Alexander the Great Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Trinews.gr NSCoaching My Athlete Promo Plus Energy Races Kasimis Training
Αποτελέσματα
Mizuno
Saucony Kinvara
Dimitris Krystallis memorial
Palamideios Athlos
Gyros Athinas
Run the Lake
X-treme Stores

21 Φεβ 10 ← πίσω

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2010

ΣΕΓΑΣ

Ολυμπιακό Κέντρο Ιππασίας, Μαρκόπουλο Αττικής
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου


8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 813 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 Α.Ε.Κ 28:33.0
2. 1132 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 29:21.0
3. 1110 ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 29:30.0
4. 712 ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 1984 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 30:33.0
5. 920 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30:38.0
6. 1174 ΚΟΛΟΜΠΟΥΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1980 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30:56.0
7. 1024 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1982 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 31:18.0
8. 1009 ΣΛΕΧΤΕΡ-ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΠΕ 1968 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31:29.0
9. 1133 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 31:44.0
10. 1125 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1986 Α.Ε.Κ 31:49.0
11. 1167 ΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ 1977 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 31:52.0
12. 892 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 32:01.0
13. 1068 ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΗ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 32:02.0
14. 722 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1975 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32:10.0
15. 723 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32:28.0
16. 815 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 1986 Α.Ε.Κ 32:50.0
17. 650 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 33:01.0
18. 704 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 33:26.0
19. 1096 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1969 ΒΕΡΓΙΝΑ 33:41.0
20. 1123 ΚΟΛΥΦΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 1979 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 33:51.0
21. 1135 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1970 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 34:00.0
22. 1134 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1978 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 34:08.0
23. 651 ΑΛΑΜΠΑΣΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1987 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 34:22.0
24. 951 ΜΑΡΚΑΝΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ 1987 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 35:09.0
25. 746 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 35:47.0
26. 698 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 35:51.0
27. 1097 ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1987 ΒΕΡΓΙΝΑ 36:11.0
28. 1052 ΔΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 36:37.0
29. 893 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 36:51.0
30. 655 ΚΟΥΣΜΙΤΣ ΛΙΟΥΜΠΟΒ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37:28.0
31. 814 ΒΑΡΤΖΑΚΗ ΠΟΛΥΝΑ 1978 Α.Ε.Κ 37:42.0
32. 658 ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 38:14.0
33. 724 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 38:48.0
34. 692 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΩΗ 1962 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 40:23.0
35. 1051 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 41:39.0
36. 941 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1983 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 42:20.0
37. 816 ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1973 Α.Ε.Κ 43:20.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΑΕΚ 12
2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 13
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 20


6000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 1033 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 22:37.0
2. 817 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 Α.Ε.Κ 22:42.0
3. 962 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1988 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 22:44.0
4. 1010 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22:47.0
5. 1137 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 23:30.0
6.* 660 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 23:40.0
7. 890 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 23:51.0
8. 726 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1988 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 23:55.0
9. 864 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24:26.0
10. 950 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1990 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 24:59.0
11. 824 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1990 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25:21.0
12.* 659 ΛΙΓΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26:35.0
13. 654 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΝΙΚΗ 1990 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 27:58.0
14. 901 ΛΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28:20.0
15.* 661 ΓΚΟΓΚΟΥΣ ΛΙΛΙΑ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 28:22.0
16. 942 ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1988 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 28:55.0
17. 748 ΛΟΒΕΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 31:11.0
18. 662 ΣΕΡΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36:06.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6


4000 Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 663 ΜΙΧΑΙΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:44.0
2. 964 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 14:54.0
3. 965 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 14:57.0
4. 923 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 15:00.0
5. 1064 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1991 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 15:24.0
6. 790 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15:42.0
7. 1119 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 15:42.1
8. 1115 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 15:48.0
9.* 1139 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:50.0
10.* 1138 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:52.0
11.* 993 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:54.0
12. 693 ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ 1992 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 15:57.0
13. 825 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:03.0
14. 983 ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:05.0
15. 1118 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1991 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 16:12.0
16. 795 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 16:15.0
17. 706 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1991 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:18.0
18. 977 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 16:23.0
19. 972 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 16:26.0
20. 981 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 16:41.0
21. 1124 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:45.0
22. 826 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:50.0
23. 839 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙ 16:50.1
24. 777 ΝΤΑΣΚΑ ΑΝΝΑ 1991 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 16:52.0
25. 778 ΝΤΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 16:55.0
26.* 994 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 17:20.0
27. 720 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 17:23.0
28. 707 ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 1992 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:33.0
29. 847 ΣΤΕΦΑ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:39.0
30. 818 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1991 Α.Ε.Κ 18:11.0
31. 960 ΝΑΝΗ ΣΕΜΙΝΑ 1992 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 19:09.0
32.* 1140 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΝΙΚΗ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 19:21.0
33. 1016 ΠΑΛΑΜΙΔΟΥ ΑΣΗΜΩ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19:39.0
34.* 996 ΗΛΙΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19:59.0
35. 666 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:02.0
36. 1015 ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20:26.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 8
2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13


3000Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 896 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10:38.0
2. 943 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 10:49.0
3. 919 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10:59.0
4. 1098 ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΒΕΡΓΙΝΑ 11:03.0
5. 967 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:11.0
6. 1114 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1994 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:13.0
7. 859 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:17.0
8. 1034 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11:20.0
9. 796 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:21.0
10. 694 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11:31.0
11. 966 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:31.1
12. 978 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 1993 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 11:39.0
13. 1141 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:39.1
14. 990 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11:45.0
15. 780 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 1994 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 11:46.0
16. 829 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11:47.0
17. 1143 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:50.0
18. 835 ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΣΑ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:51.0
19. 897 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11:53.0
20. 895 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ" 11:57.0
21. 652 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 11:58.0
22. 670 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:04.0
23. 894 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:05.0
24. 1066 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12:06.1
24. 771 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 12:06.1
26. 1067 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΒΑΡΝΤΟΥΙ 1994 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12:06.2
27. 1065 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1993 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12:08.0
28. 678 ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12:09.0
29. 984 ΧΑΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12:11.0
30. 865 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12:13.0
31. 671 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:13.1
32. 667 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:15.0
33. 800 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1993 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:15.1
34. 1029 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 12:16.0
35. 1129 ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΙΑ 1994 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 12:17.0
36. 1078 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1994 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12:19.0
37. 1145 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 12:19.1
38. 860 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:22.0
39. 755 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ "ΦΟΙ 12:27.0
40. 669 ΜΙΧΑΙΛΟΒΑ ΜΑΡΤΑ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:28.0
41. 741 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:30.0
42. 1043 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1993 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 12:30.1
43. 899 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ 1993 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:34.0
44. 1112 ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 12:34.1
45. 1030 ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 12:39.0
46. 1038 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:42.0
47. 708 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:44.0
48. 1054 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12:45.0
49. 728 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 12:50.0
50. 1070 ΓΚΑΖΑΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 Π.Α.Ο.Κ. 12:55.0
51. 886 ΚΑΤΕΡΙΝΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12:57.0
52. 1160 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12:57.1
53. 765 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:02.0
54. 921 ΣΤΑΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13:07.0
55. 958 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 13:20.0
56. 668 ΜΑΝΩΛΟΥΚΟΥ ΔΙΚΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥ Ε 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:22.0
57. 729 ΜΑΝΤΖΟΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 13:27.0
58. 933 ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1993 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 13:29.0
59. 866 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13:35.0
60. 725 ΓΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 13:36.0
61. 1053 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13:36.1
62. 1146 ΜΠΑΓΟΥΡΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:41.0
63. 740 ΒΛΑΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:46.0
64. 845 ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΟΝΑ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13:50.0
65. 1105 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1994 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 13:52.0
66. 1076 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:53.0
67. 873 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΛΕΑ ΕΛΕΝΗ 1993 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 13:58.0
68. 946 ΛΑΜΨΑ ΣΥΡΑΝΟΥΣ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 14:01.0
69. 1106 ΛΑΦΡΑΝΧΗ ΚΛΑΙΡ-ΕΛΕΝ 1994 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 14:14.0
70. 1037 ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΕΝΙΣΑ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:20.0
71. 954 ΜΠΟΥΤΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1993 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 14:22.0
72. 752 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 14:49.0
73. 1039 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:49.1
74. 1144 ΒΑΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 14:52.0
75. 758 ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1993 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:59.0
76. 846 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:27.0
77. 1040 ΤΡΙΒΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15:54.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 12
2 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 15
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18
4 ΑΣ ΑΡΗΣ 33

4000 Μ ΠΑΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 415 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 12:43.0
2. 103 ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12:48.0
3. 59 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12:56.0
4. 356 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 12:56.1
5. 144 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1993 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 12:59.0
6.* 261 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:06.0
7.* 181 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:12.0
8. 134 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 13:12.1
9.* 182 ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:13.0
10. 55 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13:15.0
11. 40 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:19.0
12. 41 ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1993 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:19.1
13. 249 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13:22.0
14. 558 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13:25.0
15. 616 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΒΕΡΓΙΝΑ 13:31.0
16. 453 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13:31.1
17. 406 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 13:42.0
18. 150 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:44.0
19.* 262 ΑΡΑΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:46.0
20.* 263 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13:47.0
21. 630 ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 13:48.0
22. 2 ΝΤΑΟΥΤΑΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝ 1993 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:49.0
23. 3 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 13:50.0
24. 1161 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13:53.0
25.* 209 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 13:54.0
26. 496 ΧΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 13:54.1
27.* 545 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 13:54.2
28.* 184 ΦΙΟΡΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13:55.0
29. 222 ΜΕΡΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1994 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13:55.1
30. 218 ΦΑΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 13:56.0
31. 1184 ΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13:57.0
32. 69 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13:57.1
33.* 26 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:58.0
34.* 27 ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13:59.0
35. 198 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14:03.0
36. 608 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 14:03.1
37. 291 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:03.2
38.* 542 ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14:03.3
39. 248 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14:05.0
40. 80 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 14:05.1
41. 526 ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1993 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14:07.0
42.* 29 ΑΜΠΝΤΕΛ ΑΑΛ ΧΟΣΑΜ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:07.1
43.* 543 ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14:07.2
44. 332 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 14:10.0
45. 117 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 14:13.0
46. 347 ΜΑΝΩΛΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 14:14.0
47. 197 ΧΟΥΣΑ ΣΑΙΜΙΡ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14:15.0
48. 474 ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:17.0
49. 412 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ´314:23.0
50. 593 ΜΑΜΟΥΛΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 14:30.0
51. 407 ΛΟΥΛΟ ΣΩΚΡΑΤ 1993 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 14:32.0
52. 1187 ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 14:34.0
53. 323 ΜΠΑΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 14:34.1
54. 372 ΓΚΟΛΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 14:36.0
55. 174 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 14:36.1
56. 601 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 14:40.0
57. 183 ΧΑΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 14:44.0
58. 328 ΜΑΡΤΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:46.0
59. 433 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ 14:47.0
60. 164 ΡΟΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14:48.0
61. 581 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14:51.0
62.* 311 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 14:53.0
63. 290 ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:54.0
64. 281 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14:55.0
65. 333 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 14:58.0
66. 445 ΓΕΝΝΙΣΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1994 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 14:58.1
67. 185 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 15:00.0
68. 515 ΜΙΧΑΛΛΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 15:01.0
69. 597 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 15:07.0
70.* 211 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15:11.0
71. 500 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1994 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 15:13.0
72. 335 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 15:13.1
73. 641 ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15:14.0
74. 190 ΔΡΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 15:16.0
75. 598 ΛΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 15:17.0
76. 393 ΒΕΝΤΟΥΡΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 15:23.0
77. 559 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:24.0
78. 454 ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15:24.1
79. 435 ΚΑΠΕΝΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15:28.0
80. 31 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:33.0
81. 250 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 15:34.0
82.* 210 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15:39.0
83. 252 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:41.0
84. 28 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:44.0
85. 112 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 15:45.0
86. 302 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΘΩΜΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15:47.0
87. 631 ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 15:49.0
88. 1162 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 15:54.0
89. 70 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15:57.0
90. 557 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:06.0
91. 346 ΜΕΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 1994 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 16:10.0
92. 514 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 16:11.0
93. 158 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΩΜΑΣ 1993 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 16:12.0
94. 142 ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:13.0
95.* 522 ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:20.0
96. 600 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 16:21.0
97. 186 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 16:27.0
98. 277 ΛΟΙΔΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ´31993 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:29.0
99. 113 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16:31.0
100. 473 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:34.0
101. 30 ΓΚΡΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝ-ΓΚΑΜΠΡΙΕ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16:43.0
102. 138 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ "ΦΟΙ 16:50.0
103.* 524 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:58.0
104. 141 ΣΙΩΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:07.0
105.* 312 ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 17:09.0
106. 444 ΜΑΡΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΠΑΝΑ 1994 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 17:24.0
107.* 308 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 17:47.0
108. 439 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 17:50.0
109. 139 ΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ "ΦΟΙ 17:59.0
110.* 523 ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1993 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19:29.0
111. 314 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 19:39.0
112. 421 ΚΕΜΑΒΟΡ ΛΟΥΚΑΣ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 20:20.0
113. 422 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΒΛΑΣΙ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 20:21.0
114. 310 ΛΥΚΟΤΟΜΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 20:29.0
115. 525 ΡΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20:30.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10
2 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 31
4 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 31
5 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 37
6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 53
7 ΑΣ ΑΡΗΣ 56


2000 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1.* 1081 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:01.0
2. 1148 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 7:02.0
3.* 916 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1995 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 7:04.0
4. 840 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1996 ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙ 7:07.0
5.* 1055 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:09.0
6. 804 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 7:13.0
7. 1031 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 7:14.0
8. 898 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1996 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7:18.0
9.* 739 ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:18.1
10.* 887 ΤΖΑΝΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 7:19.0
11. 766 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7:22.0
12. 1026 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 7:23.0
13. 1147 ΑΡΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:25.0
14.* 1082 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:26.0
15. 1044 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚ 1995 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 7:26.1
16. 762 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1996 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 7:27.0
17.* 862 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:28.0
18.* 799 ΜΑΣΣΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:28.1
19.* 831 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7:29.0
20.* 793 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7:29.1
21. 1116 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ 1995 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7:29.2
22. 1153 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7:30.0
23.* 797 ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:31.0
24. 834 ΙΒΑΝΤΣΙΚ ΟΥΛΙΑΝΑ 1995 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 7:32.0
25. 806 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 7:38.0
26. 1018 ΚΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7:39.0
27. 935 ΓΚΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 7:41.0
28.* 863 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1996 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:41.1
29. 674 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7:42.0
30.* 888 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 7:43.0
31.* 1086 ΚΑΡΡΑ-ΚΑΛΛΙΔΡΟΜΙΤΟΥ ΡΟΖΑ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:45.0
32.* 798 ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1996 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:45.1
33.* 730 ΜΑΛΙΚΙ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7:46.0
34. 1084 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7:48.0
35. 801 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 7:49.0
36. 973 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑ 1996 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 7:49.1
37. 914 ΡΕΒΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 1995 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7:50.0
38. 803 ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1995 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 7:50.1
39.* 1099 ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 1996 ΒΕΡΓΙΝΑ 7:51.0
40.* 1100 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΒΕΡΓΙΝΑ 7:51.1
41. 710 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7:52.0
42.* 1057 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:53.0
43. 1091 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1996 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 7:53.1
44.* 735 ΑΡΛΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:54.0
45. 680 ΧΛΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1996 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:55.0
46.* 968 ΓΚΙΩΡΓΚΙΕΒΑ ΝΤΡΑΓΚΑΝΑ 1996 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 7:55.1
47.* 1056 ΠΕΜΠΕ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7:56.0
48. 695 ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:57.0
49.* 832 ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7:58.0
50.* 852 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7:59.0
51.* 731 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7:59.1
52. 883 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ 1995 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8:00.0
53.* 837 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1995 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:01.0
54.* 848 ΚΑΤΣΙΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8:01.1
55.* 736 ΒΛΑΧΑ ΕΛΕΝΗ 1996 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:02.0
56.* 889 ΚΑΛΑΤΖΗ ΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 8:03.0
57. 1107 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 8:03.1
58. 696 ΓΚΑΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1996 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 8:04.0
59. 761 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1996 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 8:05.0
60. 868 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8:06.0
61. 903 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 8:06.1
62.* 969 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΟΛΓΑ 1995 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 8:07.0
63. 759 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8:08.0
64. 1095 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 8:09.0
65. 807 ΠΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 8:09.1
66. 1000 MOHAMED MANIL 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 8:10.0
67.* 792 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1996 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8:10.1
68. 1005 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΑΝΑΣΤΑ 1995 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8:10.2
69.* 917 ΣΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝ/ΝΑ 1995 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 8:11.0
70. 701 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:13.0
71. 1019 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8:15.0
72. 959 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 1995 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 8:16.0
73.* 1178 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1995 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8:17.0
74. 702 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8:18.0
75.* 836 ΧΥΔΕΡΙΩΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1995 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:20.0
76. 955 ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1996 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8:20.1
77.* 838 ΜΑΝΙΑΤΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΡΟΔΟΥΛΑ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:20.2
78. 1131 ΓΚΟΓΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8:23.0
79. 857 ΠΡΟΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 1996 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 8:23.1
80. 1087 ΛΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:23.2
81. 757 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΑΡΙΚΛΕΙ 1995 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ "ΦΟΙ 8:26.0
82. 1085 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:27.0
83.* 791 ΖΙΩΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8:27.1
84. 953 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΕΛΙΣΣΑΝ 1995 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 8:29.0
85.* 1073 ΤΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 8:29.1
86.* 1101 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΕΛ 1996 ΒΕΡΓΙΝΑ 8:29.2
87. 1108 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 8:30.0
88. 924 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1996 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 8:30.1
89. 721 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 8:30.2
90.* 932 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 8:31.0
91. 1122 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 8:31.1
92. 937 ΚΩΣΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΑ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 8:32.0
93. 1109 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 8:32.1
94. 1027 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1995 ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 8:37.0
95. 904 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 8:39.0
96.* 918 ΣΙΓΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 8:40.0
97. 980 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 8:40.1
98. 760 ΤΣΑΟΥΣΑΙ ΑΛΜΠΑΝΑ 1996 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8:41.0
99. 985 ΣΑΡΡΗ ΙΟΛΑΝΔΑ-ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8:43.0
100. 884 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1995 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:48.0
101. 1088 ΔΑΜΑΣΚΟΥ u924 ΜΥΡΤΩ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:50.0
102. 1089 ΚΑΡΑΤΖΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8:52.0
103. 915 ΣΙΑΒΒΑ ΖΩΗ 1995 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 8:55.0
104. 738 ΚΩΛΕΤΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:56.0
105. 753 ΡΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 8:58.0
106. 773 ΚΑΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ 1995 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 9:00.0
107.* 926 ΤΣΙΧΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 9:01.0
108.* 928 ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 9:01.1
109. 1102 ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΗΣΑΙΑ 1995 ΒΕΡΓΙΝΑ 9:02.0
110.* 970 ΠΑΡΜΑΞΗ-ΧΑΣΙΚΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ 1996 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 9:04.0
111. 717 ΚΟΓΙΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1996 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 9:04.1
112. 754 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΗ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9:04.2
113.* 849 ΚΟΤΡΩΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΑΙΜΙΛΙ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9:07.0
114. 850 ΔΗΜΟΛΙΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1995 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9:10.0
115. 1036 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ 1996 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 9:11.0
116. 1035 ΜΠΑΡΔΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1995 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 9:13.0
117. 927 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 9:16.0
118. 1171 ΒΑΛΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 9:19.0
119. 1002 ΣΑΛΙΜΠ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1996 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 9:19.1
120.* 1075 ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 Π.Α.Ο.Κ. 9:22.0
121.* 908 ΡΑΜΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΦΩΤΕΙΝ 1996 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 9:24.0
122.* 1074 ΛΕΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 9:25.0
123. 1028 ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 1995 ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 9:26.0
124.* 909 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 9:32.0
125.* 833 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9:36.0
126. 877 ΑΓΓΛΟΥ ΦΙΟΡΕΝΤΙΑ-ΖΩΗ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 9:45.0
127.* 911 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 9:54.0
128. 718 ΚΟΡΕΣΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 9:57.0
129. 949 ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10:03.0
130.* 1182 ΜΠΟΓΙΑΝΟΒΑ-ΜΠΟΡΙΣΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:07.0
131. 947 ΣΑΣΣΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΖΩΗ 1996 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10:14.0
132.* 785 ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1996 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10:15.0
133.* 789 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙ 1996 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10:28.0
134.* 788 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10:30.0
135. 787 ΠΑΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10:35.0
136.* 1181 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:44.0
137. 1179 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ 1995 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:46.0
138. 1180 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:48.0
139. 910 ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 10:50.0
140. 853 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1995 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10:50.1
141.* 861 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:54.0
142.* 733 ΣΑΛΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11:16.0
143. 875 ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛΑΡ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 11:24.0
144. 1183 ΜΠΟΓΙΑΝΟΒΑ-ΜΠΟΡΙΣΟΒΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 1995 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11:26.0
145. 1117 ΜΠΑΡΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΡΩΜΑΛΕΑ 1996 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11:32.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 21
2 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 34
3 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 44
4 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 47
5 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 52
6 ΒΕΡΓΙΝΑ 73
7 ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ 74
8 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75
9 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77
10 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 81
11 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ ´394
12 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 95
13 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 95
14 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 98
15 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩ 122
16 ΠΑΟΚ 129
17 ΓΣ ΚΑΛΛΘΘΕΑΣ 139
18 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 144
19 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 159


3000 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 200 ΡΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9:32.0
2. 266 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9:37.0
3. 547 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9:39.0
4. 633 ΒΑΧΤΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1996 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9:49.0
5. 477 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9:52.0
6. 358 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 9:56.0
7. 516 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΛΕΥ- 1995 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 9:57.0
8. 34 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:58.0
9. 143 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1995 ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:07.0
10. 394 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 10:08.0
11. 583 ΝΤΕΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:09.0
12. 145 ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1995 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 10:09.1
12. 362 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΑΣ "Ο ΕΝΙΠΕΥΣ" ΛΙΤΟ 10:09.1
14. 366 ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1995 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10:11.0
15. 609 ΜΑΝΑΙ ΤΖΟΥΑΝ 1995 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 10:13.0
16. 582 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10:15.0
17. 1151 ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ 1996 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 10:17.0
18. 295 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:20.0
19. 72 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10:23.0
20. 52 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 10:24.0
21. 160 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 10:24.1
22. 247 ΚΑΠΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1995 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10:25.0
23. 293 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:28.0
24. 292 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:29.0
25. 201 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:30.0
26. 459 ΚΑΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10:30.1
27. 32 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:30.2
27. 56 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10:30.2
29. 408 ΣΤΑΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10:32.0
30. 397 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 10:32.1
31. 294 ΠΙΣΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1996 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:33.0
32. 649 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10:34.0
33. 115 ΚΑΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:35.0
34. 460 ΡΕΙΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10:41.0
35. 203 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:43.0
36. 610 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 10:44.0
37. 599 ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 10:44.1
38. 1152 ΛΑΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:47.0
39. 348 ΣΚΟΠΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1995 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10:47.1
40. 125 ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:49.0
41. 214 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10:49.1
42. 1174 ΚΑΡΑΠΕΤΙΑΝ ΜΠΑΡΣΕΓ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:50.0
43. 495 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1996 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 10:52.0
44. 548 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10:53.0
45. 33 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΚΛΑΥΔΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:55.0
46. 537 ΝΤΟΥΤΝΙΑ ΒΑΓΓΕΛ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10:56.0
47. 404 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:56.1
48. 1155 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ u928 ΠΑΝΑΓ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:57.0
49. 351 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1996 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11:00.0
50. 189 ΤΖΕΛΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ 1995 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:01.0
51. 324 ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11:02.0
52. 212 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11:04.0
53. 274 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 11:05.0
54. 644 ΜΑΡΚΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 1996 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11:05.1
55. 330 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΑΡΗΣ 1995 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:05.2
56. 476 ΓΑΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:05.5
57. 188 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:09.0
58. 589 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 11:09.1
59. 430 ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 11:11.0
60. 478 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:12.0
61. 349 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 11:14.0
62. 410 ΚΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11:15.0
63. 269 ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:15.2
64. 647 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11:15.3
65. 520 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 11:19.0
66. 462 ΔΡΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 11:20.0
67. 116 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11:22.0
68. 395 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 11:24.0
69. 611 ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 11:24.1
70. 1158 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11:24.2
71. 409 ΓΚΙΩΚΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1995 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11:26.0
72. 267 ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΤΙ ΠΑΠΑΡΗΣ ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:27.0
73. 1 ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 11:28.0
74. 436 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11:29.0
75. 213 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11:29.1
76. 551 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΕΟΧΑΡΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11:30.0
77. 549 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11:31.0
78. 215 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11:32.0
79. 521 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 11:33.0
80. 529 ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11:33.1
81. 357 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΘΩΜΑΣ 1995 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 11:35.0
82. 176 ΚΑΡΟΥΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1996 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11:42.0
83. 440 ΔΕΛΑΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΑΣ "ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ" 11:42.1
84. 497 ΚΟΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 11:46.0
85. 1189 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11:46.2
86. 405 ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11:48.0
87. 517 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-Ρ. 1996 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 11:49.0
88. 1190 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΙΧΑ ΦΩΤΙΟΣ-ΑΛ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:49.2
89. 391 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 1995 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11:50.0
90. 57 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 11:51.0
91. 501 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 11:51.1
92. 338 ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1996 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 11:52.0
93. 399 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1996 ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 11:53.0
94. 36 ΜΑΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ-ΚΑΡΙΟΥΚ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11:54.0
95. 127 ΜΠΑΣΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:59.0
96. 74 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ-ΣΤΕΦΑ 1995 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11:59.1
97. 634 ΝΤΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1996 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 12:05.0
98. 396 ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 12:05.1
99. 305 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12:09.0
100. 284 ΚΑΡΑΚΑΞΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 12:13.0
101. 340 ΧΑΙΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1995 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 12:13.1
102. 572 ΤΣΙΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 12:26.0
103. 45 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12:26.1
104. 461 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 1995 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 12:34.0
105. 463 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 12:37.0
106. 571 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 12:40.0
107. 105 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12:41.0
108. 519 ΒΑΝΑΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1995 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ 12:45.0
109. 337 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 12:47.0
110. 418 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 12:55.0
111. 244 ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13:09.0
112. 428 ΝΤΟΥΡΟ ΑΚΙΛΕ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 13:27.0
113. 424 ΝΤΙΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 13:28.0
114. 375 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 13:36.0
115. 339 ΑΤΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 13:47.0
116. 388 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13:51.0
117. 389 ΤΟΥΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13:55.0
118. 425 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 14:13.0
119. 427 ΣΚΑΝΑΒΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1996 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 14:27.0
120. 602 ΧΑΡΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 14:32.0
121. 426 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 15:00.0
122. 84 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 15:37.0
123. 387 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ 1995 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 15:49.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27
2 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 28
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36
4 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 58
5 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59
6 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 59
7 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 64
8 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 69
9 ΓΑ ΙΛΙΣΟΣ 69
10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 79
10 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 79
12 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 82
13 ΑΕ ΕΠΕΡΟΣ 2004 83
14 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 116
15 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 132
16 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 140
17 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 146


10000 μ ΑΝΔΡΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 91 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 31:26.0
2. 603 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 31:29.0
3. 9 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 31:31.0
4. 92 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 31:38.0
5. 6 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 31:49.0
6. 441 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 32:18.0
7. 352 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 32:24.0
8. 89 ΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32:28.0
9. 224 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ 32:33.0
10. 88 ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1976 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32:36.0
11. 449 ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33:03.0
12. 555 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1976 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 33:21.0
13. 5 ΚΟΚΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 33:31.0
14. 490 ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 33:43.0
15. 450 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33:49.0
16. 482 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 34:00.0
17. 334 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 34:05.0
18. 414 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 34:33.0
19. 401 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 34:34.0
20. 413 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 34:35.0
21. 79 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 34:46.0
22. 168 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 34:51.0
23. 605 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 34:54.0
24. 255 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 34:55.0
25. 448 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34:57.0
26. 447 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1982 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35:02.0
27. 75 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 35:03.0
28. 227 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 Α.Ε.Κ 35:05.0
29. 7 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 35:10.0
30. 231 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 Α.Ε.Κ 35:24.0
31. 106 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 35:40.0
32. 246 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 35:43.0
33. 299 ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 35:47.0
34. 637 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 35:53.0
35. 48 ΜΗΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1978 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 35:56.0
36. 146 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 35:56.1
37. 169 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 36:02.0
38. 606 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 36:06.0
39. 11 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 36:07.0
40. 562 ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Π.Α.Ο.Κ. 36:15.0
41. 194 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 36:18.0
42. 258 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 36:21.0
43. 78 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 36:28.0
44. 171 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ 1973 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 36:30.0
45. 1168 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 36:31.0
46. 341 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ" 36:32.0
47. 437 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 36:41.0
48. 256 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 36:53.0
49. 354 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1980 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 37:03.0
50. 54 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ 1975 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 37:09.0
51. 539 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 37:14.0
52. 645 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 37:25.0
53. 60 ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1967 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 37:28.0
54. 638 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 37:51.0
55. 63 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1968 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 37:52.0
56. 205 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 37:57.0
57. 1172 ΠΑΝΤΑΙΛΕΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1981 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 38:00.0
58. 317 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 38:18.0
59. 1170 ΑΙΓΥΠΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 38:27.0
60. 382 ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 38:43.0
61. 455 ΝΟΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1978 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 39:10.0
62. 510 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 39:15.0
63. 297 ΠΑΙΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39:33.0
64. 508 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:06.0
65. 503 ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 40:10.0
66. 90 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 40:21.0
67. 380 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 40:22.0
68. 298 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40:29.0
69. 353 ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1973 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 40:33.0
70. 129 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 40:46.0
71. 604 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ 41:06.0
72. 342 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1982 ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ" 41:17.0
73. 635 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 41:20.0
74. 506 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 41:25.0
75. 259 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 42:34.0
76. 10 ΖΙΑΠΑ ΚΩΤΣΟ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 42:35.0
77. 217 VAN AAKEN PHILIPP 1979 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 43:08.0
78. 590 ΜΠΕΣΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 43:17.0
79. 51 ΜΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 44:14.0
80. 42 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 44:18.0
81. 565 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 Π.Α.Ο.Κ. 44:27.0
82. 491 ΒΡΟΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1983 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 45:03.0
83. 509 ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1980 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 45:26.0
83. 512 ΤΣΟΚΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 45:26.0
85. 507 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ 47:48.0
86. 374 ΚΟΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 53:29.4
481 ΟΥΛΙΑΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ ΑΚΥΡΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18
3 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35
4 ΑΕΚ 41
5 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 45
6 ΣΥΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 52
7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 56 56
8 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 58
9 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 71
10 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 77


8000μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 286 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26:52.0
2.* 566 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Π.Α.Ο.Κ. 26:55.0
3. 177 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 27:07.0
4. 468 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27:19.0
5. 1166 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 27:38.0
6. 431 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 27:57.0
7. 147 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 28:11.0
8. 467 ΖΑΝΕΒ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 1988 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28:20.0
9. 204 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 28:27.0
10. 359 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28:29.0
11. 216 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ 28:35.0
12. 319 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1988 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ 28:43.0
13.* 65 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 28:44.0
14. 640 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 28:57.0
15. 370 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29:02.0
16. 73 ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 29:06.0
17. 179 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 29:14.0
18.* 64 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 29:18.0
19. 363 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1989 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 29:20.0
20. 38 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 29:33.0
21. 58 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1990 Ο.Φ.Η. 29:50.0
22. 220 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 30:08.0
23. 591 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30:29.0
24. 178 ΚΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 30:29.1
25. 587 ΤΣΙΤΑΚ ΣΕΖΕΡ 1990 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ´ΔΙΟΜ 30:46.0
26. 464 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 30:57.0
27.* 68 ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 31:30.0
28. 300 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 31:32.0
29. 458 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1990 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 31:43.0
30. 124 ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31:45.0
31.* 567 ΚΟΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 Π.Α.Ο.Κ. 32:03.0
32. 67 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 32:14.0
33. 278 ΜΥΘΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1989 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 32:31.0
34. 1177 ΚΑΤΣΑΠΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1989 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 33:06.0
35.* 568 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 1989 Π.Α.Ο.Κ. 35:14.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9
2 ΠΑΟΚ 13


6000 μ ΕΦΗΒΩΝ

A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. 534 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 19:38.0
2. 533 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 19:44.0
3. 485 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 19:52.0
4. 180 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 20:15.0
5. 627 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 20:17.0
6. 416 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1992 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 20:26.0
7. 149 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 20:27.0
8. 260 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 20:28.0
9.* 109 ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 20:34.0
10. 364 ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΙΟΣ 1991 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20:58.0
11.* 25 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21:04.0
12. 648 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21:08.0
13. 556 ΒΑΝΓΚΕΛΙ ΦΩΤΗΣ 1992 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 21:11.0
14. 402 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 21:15.0
15.* 110 ΖΥΦΗ ΑΝΤΡΕΑ 1992 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 21:21.0
16. 487 ΜΠΟΣΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΑΝ 1991 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 21:25.0
17. 607 ΣΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 21:29.0
18.* 576 ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 21:29.1
19. 629 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 21:30.0
20. 1 150 ΦΙΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 21:30.1
21.* 1 165 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21:42.0
22. 403 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 21:43.0
23. 484 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 21:47.0
24. 470 ΛΟΥΣΤΣ ΠΑΤΡΙΚ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21:48.0
25. 584 ΜΕΤΑ ΝΤΕΝΙΣ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 21:54.0
26. 411 ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 22:03.0
27.* 99 ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 22:04.0
28. 233 ΛΕΝΑ ΚΛΕΙΝΤΙ 1992 Α.Ε.Κ 22:08.0
29.* 1 164 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 22:10.0
30. 206 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ 22:12.0
31. 1 149 ΝΤΕΛΙΜΠΑΣΗ ΦΑΤΙΟΝ 1992 ΑΣ ΑΚΤΙΟΣ 22:17.0
32.* 575 ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Δ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 22:18.0
33. 232 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ 22:18.1
34. 196 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22:23.0
35.* 20 ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22:25.0
36. 622 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 22:31.0
37. 345 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 22:37.0
38. 322 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 22:44.0
39.* 111 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 22:56.0
40.* 18 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ ΑΝΤΡΙΑΝ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 23:01.0
41. 343 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1991 ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ" 23:03.0
42. 121 ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1991 ΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ "ΠΑΛΑΙΣ 23:36.0
43. 585 ΜΕΤΑ ΦΛΟΡΕΝΤΣ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 23:38.0
44. 19 ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 24:16.0
45. 148 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 24:24.0
46. 131 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 24:45.0
47.* 577 ΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΚΡΑΤΣΙ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 24:51.0
48. 471 ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24:53.0
49. 122 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1992 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25:07.0
50. 132 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ u913 ΑΜΕΙΝΙΑ 25:09.0
51. 452 ΝΤΟΥΡΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25:14.0
52.* 1 163 ΜΑΛΑΙ ΜΠΡΟΥΝΟ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25:17.0
53. 578 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1992 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 25:53.0
54.* 101 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26:16.0
55.* 102 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26:16.1
56. 307 ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 29:15.0

ΟΜΑΔΙΚΟ
1 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 14
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22
3 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 24
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25
5 ΟΣΦΠ 35


 

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθηνών, 11 Νοεμβρίου 2018 Προτεινόμενα περάσματα από τον Στέφανο Αντωνάκη Η επίδραση του ύπνου στον μεταβολισμό

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Ορμόνες και γήρανση Μασάζ για Δρομείς - Το μασάζ βελτιώνει την ευελιξία και μειώνει τον κίνδυνο τραυματισμού
Ρεκόρ τερματισμών στον 36ο ΑΜΑ: 15279 δρομείς! Όλοι οι νικητές των ηλικιακών κατηγοριών 10+1 Συμβουλές προετοιμασίας για τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας
FitnessPulse

New Balance
Garmin FR family
Hoka
Runster
FitnessPulse.gr

Πρέπει να διαβάσετε
03 Νοέ 18
Hansaplast Cooling Gel: 100% Ψυκτική δράση μετά από έντονη άθληση
Η Hansaplast , επίσημος υποστηρικτής του Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθήνας, παρουσιάζει το καινοτόμο, Hansaplast Cooling Gel που δροσίζει και ηρεμεί τους μύες μετά την άθληση, προσφέροντας 100% ψυκτική δράση.
01 Νοέ 18
Mizuno Wave Rider 22 - Dynamism is in the detail
To Wave Rider 22, το παπούτσι-σύμβολο της Mizuno, συνδυάζει αρμονικά την δυναμική απορρόφηση κραδασμών με τη σταθερότητα που χρειάζεται κάθε δρομέας. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το Wave Rider 22 τέλεια επιλογή για ουδέτερους δρομείς μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.
25 Οκτ 18
ERGO Marathon Expo - Πέμπτη 8 έως Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018, Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου
Μη χάσετε την Έκθεση του Αυθεντικού Μαραθωνίου! Γίνετε μέρος της παγκόσμιας γιορτής του αθλητισμού και γνωρίστε πρώτοι όλες τις νέες τάσεις στο χώρο του αθλητισμού, του fitness και του wellness
17 Οκτ 18
Γνωρίστε το Garmin® Instinct®: ένα ρολόι με GPS κατασκευασμένο να αντέχει στην ύπαιθρο
Σας παρουσιάζουμε το Instinct, ένα ανθεκτικό ρολόι για την ύπαιθρο με την υποστήριξη δορυφόρων GPS, GLONASS και GALILEO, ενσωματωμένη πυξίδα τριών αξόνων, βαρομετρικό αλτίμετρο

©2005-2018 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse