Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno

Saucony



Santa Run KEDMA

X-treme Stores
20 Νοέ 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κύπελλο Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

Κύπελλο Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος


Πηγή Τρικάλων


Διοργάνωση ΣΕΓΑΣ

* το ρεπορτάζ : Αναγνώστου και Τσουπάκη νικητές στο Κύπελλο Ανωμάλου Δρόμου, Κάσσου στην Κ20


Δείτε τα αποτελέσματα και εδώ - επιλέξτε και απόσταση.


10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1. 371 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 02:59,23 05:45,67 08:54,57 11:40,35 14:51,65 17:37,62 20:48,30 23:33,54 26:45,49 29:26,21 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:56
2. 375 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:05,74 05:56,16 09:12,78 12:02,77 15:24,12 18:19,47 21:44,83 24:40,65 28:04,87 30:58,03 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:05
3. 383 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:20,95 06:18,81 09:45,08 12:46,34 16:10,63 19:12,67 22:37,42 25:34,65 28:57,98 31:50,77 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:11
4. 382 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:28,35 06:28,46 10:00,25 13:07,71 16:42,35 19:50,92 23:25,47 26:33,57 30:03,10 32:45,20 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:16
5. 386 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:20,26 06:18,46 09:46,31 12:51,61 16:26,53 19:32,34 23:05,12 26:13,43 29:46,72 32:45,95 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3:16
6. 417 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 03:27,44 06:26,98 09:59,65 13:05,95 16:40,93 19:48,26 23:21,53 26:29,29 30:01,70 32:59,22 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3:17
7. 385 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:21,38 06:19,61 09:48,62 12:55,07 16:30,51 19:38,01 23:14,58 26:28,54 30:06,10 33:14,76 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:19
8. 394 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:20,20 06:16,99 09:44,25 12:48,67 16:25,79 19:41,50 23:23,45 26:37,06 30:19,59 33:26,06 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:20
9. 389 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:29,51 06:32,04 10:05,99 13:14,99 16:51,51 20:00,73 23:38,15 26:52,17 30:27,54 33:27,55 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:20
10. 384 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 03:25,89 06:28,08 10:00,36 13:07,68 16:45,34 19:54,60 23:36,25 26:49,84 30:31,31 33:34,89 ΥΔΡΙΑ 3:21
11. 381 ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 03:27,71 06:30,40 10:04,00 13:13,28 16:49,99 19:58,99 23:36,61 26:50,81 30:33,83 33:43,72 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:22
12. 400 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 03:31,36 06:40,52 10:19,07 13:29,71 17:12,93 20:26,35 24:08,79 27:20,93 30:57,68 33:55,21 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:23
13. 398 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 03:31,76 06:45,73 10:29,15 13:45,61 17:31,12 20:47,32 24:29,93 27:42,88 31:23,89 34:24,73 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:26
14. 396 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 03:35,68 06:48,98 10:33,15 13:47,75 17:31,45 20:48,10 24:32,16 27:51,60 31:39,15 34:42,49 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:28
15. 408 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:52,57 07:30,03 11:42,17 15:29,79 19:48,65 23:28,62 27:44,01 31:25,17 35:43,50 39:19,79 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:55
16. 409 ΜΥΡΤΑΙ ΝΤΟΡΙΑΝ 03:56,98 07:32,38 11:59,50 15:49,68 20:14,16 24:12,95 28:45,12 32:48,76 37:41,52 42:06,25 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:12
DNF 387 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 03:27,90 06:52,78 10:03,03 13:32,78 16:50,13 19:59,57         ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ  


8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ
1. 434 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:08,03 05:57,04 09:13,23 12:02,95 15:15,87 18:03,14 21:14,42 23:54,02 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:59
2. 437 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:59,00 05:45,27 08:55,68 11:49,29 15:11,59 18:03,48 21:21,75 24:12,06 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:01
3. 432 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:00,24 05:48,37 09:05,61 11:57,91 15:17,05 18:15,02 21:36,98 24:20,26 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:02
4. 431 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 03:00,03 05:48,73 09:05,96 11:58,31 15:17,43 18:18,30 21:45,28 24:41,61 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:05
5. 435 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ 03:11,60 06:09,07 09:34,81 12:35,98 16:07,96 19:10,24 22:36,86 25:26,24 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:10
6. 439 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:12,10 06:09,86 09:34,66 12:35,73 16:05,18 19:07,51 22:36,63 25:30,95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3:11
7. 453 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 03:19,06 06:17,20 09:44,50 12:46,42 16:11,73 19:14,38 22:42,70 25:31,34 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3:11
8. 443 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:21,82 06:32,86 09:52,79 12:54,64 16:20,90 19:31,86 22:44,01 25:31,40 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:11
9. 458 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:18,88 06:17,27 09:44,43 12:43,58 16:11,36 19:14,71 22:47,51 25:47,01 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 3:13
10. 440 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 03:18,92 06:17,26 09:44,62 12:46,87 16:19,78 19:24,19 23:00,09 26:06,59 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:15
11. 438 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:20,76 06:17,20 09:44,44 12:49,57 16:26,00 19:36,77 23:12,62 26:14,36 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:16
12. 447 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:18,83 06:17,71 09:45,46 12:51,49 16:28,45 19:38,33 23:19,52 26:21,28 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:17
13. 446 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:19,99 06:21,84 09:56,75 13:05,85 16:42,25 19:53,67 23:31,54 26:28,53 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:18
14. 444 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 03:24,48 06:30,89 10:05,27 13:13,99 16:50,55 19:59,84 23:35,51 26:35,19 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:19
15. 449 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:20,72 06:22,22 09:58,25 13:07,66 16:48,37 19:59,06 23:39,75 26:45,32 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:20
16. 441 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:17,91 06:16,70 09:46,45 12:55,17 16:39,77 19:52,61 23:46,34 26:53,42 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:21
17. 454 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 03:24,81 06:37,76 10:25,83 13:44,21 17:29,75 20:45,55 24:24,34 27:22,88 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:25
18. 448 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:29,39 06:39,86 10:27,71 13:44,21 17:29,87 20:45,73 24:24,86 27:27,26 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:25
19. 436 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:26,66 06:35,51 10:18,68 13:35,58 17:25,27 20:46,77 24:28,06 27:29,18 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:26
20. 442 ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 03:20,23 06:22,10 10:08,38 13:32,15 17:28,82 20:46,13 24:31,08 27:33,21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:26
21. 457 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 03:35,27 06:48,03 10:38,05 13:58,39 17:48,72 21:12,62 24:57,18 28:06,67 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:30
22. 450 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03:41,67 07:04,74 11:01,27 14:31,85 18:33,88 22:04,02 26:03,11 29:22,78 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:40
DNF 433 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 03:06,54 05:56,81 09:13,72 12:10,81 16:34,03       ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ  



6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
1. 321 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 03:18,86 06:19,67 09:45,79 12:46,68 16:05,53 18:37,98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:06
2. 337 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:19,07 06:19,53 09:46,09 12:46,74 16:05,39 18:38,92 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 3:06
3. 324 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 03:18,63 06:18,91 09:45,45 12:46,07 16:05,09 18:41,10 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:06
4. 322 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ 03:17,55 06:19,20 09:45,70 12:46,64 16:05,51 18:41,85 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:06
5. 327 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 03:19,56 06:19,26 09:45,90 12:46,38 16:05,08 18:46,98 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:07
6. 330 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:19,40 06:19,85 09:45,91 12:46,74 16:05,77 18:48,07 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 3:08
7. 331 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 03:21,32 06:20,02 09:46,52 12:47,30 16:11,11 18:58,85 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3:09
8. 328 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:19,44 06:19,29 09:46,28 12:46,94 16:19,50 19:04,04 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:10
9. 323 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:18,69 06:19,58 09:45,93 12:46,90 16:13,76 19:05,34 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:10
10. 325 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 03:18,32 06:19,32 09:45,56 12:46,44 16:10,76 19:09,37 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:11
11. 343 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ 03:19,96 06:19,85 09:46,43 12:47,51 16:14,53 19:24,02 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3:14
12. 344 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 03:24,45 06:30,08 09:59,27 13:06,00 16:41,46 19:40,44 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:16
13. 339 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ 03:18,18 06:18,98 09:45,59 12:53,76 16:42,61 19:49,95 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:18
14. 329 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 03:24,12 06:30,29 10:02,31 13:12,62 16:55,30 19:56,19 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:19
15. 336 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 03:23,60 06:31,25 10:10,88 13:25,58 17:08,45 20:06,16 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:21
16. 333 ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝ 03:23,14 06:30,59 10:02,52 13:13,03 16:59,36 20:09,16 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:21
17. 326 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:16,68 06:18,57 09:45,40 13:06,40 17:03,99 20:15,85 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:22
18. 334 ΣΕΧΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 03:26,93 06:35,16 10:17,05 13:36,72 17:28,63 20:52,14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:28
19. 359 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 03:31,62 06:51,17 10:44,12 14:09,63 17:56,01 21:02,96 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:30
20. 345 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 03:29,42 06:41,92 10:30,20 14:00,59 18:04,41 21:16,38 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:32
21. 350 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:29,68 06:48,83 10:39,45 14:09,19 18:06,83 21:24,22 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:34
22. 347 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:25,28 06:41,91 10:40,55 14:07,92 18:08,14 21:27,79 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3:34
23. 355 ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 03:36,57 06:57,20 10:47,27 14:14,30 18:10,94 21:30,82 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:35
24. 351 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:35,80 07:03,33 11:02,17 14:31,61 18:36,63 21:51,85 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3:38
25. 361 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:43,44 07:00,58 10:55,80 14:27,56 18:36,14 21:55,65 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:39
26. 341 ΒΕΖΔΡΕΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:34,61 06:56,93 11:03,14 14:32,98 18:39,21 22:05,99 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3:40
27. 354 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 03:40,57 06:59,05 10:50,71 14:17,37 19:13,35 22:33,19 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:45
28. 360 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:43,21 07:18,44 11:31,47 15:16,39 19:33,64 22:51,33 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:48
29. 356 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 03:41,69 07:18,44 11:30,84 15:16,36 19:33,76 22:55,24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:49
30. 358 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 03:36,28 07:03,94 11:11,58   19:20,29 22:56,11 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3:49
31. 352 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙ 03:44,09 07:13,28 11:29,78 15:11,95 19:33,30 23:09,56 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:51
32. 357 ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:54,05 07:34,21 11:54,76 15:41,83 20:02,03 23:46,86 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 3:57
DNF 348 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 03:25,10 06:31,32 10:10,53       ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ


4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1. 232 ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 03:13,29 06:05,23 09:23,14 12:08,48 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:02
2. 235 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:12,92 06:05,23 09:24,52 12:11,09 ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ 3:02
3. 233 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 03:13,55 06:06,23 09:25,58 12:15,92 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:03
4. 237 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 03:14,27 06:13,77 09:43,11 12:25,48 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:06
5. 236 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:15,37 06:14,28 09:39,41 12:26,50 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:06
6. 241 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:15,00 06:13,71 09:42,73 12:28,18 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:07
7. 259 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:14,91 06:14,09 09:42,71 12:31,80 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 3:07
8. 253 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 03:17,28 06:28,65 09:52,09 12:33,99 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:08
9. 242 ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝ 03:18,21 06:18,24 09:43,39 12:34,88 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3:08
10. 249 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:14,36 06:09,83 09:36,83 12:37,14 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:09
11. 271 ΦΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΑΒΙΔ 03:16,10 06:16,08 09:45,90 12:43,47 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 3:10
12. 247 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 03:14,79 06:09,95 09:38,00 12:48,56 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:12
13. 240 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 03:16,45 06:18,95 09:57,62 12:49,66 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 3:12
14. 256 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 03:15,68 06:21,84 10:00,43 12:50,86 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:12
15. 244 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 03:19,78 06:27,89 10:04,13 12:54,57 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:13
16. 243 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:15,92 06:21,44 09:57,85 12:58,14 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:14
17. 260 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 03:16,71 06:22,11 10:00,88 12:58,66 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3:14
18. 280 ΣΟΛΩΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 03:18,45 06:22,26 10:01,06 12:59,10 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:14
19. 238 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 03:15,37 06:20,62 10:02,26 12:59,61 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3:14
20. 257 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 03:16,39 06:23,76 09:59,07 13:00,60 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:15
21. 277 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:16,41 06:22,90 10:03,62 13:09,55 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:17
22. 286 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:23,06 06:30,95 10:10,25 13:10,64 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:17
23. 263 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:20,18 06:28,45 10:08,80 13:12,15 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:18
24. 234 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:14,36 06:22,46 10:04,18 13:14,64 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:18
25. 231 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 03:18,26 06:22,38 10:04,20 13:14,70 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:18
26. 268 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:24,52 06:33,96 10:13,95 13:18,25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:19
27. 269 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:19,71 06:26,95 10:15,57 13:31,98 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:22
28. 313 ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 03:25,76 06:41,28 10:30,48 13:32,11 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:23
29. 279 ΛΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤ 03:25,15 06:36,49 10:24,55 13:32,75 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:23
30. 270 ΒΟΖΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:23,95 06:35,85 10:28,11 13:42,92 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 3:25
31. 262 ΦΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 03:22,92 06:36,26 10:29,56 13:43,60 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3:25
32. 265 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 03:17,30 06:22,82 10:10,58 13:47,44 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:26
33. 291 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 03:33,47 06:52,15 10:36,10 13:53,25 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:28
34. 254 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:22,81 06:39,43 10:37,20 13:53,52 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:28
35. 264 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:19,92 06:44,19 10:46,77 13:55,92 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:28
36. 287 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:24,71 06:46,49 10:48,97 14:01,81 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:30
37. 297 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:26,72 06:47,04 10:46,51 14:04,25 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:31
38. 276 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:27,78 06:49,22 10:51,22 14:16,35 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:34
39. 285 ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 03:23,49 06:39,57 10:47,35 14:23,09 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3:35
40. 245 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 03:17,77 06:44,27 11:03,10 14:24,53 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3:36
41. 267 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 03:22,76 06:49,59 11:00,17 14:30,09 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:37
42. 272 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 03:45,17 07:11,76 11:17,56 14:30,62 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:37
43. 296 ΧΑΛΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 03:40,08 07:09,00 11:10,84 14:30,82 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3:37
44. 307 ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:25,15 06:46,99 10:48,22 14:33,96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3:38
45. 300 ΓΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:38,81 07:10,39 11:15,50 14:34,73 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:38
46. 303 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:26,56 06:49,22 11:00,88 14:36,36 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:39
47. 273 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 03:37,01 07:03,40 11:09,36 14:38,54 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:39
48. 294 ΚΟΥΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03:36,87 07:02,31 11:12,08 14:45,03 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:41
49. 278 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 03:32,58 07:07,82 11:28,63 15:00,87 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3:45
50. 283 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:33,21 07:01,48 11:22,46 15:18,02 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 3:49
51. 305 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:27,05 07:18,37 11:47,33 15:28,31 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:52
52. 295 ΠΑΠΑΓΚΙΝΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 03:47,93 07:27,18 11:50,75 15:31,89 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3:52
53. 293 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 03:41,60 07:19,18 11:40,11 15:33,75 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:53
54. 312 ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:39,40 07:17,93 12:01,32 15:58,73 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 3:59
55. 301 ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03:43,71 07:30,23 12:05,33 16:02,09 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 4:00
56. 310 ΣΓΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03:40,08 07:29,48 12:08,66 16:04,63 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:01
57. 306 ΤΣΟΠΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 03:50,51 07:36,69 12:14,26 16:07,28 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4:01
58. 311 ΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 04:00,21 07:56,57 12:37,30 16:48,74 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4:12
59. 298 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡ 03:59,84 07:56,13 13:26,94 18:56,52 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4:44
DNF 261 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣ         ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ"  


3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
1. 103 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 08:49,31 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:56
2. 101 ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 08:49,43 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:56
3. 102 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟ 09:15,23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:05
4. 121 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 09:18,93 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:06
5. 112 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟ 09:21,53 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:07
6. 110 ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:25,38 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:08
7. 109 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 09:25,75 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:08
8. 108 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 09:26,15 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3:08
9. 123 ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 09:26,29 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:08
10. 105 ΚΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 09:29,93 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:09
11. 116 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 09:34,85 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:11
12. 115 ΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:36,43 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:12
13. 127 ΣΑΛΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:36,44 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3:12
14. 132 ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 09:38,70 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ" 3:12
15. 140 ΜΑΓΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:39,03 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:13
16. 111 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:39,16 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3:13
17. 143 ΣΤΟΙΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙ 09:43,57 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3:14
18. 126 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩ 09:43,91 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 3:14
19. 124 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 09:50,65 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3:16
20. 104 ΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 09:50,97 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:16
21. 113 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 09:52,35 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:17
22. 150 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:54,89 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:18
23. 158 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 09:55,65 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:18
24. 207 ΛΟΥΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 09:55,89 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 3:18
25. 137 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 09:59,47 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3:19
26. 149 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 09:59,47 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3:19
27. 145 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10:00,81 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:20
28. 117 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10:03,03 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 3:21
29. 152 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 10:03,53 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:21
30. 136 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 10:04,19 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 3:21
31. 106 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:08,23 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3:22
32. 125 ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 10:08,23 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:22
33. 164 ΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10:08,34 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:22
34. 118 ΠΙΠΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΑΝΤΗ 10:09,00 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3:22
35. 182 ΒΑΣΙΛΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:09,13 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ" 3:23
36. 120 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:10,76 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:23
37. 119 ΠΑΟΥΛΕΤ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΑΝΤΡΕ 10:11,45 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:23
38. 155 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ 10:12,17 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:24
39. 222 ΦΡΑΓΚΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 10:14,07 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:24
40. 202 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10:16,05 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3:25
41. 151 ΧΡΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:18,60 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:26
42. 160 ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 10:18,66 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:26
43. 161 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:20,07 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:26
44. 214 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10:22,31 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3:27
45. 138 ΤΣΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:23,05 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3:27
46. 142 ΣΤΑΙΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:23,32 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:27
47. 162 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10:27,29 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3:29
48. 128 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10:28,85 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:29
49. 139 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10:28,97 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3:29
50. 107 ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10:29,82 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3:29
51. 141 ΣΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 10:29,89 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:29
52. 131 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10:29,95 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:29
53. 223 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10:32,73 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 3:30
54. 159 ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΑΛΚΗΣ 10:33,13 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3:31
55. 157 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:33,76 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 3:31
56. 180 ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10:33,81 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:31
57. 178 ΤΑΝΑΣΙΤΣΙΟΥΚ ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕ 10:34,05 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:31
58. 165 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10:44,90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:34
59. 167 ΜΩΡΕΤΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ 10:47,93 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3:35
60. 179 ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:49,41 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3:36
61. 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10:52,80 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3:37
62. 208 ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:53,43 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3:37
63. 191 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10:54,58 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:38
64. 187 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10:55,71 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:38
65. 130 ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:56,31 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 3:38
66. 175 ΤΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10:56,36 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3:38
67. 204 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 10:58,13 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 3:39
68. 176 ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10:58,75 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:39
69. 190 ΚΛΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟ 10:59,17 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3:39
70. 154 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:00,43 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:40
71. 166 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:09,87 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3:43
72. 212 ΦΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:16,91 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:45
73. 171 ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣ 11:18,73 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3:46
74. 148 ΧΝΙΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 11:21,05 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3:47
75. 181 ΧΡΥΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11:25,62 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:48
76. 168 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:26,43 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 3:48
77. 183 ΓΙΑΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:27,85 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3:49
78. 213 ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 11:47,44 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3:55
79. 174 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 11:56,43 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:58
80. 210 ΠΕΤΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11:56,97 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:58
81. 153 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:09,20 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4:03
82. 221 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΡΚΟΣ 12:13,21 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:04
83. 209 ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 12:14,21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 4:04
84. 173 ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12:30,85 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 4:10
85. 185 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 13:13,67 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 4:24
86. 198 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:38,45 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:32
87. 197 ΖΓΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13:39,45 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 4:33
DSQ 203 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10:07,73 ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ 3:22
DNF 184 ΚΟΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
DNF 206 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  


8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. 342 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 03:29,04 06:34,94 10:15,87 13:29,69 17:09,58 20:22,42 23:59,06 27:04,82 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:23
2. 343 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 03:28,66 06:34,82 10:15,34 13:29,42 17:09,50 20:22,23 24:08,22 27:22,61 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:25
3. 348 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 03:29,06 06:36,61 10:18,85 13:30,07 17:19,57 20:37,34 24:47,27 27:28,10 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:26
4. 345 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 03:30,09 06:36,77 10:18,94 13:35,22 17:25,37 20:49,47 24:47,53 28:05,19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:30
5. 349 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑ ΧΕΛΕΝΑ 03:39,54 06:57,87 10:47,84 14:15,08 18:18,93 21:50,91 25:57,84 29:27,27 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:40
6. 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 03:40,05 07:06,29 11:20,25 15:03,13 19:14,61 22:49,26 26:54,98 30:20,42 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:47
7. 351 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 03:58,71 07:36,58 11:44,61 15:18,02 19:26,18 23:01,40 27:06,92 30:34,33 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:49
8. 354 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 03:58,90 07:36,36 11:44,73 15:19,86 19:32,62 23:13,92 27:27,49 31:06,04 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3:53
9. 357 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 04:06,11 07:49,15 12:12,02 15:59,01 20:20,47 24:06,31 28:25,44 32:04,36 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:00
10. 356 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 03:55,57 07:31,73 11:44,52 15:24,42 19:48,00 23:48,81 28:30,50 32:29,28 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:03
11. 360 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 04:06,93 07:49,68 12:12,07 15:59,47 20:25,72 23:50,43 28:46,77 32:30,58 ΥΔΡΙΑ 4:03
12. 361 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 04:06,41 07:49,45 12:11,34 16:03,17 20:36,10 23:49,91 29:05,52 32:51,93 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:06
13. 352 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 03:50,95 07:24,68 11:46,69 15:49,28 20:38,14 24:33,53 29:09,23 32:57,56 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:07
14. 350 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 03:53,18 07:35,76 12:11,54 16:03,30 20:47,64 25:02,75 29:39,84 33:38,47 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:12
15. 359 ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 04:49,03 09:02,99 14:15,29 18:37,85 23:37,33 27:53,05 32:44,23 36:57,36 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:37
16. 364 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 04:49,29 09:12,11 14:15,62 18:57,93 24:11,48 28:42,24 33:45,82 38:04,52 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4:45
DNF 353 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 03:29,92 06:52,26 11:01,45 14:43,64 19:02,49 23:00,09     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


6000 Μ Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. 382 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03:42,33 07:11,05 11:11,70 14:38,84 18:32,58 21:41,84 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3:36
2. 388 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 03:42,80 07:11,07 11:04,34 14:35,58 18:36,37 21:55,77 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3:39
3. 383 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 03:54,17 07:31,37 11:44,29 15:20,94 19:33,03 23:00,21 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:50
4. 386 ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03:43,83 07:10,87 11:10,21 14:41,87 19:00,68 23:00,47 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:50
5. 381 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 03:50,09 07:19,58 11:32,05 15:14,52 19:32,71 23:07,23 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 3:51
6. 389 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 03:42,49 07:11,25 11:18,87 15:06,45 19:37,16 23:20,03 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:53
7. 385 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 03:50,14 07:30,87 11:46,30 15:32,16 19:54,82 23:30,14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:55
8. 393 ΚΑΡΥΔΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ-ΑΘΑΝΑΣ 03:53,30 07:31,49 11:47,85 15:33,38 19:55,66 23:35,95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:55
9. 387 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 03:53,50 07:30,91 11:43,65 15:42,41 20:16,16 23:56,66 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:59
10. 402 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 03:58,97 07:49,88 12:35,17 16:52,07 21:49,20 25:56,61 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4:19
11. 384 ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 04:01,99 07:58,92 12:55,04 17:11,12 22:07,05 26:09,04 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4:21
12. 396 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 05:13,13 10:02,68 15:34,68 20:24,45 25:33,45 29:48,29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:58
13. 397 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 05:13,37 10:02,43 15:34,71 20:24,38 25:45,01 30:05,87 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5:00
DNF 391 ΚΑΠΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 04:06,93 07:52,39 12:19,59       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
DNF 395 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:15,48 08:34,71         ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ



4000 Μ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. 311 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 03:24,00 06:39,94 10:03,17 13:11,30 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:17
2. 313 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 03:39,05 06:55,66 10:45,89 13:59,40 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3:29
3. 312 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 03:39,43 06:56,05 10:53,85 14:08,26 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:32
4. 324 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 03:51,28 07:23,21 11:28,98 14:51,50 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:42
5. 326 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 03:50,87 07:24,29 11:34,61 15:22,42 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3:50
6. 317 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 03:51,03 07:26,22 11:47,72 15:28,40 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:52
7. 315 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 03:50,71 07:28,16 11:58,26 15:47,32 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:56
8. 316 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 04:02,10 07:45,18 12:12,18 16:03,38 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4:00
9. 319 ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 03:56,63 07:45,76 12:18,18 16:09,90 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 4:02
10. 322 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 04:03,07 08:00,63 12:38,23 16:30,86 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4:07
11. 320 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 04:04,07 08:05,48 13:01,07 17:01,70 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:15
12. 328 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:58,22 09:47,59 15:29,41 20:22,00 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5:05
13. 327 ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 05:11,28 10:22,43 16:21,46 21:44,83 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5:26


3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. 253 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 10:16,47 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:25
2. 251 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 10:26,92 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:28
3. 252 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 10:33,16 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 3:31
4. 257 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 10:38,22 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ) 3:32
5. 272 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 10:45,32 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:35
6. 254 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ 10:46,35 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:35
7. 260 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 10:59,74 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:39
8. 280 ΚΟΥΚΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 11:05,70 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 3:41
9. 256 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 11:10,31 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:43
10. 258 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 11:15,81 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3:45
11. 265 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11:17,20 Ο.Φ.Η. 3:45
12. 262 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 11:17,21 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3:45
13. 271 ΝΑΣΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 11:24,58 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:48
14. 269 ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 11:27,52 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:49
15. 261 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 11:34,10 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:51
16. 294 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 11:37,96 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:52
17. 268 ΚΑΝΔΗΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 11:43,62 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:54
18. 285 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 11:58,96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:59
19. 267 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00,72 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 4:00
20. 284 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 12:01,25 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:00
21. 290 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΧΡΥΣΑ 12:10,52 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4:03
22. 281 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 12:12,86 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:04
23. 283 ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 12:16,28 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:05
24. 273 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 12:25,40 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4:08
25. 264 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 12:37,56 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4:12
26. 291 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΛΥΔΙΑ 12:50,52 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 4:16
27. 293 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 12:54,34 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4:18
28. 292 ΓΟΥΙΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13:04,42 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:21
29. 287 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ 13:26,38 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:28
30. 289 ΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13:47,72 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:35
31. 299 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 13:52,86 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:37
32. 300 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13:52,92 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:37
33. 288 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 13:57,08 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:39
34. 297 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 14:10,24 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 4:43


2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. 101 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 03:35,92 06:25,87 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:12
2. 149 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 03:35,93 06:27,12 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:13
3. 103 ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 03:37,41 06:34,50 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:17
4. 209 ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 03:37,11 06:40,08 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3:20
5. 102 ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 03:36,17 06:40,14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:20
6. 108 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 03:36,92 06:42,68 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:21
7. 112 ΠΟΡΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 03:38,51 06:43,72 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3:21
8. 119 ΠΑΤΣΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑ 03:37,69 06:47,66 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:23
9. 134 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 03:36,54 06:49,59 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3:24
10. 104 ΜΠΟΥΓΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 03:36,64 06:50,37 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3:25
11. 106 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 03:37,69 06:54,13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:27
12. 115 ΚΟΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 03:37,06 06:56,53 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3:28
13. 107 ΒΛΑΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 03:38,28 06:57,11 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:28
14. 139 ΚΟΛΑΞΗ ΜΟΡΟΖΙΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 03:39,38 06:57,23 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:28
15. 151 ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 03:38,58 06:58,87 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 3:29
16. 160 ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 03:40,37 07:01,09 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:30
17. 116 ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 03:40,27 07:01,61 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:30
18. 129 ΞΥΝΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΥΠΑΤΙΑ 03:39,03 07:01,78 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:30
19. 109 ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΑΦΝΗ 03:45,83 07:03,02 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3:31
20. 133 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 03:43,15 07:03,62 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:31
21. 120 ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 03:49,46 07:04,84 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:32
22. 144 ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 03:45,38 07:05,87 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:32
23. 142 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03:45,78 07:06,07 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:33
24. 114 ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΓΕΩΡΓΙ 03:43,57 07:07,82 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:33
25. 110 ΠΗΓΗ ΛΟΥΚΙΑ 03:38,30 07:10,02 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3:35
26. 117 ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 03:46,29 07:12,40 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:36
27. 125 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 03:46,27 07:13,30 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3:36
28. 146 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ 03:50,07 07:14,28 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3:37
29. 132 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 03:47,42 07:14,84 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3:37
30. 184 ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 03:45,62 07:16,44 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3:38
31. 126 ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 03:43,25 07:16,58 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3:38
32. 113 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ 03:45,85 07:17,02 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:38
33. 131 ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 03:45,52 07:17,70 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:38
34. 123 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 03:40,46 07:17,75 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3:38
35. 124 ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 03:46,74 07:17,82 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:38
36. 154 ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 03:50,89 07:19,06 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3:39
37. 128 ΚΑΙΣΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 03:49,57 07:19,38 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:39
38. 145 ΑΠΟΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 03:48,87 07:26,92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:43
39. 121 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 03:52,34 07:27,86 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:43
40. 137 ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 03:46,93 07:28,20 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:44
41. 216 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 03:54,68 07:29,90 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3:44
42. 140 ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΑΛΙ 03:54,59 07:31,42 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3:45
43. 111 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 03:59,89 07:32,98 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3:46
44. 127 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 03:47,44 07:33,47 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:46
45. 173 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 04:05,04 07:37,57 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3:48
46. 147 ΖΑΦΕΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 04:01,55 07:37,98 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:48
47. 135 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 03:49,49 07:38,96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3:49
48. 223 ΙΒΙΤΣ ΔΩΡΟΘΕΑ 03:58,20 07:39,34 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:49
49. 138 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 03:53,54 07:40,56 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:50
50. 152 ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 03:55,86 07:44,32 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:52
51. 136 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 04:11,27 07:46,04 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:53
52. 192 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 04:02,28 07:46,58 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:53
53. 190 ΜΑΧΑΙΡΑ ΚΡΙΣΤΕΝΣΕΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΥΔΙΑ 04:11,09 07:47,16 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:53
54. 167 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 04:01,97 07:48,00 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:53
55. 205 ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΕΛΕΝΗ 04:11,09 07:49,54 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3:54
56. 163 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 04:05,35 07:51,00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3:55
57. 186 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 03:51,99 07:51,44 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3:55
58. 155 ΜΠΑΜΙΧΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 04:04,34 07:51,88 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3:55
59. 172 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 04:13,22 07:54,87 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:57
60. 185 ΚΟΛΕΜΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 04:03,97 07:56,87 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3:58
61. 208 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 04:09,54 07:57,42 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 3:58
62. 174 ΠΟΤΑΜΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 04:07,55 07:57,48 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:58
63. 166 ΠΑΤΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 04:08,49 07:59,10 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:59
64. 182 ΝΕΓΚΑ ΜΑΓΙΑ 04:08,68 07:59,14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:59
65. 171 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 04:11,70 08:01,10 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 4:00
66. 170 ΣΤΙΓΚΑ ΛΟΥΑΝΑ 04:09,31 08:02,78 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:01
67. 165 ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 04:13,86 08:08,36 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4:04
68. 181 ΧΑΤΖΗΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 04:08,07 08:09,08 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:04
69. 204 ΦΟΥΡΛΑ ΟΛΓΑ 04:01,88 08:09,21 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4:04
70. 188 ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 04:15,61 08:09,73 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:04
71. 198 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 04:15,36 08:14,10 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:07
72. 169 ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 04:14,82 08:14,68 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4:07
73. 196 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΗΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 04:18,71 08:15,40 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:07
74. 157 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:16,83 08:17,42 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4:08
75. 168 ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 04:12,07 08:17,56 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4:08
76. 207 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 04:16,86 08:17,82 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 4:08
77. 153 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 04:05,84 08:24,10 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4:12
78. 161 ΛΙΒΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΚΩΝ/ΝΑ 04:11,58 08:28,68 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:14
79. 176 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 04:20,09 08:31,42 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 4:15
80. 206 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 04:17,44 08:34,06 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 4:17
81. 177 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 04:32,84 08:34,92 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:17
82. 194 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 04:29,93 08:35,52 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4:17
83. 193 ΜΠΑΛΑΔΗΜΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 04:19,25 08:36,63 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ" 4:18
84. 141 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:01,50 08:42,76 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21
85. 211 ΚΟΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ 04:41,68 08:43,36 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4:21
86. 159 ΜΙΧΑΛΑ ΦΑΙΔΡΑ 04:22,88 08:44,24 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:22
87. 183 ΛΑΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 04:25,48 08:45,13 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:22
88. 200 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 04:32,65 08:49,57 Π.Α.Ο.Κ. 4:24
89. 197 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ 04:29,28 08:49,74 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4:24
90. 175 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 04:26,28 09:07,96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4:33
91. 221 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 04:36,94 09:25,55 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:42
92. 178 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 04:40,50 09:30,14 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 4:45
93. 215 ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑ 04:33,94 09:34,38 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:47


ΟΜΑΔΙΚΟ


4000 Μ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.
ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
Total Points: 35
Total Time: 0:58:37,69
10 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 322 4000 Μ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 16:30,86
12 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 328 4000 Μ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 20:22,00
13 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 327 4000 Μ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 21:44,83


3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.
ΑΟ ΠΕΛΟΨ
Total Points: 43
Total Time: 0:34:38,95
7 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 260 3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 10:59,74
16 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 294 3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 11:37,96
20 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 284 3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 12:01,25
2.
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
Total Points: 65
Total Time: 0:38:12,70
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 251 3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 10:26,92
31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 299 3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 13:52,86
32 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 300 3000 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13:52,92


3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
1.
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Total Points: 6
Total Time: 0:26:53,97
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 103 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 08:49,31
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 101 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 08:49,43
3 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 102 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟ 09:15,23
2.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Total Points: 60
Total Time: 0:29:18,03
5 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 112 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟ 09:21,53
12 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 115 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:36,43
43 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 161 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:20,07
3.
ΑΟ ΠΕΛΟΨ
Total Points: 63
Total Time: 0:29:27,97
4 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 121 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 09:18,93
27 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 145 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10:00,81
32 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 125 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 10:08,23
4.
ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Total Points: 79
Total Time: 0:29:47,38
6 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 110 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:25,38
9 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 123 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 09:26,29
64 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 187 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10:55,71
5.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
Total Points: 105
Total Time: 0:30:31,96
21 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 113 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 09:52,35
36 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 120 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:10,76
48 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 128 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10:28,85
6.
ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Total Points: 112
Total Time: 0:30:49,08
20 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 104 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 09:50,97
29 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 152 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 10:03,53
63 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 191 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10:54,58
7.
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Total Points: 123
Total Time: 0:31:37,56
19 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 124 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 09:50,65
26 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 149 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 09:59,47
78 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 213 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 11:47,44
8.
ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Total Points: 145
Total Time: 0:31:38,31
25 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 137 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 09:59,47
49 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 139 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10:28,97
71 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 166 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:09,87
9.
ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Total Points: 188
Total Time: 0:33:01,13
41 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 151 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΧΡΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:18,60
72 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 212 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΦΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:16,91
75 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 181 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΧΡΥΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11:25,62
10.
ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
Total Points: 190
Total Time: 0:33:30,69
45 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 138 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΤΣΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:23,05
62 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 208 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:53,43
83 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 209 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 12:14,21
11.
ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Total Points: 192
Total Time: 0:34:01,74
33 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 164 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10:08,34
79 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 174 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 11:56,43
80 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 210 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΠΕΤΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11:56,97
12.
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Total Points: 206
Total Time: 0:33:16,43
60 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 179 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:49,41
69 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 190 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΚΛΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟ 10:59,17
77 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 183 3000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:27,85


2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1.
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Total Points: 16
Total Time: 0:19:55,75
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 149 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 06:27,12
3 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 103 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 06:34,50
11 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 106 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 06:54,13
2.
ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Total Points: 53
Total Time: 0:21:03,48
10 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 104 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 06:50,37
12 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 115 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 06:56,53
31 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 126 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 07:16,58
3.
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
Total Points: 55
Total Time: 0:21:08,57
16 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 160 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 07:01,09
17 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 116 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 07:01,61
22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 144 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 07:05,87
4.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Total Points: 69
Total Time: 0:21:16,16
5 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 102 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 06:40,14
24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 114 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΓΕΩΡΓΙ 07:07,82
40 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 137 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 07:28,20
5.
ΑΟ ΠΕΛΟΨ
Total Points: 109
Total Time: 0:22:01,30
1 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 101 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 06:25,87
49 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 138 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 07:40,56
59 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 172 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 07:54,87
6.
ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
Total Points: 162
Total Time: 0:23:25,44
30 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 184 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 07:16,44
57 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 186 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 07:51,44
75 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 168 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 08:17,56
7.
ΑΣ ΗΛΙΟΣ
Total Points: 163
Total Time: 0:23:35,60
7 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 112 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΡΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 06:43,72
76 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 207 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 08:17,82
80 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 206 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 08:34,06
8.
ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Total Points: 229
Total Time: 0:25:31,00
67 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 165 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 08:08,36
72 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 169 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 08:14,68
90 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 175 2000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 09:07,96


4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1.
ΑΟ ΠΕΛΟΨ
Total Points: 23
Total Time: 0:37:42,84
4 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 237 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:25,48
5 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 236 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:26,50
14 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 256 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:50,86
2.
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Total Points: 54
Total Time: 0:39:16,07
8 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 253 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:33,99
12 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 247 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 12:48,56
34 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 254 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:53,52
3.
ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
Total Points: 94
Total Time: 0:41:06,39
25 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 231 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 13:14,70
32 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 265 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 13:47,44
37 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 297 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14:04,25
4.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
Total Points: 107
Total Time: 0:42:14,22
18 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 280 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΛΩΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12:59,10
41 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 267 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14:30,09
48 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 294 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14:45,03
5.
ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Total Points: 108
Total Time: 0:42:37,64
22 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 286 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:10,64
33 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 291 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 13:53,25
53 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 293 4000 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 15:33,75


8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.
ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Total Points: 29
Total Time: 1:36:02,33
8 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 354 8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 31:06,04
9 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 357 8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 32:04,36
12 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 361 8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 32:51,93
2.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
Total Points: 33
Total Time: 1:38:41,02
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 345 8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 28:05,19
14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 350 8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 33:38,47
15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 359 8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 36:57,36
6000 Μ Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
Total Points: 32
Total Time: 1:23:24,30
7 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 385 6000 Μ Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 23:30,14
12 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 396 6000 Μ Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 29:48,29
13 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 397 6000 Μ Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 30:05,87
6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
1.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
Total Points: 44
Total Time: 1:01:25,77
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 321 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 18:37,98
18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 334 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΣΕΧΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 20:52,14
25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 361 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21:55,65
2.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
Total Points: 46
Total Time: 1:00:44,11
8 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 328 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19:04,04
17 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 326 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20:15,85
21 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 350 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21:24,22
3.
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
Total Points: 67
Total Time: 1:04:32,22
15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 336 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 20:06,16
23 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 355 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 21:30,82
29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 356 6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 22:55,24


10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Total Points: 27
Total Time: 1:39:24,24
2 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 375 10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30:58,03
11 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 381 10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 33:43,72
14 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 396 10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 34:42,49
8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ
1.
ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
Total Points: 34
Total Time: 1:17:58,39
1 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 434 8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23:54,02
14 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 444 8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 26:35,19
19 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 436 8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 27:29,18
2.
ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Total Points: 45
Total Time: 1:20:36,73
13 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 446 8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:28,53
15 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 449 8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:45,32
17 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 454 8000 Μ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 27:22,88
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
«Τρέξε μαζί μου» - Δείτε το συγκινητικό βίντεο Το νέο χιουμοριστικό βίντεο του Ημιμαραθωνίου Κρήτης!

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Πως Μπορείτε να Αποτρέψετε τον Πόνο μετά το Τρέξιμο Ο ρόλος της Κρυοθεραπείας στην Ανακούφιση Πόνων σε Μυς και Αρθρώσεις
Adjustable Dumbbell workout από την Πωλίνα Τριγωνίδου Βουλευτής ζητά να απαγορευτούν οι αγώνες δρόμου αποκαλώντας τους αθλούμενους «οπαδούς»!
FitnessPulse

Suunto 9 peak pro

Runster.gr

Fitness Awards

Πρέπει να διαβάσετε
03 Νοέ 22
9-12 Νοεμβρίου η ΟΠΑΠ MARATHON EXPO 2022
Λίγες μέρες έμειναν μέχρι η ΟΠΑΠ MARATHON EXPO 2022 να ανοίξει τις πύλες της για το ευρύ κοινό, να υποδεχτεί το σύνολο των δρομέων του 39ου Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας καθώς θα παραλάβουν από τον εκθεσιακό χώρο το kit της συμμετοχής τους αλλά και τους 180 εκθέτες από τον ευρύτερο χώρο του αθλητισμού, της υγείας, της ευεξίας, της διατροφής, του αθλητικού τουρισμού και της αποκατάστασης.
06 Οκτ 22
Προπονήσου με τους Rundome Runners και τον Δημήτρη Θεοδωρακάκο ενόψη του Αυθεντικού Μαραθωνίου
Το Rundome κάνει την εμφάνιση στους δρόμους της Αθήνας από αυτή την Τρίτη 11/10 με το πιο δυναμικό Running Community της πόλης! Τρέξε μαζί μας κάθε βδομάδα στις πιο εμβληματικές διαδρομές, στο κέντρο της Αθήνας, εκεί που χτυπάει η καρδιά του Running.
16 Σεπ 22
Αυτό είναι το πιο soft παπούτσι της New Balance

Για το μόνο που μπορούμε να είμαστε σίγουροι σε αυτόν τον κόσμο είναι πως τα πάντα αλλάζουν. Το Fresh Foam X More v4 είναι το πιο απορροφητικό παπούτσι της New Balance. Για σένα που θέλεις να τρέξεις περισσότερο.

14 Σεπ 22
Αυτό ειναι το «παράνομο» παπούτσι της New Balance
To FuelCell SuperComp Trainer είναι ασυμβίβαστα γρήγορο. Οι κανόνες έχουν δημιουργηθεί για να οριοθετούν ένα παιχνίδι σαν τον φράχτη που οριοθετεί ένα οικόπεδο. Εάν σπάσεις τις τάβλες που το περιβάλουν, όλος ο ορίζοντας ανοίγεται μπροστά σου!


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse