Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Acerbis Sportitalia blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Volos Half Marathon

Saucony

Heday Road

Kallithea Run

Taygetos Challenge

Evchidios Athlos

Evklios Agonas Vounou

Poseidon Half Marathon

X-treme Stores
Cognifuel
03 Δεκ 23 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Artemisio Mountain Running 2023

Artemisio Mountain Running 2023

Ο Πολιτιστικός και Εξωραϊστικός Σύλλογος των Απανταχού Καρυωτών και φίλων της Καρυάς «Το Αρτεμίσιο» και η Οργανωτική Επιτροπή του AMR2023 ανακοινώνουν τον 8o Αγώνα Ορεινού Τρεξίματος, με την ονομασία «Artemisio Mountain Running», ο οποίος θα διεξαχθεί την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου. Οι αγώνες θα διεξαχθούν με σημείο αφετηρίας και τερματισμού την κεντρική πλατεία της Καρυάς Αργολίδας.

26 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
(τα αποτελέσματα και εδώ)

Event Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Club
 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ 1 02:51:10 02:51:09 M40-49 1 Male
 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 2 02:54:51 02:54:50 M30-39 1 Male
 3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 3 02:55:41 02:55:40 M18-29 1 Male ALL TERRAIN RUNNERS
 4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 70 03:03:24 03:03:21 M30-39 2 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
 5 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4 03:09:07 03:09:06 M18-29 2 Male
 6 ΠΕΤΡΟΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ 146 03:10:57 03:10:54 M30-39 3 Male Tyrologos Multisport Team
 7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 6 03:14:12 03:14:10 M40-49 2 Male La Sportiva Greece
 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΥΝΙΟΣ 24 03:20:49 03:20:46 M40-49 3 Male
 9 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 5 03:27:23 03:27:21 M40-49 4 Male THE RUNNER'S PROJECT
 10 ΜΑΚΗΣ ΦΟΡΤΗΣ 149 03:31:33 03:31:30 M30-39 4 Male ΣΔΥΠ
 11 ΖΩΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 10 03:31:54 03:31:51 F18-39 1 Female DYNAFIT GREECE
 12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 19 03:32:11 03:32:06 M18-29 3 Male KONTOGIANNIS RUNNING TEAM
 13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 7 03:39:02 03:38:59 M50+ 1 Male THE RUNNER'S PROJECT
 14 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ 120 03:43:23 03:43:18 M40-49 5 Male
 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ 39 03:43:31 03:43:28 M30-39 5 Male TZANETAKIS LAB
 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15 03:45:28 03:45:24 M30-39 6 Male Νηριήδα
 17 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΛΜΟΣ 106 03:54:32 03:54:28 M40-49 6 Male Tyrologos Multisport Team
 18 ΜΑΡΙΑ ΦΩΣΤΙΝΗ 152 03:56:16 03:56:13 F18-39 2 Female
 19 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ 50 03:59:09 03:58:57 M18-29 4 Male
 20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 164 03:59:11 03:59:06 M18-29 5 Male
 21 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 76 03:59:30 03:59:26 M18-29 6 Male
 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΚΑΣ 409 03:59:33 03:59:22 M50+ 2 Male
 23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 23 04:00:32 04:00:18 M30-39 7 Male ALL TERRAIN RUNNERS
 24 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ 161 04:00:33 04:00:27 M30-39 8 Male
 25 ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 107 04:00:51 04:00:49 F18-39 3 Female CHALANDRI FITNESSBOX
 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 21 04:01:27 04:01:20 M40-49 7 Male
 27 ΈΛΕΝΑ ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ 58 04:01:54 04:01:52 F40+ 1 Female Τρικάλων
 28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 150 04:01:56 04:01:48 M30-39 9 Male
 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 153 04:03:15 04:03:07 M40-49 8 Male
 30 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 410 04:04:02 04:03:51 M40-49 9 Male
 31 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 123 04:04:47 04:04:45 M18-29 7 Male ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
 32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ 125 04:05:20 04:05:17 M18-29 8 Male
 33 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ 116 04:05:47 04:05:43 M40-49 10 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
 34 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 101 04:05:50 04:05:48 M50+ 3 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
 35 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ 154 04:06:11 04:06:06 M18-29 9 Male Runforyou , ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
 36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 31 04:06:45 04:06:37 M40-49 11 Male
 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 36 04:09:06 04:09:01 M30-39 10 Male
 38 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 46 04:10:15 04:10:05 M30-39 11 Male ΣΥΝΕΧΙΖΩ...
 39 ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ 73 04:10:26 04:10:21 M40-49 12 Male
 40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 33 04:11:03 04:10:58 M18-29 10 Male
 41 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 128 04:14:14 04:14:07 M30-39 12 Male ΕΟΣ Καρπενησίου
 42 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 108 04:14:46 04:14:42 M18-29 11 Male
 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 91 04:15:54 04:15:46 M30-39 13 Male
 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 41 04:16:17 04:16:13 M40-49 13 Male CROSSFIT CHALANDRI
 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 30 04:17:45 04:17:35 M18-29 12 Male
 46 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ 74 04:18:07 04:17:52 M40-49 14 Male Σύλλογος πυροπροστασίας Δασών Λουτρακίου
 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΑΣ 155 04:18:26 04:18:13 M50+ 4 Male ΑΕΘΛΙΟΣ
 48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΕΣΣΑΣ 148 04:20:10 04:20:04 M30-39 14 Male
 49 ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ 168 04:23:42 04:23:32 M40-49 15 Male
 50 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΣ 37 04:25:00 04:24:55 M18-29 13 Male
 51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΝΟΣ 127 04:26:27 04:26:17 M30-39 15 Male ALL TERRAIN RUNNERS
 52 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 72 04:26:30 04:26:26 M50+ 5 Male
 53 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 77 04:26:31 04:26:26 M40-49 16 Male
 54 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27 04:27:26 04:27:20 M40-49 17 Male
 55 ΤΡΥΦΩΝ ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ 137 04:27:51 04:27:45 M50+ 6 Male ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
 56 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΛΗΣ 11 04:28:03 04:27:49 All Ages 1 Male
 57 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 139 04:28:12 04:28:00 M18-29 14 Male
 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 63 04:29:29 04:29:22 M50+ 7 Male
 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 13 04:30:00 04:29:51 M50+ 8 Male The Hiking Experience
 60 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 100 04:31:04 04:31:01 M40-49 18 Male Tsianikas team
 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 90 04:32:27 04:32:17 M40-49 19 Male
 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 85 04:32:28 04:32:24 M50+ 9 Male
 63 ΑΔΑΜ ΚΟΤΜΑΝΟΣ 62 04:32:46 04:32:41 M40-49 20 Male
 64 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 160 04:33:55 04:33:53 M30-39 16 Male Μινέττα
 65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΙΤΖΗΣ 67 04:34:05 04:34:00 M40-49 21 Male
 66 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΛΙΠΦΕΛ 59 04:36:43 04:36:36 M50+ 10 Male THE RUNNER'S PROJECT
 67 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 16 04:37:20 04:37:13 M40-49 22 Male
 68 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 111 04:37:41 04:37:26 M30-39 17 Male ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
 69 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ 117 04:38:24 04:38:11 M50+ 11 Male ΣΑΦΑΝΣ
 70 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 86 04:39:40 04:39:32 M40-49 23 Male
 71 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 20 04:39:58 04:39:51 M50+ 12 Male
 72 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 60 04:44:00 04:43:52 M30-39 18 Male
 73 ΣOΦΙΑ ΓΙΑΝΝΙΡΗ 29 04:44:08 04:44:03 F18-39 4 Female
 74 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 81 04:44:17 04:44:07 M50+ 13 Male COJI BERRY TEAM
 75 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 124 04:44:25 04:44:19 M50+ 14 Male
 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ 49 04:45:09 04:45:02 M40-49 24 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
 77 ΕΡΜΗΣ ΟΥΚΤΣΑΜΑ 104 04:45:54 04:45:50 M18-29 15 Male Legacy Fight Club
 78 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 57 04:46:08 04:45:58 M50+ 15 Male
 79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 51 04:49:17 04:49:09 M40-49 25 Male My way...
 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 167 04:50:24 04:50:17 M40-49 26 Male
 81 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΓΚΑΣ 45 04:51:07 04:50:50 M30-39 19 Male Underground Fitness
 82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 26 04:51:08 04:50:59 M40-49 27 Male
 83 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 68 04:51:13 04:51:02 M40-49 28 Male ΑΚΗΣ ΚΑΣΕΛ
 84 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 134 04:51:21 04:51:16 F40+ 2 Female ΣΔΥΠ Πάτρας
 85 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 40 04:51:42 04:51:32 F40+ 3 Female TTRUNNERS
 86 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 113 04:54:07 04:54:01 M40-49 29 Male
 87 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΟΤΣΙΕΡΗΣ 166 04:55:18 04:55:13 M50+ 16 Male
 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ 142 04:56:55 04:56:46 M40-49 30 Male
 89 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 69 04:57:37 04:57:29 M50+ 17 Male
 90 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΦΟΡΑΣ 99 04:59:00 04:58:54 M50+ 18 Male
 91 ΧΡΟΝΟΥΛΑ ΡΕΠΠΑ 122 04:59:11 04:59:02 F40+ 4 Female ΔΡΟΜΕΊΣ ΖΑΧΆΡΩΣ
 92 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ 14 05:03:00 05:02:49 F18-39 5 Female
 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ 65 05:03:14 05:03:07 M30-39 20 Male
 94 ΠΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ 64 05:03:16 05:03:08 M40-49 31 Male
 95 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 88 05:03:26 05:03:15 M40-49 32 Male
 96 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΓΚΟΗΣ 121 05:05:40 05:05:25 M40-49 33 Male
 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 157 05:06:42 05:06:35 M40-49 34 Male KINISIS TEAM
 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ 89 05:07:42 05:07:38 M40-49 35 Male F.I.C (Free Inn Crew)
 99 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 92 05:08:45 05:08:33 M30-39 21 Male
 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 18 05:11:00 05:10:45 M30-39 22 Male 360 ΡΑΝΕΡΣ
 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΜΠΛΗΣ 93 05:11:01 05:10:48 M30-39 23 Male 360 ΡΑΝΕΡΣ
 102 ΕΝΤΥ ΤΑΛΛΙΟ 138 05:11:06 05:11:04 M40-49 36 Male The Factory more than fitness (wolfs)
 103 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 05:11:36 05:11:26 M40-49 37 Male
 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 158 05:11:54 05:11:37 M18-29 16 Male
 105 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΡΖΙΩΤΗΣ 34 05:13:08 05:12:51 M30-39 24 Male ΓΕΛΑ ΛΑΓΕ
 106 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 135 05:17:48 05:17:42 F40+ 5 Female ΑΚΡΟΣ
 107 ΞΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 42 05:18:32 05:18:22 M40-49 38 Male Αππόλων Δυτικής Αττικής
 108 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΡΜΑΝΗΣ 35 05:19:51 05:19:35 M30-39 25 Male
 109 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΗΣΣΙΑΣ 82 05:20:24 05:20:16 M40-49 39 Male Filiatra Runners
 110 ΜΑΙΚ ΜΑΡΙΝΕΛΗΣ 78 05:21:50 05:21:38 M40-49 40 Male Runforyou
 111 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΒΑΣ 32 05:22:28 05:22:15 M40-49 41 Male
 112 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 83 05:24:17 05:24:10 M40-49 42 Male PERSISTENCE RUNNERS
 113 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 110 05:25:47 05:25:35 M40-49 43 Male THE RUNNER'S PROJECT
 114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΚΑΚΗΣ 144 05:25:49 05:25:35 M40-49 44 Male ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
 115 JEAN POLYMENAKOS 12 05:26:27 05:26:15 M30-39 26 Male
 116 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 112 05:27:50 05:27:43 M40-49 45 Male
 117 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΟΥΓΙΟΣ 87 05:27:52 05:27:40 M50+ 19 Male THE RUNNER'S PROJECT
 118 ΜΑΤΙΝΑ ΣΟΥΛΙΟΥ 131 05:31:12 05:31:08 F18-39 6 Female
 119 ΙΝΩ ΣΤΕΦΑΝΗ 136 05:35:29 05:35:26 F18-39 7 Female
 120 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 114 05:35:38 05:35:31 F40+ 6 Female KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
 121 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 140 05:35:39 05:35:31 M40-49 46 Male
 122 ΜΙΧΑΗΛ ΠΗΛΙΧΟΣ 119 05:39:02 05:38:59 M30-39 27 Male ΑΣ ΑΚΡΟΣ / proj3ct1440
 123 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 159 05:39:06 05:39:02 M40-49 47 Male ΑΣ ΑΚΡΟΣ / proj3ct1440
 124 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 71 05:46:02 05:45:53 M40-49 48 Male Runforyou
 125 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 94 05:52:46 05:52:41 M30-39 28 Male
 126 ΑΛΕΞΑΝΔΡΛΟΣ ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ 126 05:53:03 05:52:54 M40-49 49 Male Runforyou
 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ 118 05:53:38 05:53:30 M50+ 20 Male
 128 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 56 05:53:38 05:53:24 M40-49 50 Male
 129 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 115 05:57:09 05:56:52 M50+ 21 Male IBM CLUB
 130 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98 05:57:19 05:57:06 M50+ 22 Male
 131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 145 06:03:31 06:03:21 M50+ 23 Male Χιλιομοδι Κορινθιας
 132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΡΑΣ 66 06:03:38 06:03:29 M40-49 51 Male Runforyou
 133 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ 133 06:07:28 06:07:11 M40-49 52 Male
 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 61 06:22:06 06:21:55 M40-49 53 Male
 135 ΛΕΝΑ ΚΑΡΑΒΑΝΗ 52 06:32:02 06:31:57 F18-39 8 Female The Factory More than Fitness
 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 103 06:47:22 06:47:06 M50+ 24 Male



12 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
(τα αποτελέσματα και εδώ)

Event Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Club
 1 GIORGOS DIALEKTOS 201 01:10:25 01:10:24 M30-39 1 Male SALOMON HELLAS
 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ 203 01:11:42 01:11:41 M18-29 1 Male
 3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ 304 01:13:16 01:13:14 M30-39 2 Male
 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 216 01:15:43 01:15:42 M30-39 3 Male ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
 5 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ 328 01:16:59 01:16:58 M30-39 4 Male
 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ 55 01:17:09 01:17:06 M40-49 1 Male THE RUNNER'S PROJECT
 7 ΠΑΝΟΣ ΠΛΩΤΑΣ 348 01:17:28 01:17:25 M30-39 5 Male Tsianikas team
 8 ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΛΑΝΤΖΩΝΗΣ 319 01:18:02 01:18:00 M18-29 2 Male DRC
 9 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 205 01:18:42 01:18:39 F18-39 1 Female ADIDAS RUNNERS
 10 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 407 01:20:42 01:20:38 M18-29 3 Male
 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 369 01:21:17 01:21:11 M30-39 6 Male
 12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ 281 01:22:20 01:22:17 M30-39 7 Male
 13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 338 01:22:35 01:22:32 M30-39 8 Male STELIOS SOLOS
 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ 279 01:22:48 01:22:44 M30-39 9 Male
 15 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ 204 01:22:58 01:22:56 F18-39 2 Female
 16 FESTIM BOME 207 01:23:36 01:23:34 M30-39 10 Male ΕΑΟΣ ΧΕΛΜΟΥ
 17 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 209 01:23:54 01:23:52 M40-49 2 Male One love rasta
 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 232 01:25:07 01:25:02 M18-29 4 Male Α.Σ. ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ
 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 400 01:25:09 00:54:59 M30-39 11 Male JUSTSHOP TEAM
 20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΡΙΑΣ 310 01:25:10 01:25:08 M18-29 5 Male
 21 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΟΥΡΔΑΣ 399 01:25:38 01:25:19 M30-39 12 Male
 22 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΤΖΙΟΥΤΑΣ 296 01:27:13 01:27:11 M18-29 6 Male
 23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΩΤΗΣ 313 01:28:14 01:28:11 M30-39 13 Male
 24 ΤΣΒΕΤΕΛΙΝΑ ΠΕΤΡΟΒΑ 343 01:28:45 01:28:43 F40+ 1 Female ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 228 01:29:14 01:29:07 M18-29 7 Male
 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΔΑΝΙΉΛ 239 01:30:40 01:30:37 M40-49 3 Male BLUE DREAM LOYTRAKI
 27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 299 01:30:43 01:30:38 M40-49 4 Male
 28 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 371 01:30:44 01:30:39 M40-49 5 Male
 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ 254 01:31:57 01:31:52 M30-39 14 Male
 30 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 367 01:32:22 01:32:13 F18-39 3 Female L-CREW
 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ 388 01:34:32 01:34:27 M50+ 1 Male Δρύοπες Γ.Α.Σ. Ερμιονίδας
 32 ΧΑΡΑ ΘΩΔΗ 249 01:34:41 01:34:38 F18-39 4 Female Drc Athens
 33 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 243 01:35:34 01:35:27 M50+ 2 Male Κύκλος Ζύμες
 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 311 01:35:48 01:35:45 M40-49 6 Male ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
 35 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 151 01:35:56 01:35:55 M18-29 8 Male Altran Running Greece
 36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΠΗΣ 321 01:36:27 01:36:24 M30-39 15 Male
 37 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΓΙΖΗΣ 373 01:37:01 01:36:50 M30-39 16 Male BATMAN
 38 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ 165 01:37:07 01:37:07 M40-49 7 Male ΙΣΑΛΟΣ / All Terrain Runners
 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΝΟΣ 412 01:37:24 01:37:21 M40-49 8 Male
 40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 356 01:38:07 01:38:02 M50+ 3 Male
 41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΔΕΛΗΣ 221 01:39:53 01:39:48 M18-29 9 Male
 42 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 132 01:40:06 01:40:00 M30-39 17 Male Soul Runners
 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΡΝΑΣ 248 01:40:16 01:40:13 M40-49 9 Male ΕΑΟΣ ΧΕΛΜΟΥ
 44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 264 01:40:56 01:40:49 M50+ 4 Male EXTR
 45 ΖΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΜΙΑΛΟΣ 280 01:41:02 01:40:49 M30-39 18 Male
 46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ 309 01:41:18 01:41:10 M30-39 19 Male
 47 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ 383 01:41:24 01:41:19 M18-29 10 Male
 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΚΑΣ 246 01:41:29 01:41:17 M30-39 20 Male
 49 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 323 01:41:39 01:41:33 M18-29 11 Male
 50 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 362 01:41:43 01:41:32 M40-49 10 Male
 51 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΗΓΑ 355 01:41:45 01:41:40 F18-39 5 Female
 52 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΛΥΒΟΣ 330 01:42:05 01:42:00 M18-29 12 Male
 53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 261 01:42:09 01:42:03 M30-39 21 Male
 54 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥΠΗΣ 378 01:42:12 01:42:07 M18-29 13 Male
 55 ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΦΩΝΙΔΗΣ 381 01:42:24 01:42:12 M30-39 22 Male
 56 ΒΑΣΩ ΧΑΝΤΖΗ 395 01:42:48 01:42:44 F18-39 6 Female Runforyou
 57 ΤΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 344 01:43:08 01:43:06 M30-39 23 Male
 58 ΙΟΥΛΙΑ ΧΡΟΝΗ 402 01:43:30 01:43:23 F18-39 7 Female
 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 370 01:43:38 01:43:34 M30-39 24 Male
 60 ΜΑΞΙΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ 322 01:43:50 01:43:43 M18-29 14 Male ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΦΑΚΑ
 61 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΥ 229 01:44:18 01:44:10 M40-49 11 Male
 62 ΚΟΣΜΑΣ ΚΙΤΣΟΣ 272 01:44:49 01:44:34 M30-39 25 Male THE FUNCTIONAL DEPARTMENT LEFKADA
 63 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΔΑΣ 420 01:45:46 01:45:23 M40-49 12 Male
 64 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 240 01:45:52 01:45:45 M40-49 13 Male
 65 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ 285 01:46:14 01:45:59 M30-39 26 Male
 66 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 214 01:47:16 01:46:58 M30-39 27 Male
 67 ΜΑΡΙΝΟΣ ΖΑΓΟΡΑΡΗΣ 419 01:47:41 01:47:23 M40-49 14 Male
 68 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 336 01:48:13 01:48:06 M50+ 5 Male ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 69 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ 244 01:48:26 01:48:23 M50+ 6 Male
 70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΡΑΣ 291 01:48:26 01:48:15 M30-39 28 Male TURBINES TEAM
 71 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΝΟΣ 324 01:48:28 01:48:24 M50+ 7 Male RUNNERS PROJECT
 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 233 01:48:47 01:48:39 M50+ 8 Male Runforyou
 73 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ 366 01:48:56 01:48:33 M40-49 15 Male
 74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΤΣΑΔΙΩΤΗΣ 347 01:49:03 01:48:57 M30-39 29 Male
 75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ 275 01:49:25 01:49:22 M50+ 9 Male Tsianikas team
 76 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 253 01:49:49 01:49:44 F40+ 2 Female OUTDOOR TRAINERS
 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ 417 01:50:05 01:49:57 M40-49 16 Male
 78 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 342 01:50:28 01:50:17 M40-49 17 Male
 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΟΥΤΟΥΝΗΣ 379 01:50:34 01:50:24 M40-49 18 Male
 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 295 01:50:48 01:50:48 M18-29 15 Male
 81 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 287 01:50:54 01:50:30 M40-49 19 Male
 82 ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΚΟΛΛΙΑ 274 01:51:17 01:51:10 F18-39 8 Female Runforyou
 83 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ 326 01:51:28 01:51:19 M40-49 20 Male TURBINES TEAM
 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 259 01:52:30 01:52:26 M30-39 30 Male Runforyou
 85 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ 387 01:52:35 01:52:31 M40-49 21 Male Tsianikas team
 86 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΙΩΛΑΣ 262 01:52:59 01:52:49 M50+ 10 Male AXONPAGRATI
 87 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 384 01:53:58 01:53:50 M18-29 16 Male Runforyou
 88 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 231 01:54:36 01:54:22 M50+ 11 Male Α.Σ. ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ
 89 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ 350 01:54:59 01:54:47 M18-29 17 Male BATMAN
 90 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΤΗΣ 365 01:55:00 01:54:49 M30-39 31 Male TURBINES TEAM
 91 ΜΑΤΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 405 01:55:09 01:54:52 F18-39 9 Female
 92 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 266 01:56:02 01:55:47 M30-39 32 Male
 93 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 390 01:57:25 01:57:02 M50+ 12 Male HAMMER CROSSFIT
 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 590 01:57:30 01:56:57 M30-39 33 Male hammer_4.9
 95 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΪΔΑΚΗΣ 218 01:58:34 01:58:20 M50+ 13 Male
 96 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ 286 01:58:35 01:58:21 M40-49 22 Male
 97 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ 308 01:58:35 01:58:21 M50+ 14 Male MINETTA Running Team
 98 Γ ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ 129 01:58:36 01:58:23 M40-49 23 Male
 99 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 225 01:58:38 01:58:25 M40-49 24 Male Minetta
 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΑΣ 241 01:58:53 01:58:40 M30-39 34 Male
 101 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑ 413 01:59:45 01:59:27 F18-39 10 Female
 102 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΥ 335 01:59:52 01:59:35 M40-49 25 Male
 103 ΆΛΕΞ ΡΑΤΖΑ 353 02:00:18 02:00:14 M30-39 35 Male Runforyou
 104 ΘΩΜΑΣ ΚΑΠΕΤΑΣ 252 02:00:28 02:00:17 M18-29 18 Male
 105 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 391 02:00:31 02:00:19 M18-29 19 Male
 106 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ 265 02:01:27 02:01:11 M30-39 36 Male Track and Field
 107 ΒΙΚΥ ΜΑΡΟΥΛΗ 300 02:01:37 02:01:25 F18-39 11 Female IronTeam by NikosSideridis
 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ 270 02:01:46 02:01:38 M50+ 15 Male Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
 109 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΕΛΙΤΣΟΣ 316 02:02:05 02:01:49 M40-49 26 Male
 110 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΥΔΡΗΣ 224 02:02:11 02:01:58 M40-49 27 Male
 111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 255 02:02:23 02:02:23 M30-39 37 Male Τενεατης Αθικιων
 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΔΑΡΗΣ 277 02:02:31 02:02:24 M30-39 38 Male
 113 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 396 02:02:32 02:02:22 M30-39 39 Male ΕΟΣ Καρπενησίου
 114 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 268 02:03:23 02:03:14 M40-49 28 Male
 115 ΗΛΊΑΣ ΚΙΝΤΉΣ 271 02:03:38 02:03:16 M40-49 29 Male
 116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ 382 02:03:54 02:03:53 M30-39 40 Male
 117 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ 263 02:03:59 02:03:57 M30-39 41 Male
 118 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ 361 02:04:08 02:03:48 M40-49 30 Male
 119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΥ 346 02:04:13 02:03:59 F40+ 3 Female
 120 ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΟΥΤΡΑΚΗ 284 02:04:19 02:04:14 F40+ 4 Female Tsianikas team
 121 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ 337 02:04:21 02:04:10 M50+ 16 Male ΣΑΦΑΝΣ
 122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ 368 02:05:22 02:05:09 M50+ 17 Male
 123 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΠΠΑΣ 352 02:05:31 02:05:19 M50+ 18 Male IsalosHydra
 124 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 418 02:06:18 02:06:07 M18-29 20 Male
 125 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 403 02:06:18 02:06:08 M40-49 31 Male
 126 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 389 02:06:41 02:06:20 M30-39 42 Male
 127 ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ 327 02:06:53 02:06:46 M50+ 19 Male
 128 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΟΛΗ 278 02:07:11 02:06:57 F40+ 5 Female
 129 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ 226 02:07:36 02:07:08 M30-39 43 Male
 130 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 358 02:07:53 02:07:23 M40-49 32 Male
 131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ 411 02:07:54 02:07:45 M30-39 44 Male
 132 ΝΙΚΩΝΑΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 230 02:08:12 02:07:57 M30-39 45 Male
 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΥΡΓΕΛΗΣ 202 02:09:30 02:09:10 M18-29 21 Male Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
 134 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ 269 02:09:30 02:09:17 F18-39 12 Female
 135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΒΙΑΣ 234 02:11:26 02:11:09 M18-29 22 Male
 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 236 02:13:03 02:12:49 M50+ 20 Male
 137 ΡΑΦΑΗΛ ΔΟΥΚΑΣ 242 02:13:04 02:13:04 M30-39 46 Male ACTIVE MONKEYS
 138 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΤΡΑΒΑΛΙΑΣ 325 02:13:05 02:12:48 M40-49 33 Male ACTIVE MONKEYS
 139 ΦΟΙΒΗ ΧΑΡΑΤΣΗ 397 02:13:05 02:12:52 F18-39 13 Female ACTIVE MONKEYS
 140 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 372 02:13:06 02:12:46 F40+ 6 Female
 141 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 307 02:13:08 02:12:52 M30-39 47 Male ACTIVE MONKEYS
 142 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 147 02:13:15 02:12:43 M40-49 34 Male ΤΡΑΧΙΝΑ
 143 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΓΝΟΣ 290 02:14:03 02:13:51 M30-39 48 Male
 144 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 377 02:14:35 02:14:26 M50+ 21 Male
 145 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 130 02:14:42 02:14:18 M30-39 49 Male
 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 297 02:14:42 02:14:23 M40-49 35 Male
 147 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 394 02:14:50 02:14:27 M30-39 50 Male
 148 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 213 02:14:53 02:14:32 M30-39 51 Male
 149 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 220 02:14:56 02:14:48 M30-39 52 Male LOS VATHROS
 150 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΔΕΣ 306 02:15:13 02:15:05 M30-39 53 Male Roussos Running Team
 151 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 332 02:15:16 02:15:11 F18-39 14 Female Tsianikas team
 152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ 273 02:15:33 02:15:29 M30-39 54 Male Allterainrunners
 153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 256 02:15:39 02:15:23 M40-49 36 Male
 154 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΜΜΟΣ 351 02:15:57 02:14:25 M30-39 55 Male
 155 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ 416 02:17:01 02:16:44 F18-39 15 Female
 156 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 211 02:17:30 02:17:12 M40-49 37 Male
 157 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΡΟΒΑΤΑΚΗ 349 02:18:32 02:18:21 F40+ 7 Female
 158 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 298 02:18:34 02:18:05 M40-49 38 Male
 159 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΛΕΖΟΣ 315 02:20:56 02:20:28 M50+ 22 Male
 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 404 02:21:07 02:20:57 M50+ 23 Male
 161 ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 571 02:21:18 02:21:18 M30-39 56 Male
 162 ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ 374 02:21:26 02:21:04 F40+ 8 Female
 163 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 251 02:21:37 02:21:23 M40-49 39 Male TTRUNNERS
 164 ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 289 02:21:52 02:21:33 F18-39 16 Female
 165 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΥΦΗΣ 364 02:22:03 02:21:48 M40-49 40 Male
 166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΣΙΑ 340 02:23:06 02:22:55 F18-39 17 Female
 167 ΤΑΝΙΑ ΑΡΧΟΝΤΗ 217 02:23:25 02:21:52 F40+ 9 Female
 168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 314 02:24:00 02:23:46 F40+ 10 Female Sky Wommen Running Team / TTRunners
 169 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ 302 02:24:44 02:24:24 M50+ 24 Male
 170 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 210 02:25:12 02:24:49 M18-29 23 Male
 171 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 341 02:25:18 02:25:00 M50+ 25 Male ΣαλιGarry Team
 172 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΥΤΆΣ 96 02:25:24 02:23:42 M40-49 41 Male
 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 288 02:26:44 02:26:26 F18-39 18 Female
 174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ 257 02:30:59 02:30:41 M40-49 42 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
 175 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 333 02:31:58 02:31:45 M40-49 43 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
 176 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΟΥΛΙΑΦΑ 235 02:32:53 02:32:43 F18-39 19 Female Runforyou
 177 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ 363 02:32:53 02:32:43 M18-29 24 Male Runforyou
 178 ΓΟΥΕΝΤΥ ΣΩ 376 02:35:10 02:35:01 F40+ 11 Female
 179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΝΑΤΣΙΟΣ 223 02:35:28 02:35:09 M40-49 44 Male
 180 ΕΥΘΑΛΙΑ ΔΑΓΡΕ 237 02:39:42 02:39:24 F40+ 12 Female Track and Field
 181 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ 320 02:39:46 02:39:29 M40-49 45 Male Track and Field
 182 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥ 334 02:48:57 02:39:37 M18-29 25 Male HAMMER CROSSFIT
 183 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΣΚΟΥΚΗΣ 283 02:49:35 02:49:13 M18-29 26 Male
 184 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ 258 02:49:36 02:49:20 M40-49 46 Male
 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΜΠΑΣ 317 02:50:29 02:50:15 M40-49 47 Male
 186 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΣΥΡΗΣ 318 02:51:45 02:51:24 M40-49 48 Male
 187 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 380 02:58:50 02:58:25 M30-39 57 Male HAMMER CROSSFIT
 188 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ 227 02:59:11 02:58:51 M30-39 58 Male
 189 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ 359 03:02:43 02:53:24 M30-39 59 Male
 190 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ 386 03:02:43 02:53:27 M30-39 60 Male HAMMER CROSSFIT
 191 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΑΚΗΣ 292 03:19:50 03:19:33 M18-29 27 Male
 192 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΜΠΕΡΗ 293 03:19:51 03:19:33 F18-39 20 Female
 193 ΤΑΚΗΣ ΣΙΑΝΑΣ 408 03:20:43 03:20:31 M30-39 61 Male Argos track and field
 194 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 276 03:20:54 03:20:43 F18-39 21 Female
 195 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΛΣΑΜΑΣ 415 03:42:46 03:42:32 M40-49 49 Male
 196 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΜΠΑΛΗ 414 03:42:49 03:42:33 M50+ 1 Female


5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
(τα αποτελέσματα και εδώ)

 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ 518 00:21:26 00:21:23 All Ages 1 Male Α.Σ. Νεμέας 2016
 2 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ 587 00:22:47 00:22:44 All Ages 2 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΙΜΟΣ 515 00:24:06 00:24:03 All Ages 3 Male Argos track and field
 4 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΡΑ 584 00:24:29 00:24:26 All Ages 1 Female Α.Σ. Νεμέας 2016
 5 ΜΑΤΑ ΚΛΕΙΣΑΡΗ 624 00:24:57 00:24:54 All Ages 2 Female
 6 ANDREY MAKARENKO 502 00:25:16 00:25:10 All Ages 4 Male
 7 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ 569 00:25:24 00:25:20 All Ages 3 Female
 8 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΓΚΑΛΟΥ 531 00:26:29 00:26:24 All Ages 4 Female
 9 ΣΟΦΙΑ ΡΗΓΑ 625 00:26:29 00:26:24 All Ages 5 Female
 10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΟΛΙΝΑΣ 596 00:26:42 00:26:33 All Ages 5 Male
 11 ΘΕΑΝΩ ΣΠΥΡΟΛΑΡΗ 589 00:26:53 00:26:49 All Ages 6 Female ALL TERRAIN RUNNERS
 12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 600 00:26:57 00:26:50 All Ages 6 Male
 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 574 00:27:05 00:26:54 All Ages 7 Male
 14 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 568 00:27:19 00:27:15 All Ages 8 Male
 15 ΡΑΝΙΑ ΚΟΡΟΖΗ 539 00:27:26 00:27:22 All Ages 7 Female Runforyou
 16 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ 536 00:27:27 00:27:24 All Ages 8 Female Runforyou
 17 ΕΛΕΝΗ ΛΙΟΔΑΚΗ 551 00:27:43 00:27:34 All Ages 9 Female
 18 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΝΟΣ 554 00:27:45 00:27:37 All Ages 9 Male CORPUS SANO
 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ 546 00:27:49 00:27:43 All Ages 10 Male
 20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΛΕΛΕΣ 610 00:28:34 00:28:25 All Ages 11 Male
 21 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ 603 00:29:03 00:28:57 All Ages 12 Male
 22 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΦΌΡΤΗΣ 601 00:29:04 00:28:52 All Ages 13 Male
 23 ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΓΗ 511 00:29:04 00:28:54 All Ages 10 Female Runforyou
 24 OLIA-DIANA ENACHI 501 00:29:06 00:28:55 All Ages 11 Female Runforyou
 25 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ 208 00:29:06 00:28:54 All Ages 12 Female
 26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ 615 00:29:10 00:29:05 All Ages 14 Male Argos track and field
 27 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ 560 00:30:10 00:30:05 All Ages 13 Female
 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΑΝΤΗΣ 212 00:30:40 00:30:37 All Ages 15 Male
 29 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 504 00:30:47 00:30:42 All Ages 16 Male
 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 558 00:30:47 00:30:32 All Ages 17 Male
 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 626 00:31:17 00:31:11 All Ages 18 Male
 32 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΣΤΑΚΗ 613 00:32:50 00:32:47 All Ages 14 Female Argos track and field
 33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΚΑΛΕΤΣΗ 517 00:33:06 00:32:57 All Ages 15 Female CORPUS SANO
 34 ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 529 00:33:06 00:33:00 All Ages 19 Male
 35 ΚΑΡΟΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 559 00:33:17 00:33:10 All Ages 20 Male
 36 ΖΕΝΙΑ ΚΩΣΤΑΚΗ 547 00:33:23 00:33:20 All Ages 16 Female Track and Field
 37 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΛΙΑΣ 570 00:33:48 00:33:48 All Ages 21 Male
 38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 614 00:33:50 00:33:39 All Ages 22 Male Argos track and field
 39 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ 552 00:34:08 00:33:57 All Ages 23 Male YOLO
 40 ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ 360 00:34:14 00:34:14 All Ages 17 Female
 41 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ 514 00:34:22 00:34:18 All Ages 24 Male Filiatra Runners
 42 ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 572 00:34:23 00:34:18 All Ages 18 Female RUN AMALIADA
 43 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΑ 566 00:34:39 00:34:28 All Ages 25 Male Runforyou
 44 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 519 00:34:44 00:34:39 All Ages 19 Female ALL TERRAIN RUNNERS
 45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 561 00:35:03 00:34:58 All Ages 26 Male
 46 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΑΠΠΑΣ 576 00:35:04 00:34:55 All Ages 27 Male Runforyou
 47 ΟΛΓΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 505 00:35:18 00:35:09 All Ages 20 Female
 48 ΜΑΡΙΑ ΚΟΒΑΝΗ 537 00:35:22 00:35:10 All Ages 21 Female Runforyou
 49 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΡΔΕΝΕ 521 00:35:22 00:35:16 All Ages 22 Female
 50 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 621 00:35:42 00:35:28 All Ages 23 Female
 51 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ 562 00:36:07 00:35:54 All Ages 24 Female
 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 575 00:36:12 00:36:02 All Ages 25 Female
 53 ΣΕΡΑΦΕΙΜΑ ΜΠΟΡΙΣΟΝΑ 565 00:36:43 00:36:36 All Ages 26 Female
 54 ΤΑΪΣΙΑ ΜΑΚΑΡΕΝΚΟ 553 00:36:45 00:36:38 All Ages 27 Female
 55 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 619 00:36:51 00:36:41 All Ages 28 Female
 56 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΗΣ 628 00:36:52 0:36:43 All Ages 28 Male
 57 ΓΙΩΡΓΗΣ ΣΚΟΥΦΗΣ 629 00:36:52 00:36:44 All Ages 28 Male
 58 ΗΛΙΑΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 618 00:37:07 00:36:55 All Ages 29 Male
 59 ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ 548 00:37:25 00:37:14 All Ages 29 Female
 60 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΕΣΜΕΝΤΖΗΣ 595 00:37:34 00:37:26 All Ages 30 Male
 61 ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗ 588 00:37:53 00:37:51 All Ages 30 Female Track and Field
 62 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΕΠΑΤΟΥ 525 00:37:54 00:37:51 All Ages 31 Female Track and Field
 63 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 556 00:38:08 00:37:53 All Ages 32 Female
 64 ΛΙΟ'ΥΜΠΟΒ ΑΝΤΑΜΟΒΙΤΣ 503 00:38:08 00:38:02 All Ages 33 Female
 65 ΜΠΕΤΥ ΓΕΩΡΓΙΛΑ 630 00:38:30 00:38:22 All Ages 34 Female
 66 ΑΣΑΝΟΥΛΑ ΚΙΤΣΟΥ 534 00:39:02 00:38:55 All Ages 35 Female
 67 ΣΟΦΙΑ ΧΟΥΝΤΑΛΑ 617 00:39:07 00:38:55 All Ages 36 Female
 68 ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 616 00:39:08 00:38:56 All Ages 31 Male
 69 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 573 00:39:29 00:39:22 All Ages 37 Female MYATHLETE
 70 ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑ 622 00:39:29 00:39:20 All Ages 38 Female
 71 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 523 00:39:34 00:39:24 All Ages 39 Female
 72 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 623 00:40:04 00:39:55 All Ages 40 Female
 73 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΙΩΜΟΣ 585 00:40:07 00:39:54 All Ages 32 Male
 74 ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ 219 00:40:11 00:40:01 All Ages 41 Female
 75 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 530 00:40:13 00:40:13 All Ages 33 Male
 76 ΑΘΗΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 611 00:40:33 00:40:23 All Ages 42 Female
 77 ΜΑΡΙΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗ 593 00:40:34 00:40:21 All Ages 43 Female
 78 ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 524 00:41:11 00:41:02 All Ages 44 Female
 79 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΕΥΚΑΡΟΥ 550 00:41:19 00:41:05 All Ages 45 Female
 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 578 00:41:32 00:41:27 All Ages 34 Male
 81 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 513 00:44:57 00:44:49 All Ages 46 Female Track and Field
 82 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ 563 00:44:58 00:44:50 All Ages 47 Female Track and Field
 83 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ 564 00:45:08 00:45:00 All Ages 48 Female Track and Field
 84 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΙΑΚΑΛΑΡΗ 627 00:45:14 00:45:01 All Ages 49 Female
 85 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ 602 00:45:19 00:45:15 All Ages 35 Male
 86 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΩΜΗ 582 00:45:29 00:45:16 All Ages 50 Female
 87 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 591 00:46:47 00:46:40 All Ages 51 Female
 88 ΑΓΓΕΛΑ ΒΑΡΔΑΚΑ 506 00:46:49 00:46:42 All Ages 52 Female
 89 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥ 542 00:48:01 00:47:50 All Ages 53 Female Runforyou
 90 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΙΑΓΗ 510 00:48:01 00:47:50 All Ages 54 Female Runforyou
 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ 555 00:48:13 00:48:05 All Ages 36 Male
 92 ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΓΚΑΛΕΤΣΗ 516 00:48:15 00:48:04 All Ages 55 Female CORPUS SANO
 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΝΗΣ 509 00:48:23 00:48:13 All Ages 37 Male CORPUS SANO
 94 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΤΣΩΝΗ 541 00:48:54 00:48:50 All Ages 56 Female Εφυραιοι Οκυπωδες
 95 ΜΑΡΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 520 00:50:04 00:49:57 All Ages 57 Female ΣΑΦΑΝΣ
 96 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΕΜΠΕΤΖΗ 592 00:50:24 00:50:11 All Ages 58 Female ACTIVE MONKEYS
 97 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΑΝΟΥ 526 00:50:25 00:50:11 All Ages 59 Female ACTIVE MONKEYS
 98 ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 538 00:50:25 00:50:11 All Ages 60 Female ACTIVE MONKEYS
 99 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 567 00:51:50 00:51:36 All Ages 61 Female
 100 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 557 00:51:51 00:51:35 All Ages 38 Male
 101 ΧΡΥΣΑ ΒΑΡΕΛΑ 507 00:52:16 00:52:07 All Ages 62 Female
 102 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 607 00:55:16 00:54:59 All Ages 39 Male
 103 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΓΚΑΣ 608 00:55:19 00:55:02 All Ages 40 Male
 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥ 609 00:55:31 00:55:14 All Ages 63 Female
 105 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 606 00:55:45 00:55:25 All Ages 41 Male
 106 ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ 549 01:01:38 01:01:19 All Ages 64 Female
 107 ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 598 01:55:45 01:55:45 All Ages 65 Female ACTIVE MONKEYS
 108 ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΙΩΤΗ 535 03:23:46 03:23:46 All Ages 66 Female
 109 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 599 03:30:28 03:30:28 All Ages 67 Female ACTIVE MONKEYS

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Τα 9 συναρπαστικά οφέλη της κολύμβησης ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ. Από τον Κώστα Τσαγκαράκη, δρομέα για πάνω από 68 χρόνια και «μαραθωνοδρόμο»

Poseidon Half Marathon
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Τα 4 « C » της αθλητικής ψυχολογίας για υψηλή απόδοση Δοκιμάζουμε το Mizuno Wave Sky 7 - Η επιλογή μας για τα βασικά χιλιόμετρα της χρονιάς
Επτά λεπτά ψυχής | Seven Minutes of Soul - Full Documentary by Panos Vlahos Στη μνήμη του Kelvin Kiptum Cheruiyot - Οι 10 μήνες που άλλαξαν τον μαραθώνιο
Nutrition News

Arafineios Dromos

Marousi Run

Crete Marathon

Thessaloniki Night Half Marathon

VO2 store

Πρέπει να διαβάσετε
16 Φεβ 24
Τα νέα FuelCell SC Elite v4 και FuelCell Rebel v4 της New Balance
Η New Balance εξελίσσει το ρόστερ της πιο εκρηκτικής σειράς της με την ανακοίνωση του νέου FuelCell Rebel v4 και του νέου FuelCell SuperComp Elite v4 στην Ελληνική αγορά.
03 Ιαν 24
Προπονητική προετοιμασία για κάθε δρομέα στο RUNAWAY
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
20 Δεκ 23
Στις 31 Μαρτίου τρέχουμε στον Αραφήνειο Δρόμο με την ομάδα του RunningNews.gr
Ο Αραφήνειος Δρόμος είναι πλέον ο δρομικός ανοιξιάτικος θεσμός της Ανατολικής Αττικής με αφετηρία και τερματισμό το Πάρκο Αναψυχής - Κολυμβητήριο Ραφήνας. Οι Δρόμοι σε Δημόσια Οδό περιλαμβάνουν τις αποστάσεις των 10 χλμ. και 5χλμ. για δρομείς ηλικίας από 12 ετών και άνω.


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse