Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
Αθλητικός Εξοπλισμός NSCoaching My Athlete Triathlon News High5 Greece Kasimis Training
Ειδήσεις
Mizuno
Saucony
Ethic Sport

Outrun
Kapodistrias Aegina Run
Run the Lake
Drama Road Race
Arafinios
X-treme Stores

12 Μαϊ 11 ← πίσω

Το Σάββατο στα Μέγαρα το Πανελλήνιο πρωτάθλημα 10.000μ Α-Γ και Νέων (+λίστα συμμετεχόντων)

Δελτίο Τύπου ΣΕΓΑΣ

Με τη συμμετοχή συνολικά 87 αθλητών και αθλητριών θα διεξαχθεί το  Σάββατο 14 Μαϊου στο Δημοτικό Στάδιο Μεγάρων το Πανελλήνιο πρωτάθλημα 10.000μ (Α-Γ) και Νέων (Α-Γ).

   Συγκεκριμένα θα μετάσχουν 62 Άνδρες και Νέοι (37 στην Α΄ σειρά και 25 στη Β΄ σειρά) και 25 γυναίκες και Νέες. Στους άνδρες ξεχωρίζουν οι συμμετοχές των Δημοσθένη Μαγγίνα (ΟΣΦΠ), Μιχάλη Παρμάκη (ΠΓΣ), Θόδωρου Αναγνώστου (Δρομέας Αμαρουσίου), Γιάννη Ζερβάκη (Σητειακός ΑΟ), Χριστόφορου Μερούση (Φιλοπρ. Όμιλος Βροντάδου), Κώστα Πούλιου (ΠΑΟ), Γιάννη Χαμόδρακα (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) και Γιάννης Μαγκριωτέλη (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος).

    Στις γυναίκες ξεχωρίζουν οι συμμετοχές των Κωνσταντίνας Κεφαλά (ΑΕΚ), Πόπης Αστροπεκάκη (Πανιώνιος ΓΣ), Σοφίας Ρήγα (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος), Ελένης Διακουμοπούλου Σλέχτερ (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος), Ουρανίας Ρέπουλη (ΓΣ Νέων Λέρου) και Κωνσταντίνας Στεφανοπούλου (ΑΟ Πέλωψ Πατρών).

    Αξίζει να σημειωθεί ότι τις τελευταίες τρεις χρονιές η διοργάνωση πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό στάδιο Νέας Ιωνίας στην Αθήνα. Πέρυσι νικητές αναδείχθηκαν ο Δήμος Μαγγίνας του Ολυμπιακού (όπως και το 2009) και η Τίνα Κεφαλά της ΑΕΚ, η οποία σημείωσε στη Νέα Ιωνία την 3η καλύτερη επίδοση όλων των εποχών στη χώρα μας.

    Στις κατηγορίες Νέων ανδρών και γυναικών τη νίκη κατέκτησαν ο Χρήστος Καλλίας του ΠΑΟΚ και η Σοφία Ρήγα του ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος (επίσης νικήτρια και το 2009).

Τα αποτελέσματα του 2010:

10.000μ ανδρών
1. Δήμος Μαγγίνας (Ολυμπιακός)            30.34.96
2. Κώστας Πούλιος (ΠΑΟ)                   30.36.92
3. Μιχάλης Παρμάκης (ΠΓΣ)                 30.51.04
4. Χρήστος Καλλίας (ΠΑΟΚ)                 31.31.26
5. Γιάννης Μαγκριωτέλης (Ελ. Βενιζέλος)   31.55.24
6. Δημοσθένης Ευαγγελίδης (ΟΚΑ Καβάλας)   32.08.95

10.000μ Νέων ανδρών
1. Χρήστος Καλλίας (ΠΑΟΚ)                      31.31.26
2. Θεοδόσης Καλδής (Ολυμπιακός)                32.31.35
3. Γιώργος Μίνο-Οργκές (Πανιώνιος)             32.53.98
4. Σωτήρης Σμυρναίος (ΑΠΟ Επιδαύρου Λιμηράς)   35.05.51
5. Φώτης Τελωνιάτης (ΓΑΣ Ιλισός)               35.06.25
6. Ματθαίος Κουκουζέλης (Φωκιανός Καρδ.)       35.10.70

10.000μ γυναικών
1. Κωνσταντίνα Κεφαλά (ΑΕΚ)              33.11.76
2. Σοφία Ρήγα (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος)         35.30.50
3. Ντενίζ Δημάκη (ΓΑΣ Ιλισός)            36.22.29
4. Ουρανία Ρέμπουλη (ΓΣ Νέων Λέρου)      36.40.28
5. Παρασκευή Κατσακιώρη (Πέλωψ Πατρών)   37.32.07
6. Μαριλένα Σοφοκλέους (ΑΕΚ)             37.44.88

10.000μ Νέων γυναικών
1. Σοφία Ρήγα (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος)               35.30.50
2. Ουρανία Ρέμπουλη (ΓΣ Νέων Λέρου)            36.40.28
3. Μαρία Αγγελική Ρηγοπούλου (ΓΑΣ Καματερού)   38.30.02
4. Θεσσαλία-Κλεοπάτρα Φραγκοπούλου (ΠΓΣ)       40.35.30
5. Ευαγγελία Χαράτση (ΓΝΟ Ηρακλής Πειραιά)     46.12.86

Το πρόγραμμα στα Μέγαρα (Μέγαρα, 14/5)
 
19.00 10.000μ. Ανδρών και Νέων (Ανδρών) Α΄ σειρά
19.45 10.000μ. Ανδρών και Νέων (Ανδρών) Β΄ σειρά
20.30 10.000μ. Γυναικών & Νέων (Γυναικών)
  


Αναλυτικά όλες οι συμμετοχές (με την κατάταξη των αθλητών σε δύο σειρές στους άνδρες):

 

                                                                       
10.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ )                        ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 20.30΄                       
 
Α/Α            ΑΡ.ΑΘΛ.            ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
                                                                       
1                        ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             1988            ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                        
2                        ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ             1979            ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ                       
3                        ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ            1981            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                       
4                        ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ            1981            ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ                       
5                        ΔΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            1969            ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ                       
6                        ΔΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ            1987            ΑΟ ΠΕΛΩΨ                       
7                        ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            1967            ΑΟ ΠΕΛΩΨ                       
8                        ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ             1988            ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ                       
9                   ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΛΕΧΤΕΡ ΕΛΕΝΗ            1968            ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ           
10                        ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΙΑ             1984            ΑΕ ΜΕΣΟΓ. ΑΜΕΙΝ.ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ     
11                        ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            1977            ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ                       
12                        ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΑ            1986            ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ                       
13                        ΣΥΛΛΑΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ             1970            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                       
14                        ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            1984            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                        
15                        ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ             1990            ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                   Ν
16                        ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        1990        ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ     Ν
17                        ΣΕΡΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ             1990            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                        Ν
18                        ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ            1991            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                        Ν
19                        ΛΙΓΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ            1989            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                        Ν
20                        ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ             1991            ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                        Ν
21                        ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ             1991            ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ                        Ν
22                        ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ            1991            ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ                         Ν
23                        ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ            1989            ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                        Ν
24                        ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ            1991            ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                 Ν
25                        ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ            1991            ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                        Ν
                                                                       
                                                                       
 
                                                                       
 10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ (ΑΝΔΡΩΝ)                        Α΄ ΣΕΙΡΑ            ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 19.00΄           
 
Α/Α            ΑΡ.ΑΘΛ.            ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
                                                                       
1                        ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            1988            ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΝΙΑΣ               
2                        ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1984            ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΝΙΑΣ                       
3                        ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ            1969            ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΝΙΑΣ                 
4                        ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ  ΜΗΝΑΣ            1992            ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΝΙΑΣ    Ν
5                        ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1984            ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ                       
6                        ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ            1984            ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ                       
7                        ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1971            ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ                       
8                        ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ            1981            ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ                       
9                        ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1989            ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ                        Ν
10                        ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ            1992            ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ                        Ν
11                        ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ            1993            ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                        Ν
12                        ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            1989            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ               Ν
13                        ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ            1982            ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ                       
14                        ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ            1991            ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           Ν
15                        ΣΑΜΟΛΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1980            ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ           
16                        ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ            1990            ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ       Ν
17                        ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΟΣ            1993            ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        Ν
18                        ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            1987            ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                       
19                        ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ             1987            ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                       
20                        ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ             1985            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                       
21                        ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1989            ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ        Ν
22                        ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1956            ΑΓΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ           
23                        ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            1976            ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                       
24                        ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1966            ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ           
25                        ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1964            ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ           
26                        ΛΟΙΔΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1993   ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ     Ν
27                        ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1976            ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ                       
28                        ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ            1989            ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      Ν
29                        ΝΤΟΡΙΑΝ ΣΤΥΛΛΑ            1992            ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ        Ν
30                        ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            1971            ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ                       
31                        ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             1971            ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                       
32                        ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ            1966            ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                       
33                        ΒΩΒΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ            1967            ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                       
34                        ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ            1988            ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                       
35                        ΝΤΕΛΙΜΠΑΣΗ ΦΑΤΙΟΝ             1992            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    Ν
36                        ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            1992            ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                        Ν
37                        ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            1972            ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004                       
                                                                       
 
10.000μ. ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ (ΑΝΔΡΩΝ)                        Β΄ ΣΕΙΡΑ             ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 19.45΄           
 
Α/Α            ΑΡ.ΑΘΛ.            ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ            Ε.Γ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ             ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
                                                                       
1                        ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ            1993            ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ                        Ν
2                        ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1985            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                        
3                        ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            1981            ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ                       
4                        ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            1975            ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ                       
5                        ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1987            ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ                       
6                        ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            1979            ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ                       
7                        ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             1977            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                        
8                        ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ            1969            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                        
9                        ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ            1991            ΑΠΟΕ  ΛΙΜΗΡΑΣ             Ν
10                        ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ             1989            ΑΠΟΕ  ΛΙΜΗΡΑΣ                        Ν
11                        ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            1973            ΑΠΟΕ  ΛΙΜΗΡΑΣ                       
12                        ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1990       ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ     Ν
13                        ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            1987            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                        
14                        ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ             1981            ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ                       
15                        ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             1979            ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ                       
16                        ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ            1982    ΦΙΛΟΠΡ. ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 
17                        ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            1984            ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ                        
18                        ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ             1984            ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                        
19                        ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            1983            ΓΣ ΠΥΛΗΣ                       
20                        ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1993            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ      Ν
21                        ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ             1982            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                       
22                        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             1975            ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 
23                        ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ     1992      ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ       Ν
24                        ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ             1991            ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ     Ν
25                        ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ            1984            ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ           

 

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!

Κάντε "like" στη σελίδα μας στο facebook για όλα τα τελευταία Running News!

...διάβασε επίσης
Σχόλια, προβλέψεις, τακτική για τον 35ο ΑΜΑ Φιλικές Συμβουλές προς συναθλητές Μαραθωνοδρόμους

Runster.gr
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Καρδιακή Παροχή κατά την Άσκηση Τι είναι οστικό οίδημα και κάταγμα κοπώσεως;
Gary Macdonald: «Κάντο και δεν θα το μετανιώσεις» Αλέξης Παπαλεξίου: Κάθε τερματισμός είναι μια καινούργια αρχή
FitnessPulse


Garmin
Suunto
FitnessPulse.gr
Runster

Πρέπει να διαβάσετε
20 Νοέ 17
Το Φυσικό Μεταλλικό Νερό AΥΡΑ δρόσισε τους δρομείς στον 35ο Αυθεντικό Μαραθώνιο Αθήνας
Το Φυσικό Μεταλλικό Νερό ΑΥΡΑ, Επίσημος Χορηγός του Μαραθωνίου της Αθήνας, στήριξε και φέτος τη διοργάνωση που έσπασε κάθε ρεκόρ συμμετοχών, με πάνω από 51.000 δρομείς να μετέχουν στα αγωνίσματα.
13 Νοέ 17
adidas Runners από όλο τον κόσμο στήριξαν και φέτος τον 35o Αυθεντικό Μαραθώνιο Αθηνών
Περισσότεροι από 400 adidas Runners Athens αλλά και adidas Runners από όλη την Ευρώπη έτρεξαν την αυθεντική διαδρομή του Μαραθωνίου αλλά και τις διαδρομές των 10Κ και 5Κ,
03 Νοέ 17
ERGO Marathon Expo 9-11/11/2017, Κλειστό Γήπεδο Tae Kwon Do Φαλήρου
Η ERGO Marathon Expo 2017, η έκθεση - θεσμός για τον ευρύτερο αθλητισμό, τη διατροφή, την υγεία και την ευεξία, και αναπόσπαστο κομμάτι του Μαραθωνίου Αθήνας, συμπληρώνει φέτος 10 χρόνια διαρκούς παρουσίας στα εγχώρια εκθεσιακά αθλητικά δρώμενα και επιστρέφει για να παρουσιάσει όλες τις τελευταίες εξελίξεις στον αθλητισμό,


©2005-2017 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse