Marathon EXPO
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Ioannina Lake Run

Poikilo Nigth Trail

Marathon Half Marathon

X-treme Stores
12 Ιουν 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Gala αποστάσεων - ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας

Gala αποστάσεων - ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας



LIVE VIDEO STREAMING


δείτε εδώ : https://youtu.be/QHwaYgcK4Ho

---

1200μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:54.60
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:56.04
3 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:58.95
4 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2009 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:03.10
5 ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:03.52
6 ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 4:04.72
7 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ" 4:04.87
8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4:14.63
9 ΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:17.99
10 ΠΑΠΑΙ ΡΕΓΓΙΝΑ 2008 ΓΑΣ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:19.75
11 ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:20.94
12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 4:23.33
13 ΜΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:24.48
14 ΣΤΙΓΓΑ ΜΑΓΙΑ 2009 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:28.74
15 ΣΤΙΓΓΑ ΛΟΥΑΝΑ 2008 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:29.83
16 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:32.56
17 ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:40.33
18 ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:44.88
19 ΔΡΙΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 2009 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:50.05
20 ΣΟΡΤΣΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ 2008 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:53.10
21 ΚΕΝΝΕΝΤΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2007 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:59.07
ΖΑΦΕΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ DNF

1200μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:22.87
2 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:28.38
3 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:33.08
4 ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3:34.65
5 ΜΑΓΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ" 3:36.67
6 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2008 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 3:36.90
7 ΠΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2007 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:39.83
8 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2008 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3:41.55
9 ΣΤΡΑΙΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3:41.79
10 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3:47.37
11 ΤΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ 3:55.50
12 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2007 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:06.83
13 ΤΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:25.01

2000μ. ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 6:39.83
2 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1996 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6:47.89
3 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6:58.74
4 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:14.53
5 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΤΦΑ 7:16.08
6 ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 Γ.Σ.Β." Η ΝΙΚΗ" 7:31.65
7 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Γ.Σ.Β." Η ΝΙΚΗ" 7:37.92

2000μ. ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Α.Ο.Π.Φ. 5:44.72
2 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6:09.55
3 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ 6:19.55
4 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6:45.10
5 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 7:02.90
6 ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ 7:05.51
7 ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 7:16.30
ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ 1997 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ DNF

800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 2007 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:14.14
2 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ" 2:17.04
3 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:17.61
4 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 2:21.36
5 ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:27.41
6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΖΩΗ 2005 ΑΣ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ 2:32.37
7 ΤΣΙΚΟΥ ΞΑΝΘΗ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:35.13
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:35.30
9 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:36.62
10 ΡΟΥΣΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 2:37.99
11 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:39.01
12 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:39.93

800μ. ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:52.16
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 Γ.Σ Π 1:53.03
3 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:56.19
4 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:58.54
5 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ 2:00.18
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2003 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 2:00.33
7 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 2:01.56
8 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ" 2:03.01
9 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:04.05
10 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:04.36
11 ΛΛΑΠΟΥΣΙ ΦΑΜΠΙΟ 2002 Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:05.57
12 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:06.32
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:08.24
14 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2:08.79
15 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 2:19.16
16 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:19.21
17 ΤΣΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:21.05
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2002 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ DNF

1500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1996 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4:43.31
2 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:48.94
3 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:49.36
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 5:13.21
5 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΥΔΡΙΑ 5:14.09
6 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5:14.48
7 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ.Σ.Β. " Η ΝΙΚΗ" 5:16.41
8 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5:38.05
9 ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 Γ Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5:46.89
10 ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6:00.65

1500μ. ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 3:50.17
2 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 3:57.95
3 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:58.38
4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:58.85
5 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2001 Γ.Σ. ΛΑΜΙΑΣ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ" 4:03.32
6 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4:05.90
7 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:06.66
8 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 4:08.27
9 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:12.80
10 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4:16.37
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4:20.89
12 ΡΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 4:22.44
13 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:22.60
14 ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4:27.95
15 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1995 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:39.26
16 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:40.09
17 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 4:40.49
18 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:41.13
19 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:41.72
20 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4:42.62
21 ΚΟΥΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:57.59
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ DNF
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Α.Ο.Π.Φ. DNF

3000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 9:29.18
2 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 9:36.70
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9.39.87
4 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.41.04
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10.42.52
6 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.44.16
7 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 10.58.26
8 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11:06.40
9 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 Γ.Σ.Β." Η ΝΙΚΗ" 11.13.20
10 ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 11.45.89
ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ DNF
ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ - ΡΙΑ 1997 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ DNF

3000μ. ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1999 Α.Ο.Π.Φ. 8:47.71
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:53.16
3 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 Α Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8.55.31
4 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 8.59.26
5 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9:01.28
6 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 9.02.74
7 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9:14.01
8 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:02.90
9 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 Γ Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10.08.57
10 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.15.54
11 ΠΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10:35.16
12 ΣΑΛΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.37.22
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ DNF

5000μ. ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 15:23.28
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15:28.34
3 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15:44.84
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15:45.94
5 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:08.36
6 ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 16:10.37
7 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1992 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 16:39.90
8 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2003 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 17:01.83
9 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:08.58
10 ΠΑΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 17:24.50
11 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 Α Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:35.00
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 Γ Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 19:02.70
13 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Α Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21:01.19
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ DNF
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1986 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNF
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ DNF
ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ DNF

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Γιατί κάνουμε πεζοπορία : Ένα βραβευμένο ντοκιμαντέρ του 2020 «Τι θα πάθεις αν ...Tρέχεις κάθε μέρα για 30 μέρες»

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Καμιά ελπίδα… βουλευτής χαρακτηρίζει τους αγώνες δρόμου «ψεκδηλώσεις» και «αντικοινωνική συμπεριφορά» «Πάρτε ένα διάδρομο στο σπίτι σας να κάνετε μόνοι σας τρέξιμο να μην σας βλέπουν και τα αδιάκριτα βλέμματα»
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου - αφιέρωμα. Ποιοι θα είναι οι πρωταγωνιστές στα 5000 και 1500 μέτρα; Υπερήφανοι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι, νικήσατε!
Nutrition News

Rundome.gr

SUUNTO 5 PEAK

Thessaloniki Night Half Marathon

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
11 Ιουν 22
ΟΠΑΠ MARATHON expo 2022 - Εκεί όπου αθλητισμός και πολιτισμός τέμνονται δημιουργικά
Η ΟΠΑΠ MARATHON expo, η μεγαλύτερη εμπορική έκθεση αθλητικών ειδών και εξοπλισμού στην Ελλάδα, θα πραγματοποιηθεί για άλλη μία χρονιά στο εκθεσιακό κέντρο Κλειστό Π. Φαλήρου (πρώην TAE KWON DO) από τις 9 έως και τις 12 Νοεμβρίου 2022.
25 Μαϊ 22
Το Run σου γίνεται πλέον Aκόμη Γρηγορότερο με το Νέο Δρομικό Παπούτσι της Under Armour HOVR™ MACHINA 3!
Η Under Armour μας εκπλήσσει ευχάριστα για ακόμη μια φορά δημιουργώντας ένα νέο και τεχνολογικά εξελιγμένο Running παπούτσι το οποίο θα ικανοποιήσει πλήρως και τους πιο απαιτητικούς λάτρεις του τρεξίματος.
20 Απρ 22
Η άσκηση στο επόμενο επίπεδο με το νέο myathlete hub
Η φετινή άνοιξη είναι ακόμα πιο ανθηρή για τους λάτρεις της άσκησης, αλλά και όλους εκείνους που προσεγγίζουν την ευεξία και την καλή υγεία μέσω της γυμναστικής και της σωστής διατροφής. Το myathleteάνοιξε ξανά τις πόρτες του στο νέο δικό του χώρο και τα σχόλια όσων έσπευσαν ήδη να το επισκεφτούν, είναι διθυραμβικά!
13 Απρ 22
HUAWEI WATCH GT Runner: Το απόλυτο smartwatch που ικανοποιεί και τον πιο απαιτητικό δρομέα
Η HUAWEI κάνει εντυπωσιακό ντεμπούτο στον χώρο των smartwatches, παρουσιάζοντας το εμβληματικό HUAWEI GT Runner, ανοίγοντας νέους ορίζοντες στην απόδοση των δρομέων.


©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse