Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Energy Photos Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Saucony

Crete Marathon

Volos Half Marathon

Nafplio Marathon

Aigialeia Half Marathon

Taygetos Challenge

X-treme Stores
18 Δεκ 22 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου

9ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου



9ος ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 22km


Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Name YOB Club start22km 22km
1 1 1 Α30-39 Male 792 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΩΛΗΣ 1992 Γ. Σ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 0:00:00 2:10:01
2 2 2 Α30-39 Male 307 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1992 KASIMIS TRAINING 0:00:00 2:10:55
3 3 3 Α30-39 Male 808 ΜΑΚΗΣ ΦΟΡΤΗΣ 1986 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:05 2:11:34
4 4 4 Α30-39 Male 61 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ON RUNNING/OXYGEN STORE 0:00:00 2:12:07
5 5 1 Α40-49 Male 114 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΡΥΝΙΟΣ 1977   0:00:04 2:20:48
6 6 1 Α17-29 Male 766 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ 1994 ΘΥΕΛΛΑ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:00:04 2:22:36
7 7 1 Α50-59 Male 601 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1972   0:00:03 2:22:50
8 8 2 Α40-49 Male 709 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:02 2:25:39
9 9 5 Α30-39 Male 571 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 1985 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ /TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 0:00:12 2:25:56
10 10 2 Α50-59 Male 670 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966   0:00:00 2:28:57
11 11 2 Α17-29 Male 846 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΚΙΟΣ -   0:00:20 2:29:10
12 12 3 Α40-49 Male 636 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982   0:00:07 2:29:18
13 13 3 Α50-59 Male 770 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1971   0:00:00 2:29:27
14 14 6 Α30-39 Male 85 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΦΑΝΗΣ 1985 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:12 2:29:57
15 15 7 Α30-39 Male 8 FESTIM BOME 1984 ΕΟ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ 0:00:00 2:30:28
16 16 8 Α30-39 Male 277 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1990 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COACHING 0:00:07 2:30:53
17 17 9 Α30-39 Male 152 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ 1983   0:00:01 2:31:38
18 18 4 Α50-59 Male 173 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 DIMOPOULOS COACHING / ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:00 2:32:23
19 19 10 Α30-39 Male 234 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 1991 PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS 0:00:03 2:33:03
20 20 11 Α30-39 Male 348 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ 1989 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:00:10 2:33:55
21 21 12 Α30-39 Male 331 ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1992 TURBINES TEAM 0:00:14 2:35:36
22 22 5 Α50-59 Male 856 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ -   0:00:02 2:36:36
23 23 4 Α40-49 Male 541 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1973   0:00:03 2:37:09
24 24 5 Α40-49 Male 76 ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΙΤΗΣ 1980   0:00:00 2:37:25
25 25 3 Α17-29 Male 649 ΦΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ 1998   0:00:03 2:38:57
26 26 6 Α40-49 Male 458 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ DIMOPOULOS COACHING 0:00:07 2:39:16
27 27 7 Α40-49 Male 426 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1981   0:00:14 2:39:22
28 28 4 Α17-29 Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 1993 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:09 2:39:40
29 29 8 Α40-49 Male 134 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980   0:00:00 2:40:18
30 1 1 Γ17-39 Female 365 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΚΟΥΛΗ 1994   0:00:03 2:41:04
31 30 5 Α17-29 Male 523 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1993   0:00:05 2:41:22
32 31 6 Α17-29 Male 718 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1995   0:00:03 2:42:04
33 32 9 Α40-49 Male 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΟΥΡΗΣ 1973 PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS 0:00:09 2:43:06
34 33 10 Α40-49 Male 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ 1979   0:00:06 2:43:08
35 34 7 Α17-29 Male 696 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 1996 CHALANDRI FITNESSBOX 0:00:12 2:43:25
36 35 13 Α30-39 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987   0:00:00 2:43:51
37 36 11 Α40-49 Male 819 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1978 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:14 2:44:10
38 37 8 Α17-29 Male 187 ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΟΥΚΑΣ 1995   0:00:20 2:45:08
39 38 14 Α30-39 Male 317 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΕΣΙΔΗΣ 1990 ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ 0:00:34 2:45:17
40 39 12 Α40-49 Male 440 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ 1976   0:00:09 2:45:45
41 40 13 Α40-49 Male 495 ,, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΙΛΑΣ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:00:12 2:46:05
42 41 14 Α40-49 Male 465 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΤΗΣ 1979   0:00:03 2:46:21
43 42 15 Α40-49 Male 23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ATHLETIC-GUIDANCE 0:00:03 2:46:55
44 43 16 Α40-49 Male 327 ΝΙΚΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:00 2:48:20
45 2 1 Γ40-59 Female 749 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:03 2:49:07
46 44 17 Α40-49 Male 559 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:00:03 2:49:32
47 45 9 Α17-29 Male 273 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1994   0:00:06 2:49:34
48 46 15 Α30-39 Male 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1985   0:00:00 2:49:50
49 47 6 Α50-59 Male 268 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1967 PATHFINDERS RANNING 0:00:02 2:52:40
50 48 16 Α30-39 Male 831 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1989   0:00:29 2:53:04
51 49 17 Α30-39 Male 32 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1990 PRIVATE TRAINING BY VASILIS GIANNIOSIS 0:00:09 2:53:11
52 50 18 Α40-49 Male 142 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 1981 THE GKAZONIS 0:00:12 2:53:43
53 51 19 Α40-49 Male 866 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ -   0:00:29 2:53:53
54 52 20 Α40-49 Male 758 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ 1979 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:00:15 2:53:57
55 53 10 Α17-29 Male 120 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1999 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:00:00 2:53:58
56 54 21 Α40-49 Male 860 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΚΕΛΗΣ -   0:00:00 2:54:46
57 55 18 Α30-39 Male 311 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1987   0:00:00 2:54:54
58 56 19 Α30-39 Male 468 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΝΑΚΗΣ 1986 SPARTANCROSS 0:00:06 2:55:03
59 3 2 Γ40-59 Female 182 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ 1974 MARATHON CLUB 0:00:03 2:55:15
60 57 22 Α40-49 Male 136 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ 1980 SHERPAS 0:00:05 2:55:41
61 58 23 Α40-49 Male 95 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:00 2:55:42
62 59 20 Α30-39 Male 685 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ 1988 ATHLOKINISI 0:00:00 2:56:16
63 60 7 Α50-59 Male 729 TΡΥΦΩΝΑΣ ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ 1969 Σ Δ Υ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:09 2:56:59
64 61 8 Α50-59 Male 181 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1969 BY.THEODORAKAKOS TEAM 0:00:00 2:57:05
65 62 9 Α50-59 Male 843 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ -   0:00:03 2:57:30
66 63 24 Α40-49 Male 543 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 REDBOX 0:00:00 2:58:19
67 64 25 Α40-49 Male 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ 1975 ΑΚΡΟΣ ΑΣ 0:00:00 2:58:26
68 65 21 Α30-39 Male 620 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 1986 ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ 0:00:34 2:58:37
69 66 26 Α40-49 Male 266 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 1980 NS COACHING 0:00:02 2:58:40
70 67 27 Α40-49 Male 124 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ 1975 NS COACHING 0:00:03 2:58:41
71 68 28 Α40-49 Male 199 ΙΩΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1981 ΔΡΥΟΠΕΣ ΓΑΣΕΡ 0:00:16 2:58:55
72 69 11 Α17-29 Male 445 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1994   0:00:05 2:59:05
73 70 29 Α40-49 Male 422 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ - ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ 0:00:06 2:59:48
74 71 30 Α40-49 Male 78 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1976   0:00:20 3:00:07
75 72 31 Α40-49 Male 724 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΕΟΣ ΧΕΛΜΟΥ 0:00:14 3:00:16
76 73 32 Α40-49 Male 761 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974   0:00:14 3:00:17
77 74 33 Α40-49 Male 662 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ /TOP CYCLES 0:00:05 3:00:45
78 75 22 Α30-39 Male 466 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ 1986 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:02 3:00:52
79 76 34 Α40-49 Male 589 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1979   0:00:14 3:00:53
80 77 10 Α50-59 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1963 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:05 3:01:46
81 78 11 Α50-59 Male 326 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΛΙΠΦΕΛ 1971   0:00:29 3:02:17
82 79 35 Α40-49 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ 1974 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:12 3:02:22
83 80 23 Α30-39 Male 474 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ΔΙΒΡΙΣ HARD TRAIL RACE 0:00:07 3:02:28
84 81 12 Α50-59 Male 193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 RNF MOUNTAIN RUNNER 0:00:06 3:02:35
85 82 36 Α40-49 Male 159 ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΛΚΑΣ 1977 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:00 3:02:45
86 4 2 Γ17-39 Female 803 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ 1985   0:00:04 3:03:14
87 5 3 Γ17-39 Female 830 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ 1985 DRCHRISTAKI.COM 0:00:05 3:03:29
88 83 24 Α30-39 Male 752 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:00 3:03:41
89 84 37 Α40-49 Male 210 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:00:14 3:04:16
90 85 12 Α17-29 Male 735 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΑΚΟΡΩΝΗΣ 1999   0:00:27 3:04:30
91 86 25 Α30-39 Male 421 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1992   0:00:05 3:05:00
92 87 38 Α40-49 Male 590 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1977   0:00:35 3:05:18
93 88 1 Α60 Male 179 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 PERIKLIS TRAINING 0:00:14 3:05:47
94 89 13 Α50-59 Male 695 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 1963   0:00:14 3:06:07
95 90 14 Α50-59 Male 274 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1972 ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:00:14 3:06:12
96 91 39 Α40-49 Male 81 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 JT-COACHING 0:00:05 3:06:31
97 92 40 Α40-49 Male 676 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ 1980 ΣΑΠΠΑΖ 0:00:00 3:06:42
98 93 26 Α30-39 Male 165 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΡΖΙΩΤΗΣ 1991 ΓΕΛΑ ΛΑΓΕ 0:00:32 3:06:43
99 94 27 Α30-39 Male 225 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ 1984   0:00:26 3:06:44
100 95 15 Α50-59 Male 164 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΚΑΖΟΣ 1971 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 0:00:33 3:07:11
101 96 28 Α30-39 Male 641 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 1984 BETTERSELF.GR 0:00:22 3:07:23
102 97 29 Α30-39 Male 607 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1986 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:15 3:07:39
103 6 3 Γ40-59 Female 713 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1976 ΣΔΥΠ 0:00:06 3:07:49
104 98 2 Α60 Male 633 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 1957   0:00:17 3:07:53
105 7 4 Γ40-59 Female 842 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ -   0:00:05 3:08:00
106 99 41 Α40-49 Male 71 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 1976   0:00:05 3:08:18
107 8 4 Γ17-39 Female 144 ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ 1983   0:00:07 3:08:23
108 100 42 Α40-49 Male 321 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 1975 ΣΔΥΑ 0:00:40 3:08:41
109 9 5 Γ40-59 Female 550 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ 1978 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:00:05 3:09:02
110 101 30 Α30-39 Male 617 ΧΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1983   0:00:24 3:09:21
111 102 43 Α40-49 Male 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΙΚΟΣ 1973 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:06 3:11:11
112 103 31 Α30-39 Male 394 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ 1986   0:00:07 3:11:38
113 104 32 Α30-39 Male 512 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:14 3:11:51
114 10 6 Γ40-59 Female 572 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07 3:11:58
115 11 5 Γ17-39 Female 127 ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ 1996 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:00:12 3:12:27
116 12 6 Γ17-39 Female 288 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΖΗ 1985   0:00:27 3:12:32
117 105 3 Α60 Male 705 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:33 3:12:42
118 13 7 Γ17-39 Female 548 ΡΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 1991 TRIATHLON ACADEMY 0:00:14 3:12:42
119 14 7 Γ40-59 Female 839 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ 1972 AKOL -PATHFINDERS RT 0:00:12 3:12:50
120 106 16 Α50-59 Male 401 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:12 3:12:54
121 107 44 Α40-49 Male 315 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1976   0:00:02 3:12:57
122 15 8 Γ40-59 Female 586 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΝΤΕΡΗ 1972   0:00:16 3:14:53
123 108 45 Α40-49 Male 630 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:10 3:15:05
124 109 17 Α50-59 Male 611 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ 1968 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥΟΘ 0:00:18 3:15:17
125 280 111 Α40-49 Male 754 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:06 03:15:15
126 110 18 Α50-59 Male 354 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 3:15:18
127 111 33 Α30-39 Male 19 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1989 MIONIA RUN 0:00:18 3:15:30
128 112 19 Α50-59 Male 728 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ 1966   0:00:12 3:15:39
129 113 46 Α40-49 Male 171 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1980 ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:18 3:16:00
130 114 47 Α40-49 Male 666 ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ 1979   0:00:24 3:16:20
131 115 4 Α60 Male 285 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 ΕΛΛΗΝΕΣ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ 0:00:04 3:16:42
132 116 5 Α60 Male 243 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 3:17:03
133 117 34 Α30-39 Male 506 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΑΡΛΑΜΑΣ 1986   0:00:22 3:17:06
134 118 35 Α30-39 Male 115 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ 1985   0:00:21 3:17:06
135 119 36 Α30-39 Male 447 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:31 3:17:36
136 120 20 Α50-59 Male 708 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 1971   0:00:29 3:17:48
137 121 21 Α50-59 Male 110 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967   0:00:00 3:17:59
138 122 48 Α40-49 Male 569 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΪΤΣΟΓΛΟΥ 1978   0:00:21 3:18:14
139 123 49 Α40-49 Male 103 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ 1980 VELENTZAS SERVICE 0:00:15 3:18:15
140 124 22 Α50-59 Male 9 LEONARDO CURATOLO 1968 EFKLIS ATHENS 0:00:33 3:18:37
141 125 50 Α40-49 Male 304 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1976 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:07 3:18:47
142 126 51 Α40-49 Male 714 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1980 ΟΡΕΣΙΒΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0:00:29 3:19:42
143 127 23 Α50-59 Male 621 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΣ 1964   0:00:06 3:19:54
144 128 24 Α50-59 Male 229 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 KΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:00:06 3:20:13
145 129 25 Α50-59 Male 420 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΜΕΙΝΙΑΣ 0:00:32 3:20:21
146 130 52 Α40-49 Male 424 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:05 3:20:27
147 131 6 Α60 Male 823 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1959   0:00:03 3:20:38
148 16 8 Γ17-39 Female 609 ΧΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 1987   0:00:03 3:20:38
149 132 53 Α40-49 Male 50 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1974 RUNIK 0:00:07 3:20:49
150 133 54 Α40-49 Male 476 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΝΤΟΥΡΑΚΗΣ 1977   0:00:00 3:21:12
151 134 37 Α30-39 Male 654 ΗΛΙΑΣ ΡΟΪΔΟΥΛΙΑΣ 1991   0:00:03 3:21:37
152 135 55 Α40-49 Male 40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ DIMOPOULOS COACHING 0:00:03 3:21:59
153 136 38 Α30-39 Male 622 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1987 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:00:02 3:22:08
154 137 56 Α40-49 Male 155 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1981   0:00:15 3:22:30
155 138 26 Α50-59 Male 129 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07 3:22:49
156 139 27 Α50-59 Male 681 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964   0:00:15 3:22:54
157 140 39 Α30-39 Male 788 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ 1989   0:00:24 3:23:25
158 17 9 Γ17-39 Female 727 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ 1996   0:00:17 3:23:35
159 141 13 Α17-29 Male 828 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΙΟΝΗΣ 2001   0:00:17 3:23:36
160 142 57 Α40-49 Male 87 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ -1974   0:00:18 3:23:49
161 18 9 Γ40-59 Female 817 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΛΑΤΣΑ 1975   0:00:09 3:24:00
162 143 58 Α40-49 Male 111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ 1976 WINNERS PIRAEUS BANK 0:00:10 3:24:10
163 144 59 Α40-49 Male 824 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1978 Γ. Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕ 0:00:31 3:24:25
164 19 10 Γ17-39 Female 669 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ 1990 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ - TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 0:00:12 3:25:12
165 145 40 Α30-39 Male 694 ΠΑΡΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:12 3:25:15
166 146 41 Α30-39 Male 528 ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΛΑΞΗΣ 1989   0:00:05 3:25:40
167 147 60 Α40-49 Male 329 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 1981 SDYM 0:00:29 3:26:37
168 148 61 Α40-49 Male 775 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΚΑΚΗΣ 1977 SPARTAN RUNNERS / DIMOPOULOS COACHING 0:00:10 3:26:42
169 20 10 Γ40-59 Female 342 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:10 3:26:43
170 149 62 Α40-49 Male 382 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ 1979   0:00:30 3:27:05
171 150 7 Α60 Male 366 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ 1959 ΟΜΑΣ «ΟΔΕΥΩ» 0:00:24 3:27:52
172 151 63 Α40-49 Male 783 ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΙΡΑΚΙΔΗΣ 1979   0:00:10 3:27:52
173 152 64 Α40-49 Male 564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:21 3:27:53
174 153 28 Α50-59 Male 404 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1972 RUNNING FLASHPOINT 0:00:26 3:30:37
175 154 65 Α40-49 Male 215 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΡΝΑΣ 1978 ΕΑΟΣ ΧΕΛΜΟΥ 0:00:00 3:30:44
176 155 29 Α50-59 Male 816 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 1968 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:19 3:30:59
177 21 11 Γ40-59 Female 785 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ 1977 GALLATSI RUNNERS 0:00:03 3:31:03
178 156 42 Α30-39 Male 698 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΤΗΣ 1992 TURBINES TEAM 0:00:27 3:31:52
179 157 43 Α30-39 Male 501 ΤΑΣΟΣ ΜΠΑΛΑΝΟΣ 1983 ΑΘΛΟΚΙΝΙΣΗ 0:00:03 3:31:57
180 158 66 Α40-49 Male 667 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1981   0:00:21 3:32:00
181 159 44 Α30-39 Male 561 ΓΙΑΝΝΗΣ ΞΟΥΛΟΓΗΣ 1983   0:00:27 3:32:09
182 160 45 Α30-39 Male 406 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ 1987 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 0:00:24 3:32:13
183 161 30 Α50-59 Male 522 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΤΣΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12 3:32:21
184 162 31 Α50-59 Male 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971   0:00:19 3:32:50
185 163 67 Α40-49 Male 684 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΓΟΥΡΔΑΣ 1975 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:15 3:33:16
186 164 68 Α40-49 Male 864 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ -   0:00:10 3:33:17
187 22 11 Γ17-39 Female 715 ΙΝΩ ΣΤΕΦΑΝΗ 1985   0:00:14 3:33:31
188 165 69 Α50-59 Male 387 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:26 3:34:01
189 166 32 Α50-59 Male 760 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 1972   0:00:24 3:34:02
190 23 12 Γ40-59 Female 39 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΥΡΑ 1977 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:29 3:34:06
191 167 8 Α60 Male 597 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:04 3:34:21
192 24 12 Γ17-39 Female 637 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ 1986   0:00:19 3:35:16
193 168 46 Α30-39 Male 835 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1991   0:00:15 3:35:18
194 169 14 Α17-29 Male 710 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 3:35:24
195 170 33 Α50-59 Male 845 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ - ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18 3:35:24
196 171 70 Α40-49 Male 224 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1974   0:00:18 3:35:25
197 172 9 Α60 Male 16 FALK SCHONFELDER 1957   0:00:14 3:35:38
198 173 34 Α50-59 Male 298 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΟΤΣΙΕΡΗΣ 1968   0:00:31 3:37:13
199 174 71 Α40-49 Male 503 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1980   0:00:14 3:37:18
200 175 72 Α40-49 Male 540 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ 1973 OLYMPIA RUNNERS 0:00:07 3:37:28
201 25 13 Γ40-59 Female 121 ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 OLYMPIA RUNNERS 0:00:06 3:37:29
202 176 73 Α40-49 Male 798 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 1973 HAMMER 0:00:24 3:37:35
203 177 74 Α40-49 Male 739 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:30 3:38:18
204 178 35 Α50-59 Male 704 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΗΣ 1972   0:00:00 3:38:28
205 179 75 Α40-49 Male 799 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 1978   0:00:30 3:38:42
206 180 76 Α40-49 Male 485 ΦΩΤΗΣ ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ 1978 ΣΔΥΜ 0:00:14 3:38:52
207 181 10 Α60 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:00:21 3:39:02
208 182 36 Α50-59 Male 693 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΨΑΣ 1963   0:00:29 3:39:44
209 183 77 Α40-49 Male 188 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:00 3:39:45
210 26 14 Γ40-59 Female 764 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 1971   0:00:03 3:39:58
211 184 78 Α40-49 Male 602 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1973 IBM CLUB 0:00:31 3:40:01
212 185 37 Α50-59 Male 707 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ 1972   0:00:32 3:40:02
213 186 15 Α17-29 Male 692 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΨΑΣ 2000   0:00:12 3:40:44
214 187 79 Α40-49 Male 647 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΓΓΟΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 0:00:10 3:41:30
215 188 80 Α40-49 Male 244 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1978 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:19 3:42:05
216 189 81 Α40-49 Male 309 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:37 3:42:06
217 190 38 Α50-59 Male 412 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1970 - 0:00:09 3:42:12
218 191 11 Α60 Male 228 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ 1958 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:29 3:42:38
219 192 39 Α50-59 Male 73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1964   0:00:20 3:43:02
220 193 47 Α30-39 Male 166 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΡΜΑΝΗΣ 1985   0:00:09 3:43:03
221 27 13 Γ17-39 Female 849 ΜΑΡΙΑ ΓΚΙΚΑ -   0:00:14 3:43:07
222 28 14 Γ17-39 Female 603 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ 1984 AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:10 3:43:08
223 194 82 Α40-49 Male 31 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1976 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:35 3:43:44
224 29 15 Γ40-59 Female 89 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΓΙΟΝΑΚΗ 1978 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:00 3:43:44
225 195 48 Α30-39 Male 515 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 1988 KROMMIDASCOAHCING 0:00:19 3:43:51
226 196 83 Α40-49 Male 683 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:00 3:44:44
227 197 16 Α17-29 Male 397 ΦΩΤΗΣ ΛΑΓΩΝΙΚΟΣ 1999   0:00:27 3:44:46
228 198 40 Α50-59 Male 414 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 1965 ΣΔΥΜ 0:00:22 3:45:03
229 199 84 Α40-49 Male 82 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1974   0:00:22 3:45:10
230 30 15 Γ17-39 Female 678 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΡΔΕΛΗ 1986 TURBINES TEAM 0:00:00 3:45:15
231 200 49 Α30-39 Male 294 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 1986 ΣΔΥΜ 0:00:07 3:45:38
232 201 50 Α30-39 Male 202 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 1985 ΣΔΥΜ 0:00:09 3:45:39
233 202 85 Α40-49 Male 643 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ 1978 ΣΔΥΜ 0:00:09 3:45:39
234 203 86 Α40-49 Male 499 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 ΕΚΤΟΡΑΣ 0:00:00 3:46:03
235 204 51 Α30-39 Male 246 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 1988 DIMOPOULOS COACHING 0:00:16 3:46:12
236 205 41 Α50-59 Male 212 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ 1969 AKOL -PATHFINDERS RT 0:00:14 3:46:44
237 206 87 Α40-49 Male 741 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1977   0:00:22 3:46:57
238 207 12 Α60 Male 862 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ -   0:00:20 3:47:30
239 208 42 Α50-59 Male 409 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1966   0:00:10 3:48:07
240 209 43 Α50-59 Male 786 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:00:32 3:48:35
241 210 88 Α40-49 Male 844 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:12 3:48:36
242 211 44 Α50-59 Male 189 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ 1970 COSMOTE 0:00:19 3:48:44
243 212 17 Α17-29 Male 566 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1994   0:00:00 3:48:54
244 213 52 Α30-39 Male 573 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΛΙΕΡΑΚΗΣ 1991 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:00 3:48:56
245 214 53 Α30-39 Male 756 ΤΑΣΟΣ ΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990   0:00:19 3:49:15
246 215 54 Α30-39 Male 262 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 1989 ΑΣΑΠ 0:00:17 3:49:26
247 216 89 Α40-49 Male 697 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977   0:00:30 3:49:27
248 217 90 Α40-49 Male 578 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1973   0:00:29 3:49:34
249 31 16 Γ40-59 Female 139 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:27 3:49:35
250 218 55 Α30-39 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1985 AO ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 0:00:09 3:49:36
251 219 56 Α30-39 Male 254 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987   0:00:00 3:50:12
252 281 58 Α50-59 Male 612 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ 1972   0:00:29 03:50:18
253 220 13 Α60 Male 433 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 1956   0:00:09 3:50:35
254 221 57 Α30-39 Male 554 ΦΩΤΗΣ ΝΤΕΛΛΟΣ 1983   0:00:14 3:50:49
255 222 91 Α40-49 Male 820 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1976 THINK FIT 0:00:24 3:50:51
256 223 45 Α50-59 Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ 1972   0:00:19 3:52:29
257 32 17 Γ40-59 Female 69 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREERUNNERS 0:00:12 3:54:07
258 224 46 Α50-59 Male 203 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1965   0:00:33 3:54:09
259 225 18 Α17-29 Male 6 EDUARD ANDREI 2000   0:00:14 3:54:52
260 33 18 Γ40-59 Female 656 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:33 3:55:01
261 226 19 Α17-29 Male 119 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΚΟΣ 1994   0:00:04 3:55:31
262 34 19 Γ40-59 Female 496 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΚΑ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:18 3:55:41
263 227 92 Α40-49 Male 284 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:12 3:55:57
264 228 14 Α60 Male 24 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΔΑΜΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΕΛΙΓΟΥ 0:00:00 3:56:10
265 35 20 Γ40-59 Female 149 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:10 3:57:04
266 229 47 Α50-59 Male 276 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10 3:57:04
267 230 93 Α40-49 Male 472 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 PERSISTENCE RUNNERS 0:00:17 3:57:27
268 231 48 Α50-59 Male 349 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ 1972   0:00:14 3:57:57
269 232 94 Α40-49 Male 157 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 1980 ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ / OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:29 3:59:01
270 233 15 Α60 Male 384 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 Α.Π.Σ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:19 3:59:04
271 234 95 Α40-49 Male 198 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΕΡΟΣ 1975 PERSISTENCE RUNNERS 0:00:17 3:59:37
272 36 21 Γ40-59 Female 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1964 RUNNING FLASHPOINT 0:00:27 3:59:56
273 235 96 Α40-49 Male 355 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1978   0:00:09 4:00:42
274 236 58 Α30-39 Male 774 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ 1992 HAMMER 0:00:20 4:04:02
275 37 16 Γ17-39 Female 335 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΥ 1986   0:00:22 4:05:00
276 38 22 Γ40-59 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:00:05 4:05:26
277 39 23 Γ40-59 Female 96 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:27 4:05:33
278 40 24 Γ40-59 Female 346 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΑΚΗ 1978
279 237 49 Α50-59 Male 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:00:00 4:06:14
280 238 50 Α50-59 Male 507 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:17 4:06:21
281 239 51 Α50-59 Male 21 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1968 ΔΗΜΟΣΙΟ 0:00:37 4:06:29
282 40 24 Γ40-59 Female 396 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:00:16 4:06:47
283 240 16 Α60 Male 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:35 4:07:15
284 241 20 Α17-29 Male 560 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΙΦΑΡΑΣ 1993   0:00:26 4:07:27
285 242 97 Α40-49 Male 852 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ -   0:00:33 4:07:29
286 243 98 Α40-49 Male 815 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΟΣ 1976 ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 0:00:19 4:08:34
287 244 99 Α40-49 Male 432 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 RUNNTRAIL.GR / BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:38 4:11:04
288 245 52 Α50-59 Male 148 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 0:00:00 4:12:03
289 246 59 Α30-39 Male 106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ 1985 REDBOX 0:00:06 4:12:37
290 247 60 Α30-39 Male 223 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΑΣ 1984 ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΑΝΗΣ 0:00:38 4:13:03
291 248 21 Α17-29 Male 711 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000   0:00:12 4:14:52
292 249 61 Α30-39 Male 748 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991   0:00:19 4:16:01
293 250 22 Α17-29 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995   0:00:18 4:16:01
294 251 62 Α30-39 Male 126 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ 1986   0:00:29 4:16:16
295 252 53 Α50-59 Male 608 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π..Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:35 4:16:33
296 253 100 Α40-49 Male 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ 1981   0:00:06 4:18:01
297 41 25 Γ40-59 Female 644 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1980   0:00:00 4:21:36
298 254 101 Α40-49 Male 598 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981   0:00:17 4:21:36
299 42 26 Γ40-59 Female 686 ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΕΛΑΜΗ 1979 ROUSSOS RUNNING TEAM 0:00:06 4:24:09
300 255 102 Α40-49 Male 848 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:35 4:25:28
301 256 103 Α40-49 Male 635 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 1981   0:00:26 4:25:33
302 257 54 Α50-59 Male 825 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964   0:00:24 4:25:33
303 258 104 Α40-49 Male 35 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 NCR 0:00:34 4:26:07
304 259 105 Α40-49 Male 691 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1973 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:22 4:26:22
305 260 63 Α30-39 Male 208 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΓΓΛΕΖΟΣ -1998   0:00:32 4:29:05
306 261 17 Α60 Male 497 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1955 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:00:34 4:29:47
307 262 18 Α60 Male 659 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:04 4:33:03
308 263 64 Α30-39 Male 305 ΠΑΡΗΣ ΚΑΡΤΑΣ 1983 THINK FIT - SGLYCOGENTEAM 0:00:26 4:33:11
309 264 106 Α40-49 Male 813 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΥΣΕΚΙΔΗΣ 1973 CERCLE SPORTIF LA FORESTOISE ( CSF ), BRUXELLES 0:00:14 4:33:34
310 265 107 Α40-49 Male 606 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ 1975 - 0:00:15 4:33:35
311 43 27 Γ40-59 Female 779 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΟΥΠΛΗ 1978 OUTDOORS RUNNING TEAM 0:00:29 4:33:43
312 266 19 Α60 Male 851 ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ -   0:00:24 4:34:48
313 267 55 Α50-59 Male 562 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.Μ. 0:00:24 4:34:49
314 44 28 Γ40-59 Female 102 ΕΜΥ ΒΕΚΙΛΗ 1982 PATHFINDRES RUNNING TEAM 0:00:22 4:35:55
315 268 65 Α30-39 Male 516 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:27 4:39:49
316 269 108 Α40-49 Male 436 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981   0:00:27 4:39:50
317 45 29 Γ40-59 Female 370 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1974 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 0:00:27 4:40:23
318 270 109 Α40-49 Male 27 ΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1977 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:36 4:41:04
319 271 66 Α30-39 Male 175 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1989   0:00:20 4:41:53
320 46 17 Γ17-39 Female 624 ΒΙΚΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1983 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 4:41:55
321 47 30 Γ40-59 Female 555 ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΞΙΡΗ 1973 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:00:18 4:41:57
322 48 1 ALL Female 807 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 1970 ΑΣ.ΝΕΜΕΑΣ 0:00:29 4:42:14
323 272 67 Α30-39 Male 338 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 AFORDAKOS TEAM KENYATES 0:00:05 4:46:41
324 273 68 Α30-39 Male 257 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΝΤΖΑΣ 1992   0:00:36 4:47:15
325 274 56 Α50-59 Male 400 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 TTR 0:00:32 4:50:02
326 49 31 Γ40-59 Female 398 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 SKYWOMEN EUNNING TEAM 0:00:32 4:50:04
327 275 20 Α60 Male 435 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:34 4:51:33
328 276 57 Α50-59 Male 402 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:35 4:51:33
329 50 18 Γ17-39 Female 190 ΖΗΝΑ ΔΡΑΚΟΥ 1990 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:33 4:51:34
330 277 110 Α40-49 Male 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ 1975   0:00:21 4:54:14
331 278 21 Α60 Male 282 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:00 5:05:28
332 279 22 Α60 Male 583 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 0:00:24 5:20:20
333 51 32 Γ40-59 Female 809 ΜΑΡΙΑ ΦΟΥΦΟΥΛΑ 1972 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:22 5:36:35


9ος ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 5km


Rank Gender BIB Name YOB Club start5km 5km
1 Male 1249 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 1985 EVOLUTION 0:00:00 0:24:51
2 Male 1734 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΑΚΗΣ -   0:00:06 0:25:12
3 Male 1212 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 1987 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:26:49
4 Male 1443 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ 1997   0:00:03 0:26:58
5 Male 1154 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 1973 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:05 0:27:24
6 Male 1654 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΗΣ 1990   0:00:00 0:27:47
7 Male 1021 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:00:03 0:29:39
8 Male 1243 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ 2008 EVOGYMMYKONOS 0:00:07 0:29:39
9 Male 1722 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 1973   0:00:05 0:30:52
10 Male 1478 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 1973   0:00:00 0:31:08
11 Female 1690 ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1983 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:05 0:31:27
12 Male 1710 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 0:00:07 0:31:30
13 Female 1735 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ -   0:00:03 0:32:00
14 Male 1244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975   0:00:03 0:32:18
15 Male 1748 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΟΥ -   0:00:07 0:32:31
16 Male 1410 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 0:32:32
17 Male 1122 VADIM ΓΚΛΟΥΧ 1974   0:00:09 0:32:56
18 Male 1724 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΕΡΙΜΙΑΝ 2000   0:00:06 0:32:59
19 Male 1139 ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1982 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.Α.Ο 0:00:08 0:33:25
20 Male 1584 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΩΕ 1981 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ 0:00:11 0:33:43
21 Male 1744 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΗΣΣΙΑΣ -   0:00:09 0:33:57
22 Male 1116 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ 1974 FILIATRA RUNNERS 0:00:10 0:34:05
23 Female 1121 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:00 0:34:21
24 Male 1065 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ 1966 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:13 0:34:23
25 Male 1374 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ 1963 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:00:08 0:34:41
26 Male 1123 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΟΥΧ 2005   0:00:20 0:34:42
27 Male 1755 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ -   0:00:09 0:34:44
28 Male 1697 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 ΣΔΥΜ 0:00:09 0:34:51
29 Female 1011 JANA HARASLINOVA 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ DIMOPOULOS COACHING 0:00:06 0:35:00
30 Female 1433 ΜΥΡΤΩ ΜΙΧΑΛΟΥ 1985 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:13 0:35:12
31 Male 1254 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΡΙΚΟΣ 1985   0:00:07 0:35:25
32 Male 1250 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969   0:00:03 0:35:26
33 Female 1600 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1973   0:00:07 0:35:31
34 Female 1077 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ 1972 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:00:08 0:35:39
35 Male 1469 ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ / PALAMARIS RUNNING TEAM 0:00:13 0:35:46
36 Male 1706 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ 1968 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 0:00:10 0:35:50
37 Male 1125 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ 1973 ΣΔΥΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:03 0:36:14
38 Female 1580 ΕΛΕΝΑ ΝΤΟΥΝΤΚΑ 1981 ΣΔΥΜ 0:00:07 0:36:15
39 Male 1236 ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ 1983 SPARTAN CROSS 0:00:09 0:36:36
40 Male 1134 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΔΕΣ 1966   0:00:07 0:36:47
41 Female 1754 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ -   0:00:08 0:36:52
42 Male 1305 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:37:34
43 Male 1064 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟ ΒΕΝΤΑΦΡΙΝΤΑ 1985   0:00:25 0:37:35
44 Female 1746 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ -   0:00:16 0:37:48
45 Male 1630 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-IRON JUNK ART 0:00:14 0:37:50
46 Male 1573 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964   0:00:16 0:37:59
47 Female 1148 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ 1977 ΣΔΥΜ 0:00:06 0:38:05
48 Female 1665 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1993 ΣΔΥΜ 0:00:10 0:38:07
49 Male 1099 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:11 0:38:13
50 Male 1718 ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΥΡΟΥΝΗΣ 1983   0:00:16 0:38:17
51 Female 1644 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / PALAMARIS RUNNING TEAM 0:00:14 0:38:19
52 Male 1732 PALMA FERNANDO ΚΙΟΚΙΟ RUN 0:00:05 0:38:24
53 Female 1571 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 1989   0:00:08 0:38:34
54 Female 1623 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1974   0:00:08 0:38:44
55 Male 1671 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1965 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:09 0:38:50
56 Male 1745 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:21 0:38:52
57 Male 1708 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 1969   0:00:22 0:38:54
58 Male 1569 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΣΤΑΚΟΣ 1983   0:00:16 0:39:00
59 Female 1741 ΕΡΜΙΝΤΑ ΚΑΠΟΥΤΣΙ -   0:00:08 0:39:14
60 Male 1696 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1984   0:00:14 0:39:24
61 Male 1201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΠΑΚΟΣ 2012 DIMOPOULOS COACHING 0:00:00 0:39:30
62 Male 1198 ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΠΑΚΟΣ 1982 DIMOPOULOS COACHING 0:00:04 0:39:31
63 Female 1752 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΑΓΙΑΜΠΟΥ -   0:00:18 0:39:33
64 Male 1648 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΩΝΑΣ 1989 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:00:16 0:39:33
65 Female 1656 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:00:03 0:39:33
66 Male 1747 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ -   0:00:00 0:39:45
67 Male 1537 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ 1977   0:00:09 0:39:54
68 Male 1591 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 1979   0:00:00 0:40:15
69 Male 1514 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ 1986   0:00:16 0:40:26
70 Male 1675 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 1976   0:00:14 0:40:27
71 Male 1679 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 0:40:36
72 Female 1171 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:09 0:40:47
73 Male 1729 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ 2007   0:00:21 0:40:54
74 Male 1601 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1961 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:11 0:41:17
75 Male 1751 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ -   0:00:20 0:41:30
76 Male 1167 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ 1995   0:00:13 0:42:01
77 Female 1031 ΕΛΕΝΗ- ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ 1991   0:00:14 0:42:03
78 Male 1709 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1957 - 0:00:20 0:42:06
79 Male 1728 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:20 0:42:24
80 Male 1194 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:13 0:42:29
81 Male 1151 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 1955 SPARTAN RUNNERS 0:00:00 0:43:01
82 Female 1719 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:20 0:43:06
83 Female 1685 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ 1989   0:00:18 0:43:15
84 Male 1097 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:00:14 0:43:20
85 Male 1568 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985   0:00:26 0:43:26
86 Male 1229 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ 1973 ΣΔΥΜ 0:00:11 0:43:32
87 Female 1737 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ -   0:00:20 0:43:36
88 Female 1174 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΝΤΖΙΔΟΥ 1968 PATHFINDERS 0:00:13 0:43:40
89 Female 1597 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ 1973 ΣΔΥΕ 0:00:13 0:43:56
90 Male 1251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 ΣΔΥΠ 0:00:07 0:44:42
91 Female 1253 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΑ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:00:16 0:44:49
92 Female 1242 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΡΣΟΥ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:16 0:44:56
93 Male 1661 ΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 1963 ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ 0:00:10 0:45:29
94 Female 1170 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1980   0:00:13 0:45:36
95 Male 1168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:08 0:45:46
96 Female 1563 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 1967 PATHFINDER RUNNING TEAM 0:00:13 0:46:56
97 Female 1070 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΥΣΣΙΑ 1976   0:00:21 0:47:50
98 Male 1705 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΗΡΗΣ 1978 - 0:00:16 0:47:50
99 Female 1130 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΗ 1990   0:00:13 0:48:00
100 Male 1723 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ 1987   0:00:14 0:48:01
101 Male 1731 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ -   0:00:26 0:48:21
102 Male 1660 ΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:13 0:48:43
103 Female 1749 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΚΑΛΟΥ -   0:00:18 0:49:24
104 Male 1051 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΙΔΗΣ 1979   0:00:25 0:49:39
105 Female 1594 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ 1982   0:00:25 0:49:39
106 Female 1736 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΜΠΙΑΚΟΥ -   0:00:11 0:49:40
107 Female 1124 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΚΟΥΝΗ 1998   0:00:10 0:49:41
108 Female 1137 ΧΑΡΑ ΔΗΛΕ 1984 ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ 0:00:09 0:50:04
109 Female 1388 ΕΛΕΝΗ ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 1978 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 0:00:03 0:50:33
110 Male 1109 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ 1967   0:00:22 0:50:41
111 Female 1716 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΣΟΛΗ 1977 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:00:13 0:51:47
112 Male 1205 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1990 ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ 0:00:10 0:52:05
113 Male 1227 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 1985   0:00:27 0:52:43
114 Male 1234 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ 1970 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 0:52:55
115 Male 1162 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:20 0:53:09
116 Female 1588 ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΞΕΝΑΚΗ 1981 DIMOPOULOS COACHING / ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 0:53:33
117 Male 1141 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2013 DIMOPOULOS COACHING 0:00:00 0:53:33
118 Male 1264 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΠΗΣ 1965 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ 0:00:20 0:53:42
119 Female 1740 ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥ -   0:00:16 0:54:46
120 Female 1324 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΠΣ 0:00:16 0:54:55
121 Female 1172 ΑΛΙΚΗ ΘΕΡΑΠΟΥ 1987   0:00:16 0:55:04
122 Female 1669 ΣΤΕΛΛΑ ΡΗΤΑ 1978 ,,ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:18 0:55:05
123 Female 1687 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1962 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:16 0:55:14
124 Female 1758 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΝΩΛΗ -   0:00:03 0:55:24
125 Female 1759 ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ -   0:00:03 0:55:25
126 Male 1742 ΠΕΤΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ -   0:00:14 0:55:27
127 Female 1335 ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ 1970 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:20 0:55:28
128 Female 1743 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ -   0:00:13 0:55:47
129 Female 1225 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΟΛΛΙΑ 1988   0:00:18 0:56:22
130 Male 1030 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975   0:00:20 0:56:22
131 Male 1682 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΙΨΑΣ 2006   0:00:11 0:56:27
132 Female 1681 ΕΦΗ ΣΙΨΑ 1973 KASIMIS TRAINING 0:00:11 0:56:27
133 Female 1080 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ 1961   0:00:14 0:57:30
134 Male 1757 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΡΗΣ -   0:00:21 0:57:48
135 Female 1733 ΟΛΓΑ ΜΕΛΑ -   0:00:00 0:58:03
136 Male 1756 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ -   0:00:22 0:58:33
137 Female 1146 ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ 1963 ------------ 0:00:09 0:59:37
138 Male 1163 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1982   0:00:22 0:59:57
139 Male 1692 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1949   0:00:08 1:00:07
140 Male 1691 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1980   0:00:09 1:00:07
141 Male 1703 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957 ΚΟΥΡΕΛΙΑ. ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:20 1:00:52
142 Female 1333 ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ 1965 ΣΔΥΠ 0:00:18 1:00:56
143 Male 1235 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ 0:00:20 1:00:57
144 Female 1193 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:18 1:00:59
145 Female 1602 ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΜΕΛΙΓΟΥ 0:00:22 1:00:59
146 Male 1238 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ 1972   0:00:03 1:01:10
147 Female 1219 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ 1956 ΣΔΥΜ 0:00:06 1:01:12
148 Female 1415 ΔΩΡΑ ΜΗΤΣΑΝΗ 1997   0:00:14 1:01:20
149 Female 1127 ΒΑΣΩ ΓΟΥΛΗ 1997   0:00:14 1:01:21
150 Female 1621 ΕΡΙΚΑΙΤΗ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ 1973 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:18 1:01:40
151 Female 1453 ΜΕΡΣΙΝΑ ΜΠΑΛΑΚΑΚΗ 1976   0:00:47 1:02:05
152 Female 1666 ΜΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1965 N.SMYRNI RUNNING TEAM 0:00:34 1:02:05
153 Male 1707 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΑΓΑΝΟΣ 1973 NEA SMYRNI RUNNING TEAM 0:00:44 1:02:06
154 Female 1222 ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΚΕΡΗ 1965 N.SMYRNI RUNNING TEAM 0:00:03 1:02:06
155 Female 1662 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1969   0:00:20 1:02:34
156 Female 1136 ΕΡΙΚΑ ΔΕΣΙΠΡΗ 1968 SANTA RUNNING TEAM 0:00:20 1:02:35
157 Female 1738 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΑ -   0:00:16 1:03:47
158 Female 1739 ΓΕΩΡΓΙΑ ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ -   0:00:16 1:03:47
159 Male 1103 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1974   0:00:24 1:04:08
160 Female 1464 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΡΤΖΟΥ 1987 FILIATRA RUNNERS 0:00:09 1:04:17
161 Male 1730 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 FILIATRA RUNNERS 0:00:13 1:04:17
162 Female 1185 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ 1964   0:00:22 1:04:27
163 Female 1689 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤΑΜΟΥ 1964 PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:16 1:04:56
164 Female 1686 ΕΛΛΗ ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ 1986   0:00:18 1:05:20
165 Female 1215 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 1966 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:00:10 1:05:22
166 Female 1610 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 1983   0:00:25 1:05:41
167 Female 1187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΑΤΖΗ 1963   0:00:22 1:06:26
168 Male 1078 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ 1952   0:00:28 1:08:01
169 Male 1477 ΘΩΜΑΣ ΜΠΙΝΙΟΣ 1963 ------------ 0:00:10 1:08:52
170 Male 1714 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΟΤΡΑΣ 1965   0:00:20 1:11:47
171 Female 1750 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΕΛΟΚΑ -   0:00:07 1:15:02
172 Male 1642 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΠΑΣ 1982 PATHFINDERS RUNING TEAM 0:00:18 1:15:21
173 Female 1209 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΛΗ 1985   0:00:23 1:17:21
174 Female 1104 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 1972   0:00:23 1:17:22
175 Male 1306 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ 2001   0:00:20 1:25:15
178 Male 1195 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 IKAROS PATRAS 0:00:03 0:15:47 ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
179 Male 1191 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991   0:00:07 0:17:56 ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
180 Male 1605 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2001   0:00:08 0:18:15 ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
181 Female 1372 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 1990 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:03 0:18:15 ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
182 Male 1452 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΧΑΚΗΣ 1980   0:00:09 0:18:29 ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ


ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

310 ΠΑΥΛΗΣ ΝΗΡΕΑΣ
311 ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ
313 ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ
312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ
317 ΓΙΟΥΛΗ ΜΑΡΓΕΛΟΥ
319 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ
322 ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΣΟΥΡΑ
323 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
324 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΧΟΣ
328 ΜΙΡΑΝΤΑ ΚΛΕΙΣΑ
329 ΒΙΚΤΩΡ ΚΛΕΙΣΑΣ
330 ΔΑΦΝΗ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ
334 ΧΑΡΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ
335 ΜΕΛΙΑ ΛΟΥΡΑ ΣΑΡΗ
338 ΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
339 ΜΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
340 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
342 ΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
343 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΒΑΡΟΣ
344 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΒΑΡΟΥ
345 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΕΡΓΑΔΟΣ
349 ΕΡΙΝΤΟΝ ΠΡΕΝΤΙ
350 ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΧΙΩΤΗ
305 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ
307 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Adjustable Dumbbell workout από την Πωλίνα Τριγωνίδου Γιαρμίλα Κρατοτσβίλοβα: Το πιο παλιό παγκόσμιο ρεκόρ έγινε κατά λάθος

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2022 Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2022
Τρέξιμο: Πότε μπορεί να γίνει εθιστικό και πώς βλάπτει την ψυχική υγεία Παναγιώτης Καραϊσκος: Τα χρόνια από το χασίς στο ecstacy, την κοκαΐνη και την ενδοφλέβια ηρωίνη...
Nutrition News

Athens Half Marathon EXPO

Fitness Awards

Πρέπει να διαβάσετε
26 Ιαν 23
Job alert! Αναζητούμε Γυμναστές-Προπονητές
RunningNews.gr
Αναζητούμε Γυμναστές-Προπονητές για πλήρη ή μερική απασχόληση για τη στελέχωση νέου γυμναστηρίου στα Βόρεια Προάστια.
03 Νοέ 22
9-12 Νοεμβρίου η ΟΠΑΠ MARATHON EXPO 2022
Λίγες μέρες έμειναν μέχρι η ΟΠΑΠ MARATHON EXPO 2022 να ανοίξει τις πύλες της για το ευρύ κοινό, να υποδεχτεί το σύνολο των δρομέων του 39ου Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας καθώς θα παραλάβουν από τον εκθεσιακό χώρο το kit της συμμετοχής τους αλλά και τους 180 εκθέτες από τον ευρύτερο χώρο του αθλητισμού, της υγείας, της ευεξίας, της διατροφής, του αθλητικού τουρισμού και της αποκατάστασης.
06 Οκτ 22
Προπονήσου με τους Rundome Runners και τον Δημήτρη Θεοδωρακάκο ενόψη του Αυθεντικού Μαραθωνίου
Το Rundome κάνει την εμφάνιση στους δρόμους της Αθήνας από αυτή την Τρίτη 11/10 με το πιο δυναμικό Running Community της πόλης! Τρέξε μαζί μας κάθε βδομάδα στις πιο εμβληματικές διαδρομές, στο κέντρο της Αθήνας, εκεί που χτυπάει η καρδιά του Running.
16 Σεπ 22
Αυτό είναι το πιο soft παπούτσι της New Balance

Για το μόνο που μπορούμε να είμαστε σίγουροι σε αυτόν τον κόσμο είναι πως τα πάντα αλλάζουν. Το Fresh Foam X More v4 είναι το πιο απορροφητικό παπούτσι της New Balance. Για σένα που θέλεις να τρέξεις περισσότερο.


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse