Marathon EXPO
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Ioannina Lake Run

Lamia Night Run

Marathon Half Marathon

Chios Half Marathon

X-treme Stores
25 Ιουν 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4th Arta Night Run

4th Arta Night Run

Τα προσωρινά αποτελέσματα της διοργάνωσης 4th Arta Night Run, που πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου 25/06 στην πόλη της Άρτας, στα πλαίσια του εορτασμού της επετείου απελευθέρωσης της πόλης την 25η Ιουνίου 1881.

Ο φετινός αγώνας ήταν αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη – Ερμή Θεοχαρόπουλου, αθλητή αγωνιστικής αναρρίχησης της Εθνικής Ομάδας της χώρας μας, που έχασε τη ζωή του στα Τζουμέρκα στις 30/01/2022.


10χλμhttps://results.mysportevent.gr/results.php?id=20220021&rc=2022002101


1 1 6049 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M M 00:38:53.471 00:00:01.048
2 2 10064 ΠΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Α.Γ.Ε. Ζακύνθου 00:39:18.772 00:00:00.413
3 3 10141 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:40:45.175 00:00:00.000
4 4 10071 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M 00:41:03.269 00:00:02.172
5 5 10106 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ M M ΑΓΓΕΛΗΣ 00:41:06.017 00:00:00.416
6 6 10001 DIMAKOS ACHILLEAS M M N.O.Pargas 00:41:25.117 00:00:01.052
7 7 10070 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M Galatsi Running Team 00:42:06.733 00:00:00.411
8 8 10092 ΔΡΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M Α.Ο.Άτλας Λευκάδας 00:43:30.617 00:00:03.433
9 9 10018 HAAS SIEGFRIED M M RSC Neukirchen 00:43:47.397 00:00:00.654
10 10 10114 ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M 00:44:23.884 00:00:02.094
11 11 10125 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:44:51.665 00:00:00.953
12 12 10135 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:45:47.544 00:00:01.214
13 13 10134 ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M Mountain Training Solutions 00:46:10.889 00:00:00.823
14 14 10045 ΔΕΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M Οπαπ Κωστακιοι Άρτας 00:46:51.489 00:00:00.592
15 15 10043 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M M - 00:47:08.667 00:00:02.031
16 16 10039 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M M 00:47:15.168 00:00:00.953
17 17 10029 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M M Εεεδ Καναλακιου 00:47:15.769 00:00:03.154
18 18 10058 ΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M M ΠΝΟΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 00:47:26.163 00:00:00.821
19 19 6048 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ M M 00:47:27.729 00:00:01.834
20 1 10024 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F F Ανεξάρτητη 00:47:34.789 00:00:00.819
21 20 10030 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M M Κασσιος Δίας 00:48:12.090 00:00:01.948
22 21 10078 ΚΌΚΚΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ M M Σύλλογος δρομέων Άρτας 00:48:40.831 00:00:04.154
23 22 6008 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 00:49:12.707 00:00:00.821
24 23 10073 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M M Σύλλογος δρομέων Άρτας 00:49:27.115 00:00:00.413
25 2 10023 KUCHYNKOVA VERA F F 00:50:10.714 00:00:02.793
26 24 10036 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M M ΑΠΕΙΡΟΣ Π.Ο.Η. 00:51:03.856 00:00:00.413
27 25 10105 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M M Irongym 00:51:13.556 00:00:02.652
28 3 10140 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ F F 00:51:31.759 00:00:00.412
29 26 10119 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ M M Σύλλογος Δρομέων Πρέβεζας 00:51:33.637 00:00:05.014
30 27 10054 ΧΑΛΑΦΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:51:35.852 00:00:02.171
31 4 6027 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F F 00:51:40.752 00:00:00.824
32 28 10112 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M 00:52:04.215 00:00:01.897
33 29 6038 ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M M 00:52:24.521 00:00:05.099
34 5 10104 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F F Σ.Δ.Ι. 00:52:56.313 00:00:01.298
35 6 6015 ΝΤΟΥΤΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F F ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:53:23.820 00:00:00.418
36 30 10090 ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ M M 00:53:35.583 00:00:05.697
37 31 10086 ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 00:53:38.883 00:00:03.712
38 32 10079 ΓΚΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M M 00:53:39.638 00:00:10.613
39 33 10138 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:53:51.641 00:00:09.742
40 34 6009 ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ M M 00:54:44.938 00:00:05.692
41 35 10050 ΚΑΡΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M M 00:54:52.485 00:00:10.245
42 7 5211 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ F F 00:55:22.948 00:00:03.531
43 36 10014 KONSTANTINOS NTOULAS M M 00:55:45.409 00:00:05.894
44 37 10047 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 00:55:47.479 00:00:03.334
45 38 10115 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M M 00:56:03.987 00:00:03.896
46 39 10100 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:56:03.988 00:00:03.637
47 8 6029 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ F F 00:56:08.041 00:00:06.053
48 9 10009 ZIORI KATHY F F ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΆΡΤΑΣ 00:56:18.210 00:00:01.295
49 40 10017 BOZOURIS POLYKARPOS M M Ηγουμενίτσα 00:56:18.469 00:00:02.588
50 10 6041 ΙΜΒΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F F 00:57:01.269 00:00:01.356
51 41 10113 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:57:03.892 00:00:05.274
52 42 10116 ΓΑΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M Irongym 00:57:03.944 00:00:04.274
53 43 10004 VARELIS DIMITRIS M M Makis team 00:57:06.991 00:00:04.013
54 44 10130 ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M M ΣΔΙ 00:57:07.309 00:00:06.636
55 45 10074 ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:57:08.868 00:00:06.096
56 46 10060 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:57:09.993 00:00:07.272
57 11 10040 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ F F ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:57:12.909 00:00:04.072
58 47 10006 KOUTSOSPIROS GEORGE M M 00:57:21.450 00:00:06.358
59 48 10020 KRITSIMAS STEFANOS M M 00:57:24.272 00:00:09.664
60 49 10019 LOUMANIS SPYROS M M ΒΌΝΙΤΣΑ 00:57:27.880 00:00:10.996
61 50 10120 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M M 00:57:28.391 00:00:11.255
62 51 10124 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M M Irongym 00:57:29.231 00:00:10.998
63 52 10121 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:57:49.250 00:00:00.597
64 53 10037 ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ M M 00:58:39.413 00:00:11.297
65 54 6034 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M 00:58:53.455 00:00:02.287
66 55 10038 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M M 00:58:56.596 00:00:05.652
67 56 10061 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:59:07.754 00:00:02.654
68 57 10109 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M M 00:59:46.914 00:00:04.829
69 12 10127 ΝΑ ΤΣΩΡΟΥ F F Irongym 01:00:18.709 00:00:03.436
70 13 10082 ΔΕΡΒΙΛΗ ΖΩΗ F F Irongym 01:00:44.110 00:00:03.635
71 58 10142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ M M 01:00:47.499 00:00:01.717
72 59 10057 ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M Fitness Factory Arta 01:00:50.317 00:00:01.948
73 60 10062 ΚΥΡΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Fitness Factory Arta 01:00:54.542 00:00:03.124
74 61 10005 STAMOULIS FONDAS M M 01:01:10.919 00:00:06.875
75 62 10007 ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M Syllogos dromeon artas 01:01:15.257 00:00:06.236
76 63 10055 ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 01:01:27.344 00:00:03.576
77 64 10080 ΠΕΠΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M M 01:01:28.465 00:00:02.976
78 65 10012 BASDEKIS LEONIDAS M M 01:02:22.080 00:00:08.156
79 14 10096 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ F F Μπερλιόζ 01:02:28.403 00:00:07.654
80 66 10085 ΟΡΦΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M M Μπερλιόζ 01:02:28.622 00:00:09.139
81 67 10132 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M M 01:02:36.353 00:00:07.213
82 68 10099 ΝΤΙΚΟΣ ΚΏΣΤΑΣ M M 01:02:40.354 00:00:08.151
83 15 5029 ΠΑΠΠΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F F Irongym 01:03:24.478 00:00:05.772
84 69 5183 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M M Irongym 01:03:25.344 00:00:05.693
85 16 10066 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F F Εεεδ Καναλακιου 01:03:42.826 00:00:02.285
86 17 6028 ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΙΩΤΑ F F 01:03:59.286 00:00:06.177
87 70 10053 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 01:04:35.779 00:00:14.050
88 71 10003 ΛΑΖΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M 01:04:41.766 00:00:00.598
89 72 10094 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 01:05:23.009 00:00:10.245
90 73 10032 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M M - 01:05:25.457 00:00:10.537
91 18 10122 ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΣΕΒΗ F F - 01:05:26.107 00:00:09.542
92 74 10093 ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 01:05:26.246 00:00:11.377
93 19 10103 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ F F 01:05:41.127 00:00:08.385
94 75 10128 ΠΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ M M 01:06:12.189 00:00:03.353
95 76 10069 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M 01:06:17.831 00:00:04.831
96 77 6039 ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΛΑΜΠΗΣ M M 01:06:21.289 00:00:05.013
97 78 10095 ΛΑΝΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M M 01:06:21.928 00:00:05.973
98 79 10133 ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΧΑΡΗΣ M M 01:06:35.343 00:00:06.737
99 80 10059 ΤΖΙΚΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Irongym 01:07:09.713 00:00:03.897
100 81 10027 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΔΑΜ M M Εεεδ Καναλακιου 01:07:18.050 00:00:04.272
101 82 5210 SYLVAIN GOBEL M M 01:07:41.447 00:00:00.415
102 83 10139 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M M 01:07:42.753 00:00:01.898
103 20 10137 ΤΖΙΜΑ ΕΦΗ F F 01:09:41.698 00:00:02.945
104 84 10076 ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M M 01:10:07.538 00:00:10.117
105 21 10052 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F F 01:10:20.177 00:00:09.844
106 85 10011 KONTODIMAS LAKIS M M 01:10:21.396 00:00:08.501
107 86 10097 ΤΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 01:10:23.995 00:00:10.532
108 87 10111 ΖΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M 01:10:37.978 00:00:09.923
109 88 10008 GOUROUNAS GIORGOS M M 01:11:24.300 00:00:05.273
110 89 10026 ΠΑΧΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ M M 01:12:18.881 00:00:07.251
111 22 6004 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΦΗ F F ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:13:52.205 00:00:06.554
112 90 10091 ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M M 01:14:05.347 00:00:08.235
113 23 10048 ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F F Ανεξάρτητη 01:14:05.524 00:00:09.141
114 91 10063 ΜΠΙΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Α.Ε.Δ.Π ΆΡΤΑΣ 2001 01:14:22.705 00:00:07.792
115 92 6040 ΓΑΡΟΥΦΗΣ ΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 01:14:54.910 00:00:05.212
116 24 5139 ΜΠΑΛΤΖΩΗ ΜΑΡΙΑ F F Irongym 01:14:55.111 00:00:06.352
117 93 6019 ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 01:14:57.284 00:00:05.475
118 94 10098 ΠΕΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:14:59.699 00:00:02.291
119 95 10110 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M 01:15:52.100 00:00:12.768
120 25 10136 ΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F F 01:16:48.642 00:00:02.946
121 26 10065 ΚΑΤΗΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F F Δρομέων πρεβεζα 01:17:02.494 00:00:01.948
122 27 6045 ΝΤΕΜΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F F 01:18:53.837 00:00:02.351
123 96 10035 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M M 01:21:14.553 00:00:04.829
124 0 10025 ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F F IRON GYM 00:00:00.000 00:00:00.834
124 0 10088 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M M Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 00:00:00.000 00:00:05.471
126 97 10056 ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:00:02.732 00:00:02.732

5χλμ: https://results.mysportevent.gr/results.php?id=20220021&rc=2022002102


1 1 5209 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 00:20:25.671 00:00:01.831
2 2 5188 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΆΡΤΑΣ 00:20:34.749 00:00:22.335
3 3 5100 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ M M Marathon Club 00:21:07.035 00:00:01.074
4 4 5181 ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M M 00:21:44.255 00:03:04.142
5 5 5215 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M M 00:21:56.056 00:00:01.173
6 6 5111 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M ΑΓΓΕΛΗΣ 00:21:57.727 00:00:01.372
7 7 5107 ΠΑΧΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M Σύλλογος δρομεων αρτας 00:22:22.317 00:00:01.316
8 8 5073 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M Α.Σ. Άρτας ΔΡΟΜΕΑΣ 00:22:46.941 00:03:11.022
9 9 5056 ΚΕΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M M Irongym 00:22:49.051 00:00:04.846
10 10 5163 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M M Zarkadas running team 00:22:54.042 00:03:11.918
11 11 5076 ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M M 00:23:03.090 00:03:16.819
12 12 5124 ΚΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M Axeron 00:23:20.101 00:03:18.079
13 13 5152 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M M 00:23:21.080 00:03:14.683
14 14 5024 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M M 00:23:34.378 00:03:27.793
15 15 5031 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ M M Iron gym 00:23:35.038 00:03:14.438
16 16 6007 ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M M 00:23:35.339 00:00:45.653
17 1 5202 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F F PRT 00:23:38.694 00:00:01.075
18 17 5146 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M M 00:24:00.524 00:03:02.944
19 18 5059 ΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:24:13.602 00:00:01.070
20 19 5153 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M M - 00:24:18.020 00:03:15.519
21 2 6026 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F F 00:24:22.494 00:00:01.113
22 20 5144 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M M ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:24:25.868 00:00:01.316
23 21 5214 TΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M M 00:24:39.341 00:00:01.374
24 22 5079 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:24:47.182 00:03:15.742
25 3 5086 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ F F - 00:24:54.242 00:00:02.152
26 23 10068 ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M Irongym 00:25:09.804 00:03:15.743
27 24 5112 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M ΒΡΑΔΥΠΟΡΙΑΚΟΣ 00:25:12.781 00:03:24.272
28 25 5164 ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΟΛ M M ΜΑΚΡΙΔΗΣ RUNNING TEAM 00:25:21.623 00:03:12.641
29 26 5165 ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ M M 00:25:48.584 00:03:13.024
30 27 10067 ΒΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M Irongym 00:26:01.508 00:03:15.959
31 28 5093 ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ M M 00:26:20.545 00:03:12.179
32 29 6013 ΜΠΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M M ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:26:22.154 00:03:11.275
33 30 5013 ΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M M 00:26:27.345 00:03:13.024
34 31 5042 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 00:26:28.708 00:03:12.362
35 32 5196 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M 00:26:33.740 00:03:14.580
36 4 5011 ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F F ALTERLIFE GYM PREVEZA 00:26:50.987 00:01:09.547
37 5 5087 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F F ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 00:26:52.547 00:03:18.101
38 33 5017 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M M 00:26:59.647 00:03:13.922
39 34 5037 ΚΛΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M M LIMERI CLUB 00:27:13.024 00:00:21.767
40 35 5180 ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M M - 00:27:38.148 00:03:19.600
41 36 5142 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M M 00:27:43.503 00:03:17.321
42 37 5001 PANAGOS APOSTOLIS M M 00:27:47.851 00:00:01.836
43 38 6021 ΤΣΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M M 00:27:50.888 00:01:04.144
44 39 6005 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M M 00:27:51.267 00:03:12.181
45 40 5110 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M ΑΕΚ 00:28:06.797 00:03:11.821
46 41 5155 ΤΖΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M M 00:28:15.888 00:03:12.761
47 42 5025 ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M M HCI LAB 00:28:16.402 00:03:16.824
48 6 5166 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ F F Εεεδ Καναλακιου 00:28:16.567 00:00:30.289
49 43 5133 ΜΠΟΡΜΠΟΛΗΣ ΜΑΝΟΣ M M 00:28:18.369 00:00:48.227
50 44 5197 ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M ΣΔΥ ΑΡΤΑΣ 00:28:24.549 00:00:01.256
51 45 5123 ΒΑΡΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 00:28:35.212 00:03:13.452
52 46 5127 ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 00:28:35.214 00:03:13.598
53 47 5008 MASTROGS SOTIRIOS M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:28:35.921 00:03:14.755
54 48 5122 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M M Σ. Δ. Α 00:28:39.010 00:00:53.188
55 49 5173 ΒΑΛΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M M 00:28:42.184 00:03:16.358
56 7 6006 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΝΕΦΕΛΗ F F 00:28:45.871 00:03:12.581
57 8 5014 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F F ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 00:28:47.213 00:03:25.352
58 9 6001 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ F F ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:28:57.627 00:03:03.342
59 50 5194 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M M 00:29:05.870 00:03:14.878
60 51 5027 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M M 00:29:06.504 00:03:25.734
61 52 5041 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 00:29:07.623 00:03:15.658
62 53 5129 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M M Irongym 00:29:26.472 00:03:12.038
63 54 5213 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M 00:29:26.951 00:03:15.719
64 55 5147 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M M Σύλλογος Δρομέων Άρτας 00:29:40.733 00:03:13.201
65 56 5098 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M M 00:29:56.750 00:03:19.055
66 57 6046 ΚΑΛΙΑΡΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M M 00:29:57.931 00:03:21.629
67 58 5064 ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M 00:30:00.976 00:03:21.913
68 59 6044 ΚΑΖΝΑΦΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M M 00:30:04.044 00:03:21.769
69 60 5072 ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M ΕΕΕΔ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ 00:30:05.169 00:03:21.193
70 10 6031 ΒΑΣΙΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F F 00:30:26.816 00:03:12.878
71 61 10118 ΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M 00:30:48.234 00:03:16.502
72 62 6014 ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M M 00:30:48.890 00:03:25.530
73 63 5176 ΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M M Irongym 00:30:52.857 00:03:13.857
74 64 5172 ΜΕΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M M Irongym 00:30:56.555 00:03:14.318
75 65 6023 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M M 00:31:10.396 00:03:31.991
76 11 10002 PAPAVASILEIOU ANASTASIA F F 00:31:10.995 00:03:15.943
77 66 5168 ΚΑΤΟΠΗΣ ΣΑΚΗΣ M M ΕΛ.ΑΣ 00:31:35.468 00:03:28.454
78 67 5099 ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M M 00:31:36.596 00:03:28.713
79 12 6020 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ F F 00:31:44.875 00:03:24.571
80 13 5135 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F F Irongym 00:31:45.378 00:03:17.698
81 14 5055 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F F 00:32:14.697 00:03:15.943
82 68 5092 ΑΝΤΥΠΑΣ ΗΛΙΑΣ M M 00:32:18.339 00:03:18.943
83 69 5060 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M M ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ 00:32:24.719 00:03:13.982
84 70 10129 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:32:32.900 00:03:29.503
85 71 5102 ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ M M 00:32:44.519 00:03:13.359
86 15 5082 ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F F 00:32:45.578 00:03:20.883
87 16 5206 MΠΟΥΤΣΙΩΛΗ ΕΥΗ F F 00:32:54.065 00:03:17.278
88 72 5062 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Irongym 00:32:57.639 00:03:13.599
89 73 6010 ΚΙΚΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 00:32:58.100 00:03:19.738
90 74 5057 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M Σύλλογος Δρομεων 00:33:07.000 00:03:15.080
91 17 5134 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ F F Irongym 00:33:14.839 00:03:12.361
92 75 5083 ΒΑΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M M Irongym 00:33:15.074 00:03:20.479
93 18 5052 ΝΙΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F F Irongym 00:33:15.894 00:03:19.784
94 19 5090 ΓΟΥΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ F F 00:33:19.662 00:03:12.359
95 20 5080 ΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ F F 00:33:20.397 00:03:13.017
96 21 5007 GOULA MARY F F Σύλλογος δρομέων Ιωαννίνων 00:33:25.533 00:03:31.542
97 22 5138 ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F F 00:33:44.211 00:03:18.478
98 76 5159 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M 00:33:47.391 00:03:20.973
99 77 5191 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M 00:33:47.468 00:03:20.303
100 78 5189 ΓΡΕΤΣΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M Axeron 00:33:49.977 00:03:17.557
101 79 6002 ΑΥΓΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ M M 00:34:00.715 00:03:28.050
102 23 5006 TZOUVARA MARIA F F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:34:05.507 00:03:15.318
103 24 5004 KALIARNTA EFIE F F 00:34:05.561 00:03:14.682
104 80 6011 ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M 00:34:11.583 00:03:17.978
105 25 5081 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F F Irongym 00:34:23.783 00:03:12.889
106 26 5078 ΑΣΠΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ F F Irongym 00:34:24.497 00:03:17.400
107 81 5116 ΖΑΡΚΑΛΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ M M 00:34:30.783 00:03:18.879
108 82 5119 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ M M Irongym 00:34:32.501 00:03:11.881
109 83 5184 ΚΕΦΑΛΑΣ ΤΑΣΟΣ M M Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 00:34:32.842 00:03:22.352
110 27 5096 ΚΕΦΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F F Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 00:34:33.358 00:03:24.630
111 84 5179 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M M - 00:34:34.282 00:03:24.069
112 28 5085 ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ F F 00:34:39.761 00:03:26.309
113 29 5077 ΛΕΒΑΚΗ ΈΛΕΝΑ F F Irongym 00:34:39.762 00:03:14.038
114 30 5030 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΕΤΗ F F 00:34:45.863 00:03:14.681
115 31 6035 ΛΙΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F F 00:34:50.744 00:00:01.313
116 32 5136 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ F F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:35:04.474 00:03:15.738
117 33 5019 ΖΕΝΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F F 00:35:05.183 00:03:13.378
118 85 6050 ΤΣΙΠΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M M 00:35:10.024 00:03:23.911
119 86 5158 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΤΜΗΜΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ 00:35:12.095 00:03:29.939
120 87 5067 ΓΚΑΡΤΖΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M M 00:35:14.193 00:00:00.000
121 88 6003 ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 00:35:14.313 00:03:30.665
122 34 5033 ΖΙΩΓΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F F 00:35:14.395 00:03:16.324
123 89 6047 ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 00:35:16.170 00:03:31.340
124 90 5154 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ M M 00:35:19.149 00:03:14.583
125 91 5174 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M M Irongym 00:35:21.807 00:03:18.263
126 92 5143 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M M Α.Ο.Άτλας Λευκάδας 00:35:23.926 00:03:11.921
127 35 5114 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F F 00:35:47.203 00:03:14.400
128 36 5141 ΛΥΤΡΑ ΜΑΡΙΝΑ F F - 00:35:49.981 00:03:14.182
129 93 10031 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M M 00:35:58.626 00:03:13.603
130 94 5074 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M 00:35:58.627 00:03:12.759
131 37 5115 ΝΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F F ΑΓΣΑ Δρομέας 00:35:58.630 00:03:22.908
132 95 5043 ΚΩΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 00:35:58.827 00:03:14.585
133 96 5128 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M Σύλλογος Δρομέων Άρτας 00:35:59.459 00:03:23.788
134 97 5131 ΒΕΛΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M M ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 00:36:11.782 00:03:19.260
135 38 6018 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ F F 00:36:19.086 00:03:31.989
136 39 5015 ΝΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F F Irongym 00:36:19.885 00:03:15.444
137 98 5023 ΣΙΝΤΕΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M M 00:36:32.506 00:03:28.331
138 40 5199 ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F F 00:36:33.665 00:03:12.841
139 99 5207 KAΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 00:36:46.867 00:03:17.418
140 41 5091 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F F ΙΩΑΝΝΙΝΑ HANDBALL 00:36:47.242 00:03:26.832
141 42 5095 ΓΚΟΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F F ΕΕΕΔ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ 00:36:56.847 00:03:29.149
141 42 5192 ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M ΕΕΕΔ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ 00:36:56.847 00:03:29.150
143 43 5121 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ F F Ανεξάρτητη 00:37:00.969 00:03:13.744
144 44 5106 ΚΑΡΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ F F Irongym 00:37:10.784 00:03:14.959
145 45 5088 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F F 00:37:30.299 00:03:19.520
146 101 5097 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M M Σύλλογος Δρομέων Άρτας 00:37:31.538 00:03:24.635
147 46 5061 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ F F 00:37:32.809 00:03:15.944
148 102 5208 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥΣ ΣΠΥΡΟΣ M M 00:37:39.883 00:03:17.222
149 47 5171 ΚΟΤΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑ F F Irongym 00:37:49.363 00:03:13.601
150 48 5200 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F F 00:38:04.482 00:03:17.064
151 103 5058 ΜΠΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M 00:38:06.512 00:03:28.132
152 49 5069 ΠΑΣΧΟΥ ΔΑΦΝΗ F F 00:38:07.742 00:03:28.450
153 104 5035 ΚΑΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M M 00:38:08.430 00:03:34.011
154 50 5216 ΘΩΜΑΪΔΗ ΜΑΙΡΗ F F 00:38:37.851 00:03:25.909
155 105 5005 KARAGIANNIS KONSTANTINOS M M 00:38:45.184 00:03:15.439
156 106 5151 ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΝΊΚΟΣ M M ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 00:39:00.630 00:03:18.840
157 107 5187 ΠΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M M 00:39:01.024 00:03:18.938
158 108 5109 ΚΑΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M M 00:39:01.990 00:03:17.556
159 109 5044 ΝΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M M 00:39:44.124 00:03:22.829
160 51 6012 ΜΑΥΡΙΚΗ ΑΜΑΛΙΑ F F 00:39:45.463 00:03:23.112
161 110 5050 ΚΟΛΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M M Irongym 00:40:18.014 00:03:12.040
162 111 5177 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M M 00:40:37.454 00:03:30.703
163 112 5022 ΛΕΝΤΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M M 00:40:47.796 00:03:32.832
164 52 5198 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ F F 00:40:54.095 00:03:20.159
165 53 6024 ΧΑΡΜΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F F 00:40:56.495 00:03:22.349
166 54 6025 ΝΑΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F F 00:40:57.076 00:03:22.630
167 55 5009 ΜΟΥΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F F Irongym 00:41:25.456 00:03:16.639
168 113 5149 ΖΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M 00:41:34.958 00:03:25.269
169 56 10049 ΠΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F F 00:41:53.897 00:03:19.023
170 114 5065 ΜΑΡΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M 00:41:59.327 00:03:18.619
171 57 5167 ΝΟΥΣΗ ΡΟΖΑΛΙΑ F F 00:42:13.979 00:03:23.112
172 58 5156 ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F F Α.Σ. ΕΞΕΛΙΞΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:42:14.179 00:03:23.409
173 59 5130 ΚΟΤΟΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F F Irongym 00:42:26.818 00:03:13.923
174 115 5195 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 00:42:32.842 00:03:20.423
175 60 6022 ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ F F 00:43:19.991 00:03:20.422
176 116 5101 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ M M 00:43:41.373 00:03:25.432
177 61 5145 ΣΚΑΡΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ F F Irongym 00:43:50.182 00:03:16.880
178 62 6043 ΚΟΤΣΙΑΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ F F 00:43:54.262 00:03:10.854
179 117 6042 ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 00:43:55.682 00:03:11.599
180 118 5066 ΤΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΑΡΤΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΤΑΣ 00:44:07.623 00:03:23.911
181 119 5160 ΤΟΡΤΟΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M M Irongym 00:44:12.464 00:03:19.784
182 63 5020 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F F 00:44:20.701 00:03:29.819
183 64 6017 ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F F 00:44:24.412 00:03:17.642
184 120 5018 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M M Σύλλογος Δρομέων Αρτας 00:45:39.788 00:03:30.404
185 121 5126 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M 00:45:40.127 00:03:30.959
186 65 5046 ΣΙΑΠΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F F Irongym 00:46:16.726 00:03:21.709
187 122 5063 ΜΕΚΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M Irongym 00:46:30.242 00:03:14.632
188 66 5140 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F F T.A.C. 00:46:49.527 00:03:25.994
189 123 6030 ΒΑΔΙΒΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M M δυναμικό περπάτημα 00:46:55.993 00:03:23.510
190 124 5068 ΜΠΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M M ΣΔΑ 00:47:10.922 00:03:17.878
191 67 5026 ΛΙΑΠΑΤΗ ΆΝΤΖΕΛΑ F F Irongym 00:47:33.033 00:03:17.576
192 68 5053 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F F 00:48:14.530 00:03:35.103
193 69 5137 ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ F F 00:48:37.224 00:03:05.451
194 70 5047 ΦΙΛΟΥ ΒΕΝΑ F F 00:48:38.454 00:03:11.882
195 71 5051 ΧΗΤΑ ΓΑΛΗΝΗ F F 00:49:46.685 00:01:03.184
196 72 5170 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F F Irongym 00:50:43.418 00:03:16.759
197 73 6033 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΒΙΤΑ F F 00:51:32.589 00:03:19.203
198 74 5045 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F F 00:54:06.996 00:03:30.538
199 0 5205 ΒΑΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F F A.S. TITANES 00:00:00.000 00:00:02.842
200 75 6032 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F F 00:11:06.020 00:03:13.979

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2022 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2022

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Σουσάμι: 11 σημαντικά οφέλη για την υγεία μας Εγκάρσιος κοιλιακός: Γιατί και πως να τον γυμνάσω
25 χρόνια από το πανελλήνιο ρεκόρ στην Αυθεντική διαδρομή από τη Μαρία Πολύζου! Φυσική Άσκηση: Διαφοροποιούνται τα Οφέλη Ανάλογα με την Ώρα που θα Ασκηθούμε;
FitnessPulse

Rundome.gr

Runster.gr

Thessaloniki Night Half Marathon

Πρέπει να διαβάσετε
12 Ιουλ 22
Το Rundome ανοίγει στο κέντρο της Αθήνας αυτήν την Παρασκευή 15/07 και θα γίνει το αγαπημένο Running Specialist Store της πόλης
Ένας καινούργιος χώρος για όλους τους δρομείς έρχεται στις 15 Ιουλίου, Μητροπόλεως 76, στο κέντρο της Αθήνας. Το Rundome, ανοίγει τις πόρτες του στους φίλους του τρεξίματος και τους υποδέχεται σε ένα πλήρως εξοπλισμένο και σύγχρονο χώρο στην καρδιά της πόλης για να προσφέρει high end υπηρεσίες.
11 Ιουλ 22
«Αυτό το παπούτσι είναι για σένα»

Είναι πράγματι τόσο απλό. Το νέο 1080v12 της New Balance με τεχνολογία Fresh Foam X είναι σχεδιασμένο για όλους. «Εάν φτιάχναμε μόνο ένα αθλητικό παπούτσι, αυτό θα ήταν το 1080»

06 Ιουλ 22
Ανεβάστε Ταχύτητα με το Κορυφαίο και Πολυαναμενόμενο Puma Deviate Nitro Elite Racer!
Το νέο Deviate Nitro Elite Racer της PUMA θα ξεπεράσει κάθε σας προσδοκία κάνοντας τη διαφορά με τεχνολογίες και χαρακτηριστικά άλλου επιπέδου.
11 Ιουν 22
ΟΠΑΠ MARATHON expo 2022 - Εκεί όπου αθλητισμός και πολιτισμός τέμνονται δημιουργικά
Η ΟΠΑΠ MARATHON expo, η μεγαλύτερη εμπορική έκθεση αθλητικών ειδών και εξοπλισμού στην Ελλάδα, θα πραγματοποιηθεί για άλλη μία χρονιά στο εκθεσιακό κέντρο Κλειστό Π. Φαλήρου (πρώην TAE KWON DO) από τις 9 έως και τις 12 Νοεμβρίου 2022.


©2005-2021 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse