Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Promo Plus Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony Kinvara
Dimitris Krystallis memorial
Palamideios Athlos
Gyros Athinas
Run the Lake
X-treme Stores

22 Φεβ 09 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2009

8.000μ Γυναικών Ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 3 5 9
2. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 6 7 15
3. ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4 8 9 21
Ημ/νία : 22/02/09

8.000μ Γυναικών
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 1169 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 27:05.0
2. 1165 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 27:48.0
3. 909 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 29:43.0
4. 1270 ΣΛΕΧΤΕΡ-ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΠΕ 1968 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30:09.0
5. 1199 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 30:40.0
6. 862 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 30:46.0
7. 1197 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 30:59.0
8. 977 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1975 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 31:08.0
9. 997 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1982 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 31:15.0
10. 948 ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 31:24.0
11. 1016 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 31:36.0
12. 1223 ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ 1969 Ο.Φ.Η. 31:57.0
13. 1079 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1969 ΒΕΡΓΙΝΑ 32:13.0
14. 939 ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 1968 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 32:22.0
15. 1004 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 1986 Α.Ε.Κ 32:24.0
16. 1198 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 32:54.0
17. 863 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1970 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 33:39.0
18. 865 ΚΟΠΙΝΑ ΖΑΡΙΝΑ 1977 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 33:45.0
19. 1251 ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1986 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 33:45.1
20. 1250 ΣΚΑΡΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 33:58.0
21. 936 ΚΟΛΟΜΠΟΥΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1980 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 34:58.0
22. 1036 ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1981 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 35:29.0
23. 1106 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 1983 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 35:33.0
24. 1189 ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΓΑΠΗ 1986 Π.Α.Ο.Κ. 35:44.0
25. 1288 ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36:43.0
26. 1069 ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ 1971 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 36:46.0
27. 1108 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37:09.0
28. 982 ΓΚΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1984 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 37:19.0
29. 937 ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 37:44.0
30. 860 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1978 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 37:54.0
31. 1256 ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙ 1985 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 38:39.0
32. 1140 ΚΟΥΣΜΙΤΣ ΛΙΟΥΜΠΟΒ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 39:25.0
Ημ/νία : 22/02/09

10.000μ Ανδρών Ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1 2 5 8
2. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4 6 8 18
3. Α.Ε.Κ 3 10 13 26
4. ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 7 11 16 34
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 9 14 21 44
6. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 12 19 22 53
7. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17 20 23 60
8. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18 26 27 71
9. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 15 29 30 74
10. ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 24 25 28 77
Ημ/νία : 22/02/09

10.000μ Ανδρών
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 49 ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 30:32.0
2. 50 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 30:33.0
3. 103 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ 30:45.0
4. 4 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1975 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 30:47.0
5. 48 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 30:57.0
6. 6 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 31:11.0
7. 51 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 31:16.0
8. 349 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 31:26.0
9. 9 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 31:34.0
10. 52 ΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 31:41.0
11. 233 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 32:06.0
12. 40 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 32:34.0
13. 165 ΚΟΥΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1985 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 32:34.1
14. 146 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1976 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 32:34.2
15. 30 ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 32:49.0
16. 387 ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 33:00.0
17. 619 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 33:07.0
18. 104 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 Α.Ε.Κ 33:09.0
19. 180 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1979 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 33:10.0
20. 64 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 33:13.0
21. 367 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33:16.0
22. 78 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 33:26.0
23. 562 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 33:28.0
24. 179 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 33:31.0
25. 200 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1982 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33:33.0
26. 66 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 33:33.1
27. 351 ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1973 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 33:45.0
28. 515 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 33:49.0
29. 546 ΜΠΟΟΥΣΤ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 1986 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 33:49.1
30. 138 ΜΗΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1978 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 33:58.0
31. 41 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 34:01.0
32. 279 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 34:04.0
33. 248 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 34:08.0
34. 105 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 Α.Ε.Κ 34:10.0
35. 166 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 34:20.0
36. 90 ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1969 Π.Α.Ο.Κ. 34:29.0
37. 31 ΠΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΕΙΤΩΝ 1982 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 34:29.1
38. 106 ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1979 Α.Ε.Κ 34:30.0
39. 564 ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 34:31.0
40. 592 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 34:38.0
41. 493 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 34:42.0
42. 591 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 34:45.0
43. 268 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 34:56.0
44. 350 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1980 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 35:04.0
45. 555 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 35:22.0
46. 122 ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1967 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 35:44.0
47. 184 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 35:46.0
48. 306 ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 35:47.0
49. 164 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 35:54.0
50. 249 ΜΟΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 35:55.0
51. 97 ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 35:59.0
52. 208 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 35:59.1
53. 537 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 36:00.0
54. 7 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36:04.0
55. 123 ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 36:07.0
56. 376 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ 1980 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 36:17.0
57. 538 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1983 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 36:26.0
58. 578 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 36:35.0
59. 310 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 36:42.0
60. 264 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ 1975 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 36:50.0
61. 33 ΤΣΕΡΤΟΣ ΦΩΤΗΣ 1978 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 36:54.0
62. 579 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 37:07.0
63. 251 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 37:15.0
64. 250 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 37:24.0
65. 554 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1986 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 37:36.0
66. 125 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1968 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 37:44.0
67. 442 ΚΟΛΛΙΑΛΗΣ ΕΤΙΕΝ-ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 37:51.0
68. 494 ΤΣΙΑΒΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 38:06.0
69. 547 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1975 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 38:09.0
70. 398 ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1980 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 38:10.0
71. 616 ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 38:11.0
72. 615 ΠΕΤΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 38:33.0
73. 137 ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1986 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 38:53.0
74. 406 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1959 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 38:55.0
75. 320 ΠΑΝΤΑΙΛΕΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1981 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 38:59.0
76. 305 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39:03.0
77. 303 ΠΑΙΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39:11.0
78. 617 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 39:31.0
79. 45 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1985 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 39:53.0
80. 311 ΜΠΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 40:14.0
81. 543 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 1974 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 40:15.0
82. 126 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1977 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 40:25.0
83. 269 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 40:35.0
84. 435 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 40:36.0
85. 599 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:59.0
86. 388 ΒΡΟΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1983 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 41:13.0
87. 565 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 41:17.0
88. 291 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 42:05.0
89. 560 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΑΟ ΕΥΕΛΠΙΣ 42:46.0
90. 582 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ´Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 44:03.0
91. 614 VAN AAKEN PHILIPP 1979 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 44:25.0
92. 271 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 46:18.0
93. 618 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 47:48.0
Ημ/νία : 22/02/09

8.000μ Ανδρών Β Ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1 2 6 9
2. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 4 5 12
Ημ/νία : 22/02/09

8.000μ Ανδρών Β
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 55 ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26:19.0
2. 468 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 26:20.0
3. 354 ΣΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1987 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 26:41.0
4. 110 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 Α.Ε.Κ 26:43.0
5. 201 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27:01.0
6. 53 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 27:08.0
7. 186 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1989 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 27:10.0
8. 360 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 27:30.0
9. 42 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 27:34.0
10. 353 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 27:41.0
11. 571 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 27:58.0
12. 79 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 28:06.0
13. 91 ΖΑΝΕΒ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 1988 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28:07.0
14. 87 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 28:12.0
15. 566 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1988 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 28:13.0
16. 548 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 28:22.0
17. 455 ΛΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 28:23.0
18. 127 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 28:25.0
19. 335 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1987 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 28:39.0
20. 185 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1987 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 28:41.0
21. 13 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 29:06.0
22. 544 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 29:26.0
23. 307 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29:31.0
24. 157 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1988 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 29:31.1
25. 484 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 29:55.0
26. 445 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 30:17.0
27. 155 ΚΟΚΟΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 30:25.0
28. 374 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 30:59.0
29. 321 ΚΑΤΣΑΠΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1989 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31:05.0
30. 385 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31:30.0
31. 253 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 31:31.0
32. 129 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 33:22.0
33. 128 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 33:32.0
34. 528 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 33:40.0
35. 292 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 33:46.0
36. 11 ΕΒΡΟ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΚΛΕΙΤΙ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 33:53.0
37. 57 ΤΣΕΛΑΙ ΜΑΝΤΗ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 35:48.0
Ημ/νία : 22/02/09

3.000μ Παμπαίδων Α Ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 8 18 29
2. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5 11 17 33
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6 7 21 34
4. ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 1 4 31 36
5. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14 15 16 45
6. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 2 25 26 53
7. ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9 20 33 62
8. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 19 22 23 64
9. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10 27 29 66
10. ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12 24 30 66
11. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13 32 35 80
12. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 28 34 36 98
Ημ/νία : 22/02/09

3.000μ Παμπαίδων Α
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 366 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 9:37.0
2. 267 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9:41.0
3.* 328 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 9:45.0
4.* 451 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9:45.1
5.* 257 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9:53.0
6. 169 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:04.0
7.* 330 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 10:07.0
8. 356 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1995 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:09.0
9. 160 ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 10:09.1
10.* 69 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:09.2
11. 593 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 10:11.0
12.* 28 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:12.0
13. 75 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 10:13.0
14.* 27 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:13.1
15. 301 ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1995 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 10:14.0
16.* 258 ΑΡΑΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:15.0
17.* 344 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10:16.0
18.* 227 ΦΙΟΡΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:16.1
19. 176 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:17.0
20. 133 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10:18.0
21. 286 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ´80 10:20.0
22.* 71 ΡΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:20.1
23.* 318 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10:21.0
24. 144 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:21.1
25.* 480 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:23.0
26.* 370 ΝΤΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10:23.1
27.* 369 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10:24.0
28.* 371 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10:27.0
29.* 70 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:29.0
30.* 259 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:29.1
31.* 425 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:31.0
32.* 347 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10:31.1
33. 82 ΓΑΓΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:32.0
34. 407 ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 10:33.0
35. 263 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 10:33.1
36.* 29 ΑΜΠΝΤΕΛ ΑΑΛ ΧΟΣΑΜ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:35.0
37. 550 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1994 ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10:36.0
38. 589 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 10:36.1
39.* 423 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:36.2
40.* 424 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:37.0
41. 536 ΑΛΕΞΕΕΒ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10:37.1
42. 604 ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10:37.2
43. 535 ΑΛΕΞΕΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10:38.0
44. 299 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10:38.1
45. 534 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:40.0
46. 83 ΜΕΡΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1994 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10:42.0
47. 532 ΤΣΙΑΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 10:45.0
48. 610 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 10:46.0
49.* 316 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10:47.0
50. 510 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10:47.1
51.* 452 ΑΓΑΘΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10:48.0
52. 72 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:50.0
53. 563 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΙΧΑΡΔ 1994 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10:52.0
54.* 454 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10:53.0
55. 193 ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1995 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:53.1
56. 333 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:53.2
57. 357 ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:56.0
58.* 226 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:01.0
59. 608 ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 11:02.0
60. 359 ΜΠΟΣΛΗ ΡΑΙΑΝ-ΡΙΤΣΑΡΝΤ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 11:03.0
61.* 245 ΔΑΜΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11:04.0
62. 73 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11:04.1
63. 412 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 11:05.0
64. 300 ΣΤΑΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11:05.1
65. 177 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΑΡΗΣ 1995 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:06.0
66. 368 ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:07.0
67. 38 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11:08.0
68. 198 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11:08.1
69. 611 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1995 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:08.2
70. 74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11:10.0
71. 372 ΚΑΠΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1995 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:11.0
72. 218 ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11:13.0
73. 511 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11:13.1
74. 25 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:15.0
75. 278 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11:16.0
76.* 229 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:17.0
77. 26 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΚΛΑΥΔΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:17.1
78.* 317 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 11:17.2
79. 152 ΒΑΓΙΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11:17.3
80. 228 ΧΑΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:21.0
81.* 329 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1994 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 11:28.0
82. 194 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 1995 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11:28.1
83. 94 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:28.2
84. 506 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 11:33.0
85. 573 ΤΣΕΛΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11:34.0
86.* 479 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:36.0
87.* 348 ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11:36.1
88. 230 ΤΖΕΛΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ 1995 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:40.0
89.* 247 ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11:44.0
90. 199 ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11:44.1
91. 345 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11:45.0
92.* 482 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:48.0
93. 594 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 11:51.0
94.* 246 ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12:02.0
95. 207 ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12:06.0
96. 260 ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΤΙ ΠΑΠΑΡΗΣ ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 12:11.0
97. 587 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 12:37.0
98. 136 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13:00.0
99. 553 ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:10.0
Ημ/νία : 22/02/09

2.000μ Παγκορασίδων
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 1285 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6:58.0
2. 1278 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1994 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7:00.0
3. 1240 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 7:01.0
4.* 1013 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:04.0
5. 1085 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 7:09.0
6.* 877 ΑΡΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:09.1
7.* 953 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:09.2
8.* 921 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7:18.0
9. 1206 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7:20.0
10. 1245 ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΙΑ 1994 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 7:20.1
11.* 1157 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:21.0
12. 1033 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1995 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 7:21.1
13. 944 ΘΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7:22.0
14. 1023 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:26.0
15. 968 ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:26.1
16.* 970 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:27.0
17.* 1120 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7:28.0
18. 1187 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚ 1995 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 7:32.0
19. 1055 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 7:32.1
20.* 956 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:33.0
21. 885 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:34.0
22. 1061 ΜΑΛΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ 1994 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 7:34.1
23. 1227 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:35.0
24. 1233 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 7:36.0
25. 1049 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7:38.0
26.* 955 ΓΡΑΤΣΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:38.1
27. 1101 ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:38.2
28. 979 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1995 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 7:38.3
29. 989 ΤΖΑΝΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 7:38.4
30. 1282 ΡΕΒΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 1995 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7:39.0
31. 984 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ 1995 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7:40.0
32. 967 ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:42.0
33. 1002 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 7:43.0
34. 985 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1995 ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 7:44.0
35. 1249 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:45.0
36. 976 ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 7:45.1
37. 1076 ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 7:47.0
38.* 890 ΖΟΙΤΣΑ ΡΟΞΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7:48.0
39. 1246 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1994 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 7:49.0
40. 1078 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 "ΑΓΣ ""ΣΙΘΩΝ""" 7:51.0
41. 975 MOHAMED MANIL 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 7:51.1
42. 1105 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 1994 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 7:52.0
43. 1163 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7:53.0
44. 1208 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7:54.0
45. 1122 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1994 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 7:55.0
46. 943 ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7:57.0
47. 981 ΧΥΔΕΡΙΩΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1995 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7:58.0
48.* 1015 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:58.1
49. 1180 ΖΙΩΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7:59.0
50.* 1191 ΤΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 8:00.0
51.* 971 ΑΡΛΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:00.1
52.* 923 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8:01.0
53. 965 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 8:02.0
54. 1024 ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 8:04.0
55. 915 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 8:04.1
56. 1266 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1994 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8:05.0
57.* 1091 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 8:05.1
58.* 891 ΜΑΝΤΖΟΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8:05.2
59. 928 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 1994 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 8:06.0
60.* 1158 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8:08.0
61. 957 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:08.1
62. 1231 ΤΣΟΥΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 8:09.0
63.* 878 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8:11.0
64. 916 ΜΠΛΕΤΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 8:11.1
65. 1267 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ 1995 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8:12.0
66. 1277 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΑΝΑΣΤΑ 1995 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8:13.0
67. 855 ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ ΦΑΜΠΙΟΛΑ 1994 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 8:13.1
68.* 1159 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8:15.0
69. 958 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 8:17.0
70. 1156 ΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8:17.1
71. 1009 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 8:18.0
72. 1073 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 8:19.0
73. 961 ΤΣΑΟΥΣΑΙ ΑΟΥΡΕΛΑ 1994 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8:21.0
74.* 879 ΒΑΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 8:22.0
75. 1263 ΚΛΕΣΤΑ ΜΠΟΛΙΚΑ 1995 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8:22.1
76.* 1117 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8:22.2
77. 954 ΡΕΝΙΕΡΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:23.0
78. 1228 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 8:23.1
79. 1242 ΝΤΙΝΑΚΟΥ ΙΡΒΑΝΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 8:25.0
80. 932 ΤΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:26.0
81.* 1014 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 8:27.0
82.* 1092 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗ-ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝ ΜΙΧΑΕΛΑ 1995 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 8:27.1
83. 929 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 1995 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 8:30.0
84. 978 ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1995 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 8:31.0
85. 1232 ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 8:31.1
86. 1123 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8:31.2
87. 1136 ΚΑΤΣΙΡΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 8:32.0
88. 1126 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1994 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 8:33.0
89. 947 ΚΟΥΡΤΙ ΜΕΡΙΤΑ 1995 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 8:40.0
90.* 922 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8:41.0
91. 960 ΚΟΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 1995 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8:41.1
92. 986 ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 1995 ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 8:43.0
93.* 1121 ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8:43.1
94.* 1192 ΓΚΑΖΑΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 Π.Α.Ο.Κ. 8:44.0
95. 1164 ΠΟΘΗΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 8:44.1
96. 1173 ΓΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 8:44.2
97. 1175 ΑΧΛΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 8:44.3
98. 933 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:49.0
99. 1118 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1994 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8:53.0
100. 1060 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8:53.1
101. 1209 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8:55.0
102. 1279 ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΙΦΙΓΕ 1995 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8:55.1
103. 1012 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1994 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 8:56.0
104.* 1094 ΚΑΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ 1995 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 8:59.0
105.* 969 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1994 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:02.0
106. 1086 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9:02.1
107.* 1194 ΛΕΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 9:05.0
108. 1229 ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 9:06.0
109. 1168 ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 9:11.0
110. 901 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΑΦΝΗ 1995 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9:13.0
111. 988 ΤΖΑΝΕΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1994 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 9:23.0
112. 1093 ΚΟΤΣΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1995 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 9:45.0
113. 1125 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 1995 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 9:51.0
114. 880 ΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9:56.0
115.* 892 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:24.0
Ημ/νία : 22/02/09

Ομαδικό Παγκορασίδων Α
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3 8 9 20
2. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1 11 22 34
3 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 18 20 40
4. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5 17 19 41
5. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 14 24 42
6. ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 13 28 47
7. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7 21 26 53
8. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10 16 30 56
9. ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 15 23 27 65
10. Π.Α.Ο.Κ. 12 26 29 67
Ημ/νία : 22/02/09

6.000μ Γυναίκες Β
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 1271 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22:22.0
2. 991 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 22:42.0
3. 886 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 22:48.0
4. 866 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 22:58.0
5. 1005 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 Α.Ε.Κ 23:16.0
6. 1212 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 23:18.0
7. 1200 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1987 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23:18.1
8. 1190 ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΗ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 24:00.0
9. 1080 ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1987 ΒΕΡΓΙΝΑ 24:47.0
10. 1211 ΚΑΥΛΑΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΑ 1986 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 24:57.0
11. 1039 ΛΟΒΕΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:58.0
12. 1181 ΜΑΡΚΑΝΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ 1987 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 25:18.0
13. 1098 ΑΛΑΜΠΑΣΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1987 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 25:42.0
14. 881 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 1987 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 26:16.0
15. 1236 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΙΝΤΙΑ 1989 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26:19.0
16. 1147 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26:28.0
17. 966 ΚΑΦΦΕ ΣΤΕΛΛΑ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26:41.0
18. 1146 ΡΟΓΚΑΛΣΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΕΣΤΕΡ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26:42.0
19. 867 ΧΑΡΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 28:39.0
20. 1041 ΣΜΥΡΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 34:23.0
Ημ/νία : 22/02/09

3.000μ Κορασιδων Ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 2 6 7 15
2. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3 5 8 16
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4 1 0 13 27
4. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1 1 1 16 28
5. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9 1 2 19 40
6. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14 1 5 18 47
7. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 17 2 0 21 58
Ημ/νία : 22/02/09

3.000μ Κορασίδων
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1.* 851 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10:24.0
2.* 1217 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 10:27.0
3.* 873 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:28.0
4. 1006 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1992 Α.Ε.Κ 10:38.0
5.* 1154 ΜΙΧΑΙΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:47.0
6.* 874 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:48.0
7. 1291 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10:49.0
8. 1081 ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΒΕΡΓΙΝΑ 10:59.0
9.* 1215 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:01.0
10.* 1218 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:02.0
11.* 875 ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:08.0
12.* 1056 ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:13.0
13.* 1155 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:13.1
14. 951 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 11:17.0
15. 1216 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:20.0
16. 1124 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1992 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 11:21.0
17. 941 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11:22.0
18. 1252 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:25.0
19.* 852 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11:29.0
20. 1273 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥ 1992 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 11:30.0
21. 895 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 11:32.0
22. 876 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:34.0
23. 963 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 11:35.0
24. 1287 ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:36.0
25. 1130 ΜΑΡΓΑ ΚΑΙΤΗ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11:38.0
26. 1082 ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ 1992 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 11:43.0
27. 1000 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11:46.0
28. 1226 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:48.0
29. 1280 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1993 ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 11:49.0
30. 1162 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11:50.0
31. 1204 ΦΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:53.0
32. 1096 ΣΚΑΡΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1992 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 11:54.0
33. 1290 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 11:55.0
34. 1100 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 11:56.0
35. 1007 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ 1993 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:57.0
36. 1179 ΚΑΠΛΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11:59.0
37. 1042 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 11:59.1
38. 980 ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΣΑ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12:00.0
39. 952 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1992 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 12:03.0
40. 1131 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1993 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:04.0
41. 1237 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12:06.0
42. 911 ΣΤΑΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12:10.0
43. 1178 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12:10.1
44. 1161 ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12:11.0
45.* 1057 ΧΑΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12:18.0
46. 1248 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:19.0
47. 930 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12:19.1
48.* 1152 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:23.0
49. 949 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1993 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12:26.0
50.* 1114 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:29.0
51.* 1116 ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:30.0
52.* 1286 ΒΕΜΟΥ ΕΡΑΤΩ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12:35.0
53.* 887 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 12:37.0
54. 1247 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:38.0
55. 1153 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:39.0
56.* 1115 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:39.1
57. 926 ΝΑΝΗ ΣΕΜΙΝΑ 1992 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 12:41.0
58.* 1059 ΤΣΙΡΚΑ ΕΛΕΝΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12:41.1
59. 1034 ΚΟΛΛΗΓΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 12:43.0
60. 1257 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12:51.0
61. 927 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 12:55.0
62. 1205 ΖΙΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:55.1
63. 1253 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13:00.0
64. 1020 ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 1992 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13:02.0
65. 1207 ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΕΝΙΣΑ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13:04.0
66. 1001 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 13:09.0
67. 900 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1992 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13:22.0
68. 1284 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:23.0
69. 1195 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1993 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13:24.0
70. 931 ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 13:24.1
71. 1089 ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΟΝΑ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13:30.0
72. 945 ΜΠΟΥΖΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:49.0
73. 987 ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1993 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 13:50.0
74. 1272 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13:51.0
75. 919 ΚΑΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14:08.0
76. 1113 ΨΩΜΑ ΗΛΙΑΝΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:12.0
77. 1090 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:13.0
78. 1058 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:44.0
79. 1134 ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ 15:52.0
80.* 888 ΜΕΝΓΚΑ ΝΤΑΝΙΕΛΑ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16:33.0
81.* 889 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16:33.1
82. 942 ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ 1992 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 20:09.0
Ημ/νία : 22/02/09

4.000μ Παίδων
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 142 ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΡΑ 1992 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:49.0
2.* 171 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:53.0
3. 314 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12:54.0
4. 496 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΒΕΡΓΙΝΑ 12:56.0
5.* 172 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00.0
6. 85 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 13:06.0
7. 159 ΣΠΙΡΑ ΧΡΗΣΤΗ 1992 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 13:08.0
8.* 274 ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 13:11.0
9. 232 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1993 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 13:12.0
10. 147 ΒΑΝΓΚΕΛΙ ΦΩΤΗΣ 1992 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13:12.1
11.* 254 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:16.0
12. 433 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1992 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 13:19.0
13. 377 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13:20.0
14. 80 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13:21.0
15.* 148 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13:23.0
16.* 256 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:24.0
17.* 421 ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Δ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13:25.0
18. 282 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 13:26.0
19. 570 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13:27.0
20. 181 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13:29.0
21.* 20 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:31.0
22. 206 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13:34.0
23.* 173 ΜΑΡΤΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:36.0
24. 113 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ 13:36.1
25.* 326 ΜΕΤΑ ΝΤΕΝΙΣ 1992 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13:36.2
26. 365 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ 13:43.0
27. 77 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡ 1993 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13:44.0
28. 224 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:44.1
29.* 474 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13:45.0
30.* 325 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13:46.0
31.* 35 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13:46.1
32. 646 ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1993 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13:48.0
33. 336 ΓΟΓΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1992 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 13:49.0
34. 76 ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13:51.0
35. 197 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13:52.0
36. 114 ΛΕΝΑ ΚΛΕΙΝΤΙ 1992 Α.Ε.Κ 13:54.0
37. 533 ΝΤΑΟΥΤΑΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝ 1993 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:54.1
38. 361 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:55.0
39. 491 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 13:55.1
40.* 476 ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13:57.0
41. 490 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1992 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 13:58.0
42. 530 ΣΑΛΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 13:59.0
43. 283 ΓΚΙΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 14:01.0
44.* 21 ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:02.0
45. 298 ΛΟΥΛΟ ΣΩΚΡΑΤ 1993 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 14:03.0
46. 139 ΦΩΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1993 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:03.1
47.* 150 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14:06.0
48.* 275 ΖΥΦΗ ΑΝΤΡΕΑ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 14:08.0
49. 312 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 14:09.0
50. 174 ΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:10.0
51. 322 ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14:12.0
52.* 36 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 14:13.0
53.* 149 ΠΕΜΠΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14:14.0
54. 549 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14:18.0
54. 527 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 14:18.0
56. 143 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:19.0
56. 417 ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 1993 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 14:19.0
58. 363 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1992 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:19.2
59.* 475 ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:21.0
60. 559 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 14:23.0
61. 61 ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 1992 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 14:24.0
62. 488 ΛΑΜΠΑΝΑΡ ΦΩΚΙΩΝ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14:25.0
63. 581 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 14:26.0
64. 519 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:29.0
65.* 191 ΜΕΜΕΤ ΛΟΥΛΤΖΙΜ 1993 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14:30.0
66. 498 ΝΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:31.0
67. 131 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14:32.0
68. 343 ΑΚΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14:32.1
69. 508 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 14:40.0
70. 531 ΦΑΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 14:42.0
71.* 420 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14:43.0
72.* 277 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 14:44.0
73. 62 ΤΟΜΟΡΙ ΣΩΤΗΡ 1993 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 14:45.0
74.* 255 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 14:46.0
75. 408 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 14:46.1
76. 478 ΜΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:48.0
77. 449 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 14:48.1
78. 382 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΙΣ 14:49.0
79. 315 ΛΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14:49.1
80.* 190 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14:54.0
81.* 214 ΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:54.1
82. 93 ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:57.0
83.* 23 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:58.0
84. 477 ΛΟΥΣΤΣ ΠΑΤΡΙΚ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15:00.0
85.* 2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1993 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 15:09.0
86.* 1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 15:21.0
87. 313 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 15:25.0
88. 437 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 15:28.0
89. 276 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 15:28.1
90.* 216 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1992 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:29.0
91. 120 ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15:34.0
92. 225 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 15:45.0
93. 606 ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΡΗΣ 1992 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:54.0
94.* 215 ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:08.0
95. 355 ΣΙΩΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:09.0
96.* 189 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 16:12.0
97.* 3 ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 16:16.0
98.* 419 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 16:21.0
99.* 37 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 16:25.0
100.* 327 ΣΟΥΛΑ ΑΡΑΝΙΤ 1993 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 16:46.0
101. 545 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΩΜΑΣ 1993 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 18:18.0
102. 575 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 "ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ""Ο ΕΡΧΙ" 18:28.0
103. 242 ΔΑΜΙΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 18:28.1
104. 574 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 "ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ""Ο ΕΡΧΙ" 20:34.0
Ημ/νία : 22/02/09

4.000μ Παίδων Ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1 2 9 12
2. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4 6 24 34
3. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5 16 19 40
4. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3 17 23 43
4. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11 14 20 45
6. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8 15 27 50
7. ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 10 12 36 58
8. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7 22 34 63
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13 18 35 66
10. ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 21 25 32 78
11. ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 26 30 31 87
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 28 29 33 90
Ημ/νία : 22/02/09

6.000μ εφηβων ομαδικό
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3 5 7 15
2. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 2 12 15
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4 6 8 18
4. ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9 10 11 30
Ημ/νία : 22/02/09

6.000μ Εφηβων
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 402 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 19:03.0
2. 141 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:03.1
3. 471 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19:11.0
4. 239 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 19:29.0
5. 446 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΤΖΕΙΜΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19:34.0
6. 472 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19:36.0
7. 221 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 19:40.0
8. 130 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 19:45.0
9. 469 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 19:45.1
10. 403 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 19:45.2
11. 18 ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19:58.0
12. 222 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 20:06.0
13. 418 ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 20:17.0
14. 605 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20:18.0
15. 19 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:24.0
16. 220 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 20:32.0
17. 331 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:36.0
18. 163 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 20:39.0
19. 308 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20:44.0
20. 167 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 20:45.0
21. 15 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:46.0
22. 187 ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΙΟΣ 1991 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20:47.0
23. 67 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20:47.1
24. 340 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 20:57.0
25. 364 ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΧΜΕΤ 1991 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 20:59.0
26. 470 ΚΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 21:06.0
27. 58 ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21:09.0
28. 223 ΓΚΙΑΤΑ ΦΑΤΙΟΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 21:14.0
29. 205 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21:16.0
30. 212 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 21:24.0
31. 34 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21:25.0
32. 59 ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21:33.0
33. 529 ΦΙΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 21:36.0
34. 16 ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21:37.0
35. 265 ΤΕΡΕΖΙΟΥ ΕΝΤΙΣΟΝ 1990 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 21:53.0
36. 384 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 22:01.0
37. 203 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22:03.0
38. 272 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΦΙΛΙΠ 1990 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 22:07.0
39. 204 ΝΤΟΥΡΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22:09.0
40. 456 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22:16.0
41. 273 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 22:29.0
42. 447 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 22:37.0
43. 281 ΠΕΤΡΙΝΟΛΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 23:25.0
44. 568 ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΕΡΜΙΟΝΙ 23:40.0
45. 358 ΜΠΟΣΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΑΝ 1991 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 23:52.0
46. 473 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24:13.0
47. 386 ΜΟΡΓΚΟΥΛ ΖΙΥΑ 1990 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24:54.0
48. 409 ΤΕΣΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1991 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 24:55.0
49. 415 ΠΑΝΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1990 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 25:26.0
50. 664 ΛΑΜΠΑΝΑΡ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1991 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 26:20.0
51. 410 ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 27:32.0
Ημ/νία : 22/02/09

4.000μ Νεανιδων
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 1283 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 14:27.0
2. 950 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1991 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 14:32.0
3. 918 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14:48.0
4. 893 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 14:53.0
5. 1104 ΤΖΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 14:57.0
6. 1281 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 15:00.0
7.* 870 ΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:02.0
8. 1213 ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1990 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 15:06.0
9. 894 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 15:12.0
10. 1099 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΝΙΚΗ 1990 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 15:16.0
11. 1018 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:20.0
12. 1043 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:53.0
13. 1025 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1990 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 16:09.0
14. 1129 ΤΡΟΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ 1991 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 16:15.0
15. 1065 ΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1990 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:17.0
16. 1176 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 16:37.0
17. 1160 ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 16:39.0
18. 1138 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1990 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 16:53.0
19. 1111 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1990 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:01.0
20. 1221 ΔΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:41.0
21. 854 ΠΕΣΗ ΚΑΛΥΨΩ 1991 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 17:50.0
22. 1148 ΓΚΟΓΚΟΥΣ ΛΙΛΙΑ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18:12.0
23.* 872 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18:12.1
24. 925 ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 18:50.0
25.* 871 ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 19:30.0
26. 1133 ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 19:37.0
Ημ/νία : 22/02/09

ομαδικο 4000μ Νεανίδων
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ 1ος 2ος 3ος ΣΥΝΟΛΟ
1. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7 23 25 55
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Συνέντευξη με τον Ελληνοαμερικανό υπερμαραθωνοδρόμο και πρεσβευτή του Navarino Challenge, Κωνσταντίνο Καρνάζη στο Runningnews.gr Επίδοση κάτω από 3 ώρες σε Μαραθώνιο. Αξίζει τον κόπο?

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Ο λευκός άνδρας σε εκείνη την εικόνα Τρέξε τώρα που ΜΠΟΡΕΙΣ
Τι προσφέρουν οι μπανάνες στην υγεία σας: Οφέλη αλλά και… κίνδυνοι Τα εντυπωσιακά οφέλη των βοτάνων
FitnessPulse

New Balance
Garmin FR family
Brooks
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.
01 Νοέ 18
Mizuno Wave Rider 22 - Dynamism is in the detail
To Wave Rider 22, το παπούτσι-σύμβολο της Mizuno, συνδυάζει αρμονικά την δυναμική απορρόφηση κραδασμών με τη σταθερότητα που χρειάζεται κάθε δρομέας. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το Wave Rider 22 τέλεια επιλογή για ουδέτερους δρομείς μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.
25 Οκτ 18
ERGO Marathon Expo - Πέμπτη 8 έως Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου
Μη χάσετε την Έκθεση του Αυθεντικού Μαραθωνίου! Γίνετε μέρος της παγκόσμιας γιορτής του αθλητισμού και γνωρίστε πρώτοι όλες τις νέες τάσεις στο χώρο του αθλητισμού, του fitness και του wellness
17 Οκτ 18
Γνωρίστε το Garmin® Instinct®: ένα ρολόι με GPS κατασκευασμένο να αντέχει στην ύπαιθρο
Σας παρουσιάζουμε το Instinct, ένα ανθεκτικό ρολόι για την ύπαιθρο με την υποστήριξη δορυφόρων GPS, GLONASS και GALILEO, ενσωματωμένη πυξίδα τριών αξόνων, βαρομετρικό αλτίμετρο


©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse