8610 ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8614 ΦΙΛΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1982 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8613 ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ 1946 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8615 ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8560 ΓΕΩΡΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8564 ΓΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1991 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8521 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8519 ΔΡΙΜΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1967 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8517 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1979 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8520 ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1967 Α ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8518 ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8522 ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1971 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8643 ΚΑΝΕΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2017 Γ - 00:00:00
8638 ΕΥΓΕΝΗΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 Α - 00:00:00
8546 ΜΑΥΡΟΕΙΔΉ ΜΥΡΤΏ 1982 Γ ΚΕΣ HARVARD 00:00:00
8711 ΣΥΡΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 Α - 00:00:00
8669 ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 1992 Γ - 00:00:00
8727 ΧΑΤΖΗΝΑΚΗ ΈΛΖΑ 2011 Γ - 00:00:00
8728 ΧΑΤΖΗΡΟΥΣΕΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1999 Γ - 00:00:00
8620 KARATHANASI JUKI 2007 Γ - 00:00:00
8713 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 Α - 00:00:00
8712 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2009 Γ - 00:00:00
8714 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2012 Γ - 00:00:00
8502 SKOUTERI ELLI 2011 Γ OAK AIGINAS 00:00:00
8694 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΛΑΙΑ 1979 Γ - 00:00:00
8512 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2015 Α ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:00:00
8496 KATSANOU ARIADNE 2013 Γ KATO KASTRITSI PATRA 00:00:00
8724 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΠΗΛΕΛΟΠΗ 1985 Γ - 00:00:00
8516 ΖΑΧΑΡΑΚη ΓΕΩΡΓΙα 1984 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 00:00:00
8705 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α - 00:00:00
8574 ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1992 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8592 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1987 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8612 ΤΣΟΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8588 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8597 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8598 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8506 ΣΠΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2011 Γ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 00:00:00
8486 ΖΑΧΑΡΑΚη ΒΑΣΙΛΙΚη 1975 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8528 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1951 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8532 ΛΑΛΕΖΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1947 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8535 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1954 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8540 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1943 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8529 ΚΑΛΚΑΝΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1965 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8542 ΠΑΠΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1953 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8541 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ 1956 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8539 ΞΥΘΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1957 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8533 ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1950 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8544 ΣΓΟΥΡΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1953 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8524 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1948 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8525 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1976 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8526 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1966 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8530 ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1958 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8537 ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1970 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8538 ΜΠΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 1957 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8543 ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1955 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8545 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΔΗ 1962 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8527 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ 1956 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8536 ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1948 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8531 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1968 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8635 ΔΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Γ - 00:00:00
8624 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1986 Γ - 00:00:00
8489 ΣΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1981 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8672 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1976 Α - 00:00:00
8586 ΜΑΤΘΑΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΗΤΣΟΠΕΤΡΟΥ 1985 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8627 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1986 Α - 00:00:00
8550 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΚΑΡΟΣ 2013 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8625 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1986 Γ - 00:00:00
8548 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2013 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8551 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2015 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8485 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2016 Γ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8552 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑΣ 2018 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8549 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2012 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8582 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1995 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8628 ΒΛΑΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Γ - 00:00:00
8700 ΠΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Α - 00:00:00
8680 ΝΤΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 Α - 00:00:00
8691 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1972 Γ - 00:00:00
8601 ΠΕΤΡΟΥΛΆ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 Γ Κ.Δ.ΑΠ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8487 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1979 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8547 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2009 Α ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8737 ΨΥΛΕΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2010 Α 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:00:00
8747 ΨΥΛΕΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2012 Α 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:00:00
8716 ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α - 00:00:00
8708 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1965 Α - 00:00:00
8667 ΛΆΜΠΡΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 1991 Α - 00:00:00
8710 ΣΠΥΡΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 Α - 00:00:00
8686 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 Α - 00:00:00
8676 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1973 Γ - 00:00:00
8534 ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1957 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8689 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟς 1989 Α - 00:00:00
8687 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2013 Α - 00:00:00
8688 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2014 Α - 00:00:00
8720 ΤΣΕΠΕΣ ΚΟΡΝΕΛΙΑ ΜΌΝΙΚΑ 1973 Γ - 00:00:00
8494 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2013 Α 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8679 ΝΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 1983 Γ - 00:00:00
8675 ΜΠΡΟΥΣΤΑΣ ΔΕΔΕΣ 1982 Α - 00:00:00
8553 ΗΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1958 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8554 ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1946 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8555 ΜΕΡΕΜΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1961 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8556 ΤΣΙΤΣΟΥ ΚΑΤΙΝΑ 1961 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8580 ΛΙΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8704 ΡΟΖΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1980 Α - 00:00:00
8670 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΟΛΓΑ 1979 Γ - 00:00:00
8659 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 Α - 00:00:00
8632 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 Γ - 00:00:00
8515 ΧΑΜΖΑΊ ΣΑΜΟΥΕΛ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8523 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1964 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8493 ΤΟΓΚΑ ΔΑΝΑΗ 2013 Γ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8642 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1966 Α - 00:00:00
8661 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 Γ - 00:00:00
8641 ΖΩΙΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1992 Γ - 00:00:00
8649 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 Α - 00:00:00
8656 ΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Α - 00:00:00
8874 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1980 Α - 00:00:00
8640 ΖΩΙΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 Γ - 00:00:00
8654 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1974 Α - 00:00:00
8653 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 2016 Α - 00:00:00
8488 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 00:00:00
8646 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 2014 Γ - 00:00:00
8513 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1984 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8731 ΨΙΛΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1982 Γ - 00:00:00
8514 ΤΡΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8719 ΤΣΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ - 00:00:00
8698 ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α - 00:00:00
8633 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1975 Γ - 00:00:00
8699 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 Γ - 00:00:00
8697 ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 Α - 00:00:00
8746 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ 00:00:00
8692 ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 1987 Γ - 00:00:00
8693 ΠΑΠΠΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1988 Γ - 00:00:00
8618 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1972 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑ"Ι¨ΚΟΣ 00:00:00
8617 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑ"Ι¨ΚΟΣ 00:00:00
8647 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 00:00:00
8507 ΤΗΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2014 Γ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 00:00:00
8745 ΤΑΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1976 Γ Β1 00:00:00
8744 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1978 Γ Β1 00:00:00
8491 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1979 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Γ' ΤΑΞΗ) 00:00:00
8743 ΟΡΦΑΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1980 Γ Β1 00:00:00
8732 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 Γ Β1 00:00:00
8484 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8483 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8498 ΚΟΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Α KOKORIS.GR 00:00:00
8497 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΛΑΠΑΤΑ 1984 Γ KOKORIS.GR 00:00:00
8742 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΟΡΗΣ 2013 Α KOKORIS.GR 00:00:00
8741 ΜΑΡΙΑ ΚΟΚΟΡΗ 2015 Γ KOKORIS.GR 00:00:00
8492 ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2010 Γ 4ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8740 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 Γ - 00:00:00
8739 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Α - 00:00:00
8503 KOKKORI ELENA 1996 Γ SKA CHOLARGOY-PAPAGOY 00:00:00
8621 KOTSIARI IOANNA 1980 Γ - 00:00:00
8696 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8738 ΤΣΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ 2010 Γ - 00:00:00
8935 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1977 Α - 00:00:00
8934 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 Γ - 00:00:00
8302 ΣΤΑΥΡΆΚΗ ΝΙΚΌΛ 2014 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8097 ΚΑΡΡΙΖΑΛΕΖ ΦΑΙΔΡΑ 2010 Γ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8089 ΑΡΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8272 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2011 Α ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8085 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2009 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Ν.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8282 MUNAFO VALENTINA 2015 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8349 MUNAFO TIAGO 2016 Α ΑΥΤΕΝΕΡΓΩ 00:00:00
8129 ΖΕΠΑΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2013 Γ ΤΡΙΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8127 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8346 ΠΕΤΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2017 Γ 7Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8348 ΣΤΑΥΡΆΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1984 Α 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8223 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 2015 Γ ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8128 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8182 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ 00:00:00
8180 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ 00:00:00
8295 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8296 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 00:00:00
8343 ΜΠΑΣΤΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 Γ ΕΒΔΟΜΟ (7) ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8344 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΈΝΗ 1986 Γ 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8345 ΠΑΦΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 1983 Α 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8347 ΡΗΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 1990 Γ 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8113 ΜΠΟΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8106 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8108 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8463 ΓΙΟΥΖΕΦΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 2010 Α - 00:00:00
8464 ΓΚΙΛΖ ΝΑΒΙΝ 2009 Α - 00:00:00
8082 ΤΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8077 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8417 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 00:00:00
8363 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8386 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8186 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2014 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8374 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8383 ΜΩΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8227 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2015 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8228 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2015 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8076 ΚΟΥΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8080 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8197 ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2015 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8290 ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8294 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8381 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΟΥ ΖΩΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8384 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8425 ΜΠΕΖΑΝΙ ΡΕΝΆΣΙΟ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8429 ΝΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8375 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8430 ΝΕΝΕΚΟΥΜΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8436 ΣΙΔΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8437 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8426 ΜΠΛΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8418 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8438 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8424 ΜΠΕΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8427 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8432 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8431 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 2010 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8433 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8428 ΝΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8421 ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8434 ΠΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8423 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8422 ΜΕΝΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2010 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8420 ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8419 ΓΚΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8117 ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8118 ΝΤΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8116 ΝΤΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2014 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8379 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8119 ΝΤΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8305 ΤΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2012 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8365 ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8371 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8391 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8072 ΧΑΛΕΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8073 ΧΑΛΕΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8283 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΙΛΗΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8285 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΧΟΝΤΙΔΙΑΔΗΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8288 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2012 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8021 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΆΣΙΟ 00:00:00
8301 ΣΑΙΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8300 ΣΑΓΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8385 ΡΟΡΟΖΟΛΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 2013 Α ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8143 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8034 ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2013 Γ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8030 ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8081 ΣΜΥΡΝΙΩΤΆΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8011 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8382 ΜΩΡΟΥ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2014 Γ ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 00:00:00
8015 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8364 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8369 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΥΡΤΩ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8388 ΤΑΜΠΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8366 ΚΑΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8328 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8387 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8321 ΚΡΕΜΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8340 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2012 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8335 ΣΧΙΖΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8309 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8311 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8333 ΣΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2010 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8341 ΨΥΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8361 ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8336 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8360 ΑΣΠΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8332 ΠΛΑΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2010 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8286 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2011 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8303 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8370 ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8461 ΑΣΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α - 00:00:00
8304 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8380 ΜΠΟΥΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8289 ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2012 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8319 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8378 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8316 ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2009 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8320 ΚΟΥΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2010 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8327 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8339 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8326 ΜΟΝΙΩΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2012 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8318 ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8329 ΜΠΙΤΖΗ ΑΘΗΝΑ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8310 ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8292 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8313 ΓΚΑΖΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8325 ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8287 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8338 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2011 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8297 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8337 ΤΟΥΡΚΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΟΥΚΑΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8291 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8314 ΔΕΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2011 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8307 ΤΣΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8334 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8124 ΣΑΛΟΥΠΗΣ AΓΓΕΛΟΣ 2011 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8110 ΜΑΡΚΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2011 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8478 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ XΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8121 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2011 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8095 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ PANAGIVTHS 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8092 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ SΩΤΗΡΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8090 ΑΡΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8096 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ EΛΕΝΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8088 ΑΝΥΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8093 ΙΒΑΝΟΒ ΜΟΝΙΚΑ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8087 MEJDANI ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8100 ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8123 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8107 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8126 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ MIXALHS 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8109 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΡΗΓΟΥ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8115 ΝΕΦΕΛΗ MPEGKO 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8125 ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8102 ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8105 ΜΑΡΑΓΚΟΣ NIΚΗΦΟΡΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8103 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8086 MAΛΛΙΟΣ PANAGIVTHS 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8112 ΜΠΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8114 ΜΠΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8122 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ EΛΕΝΗ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8120 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8091 ΓΕΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8098 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8020 ΠΙΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2009 Α 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8308 ΤΣΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8025 ΤΕΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8024 ΤΕΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8168 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8022 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 2008 Α 1Ο ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8147 ΚΟΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8298 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 2010 Α 50 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ 00:00:00
8299 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2014 Α 50 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ 00:00:00
8012 ΑΡΟΥΣΤΕΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8164 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8169 ΤΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8157 ΝΑΚΟΥΤΣΙ ΣΤΑΥΡΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8139 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8155 ΜΟΥΓΚΛΙΤΣΑ ΑΛΕΖΙΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8137 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8135 ΔΕΡΜΑΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8149 ΚΟΥΓΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8175 ΧΑΒΙΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8174 ΤΣΟΥΦΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8136 ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8138 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8166 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΩΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8134 ΔΑΒΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8153 ΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8145 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8133 ΓΙΑΤΣΙ ΑΝΤΕΛΑΪΝΤΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8131 ΒΕΛΑΚΟΥ ΚΛΕΪΝΤΟ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8144 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8162 ΡΟΪΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8167 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΤΝΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8177 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8717 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8718 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1981 Γ - 00:00:00
8730 ΧΡΌΝΗ ΙΟΥΛΊΑ 1984 Γ - 00:00:00
8702 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1977 Γ - 00:00:00
8701 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1974 Γ - 00:00:00
8678 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 00:00:00
8707 ΣΙΑΧΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1990 Γ - 00:00:00
8677 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ 2015 Γ - 00:00:00
8500 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2013 Γ NEVER GIVE UP 00:00:00
8631 ΓΕΡΜΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α - 00:00:00
8630 ΓΕΡΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2014 Α - 00:00:00
8623 TSIORI ELENI 1986 Γ - 00:00:00
8684 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 Α - 00:00:00
8706 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1981 Γ - 00:00:00
8715 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 Α - 00:00:00
8629 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1982 Α - 00:00:00
8639 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1991 Γ - 00:00:00
8674 ΜΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 00:00:00
8709 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1971 Γ - 00:00:00
8648 ΚΑΤΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1968 Γ - 00:00:00
8721 ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΚΑΝΕΛΑ 1978 Γ - 00:00:00
8637 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 Α - 00:00:00
8619 CARRIZALEZ DANIEL 1975 Α - 00:00:00
8683 ΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2014 Α - 00:00:00
8685 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2017 Γ - 00:00:00
8664 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1988 Γ - 00:00:00
8658 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2015 Α - 00:00:00
8657 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2018 Γ - 00:00:00
8634 ΓΚΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 Γ - 00:00:00
8626 ΑΡΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1973 Α - 00:00:00
8644 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΑ 1971 Γ - 00:00:00
8723 ΤΣΙΝΤΑΒΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1986 Γ - 00:00:00
8729 ΧΡΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1981 Γ - 00:00:00
8622 SANCHES MARIANA PILAR 1990 Γ - 00:00:00
8504 ΠΕΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 1973 Γ VO2 STORE RUNNING TEAM 00:00:00
8505 ΡΕΡΑ ΒΙΚΥ 2012 Γ VO2 STORE RUNNING TEAM 00:00:00
8690 ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1972 Γ - 00:00:00
8681 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 Α - 00:00:00
8682 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2012 Γ - 00:00:00
8482 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:00:00
8490 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΊΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ 00:00:00
8499 STERGIOULI EVAGELIA 1985 Γ NEVER GIVE UP 00:00:00
8495 ΑΛΟΙΜΟΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1982 Γ 7Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8636 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2011 Α - 00:00:00
8668 ΛΙΑΓΚΡΙΔΩΝΗ ΝΤΙΝΑ 1973 Γ - 00:00:00
8652 ΚΛΕΙΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 Γ - 00:00:00
8511 ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΛΥΔΙΑ 2009 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:00:00
8703 ΡΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1983 Γ - 00:00:00
8666 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1989 Γ - 00:00:00
8695 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1979 Α - 00:00:00
8645 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 2011 Α - 00:00:00
8501 ΣΚΟΥΦΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1980 Γ NEVER GIVE UP 00:00:00
8510 ΤΣΕΤΣΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1985 Α ΑΣΑΕΔ 00:00:00
8509 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 Α ΑΣΑΕΔ 00:00:00
8508 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1983 Γ ΑΣΑΕΔ 00:00:00
8655 ΚΌΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 00:00:00
8650 ΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2012 Α - 00:00:00
8651 ΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8660 ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 Γ - 00:00:00
8558 ΒΑΡΒΕΡΆΚΗ ΔΑΝΆΗ 1987 Γ ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8590 ΜΠΕΡΕΡΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 1993 Α ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Ν.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8561 ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ 1988 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8587 ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1989 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 00:00:00
8609 ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΛΠΙΔΑ 1987 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8603 ΠΟΘΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1969 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8572 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 Α ΣΥΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8570 ΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8663 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2012 Γ - 00:00:00
8662 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΊΑ -ΔΗΜΗΤΡΑ 2014 Γ - 00:00:00
8722 ΤΣΙΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1978 Γ - 00:00:00
8602 ΠΙΚΗ ΒΑΡΒΆΡΑ 1984 Γ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8673 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 1984 Γ - 00:00:00
8557 ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8671 ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8559 ΒΑΡΕΛΑ ΑΡΓΥΡΩ 1996 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8565 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 1994 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8566 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1987 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8595 ΝΙΚΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 1976 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8665 ΛΑΖΆΡΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1996 Γ - 00:00:00
8725 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 1996 Γ - 00:00:00
8726 ΦΡΥΣΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2010 Α - 00:00:00
8576 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2011 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8569 ΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1974 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8578 ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8579 ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1974 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8581 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΓΙΑΝΝΑ 1984 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8584 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8562 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥΛΑΣ 2004 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8600 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΣΙΟΥΛΑΣ 2004 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8596 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΣΙΡΗΣ 2005 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8594 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΕΣΙΡΗ 2014 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8591 ΜΠΕΣΙΡΗ ΜΑΙΡΗ 2010 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8607 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 1977 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8605 ΣΕΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8606 ΣΕΧΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1960 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8611 ΤΣΕΜΠΕΡΑ ΜΑΝΤΥ 2006 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8616 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2011 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8604 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1979 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8563 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1992 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8589 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 1959 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8567 ΔΑΒΛΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8571 ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1989 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8573 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1983 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8575 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8577 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8568 ΔΑΝΟΜΑΡΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1969 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8583 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8585 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1970 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8593 ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8599 ΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8608 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8610 ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8614 ΦΙΛΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1982 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8613 ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ 1946 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8615 ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8560 ΓΕΩΡΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8564 ΓΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1991 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8521 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8519 ΔΡΙΜΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1967 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8517 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1979 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8520 ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1967 Α ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8518 ΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8522 ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1971 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8643 ΚΑΝΕΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2017 Γ - 00:00:00
8638 ΕΥΓΕΝΗΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 Α - 00:00:00
8546 ΜΑΥΡΟΕΙΔΉ ΜΥΡΤΏ 1982 Γ ΚΕΣ HARVARD 00:00:00
8711 ΣΥΡΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 Α - 00:00:00
8669 ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 1992 Γ - 00:00:00
8727 ΧΑΤΖΗΝΑΚΗ ΈΛΖΑ 2011 Γ - 00:00:00
8728 ΧΑΤΖΗΡΟΥΣΕΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1999 Γ - 00:00:00
8620 KARATHANASI JUKI 2007 Γ - 00:00:00
8713 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 Α - 00:00:00
8712 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2009 Γ - 00:00:00
8714 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2012 Γ - 00:00:00
8502 SKOUTERI ELLI 2011 Γ OAK AIGINAS 00:00:00
8694 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΛΑΙΑ 1979 Γ - 00:00:00
8512 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2015 Α ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:00:00
8496 KATSANOU ARIADNE 2013 Γ KATO KASTRITSI PATRA 00:00:00
8724 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΠΗΛΕΛΟΠΗ 1985 Γ - 00:00:00
8516 ΖΑΧΑΡΑΚη ΓΕΩΡΓΙα 1984 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 00:00:00
8705 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α - 00:00:00
8574 ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1992 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8592 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1987 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8612 ΤΣΟΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8588 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8597 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8598 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8506 ΣΠΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2011 Γ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 00:00:00
8486 ΖΑΧΑΡΑΚη ΒΑΣΙΛΙΚη 1975 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8528 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1951 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8532 ΛΑΛΕΖΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1947 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8535 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1954 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8540 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1943 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8529 ΚΑΛΚΑΝΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1965 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8542 ΠΑΠΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1953 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8541 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ 1956 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8539 ΞΥΘΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1957 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8533 ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1950 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8544 ΣΓΟΥΡΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1953 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8524 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1948 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8525 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1976 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8526 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1966 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8530 ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1958 Α Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8537 ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1970 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8538 ΜΠΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 1957 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8543 ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1955 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8545 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΔΗ 1962 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8527 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ 1956 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8536 ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1948 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8531 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1968 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8635 ΔΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Γ - 00:00:00
8624 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1986 Γ - 00:00:00
8489 ΣΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1981 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8672 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1976 Α - 00:00:00
8586 ΜΑΤΘΑΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΗΤΣΟΠΕΤΡΟΥ 1985 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8627 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1986 Α - 00:00:00
8550 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΚΑΡΟΣ 2013 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8625 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1986 Γ - 00:00:00
8548 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2013 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8551 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2015 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8485 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2016 Γ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8552 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑΣ 2018 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8549 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2012 Α ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 00:00:00
8582 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1995 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8628 ΒΛΑΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Γ - 00:00:00
8700 ΠΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Α - 00:00:00
8680 ΝΤΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 Α - 00:00:00
8691 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1972 Γ - 00:00:00
8601 ΠΕΤΡΟΥΛΆ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 Γ Κ.Δ.ΑΠ ΑΜΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8487 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1979 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8547 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2009 Α ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8737 ΨΥΛΕΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2010 Α 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:00:00
8747 ΨΥΛΕΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2012 Α 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:00:00
8716 ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α - 00:00:00
8708 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1965 Α - 00:00:00
8667 ΛΆΜΠΡΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 1991 Α - 00:00:00
8710 ΣΠΥΡΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 Α - 00:00:00
8686 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 Α - 00:00:00
8676 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1973 Γ - 00:00:00
8534 ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1957 Γ Κ.Α.Π.Η. / Κ.Η.Φ.Η. 00:00:00
8689 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟς 1989 Α - 00:00:00
8687 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2013 Α - 00:00:00
8688 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2014 Α - 00:00:00
8720 ΤΣΕΠΕΣ ΚΟΡΝΕΛΙΑ ΜΌΝΙΚΑ 1973 Γ - 00:00:00
8494 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2013 Α 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8679 ΝΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 1983 Γ - 00:00:00
8675 ΜΠΡΟΥΣΤΑΣ ΔΕΔΕΣ 1982 Α - 00:00:00
8553 ΗΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1958 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8554 ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1946 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8555 ΜΕΡΕΜΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1961 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8556 ΤΣΙΤΣΟΥ ΚΑΤΙΝΑ 1961 Γ ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ 00:00:00
8580 ΛΙΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8704 ΡΟΖΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1980 Α - 00:00:00
8670 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΟΛΓΑ 1979 Γ - 00:00:00
8659 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 Α - 00:00:00
8632 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 Γ - 00:00:00
8515 ΧΑΜΖΑΊ ΣΑΜΟΥΕΛ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8523 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1964 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8493 ΤΟΓΚΑ ΔΑΝΑΗ 2013 Γ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8642 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1966 Α - 00:00:00
8661 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 Γ - 00:00:00
8641 ΖΩΙΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1992 Γ - 00:00:00
8649 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 Α - 00:00:00
8656 ΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Α - 00:00:00
8874 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1980 Α - 00:00:00
8640 ΖΩΙΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 Γ - 00:00:00
8654 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1974 Α - 00:00:00
8653 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 2016 Α - 00:00:00
8488 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 00:00:00
8646 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 2014 Γ - 00:00:00
8513 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1984 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8731 ΨΙΛΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1982 Γ - 00:00:00
8514 ΤΡΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8719 ΤΣΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ - 00:00:00
8698 ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α - 00:00:00
8633 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1975 Γ - 00:00:00
8699 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 Γ - 00:00:00
8697 ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 Α - 00:00:00
8746 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ 00:00:00
8692 ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 1987 Γ - 00:00:00
8693 ΠΑΠΠΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1988 Γ - 00:00:00
8618 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1972 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑ"Ι¨ΚΟΣ 00:00:00
8617 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α ΧΑΝΔΡΙΝΑ"Ι¨ΚΟΣ 00:00:00
8647 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 00:00:00
8507 ΤΗΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2014 Γ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 00:00:00
8745 ΤΑΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1976 Γ Β1 00:00:00
8744 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1978 Γ Β1 00:00:00
8491 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1979 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Γ' ΤΑΞΗ) 00:00:00
8743 ΟΡΦΑΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1980 Γ Β1 00:00:00
8732 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 Γ Β1 00:00:00
8484 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8483 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8498 ΚΟΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Α KOKORIS.GR 00:00:00
8497 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΛΑΠΑΤΑ 1984 Γ KOKORIS.GR 00:00:00
8742 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΟΡΗΣ 2013 Α KOKORIS.GR 00:00:00
8741 ΜΑΡΙΑ ΚΟΚΟΡΗ 2015 Γ KOKORIS.GR 00:00:00
8492 ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2010 Γ 4ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8740 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 Γ - 00:00:00
8739 ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Α - 00:00:00
8503 KOKKORI ELENA 1996 Γ SKA CHOLARGOY-PAPAGOY 00:00:00
8621 KOTSIARI IOANNA 1980 Γ - 00:00:00
8696 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8738 ΤΣΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ 2010 Γ - 00:00:00
8935 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1977 Α - 00:00:00
8934 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 Γ - 00:00:00
8302 ΣΤΑΥΡΆΚΗ ΝΙΚΌΛ 2014 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8097 ΚΑΡΡΙΖΑΛΕΖ ΦΑΙΔΡΑ 2010 Γ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8089 ΑΡΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8272 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2011 Α ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8085 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2009 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Ν.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8282 MUNAFO VALENTINA 2015 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8349 MUNAFO TIAGO 2016 Α ΑΥΤΕΝΕΡΓΩ 00:00:00
8129 ΖΕΠΑΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2013 Γ ΤΡΙΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8127 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8346 ΠΕΤΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2017 Γ 7Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8348 ΣΤΑΥΡΆΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1984 Α 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8223 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 2015 Γ ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8128 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8182 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ 00:00:00
8180 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ 00:00:00
8295 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8296 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 00:00:00
8343 ΜΠΑΣΤΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 Γ ΕΒΔΟΜΟ (7) ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8344 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΈΝΗ 1986 Γ 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8345 ΠΑΦΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 1983 Α 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8347 ΡΗΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 1990 Γ 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8113 ΜΠΟΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8106 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8108 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8463 ΓΙΟΥΖΕΦΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 2010 Α - 00:00:00
8464 ΓΚΙΛΖ ΝΑΒΙΝ 2009 Α - 00:00:00
8082 ΤΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8077 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8417 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 00:00:00
8363 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8386 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8186 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2014 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8374 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8383 ΜΩΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8227 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2015 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8228 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2015 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8076 ΚΟΥΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8080 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8197 ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2015 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8290 ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8294 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8381 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΟΥ ΖΩΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8384 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8425 ΜΠΕΖΑΝΙ ΡΕΝΆΣΙΟ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8429 ΝΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8375 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8430 ΝΕΝΕΚΟΥΜΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8436 ΣΙΔΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8437 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8426 ΜΠΛΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8418 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8438 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8424 ΜΠΕΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8427 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8432 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8431 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 2010 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8433 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8428 ΝΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8421 ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8434 ΠΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8423 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8422 ΜΕΝΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2010 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8420 ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8419 ΓΚΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8117 ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8118 ΝΤΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8116 ΝΤΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2014 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8379 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8119 ΝΤΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8305 ΤΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2012 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8365 ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8371 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8391 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8072 ΧΑΛΕΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8073 ΧΑΛΕΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8283 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΙΛΗΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8285 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΧΟΝΤΙΔΙΑΔΗΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8288 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2012 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8021 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΆΣΙΟ 00:00:00
8301 ΣΑΙΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8300 ΣΑΓΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8385 ΡΟΡΟΖΟΛΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 2013 Α ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8143 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2013 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8034 ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2013 Γ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8030 ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8081 ΣΜΥΡΝΙΩΤΆΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8011 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8382 ΜΩΡΟΥ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2014 Γ ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 00:00:00
8015 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8364 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8369 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΥΡΤΩ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8388 ΤΑΜΠΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8366 ΚΑΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8328 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8387 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8321 ΚΡΕΜΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8340 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2012 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8335 ΣΧΙΖΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8309 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8311 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8333 ΣΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2010 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8341 ΨΥΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8361 ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8336 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8360 ΑΣΠΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8332 ΠΛΑΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2010 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8286 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2011 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8303 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8370 ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8461 ΑΣΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α - 00:00:00
8304 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2012 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8380 ΜΠΟΥΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8289 ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2012 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8319 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8378 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8316 ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2009 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8320 ΚΟΥΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2010 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8327 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8339 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8326 ΜΟΝΙΩΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2012 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8318 ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8329 ΜΠΙΤΖΗ ΑΘΗΝΑ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8310 ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8292 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8313 ΓΚΑΖΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8325 ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8287 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8338 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2011 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8297 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8337 ΤΟΥΡΚΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΟΥΚΑΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8291 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8314 ΔΕΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2011 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8307 ΤΣΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8334 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2011 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8124 ΣΑΛΟΥΠΗΣ AΓΓΕΛΟΣ 2011 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8110 ΜΑΡΚΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2011 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8478 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ XΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8121 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2011 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8095 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ PANAGIVTHS 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8092 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ SΩΤΗΡΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8090 ΑΡΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8096 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ EΛΕΝΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8088 ΑΝΥΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8093 ΙΒΑΝΟΒ ΜΟΝΙΚΑ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8087 MEJDANI ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8100 ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8123 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8107 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8126 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ MIXALHS 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8109 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΡΗΓΟΥ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8115 ΝΕΦΕΛΗ MPEGKO 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8125 ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8102 ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8105 ΜΑΡΑΓΚΟΣ NIΚΗΦΟΡΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8103 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8086 MAΛΛΙΟΣ PANAGIVTHS 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8112 ΜΠΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8114 ΜΠΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8122 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ EΛΕΝΗ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8120 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8091 ΓΕΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2012 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8098 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8020 ΠΙΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2009 Α 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8308 ΤΣΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8025 ΤΕΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8024 ΤΕΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8168 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8022 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 2008 Α 1Ο ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8147 ΚΟΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8298 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 2010 Α 50 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ 00:00:00
8299 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2014 Α 50 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ 00:00:00
8012 ΑΡΟΥΣΤΕΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8164 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8169 ΤΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8157 ΝΑΚΟΥΤΣΙ ΣΤΑΥΡΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8139 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8155 ΜΟΥΓΚΛΙΤΣΑ ΑΛΕΖΙΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8137 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8135 ΔΕΡΜΑΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8149 ΚΟΥΓΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8175 ΧΑΒΙΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8174 ΤΣΟΥΦΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8136 ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2012 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8138 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8166 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΩΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8134 ΔΑΒΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8153 ΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8145 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2012 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8133 ΓΙΑΤΣΙ ΑΝΤΕΛΑΪΝΤΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8131 ΒΕΛΑΚΟΥ ΚΛΕΪΝΤΟ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8144 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8162 ΡΟΪΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8167 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΤΝΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8177 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8151 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8312 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2014 Γ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8165 ΣΙΝΑΚΟΛΙ ΜΑΡΙΑΝΟ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8159 ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8163 ΡΟΥΚΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8132 ΓΙΑΝΕΝΚΟ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8160 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8148 ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8018 ΜΠΟΥΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8171 ΤΣΙΟΥΤΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8146 ΚΙΝΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8130 ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8140 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8173 ΤΣΟΥΦΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8152 ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΗΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8172 ΤΣΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8154 ΜΟΡΕΤΙΑ Ο ΜΟΡΕΤΤΙ ΦΑΙΔΡΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8176 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8078 ΠΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8158 ΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8142 ΚΑΛΥΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8170 ΤΣΑΚΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2010 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8141 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8161 ΠΑΣΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ 2011 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8435 ΠΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 00:00:00
8156 ΜΠΟΥΓΙΩΤΗ ΖΩΗ 2010 Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8368 ΚΑΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2014 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8367 ΚΑΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8480 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2014 Α - 00:00:00
8323 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2013 Α 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8324 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2015 Α 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8322 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2015 Α 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8462 ΓΕΩΡΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ 2009 Α - 00:00:00
8330 ΜΠΡΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2015 Α 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8460 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2011 Γ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8439 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8357 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8358 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ -ΜΑΡΙΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8045 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8053 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8033 ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2011 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8331 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2012 Γ 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8317 ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2010 Α 6 ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8101 ΛΙΑΚΗ ELENA 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8111 ΜΠΑΒΕΛΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ 2010 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8468 ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2012 Α - 00:00:00
8475 ΠΑΤΣΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 2012 Γ - 00:00:00
8470 ΛΑΤΙΝΙ IΩΑΝΝΑ 2010 Γ - 00:00:00
8476 ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2012 Γ - 00:00:00
8352 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2014 Α Β1 00:00:00
8469 ΚΑΛΚΟΥΝΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ 2010 Γ - 00:00:00
8104 ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2011 Γ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8465 ΔΑΣΑΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2011 Γ - 00:00:00
8031 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8061 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8041 ΚΑΖΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8069 ΤΣΙΩΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8038 ΖΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8062 ΣΚΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8040 ΘΕΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8032 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8067 ΤΟΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8063 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2011 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8293 ΞΥΔΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8306 ΤΡΑΒΙΝΣΚΑ ΠΟΛΙΝΑ 2010 Γ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8284 ΓΥΦΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2010 Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8013 ΓΕΩΡΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8372 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2014 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8094 ΚΑΛΙΘΤΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2010 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8373 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2016 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8474 ΠΑΝΓΚΑΡΟ ΤΖΟΡΤΖΙΑ 2008 Γ - 00:00:00
8019 ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:00:00
8459 ΑΖΌΤΙ ΣΈΡΓΙΟΣ 2008 Α ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8458 ΑΖΌΤΙ ΚΛΕΟΠΆΤΡΑ 2006 Γ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8039 ΖΩΝΊΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8472 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8473 ΝΙΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8471 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΟΛΓΑ 1979 Γ - 00:00:00
8445 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8441 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8440 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8354 ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 00:00:00
8477 ΣΟΥΡΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α - 00:00:00
8442 ΜΑΚΡΗ ΦΕΝΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8444 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8355 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 00:00:00
8443 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8446 ΧΑΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8356 ΣΚΟΥΡΤΙ ΚΛΑΙΝΤΙ 2009 Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 00:00:00
8447 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ 00:00:00
8150 ΚΟΥΡΟΥ ΑΛΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2013 Γ ΤΡΙΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8035 ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8054 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8042 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΝΙΚΗ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8415 ΧΑΜΖΑΊ ΣΑΜΟΥΕΛ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8049 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΡΙΣ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8406 ΠΡΕΝΓΚΑ ΕΜΙΡΑΛΝΤΟ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8036 ΔΙΑΚΆΚΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8405 ΠΟΥΡΑ ΡΑΙΝΑ 2009 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8048 ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8401 ΜΙΛΚΟΒ ΝΤΕΙΒΙΝΤ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8394 ΓΚΕΓΚΑ ΕΛΟΕΝ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8051 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8396 ΖΟΓΚΟΛΛΗ ΦΑΜΠΙΑΝ 2009 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8393 ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8398 ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2010 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8392 ΒΑΝΤΟΥΒΑ ΦΛΟΡΑ-ΝΤΕΛΙΑ 2010 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8408 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8052 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8414 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8057 ΡΕΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8413 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8058 ΡΕΤΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8402 ΜΟΥΣΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8412 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8060 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8479 ΤΡΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 2011 Γ - 00:00:00
8065 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ - ΑΝΝΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8066 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8403 ΜΠΙΜΠΑ ΑΜΠΡΑ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8068 ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8070 ΧΑΜΕΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8400 ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8071 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 2010 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8395 ΓΚΕΓΚΑ ΕΜΙΓΚΕΡΤ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8404 ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8055 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΜΗΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8037 ΔΙΑΚΆΚΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ 1969 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8410 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8399 ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8416 ΧΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8407 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1967 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8074 ΒΛΑΝΤΟΥΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 Γ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8178 ΤΣΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 00:00:00
8362 ΒΛΑΝΤΟΥΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2010 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8448 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1975 Α ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8449 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2000 Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8450 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 1986 Α ΕΣΠΕΡΙΝΟ 00:00:00
8266 ΣΙΑΝΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8467 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 Γ - 00:00:00
8270 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2014 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8099 ΚΟΣΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2012 Α 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8226 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2013 Α 4 ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8315 ΔΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2013 Α 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8084 ΤΣΟΥΛΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8233 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1964 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8212 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8234 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8218 ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8179 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8190 ΓΕΡΜΑΝΑΚΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8277 ΤΣΙΧΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8181 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8192 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8207 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8276 ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8196 ΔΡΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8203 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8195 ΔΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8239 ΜΠΕΫΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8224 ΜΑΣΤΕΛΛΟΥ ΔΙΩΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8269 ΣΟΥΓΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8231 ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8214 ΚΟΛΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8215 ΚΟΛΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8249 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8232 ΜΠΑΡΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8222 ΛΙΑΠΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8262 ΠΡΕΝΤΖΙΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8236 ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8235 ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8237 ΜΠΕΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8264 ΡΟΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8271 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8248 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8281 ΧΑΡΟΣ-ΜΠΕΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2012 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8241 ΝΑΣΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8185 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8198 ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8211 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8261 ΠΟΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8184 ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8268 ΣΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8187 ΒΕΛΜΑΧΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8205 ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8202 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8213 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΘΩΜΑΪΣ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8229 ΜΟΥΡΤΑΡΑΚΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8210 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8221 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8220 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8265 ΣΕΛΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8257 ΠΙΤΕΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8201 ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΓΑΠΗΤΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8256 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2011 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8253 ΠΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8263 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8250 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8278 ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8230 ΜΟΥΡΤΑΡΑΚΟΥ ΑΡΙΑΝΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8188 ΒΙΛΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8251 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8267 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2011 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8079 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙOY 00:00:00
8258 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8342 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2016 Α 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8376 ΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2012 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8377 ΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2015 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8390 ΤΖΙΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2015 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8194 ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8219 ΚΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8183 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8189 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8199 ΖΩΓΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8191 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8209 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8217 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΑΝΝΑ 2014 Γ 4Ο Δ.Σ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8206 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8204 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8273 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8242 ΝΕΣΙΤΣ ΝΤΗΜΗΤΡΙΕ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8225 ΜΑΣΤΕΛΛΟΥ ΙΡΙΣ-ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8240 ΜΠΙΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8254 ΠΑΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8238 ΜΠΕΛΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8245 ΠΑΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8247 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8280 ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8260 ΠΟΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8216 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8252 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8243 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8083 ΤΡΙΓΚΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 2009 Α 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8244 ΝΤΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8255 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8279 ΦΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8246 ΠΑΖΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2010 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8455 ΜΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 Γ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8016 ΚΑΡΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8451 ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΙΟΛΗ 2008 Γ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8452 ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 2007 Α ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8208 ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 2012 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 00:00:00
8014 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2009 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΊΟΥ 00:00:00
8274 ΤΟΜΠΡΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2013 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Γ' ΤΑΞΗ) 00:00:00
8353 ΠΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2014 Γ Β1 00:00:00
8453 ΚΑΒΒΑΔΑΣΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2009 Α ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8457 ΤΟΜΠΡΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2009 Γ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8350 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2014 Α Β1 00:00:00
8389 ΤΖΙΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ 00:00:00
8351 ΚΩΦΙΔΗς ΑΝΑΣΤΑΣΙΟς 2014 Α Β1 00:00:00
8454 ΜΑΓΚΑΦΑ ΜΑΡΙΑ 1979 Γ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8411 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2011 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8397 ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 2011 Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:00:00
8409 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2014 Α Δ.Σ. ΔΡΕΠΑΝΟΥ 00:00:00
8359 ΣΑΛΑΠΑΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 2012 Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 00:00:00
8456 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 Γ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 00:00:00
8075 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:00:00
8064 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2011 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8043 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8050 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2012 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8056 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗ ΗΡΩ - ΣΟΦΙΑ 2012 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8044 ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ 2011 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8047 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2012 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8059 ΣΑΒΒΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 1967 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8017 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8029 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8028 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 Γ 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8275 ΤΣΙΑΠΑ ΒΑΛΕΡΙΑ 2013 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΌ 00:00:00
8193 ΓΚΡΙΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1979 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8259 ΠΟΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8046 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2012 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8466 ΔΗΜΟΠΟΎΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Α - 00:00:00
8200 ΗΛΙΑΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΛΕΝΗ 2013 Γ 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8023 ΣΑΡΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8026 ΦΕΛΕΚΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2009 Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:00:00
8481 ΧΟΥΝΤΆΛΑΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ 2009 Γ - 00:00:00
8027 ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ 2009 Γ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8733 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΑΝΝΑ 2012 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8734 ΤΣΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2012 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8735 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΑ 2012 Γ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8736 ΚΑΖΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2012 Α 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8749 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1983 Α - 00:00:00
8750 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1991 Γ - 00:00:00
8751 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1980 Α - 00:00:00
8752 Γριβα Ολγα 1983 Γ - 00:00:00
8753 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1985 Α - 00:00:00
8754 ΣΠΙΘΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1988 Γ - 00:00:00
8755 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1987 Α - 00:00:00
8756 ΣΤΡΑΤΗ ΝΑΝΤΙΑ 1988 Γ - 00:00:00
8757 ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 Α - 00:00:00
8758 ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ 1991 Γ - 00:00:00
8759 ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8760 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1983 Α - 00:00:00
8761 ΤΕΤΩΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1985 Γ ΚΕΣ HARVARD 00:00:00
8762 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 Α ΚΕΣ HARVARD 00:00:00
8763 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 Γ 7 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8764 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2015 Α ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:00:00
8765 ΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1986 Γ - 00:00:00
8766 ΔΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 Α - 00:00:00
8767 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1979 Α - 00:00:00
8768 ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 Α - 00:00:00
8769 ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛ 1981 Γ DURIAN TEAM 00:00:00
8936 ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1981 Α DURIAN TEAM 00:00:00
8770 ΚΑΒΒΑΔΊΑ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ 1986 Γ 4Ο Δ.Σ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8771 ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 Α 4Ο Δ.Σ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8772 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1988 Γ 4Ο Δ.Σ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8773 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 Α 4Ο Δ. Σ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:00:00
8774 ΜΑΛΕΒΙΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1985 Γ - 00:00:00
8775 ΣΙΑΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 Α - 00:00:00
8776 ΣΙΑΚΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2013 Γ - 00:00:00
8777 ΣΙΑΚΑΡΑ ΗΛΙΑΝΑ 2016 Γ - 00:00:00
8778 ΜΑΛΕΒΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2011 Γ - 00:00:00
8779 ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΜΑΡΙΑ 2013 Γ - 00:00:00
8780 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1985 Γ - 00:00:00
8781 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1983 Γ - 00:00:00
8782 ΚΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1985 Γ - 00:00:00
8783 KLOUTSINIOTIS SPUROS 1987 Α - 00:00:00
8829 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1993 Γ - 00:00:00
8947 ΔΑΝΙΗΛ ΙΩΑΝΝΑ 2008 Γ - 00:00:00
8946 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8945 ΓΚΙΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8944 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1984 Α - 00:00:00
8943 ΔΗΜΑ ΣΟΦΗ 2012 Γ - 00:00:00
8942 ΛΕΜΠΕΤΖΗ ΖΩΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2013 Γ - 00:00:00
8941 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2013 Γ - 00:00:00
8940 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1970 Γ - 00:00:00
8939 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2015 Γ - 00:00:00
8938 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 1978 Γ - 00:00:00
8937 ΜΥΤΑ ΧΑΡΑ 2006 Γ - 00:00:00
8933 ΜΥΤΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8932 ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2011 Α - 00:00:00
8931 ΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 2009 Γ - 00:00:00
8930 ΜΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 2012 Γ - 00:00:00
8929 ΜΥΤΑ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ 2012 Γ - 00:00:00
8928 ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1972 Γ - 00:00:00
8927 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2013 Γ - 00:00:00
8926 ΠΗΛΙΓΚΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 2013 Γ - 00:00:00
8925 ΠΗΛΙΓΚΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1974 Α - 00:00:00
8924 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α - 00:00:00
8923 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2015 Α - 00:00:00
8922 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Γ - 00:00:00
8921 ΓΟΥΕΗΜΑΝ ΝΙΚΙΑΣ 2013 Α - 00:00:00
8920 ΓΟΥΕΗΜΑΝ ΑΛΚΗΣΤΗ ΖΩΗ 2011 Γ - 00:00:00
8919 ΑΡΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 Α - 00:00:00
8918 ΑΡΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1983 Α - 00:00:00
8917 ΓΚΙΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1975 Γ - 00:00:00
8916 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2009 Γ - 00:00:00
8915 ΣΑΝΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1992 Γ - 00:00:00
8914 ΜΗΤΣΙΟΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1981 Γ - 00:00:00
8913 ΝΤΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1982 Γ - 00:00:00
8912 ΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2012 Α - 00:00:00
8911 ΝΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΟΥΚΙΑ 2014 Γ - 00:00:00
8908 ΠΑΝΟΒΑ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒΑ 1984 Γ - 00:00:00
8906 ΦΕΙΖΟΥΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2014 Γ - 00:00:00
8907 ΚΟΥΚΕΛΗ ΑΜΑΛΙΑ 2015 Γ - 00:00:00
8905 ΚΑΤΣΑΔΡΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2013 Γ - 00:00:00
8904 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2014 Γ - 00:00:00
8903 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8902 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΡΙΕΤΤΑ 2011 Γ - 00:00:00
8901 ΛΕΠΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1988 Γ - 00:00:00
8900 ΤΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1983 Γ - 00:00:00
8899 ΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 1957 Γ - 00:00:00
8898 ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1952 Α - 00:00:00
8897 ΣΑΛΑΠΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 1957 Γ - 00:00:00
8896 ΤΟΜΠΡΑ ΛΥΔΙΑ 2012 Γ - 00:00:00
8895 ΚΑΝΙΑ ΑΝΝΑ 1977 Γ - 00:00:00
8894 ΣΑΡΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1966 Γ - 00:00:00
8893 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΑΓΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ - 00:00:00
8892 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 Γ - 00:00:00
8891 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2009 Γ - 00:00:00
8890 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1977 Γ - 00:00:00
8889 ΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 Γ - 00:00:00
8888 KALYNIUK ΟΛΓΑ 2000 Γ - 00:00:00
8886 ΤΖΟΥΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8887 ΤΖΟΥΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8885 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2010 Γ - 00:00:00
8884 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2010 Γ - 00:00:00
8883 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2011 Γ - 00:00:00
8882 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2010 Α - 00:00:00
8881 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Α - 00:00:00
8880 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8879 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 Α - 00:00:00
8878 ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8877 ΚΟΤΣΑΣΠΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2011 Α - 00:00:00
8876 ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2014 Α - 00:00:00
8875 ΚΑΜΠΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1978 Γ - 00:00:00
8873 ΚΟΚΚΑΛΑ ΜΥΡΤΩ 2013 Γ - 00:00:00
8872 ΚΟΚΚΑΛΑ ΑΝΝΑ 1980 Γ - 00:00:00
8871 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2013 Γ - 00:00:00
8870 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 2012 Γ - 00:00:00
8869 ΔΡΟΥΖΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1969 Γ - 00:00:00
8868 ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8867 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΗ 1978 Γ - 00:00:00
8866 ΡΟΥΣΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 2013 Α - 00:00:00
8865 ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1982 Α - 00:00:00
8864 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1970 Α - 00:00:00
8863 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2011 Γ - 00:00:00
8862 ΤΣΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 Α - 00:00:00
8861 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 Α - 00:00:00
8860 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1945 Α - 00:00:00
8859 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2011 Α - 00:00:00
8858 ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΣΟΦΙΑ 1978 Γ - 00:00:00
8857 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1954 Γ - 00:00:00
8856 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 Α - 00:00:00
8855 ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΡΑΝΙΑ 2013 Γ - 00:00:00
8854 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2004 Γ - 00:00:00
8853 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2013 Α - 00:00:00
8852 ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2014 Α - 00:00:00
8851 ΒΕΛΛΙΔΗ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 2012 Γ - 00:00:00
8850 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΝΑΝΤΙΑ 1980 Γ - 00:00:00
8849 ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1980 Α - 00:00:00
8848 ΖΛΑΤΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1984 Γ - 00:00:00
8847 ΣΑΝΕΤΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8846 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8845 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1980 Α - 00:00:00
8844 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8843 ΠΑΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2011 Γ - 00:00:00
8842 ΠΑΤΟΥΡΑ ΜΥΡΤΩ 2009 Γ - 00:00:00
8841 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 Α - 00:00:00
8840 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1972 Α - 00:00:00
8839 ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8838 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8837 ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ - 00:00:00
8836 ΔΟΥΣΕΜΕΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 Γ - 00:00:00
8835 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2016 Γ - 00:00:00
8834 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΙΩΝΝΑΗΣ 2009 Α - 00:00:00
8833 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 Α - 00:00:00
8832 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΡΗΣ 2014 Α - 00:00:00
8831 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2014 Α - 00:00:00
8830 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1980 Α - 00:00:00
8828 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8827 ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8826 ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8825 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2012 Α - 00:00:00
8824 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8823 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1971 Α - 00:00:00
8822 ΔΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1976 Α - 00:00:00
8821 ΔΕΛΛΗ ΑΝΝΑ 2010 Γ - 00:00:00
8820 ΔΕΛΛΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2015 Α - 00:00:00
8819 ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΝΑ 1990 Γ - 00:00:00
8818 ΔΙΑΒΟΛΗ ΑΝΝΑ 1984 Γ - 00:00:00
8817 ΧΟΛΕΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1988 Γ - 00:00:00
8816 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 Α - 00:00:00
8815 ΜΠΟΥΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2014 Α - 00:00:00
8814 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 2014 Γ - 00:00:00
8813 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 Α - 00:00:00
8812 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 Γ - 00:00:00
8811 ΛΙΜΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1961 Α - 00:00:00
8810 ΜΗΤΡΟΒΓΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 Α - 00:00:00
8809 ΠΙΤΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1977 Α - 00:00:00
8808 ΠΙΤΟΥΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 2010 Γ - 00:00:00
8807 ΠΙΤΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΛΙΑ 2015 Γ - 00:00:00
8806 ΠΙΤΟΥΡΑ ΒΙΒΙΑΝ 1979 Γ - 00:00:00
8805 ΣΑΓΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Α - 00:00:00
8798 ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2012 Γ - 00:00:00
8799 ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8800 ΖΕΡΒΑ ΣΟΦΙΑ 2010 Γ - 00:00:00
8801 ΚΟΡΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2010 Γ - 00:00:00
8802 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2012 Α - 00:00:00
8803 ΔΡΟΥΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8804 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8797 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2016 Γ - 00:00:00
8796 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 Α - 00:00:00
8795 ΠΕΤΡΙΣΥΝ ΝΤΑΝΙΕΛΑ 1979 Γ - 00:00:00
8794 ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 Γ - 00:00:00
8784 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2010 Α - 00:00:00
8785 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2012 Α - 00:00:00
8786 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2012 Α - 00:00:00
8787 ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2012 Γ - 00:00:00
8788 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2012 Α - 00:00:00
8789 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΓΙΩΤΑ 2012 Γ - 00:00:00
8790 ΧΑΜΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2012 Α - 00:00:00
8791 ΜΠΟΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2012 Α - 00:00:00
8792 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 2011 Γ - 00:00:00
8793 ΜΟΥΓΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1984 Γ - 00:00:00
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Αθλητής με προβλήματα όρασης τρέχει σε αγώνες δρόμου και παραδίδει απλόχερα μαθήματα ζωής Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου - αφιέρωμα. Ποιοι θα είναι οι πρωταγωνιστές στα 5000 και 1500 μέτρα;

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Φυσική Άσκηση: Διαφοροποιούνται τα Οφέλη Ανάλογα με την Ώρα που θα Ασκηθούμε; Ασκήσεις και συμβουλές διατροφής που θα βοηθήσουν τα παιδιά να ψηλώσουν πιο γρήγορα
Καμιά ελπίδα… βουλευτής χαρακτηρίζει τους αγώνες δρόμου «ψεκδηλώσεις» και «αντικοινωνική συμπεριφορά» «Πάρτε ένα διάδρομο στο σπίτι σας να κάνετε μόνοι σας τρέξιμο να μην σας βλέπουν και τα αδιάκριτα βλέμματα»
Nutrition News

Rundome.gr

Brooks

Thessaloniki Night Half Marathon

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
11 Ιουν 22
ΟΠΑΠ MARATHON expo 2022 - Εκεί όπου αθλητισμός και πολιτισμός τέμνονται δημιουργικά
Η ΟΠΑΠ MARATHON expo, η μεγαλύτερη εμπορική έκθεση αθλητικών ειδών και εξοπλισμού στην Ελλάδα, θα πραγματοποιηθεί για άλλη μία χρονιά στο εκθεσιακό κέντρο Κλειστό Π. Φαλήρου (πρώην TAE KWON DO) από τις 9 έως και τις 12 Νοεμβρίου 2022.
25 Μαϊ 22
Το Run σου γίνεται πλέον Aκόμη Γρηγορότερο με το Νέο Δρομικό Παπούτσι της Under Armour HOVR™ MACHINA 3!
Η Under Armour μας εκπλήσσει ευχάριστα για ακόμη μια φορά δημιουργώντας ένα νέο και τεχνολογικά εξελιγμένο Running παπούτσι το οποίο θα ικανοποιήσει πλήρως και τους πιο απαιτητικούς λάτρεις του τρεξίματος.
20 Απρ 22
Η άσκηση στο επόμενο επίπεδο με το νέο myathlete hub
Η φετινή άνοιξη είναι ακόμα πιο ανθηρή για τους λάτρεις της άσκησης, αλλά και όλους εκείνους που προσεγγίζουν την ευεξία και την καλή υγεία μέσω της γυμναστικής και της σωστής διατροφής. Το myathleteάνοιξε ξανά τις πόρτες του στο νέο δικό του χώρο και τα σχόλια όσων έσπευσαν ήδη να το επισκεφτούν, είναι διθυραμβικά!
13 Απρ 22
HUAWEI WATCH GT Runner: Το απόλυτο smartwatch που ικανοποιεί και τον πιο απαιτητικό δρομέα
Η HUAWEI κάνει εντυπωσιακό ντεμπούτο στον χώρο των smartwatches, παρουσιάζοντας το εμβληματικό HUAWEI GT Runner, ανοίγοντας νέους ορίζοντες στην απόδοση των δρομέων.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse