Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

X-treme Stores
08 Μαϊ 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ος Ημιμαραθώνιος Δρόμος Ιωαννίνων

5ος Ημιμαραθώνιος Δρόμος Ιωαννίνων


"
5ος Ημιμαραθώνιος Ιωαννίνων Half Marathon 21km (τα αποτελέσματα και εδώ)
"
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Name YOB Club FINISH 21KM
1 1 1 M18-39 Male 30 ALEXANDROS TZOUMAKAS 1999 FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM/DRC ATHENS 1:11:41.830(01:11:40)
2 2 2 M18-39 Male 79 NIKODEMOS NIKOLAKEAS 1994 DRC ATHENS/FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM 1:11:45.884(01:11:45)
3 3 3 M18-39 Male 170 BASILEIOS BAKAS 1990 Α.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ/POLIAS RUNNERS 1:13:51.494(01:13:51)
4 4 1 M40-49 Male 113 DIMITRIS LEKKOS 1979 KASIMIS TRIATHLON TEAM 1:16:35.947(01:16:34)
5 5 2 M40-49 Male 6 SPYROS KRYPOTOS 1976 KARRES TEAM 1:16:43.274(01:16:42)
6 6 4 M18-39 Male 160 KONSTANTINOS THEODOROU 1999 DRC ATHENS 1:19:39.727(01:19:38)
7 7 3 M40-49 Male 149 PETROS MINAS 1982 MINAS Coaching Team 1:20:42.200(01:20:40)
8 8 4 M40-49 Male 146 DIMITRIS AVGITAS 1978 DRC 1:21:25.320(01:21:24)
9 9 1 M50-59 Male 67 SPYRIDON PAPPAS 1972 SDI IOANNINON 1:22:18.870(01:22:10)
10 10 5 M18-39 Male 24 ARCHIEMEDES KAVAKIDIS 1992 LEVEL X - IOANNINA 1:22:56.680(01:22:54)
11 11 5 M40-49 Male 157 KOSTAS HOUVARDAS 1976 Level X The Running Edition 1:23:26.934(01:23:25)
12 12 6 M18-39 Male 22 PAYLOS ZOIS 1983 RAKKAS.GR 1:23:37.427(01:23:34)
13 13 7 M18-39 Male 137 MICHAIL GEORGANTZIS 1985 s.d prevezas 1:23:39.097(01:23:37)
14 14 8 M18-39 Male 172 SPYROS KATSAVOS 1988   1:23:44.807(01:23:42)
15 15 6 M40-49 Male 25 IOANNIS EDESSEOS 1977 DRC ATHENS 1:24:15.260(01:24:13)
16 16 9 M18-39 Male 46 GEORGIOS GKOGKOS 1995 SDI IOANNINON 1:25:58.954(01:25:57)
17 17 7 M40-49 Male 71 THANOS MITRANTZAS 1973   1:26:42.967(01:26:38)
18 18 10 M18-39 Male 65 VAGGELIS IOANNIDIS 1991   1:27:23.307(01:27:20)
19 19 8 M40-49 Male 85 MIXALIS TSENTSERIS 1978 - 1:27:44.087(01:27:39)
20 20 11 M18-39 Male 1 DIMITRIS LYTIS 1996   1:29:24.704(01:29:16)
21 21 12 M18-39 Male 33 THEOHARIS LADIAS 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:30:51.107(01:30:46)
22 22 13 M18-39 Male 139 PETROS CHALAFTRIS 1985 REVOLUTION FIT 1:32:29.427(01:32:24)
23 23 9 M40-49 Male 136 MATTEO SPATAFORA 1976   1:32:37.907(01:32:34)
24 24 10 M40-49 Male 122 DIMITRIS KEFIS 1978 ZARKADAS RUNNING TEAM 1:33:12.514(01:33:09)
25 25 11 M40-49 Male 77 EYAGGELOS BALATSOS 1973 SDI IOANNINON 1:33:52.407(01:33:47)
26 26 2 M50-59 Male 10 NIKOLAOS KARAHALIOS 1969   1:34:17.374(01:31:57)
27 27 12 M40-49 Male 200 KONSTANTINOS MASTROGIANNIS 1978   1:34:23.527(01:34:19)
28 28 13 M40-49 Male 17 SAKIS MAKIS 1976   1:34:23.740(01:34:19)
29 29 14 M18-39 Male 97 KONSTANTINOS SICHLIMIRIS 1994   1:34:36.674(01:34:33)
30 30 14 M40-49 Male 110 MENELAOS MARTIS 1977 Marathon club 1:34:40.187(01:34:35)
31 31 15 M40-49 Male 168 CHRISTOS GIOTAKIS 1975 σύλλογος δρομέων ιωαννίνων 1:35:20.310(01:35:15)
32 32 15 M18-39 Male 153 CHARALAMPOS KOURLOS 1991   1:35:38.920(01:35:22)
33 1 1 W40-49 Female 148 DIMITRA TSALOKOSTA 1976   1:36:02.344(01:35:58)
34 33 1 M60+ Male 74 XARALAMPOS STEFANOPOULOS 1957 APOLONAS DA 1:36:04.770(01:36:01)
35 34 3 M50-59 Male 99 KONSTANTINOS LIOLIOS 1972   1:36:13.364(01:36:08)
36 35 16 M18-39 Male 131 ELEFTHERIOS KOSMAS 1995   1:37:06.977(01:34:48)
37 36 17 M18-39 Male 69 IOANNIS PSOMAS 1983 SYLLOGOS DROMEON PREVEZAS 1:37:23.880(01:37:20)
38 37 4 M50-59 Male 195 DIMITRIOS ANDROUTSOS 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:37:28.857(01:37:24)
39 38 5 M50-59 Male 161 ALEXANDROS GIOTIS 1969 SDI 1:37:29.224(01:37:24)
40 39 6 M50-59 Male 118 THEODOROS PAPASTAYROY 1963 SDI IOANNINON 1:37:29.554(01:37:25)
41 40 16 M40-49 Male 180 PANAGIOTIS SINOURIS 1973 BRT-KPN 1:37:57.147(01:37:51)
42 41 17 M40-49 Male 4 ATHANASIOS FYNTANAKIS 1976   1:38:28.814(01:38:26)
43 42 18 M40-49 Male 23 DIMITRIS CHITOS 1982 Level X 1:38:30.567(01:38:26)
44 43 19 M40-49 Male 42 PERIKLIS PERDIKIS 1982 BRT-KPN PATRAS 1:39:36.674(01:39:30)
45 2 1 W18-39 Female 159 ERMIONI CHASKI 1995 Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:39:55.527(01:39:52)
46 44 18 M18-39 Male 57 KONSTANTINOS LEKKAS 1997 Chaos 1:40:04.400(01:39:56)
47 45 19 M18-39 Male 12 CHRISTOS KOSTAS 1987   1:40:12.494(01:39:57)
48 46 20 M40-49 Male 144 ALEXANDROS PAPADIMITRIOU 1981 allterrain runners 1:40:35.467(01:40:29)
49 47 7 M50-59 Male 140 MARIOS LYTSIKAS 1972 LEVEL X RUNING EDITION 1:40:54.917(01:40:49)
50 48 20 M18-39 Male 108 VAGGELIS GIZAS 1989   1:41:40.477(01:41:34)
51 49 21 M40-49 Male 44 IOANNIS KARFAKIS 1976   1:42:27.650(01:42:13)
52 3 1 W50-59 Female 20 VANA SPYROU 1966 ΣΔΥΒ 1:42:39.874(01:42:37)
53 50 8 M50-59 Male 80 ILIAS MASTORAKIS 1963 Σ.Δ.Ι 1:42:47.194(01:42:35)
54 51 22 M40-49 Male 8 NIKOLAOS THEOCHARIS 1974   1:43:44.510(01:43:37)
55 52 9 M50-59 Male 48 VASILEIOS ANAGNOSTOPOULOS 1969 SDI IOANNINON 1:43:54.710(01:43:49)
56 53 10 M50-59 Male 194 DIMITRIOS KANNIS 1971   1:43:55.354(01:43:49)
57 54 23 M40-49 Male 177 APOSTOLOS FLORIDIS 1976   1:43:58.454(01:43:42)
58 4 2 W40-49 Female 176 ELENI KARATZA 1977 TTT 1:43:58.740(01:43:42)
59 55 11 M50-59 Male 62 KYRIAKOS GKEKAS 1971 SDI IOANNINON 1:44:23.954(01:44:22)
60 56 21 M18-39 Male 7 GIORGOS NTINALEXIS 1983 A O ELAFOTOPOU 1:44:33.497(01:44:25)
61 57 22 M18-39 Male 116 PANAGIOTIS CHARATSARIS 1984 Level X 1:44:34.484(01:44:29)
62 58 23 M18-39 Male 60 GIORGOS RADIS 2000   1:45:03.834(01:45:01)
63 59 12 M50-59 Male 93 PANAGIOTIS PATELOS 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:45:32.074(01:45:20)
64 60 24 M18-39 Male 3 KONSTANTINOS BALAOURAS 1986 Iron gym Άρτα 1:45:32.354(01:45:23)
65 61 13 M50-59 Male 94 HLIAS SIAMALEKAS 1972 SDI IOANNINON 1:45:32.404(01:45:20)
66 5 2 W50-59 Female 89 LAMPRINI NTOYTSI 1968 SDI IOANNINON 1:46:04.867(01:46:03)
67 6 2 W18-39 Female 119 MELINA FINOU 1985 MARATHON CLUB 1:46:11.710(01:46:05)
68 62 2 M60+ Male 179 PETROS TZOUMAKAS 1961 FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM 1:46:36.094(01:46:33)
69 63 14 M50-59 Male 109 ANDREAS PALIATSOS 1966   1:46:59.080(01:46:51)
70 64 24 M40-49 Male 145 KOSMAS MAZIANITIS 1979 LEVEL X RUNNING EDITION 1:47:16.470(01:47:11)
71 7 3 W40-49 Female 51 ASPA GKOGKOU 1973 SDI IOANNINON 1:47:21.720(01:47:18)
72 65 25 M18-39 Male 166 AGGELOS ROUSIS 1984 PG-Team ioannina 1:47:24.600(01:47:00)
73 66 26 M18-39 Male 81 ANDREAS NTAFLOS 1984   1:47:26.934(01:47:15)
74 67 15 M50-59 Male 78 EUAGGELOS PAPAPETROS 1965   1:47:31.744(01:47:15)
75 68 3 M60+ Male 92 APOSTOLOS NTASKAGIANNIS 1960 SDI IOANNINON 1:47:42.607(01:47:35)
76 69 27 M18-39 Male 56 KONSTANTINOS BOTSARIS 1991 Chaos 1:47:52.127(01:47:44)
77 8 3 W18-39 Female 133 MARIA TSIAVOU 1999 DRC ATHENS 1:47:53.114(01:47:37)
78 70 25 M40-49 Male 151 VASILIOS TSIKANOPOULOS 1974 MINAS Coaching Team 1:48:50.577(01:48:47)
79 71 26 M40-49 Male 129 ATHANASIOS CHANTZAROPOULOS 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:49:16.224(01:49:09)
80 72 16 M50-59 Male 128 ANTONIOS GATAS 1967 ΣΔΟ Εορδαίας 1:49:48.130(01:49:37)
81 73 17 M50-59 Male 127 KONSTANTINOS DIMITRIADIS 1965 ΣΔΟ Εορδαίας 1:49:57.914(01:49:47)
82 9 4 W40-49 Female 187 THEODORA ANASTASIADI 1973 3p/sky women running team 1:50:17.654(01:50:13)
83 74 18 M50-59 Male 96 KONSTANTINOS PLAKALIS 1966   1:51:35.684(01:51:20)
84 75 19 M50-59 Male 147 NIKOLAOS TOLIKAS 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:52:00.650(01:51:52)
85 10 3 W50-59 Female 49 ANDRONIKI GEORGIOU 1970 SDI IOANNINON 1:52:14.010(01:52:07)
86 76 27 M40-49 Male 29 GEORGIOS KOSTOYLAS 1978 SDI IOANNINON 1:52:26.427(01:52:18)
87 77 28 M18-39 Male 141 CHRISTOS SIASOS 2000   1:52:27.024(01:52:08)
88 11 5 W40-49 Female 120 GEORGIA SIOZIOU 1978 SDI IOANNINON 1:52:40.334(01:52:37)
89 12 6 W40-49 Female 152 VASILIKI KARACHARISI 1979 MINAS Coaching Team 1:52:45.937(01:52:44)
90 78 4 M60+ Male 76 NIKOLAOS HARISIS 1951 SDI IOANNINON 1:53:10.704(01:52:54)
91 79 28 M40-49 Male 70 PANAGIOTIS SIONIS 1978 SDI IOANNINON 1:53:49.930(01:53:43)
92 80 29 M18-39 Male 45 IOANNIS GIANNOULAS 1986 P&I Running 1:54:18.120(01:54:06)
93 81 29 M40-49 Male 35 KONSTANTINOS SGOUROS 1981   1:54:46.627(01:54:39)
94 82 30 M40-49 Male 58 EVAGGELOS PAPIGKIOTIS 1974   1:55:02.930(01:54:45)
95 83 31 M40-49 Male 43 KONSTANTINOS MARKANTONIS 1977   1:55:12.017(01:55:01)
96 84 20 M50-59 Male 36 GEORGIOS STAMOULIS 1969 SDI IOANNINON 1:55:12.360(01:55:03)
97 13 4 W18-39 Female 15 ILIANA CHALIAMANI 1993   1:55:16.827(01:55:03)
98 85 30 M18-39 Male 138 ANTONIOS KOSMAS 1991   1:55:16.827(01:55:03)
99 86 21 M50-59 Male 192 NIKOLAOS OIKONOMIDIS 1963 AO POSEIDON 1:55:19.450(01:55:12)
100 87 32 M40-49 Male 91 MEMI GEMTJUM 1973 SDI IOANNINON 1:55:20.227(01:55:14)
101 88 31 M18-39 Male 189 FANIS THEODOROU 1989 LEVEL X RUNNING EDITION 1:55:21.744(01:55:18)
102 89 33 M40-49 Male 14 POLYKARPOS BOZOURIS 1980 Ηγουμενίτσα 1:56:26.784(01:56:20)
103 90 32 M18-39 Male 117 GIORGOS KANTARELIS 1991 HERBAL LIFE 1:57:06.244(01:57:03)
104 91 33 M18-39 Male 193 KONSTANTINOS KOUTSODIMOS 1986   1:57:20.190(01:57:04)
105 14 5 W18-39 Female 63 BEATA MAZURKIEWICZ 1985 SDI IOANNINON 1:57:37.377(01:57:32)
106 92 34 M18-39 Male 132 MICHAIL BOSMOS 1983   1:57:47.437(01:57:36)
107 93 34 M40-49 Male 183 GEORGIOS KOSTIS 1973   1:58:01.707(01:57:49)
108 94 35 M18-39 Male 87 GEORGIOS AVGERIS 1983 SDI IOANNINON 1:58:55.707(01:58:37)
109 95 35 M40-49 Male 143 IOANNIS GIANNOULIS 1979 LEVEL X RUNNING EDITION 1:59:08.517(01:58:58)
110 96 36 M40-49 Male 26 CHRISTOFOROS KOLIGIOTIS 1979   1:59:21.527(01:59:05)
111 97 37 M40-49 Male 38 VASILEIOS CHRONIS 1979 SDI IOANNINON 1:59:49.174(01:59:41)
112 98 36 M18-39 Male 155 MILTIADIS BASILEIOU 1991   1:59:54.697(01:59:37)
113 99 22 M50-59 Male 53 EYAGGELOS LYMPEROPOULOS 1972   2:00:02.044(01:59:52)
114 100 23 M50-59 Male 37 LAZAROS FOTOU 1963 SDI IOANNINON 2:00:24.427(02:00:15)
115 101 24 M50-59 Male 114 PASCHALIS TZIASTAS 1970 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 2:00:47.174(02:00:40)
116 102 25 M50-59 Male 73 EYAGELOS BENETIS 1965 APOLONAS DA 2:00:47.344(02:00:39)
117 103 26 M50-59 Male 186 KONSTANTINOS BARMPISIS 1970 SDI IOANNINON 2:00:53.740(02:00:46)
118 104 27 M50-59 Male 104 CHRISTOS KOPANARIS 1968 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ/SCIENCETRAINING 2:01:44.360(02:01:25)
119 105 38 M40-49 Male 126 SOTIRIS BILIOUSIS 1976 ΣΔΟ Εορδαίας 2:01:49.154(02:01:38)
120 106 39 M40-49 Male 185 CHRISTOS NOUSIS 1975   2:02:12.044(02:01:55)
121 107 40 M40-49 Male 72 IOANNIS TSABALAS 1976   2:02:51.794(02:02:42)
122 108 41 M40-49 Male 164 IOANNIS KARRAS 1977   2:03:05.880(02:02:52)
123 109 28 M50-59 Male 112 NIKOS NTAFLOS 1967   2:03:08.474(02:02:55)
124 110 42 M40-49 Male 142 HARILAOS GIANNOULIS 1976 Level X Running team 2:03:34.520(02:03:24)
125 111 5 M60+ Male 181 PETROS EYAGGELOU 1957 SDI IOANNINON 2:03:40.597(02:03:36)
126 112 29 M50-59 Male 125 SOTIRIOS STAVROU 1970 ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:05:05.427(02:04:50)
127 113 6 M60+ Male 107 ANTONIOS NTOULAS 1962 Kopani 2:05:25.977(02:05:19)
128 114 30 M50-59 Male 88 VASILIS KOUVATIS 1963   2:06:08.207(02:05:53)
129 115 43 M40-49 Male 27 CHRISTOFOROS ZARKADAS 1973 SDI IOANNINON 2:06:10.507(02:05:57)
130 116 37 M18-39 Male 197 NIKOLAOS ARAMPATZIS 1991   2:06:11.060(02:05:57)
131 117 44 M40-49 Male 2 PANAGIOTIS GALINAS 1974 Iron gym Arta 2:06:11.717(02:06:02)
132 118 31 M50-59 Male 124 MANOLIS LYKOUDIS 1971 ΣΕΕΔΑ 2:06:11.934(02:06:04)
133 119 32 M50-59 Male 199 GRIGORIOS MOUSENAS 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:06:30.827(02:06:22)
134 120 7 M60+ Male 201 DIMITRIOS GKOTSIS 1955 EEED KANALLAKIOU 2:09:05.360(02:08:58)
135 121 45 M40-49 Male 163 GEORGIOS PAPAROUNAS 1981   2:09:31.837(02:09:19)
136 122 46 M40-49 Male 82 THEODOROS TSONIS 1977   2:10:20.280(02:10:18)
137 15 6 W18-39 Female 154 MARINA VELOGIANNI 2001   2:10:20.967(02:10:11)
138 123 47 M40-49 Male 196 ΘΩΜΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1976 LEVEL X RUNNING EDITION 2:10:28.187(02:10:17)
139 124 48 M40-49 Male 174 GEORGE MICHAILIDIS 1976   2:11:05.250(02:10:53)
140 16 7 W18-39 Female 52 EVANGELIA FOUFA 1988 Level X 2:11:40.820(02:11:30)
141 125 33 M50-59 Male 61 ANTONIOS TSOLAKIDIS 1965 Σύλλογος Δρομέων Βέροιας 2:13:45.230(02:13:27)
142 126 49 M40-49 Male 150 GEORGIOS ANANIADIS 1973 MINAS Coaching Team 2:13:45.324(02:13:22)
143 127 34 M50-59 Male 66 ANASTASIOS MARTINOS 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:13:46.090(02:13:37)
144 128 8 M60+ Male 59 FOTIS SAKADARIS 1959 ATHENIAN RUNNERS CLUB 2:14:27.107(02:14:24)
145 129 50 M40-49 Male 28 PANAGIOTIS PANOU 1973 SDI IOANNINON 2:14:50.357(02:14:36)
146 130 9 M60+ Male 182 KOSTANTINOS KALOGIROS 1951 FIFTHELEMENT 2:15:12.357(02:15:01)
147 17 4 W50-59 Female 106 GOGO TZIMA 1970 Σ Δ Ιωαννίνων 2:15:44.737(02:15:28)
148 131 51 M40-49 Male 83 EVANGELOS PASCHOS 1979   2:15:46.700(02:15:35)
149 132 38 M18-39 Male 175 GRIGORIOS MOULAIDIS 1983   2:15:56.224(02:15:38)
150 133 35 M50-59 Male 103 NIKOS TSIATIS 1969 Ανεξάρτητος 2:16:45.244(02:16:38)
151 134 52 M40-49 Male 115 LOUKAS KATSENIS 1981   2:19:57.730(02:19:42)
152 135 39 M18-39 Male 188 GIORGOS LEONTARIS 1990   2:23:54.707(02:23:39)
153 136 10 M60+ Male 11 KONSTANTINOS TZAMOS 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:52.267(02:24:39)
154 137 53 M40-49 Male 86 DIMITRIS KAPRINIOTIS 1978   2:25:18.837(02:25:02)
155 138 11 M60+ Male 32 DIMITRIOS GIANNAKOS 1956   2:28:58.750(02:28:40)
156 139 54 M40-49 Male 158 MICHALIS TSOUMPOS 1973 Free 2:30:15.630(02:30:04)
157 140 36 M50-59 Male 190 SPYROS PAPANIKOLAOU 1966   2:32:08.534(02:31:56)
158 141 37 M50-59 Male 165 DIMITRIS PAPPAS 1969   2:38:40.474(02:38:30)
159 142 40 M18-39 Male 55 ATHANASIOS KANAVOS 1988   2:40:01.824(02:39:45)
160 143 55 M40-49 Male 162 AGGELOS MOUHLIANÍTIS DNF 1977 Marathon club -
161 144 38 M50-59 Male 184 ILIAS NATSIAS DNF 1966 SDI IOANNINON -


5ο Entry Race 5km  (τα αποτελέσματα και εδώ)


Rank By Gen. By Cat. Cat. BIB Name YOB Club FINISH 5KM
1 1 1 MEN 1137 PETROS LOLIS 2001 E.K.A. DODONI IOANNINON 0:16:51.664
2 2 1 ALL 1229 NIKOLAOS TSIDONIS 1990 GAS ILISOS 0:17:11.607
3 3 2 MEN 1148 APOLLON GEORGIOU 1999 Α.Γ.Σ.Ιωαννινων 0:17:31.344
4 4 3 MEN 1119 STERGIOS GORGOLIS 1983   0:18:14.394
5 5 4 MEN 1184 GEORGIOS GRAMMENIATIS 2000 ALTERLIFE 0:18:18.790
6 6 5 MEN 1214 ODYSSEAS KOUKESIS 1982   0:18:23.830
7 1 1 WOMEN 1005 MARIANNA TROULI 1974 KARRES TEAM 0:18:34.504
8 7 6 MEN 1144 DIMITRIOS LEONTIOU 1982   0:18:41.210
9 8 7 MEN 1112 PETROS DIONYSIS 1996   0:18:45.897
10 9 8 MEN 1003 GEORGE CHRISTOU 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:18:46.990
11 10 9 MEN 1063 LEONIDAS TSIOURIS 1986 DEREKAS ENDURANCE TEAM 0:19:22.844
12 11 10 MEN 1156 ZARAVOUTSIS THEODOROS 1971 ThesprotRiaTHLON 0:19:38.470
13 12 11 MEN 1185 GIORGOS KOTSIAS 2002 ALTERLIFE 0:19:49.590
14 13 12 MEN 1223 LUCA STEVENAZZI 1997 ΕSN Ioannina 0:19:50.107
15 14 13 MEN 1100 KOSTIS TATSIS 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 0:20:11.387
16 15 14 MEN 1066 CHRISTOS KOTSIAFTIS 1994 ΑΓΣ Ιωαννίνων 0:21:03.820
17 16 15 MEN 1168 BASILIS GIOTAKIS 2006 σύλλογος δρομέων ιωαννίνων 0:21:06.917
18 2 2 WOMEN 1150 KORINA PAPPA 1992 Level X running edition 0:21:08.584
19 17 16 MEN 1210 CHRISTOS BOUKOUVALAS 1991 DRC ATHENS 0:21:23.560
20 3 3 WOMEN 1114 THALEIA ZOI 1988 "LEVEL X RUNING EDITION" 0:21:23.670
21 18 17 MEN 1170 ALEX FOTIADIS 1987   0:21:28.164
22 19 18 MEN 1141 DIMITRIS VARELIS 1990   0:21:28.164
23 20 19 MEN 1010 GERASIMOS MALANDRINOS 1972 360 Personal 0:21:30.244
24 21 20 MEN 1178 KONSTANTINOS GKEZEPIS 1994 ALTERLIFE 0:21:34.520
25 22 21 MEN 1024 POLYCHRONIS KARALIS 1986   0:21:35.590
26 4 4 WOMEN 1107 MARIA KROUSANIOTAKI 1986 Energy fitness studio Zoglopitis 0:21:42.154
27 23 22 MEN 1164 STAVROS ZAFEIRIS 1996   0:21:48.180
28 24 23 MEN 1082 KONSTANTINOS LAZOS 1996   0:21:50.440
29 5 5 WOMEN 1101 BASILIKI STIVANAKI 1988 ΑΓΣΙ 0:22:02.340
30 25 24 MEN 1099 ALEXANDROS BLETSAS 1998 APSI I PINDOS 0:22:03.004
31 26 25 MEN 1028 IOANNIS LYTRIDIS 1973   0:22:03.004
32 27 26 MEN 1215 VAGGELIS TSIRONIS 1989   0:22:19.977
33 28 27 MEN 1131 LOUKAS NTIMIS 1988 LEVEL X RUNNING TEAM 0:22:23.597
34 29 28 MEN 1216 DIMITRIS VOULGARIS 1996 Vikos running team 0:22:30.490
35 30 29 MEN 1213 ALEXANDROS LAMPRIS 1993   0:22:31.584
36 31 30 MEN 1065 KYRIAKOS LAVASAS 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 0:22:34.984
37 32 31 MEN 1116 DIMITRIS GOULIOS 1983   0:22:41.184
38 33 32 MEN 1011 DIMITRIS BARELIS 1988   0:22:49.200
39 34 33 MEN 1167 GIANNIS ZOGLOPITIS 1968 Energy FItness Studio 0:22:49.314
40 35 34 MEN 1212 DIMITRIS TSANIS 1975 giotakis team 0:22:57.634
41 36 35 MEN 1076 CHRISTOS KASKANIS 1971 SIDMA RUNNING TEAM 0:22:58.497
42 37 36 MEN 1218 VASILEIOS MPILAS 1997   0:23:11.304
43 38 2 ALL 1234 CHRISTOS STOUMPIS 1982   0:23:11.414
44 39 37 MEN 1154 THEODOROS FRANTZELAS 1967 Pagkratiou 0:23:18.324
45 40 38 MEN 1205 VASILEIOS LOLIS 1969   0:23:21.390
46 41 39 MEN 1157 EVANGELOS VLACHOS 1990   0:23:30.374
47 42 40 MEN 1146 SAVVAS SALTSIDIS 1980 MINAS Coaching Team 0:23:33.944
48 43 41 MEN 1188 VASILEIOS GOULAS 1985 ALTERLIFE 0:23:35.077
49 44 42 MEN 1221 MICHAIL TSES 1958 Ανεξάρτητος 0:23:38.700
50 45 43 MEN 1209 ELEYTHERIOS BITCHAVAS 2002 Alterlife 0:23:50.737
51 6 6 WOMEN 1179 NATALIA MOKA 1989 ALTERLIFE 0:23:52.594
52 46 44 MEN 1181 KONSTANTINOS POYLIOS 1986 ALTERLIFE 0:24:08.367
53 47 45 MEN 1183 GIANNIS SAINIS 1978 ALTERLIFE 0:24:24.360
54 48 46 MEN 1158 KONSTANTINOS VARDALIS 1985   0:24:26.550
55 49 47 MEN 1060 MAKIS GOULAS 1992   0:24:26.774
56 50 48 MEN 1096 KONSTANTINOS PARIS TREMPELIS 1999   0:24:32.177
57 7 7 WOMEN 1118 HLOI-SOFIA BRABOSINOU 2008 ΕΡΜΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:24:32.177
58 8 8 WOMEN 1222 MATILDA FLORENTIN 1981 OAI 0:24:32.457
59 51 49 MEN 1008 THOMAS GKOUNTAS 2003   0:24:37.534
60 52 50 MEN 1092 ARIS LIAPATIS 1988   0:24:40.680
61 53 51 MEN 1106 PANAGIOTIS TSIAKTSIRAS-MILIOS 1999   0:24:45.834
62 9 9 WOMEN 1208 LAMPRINI GEORGIOU 1985   0:24:47.797
63 54 52 MEN 1129 IOANNIS NTALAKAS 1998 FOX RT 0:24:54.367
64 55 53 MEN 1097 PANAGIOTIS DIMITRIOU 1982   0:24:59.230
65 10 3 ALL 1228 MARIA TSATSARONI 1975 ZARKADAS RUNNING TEAM 0:25:06.827
66 56 54 MEN 1139 SPYROS THOMOPOULOS 1997   0:25:20.377
67 57 55 MEN 1142 EVANGELLOS PEPONIS 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:20.377
68 58 56 MEN 1087 SOTIRIOS ZORKADIS 1981   0:25:28.617
69 59 57 MEN 1132 DIMITRIOS ISKOS 1987 LEVEL X RUNNING TEAM 0:25:44.940
70 60 58 MEN 1001 KOSTAS POURGIAZIS 1978 Metro 0:25:54.184
71 61 59 MEN 1236 CHRISTOS KASKANIS 1971   0:25:57.474
72 11 4 ALL 1235 ΕΥΓΕΝΙΑ ΖΑΡΑΓΚΑ 1979   0:26:03.497
73 62 60 MEN 1200 KOSTAS LIOYGKOS 1968 ALTERLIFE 0:26:08.574
74 63 61 MEN 1025 ARIS FETAHU 1997   0:26:10.237
75 64 62 MEN 1004 THEODOROS MPOZIOS 1970   0:26:14.350
76 12 10 WOMEN 1186 SOTIRIA STEFANOY 1995 ALTERLIFE 0:26:17.620
77 65 63 MEN 1138 GIANNIS GKIKAS 1999   0:26:20.687
78 13 11 WOMEN 1048 AIKATERINI MPINTSI 1987 9tax 0:26:32.970
79 14 12 WOMEN 1081 SOFIA LEKKA 1976 SDI IOANNINON 0:26:35.914
80 15 13 WOMEN 1064 VASILIKI CHRONI 1978   0:26:36.230
81 66 64 MEN 1053 VASILIS KARAGIANNIS 1957   0:26:44.544
82 67 65 MEN 1153 KONSTANTINOS TZAVELLAS 1990   0:26:48.157
83 16 14 WOMEN 1014 KATERINA MASTORA 1993   0:26:54.484
84 17 15 WOMEN 1133 IOANNA TSOLI 1984   0:26:58.464
85 68 66 MEN 1134 NIKOLAOS MITYLINOS 1976 Atomiko 0:26:59.970
86 18 16 WOMEN 1145 OLGA ELEFTHERIADOU 1985 MINAS Coaching Team 0:27:04.610
87 69 67 MEN 1175 KOSTAS LIAROS 1997 ALTERLIFE 0:27:05.994
88 70 68 MEN 1088 KOSTAS LOLIS 1964 EKA ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:27:19.574
89 71 69 MEN 1195 ZACHARIAS CHRISTOGIANNIS 1972 ALTERLIFE 0:27:24.244
90 72 70 MEN 1173 NIKOS SKOYMPOS 1980 ALTERLIFE 0:27:24.244
91 73 71 MEN 1207 IOANNIS SKOUFIAS 1977   0:27:24.244
92 19 17 WOMEN 1136 RIKI KOLIAKI 1970 Nova running team 0:27:51.797
93 20 18 WOMEN 1135 EVI KARAKITSOU 1999 Nova running team 0:27:51.910
94 21 19 WOMEN 1127 ELENI SANIDA 1982 LEVEL X RUNNING EDITION 0:28:00.000
95 22 20 WOMEN 1159 EFI VLACHOPOULOU 1994 IOANNINA HANDBALL TEAM 0:28:02.634
96 74 72 MEN 1140 GIORGOS MARAVAS 1975 LEVEL X RUNNING EDITION 0:28:04.697
97 23 21 WOMEN 1062 VIVIAN BOUKOUVALA 1990   0:28:06.910
98 24 22 WOMEN 1007 LAMPRINI CHITA 2001   0:28:09.420
99 75 73 MEN 1078 FOTIS KASKANIS 2003 SIDMA RUNNING TEAM 0:28:13.360
100 76 74 MEN 1056 KONSTANTINOS MOURKAS 2007 360 personal 0:28:18.107
101 77 75 MEN 1130 SOKRATIS GIAKIS 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:32.407
102 25 23 WOMEN 1160 MARIA KEFALA 1982 Σύλλογος δρομέων ιωαννινων 0:28:32.744
103 78 76 MEN 1026 GEORGIOS MAMALIS 1965 SDI IOANNINON 0:28:32.947
104 79 77 MEN 1197 VAGGELIS SIORIS 2000 ALTERLIFE 0:28:39.014
105 26 24 WOMEN 1182 ANNA SPANOY 1981 ALTERLIFE 0:28:45.107
106 27 25 WOMEN 1113 MARIA GOULA 1973 Σύλλογος δρομέων Ιωαννίνων 0:28:52.454
107 80 78 MEN 1074 STEFANOS DEMIRTZIDIS 1968 SIDMA RUNNING TEAM 0:29:04.464
108 28 26 WOMEN 1149 KRISTINE NTATSIS 1971   0:29:05.810
109 29 27 WOMEN 1054 PANAGIOTA NITSOU 1973   0:29:18.287
110 81 79 MEN 1169 ATHANASIOS GEORGOULIS 1956 ANEXARTHTOS 0:29:22.877
111 30 28 WOMEN 1198 MYRTO MPETSIOY 1998 ALTERLIFE 0:29:34.774
112 82 80 MEN 1206 ATHANASIOS MOURAS 1988   0:29:35.674
113 83 81 MEN 1147 ALEXANDROS DIMOS 1997   0:29:45.584
114 31 29 WOMEN 1093 KYRIAKI CHARISI 1981   0:29:46.584
115 32 30 WOMEN 1196 CHARIS NANOY 1979 ALTERLIFE 0:29:55.990
116 84 82 MEN 1102 EVANGELOS. PAPAZOTOS 1967   0:29:57.537
117 33 31 WOMEN 1051 KONSTANTINA MANTZIOU 1973 360 Personal 0:30:40.904
118 85 83 MEN 1045 PHOEVOS MARKANTONIS 2012   0:30:45.394
119 86 84 MEN 1006 STEFANOS LADIAS 1994   0:30:51.254
120 34 32 WOMEN 1094 MARIA GEORGOPOULOU 1977   0:30:59.244
121 35 33 WOMEN 1084 VASILEIA PETROU 2002   0:31:19.587
122 36 34 WOMEN 1083 CHARIKLEIA ILIA 1999   0:31:20.814
123 87 85 MEN 1067 VASILIS STAVROU 1983 FUN CLUB NASSOS 0:31:23.890
124 88 86 MEN 1068 NIKOLAOS MITSOPOULOS 1984   0:31:23.890
125 37 35 WOMEN 1109 KALLIOPI ZOI 1970   0:31:25.524
126 38 36 WOMEN 1211 SAVVIA HADJICHARALAMBOUS 2002   0:31:26.620
127 89 87 MEN 1120 PANAGIOTIS MERTZANIDIS 1998   0:31:26.844
128 39 37 WOMEN 1080 VASILIKI DIMAKOU 1969 SIDMA RUNNING TEAM 0:31:47.030
129 40 38 WOMEN 1225 MARIA LIOULIOU 1989   0:31:50.007
130 41 39 WOMEN 1191 VALERIA KOLETSI 1990 ALTERLIFE 0:31:53.827
131 42 40 WOMEN 1177 MARTHA MPRECHA 1996 ALTERLIFE 0:31:53.827
132 43 41 WOMEN 1192 CHRISTINA LATSIOY 1995 ALTERLIFE 0:31:54.267
133 44 42 WOMEN 1103 THEODORA GKOTSI 1980 EEED KANALLAKIOU 0:31:56.637
134 90 88 MEN 1104 CHRISTOS GKOTSIS 1978 EEED KANALLAKIOU 0:31:56.780
135 45 43 WOMEN 1189 KLEOPATRA KOSTAKI 2003 ALTERLIFE 0:32:08.814
136 91 89 MEN 1072 THEODOROS PASALIDIS 1969 SIDMA RUNNING TEAM 0:32:26.317
137 46 44 WOMEN 1111 PARASKEVI PAPPA 2002   0:32:35.517
138 92 90 MEN 1117 GEORGE TZIAKOS 1988 Panathinaikos 0:32:49.414
139 47 45 WOMEN 1035 ARISTEA TSARPELA 1972 360 PERSONAL 0:32:54.894
140 93 91 MEN 1161 TOLOUPIS THEODOROS 1959   0:33:11.414
141 48 46 WOMEN 1044 ELENA GATSIANI 1981   0:33:19.744
142 49 47 WOMEN 1002 DESPOINA AMPERIADI 1968   0:33:20.510
143 94 92 MEN 1047 NIKOLAOS HATZOPOULOS 1970 9 tax 0:33:29.374
144 50 5 ALL 1233 MARIA BAIRABA 1980 360 PERSONAL 0:33:33.017
145 95 93 MEN 1052 ANGELOS LADIAS 1997   0:33:43.590
146 51 48 WOMEN 1049 CHRISTINE GRIGORIOU 1994   0:33:56.284
147 52 49 WOMEN 1110 ELISAVET NANOU 1985   0:33:57.374
148 53 50 WOMEN 1199 THEODORA PANAGIOTIDOY 1998 ALTERLIFE 0:34:20.690
149 54 51 WOMEN 1075 ELENI CHRISOCHOOU 1970 SIDMA RUNNING TEAM 0:34:47.074
150 55 52 WOMEN 1162 GLYKERIA TOLOUPI 1997   0:35:26.254
151 96 94 MEN 1069 ANASTASIOS VARTHOPOULOS 1974 SIDMA RUNNING TEAM 0:35:33.727
152 56 53 WOMEN 1033 EIRINI VIEROU 1978 360 PERSONAL 0:35:39.420
153 57 54 WOMEN 1227 PANAGIOTA KOLIOPANOU 2007 Α.Σ. ΕΞΕΛΙΞΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:35:47.934
154 58 55 WOMEN 1108 VERA KARDASI 1967   0:35:47.934
155 59 56 WOMEN 1040 LABRINI PAPIGIOTI 1961 360 personal 0:36:03.480
156 60 57 WOMEN 1018 PANTELIA MERTZANI 1995 360personal 0:36:04.670
157 61 58 WOMEN 1017 EYDOKIA PSARRA 1965 360personal 0:36:05.110
158 62 59 WOMEN 1128 KONSTANTINA TOPOULOU 1986 360 PERSONAL 0:36:12.654
159 63 60 WOMEN 1070 ALIKI IOANNOU 1968 SIDMA RUNNING TEAM 0:36:14.074
160 97 95 MEN 1071 ADAM ADAMIDIS 1962 SIDMA RUNNING TEAM 0:36:14.514
161 98 96 MEN 1012 TILEMACHOS TZINEROS 1987   0:36:18.117
162 64 61 WOMEN 1013 EIRINI DEMERTZI 1981   0:36:18.244
163 65 6 ALL 1232 MARIA EVANGELINOU 1980   0:36:25.557
164 66 62 WOMEN 1226 ROZALIA NOUSI 1979   0:36:26.870
165 67 63 WOMEN 1027 MARIA MASTORA 1986 360PERSONAL 0:36:33.660
166 68 64 WOMEN 1217 VAGIA VASILIOU 1984   0:36:36.497
167 69 65 WOMEN 1152 EVAGGELIA KOUTSOKOSTA 1962   0:36:39.350
168 99 97 MEN 1224 KONSTANTINOS RELLIS 1976   0:37:00.804
169 70 66 WOMEN 1061 DESPOINA SARIGIANNIDOU 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:37:18.400
170 71 67 WOMEN 1220 MARIA MERKOURI 1993   0:37:30.474
171 100 98 MEN 1219 IOANNIS KALOKIDIS 1991   0:37:30.904
172 72 68 WOMEN 1031 THEODORA TZIMA 1981 360 PERSONAL 0:38:07.044
173 73 69 WOMEN 1023 POLYXENI PASXALI 1975 360personal 0:38:07.154
174 74 70 WOMEN 1079 ANASTASIA MYLONA 1975 SIDMA RUNNING TEAM 0:38:47.317
175 75 71 WOMEN 1095 PANAGIOTIA FOUSEKI 1975   0:38:52.790
176 76 72 WOMEN 1086 EVELINA VROSGOU 1999 SDI IOANNINON 0:39:45.454
177 101 99 MEN 1124 MILTOS CHRYSANTHOPOULOS 1975   0:40:17.564
178 77 73 WOMEN 1123 OLGA TATSI 1975   0:40:18.004
179 102 100 MEN 1038 SOTIRIS-RAFAIL DASKALOU 2006   0:40:44.927
180 103 101 MEN 1057 EYAGGELOS MOURKAS 1979 360 personal 0:41:00.394
181 78 74 WOMEN 1039 EYDOXIA VALERA 1967 360 personal 0:41:00.624
182 79 75 WOMEN 1085 NATALIA TZIORA 1999 SDI IOANNINON 0:41:01.377
183 80 76 WOMEN 1163 NIKOLETTA TOLOUPI 1999   0:41:01.824
184 81 77 WOMEN 1020 OLYMPIA STAFANIDI 1967 360personal 0:41:32.147
185 82 78 WOMEN 1009 MARIA TRIANTAFYLLOU 1981   0:41:52.664
186 83 79 WOMEN 1030 MARIA KOKKINI 1977 360 PERSONAL 0:42:15.830
187 84 80 WOMEN 1019 ARISTOULA GKOGKA 1968 360personal 0:42:15.954
188 85 81 WOMEN 1015 ERMIONI KATSOULI 1977 360personal 0:42:28.844
189 86 82 WOMEN 1029 NADIA PAPADOPOULOU 1986 360 PERSONAL 0:42:29.394
190 87 83 WOMEN 1089 VAITSA PAPATHANASIOU 1974   0:42:44.394
191 88 84 WOMEN 1091 ANGELIKI PAPATHANASIOU 1982   0:42:46.150
192 89 85 WOMEN 1121 VOULA KALLI 1969   0:43:04.460
193 90 86 WOMEN 1122 VASILIKI PAPAZOTOU 1972   0:43:05.374
194 104 7 ALL 1230 ALEXIS AVDIS 1976   0:43:46.610
195 91 87 WOMEN 1041 MARIA KARAGIANNIDI 1957   0:44:20.594
196 105 102 MEN 1077 GEORGIOS KASKANIS 1967 SIDMA RUNNING TEAM 0:44:51.977
197 92 88 WOMEN 1037 MALAMA TSIPISI 2012   0:46:07.750
198 93 89 WOMEN 1016 EVANGELIA SIANA 1974   0:46:08.824
199 94 90 WOMEN 1042 POLIXENI KOSTI 1979   0:50:16.280
200 106 8 ALL 1241 NONAME_2021 ΩΩ__ENTRY RACE 5KM_45 -   0:50:55.154
201 107 9 ALL 1240 NONAME_2021 ΩΩ__ENTRY RACE 5KM_44 -   0:50:57.000
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Πως να επιλέξεις έναν διάδρομο γυμναστικής Αγγελική και Γρηγόρης: Τρέχοντας από το Μαραθώνα μέχρι την Αθήνα, μια Αυθεντική βόλτα

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Η Ιθάκη, Πλαταιές και οι Πλαταιές, Ιθάκη. Ανθρώπινες ιστορίες σε έναν σταθμό ΣΤΕΚ «Καίγεται» ένα παιδί αν τρέξει χαλαρά και περπατήσει μερικά χιλιόμετρα;
Κυκλική προπόνηση με την Πωλίνα Τριγωνίδου Μια συζήτηση με τον Luka Kovacic για το ορεινό τρέξιμο
FitnessPulse



Runster.gr

Brooks

Πρέπει να διαβάσετε
20 Απρ 22
Η άσκηση στο επόμενο επίπεδο με το νέο myathlete hub
Η φετινή άνοιξη είναι ακόμα πιο ανθηρή για τους λάτρεις της άσκησης, αλλά και όλους εκείνους που προσεγγίζουν την ευεξία και την καλή υγεία μέσω της γυμναστικής και της σωστής διατροφής. Το myathleteάνοιξε ξανά τις πόρτες του στο νέο δικό του χώρο και τα σχόλια όσων έσπευσαν ήδη να το επισκεφτούν, είναι διθυραμβικά!
13 Απρ 22
HUAWEI WATCH GT Runner: Το απόλυτο smartwatch που ικανοποιεί και τον πιο απαιτητικό δρομέα
Η HUAWEI κάνει εντυπωσιακό ντεμπούτο στον χώρο των smartwatches, παρουσιάζοντας το εμβληματικό HUAWEI GT Runner, ανοίγοντας νέους ορίζοντες στην απόδοση των δρομέων.
11 Απρ 22
DESA Green Homes: Η εναλλακτική πρόταση διαμονής για διακοπές στην Αργολίδα
Το νεόδμητο ξενοδοχειακό συγκρότημα DESA Green Homes στην Επίδαυρο σας προσκαλεί να γνωρίσετε μια εναλλακτική πρόταση διαμονής για τις διακοπές σας στην Αργολίδα.
24 Μάρ 22
New Balance 880 v12: Ο καλύτερος σύμμαχος στα χιλιόμετρα σου
Το να τρέχεις μεγάλες αποστάσεις δεν είναι απλή υπόθεση. Θέλεις ένα καλό σύμμαχο στα χιλιόμετρα που διανύεις και δεν υπάρχει καλύτερος από το νέο 880v 12. Συνδυάζοντας δύο πρωτοποριακές τεχνολογίες αφρών, προσφέρει το πιο μαλακό πάτημα της κατηγορίας του, ιδανικό για τις απαιτήσεις των πολλών χιλιομέτρων.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse