Marathon EXPO
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Ioannina Lake Run

Poikilo Nigth Trail

Marathon Half Marathon

X-treme Stores
17 Ιουν 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Running Under The Moon 2002

Running Under The Moon 2022


Λευκωσία Κύπρος Παρασκευή 17 Ιουνίου


* τα αποτελέσματα και εδώ, με κατηγορίες κλπ


10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


Place Bib# Name Team Gender Age Finish
1 1084 Shcheblykin Vladimir M 33 00:34:29.33
2 1301 Protopapas Christoforos M 34 00:36:01.31
3 1315 Christodoulou Kyriakos M 32 00:36:06.92
4 1149 Amtzopoulos Kwstas M 29 00:36:47.18
5 1382 Nicolaou Savvas M 34 00:37:15.05
6 1291 Fattas Giorgos M 36 00:37:49.59
7 1013 Sosa Oscar M 50 00:38:44.05
8 1059 Papathanasiou Apostolos M 38 00:38:44.05
9 1292 Symeonides Pavlos M 42 00:39:25.50
10 1228 Service Stuart M 35 00:40:11.97
11 1147 Tokalos Andreas M 47 00:40:16.70
12 1242 Pittaki Andreas M 37 00:40:24.56
13 1063 Hadjipavlis Loizos M 19 00:40:38.08
14 1196 Antoneskou Alexandros M 25 00:40:42.95
15 1025 Cakir Arif M 42 00:40:46.98
16 1338 Andreas Apostolou M 35 00:40:48.62
17 1227 Cani Dusan M 40 00:40:49.71
18 1311 Mama Leandros M 52 00:41:07.37
19 1195 Ioannou Johnny M 52 00:41:11.05
20 1159 Sardovskiy Anatoly M 39 00:41:20.07
21 1160 Korshikov Sergei M 36 00:41:20.80
22 1074 Charalambous Giannis M 28 00:41:20.86
23 1198 Miltiadou Renos M 34 00:41:22.44
24 1215 Abbasoglu Ismet M 34 00:42:09.27
25 1021 Palantzis Polys M 42 00:42:09.53
26 1062 Iona Paris M 36 00:42:11.58
27 1337 Constantinos Komodromos M 30 00:42:23.90
28 1271 Tsianakka Louiza F 47 00:42:43.78
29 1049 Patinios Kostas M 50 00:42:46.56
30 1260 Tachmazidis Charalampos M 46 00:42:55.23
31 1035 Panayiotou Savvas M 34 00:43:10.42
32 1341 Pavlou Iliofotos M 34 00:43:20.04
33 1170 Loizou Louis M 38 00:43:30.41
34 1299 Pantou Korina F 29 00:43:41.40
35 1047 El Kebbe Mohamad Omar M 25 00:44:02.34
36 1144 Radev Miroslav M 40 00:44:16.33
37 1355 Petrou Andreas M 31 00:44:33.55
38 1375 Devrim Mine F 26 00:44:34.69
39 1310 Spanou Andri F 34 00:44:43.40
40 1060 Mougis Demetris M 51 00:44:43.60
41 1103 Toumazis George M 35 00:44:44.63
42 1184 Rousi Marios M 31 00:44:45.98
43 1223 Suhajda Zdenko M 51 00:44:47.40
44 1174 Kallis Michalis M 42 00:44:59.88
45 1154 Nesinov Daniil M 28 00:45:01.04
46 1128 Nikolaou Charalampos M 42 00:45:09.45
47 1172 Mcmurray Ben M 35 00:45:13.67
48 1251 Kythreotis Loucas M 44 00:45:18.86
49 1051 Tsokkou Ioanna F 34 00:45:24.42
50 1034 Georgiou Mbaks M 46 00:45:28.99
51 1243 Spyrou Neofyta F 38 00:45:37.96
52 1376 Evangelou Afxentis M 44 00:45:38.13
53 1165 Valint Viktoria F 32 00:45:38.29
54 1296 Karayiannis George M 32 00:45:38.49
55 1058 Konstantinidis Michael M 52 00:45:39.06
56 1039 Arvanitides Pavlos M 38 00:45:41.52
57 1194 Michailidis Christos M 44 00:45:41.98
58 1192 Michael Kiriakos M 29 00:46:05.59
59 1155 Eleftheriou Andreas M 43 00:46:09.47
60 1308 Beκas Giorgios M 49 00:46:17.24
61 1185 Efthimiou Michalis M 33 00:46:17.66
62 1019 Zembylas Demetris M 31 00:46:39.36
63 1152 Pavlou Demis M 41 00:46:40.07
64 1336 Papadavid Dimos M 41 00:46:49.50
65 1140 Tilemachou Andreas M 35 00:46:49.76
66 1024 Kozlov Pavel M 43 00:46:53.45
67 1057 Polyakov Andrey M 38 00:46:53.60
68 1332 Kyprianou Pandelis M 51 00:47:12.78
69 1303 Stavrou George M 34 00:47:15.25
70 1104 Efthymiou Ioannis M 38 00:47:16.80
71 1212 Atakan Osman M 50 00:47:21.47
72 1110 Stylianou Andreas M 25 00:47:28.96
73 1138 Zevedeou Apostolos M 43 00:47:29.25
74 1378 Vryonides Frixos M 33 00:47:29.70
75 1031 Kalogeris Themis M 49 00:47:36.28
76 1377 Lontou Christos M 24 00:47:40.34
77 1075 Charalambous Charalambos M 57 00:47:40.74
78 1056 Dosis Aristotelis M 46 00:48:01.80
79 1105 Ttelias Christos M 48 00:48:16.98
80 1177 Panayi Stelios M 46 00:48:19.30
81 1113 Karagiannides Kyriakos M 39 00:48:19.53
82 1268 Vlamis Panos M 43 00:48:23.16
83 1373 Nunez Maximiliano M 35 00:48:26.49
84 1255 Berkut Salahi M 35 00:48:30.07
85 1220 Tikhonov Nikita M 39 00:48:32.48
86 1374 Sokratous Sokratis M 55 00:48:34.80
87 1001 Shumate Adam M 22 00:48:39.99
88 1384 Tsiantiri Andreas M 0 00:48:40.27
89 1117 Tzoulios Christodoulos M 52 00:49:00.28
90 1164 Georgalla Costantina F 28 00:49:04.49
91 1284 Philotheou Nicolas M 47 00:49:07.30
92 1333 Antoniou Andreas M 0 00:49:07.30
93 1307 Zisoulis Christos M 41 00:49:08.07
94 1335 Protopapas Panayiotis M 34 00:49:09.04
95 1316 Kafasis Lambros M 29 00:49:26.06
96 1230 Mylonas Stephanos M 36 00:49:31.86
97 1127 Eliophotou Chara F 22 00:49:35.18
98 1125 Antoniou Nicholas M 22 00:49:37.08
99 1002 Michael Paris M 52 00:49:42.42
100 1146 Makridou Iphigenia F 44 00:49:47.25
101 1011 Achilleos Pieris M 35 00:49:52.88
102 1241 Kounnas Konstantinos M 23 00:49:54.45
103 1191 Korai Natalia F 28 00:49:54.71
104 1240 Stylianou Christos M 28 00:49:55.05
105 1150 Masalskikh Svetlana F 32 00:49:57.81
106 1156 Meli Giannis M 28 00:50:00.51
107 1225 Boyd Nicholas M 27 00:50:16.45
108 1167 Jackson Mark M 59 00:50:22.29
109 1188 Mylona George M 40 00:50:24.47
110 1189 Kyriakides Stavros M 49 00:50:25.25
111 1094 Papanikolaou Anastasia F 37 00:50:27.55
112 1304 Theocharrous Theocharris M 39 00:50:35.58
113 1347 Matsis Alkis M 0 00:50:38.65
114 1134 Panagi Andriani F 23 00:50:44.83
115 1239 Christoforou Costas M 44 00:50:45.46
116 1390 Mat Kinton M 0 00:50:53.13
117 1213 Elmas Kemal M 40 00:50:58.03
118 1264 Zani Andreas M 37 00:51:23.66
119 1361 Kourouyiannis Lefteris M 32 00:51:23.97
120 1283 Hadjicharalambous Elena F 25 00:51:31.64
121 1080 Papaeftychiou Christodoulos M 43 00:51:32.09
122 1131 Heracleous Hercules M 43 00:51:32.37
123 1363 Dolmatov Artem M 40 00:51:42.32
124 1314 Constantinides Andreas M 47 00:51:43.86
125 1387 Marianna Vasiliadou F 45 00:51:55.58
126 1287 Pitsillos Nikolas M 28 00:52:04.01
127 1201 Hughes Tim M 47 00:52:07.90
128 1350 Charalambous Elias M 0 00:52:08.68
129 1216 Yeshilada Cemil M 42 00:52:09.43
130 1081 Xeni Xenis M 44 00:52:15.60
131 1200 Stennard Carolyn F 47 00:52:15.79
132 1100 Loiza Elissa F 52 00:52:21.77
133 1037 Tengeris Panos M 43 00:52:22.81
134 1129 Christofides Christos M 47 00:52:30.82
135 1151 Krasnov Dmitrii M 27 00:52:34.04
136 1082 Papamichael Gabriella F 26 00:52:37.07
137 1261 Siamptanis Demetris M 34 00:52:54.45
138 1083 Sofroniou Demoulla F 34 00:52:56.53
139 1093 Lamprecht Martin M 42 00:52:58.03
140 1305 Savva Eleni F 47 00:53:03.53
141 1077 Pattihis Savvas M 53 00:53:04.08
142 1003 Petrou Maria F 40 00:53:19.23
143 1309 Hadjiyiannis Kyriacos M 41 00:53:19.52
144 1360 Kivittis Constantinos M 31 00:53:19.89
145 1162 Tanteles Flouris M 38 00:53:24.93
146 1009 Zeniou George M 53 00:53:26.69
147 1320 Hadjidemetriou Demetris M 65 00:53:36.98
148 1048 Savva Pavlos M 41 00:53:46.94
149 1041 Hadjipanayi Christakis M 51 00:53:49.39
150 1298 Hadjipanagi Drvaric Stella F 35 00:53:53.77
151 1029 Vourani Electra F 44 00:54:00.40
152 1222 Athanasiou George M 41 00:54:05.94
153 1028 Panayides Marios M 44 00:54:07.05
154 1126 Constantinou Marilena F 37 00:54:15.03
155 1070 Papadopoulos Chris M 44 00:54:18.53
156 1364 Lawrence Aron M 38 00:54:29.36
157 1329 Collins Kirty F 0 00:54:32.87
158 1348 Herrera Gustavo M 0 00:54:39.45
159 1352 Sergiou Andreas M 39 00:54:46.08
160 1022 Stephanidou Chris F 48 00:54:46.28
161 1326 Hadjivasiliou Thomas M 31 00:54:46.28
162 1371 Andreou Neoklis M 25 00:54:48.23
163 1012 Eracleous Charis M 35 00:54:49.01
164 1297 Pericleous Pericles M 43 00:54:49.27
165 1367 Zottis Evripides M 34 00:54:49.33
166 1365 Michail Michalis M 26 00:54:49.60
167 1085 Michaelides Paul M 43 00:54:55.14
168 1302 Christodoulou Kostas M 53 00:54:55.66
169 1137 Tsitsekkos Yiannos M 57 00:55:01.52
170 1018 Stavrou Andros M 50 00:55:07.52
171 1256 Michael Antreas M 31 00:55:27.26
172 1111 Saltykov Evgenii M 29 00:55:28.10
173 1247 Oratis Philippos M 40 00:55:31.78
174 1346 Potamitis Chistoforos M 0 00:55:36.92
175 1109 Orekhov Nikolai M 40 00:55:39.74
176 1266 Charalambous Christos M 48 00:55:47.25
177 1358 Ryabova Oksana F 36 00:55:49.78
178 1072 Stratis Christos M 50 00:55:55.42
179 1066 Zevlaris Demetris M 49 00:55:55.58
180 1289 Makkoulas George M 38 00:55:55.92
181 1330 Gioka Anna F 44 00:55:56.19
182 1086 Marangos Leonidas M 48 00:55:58.91
183 1322 Zacharia Zacharias M 46 00:55:59.25
184 1169 Archontous Maria F 46 00:56:01.70
185 1205 Yigitturk Asaf M 22 00:56:01.90
186 1366 Papaefstathiou Christos M 41 00:56:03.53
187 1236 Vessiaris George M 41 00:56:07.97
188 1368 Michaelidou Lia F 52 00:56:08.12
189 1221 Athanasiou Thanasis M 44 00:56:18.30
190 1052 Swissa Shay M 36 00:56:24.14
191 1379 Alexandrakis Soteris M 0 00:56:25.67
192 1321 Aristodimou Aristos M 45 00:56:27.36
193 1114 Iakovides Iakovos M 35 00:56:29.94
194 1265 Zacharia Vaso F 48 00:56:31.15
195 1267 Vasiliou Demos M 52 00:56:31.20
196 1030 Spanoudis Charilaos M 25 00:56:33.92
197 1180 Orlov Andrei M 33 00:56:34.59
198 1173 Zotov Dmitry M 34 00:56:34.84
199 1288 Constantinou Michalis M 28 00:56:36.19
200 1357 Kareklas Anestis M 0 00:56:44.07
201 1106 Argyrou Vassos M 43 00:56:58.85
202 1176 Andreou Efi F 46 00:57:00.38
203 1300 Papettas Kyriacos M 54 00:57:08.76
204 1207 Fabo Pavol M 27 00:57:10.96
205 1016 Pinar Alper M 42 00:57:17.91
206 1053 Savva Demetris M 35 00:57:19.17
207 1389 Marios Hadjipetri M 44 00:57:21.52
208 1219 Cevora Martin M 32 00:57:23.24
209 1071 Michael Demos M 32 00:57:23.69
210 1112 Koval Olena F 43 00:57:26.84
211 1275 Loizidou Elpida F 58 00:57:42.91
212 1254 Nikolettis Kyriakos M 47 00:57:52.94
213 1331 Georgiou Vicky F 45 00:58:00.35
214 1121 Gerousis Mike M 40 00:58:00.77
215 1229 Gildner Leigh Anna F 27 00:58:04.15
216 1166 Constantinou Athena F 25 00:58:19.81
217 1076 Nicolaou Tasos M 55 00:58:20.76
218 1054 Georghiades Polis M 54 00:58:21.35
219 1026 Ardali Osman M 42 00:58:22.07
220 1217 Vudali Ali M 39 00:58:24.02
221 1199 Hughes George M 20 00:58:33.10
222 1095 Porfyridis Ilias M 46 00:58:34.61
223 1193 Stylianou Lazaros M 64 00:58:38.95
224 1272 Georgiou Christos M 38 00:58:40.93
225 1032 Exadaktylos George M 29 00:58:48.57
226 1210 Kadri Tarik M 41 00:58:52.96
227 1209 Kayral Ali M 41 00:58:53.56
228 1211 Tansever Timucin M 26 00:58:54.43
229 1318 Savvides Tefkros M 29 00:58:56.52
230 1050 Erotokritou Kleanthis M 33 00:58:59.91
231 1143 Pavlova Milena F 32 00:59:25.94
232 1092 Myrali Lia F 50 00:59:32.98
233 1102 Tsangaris Giorgos M 36 00:59:37.81
234 1245 Xenophontos Antonis M 42 00:59:41.79
235 1285 Roskamp Eric M 48 00:59:46.53
236 1232 Liasides George M 59 00:59:50.52
237 1252 Evripidou Valentinos M 35 00:59:54.74
238 1253 Christoforou Stefanos M 31 00:59:55.01
239 1270 Komarova Tatiana F 42 00:59:56.24
240 1269 Constantinou Kyriacos M 42 00:59:57.21
241 1055 Loizou Constantinos M 28 00:59:58.08
242 1249 Vasou Demos M 49 00:59:59.89
243 1248 Pepis Andreas M 45 01:00:00.15
244 1369 Vanna Natasa F 38 01:00:13.41
245 1342 Fili Savvas M 25 01:00:14.34
246 1339 Hadjioannou Constantinos M 45 01:00:14.93
247 1340 Papageorgiou Charalambos M 35 01:00:14.93
248 1351 Charalambous Panayiotis M 0 01:00:58.87
249 1153 Kleovoulou Kwnstantinos M 31 01:01:10.24
250 1068 Chrysostomou Constantinos M 33 01:01:23.32
251 1383 Mustafa Haroun M 60 01:01:29.42
252 1246 Smith Sophie F 30 01:01:29.68
253 1244 Wright Abigail F 29 01:01:29.68
254 1386 Stalo Artemiou F 46 01:01:32.58
255 1006 Kodjapashis Christos M 45 01:01:32.80
256 1354 Stavrou Agathoklis M 29 01:01:41.99
257 1356 Iona Elisa F 46 01:01:41.99
258 1257 Themistokleous Antigoni F 41 01:01:42.16
259 1061 Argyrou Yiannis M 42 01:01:44.49
260 1033 Savvidou Elena F 27 01:01:46.76
261 1295 Bresciani Davide M 51 01:01:51.71
262 1278 Kontoloucas Georgina F 39 01:01:54.06
263 1233 Zavos Panayiotis M 16 01:02:09.38
264 1262 Pitsiali Marios M 24 01:02:10.29
265 1276 Argyrou Mary F 36 01:02:11.85
266 1226 Jackson Michael M 50 01:02:12.05
267 1277 Argyrou Katerina F 34 01:02:12.08
268 1334 Tompazos Panayiotis M 45 01:02:15.10
269 1036 Stylianides Christoforos M 53 01:02:15.75
270 1079 Charalambous Evi F 45 01:02:29.32
271 1078 Panteli Charalambos M 49 01:02:29.46
272 1040 Leandrou Panayiota F 26 01:02:35.19
273 1175 Andreou Sofia F 42 01:02:39.00
274 1317 Christou Christakis M 43 01:02:59.22
275 1187 Alexandrou Margarita F 51 01:03:02.32
276 1286 Hadjipolycarpou Sofianos M 47 01:03:06.39
277 1323 Palari Andria F 37 01:03:06.48
278 1381 Realas Marios M 0 01:03:08.61
279 1130 Lazitskaya Maryna F 31 01:03:15.53
280 1293 Michael Michaelina F 49 01:03:19.59
281 1294 Theofilou Christiana F 28 01:03:24.45
282 1132 Philippou Philippos M 43 01:03:28.02
283 1005 Beys Michael M 43 01:04:04.12
284 1181 Alambritis Makis M 45 01:04:21.32
285 1183 Santziakki Christodoulos M 40 01:04:21.94
286 1190 Alexandrou Andreas M 48 01:04:26.07
287 1118 Leventi Tzouliou Nikki F 45 01:04:32.44
288 1136 Hadjichristofi Stelios M 26 01:04:45.03
289 1045 Lehesmets Ave F 38 01:05:23.56
290 1038 Joseph Emily F 52 01:05:23.94
291 1090 Evripidou Sophia F 43 01:05:27.23
292 1089 Makris Antonis M 39 01:05:27.77
293 1274 Agathangelou Yiota F 43 01:05:28.95
294 1273 Stylianou Nicos M 49 01:05:29.83
295 1139 Marneros Michalis M 35 01:05:41.05
296 1168 Kyriakides Marios M 45 01:05:41.71
297 1204 Granville Shaun M 51 01:05:41.79
298 1203 Granville Rebecca F 48 01:05:41.91
299 1359 Papachristodoulou Giorgos M 32 01:05:43.76
300 1344 Hadjivasiliou Sokratis M 19 01:05:48.82
301 1343 Panayi Kyriacos M 27 01:05:49.14
302 1353 Savvidou Christina F 28 01:05:51.13
303 1087 Arvanitides Giannis M 39 01:06:03.32
304 1115 Soulos Ioannis M 45 01:06:08.75
305 1263 Georgiou Giorgos M 41 01:06:14.99
306 1010 Socratous Christiana F 29 01:06:29.98
307 1008 Xydas Demetris M 42 01:06:30.40
308 1044 Teloni Niki F 39 01:06:38.47
309 1133 Karamanou Despina F 47 01:06:39.07
310 1306 Turan Hasan M 38 01:07:42.41
311 1141 Koloskova Jane F 33 01:08:29.28
312 1142 Koloskov Maxim M 34 01:08:29.77
313 1135 Panagi Katerina F 22 01:09:38.43
314 1007 Iosifides Chariton M 45 01:09:38.86
315 1124 Aroditis Stavros M 46 01:09:38.86
316 1197 Kyriakou Dimitris M 25 01:10:07.13
317 1372 Mitsidis Glafkos M 38 01:10:48.12
318 1234 Mavrada Stalo F 41 01:10:55.23
319 1259 Papaxanthos Christos M 33 01:11:46.76
320 1258 Pallis Loizos M 26 01:11:47.33
321 1388 Spyros Lingis M 52 01:12:30.09
322 1073 Balan Sebastian M 43 01:12:55.73
323 1116 Marinou Antonis M 41 01:14:19.55
324 1313 Christodoulou George M 29 01:16:04.96
325 1064 Demetriou Demetra F 56 01:16:06.82
326 1004 Kolokotronis Neophytos M 30 01:16:16.81
327 1349 Ballis Theophilos M 0 01:16:17.33
328 1108 Demetriades Panicos M 59 01:16:35.59
329 1280 Myrianthousis Panayiotis M 24 01:17:40.27
330 1279 Montanios Ioanna F 51 01:17:40.59
331 1281 Demosthenous Eleni F 42 01:18:11.65
332 1120 Savvidou Katerina F 50 01:19:11.60
333 1282 Charalambous Evgenia F 24 01:19:19.86
334 1123 Lazarides Elena F 52 01:21:44.67
335 1122 Lazarides Tassos M 53 01:21:45.09
336 1145 Stefani Marios M 26 01:21:45.46


5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ


Place Bib# Name Team Gender Age Finish
1 6368 Soulaimane Αajaj team Not fast just Furius M 28 00:16:00.89
2 6419 Andreas Misara ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 27 00:16:25.37
3 6408 Christoforos Protopapas ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 34 00:16:29.94
4 5010 Yahya Muhamud M 22 00:16:33.22
5 6248 Anastasios Tseronis Team TSYS M 43 00:16:46.99
6 6771 George Harakis KPMG M 33 00:17:02.21
7 6411 Marios Spanos ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 30 00:17:20.87
8 6429 Amir Rasulev Team Arosal audit M 22 00:17:37.94
9 6363 Andreas Zenios team Not fast just Furius M 37 00:17:42.60
10 6496 Yiota Chapoupi team AWOL F 34 00:17:46.81
11 5267 Aleksandr Grazhdankin M 39 00:17:46.86
12 6361 Christos Mina team Not fast just Furius M 39 00:18:22.94
13 6359 Nikolas Georgiou team Not fast just Furius M 46 00:18:30.87
14 6049 Aristotelis Irzenski Team Eliatha M 47 00:18:42.10
15 5260 Achilleas Achilleos M 47 00:18:42.75
16 6351 George Chimaris Team Elysee M 37 00:18:46.03
17 6500 Andreas Camel team AWOL M 38 00:18:49.76
18 6972 6972 6972 Team UCY F 0 00:19:00.31
19 5140 Michalis Kouloumis M 37 00:19:00.73
20 6364 Maria Sotiriou team Not fast just Furius F 41 00:19:07.43
21 6362 Andreas Hadjiminas team Not fast just Furius M 46 00:19:09.07
22 5005 Panayiotis Andreou M 25 00:19:09.21
23 5296 Panayiotou Vasilis M 45 00:19:15.88
24 5042 Nearchos Lambrinos M 46 00:19:18.82
25 6360 Chrysostomos Shiailis team Not fast just Furius M 47 00:19:20.81
26 5203 Pavlos Patsalides M 43 00:19:31.21
27 6537 Sofoklis Constantinou team CAP M 0 00:19:38.82
28 6415 Costas Gerolemou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 38 00:19:45.73
29 5232 Constantinos Michaelas M 38 00:20:08.33
30 6522 Andreas Vlachos team CAP M 27 00:20:13.29
31 6272 Giannos Charalambous Team TSYS M 28 00:20:13.71
32 5230 Panayiotis Raspopoulos M 40 00:20:16.45
33 5124 Christos Hadjithoma M 24 00:20:24.60
34 5229 Andreas Kalogirou M 38 00:20:24.67
35 6336 Matthiew Valverde team Ryltoday M 39 00:20:25.48
36 6658 Giorgos Michaelides Team Destination fitness M 26 00:20:27.16
37 6686 Ioannis Efthymiou Team Bank Of Cyprus M 38 00:20:35.61
38 6773 Dimitris Vakis KPMG M 0 00:20:38.47
39 5120 Charalambos Charalambous M 37 00:20:42.87
40 6367 Sirin Bolkan team Not fast just Furius F 28 00:20:57.55
41 6365 Osman Atakan team Not fast just Furius M 50 00:20:58.60
42 6275 Tasos Modestou Team TSYS M 53 00:21:05.74
43 6262 Zacharias Economou Team TSYS M 49 00:21:09.35
44 5056 Sophia Kyriacou F 42 00:21:09.58
45 5212 Charalambos Varnakkides M 34 00:21:11.29
46 6446 Kyriacos Argyrou Team k.Argyrou M 31 00:21:15.97
47 6437 Mariam Zakaryan Team Arosal audit F 0 00:21:16.82
48 6249 Nicholas Hadjicharalambous Team TSYS M 44 00:21:17.03
49 6607 6607 6607 Get Out F 0 00:21:20.12
50 5306 Hala El Murr F 42 00:21:24.39
51 5227 Antonis Tymvios M 16 00:21:26.63
52 6210 Stephanos Valanides AFO Central Bank of Cyprus M 35 00:21:30.42
53 6254 Alexis Kyriakides Team TSYS M 48 00:21:32.29
54 7013 Andreas Georgiades Gordian Servicing M 0 00:21:33.85
55 6153 Ioannis Papageorgiou Team Eliatha M 43 00:21:36.31
56 6386 Minos Georgakis Team PWC M 46 00:21:44.47
57 6472 Cornelis Johannes Wegner Team Mall of Cyprus M 30 00:21:45.89
58 5009 Vineet Bismal team Ryltoday M 48 00:21:50.75
59 6571 Stavros Petrou team CAP M 0 00:21:52.35
60 6976 6976 6976 Team UCY F 0 00:21:55.54
61 6403 Alex Kyriakidis ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 40 00:21:56.09
62 5063 Pericles Spyrou M 44 00:21:58.30
63 6975 6975 6975 Team UCY F 0 00:21:58.37
64 6613 Christina Chioti team AEAK F 32 00:21:58.58
65 6417 Minas Kyriacou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 28 00:22:02.81
66 6072 Christia Fiakkou Team Eliatha F 28 00:22:03.41
67 5077 Andreas Gavriel M 36 00:22:04.05
68 6784 Pavlos Antoniou KPMG M 27 00:22:04.20
69 5110 Yiannis Georgiades M 29 00:22:05.72
70 5240 Panayiotis Sakki M 38 00:22:10.06
71 5075 Polykarpos Polykarpou M 57 00:22:10.26
72 6587 Stephanos Vardas team CAP M 25 00:22:13.03
73 6973 6973 6973 Team UCY F 0 00:22:14.02
74 6548 Panayiotis Kyrou team CAP M 27 00:22:14.35
75 6183 Tao Tulga Team Eliatha M 15 00:22:18.29
76 6251 Andreas Panayiotou Team TSYS M 47 00:22:26.28
77 5218 Orestis Christodoulou M 14 00:22:27.76
78 6203 Athanasios Constantinou AFO Central Bank of Cyprus M 55 00:22:31.32
79 5262 Leonidas Leonidou M 54 00:22:34.10
80 6634 Stavros Stavrou Team Mundipharma M 22 00:22:35.95
81 5019 Despoina Perivolari F 35 00:22:42.26
82 5233 Konstantinos Kolettas M 39 00:22:46.92
83 6279 Argyris Constantinou Team TSYS M 48 00:22:47.47
84 6277 Nicos Loucaides Team TSYS M 45 00:22:48.43
85 6257 Thalis Papakyriakou Team TSYS M 29 00:22:56.15
86 5093 Philippos Papathanasiou M 41 00:22:56.21
87 6410 Charis Katsis ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 30 00:22:58.38
88 6632 Nikos Kastanis Team Mundipharma M 34 00:22:58.50
89 6352 Constantinos Sofokleous Team Elysee M 29 00:22:58.85
90 6782 Sotiris Prokopiou KPMG M 39 00:23:03.39
91 5235 Riccos Florentiades M 44 00:23:05.69
92 5265 Andreas Damaskinos M 55 00:23:08.21
93 5234 Ibrahim Osman M 57 00:23:09.07
94 6568 Chrystalla Pitta team CAP F 0 00:23:13.39
95 6569 Maria Koutalianou team CAP F 0 00:23:15.03
96 7011 Annelise Sparsi Gordian Servicing F 0 00:23:23.31
97 5033 Philippe Orphanides M 33 00:23:23.91
98 7010 Pantelis Michael Gordian Servicing M 0 00:23:24.04
99 5072 Patrick Orphanides M 32 00:23:24.51
100 5064 Ioannis Tziakouris M 62 00:23:25.94
101 6110 Antreas Loizides Team Eliatha M 30 00:23:32.27
102 7019 Melios Hadjikipris Team Destination fitness F 0 00:23:32.45
103 5202 Andreas Andreou M 35 00:23:34.39
104 6405 Evis Papachristoforou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 48 00:23:34.47
105 6247 Panayiotis Pateras Team TSYS M 42 00:23:35.11
106 6869 Achilleas Georgopoulos NielsenIQ M 0 00:23:36.02
107 6176 George Theodoridis Team Eliatha M 14 00:23:43.43
108 6678 Marilena Kounnapi Team Bank Of Cyprus F 44 00:23:52.15
109 6390 Andreas Theodorides Team PWC M 52 00:23:53.02
110 5162 Christoforos Theodoridis M 21 00:23:56.38
111 6698 Laoura Michaelidou Team Bank Of Cyprus F 41 00:23:59.94
112 6393 Nicolas Seraphim Team PWC M 24 00:24:03.41
113 5043 Stavros Stavrinou M 29 00:24:07.18
114 6920 Marios Eleftheriou Deloitte M 0 00:24:08.67
115 5255 Anna Protopapa F 49 00:24:12.85
116 6404 Nikolas Zannettis ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 30 00:24:13.23
117 6326 Konstantinos Demetriou team Rimes techology M 36 00:24:15.53
118 6372 Michalis Saeid Valanejad Team PWC M 37 00:24:17.77
119 6977 6977 6977 Team UCY F 0 00:24:22.65
120 6865 Alexis Rigas NielsenIQ M 0 00:24:26.80
121 6350 Elena Chimaris Team Elysee F 44 00:24:27.99
122 6335 Kypros Nicolaou team Ryltoday M 48 00:24:28.55
123 5013 Alexandre Tordia M 35 00:24:29.08
124 6356 Panos Protopapas Team Elysee M 0 00:24:30.17
125 5237 Balazs Kovacs M 45 00:24:33.41
126 6700 Demetris Kontinos Team Bank Of Cyprus M 51 00:24:34.33
127 5276 Yuliya Pachkouskaya F 38 00:24:36.81
128 5193 Eduard Dulich M 44 00:24:39.66
129 6681 Demetris Demetriou Team Bank Of Cyprus M 47 00:24:51.56
130 5279 Andreas Galazis M 32 00:24:52.19
131 5259 Sokratis Makarounas M 32 00:24:53.35
132 5281 Costas Dalitis M 32 00:24:56.18
133 6926 Theodora Charalambous Deloitte F 0 00:24:59.43
134 6591 Marios Hadjipetris Get Out M 44 00:25:00.88
135 6244 Kyriakos Tzyrkas team Alpha bank M 48 00:25:03.25
136 5057 Popi Votsi Tzyrka F 47 00:25:03.81
137 7039 Andreas Mama F 18 00:25:06.83
138 6418 Yianna Tsingler ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 43 00:25:08.49
139 6353 Yerolemos Yerolemou Team Elysee M 55 00:25:13.18
140 6795 Stavros Christofi KPMG M 36 00:25:14.54
141 6836 Christian Cotorceanu ACS courier F 0 00:25:17.72
142 6791 Ekaterina Varfolomeeva KPMG F 35 00:25:19.05
143 6266 Rafail Rousos Team TSYS M 26 00:25:20.94
144 6533 Froso Panayiotou team CAP F 0 00:25:21.22
145 6616 Marinos Georgiou team AEAK M 47 00:25:25.95
146 5190 Martha Soteriou F 52 00:25:26.15
147 6214 Soteris Christofi AFO Central Bank of Cyprus M 34 00:25:29.74
148 5249 Michalis Partzilis M 38 00:25:32.34
149 5130 Yulia Biriukova F 26 00:25:35.22
150 5258 Ioanna Evagorou F 30 00:25:36.04
151 6608 Nagia Modestou team AEAK F 42 00:25:37.47
152 6414 Nicolas Miltiadous ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 34 00:25:38.18
153 6413 Georgia Giokka ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 32 00:25:39.51
154 6630 Petros Charalambous Team Mundipharma M 16 00:25:43.98
155 6669 Andriana Christoforou Team Destination fitness F 39 00:25:48.19
156 6657 Christos Tofarides Team Destination fitness M 57 00:25:48.37
157 6912 Igor Toigildin Deloitte M 0 00:25:49.98
158 7012 Marios Georgiades Gordian Servicing M 0 00:25:50.94
159 6349 Andreas Chimaris Team Elysee M 45 00:25:51.60
160 5094 Georgia Vasiliou F 43 00:25:53.38
161 6792 Andy Papadopoulos KPMG M 29 00:25:54.47
162 5246 Filippos Constandinou M 0 00:25:54.47
163 6276 Andreas Nicolaou Team TSYS M 49 00:25:54.68
164 5194 Iryna Markevych F 37 00:25:58.71
165 6948 Marilena Koniotou Team ISX F 0 00:25:58.83
166 6667 Antonis Kontemeniotis Team Destination fitness M 49 00:26:01.17
167 6482 Martin Olivier Team Mall of Cyprus M 35 00:26:01.63
168 6483 Henk Deist Team Mall of Cyprus M 52 00:26:01.88
169 6407 Efi Tsangarides ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 39 00:26:02.82
170 6576 Andreas Nearchou team CAP M 30 00:26:04.20
171 6017 Marios Paraskeva Team Eliatha M 38 00:26:09.68
172 6992 Ingars Broks 365 Running Team M 30 00:26:11.72
173 6682 Petros Petrou Team Bank Of Cyprus M 49 00:26:12.38
174 5038 Costas Michaelides team Ryltoday M 48 00:26:15.19
175 6532 Sotiris Constantinou team CAP M 0 00:26:20.66
176 7032 Frangeska Michaelidou Panellinios Nicosia F 0 00:26:22.12
177 6546 Stavros Kokkinos team CAP M 0 00:26:24.06
178 7016 Constantinos Christofides NielsenIQ M 0 00:26:24.87
179 6430 Alex Markides Team Arosal audit M 21 00:26:26.58
180 6936 Vasos Kyriacou Deloitte M 0 00:26:28.96
181 6384 Kyriakos Yennadiou Team PWC M 29 00:26:33.01
182 5277 Alex Stamatiou M 14 00:26:33.61
183 5065 Nastazia Ypermachou F 34 00:26:34.37
184 6270 Demetris Flouris Team TSYS M 28 00:26:36.79
185 6624 Constantinos Petrou Team Mundipharma M 44 00:26:37.18
186 6806 Maria Papalambrianou KPMG F 25 00:26:37.93
187 6527 Dimitris Protogerou team CAP M 0 00:26:38.26
188 6979 6979 6979 Team UCY F 0 00:26:40.90
189 6980 6980 6980 Team UCY F 0 00:26:41.18
190 6856 Xenios Christou NielsenIQ M 41 00:26:45.35
191 6406 Stavros Neophytou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 56 00:26:46.01
192 6416 Loizos Nicolaou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 35 00:26:46.86
193 6802 Andreas Marcou KPMG M 31 00:26:46.99
194 6269 Chris Christodoulou Team TSYS M 45 00:26:47.60
195 5090 Charalambos Laos M 36 00:26:48.46
196 6241 Panayiotis Ioannou team Alpha bank M 31 00:26:50.01
197 6187 Vasilis Hadjiyiannis Team Eliatha M 16 00:26:54.93
198 6268 Alexandra Hadjiyianni Team TSYS F 37 00:26:55.29
199 6255 Sara Ruffell Team TSYS F 45 00:26:57.10
200 6900 Adonis Gregoriou Deloitte M 0 00:26:57.53
201 6001 Kalia Chrysanthou Team Eliatha F 34 00:27:00.53
202 6236 Constantinos Topouzis team Alpha bank M 34 00:27:05.12
203 6789 Christodoulos Kakouras KPMG M 29 00:27:05.21
204 5314 Charis Christoforou M 53 00:27:09.48
205 5087 Melina Neophytou F 44 00:27:12.14
206 6540 Theodosis Chralambous team CAP M 0 00:27:17.53
207 6274 Marios Papaphotiou Team TSYS M 37 00:27:17.77
208 6182 Alexandros Irzenski Team Eliatha M 11 00:27:23.30
209 5318 Andreas Lontou M 28 00:27:23.44
210 5106 Natali Kontopoulou F 53 00:27:26.71
211 5266 Mamas Nicodemou M 35 00:27:33.95
212 6282 Stathis Katsaras Team VLM M 14 00:27:34.18
213 6557 Savvas Constantinou team CAP M 0 00:27:37.52
214 6556 Nektaria Constantinou team CAP F 0 00:27:37.69
215 6749 Thomas Veniamin Allatini M 43 00:27:39.98
216 5092 Artem Malyi M 39 00:27:43.71
217 6800 Andreas Araouzos KPMG M 27 00:27:49.92
218 6978 6978 6978 Team UCY F 0 00:27:50.06
219 5330 Louis Monoyios M 41 00:27:50.40
220 6626 Constantinos Adamou Team Mundipharma M 38 00:27:53.58
221 6179 Michael Krashias Team Eliatha M 12 00:27:55.06
222 6937 Natalia Stankova (2) Deloitte F 0 00:27:57.64
223 6946 Karolos Shahbenderian Team ISX M 0 00:27:58.55
224 6339 Dinos Charalambous team Ryltoday M 54 00:27:59.83
225 6661 Olivia Aristidou Team Destination fitness F 35 00:28:00.74
226 6259 Sotiris Georgiou Team TSYS M 61 00:28:01.73
227 6746 Phillipos Kameris Allatini M 41 00:28:01.86
228 5167 Giota Kyriakou F 29 00:28:02.19
229 5292 Elena Lena F 54 00:28:08.60
230 6447 Marinos Christou Team k.Argyrou M 23 00:28:09.98
231 5288 George Baltzis M 51 00:28:10.12
232 6783 Loukas Theotoki KPMG M 25 00:28:10.51
233 6258 George Stavrides Team TSYS M 44 00:28:11.03
234 6696 Christina Kambouri Team Bank Of Cyprus F 45 00:28:13.15
235 5204 Skevie Philippou F 51 00:28:15.83
236 6843 Nicolaos Tsouroutis ACS courier F 0 00:28:17.47
237 6990 Pantelis Iacovou 365 Running Team M 31 00:28:20.04
238 6494 Kyriakos Skettos team AWOL M 31 00:28:20.54
239 6786 Petros Hadjiandreou KPMG M 27 00:28:21.51
240 6643 Neophytos Neophytou Team ΑΑΕΚ M 0 00:28:24.77
241 6194 Alexandros Symeonides Team Eliatha M 14 00:28:26.43
242 5300 Stelios Markou M 34 00:28:28.31
243 5021 Dimitris Ktorides M 30 00:28:28.71
244 5220 Andreas Symeou M 39 00:28:30.25
245 6580 Maria Germanou team CAP F 0 00:28:31.80
246 6991 Sotiris Andreou 365 Running Team M 36 00:28:35.62
247 5274 Sotiris Andreou M 0 00:28:35.99
248 6178 Gerasimos-Georgios Panayides Team Eliatha M 13 00:28:36.20
249 5224 Stefanos Markou M 40 00:28:38.46
250 6662 Agis Mosaikos Team Destination fitness M 41 00:28:40.73
251 6660 Constantia Aristidou Team Destination fitness F 33 00:28:40.82
252 6387 Zacharias Clerides Team PWC M 40 00:28:44.64
253 6284 Konczol Linda Team VLM F 38 00:28:45.07
254 6201 Lenia Pitsillides AFO Central Bank of Cyprus F 59 00:28:47.45
255 6219 Antonis Fellas AFO Central Bank of Cyprus M 11 00:28:47.59
256 6012 Alexis Sofroniou Team Eliatha M 47 00:28:49.66
257 6523 Demetra Panayi team CAP F 0 00:28:49.66
258 6354 Persia Ioakeim Team Elysee F 44 00:28:52.78
259 6398 Ioannis Petri ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 37 00:28:59.35
260 5168 Adonis Americanos M 47 00:29:00.61
261 6004 Stella Vasiliou Team Eliatha F 38 00:29:03.05
262 5166 Elias Constantinou M 29 00:29:05.21
263 5311 Maria Papachristoforou F 55 00:29:07.25
264 5015 Antigoni Andreou F 29 00:29:09.00
265 6941 Panayiotis Chila Deloitte M 0 00:29:15.95
266 5029 Stavros Stavrou M 59 00:29:16.22
267 6834 Angelos Hadijiandreou ACS courier F 0 00:29:22.52
268 6842 Demitris Balouzakis ACS courier F 0 00:29:26.34
269 6273 Evangelos Anastasiades Team TSYS M 51 00:29:26.59
270 6877 Stavroula Theodotou ZEBRA F 46 00:29:29.61
271 5223 Nasia Constantinide F 40 00:29:36.48
272 6801 Andreas Stylianou KPMG M 33 00:29:36.54
273 6750 Marios Tsarou Allatini M 35 00:29:37.96
274 5294 Mouros Angelos M 38 00:29:40.37
275 6592 Thodoris Loukoumis Get Out M 24 00:29:40.45
276 5295 Panteli Andreas M 39 00:29:40.45
277 7014 Stavria Unknown Gordian Servicing F 0 00:29:41.31
278 5324 Ekaterini Lambrinou F 46 00:29:42.63
279 5055 Elias Louka M 31 00:29:44.20
280 6202 Athena Koutouri AFO Central Bank of Cyprus F 50 00:29:44.80
281 6728 Elena Alexandraki Gordian Servicing F 0 00:29:45.94
282 6614 Eleftherios Soleas team AEAK M 47 00:29:47.07
283 6528 Stelios Phinikarides team CAP M 0 00:29:48.46
284 6513 Stefanos Kaponas Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio M 0 00:29:48.65
285 6547 Kyriaki Kapetaniou team CAP F 0 00:29:48.81
286 5051 Yiannis Gavriil M 60 00:29:49.42
287 6378 Andrea Chrysafi Team PWC F 28 00:29:49.86
288 6949 Milan Csaplovics Team ISX M 0 00:29:51.85
289 5128 George Nicolaou M 33 00:29:52.60
290 5080 Michalis Aristidou M 30 00:29:54.89
291 6147 Irene Nikola Team Eliatha F 39 00:29:56.31
292 6375 Natalia Kiseleva Kazakaiou Team PWC F 37 00:29:57.01
293 6739 Diana Curut Gordian Servicing F 0 00:29:57.01
294 6460 George Psomas Trade Capital Markets M 46 00:29:57.28
295 5290 Christia Themistokleous F 22 00:29:57.79
296 5298 Konstandinos Avlonitis M 0 00:29:57.94
297 5289 Andreas Themistokleous M 45 00:29:58.04
298 6263 Zoe Leonidou Team TSYS F 45 00:29:59.81
299 5049 Evita Pavlidou F 38 00:29:59.96
300 6741 Vasiliki Ioannide Gordian Servicing F 0 00:30:01.08
301 5195 Andri Josef F 40 00:30:02.39
302 5284 Maria Gianni F 27 00:30:02.73
303 7015 Sokratis Georgallas NielsenIQ M 0 00:30:03.09
304 6864 Ahmed Elsaid NielsenIQ M 0 00:30:03.38
305 5050 Christina Konidari F 37 00:30:03.77
306 6280 Maria Kyprianou Team VLM F 31 00:30:04.00
307 6516 Xenios Kasinides Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio M 0 00:30:04.24
308 6985 Savvas Mina 365 Running Team M 47 00:30:06.24
309 5037 Maria Demetriou F 47 00:30:07.54
310 6895 Loizos Loizou Team ΑΑΕΚ M 0 00:30:09.21
311 6655 Panikos Kailis Team ΑΑΕΚ M 0 00:30:09.46
312 5041 Marina Oratiou F 48 00:30:09.46
313 5052 Hani Fayez M 35 00:30:11.01
314 6232 Charalambos Anastasiou team Alpha bank M 33 00:30:14.46
315 5315 George Hadjistyllis M 49 00:30:17.29
316 6223 Christos Panayiotou team Alpha bank M 0 00:30:22.55
317 6561 Constantinos Tsiolis team CAP M 0 00:30:23.49
318 6747 Chrysostomos Chrysostomou Allatini M 39 00:30:26.44
319 6399 Maria Kapsali ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 31 00:30:26.58
320 6222 Andri Meli team Alpha bank F 0 00:30:27.62
321 6896 Chara Mavridou Deloitte F 0 00:30:28.17
322 5126 Dimitris Stavrou M 36 00:30:29.93
323 6618 Pantelitsa Antoniou team AEAK F 39 00:30:31.40
324 6876 Vassilis Nikolakopoulos ZEBRA M 30 00:30:32.20
325 6923 Savvas Tsiapinis Deloitte M 0 00:30:33.39
326 6935 Xanthos Kkallis Deloitte M 0 00:30:33.87
327 5008 Fotios Giorgalli M 30 00:30:34.89
328 6370 Ilias Gkaliantin Team PWC M 23 00:30:36.41
329 6788 Nicolas Andreou KPMG M 29 00:30:36.55
330 5338 Sayil Huseyin M 53 00:30:38.76
331 6144 Ben Parker Team Eliatha M 39 00:30:38.94
332 5278 Hussein Y?Ld?R?Mer M 50 00:30:39.46
333 5101 Cesare Chessa M 35 00:30:43.08
334 6966 Nikos P Team ISX M 0 00:30:44.51
335 5044 Despo Soteriou F 41 00:30:47.07
336 6332 Maria Christofidou team Rimes techology F 36 00:30:49.55
337 6471 Alexis Smyrillis Trade Capital Markets M 29 00:30:51.64
338 6646 Chariklia Platou Team ΑΑΕΚ F 0 00:30:52.54
339 6611 Marinos Christodoulou team AEAK M 48 00:30:53.50
340 6609 Kyriakos Evgeniou team AEAK M 38 00:30:53.78
341 5297 Maria Papadopoullou F 0 00:30:54.34
342 6278 Nicholas Hadjigeorgiou Team TSYS M 30 00:30:55.40
343 6503 Vasilis Adamou team AWOL M 32 00:30:56.28
344 6984 Petros Charalambous Team VLM M 0 00:30:57.62
345 6281 Charis Katsaras Team VLM M 48 00:30:57.62
346 6645 Filippos Christofi Team ΑΑΕΚ M 0 00:31:01.04
347 6097 Stefani Phylactide Team Eliatha F 29 00:31:01.12
348 6465 Rafi Cohen Trade Capital Markets M 49 00:31:01.49
349 6469 Stephanos Xenophontos Trade Capital Markets M 32 00:31:01.49
350 6062 Tatiana Griva Team Eliatha F 27 00:31:01.54
351 6649 Anastasios Liasou Team ΑΑΕΚ M 0 00:31:01.94
352 6927 Yioulika Antoniades Deloitte F 0 00:31:07.47
353 6470 Marios Georgiou Trade Capital Markets M 33 00:31:08.50
354 6932 Laura Mashir Deloitte F 0 00:31:09.26
355 6617 Yiannos Ioannou team AEAK M 36 00:31:11.35
356 6623 Constantinos Papadamou Team Mundipharma M 48 00:31:13.80
357 6893 6893 6893 ZEBRA F 0 00:31:14.68
358 6564 Pantelis Polidoru team CAP M 0 00:31:15.32
359 5062 Nikolaos Dipidis M 56 00:31:15.32
360 6003 Maria Nicolaou Team Eliatha F 45 00:31:19.39
361 6028 Laura Koumas Team Eliatha F 44 00:31:19.58
362 6060 Angelos Panayides Team Eliatha M 50 00:31:22.84
363 5238 Anastasia Rousia F 28 00:31:27.87
364 6908 Georgia Sarika Deloitte F 0 00:31:29.44
365 5275 Zoe Christou F 0 00:31:31.81
366 6104 Andreas Koutsiofis Team Eliatha M 28 00:31:33.38
367 6337 Aggelo Ierodiakonou team Ryltoday F 42 00:31:34.20
368 6988 Stelios Michail 365 Running Team M 43 00:31:36.53
369 5088 Christina Constantinidou F 48 00:31:37.08
370 7050 Evelina Michael F 0 00:31:38.77
371 6807 Serafeim Koufoudis Evangelistria M 55 00:31:42.43
372 5169 Gulcan Nasiroglu F 54 00:31:43.42
373 6382 Costas Seraphim Team PWC M 56 00:31:46.60
374 6188 Alexandros Eftychiou Team Eliatha M 17 00:31:47.40
375 6622 Jennifer Chavez Team Mundipharma F 37 00:31:49.58
376 5264 Chara Herakleous F 46 00:31:51.37
377 6668 Christiana Kontemenioti Team Destination fitness F 50 00:31:52.74
378 6536 Poly Stavrinidou team CAP F 0 00:31:53.43
379 6534 Rebecca Sidera team CAP F 0 00:31:53.66
380 5136 Sergei Zbukarev M 33 00:31:55.97
381 5031 Maria Savva F 39 00:31:57.10
382 6271 Nikolas Praskellis Team TSYS M 40 00:31:57.56
383 6610 Chrysostomos Chrysostomou team AEAK M 47 00:31:58.68
384 5221 Bruna Christodoulou F 30 00:32:01.29
385 5098 Ioanna-Maria Eliades F 39 00:32:04.29
386 5024 Sophia Kassianidou F 46 00:32:04.55
387 5299 Sofia Lesta F 0 00:32:07.68
388 6934 Xanthi Charalambous Deloitte F 0 00:32:11.45
389 5236 Yiota Constantinou F 38 00:32:12.53
390 6002 Kyriakos Karagiannides Team Eliatha M 39 00:32:15.43
391 6010 Rodinos Georgiou Team Eliatha M 39 00:32:15.72
392 6498 Panayiotis Sevastidis team AWOL M 46 00:32:16.05
393 5108 Petros Tzanos M 48 00:32:17.07
394 6345 Eleni Argyrou team Ryltoday F 48 00:32:20.74
395 6344 Ion Markides team Ryltoday M 49 00:32:20.96
396 6798 Eleni Argyrou KPMG F 0 00:32:21.06
397 5028 Charalampos Tsaousidis M 35 00:32:22.38
398 6928 Marina Michael Deloitte F 0 00:32:22.43
399 5319 Martina Michaelidou F 28 00:32:23.02
400 5045 Panayiotis Stylianou M 54 00:32:23.31
401 5115 Rodo Steliou F 23 00:32:23.46
402 5263 Costas Kotrofos M 50 00:32:24.80
403 5134 Viacheslav Vinogradov M 29 00:32:25.69
404 5076 Antonis Kolokasis M 25 00:32:26.42
405 6620 Evgenia Constantinou Team Mundipharma F 46 00:32:27.22
406 5313 Stefani Christoforou F 20 00:32:28.88
407 6328 Christina Christodoulou team Rimes techology F 24 00:32:31.47
408 6331 Andreas Konstantinou team Rimes techology M 26 00:32:33.57
409 6679 Despoina Kyriakidou Team Bank Of Cyprus F 55 00:32:33.76
410 6685 Georgia Kari Team Bank Of Cyprus F 41 00:32:33.84
411 6517 Petros Toumpas Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio M 0 00:32:35.91
412 5308 Nicos Logginos M 52 00:32:37.87
413 5307 Maria Logginou F 48 00:32:38.50
414 6968 Lee Melvin Team ISX M 0 00:32:38.92
415 6501 Yianna Erotokritou team AWOL F 41 00:32:39.94
416 6145 Christiana Avraamidou Team Eliatha F 45 00:32:39.99
417 6909 Georgia Charalambous Deloitte F 0 00:32:45.56
418 6412 Marcos Dougleris ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 26 00:32:45.82
419 6933 Natalia Stankova Deloitte F 0 00:32:46.62
420 6921 Nataliia Stankova Deloitte F 0 00:32:46.68
421 5036 Rania Michail F 37 00:32:47.40
422 6421 Antonis Karatzas ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 61 00:32:47.62
423 6986 Giannis Aletraris 365 Running Team M 43 00:32:49.69
424 6467 Airin Bohun Trade Capital Markets F 34 00:32:50.89
425 5201 Michalis Pouros M 48 00:32:51.40
426 5192 Stavros Petsas M 59 00:32:53.35
427 6680 Nicoletta Papantoniou Team Bank Of Cyprus F 34 00:32:53.67
428 6389 Mine Onbasi Team PWC F 36 00:32:55.75
429 6748 Lefteris Miliotis Allatini M 44 00:32:55.88
430 6450 Pantelitsa Ioannou Team Printec F 37 00:32:59.43
431 6582 Stefanos Nicolaou team CAP M 0 00:33:07.85
432 6967 Rita Toth Team ISX F 0 00:33:07.97
433 6581 Panayiotis Michael team CAP M 0 00:33:09.19
434 6394 Popi Tziapoura Team PWC F 48 00:33:13.66
435 6670 George Christodoulou ZEBRA M 48 00:33:20.03
436 6239 Pany Konstantinou team Alpha bank F 28 00:33:22.33
437 6683 Nicos Xydas Team Bank Of Cyprus M 58 00:33:23.64
438 6459 Anna Kyprianou Trade Capital Markets F 29 00:33:26.35
439 6327 Antreas Economides team Rimes techology M 25 00:33:27.08
440 6265 Eleni Lambrou Team TSYS F 34 00:33:29.05
441 7034 7034 7034 Panellinios Nicosia F 0 00:33:30.30
442 6400 Constantinos Georgiou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 28 00:33:31.20
443 6140 Athena Ftellecha Team Eliatha F 49 00:33:32.62
444 6080 Andreas Constantinou Team Eliatha M 40 00:33:33.54
445 6653 Polina Efthivoulou Team ΑΑΕΚ F 0 00:33:39.16
446 5163 Alexandra Stylianou Michailidi F 39 00:33:41.15
447 6838 Georgi Georgiev ACS courier F 0 00:33:41.41
448 6432 Demetris Pidias Team Arosal audit M 0 00:33:47.27
449 6439 Panayiotis Nearchou Team Arosal audit M 0 00:33:47.61
450 6388 Marios Ioannou Team PWC M 34 00:33:48.66
451 5097 Charalampos Mintourakis M 39 00:33:50.29
452 6427 Vladimir Shcheblykin ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 33 00:33:57.32
453 6508 Soteroula Petrou team AWOL F 34 00:33:58.22
454 6590 Maya Hadjipetri Get Out F 13 00:33:59.44
455 6464 Nicolas Christodoulou Trade Capital Markets M 28 00:33:59.88
456 6507 Labros Makris team AWOL M 35 00:34:00.08
457 5159 Despina Kyratzi F 30 00:34:01.42
458 5060 Maria Efthemiou F 43 00:34:03.31
459 6346 Marianna Rossidou team Ryltoday F 38 00:34:04.21
460 5211 Aleksandra Stoetskaya F 37 00:34:05.48
461 5160 Ekaterina Tcvetkova F 37 00:34:05.71
462 6355 Mioara Panayi Team Elysee F 54 00:34:06.11
463 5161 Vladimir Tcvetkov M 37 00:34:06.50
464 6644 Byron Gaist Team ΑΑΕΚ M 0 00:34:07.34
465 6149 Rosanna Minoshis Team Eliatha F 43 00:34:10.84
466 6070 Emily Karatzia Team Eliatha F 18 00:34:15.05
467 6797 Kyriakos Theodoulou KPMG M 22 00:34:15.83
468 6944 George Yena Team ISX M 0 00:34:15.96
469 6477 Despina Apostolou Team Mall of Cyprus F 39 00:34:16.14
470 6448 Ioanna Georgiou Team k.Argyrou F 26 00:34:18.98
471 6586 Panos Island Escapers team CAP M 0 00:34:19.45
472 5027 Sofoklis Tsaousidis M 31 00:34:20.30
473 6589 Alexandros Xanthopoulos Get Out M 38 00:34:23.80
474 5244 Demetris Christodoulou M 27 00:34:26.04
475 5245 Xenia Violari F 38 00:34:26.32
476 6253 Vipin Ramdas Team TSYS M 46 00:34:27.01
477 6005 Andreas Antoniades Team Eliatha M 41 00:34:27.87
478 5121 Anna-Maria Stylianou F 31 00:34:29.89
479 6735 Mary Michaelidou Gordian Servicing F 0 00:34:31.75
480 6148 George Karapateas Team Eliatha M 40 00:34:32.09
481 6989 Costas Strouthos 365 Running Team M 54 00:34:33.50
482 6462 John Peazinou Trade Capital Markets M 35 00:34:35.10
483 5014 Aggeliki Kleanthous F 34 00:34:35.96
484 6181 Stephanie Irzenska Team Eliatha F 13 00:34:38.72
485 6987 Chrysanthos Panteli 365 Running Team M 43 00:34:39.51
486 5149 Andreas Papallas M 31 00:34:42.37
487 6120 Andreas Andreou Team Eliatha M 48 00:34:42.59
488 6401 Antonis Zonia ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 30 00:34:47.71
489 6105 Antonia Antoniou Team Eliatha F 41 00:34:47.97
490 6126 Elena Pieri Team Eliatha F 44 00:34:48.29
491 6490 Anna Forari team AWOL F 44 00:34:49.43
492 6489 Andreas Pettemerides team AWOL M 44 00:34:50.38
493 6422 Mary Theocharous ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 47 00:34:51.24
494 6506 Neofytos Vlotomas team AWOL M 44 00:34:51.38
495 6495 Ambi Spyrou team AWOL M 44 00:34:52.97
496 6493 Loizos Papacharalambous team AWOL M 42 00:34:53.18
497 6505 Katerina Tseva team AWOL F 42 00:34:53.78
498 6555 Dominiki Zigka team CAP F 0 00:34:54.26
499 5339 5339 5339 F 0 00:34:54.53
500 5346 5346 5346 F 0 00:34:55.34
501 6050 Eric Berzi Team Eliatha M 43 00:34:59.73
502 6502 Ioannis Kadis team AWOL M 38 00:35:03.04
503 6428 Arofat Salayeva Team Arosal audit F 0 00:35:04.74
504 5113 Panayiotis Kampouris M 29 00:35:05.76
505 6261 Venkatesh Rengarajan Team TSYS M 47 00:35:08.94
506 5152 George Mitsakos M 47 00:35:13.35
507 5079 Melina Toumazou F 29 00:35:14.81
508 5153 Irina Mitsakou F 49 00:35:16.17
509 6047 Joyce Berzi Team Eliatha F 41 00:35:18.96
510 5200 Christina Ekosari F 50 00:35:20.26
511 5081 Nikolina Nikolaidou F 31 00:35:20.67
512 6785 Paraskevi Karampatzaki KPMG F 25 00:35:21.35
513 6159 Eleni Stylianidou Team Eliatha F 44 00:35:23.91
514 6804 Iacovos Lemesianos KPMG M 30 00:35:24.55
515 6024 Georgia Argyridou Team Eliatha F 44 00:35:28.73
516 6699 Eleni Constantinou Team Bank Of Cyprus F 38 00:35:29.72
517 6606 6606 6606 Get Out F 0 00:35:33.71
518 5302 Paul Bellamy Bellamy M 49 00:35:35.58
519 6013 Angela Hadjicosta Team Eliatha F 47 00:35:36.40
520 5317 Rafaella Charalambous F 25 00:35:40.45
521 6774 Maria Nalbanti KPMG F 44 00:35:40.88
522 5141 Antonia Antoniou F 22 00:35:43.19
523 6330 Antonia Siamma team Rimes techology F 27 00:35:44.77
524 7009 Anthi Exadaktylou Gordian Servicing F 0 00:35:45.83
525 5157 Nathalie Karaoghlanian F 56 00:35:46.71
526 5148 Christos Panayi M 14 00:35:47.97
527 6878 Kyriakos Michael ZEBRA M 28 00:35:49.04
528 5105 Mikaella Kontopoulou F 24 00:35:51.02
529 6103 Stavros Georgiou Team Eliatha M 74 00:35:51.45
530 6058 Angelos Constantinou Team Eliatha M 29 00:35:51.73
531 6068 Michael Karatzias Team Eliatha M 51 00:35:52.14
532 6577 Ioanna Kanari team CAP F 22 00:35:53.18
533 6940 Themis Adamou Deloitte M 0 00:35:53.68
534 6466 Loizos Hadjiantoni Trade Capital Markets M 35 00:35:54.69
535 6468 Dimitris Constantinou Trade Capital Markets M 35 00:35:55.53
536 6906 Elena Christodoulou Deloitte F 0 00:35:56.61
537 6480 George Pissis Team Mall of Cyprus M 42 00:35:57.85
538 6329 Polyxeni Athienitou team Rimes techology F 31 00:36:04.38
539 6753 Kyriaki Tsiourtou Allatini F 34 00:36:05.84
540 6593 Chrystalleni Socratous Get Out F 41 00:36:06.36
541 6333 George Charalambous team Rimes techology M 34 00:36:06.50
542 6594 Christos Makedonas Get Out M 40 00:36:06.73
543 5197 Lazaros Hoppas M 55 00:36:07.23
544 6373 Nikita Sukharev Team PWC M 23 00:36:07.47
545 5198 Maria Demosthenous F 44 00:36:07.47
546 5199 Stratos Demosthenous M 47 00:36:08.18
547 6861 Andoena Balla NielsenIQ F 0 00:36:08.91
548 6863 Thanasis Foudoulis NielsenIQ M 0 00:36:10.15
549 5175 Xenia Ioannou F 42 00:36:10.88
550 6134 Andreas Miliatos Team Eliatha M 45 00:36:11.78
551 6628 Marina Kritikou Team Mundipharma F 38 00:36:12.80
552 6723 Anthi Philippou Gordian Servicing F 0 00:36:13.28
553 6724 Antonia Pitzi Gordian Servicing F 0 00:36:13.77
554 6914 Ioannis Hadjicharalambous Deloitte M 0 00:36:14.35
555 5196 Stakis Christodoulou M 46 00:36:15.02
556 6897 Andreas Ghobrial Deloitte M 0 00:36:15.09
557 5213 Nicholas Christodoulou M 16 00:36:15.27
558 5226 Stefanos Makrides M 41 00:36:21.68
559 5225 Panayiota Photiou F 41 00:36:22.40
560 5228 Stephanie Michael F 29 00:36:25.48
561 5164 Lucia Stavrinou F 51 00:36:25.48
562 6220 Andreas Hadjifrangiskou AFO Central Bank of Cyprus M 42 00:36:26.74
563 5144 Petros Pittas M 46 00:36:29.07
564 7033 7033 7033 Panellinios Nicosia F 0 00:36:29.68
565 6891 6891 6891 ZEBRA F 0 00:36:30.31
566 6918 Maria Komiti Deloitte F 0 00:36:31.70
567 6939 Angelos Damianou Deloitte M 0 00:36:32.87
568 6942 Andreas Georgiou Team ISX M 0 00:36:33.45
569 6663 Christos Menelaou Team Destination fitness M 45 00:36:33.97
570 5170 Serhat Zekki M 55 00:36:35.23
571 5273 Marilena Kotrofou F 15 00:36:37.34
572 5239 Polina Michael F 28 00:36:37.90
573 6738 Phivi Kyprianou Gordian Servicing F 0 00:36:39.04
574 6515 Afxendis Chillis Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio M 0 00:36:40.93
575 6970 6970 6970 Team ISX F 0 00:36:47.07
576 6945 Jamie Ktenas Team ISX M 0 00:36:49.62
577 6025 Periklis Theodoridis Team Eliatha M 52 00:36:50.17
578 5183 Sophie Joblin F 16 00:36:50.61
579 6425 Katie Kitiri ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 42 00:36:52.74
580 6342 Marielen Andreou team Ryltoday F 40 00:36:54.63
581 5023 Tonia Talashi F 42 00:36:58.11
582 5011 Panayiota Parparinou F 37 00:36:59.36
583 5129 Joanna Moyseos F 46 00:37:00.21
584 6267 Pavlos Symeonides Team TSYS M 42 00:37:01.68
585 6684 Elena Andreou Team Bank Of Cyprus F 30 00:37:02.59
586 6898 Andri Panayiotou Deloitte F 0 00:37:02.71
587 6108 Irene Andreou Team Eliatha F 39 00:37:04.61
588 6167 Emily Polydorou Team Eliatha F 34 00:37:04.75
589 6228 Katerina Isidorou team Alpha bank F 45 00:37:05.04
590 6164 Andri Panayi Team Eliatha F 117 00:37:05.41
591 5147 Anta Georgaka F 41 00:37:07.12
592 6938 Erini Papamichael Deloitte F 0 00:37:08.03
593 6998 Elena Andreou Team Eliatha F 0 00:37:08.03
594 5154 Demetris Orphanides M 56 00:37:10.63
595 6250 Rafaelia Papadopoulou Team TSYS F 25 00:37:11.66
596 6051 Natasa Christofides Team Eliatha F 48 00:37:12.36
597 6440 Sevina Kaminaridou Team Arosal audit F 0 00:37:14.77
598 6441 Shante Kayayan Team Arosal audit M 0 00:37:16.11
599 6243 Stella Mastora team Alpha bank F 50 00:37:17.69
600 6234 Marios Lysandrou team Alpha bank M 40 00:37:17.77
601 6688 Elena Pastou Team Bank Of Cyprus F 44 00:37:18.70
602 6847 Antria Leonidou ACS courier F 0 00:37:21.56
603 6851 Demitra Baklori ACS courier F 0 00:37:21.74
604 6423 Evgenia Korkokiou ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 34 00:37:23.53
605 6424 Savvas Lemonaris ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 38 00:37:24.21
606 6539 Dafni Prodromou team CAP F 28 00:37:24.66
607 5016 John Karamallis M 35 00:37:27.40
608 6531 Maritina Psara team CAP F 0 00:37:31.86
609 6621 Eliana Antoniou Team Mundipharma F 36 00:37:36.91
610 5020 Miranta Lysandrou F 48 00:37:39.05
611 6107 Aristotelis Constantinides Team Eliatha M 30 00:37:39.52
612 6615 Sofia-Katerina Marangou team AEAK F 50 00:37:39.57
613 5243 Andri Pavlou F 43 00:37:41.02
614 6438 Neli Stanoeva Team Arosal audit F 0 00:37:41.59
615 5074 Anna Poponina F 35 00:37:42.31
616 6600 6600 6600 Get Out F 0 00:37:44.38
617 6562 Iasonia Tsielepi team CAP F 36 00:37:45.00
618 6125 Marios Nikodemou Team Eliatha M 26 00:37:45.08
619 7037 Panagiotis Dalta RED WOLF F 12 00:37:47.17
620 6732 Maria Mylona Gordian Servicing F 0 00:37:48.81
621 5102 Lina Sera F 27 00:37:49.82
622 6950 Alejandro Fernandez Team ISX M 0 00:37:50.13
623 6216 Nikolas Yiallouros AFO Central Bank of Cyprus M 37 00:37:50.91
624 5252 Yiannos Assiotis M 36 00:37:51.55
625 5251 Charalambos Symeou M 36 00:37:51.83
626 6931 Christos Rozou Deloitte M 0 00:37:52.62
627 6334 Marianna Floridou team Ryltoday F 43 00:37:54.60
628 5254 Aristos Stavrou M 36 00:37:55.89
629 5095 Daphne Joblin F 51 00:37:56.70
630 6911 Giorgos Borg Deloitte M 0 00:38:10.54
631 5137 Malika Mamytova F 29 00:38:14.22
632 6391 Maria Seraphim Team PWC F 56 00:38:17.23
633 6631 Froso Kastani Team Mundipharma F 31 00:38:18.01
634 6324 Kyriaki Christofi team Rimes techology F 28 00:38:24.82
635 6402 Sara Eojourian ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 39 00:38:28.65
636 5070 Thekla Petrou F 47 00:38:30.25
637 5253 Constantinos Eliodorou M 36 00:38:30.85
638 6619 Chryso Angeli team AEAK F 45 00:38:32.69
639 6093 Isavella Panayiotidou Team Eliatha F 44 00:38:32.95
640 6033 6033 6033 F 0 00:38:33.43
641 6545 Andri Koukou team CAP F 0 00:38:34.00
642 6535 Lazaros Lazarou team CAP M 0 00:38:34.30
643 5053 Michalis Avgousti M 57 00:38:40.30
644 6195 Theodosis Papandreou Team Eliatha M 13 00:38:40.97
645 6143 Anastasia Kyprianou Team Eliatha F 50 00:38:43.97
646 6449 Christina Toumazou Team k.Argyrou F 29 00:38:44.63
647 5310 Marios Loizou M 36 00:38:45.92
648 6492 Euaggelia Fella team AWOL F 33 00:38:46.59
649 6567 Charalambos Charalambus team CAP M 0 00:38:46.72
650 6504 Nicolas Charalambous team AWOL M 40 00:38:47.31
651 6648 Antonis Kakoullis Team ΑΑΕΚ M 0 00:38:47.43
652 6642 Mary Ioannou Team ΑΑΕΚ F 0 00:38:48.48
653 5180 Charis Amelia Katsourides F 7 00:38:51.82
654 5083 Antonis Katsourides M 37 00:38:52.18
655 6458 Anna Chrysanthou Trade Capital Markets F 33 00:38:54.31
656 6038 Areti Sergiou Team Eliatha F 50 00:38:54.75
657 7001 Costas Daltas RED WOLF M 46 00:38:58.21
658 6011 Simone Kapakiotis Team Eliatha F 45 00:39:09.03
659 6044 Leonie Theocharides Team Eliatha F 46 00:39:09.11
660 5280 Stalo Kyriacou F 52 00:39:12.97
661 5039 Savvas Christofides M 41 00:39:13.82
662 6106 Pampos Hadjimichael Team Eliatha M 40 00:39:15.78
663 6133 Costas Koudounas Team Eliatha M 49 00:39:16.65
664 6131 Yiannis Attipas Team Eliatha M 52 00:39:16.72
665 6654 Michaella Pasiardi Team ΑΑΕΚ F 0 00:39:20.45
666 6213 Anthie Gabrielidou AFO Central Bank of Cyprus F 44 00:39:27.43
667 6109 Zina Savva Team Eliatha F 36 00:39:31.69
668 6520 Neofitos Neofytou Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio M 0 00:39:33.44
669 5138 Doxia Antoniou F 28 00:39:36.96
670 6020 Yiannos Tziortzis Team Eliatha M 40 00:39:43.01
671 5219 Savvina Miltiadou F 26 00:39:48.41
672 5142 Margarita Antoniou F 30 00:39:48.57
673 6894 6894 6894 ZEBRA F 0 00:39:48.71
674 6409 Michalis Kalopesas ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 40 00:39:49.10
675 6737 Panayiota Markidou Gordian Servicing F 0 00:39:54.69
676 6903 Anna Loizou Deloitte F 0 00:40:02.33
677 6953 Fady Lteif Team ISX M 0 00:40:03.60
678 6734 Marie Eleftheriadou Gordian Servicing F 0 00:40:03.97
679 6743 George Hadjimavros Gordian Servicing M 0 00:40:04.18
680 5066 Foteini Kapari F 15 00:40:09.38
681 5067 Constantinos Christodoulou M 15 00:40:09.72
682 6461 Elise Ioannidou Trade Capital Markets F 24 00:40:15.18
683 6338 Maria Michaeloudes team Ryltoday F 44 00:40:15.27
684 6341 Michael Michaeloudes team Ryltoday M 49 00:40:15.45
685 5001 Peter Eskandar M 33 00:40:17.99
686 6217 Chrystalleni Hannidou AFO Central Bank of Cyprus F 48 00:40:18.36
687 5309 Evangelia Loizou F 31 00:40:18.84
688 5006 Alexia Panayidou F 47 00:40:22.03
689 5007 Andreas Charalambides M 46 00:40:22.57
690 6595 Chris Christodoulou Get Out M 48 00:40:22.99
691 6374 Maria Khudiakova Team PWC F 25 00:40:22.99
692 5125 Maria Michael Stavrou F 42 00:40:25.29
693 6290 Olena Kostenko Team VLM F 41 00:40:26.70
694 6307 Greta Andreou Team VLM F 62 00:40:27.95
695 6702 Leoni Efstathiou C. SAVVA & ASSOCIATES F 28 00:40:53.36
696 6716 Marinos Petrou team MMC M 0 00:40:59.69
697 6067 Andreas Yiannakas Team Eliatha M 41 00:40:59.75
698 6198 Christiana Charalambous Team Eliatha F 14 00:41:01.89
699 6197 Rania Charalambous Team Eliatha F 15 00:41:06.01
700 6154 Andreas Charalambous Team Eliatha M 40 00:41:06.21
701 6096 Yioula Christodoulou Team Eliatha F 41 00:41:15.02
702 6030 Elena Psilogeni Team Eliatha F 40 00:41:15.21
703 6426 Simos Kitiris ATHLOS CAPITAL (Team Foris). M 45 00:41:20.15
704 6512 Anna Panayiotou Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio F 0 00:41:24.72
705 7035 7035 7035 Panellinios Nicosia F 0 00:41:29.14
706 6057 Anna Skarvelli Team Eliatha F 29 00:41:41.26
707 6588 Louisa Kyriakides Get Out F 48 00:41:51.00
708 6189 Stephanos Tziortzis Team Eliatha M 11 00:41:55.02
709 5322 Riana Marathefti F 41 00:42:02.93
710 6884 Rodoulla Efstathiou ZEBRA F 46 00:42:03.33
711 5323 Yelena Petrova F 41 00:42:03.87
712 5185 Giorgos Kapodistrias M 17 00:42:11.48
713 5261 Maria Constantinou F 38 00:42:11.53
714 5112 Apollon Kapodistrias M 47 00:42:12.05
715 5332 Elena Eracleous F 29 00:42:12.64
716 5025 Stavria Aletraris F 32 00:42:12.84
717 5179 Panikos Demetriou M 15 00:42:13.45
718 5069 Yianna Fysentzou F 41 00:42:13.86
719 5222 Vassilis Vassiliou M 41 00:42:13.86
720 5068 Vigan Demetriou M 41 00:42:13.86
721 5172 Eleni Georgiadou F 39 00:42:13.92
722 5331 Elias Sergiou M 34 00:42:14.58
723 5054 Dora Kari F 46 00:42:15.01
724 5046 Maria Tserkezou F 41 00:42:15.32
725 5035 Aliki Makridou F 47 00:42:15.84
726 5208 Andria Christofi F 39 00:42:15.84
727 5116 Nasso Agapiou F 41 00:42:16.01
728 5207 Vasilis Kapodistrias M 39 00:42:16.01
729 6215 Michalis Siekkeris AFO Central Bank of Cyprus M 43 00:42:16.53
730 6811 Ermhs Lagonidis Evangelistria M 29 00:42:18.40
731 5100 Christodoulos Hadjioannou M 42 00:42:21.41
732 5250 Eleni Erodotou F 43 00:42:23.63
733 6054 Chrysanthos Yiasemides Team Eliatha M 60 00:42:28.08
734 6288 Irene Kalli Team VLM F 31 00:42:29.36
735 5187 Iliofoti Pittas F 14 00:42:36.75
736 6886 Nefeli Kkolou ZEBRA F 18 00:42:54.80
737 6885 Martin Georgiev ZEBRA M 19 00:42:54.86
738 6087 Elena Kenta Team Eliatha F 41 00:43:01.67
739 6090 Louiza Constantinou Team Eliatha F 44 00:43:03.11
740 6091 Michalis Kampouris Team Eliatha M 46 00:43:03.36
741 6246 Alexis Theodotou team Alpha bank M 43 00:43:03.83
742 6245 Alexandra Pantelidou team Alpha bank F 36 00:43:03.83
743 6787 Loukia Savva KPMG F 28 00:43:04.82
744 6473 Elena Yiallourou Team Mall of Cyprus F 33 00:43:13.83
745 6040 Athina Theodosiou Team Eliatha F 40 00:43:15.16
746 6597 Athena Cleo Christodoulou Get Out F 14 00:43:20.69
747 6821 Ioannis Ioannou Evangelistria M 48 00:43:22.22
748 6813 Constantinos Diomidous Evangelistria M 36 00:43:22.34
749 6185 Maria Y Yiannaka Team Eliatha F 11 00:43:28.83
750 5151 Andrea Panayi F 23 00:43:30.58
751 5150 Melanie Panayi F 27 00:43:30.89
752 6186 Olga Argyridou Team Eliatha F 12 00:43:31.37
753 5174 Alexis Avgoustis M 49 00:43:47.44
754 6085 Eugenia Georgiou Team Eliatha F 27 00:43:49.30
755 6174 Georgia Panayiotou - Kaizer Team Eliatha F 50 00:43:54.36
756 6882 Sofia Neocleous ZEBRA F 49 00:43:54.72
757 6883 Telemachos Kkolos ZEBRA M 51 00:43:56.01
758 6169 Stella Kourouzidou Team Eliatha F 38 00:44:00.64
759 6175 Maria Hadjichristofi Team Eliatha F 46 00:44:00.97
760 6066 Emily Lambrou Team Eliatha F 40 00:44:04.29
761 6420 Niki Ktena ATHLOS CAPITAL (Team Foris). F 51 00:44:07.90
762 6089 Maria Kapellidou Team Eliatha F 41 00:44:08.44
763 6769 Eva Constantinou Allatini F 35 00:44:09.52
764 6694 Kyriaki Ioannou Team Bank Of Cyprus F 28 00:44:10.10
765 6233 Christina Pantopoli team Alpha bank F 29 00:44:10.41
766 6059 Agnes Pandehis Team Eliatha F 45 00:44:12.46
767 6310 Habiba Abdelaziem Team VLM F 20 00:44:17.41
768 6309 Raluca Cuibea Team VLM F 36 00:44:19.44
769 6862 Stalo Sofokleous NielsenIQ F 0 00:44:22.49
770 5156 Timea Labadi F 45 00:44:22.87
771 6999 Chara Tsikoura RED WOLF F 26 00:44:22.92
772 5145 Timea Pinter F 45 00:44:23.07
773 7000 Fotini Rotsidou RED WOLF F 24 00:44:23.44
774 6053 Marina Pambis Team Eliatha F 41 00:44:30.28
775 5216 Vita Vasiliou F 0 00:44:33.22
776 6873 Nikolas Demosthenous ZEBRA M 30 00:44:33.47
777 6674 Nikolas Charalambous ZEBRA M 28 00:44:33.52
778 6673 Alexia Philippou ZEBRA F 27 00:44:35.53
779 6794 Dionysios Pylarinos KPMG M 34 00:44:37.91
780 6759 Maria Mavridou Allatini F 30 00:44:56.75
781 6703 6703 6703 C. SAVVA & ASSOCIATES F 0 00:44:59.32
782 6454 Odysseas Papapetrou Team Printec M 42 00:45:00.17
783 6016 Zoe Christou Team Eliatha F 40 00:45:01.41
784 6023 Renanthi Nicodemou Team Eliatha F 24 00:45:02.58
785 6048 Marianna Irzenska Team Eliatha F 40 00:45:03.02
786 6289 Chryso Poullikκa Team VLM F 48 00:45:10.25
787 6481 Julian Smith Team Mall of Cyprus M 56 00:45:24.43
788 6014 Aliki Liontari Team Eliatha F 39 00:45:35.90
789 6596 Maria Margarita Christodoulou Get Out F 14 00:45:38.89
790 6717 Sophia Konstantinou team MMC F 0 00:45:49.84
791 5242 Elena Christodoulou F 40 00:45:55.92
792 6395 Leoni Kyprianidou Team PWC F 31 00:46:03.53
793 6029 Constandia Diomedous Team Eliatha F 42 00:46:06.86
794 6943 Elisavet Palala Team ISX F 0 00:46:22.11
795 6962 Mikaella Cartalli Team ISX F 0 00:46:22.96
796 6922 Nicos Loizou Deloitte M 0 00:46:24.14
797 6132 Andri Panteli Team Eliatha F 52 00:46:25.59
798 6034 Valentina Petrou Team Eliatha F 40 00:46:25.88
799 5131 Maria Agathangelou F 22 00:46:32.59
800 5096 Neophytos Christodoulou M 23 00:46:34.06
801 5316 Demetra Demetriou F 37 00:46:35.16
802 5084 Elisavet Fotiou F 30 00:46:39.40
803 5231 Sofia Christodoulidou F 31 00:46:41.55
804 5085 Louiza Petrou F 34 00:46:41.75
805 6715 Vaso Andrikopoulou team MMC F 0 00:46:45.18
806 6955 Ria Piskitzis Team ISX F 0 00:46:45.81
807 6956 Shirin Salamat Team ISX F 0 00:46:46.43
808 6518 Andrea Chrisostomou Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio F 0 00:46:47.91
809 5117 Elli Paoulli F 52 00:46:49.74
810 5118 George Killas M 53 00:46:49.96
811 6320 Chara Kkoli Team VLM F 20 00:46:55.08
812 6321 Andreas Unknown Team VLM F 0 00:46:55.55
813 6572 Andria Triteou team CAP F 27 00:46:59.02
814 6915 Koralia Drakou Deloitte F 0 00:46:59.11
815 6036 Marie-Reine Krashia Team Eliatha F 40 00:47:12.03
816 6238 Maria Loizou team Alpha bank F 24 00:47:12.38
817 6902 Anna Markova Deloitte F 0 00:47:12.89
818 6160 Panayiotis Panayi Team Eliatha M 39 00:47:17.56
819 6166 Ioanna Ioannou Team Eliatha F 41 00:47:18.28
820 7036 7036 7036 Panellinios Nicosia F 0 00:47:19.79
821 6905 Elena Thoma Deloitte F 0 00:47:20.30
822 6994 Giorgos Stylianou Panellinios Nicosia M 0 00:47:20.44
823 6913 Ioanna Plati Deloitte F 0 00:47:21.21
824 6996 Rikkos Charalambous Panellinios Nicosia M 0 00:47:21.26
825 6993 Eleni Koypepidoy Panellinios Nicosia F 0 00:47:21.58
826 6165 Evi Therapontos Team Eliatha F 31 00:47:21.63
827 6155 Elena Panayiotou Team Eliatha F 43 00:47:24.30
828 6043 Irene Tymviou Team Eliatha F 36 00:47:29.24
829 6721 Andri Andronikou Gordian Servicing F 0 00:47:34.86
830 6725 Antri Kounnapi Gordian Servicing F 0 00:47:35.55
831 7031 Christiana Kalogiroy Panellinios Nicosia F 0 00:47:41.62
832 6196 Filippos-Ioannis Loucaides Team Eliatha M 9 00:48:10.06
833 6431 Charalambos Koukounides Team Arosal audit M 0 00:48:10.83
834 6444 Vladimiros Chatzidis Team Arosal audit M 0 00:48:11.27
835 6752 Christiana Kinidou Allatini F 43 00:48:12.62
836 6770 Andria Kountoureti Allatini F 34 00:48:13.00
837 6751 Marina Avraam Allatini F 36 00:48:13.44
838 6755 Neophytos Keramidas Allatini M 33 00:48:13.44
839 6433 Dimitra Kourti Team Arosal audit F 0 00:48:13.83
840 6442 Soteris Poyiadjis Team Arosal audit M 0 00:48:14.15
841 6443 Thekla Skourou Team Arosal audit F 0 00:48:14.23
842 6224 Chrystalla Ioannidou team Alpha bank F 52 00:48:24.95
843 6225 Demetris Ioannides team Alpha bank M 57 00:48:25.02
844 6264 Tamara Worrall Team TSYS F 51 00:48:37.33
845 6434 Elena Neofytou Team Arosal audit F 0 00:48:45.89
846 6142 Melissa Hekkers Team Eliatha F 41 00:48:46.94
847 5321 Nicoletta Nicolaou F 31 00:48:50.02
848 5320 Polina Nikolaou F 34 00:48:53.63
849 6808 Maria Pitsillidou Evangelistria F 31 00:48:59.80
850 6810 Eleni Staurou Evangelistria F 27 00:49:01.95
851 6815 Constantinos Constantinou Evangelistria M 32 00:49:03.12
852 6809 Paylos Paylou Evangelistria M 28 00:49:03.49
853 6812 Nikoleta Michail Evangelistria F 34 00:49:04.86
854 6718 Giannos Kontou team MMC M 0 00:49:15.59
855 6825 Froso Karkoti ACS courier F 0 00:49:19.46
856 6853 Nikos Tzoumas ACS courier F 0 00:49:20.07
857 6740 Vanessa Stylianou Gordian Servicing F 0 00:49:21.44
858 6730 Mairilyn Charalampous Gordian Servicing F 0 00:49:21.85
859 6736 Natasa Mavrommati Gordian Servicing F 0 00:49:21.90
860 6733 Maria Metta Gordian Servicing F 0 00:49:22.33
861 6671 Christodoulos Christodoulou ZEBRA M 43 00:49:29.47
862 6881 Constandia Christodoulou ZEBRA F 39 00:49:29.93
863 6574 Catalin Diaconeasa team CAP M 0 00:49:33.41
864 6573 Giorgos Christou team CAP M 0 00:49:33.49
865 6514 Irene Eminide Eminide Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio F 0 00:49:37.52
866 6323 Georgia Tiakoyri Team VLM F 0 00:49:38.57
867 6831 Tasos Spetsiotis ACS courier F 0 00:49:40.44
868 6519 Maria Charalampous Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio F 0 00:49:40.95
869 6521 Andri Kyprianou Kyp it up Fitness & Rehabilitation Studio F 0 00:49:41.69
870 6803 Maria Papachristodoulou KPMG F 27 00:49:44.38
871 6805 Eleni Hadjimatheou KPMG F 0 00:49:44.61
872 6799 Maria Skouroumouni KPMG F 27 00:49:44.83
873 6712 Maria Konstantinou team MMC F 0 00:50:00.92
874 6960 Elena Pafiti Team ISX F 0 00:50:02.08
875 6959 Aleksandra Sobolewska Team ISX F 0 00:50:03.95
876 6964 Kyriaki Pilia Team ISX F 0 00:50:04.69
877 6961 Katerina Dimitriou Team ISX F 0 00:50:06.22
878 6713 Periklis Papaloukas team MMC M 0 00:50:06.81
879 6558 Chrysa Capoula team CAP F 0 00:50:07.08
880 6559 Anthi Christoforidou team CAP F 0 00:50:07.58
881 6074 Ramona Theodorou Team Eliatha F 52 00:50:09.08
882 6041 Michalis Michailides Team Eliatha M 67 00:50:11.35
883 6118 Anna Oroklinioti Team Eliatha F 37 00:50:11.77
884 7029 Shiampania Antreana Panellinios Nicosia F 0 00:50:13.61
885 6112 Alexia Nicolaidou Team Eliatha F 46 00:50:19.45
886 6397 Elli Kastania Team PWC F 26 00:50:20.11
887 6086 Antri Georgiou Team Eliatha F 41 00:50:23.84
888 6075 Polina Polydorou Team Eliatha F 43 00:50:24.45
889 6651 Doris Kamara Team ΑΑΕΚ F 0 00:50:25.92
890 6650 Konstantinos Stylianou Team ΑΑΕΚ M 0 00:50:26.83
891 5127 Loukia Demetriou F 23 00:50:32.83
892 6006 Chrysanthi Georgiou Team Eliatha F 27 00:50:36.50
893 7028 Shiampanias Antonis Panellinios Nicosia M 0 00:50:40.24
894 6032 Andreas Stylianou Team Eliatha M 9 00:50:47.64
895 6765 Loizos Pavlides Allatini M 0 00:50:54.73
896 6146 Chara Christofi Team Eliatha F 47 00:50:56.96
897 6392 Demetra Seraphim Team PWC F 29 00:50:58.79
898 6817 Gavriela Ioannidou Evangelistria F 50 00:51:06.91
899 6675 George Antoniou ZEBRA M 30 00:51:07.46
900 6453 Mary Christou Team Printec F 52 00:51:07.99
901 6814 Dafni Sign Evangelistria F 28 00:51:08.36
902 6452 Stalo Xynari Team Printec F 43 00:51:08.57
903 6451 Koula Christodoulou Team Printec F 52 00:51:09.54
904 6845 Chris Chrsitoforou ACS courier F 0 00:51:18.75
905 6455 Margarita Soteriadou Team Printec F 40 00:51:22.53
906 6101 Katerina Paphitis Team Eliatha F 40 00:51:43.08
907 6171 Viana Ericsson Team Eliatha F 40 00:51:45.55
908 6693 Vasilia Evagorou Team Bank Of Cyprus F 41 00:51:54.02
909 6692 Maria Kazamia Team Bank Of Cyprus F 39 00:51:54.62
910 6958 Zacharias Theophanous Team ISX M 0 00:52:09.85
911 5328 Constandina Kyprianou F 0 00:52:22.27
912 6229 George Koutis team Alpha bank M 44 00:52:24.02
913 5326 Charoulla Michael F 0 00:52:24.34
914 6227 Lucy Ioannou team Alpha bank F 42 00:52:24.94
915 6226 Andreas Giles team Alpha bank M 33 00:52:36.79
916 6240 Elena Constantinou Riri team Alpha bank F 48 00:52:36.84
917 6230 Irene Gavriel team Alpha bank F 27 00:52:37.38
918 6659 Irene Nicolaou Team Destination fitness F 31 00:52:38.51
919 6121 Theodora Markidou Team Eliatha F 44 00:52:38.78
920 5103 Georgia Mouzoura F 35 00:52:48.59
921 5104 Kiki Pavlou F 32 00:52:48.90
922 6983 Lefteris Panayiotou team CAP M 76 00:53:16.50
923 6742 Aphrodite Charitou Gordian Servicing F 0 00:53:21.37
924 6761 Mikaela Lamprinou Allatini F 29 00:53:21.97
925 6754 Eleni Liatsou Allatini F 23 00:53:22.61
926 6156 Aliki Michaelidou Team Eliatha F 41 00:53:52.08
927 6042 Litsa Diomedous Team Eliatha F 43 00:53:52.38
928 6157 Katerina Michaelidou Team Eliatha F 36 00:53:52.59
929 5241 Eleni Hadjicosti F 27 00:53:54.05
930 6701 Gavriella Tsenova Trade Capital Markets F 31 00:54:20.85
931 6510 Xaritini Pettemeridou team AWOL F 4 00:54:25.75
932 6488 Stavria Pettemeridou team AWOL F 37 00:54:27.33
933 6497 Petros Adrianou team AWOL M 41 00:54:28.88
934 6511 Elena Christoudia team AWOL F 28 00:54:29.28
935 6487 Dimitris Pettemerides team AWOL M 38 00:54:29.45
936 6636 Panayiota Adamou Team Mundipharma F 67 00:54:31.39
937 6625 Cleri Cosma Team Mundipharma F 58 00:54:31.39
938 6463 Giancarlo Javier Thirlwall Trade Capital Markets M 28 00:54:35.65
939 6879 Eftychios Eftychiou ZEBRA M 26 00:54:41.22
940 6677 Ioannis Machairitsas ZEBRA M 25 00:54:41.66
941 6874 Andreas Savva ZEBRA M 27 00:54:41.71
942 6676 George Pillakouris ZEBRA M 24 00:54:41.87
943 6846 Alexis Neofitou ACS courier F 0 00:54:43.47
944 5184 Maria Papaioannou F 14 00:54:45.02
945 6827 Markos Vourkos ACS courier F 0 00:54:45.54
946 6824 Elsa Katsiami ACS courier F 0 00:54:46.15
947 6479 Panayiota Christodoulou Team Mall of Cyprus F 34 00:54:46.69
948 6475 Andreas Constantinou Team Mall of Cyprus M 0 00:54:48.56
949 6474 Antonia Constantinou Team Mall of Cyprus F 36 00:54:50.54
950 6300 Chara Charalambous Team VLM F 29 00:54:51.84
951 5059 Antigoni Kyriakou F 33 00:54:52.27
952 5058 Maria Machalepis F 36 00:54:52.68
953 6302 Anna Ioannou Team VLM F 27 00:54:53.24
954 6256 Shobha Parthasarathy Team TSYS F 44 00:54:56.73
955 6319 Stavros Philippou Team VLM M 0 00:55:01.81
956 6318 Paraskevi Ioakim Team VLM F 29 00:55:02.94
957 6627 Chryso Petrou Team Mundipharma F 76 00:55:05.72
958 6436 Maria Achilleos Team Arosal audit F 0 00:55:25.40
959 6069 Yiota Georgiou Karatzias Team Eliatha F 49 00:55:31.07
960 6635 Theodora Petrou Team Mundipharma F 42 00:55:40.51
961 6172 Stella Savva - Pattidou Team Eliatha F 41 00:55:41.56
962 6119 Marina Koudellari Team Eliatha F 39 00:55:43.37
963 6009 Emily Koumas Team Eliatha F 40 00:55:50.51
964 6729 Irene Maria Athanasiades Gordian Servicing F 0 00:56:11.58
965 5271 Marios Rafael Konstantinou M 15 00:56:12.81
966 5270 Andreas Konstantinou M 15 00:56:15.12
967 6291 Kyproulla Alexandrou Team VLM F 51 00:56:15.46
968 6917 Michael-Aris Michaelides Deloitte M 0 00:56:18.08
969 6720 Nearchos Constantinou team MMC F 0 00:56:25.92
970 6297 Alex Hudson Team VLM M 27 00:56:27.49
971 6296 Elena Hudson Team VLM F 49 00:56:29.35
972 6299 Nat Wilkins Team VLM F 24 00:56:39.10
973 6298 Rosy Pouyioukka Team VLM F 43 00:56:39.99
974 6322 Eirini Gkourovanidou Team VLM F 53 00:56:41.33
975 6015 Elena Krashia Team Eliatha F 49 00:56:49.19
976 6037 Savvas Krashias Team Eliatha M 48 00:56:50.08
977 6123 Gavriela Gavrielidou Team Eliatha F 35 00:56:57.55
978 6079 Gloria Argyrou Team Eliatha F 40 00:56:59.25
979 6045 Leia Patchias Team Eliatha F 39 00:56:59.25
980 6549 Andreas Georgiou team CAP M 32 00:57:00.95
981 6303 Elli Vasalaki Team VLM F 47 00:57:03.43
982 6293 Maria Constantinou Team VLM F 28 00:57:03.93
983 6823 Maria Orphanou ACS courier F 0 00:57:08.27
984 6844 Elena Stefanou ACS courier F 0 00:57:08.46
985 6830 Thea Papatheocharous ACS courier F 0 00:57:13.19
986 6833 Anni Pili ACS courier F 0 00:57:14.28
987 6116 Eleni Avramidou Team Eliatha F 32 00:57:14.67
988 6161 Maria Nicolaou Team Eliatha F 38 00:57:32.87
989 6163 Foteini Koutsou Team Eliatha F 43 00:57:32.95
990 6173 Rodoulla Spanou Team Eliatha F 42 00:57:34.23
991 6211 Panikos Tsamkosoglou AFO Central Bank of Cyprus M 61 00:58:14.76
992 6022 Martha Visariou Team Eliatha F 9 00:58:26.66
993 6021 Christos Visariou Team Eliatha M 49 00:58:27.90
994 6078 Maria Iacovides Team Eliatha F 67 00:58:34.03
995 6285 Koullis Artemi Team VLM M 53 00:58:35.64
996 6306 Paola Stavrou Team VLM F 57 00:58:36.88
997 6292 Maria Kazakeou Team VLM F 52 00:58:37.91
998 6294 Dilyana Hristova Team VLM F 42 00:58:38.34
999 6305 Koulla Christodoulou Team VLM F 65 00:58:40.21
1000 6199 Evangelia Christodoulou AFO Central Bank of Cyprus F 56 00:58:41.09
1001 6218 Anna Rossou AFO Central Bank of Cyprus F 44 00:58:42.85
1002 6207 Eleni Nicolaou AFO Central Bank of Cyprus F 45 00:58:44.68
1003 6325 Michael Stylianou team Rimes techology M 24 00:58:52.62
1004 6542 Dora Theodotou team CAP F 0 00:59:08.63
1005 6550 Mahi Georgiadou team CAP F 60 00:59:08.77
1006 6541 Zoe Theodorou team CAP F 0 00:59:08.89
1007 6235 Christos Michael team Alpha bank M 35 00:59:13.33
1008 6237 Elina Achillidou team Alpha bank F 39 00:59:14.29
1009 6760 Alexia Papadopoulou Allatini F 35 00:59:27.12
1010 6758 Plutarchos Plutarchou Allatini M 37 00:59:27.38
1011 6757 Maria Simeonidou Allatini F 38 00:59:27.44
1012 6872 Dinos Martin NielsenIQ M 0 00:59:39.09
1013 6858 Gregoris Gregoriou NielsenIQ M 0 00:59:40.08
1014 6919 Michael Pericleous Deloitte M 0 01:00:41.96
1015 6672 Anna Xinistery ZEBRA F 0 01:00:58.26
1016 6113 Elena Yiasemidoy Team Eliatha F 57 01:01:09.20
1017 6816 Argiroula Panagiotou Evangelistria F 33 01:01:16.97
1018 6819 Elli Tousounidou Evangelistria F 32 01:01:17.45
1019 6039 Artemis Nicolaou Team Eliatha F 65 01:01:22.44
1020 6855 Evanthia Panayiotou AFO Central Bank of Cyprus F 61 01:01:36.63
1021 6212 Chryso Anastasiou AFO Central Bank of Cyprus F 63 01:01:39.24
1022 6852 Elena Chadjimichael ACS courier F 0 01:01:41.53
1023 6839 Gianoula Giannakou ACS courier F 0 01:01:42.19
1024 6930 Michelle Massoura Deloitte F 0 01:02:07.77
1025 6924 Stephanie Ioannides Deloitte F 0 01:02:08.85
1026 6027 Maria Hadjianastasiou Team Eliatha F 69 01:02:12.85
1027 6094 Stelios Hadjianastasiou Team Eliatha M 32 01:02:26.35
1028 6018 Salomi Hadjiconstantinou Team Eliatha F 48 01:02:46.71
1029 6046 Andri Andreou Team Eliatha F 42 01:02:55.88
1030 6820 Eleana Gerolatsiti Evangelistria F 45 01:03:23.97
1031 6551 Eftihios Thoma team CAP M 0 01:03:33.68
1032 6818 Stella Tsiamitrou Evangelistria F 42 01:03:36.73
1033 6141 Maria Hadjilouca Team Eliatha F 40 01:03:37.35
1034 6129 Christiana Diamantides Team Eliatha F 40 01:03:40.46
1035 6152 Maria Antoniou Team Eliatha F 40 01:03:42.11
1036 6826 Gianna Zacharia ACS courier F 0 01:03:42.57
1037 6552 Lukia Patziarou team CAP F 52 01:03:43.24
1038 6822 Anna Demitriou ACS courier F 0 01:03:43.74
1039 6565 Maro Polidoru team CAP F 0 01:03:43.86
1040 6832 Maria Potamitou ACS courier F 0 01:03:44.51
1041 6828 Maria Poliviou ACS courier F 0 01:03:46.88
1042 6829 Eleni Alepitou ACS courier F 0 01:03:48.24
1043 6854 Eireini Dontsof ACS courier F 0 01:03:48.68
1044 5256 Renos Evangelakis M 29 01:03:56.06
1045 5283 Savvas Adamou M 49 01:03:58.01
1046 5285 Despo Constandinou F 57 01:03:58.73
1047 6081 Alexandra Economidou Team Eliatha F 40 01:03:59.89
1048 6083 Penny Panayi Team Eliatha F 63 01:04:03.50
1049 6077 Sophia Vasileiou Team Eliatha F 41 01:04:04.10
1050 6076 Lambros Stylianou Team Eliatha M 43 01:04:04.40
1051 6092 Eftychios Eftychiou Team Eliatha M 52 01:04:05.38
1052 6073 Maria Eftychiou Team Eliatha F 50 01:04:05.38
1053 6061 Louiza Eftychiou Team Eliatha F 24 01:04:06.31
1054 6357 Antreas Panagi Team Elysee M 58 01:04:08.03
1055 6347 Elisabeth Kayia Team Elysee F 27 01:04:09.16
1056 5178 Theodora Frangou F 14 01:04:10.84
1057 6007 Stelios Stylianou Team Eliatha M 44 01:04:15.90
1058 6008 Anestis Georgiades Team Eliatha M 34 01:04:16.37
1059 7027 Koyntouri Ioanna Panellinios Nicosia F 0 01:07:47.29
1060 7030 Christiana Fotiadoy Panellinios Nicosia F 0 01:07:47.48
1061 6102 Anthi Georgiou Team Eliatha F 71 01:07:50.25
1062 6150 Υianna Sazeidou Team Eliatha F 66 01:07:53.66
1063 6019 Stalo Artemiou Team Eliatha F 46 01:51:30.36
1064 6100 Frixos Soteraki Team Eliatha M 38 01:56:55.12
1065 5082 Stylianos Tsiartas M 31 01:56:59.27
1066 5293 Kanios Le Grand M 0 01:57:15.10
1067 5269 Andreas Eliades M 24 01:59:59.11
1068 5122 Costas Symeonides M 47 02:17:33.45
DQ 6974 6974 6974 Team UCY F 0 00:08:21.26
DQ 6981 6981 6981 Team UCY F 0 00:08:21.38
DQ 6726 Charis Tofis Gordian Servicing M 0 00:09:51.86
DQ 7002 Maniana Kalogerakis RED WOLF F 46 00:12:58.65
DQ 7038 Silia Dalta RED WOLF F 13 00:12:58.92
DQ 6314 Vaia Vasileiadou Team VLM F 24 00:16:41.57
DQ 6313 Mariya Angelova Team VLM F 46 00:16:41.57
DQ 5002 5002 5002 F 22 00:19:36.18
DQ 5026 Gnosi Michaelidou F 31 00:32:22.74
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Φυσική Άσκηση: Διαφοροποιούνται τα Οφέλη Ανάλογα με την Ώρα που θα Ασκηθούμε; Ασκήσεις και συμβουλές διατροφής που θα βοηθήσουν τα παιδιά να ψηλώσουν πιο γρήγορα

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Βουλευτής ζητά να απαγορευτούν οι αγώνες δρόμου αποκαλώντας τους αθλούμενους «οπαδούς»! Ο Νίκος Αργυρόπουλος και το ρεκόρ της μίας ώρας
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου - αφιέρωμα. Ποιοι θα είναι οι πρωταγωνιστές στα 5000 και 1500 μέτρα; Υπερήφανοι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι, νικήσατε!
Nutrition News

Rundome.gr

Salomon

Thessaloniki Night Half Marathon

Runster.gr

Πρέπει να διαβάσετε
11 Ιουν 22
ΟΠΑΠ MARATHON expo 2022 - Εκεί όπου αθλητισμός και πολιτισμός τέμνονται δημιουργικά
Η ΟΠΑΠ MARATHON expo, η μεγαλύτερη εμπορική έκθεση αθλητικών ειδών και εξοπλισμού στην Ελλάδα, θα πραγματοποιηθεί για άλλη μία χρονιά στο εκθεσιακό κέντρο Κλειστό Π. Φαλήρου (πρώην TAE KWON DO) από τις 9 έως και τις 12 Νοεμβρίου 2022.
25 Μαϊ 22
Το Run σου γίνεται πλέον Aκόμη Γρηγορότερο με το Νέο Δρομικό Παπούτσι της Under Armour HOVR™ MACHINA 3!
Η Under Armour μας εκπλήσσει ευχάριστα για ακόμη μια φορά δημιουργώντας ένα νέο και τεχνολογικά εξελιγμένο Running παπούτσι το οποίο θα ικανοποιήσει πλήρως και τους πιο απαιτητικούς λάτρεις του τρεξίματος.
20 Απρ 22
Η άσκηση στο επόμενο επίπεδο με το νέο myathlete hub
Η φετινή άνοιξη είναι ακόμα πιο ανθηρή για τους λάτρεις της άσκησης, αλλά και όλους εκείνους που προσεγγίζουν την ευεξία και την καλή υγεία μέσω της γυμναστικής και της σωστής διατροφής. Το myathleteάνοιξε ξανά τις πόρτες του στο νέο δικό του χώρο και τα σχόλια όσων έσπευσαν ήδη να το επισκεφτούν, είναι διθυραμβικά!
13 Απρ 22
HUAWEI WATCH GT Runner: Το απόλυτο smartwatch που ικανοποιεί και τον πιο απαιτητικό δρομέα
Η HUAWEI κάνει εντυπωσιακό ντεμπούτο στον χώρο των smartwatches, παρουσιάζοντας το εμβληματικό HUAWEI GT Runner, ανοίγοντας νέους ορίζοντες στην απόδοση των δρομέων.

©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse