Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Runner Store

Nitecore VASILIKOS

Half Marathon Thiva Epaminondas

X-treme Stores
Cetilar
10 Φεβ 13 ← πίσω

Γύροι Πόλεων, Κυριακίδεια 2013

Γύροι Πόλεων Μιχάλης Κούσης 2012-13, 3ος αγωνας, Φιλοθέη



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΕΙΑ 2013

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ 6χλμ
ΓΕΝΙΚΗ ΟΝΟΜΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΣ 33 Ανδρων ΠΑΟΚ 0:18:59
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 31 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:19:18
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 92 Ανδρων ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 0:19:20
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 124 Ανδρων ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:19:26
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 81 Ανδρων ΠΕΛΟΠΣ ΠΑΤΡΑΣ 0:19:42
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΥΝΗΣ 122 Ανδρων ΠΥΛΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:19:44
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 119 Ανδρων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:19:45
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΝΗΣ 225 Ανδρων ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:19:51
9 ΝΙΚΟΣ ΡΑΜΙΣ 128 Ανδρων ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:19:55
10 ΜΠΑΓΙΕΣΑ MPERXANOY 55 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:19:56
11 ΧΟΥΣΕΙΝ XMA?NTOYX 57 Ανδρων ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 0:20:00
12 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 126 Εφηβων ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:20:02
13 Κων/nos Βασιλάκης 218 Ανδρων ΑΠΟΕ ΛΙΜΙΡΑΣ 0:20:07
14 Μιχαήλ Καραγιώργος 219 Ανδρων ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:20:07
15 Γιώργος Loyfekis 239 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:18
16 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ 123 Βετερανοι Ανδρων A ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:20:21
17 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 117 Ανδρων ΓΣ ΙΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:20:36
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΟΛΑΣ 80 Ανδρων ΠΕΛΟΠΣ ΠΑΤΡΑΣ 0:20:40
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ 125 Βετερανοι Ανδρων A ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:20:51
20 ΙΩΑΝΝΗΣ MARIS 99 Βετερανοι Ανδρων A ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:21:03
21 Αθανάσιος Ξυνογαλάς 212 Ανδρων ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:21:08
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 121 Ανδρων OLYMPIAKOS 0:21:11
23 ΝΤΙΑΛΟ ΤΑΛΛΑ ΓΕΡΟ 56 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:21:19
24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ 136 Εφηβων ΠΓΣ 0:21:20
25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 120 Εφηβων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:21:25
26 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡ 137 Εφηβων ΠΓΣ 0:21:25
27 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΙΣ 138 Ανδρων ΠΓΣ 0:21:28
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ 132 Paidon ΠΓΣ 0:21:33
29 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 82 Ανδρων ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 0:21:42
30 ΜΩΥΣΗΣ ΜΑΙΝΑ 133 Paidon ΠΓΣ 0:21:42
31 Θεόδωρος Δαβιώτης 208 Ανδρων ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:21:51
32 ΑΛΚΗΣΚΑΦΟΡΟΣ 127 Ανδρων ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:22:18
33 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ 104 Εφηβων ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:22:37
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΚΛΙΟΤΙΣ 40 Ανδρων ΑΟ Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:22:39
35 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ 139 Ανδρων ΠΓΣ 0:22:40
36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΛΤΥΛΙΔΙΣ 36 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:22:46
37 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΣΑΣ 113 Βετερανοι Ανδρων A ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:22:53
38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΙΣ 162 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:22:54
39 Δημήτρης καξιρις 232 Εφηβων ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:23:01
40 Σωτήρης Κιουσόπουλος 203 Ανδρων ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 0:23:17
41 Ηλίας κατερινοπουλος 234 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:18
42 Χρηστος Χρυσαφής 213 Paidon ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:23:25
43 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΡΟΣ 18 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:23:27
44 Δημήτριος Ζιαμπάρας 241 Βετερανοι Ανδρων A ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤ. 0:23:31
45 Αλέξης Γεωργούλιας 206 Ανδρων ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 0:23:36
46 ΝΙΚΟΣ TAZARTES 35 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:23:49
47 νικοσθ Μουζακίτης 200 Paidon ΘΕΡΣΙΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0:23:51
48 Μιχαήλ Περράκης 209 Ανδρων ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:23:54
49 Αθανάσιος Γκοτσόπουλος 211 Ανδρων ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:24:31
50 Νικόλαος Παλιοκώστας 201 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:39
51 Δημήτριος Φλέγγας 231 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:40
52 Βασίλειος Τζώρτζης 193 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:48
53 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΥΑΜΠΑΣ 16 Βετερανοι Ανδρων A ΑΟΦ 0:24:50
54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 181 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:53
55 Μενέλαος Κόκκινος 210 Ανδρων ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:24:55
57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ 68 Ανδρων AO MYKONOY 0:24:58
58 Γρηγορης Μιχαλόπουλος 205 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:08
59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 52 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:25:09
60 Αλέξανδρος Σκουράκης 204 Βετερανοι Ανδρων A ΦΛΟΓΑ 0:25:09
61 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 172 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:20
62 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 95 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:25:21
63 Ανδρέας Παναγόπουλος 192 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:30
64 ΑΝΤΡΕ? PABEL 134 Paidon ΠΓΣ 0:25:33
65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ 151 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:25:45
66 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΙΟΣΗΣ 75 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:25:45
67 ΛΟΥΚΑΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 182 Βετερανοι Ανδρων B ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:54
68 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 171 Paidon ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:02
69 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΕΤΣΗΣ 135 Paidon ΠΓΣ 0:26:09
70 ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 184 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:09
71 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ 153 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:26:12
72 ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ 111 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:26:13
73 Αλέξανδρος Γεωργούσης 227 Paidon ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:14
74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 116 Βετερανοι Ανδρων A ΣΔΥΑ 0:26:19
75 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ 27 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:26:21
76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΠΗΣ 118 Ανδρων ΣΔΥΑ 0:26:26
77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 22 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:26:31
78 Γιάννος Γεωργούσης 226 Paidon ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:26:35
79 Ανδρέας Γαρητός 243 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:49
80 Κων/nos Κατσιμίχας 191 Βετερανοι Ανδρων A ΘΗΒΑ 0:26:50
81 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ 28 Paidon Ανεξάρτητος 0:26:51
82 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 24 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:27:03
83 ΛΟΡΕΝΣ MAKGKAOYAN 91 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:27:04
84 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 53 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:27:10
85 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ 42 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:27:12
86 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 149 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:27:25
87 Βασίλης Πιπέρης 217 Βετερανοι Ανδρων A INTERSPORT 0:27:30
88 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ 23 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:27:31
89 Απόστολος Τζογάς 222 Paidon ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:27:31
90 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 180 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:32
91 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΓΟΣ 106 Βετερανοι Ανδρων A ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:27:33
92 Φοίβος Χατζής 220 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:41
93 Σοφιανός Μαράνος 214 Βετερανοι Ανδρων A ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:27:55
94 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ 170 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:56
95 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 38 Ανδρων ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤ. 0:27:58
96 ΙΩΣΗΦ ΤΖΑΡΔΗΣ 167 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:00
97 Βαγγέλης Μάρτυς 229 Εφηβων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:00
98 Πέτρος Κουμεντάκος 190 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:01
99 ΜΑΡΤΥΣ ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΝΤΗΣ 66 Βετερανοι Ανδρων A ΚΟΛΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:28:04
100 Ντελής Θεόδωρος 195 Βετερανοι Ανδρων B ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:28:13
101 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ 26 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:28:19
102 Παύλος Διακουμάκος 194 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:19
103 Φώτης Μαυρομιχάλης 223 Paidon ΠΓΣ 0:28:22
104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ 177 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:46
105 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 86 Βετερανοι Ανδρων A ΚΟΛΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:28:52
106 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 156 Βετερανοι Ανδρων A WIND RUNNING TEAM 0:28:55
107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 85 Βετερανοι Ανδρων A ΚΟΛΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:28:56
108 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 88 Βετερανοι Ανδρων B ΚΟΛΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:28:58
109 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΜΠΡΗΣ 46 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:29:03
110 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΤΑΛΑΚΟΣ 142 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:29:51
111 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΡΡΑΔΑΚΗΣ 152 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:29:55
112 Μιχάλης Πικής 230 Βετερανοι Ανδρων A ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:29:55
113 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 147 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:30:03
114 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ 25 Paidon Ανεξάρτητος 0:30:06
115 Γεώργιος Μαυρομιχάλης 224 Βετερανοι Ανδρων B ΣΑΦΑΝΣ 0:30:18
116 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 183 Βετερανοι Ανδρων B ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:24
117 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΝΙΣΗΣ 165 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:30:43
118 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΥΛΗΣ 164 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:30:43
119 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 144 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:30:44
120 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 176 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:47
121 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΠΑΝΤΟΣ 84 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:30:48
122 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΡΕΠΑΣ 15 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:30:49
123 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΟΞΑΚΟΣ 74 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:30:57
124 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΑΓΓΕΛΙΣ 141 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:31:24
125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΟΣΕΣ 21 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:31:27
126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 96 Βετερανοι Ανδρων A ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:31:32
127 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 44 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:31:37
128 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 71 Ανδρων AO MYKONOY 0:31:43
129 Δημήτριος Τράις 196 Βετερανοι Ανδρων B ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:31:50
130 ΧΑΡΙΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ 174 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:57
131 ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΑΤΣΗΣ 93 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:32:11
132 Δημήτριος συντετος 189 Βετερανοι Ανδρων B ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ 0:32:18
133 Νικόλαος Βάζας 216 Βετερανοι Ανδρων B ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:21
134 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ 69 Ανδρων AO MYKONOY 0:32:23
135 Παναγιώτης μπιμπιρης 233 Εφηβων AO MYKONOY 0:32:23
136 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 43 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:32:36
137 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ 60 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:32:37
138 Αναστάσιος Λώζος 228 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:37
139 Νικόλαος Λυμπερόπουλος 235 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:37
140 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 30 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:32:38
141 Δημήτρης Ταγκαλάκης 238 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:42
142 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΙΧΛΑΚΙΣ 11 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:33:07
143 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΡΝΑΣ 32 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:33:09
144 Ιωάννης κιζανης 199 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:17
145 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΙΣ 2 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:33:21
146 ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 50 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:33:24
147 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑΣ 178 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:29
148 Δημήτριος Ζαφόλιας 207 Βετερανοι Ανδρων B ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:30
149 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 97 Βετερανοι Ανδρων B ΣΔΥΠ 0:33:34
150 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 115 Βετερανοι Ανδρων B ΣΔΥΑ 0:33:34
151 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ 158 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:33:38
152 ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΣΑΣ 49 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:33:46
153 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 8 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:33:50
154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 7 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:33:50
155 ΡΗΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 148 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:34:00
156 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΠΗΣ 160 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:34:00
157 ΦΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 161 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:34:01
158 Κων/nos Λογαράς 240 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:07
159 ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ ΠΙΛΛΙΣΙΟ 19 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:34:17
160 Νικόλαος Χριστοδουλου 202 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:20
161 ΠΛΑΤΩΝ ΝΙΑΔΗΣ 146 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:34:26
162 Δημήτριος τσοτσας 236 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:34
163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΚΟΥΛΙΣ 173 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:41
164 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 143 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:34:47
165 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΣΧΙΔΗΣ 20 Ανδρων ΑΟΦ 0:34:50
166 ΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 166 Βετερανοι Ανδρων B ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:04
167 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 114 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:35:12
168 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 155 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:35:18
169 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 10 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:35:28
170 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 94 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:35:42
171 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΙΔΟΣ 157 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:35:47
172 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 45 Βετερανοι Ανδρων B ΑΟΦ 0:36:23
173 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ 169 Βετερανοι Ανδρων B ΣΔΥΑ 0:36:28
174 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 163 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:36:38
175 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 3 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:36:44
176 Ηλίας Καμπούρης 198 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:45
177 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 110 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:36:58
178 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 4 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:36:58
179 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΟΥ 12 Ανδρων Ανεξάρτητος 0:37:37
180 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΔΙΣ 187 Βετερανοι Ανδρων B ΚΟΛΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:37
181 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΥΓΚΟΣ 47 Βετερανοι Ανδρων B Ανεξάρτητος 0:37:45
182 ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΘΕΝ ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ 186 Ανδρων ΚΟΛΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:55
183 Θεόδωρος Καμπούρης 237 Ανδρων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:02
184 Κων/nos Κοντός 242 Βετερανοι Ανδρων A ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:38
185 Θεόδωρος ακακτσε 197 Βετερανοι Ανδρων B ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤ. 0:41:09
186 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΦΙΟΣ 14 Βετερανοι Ανδρων A Ανεξάρτητος 0:41:44
187 Κων/nos Σπανούδης 215 Βετερανοι Ανδρων B ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:32




ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4χλμ

ΓΕΝΙΚΗ ΟΝΟΜΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΙΛΟΒΑ 368 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΓΣ 0:14:31
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΛΑΧΑΚΗ 386 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 0:14:43
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ 374 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΙΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0:14:45
4 ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΑΝΤΕΟΛΑ 418 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:14:45
5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΒΑ 357 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 0:14:47
6 Παρασκευή Κατσακιώρη 419 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0:15:03
7 ANTONIA ΚΟΡΟΖΗ 369 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:16:00
8 ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑΠΑ 377 ΓΥΝΑΙΚΕΣ AEK 0:16:35
9 Μαρίνα Τζόρτζι 420 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:16:36
10 Δάφνη Αποστολίδη 422 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0:16:37
11 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ 390 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΓΣ 0:16:41
12 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 371 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:16:45
13 Εμμανουέλα Μαργαρώνη 430 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:16:46
14 ΔΑΝΑΗ ΠΑΣΠΑΤΗ 388 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 0:16:51
15 ΖΩΗ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 356 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 0:17:05
16 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΑΘΙ 392 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΓΣ 0:17:17
17 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ 391 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΓΣ 0:17:20
18 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 387 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 0:17:43
19 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥ 389 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 0:17:43
20 Έλενα Κοκόρι 421 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ GAS XOLARGOY 0:17:54
21 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΑΓΡΕ 383 ΓΥΝΑΙΚΕΣ AO MYKONOY 0:18:05
22 ΕΥΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 362 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:18:26
23 ερεστινα Ρούκα 425 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 0:18:32
24 Ελένη ΤσίμαΕλένηΤσίμα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
25 ARIA ΚΟΚΚΙΝΟΥ 402 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:18:57
26 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΙΤΒΑΙΖΕΡ 398 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:18:59
27 ΜΠΕΑΤΡΙΤΗ ΡΟΜΕΡΟ 364 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:18:59
28 Βασιλική Μιχαΐλοβιτς 424 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:19:01
29 Ανά Προδρομίδου 426 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ AEK 0:19:51
30 Ανέλι Γεωργάλλου 434 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:20:00
31 Καλλιόπη Βατού 428 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:03
32 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ 405 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΟΦ 0:21:07
33 ΚΡΙΣΤΙ ΦΛΩΡΟΥ 365 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:08
34 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΥ 375 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:12
35 Χλόη Παραδάκι 431 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:33
36 ΜΗΝΑ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ 353 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:42
37 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΙΖΟΥ 354 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:50
38 ΜΑΡΙΛΥ ΤΟΜΗ 415 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:59
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΥΤΙΛΙ 397 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0:22:05
40 ΒΙΚΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 407 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:22:07
41 ΓΙΩΤΑ ΒΕΡΓΑΔΟΥ 408 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:22:07
42 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΓΚΑ 416 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:22:23
43 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ 355 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:22:41
44 ΝΤΟΡΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 380 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:06
45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 366 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:11
46 ΕΥΓΕΝΙΑ "ΠΑΣΑΓΓΕΛΙ" 393 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:12
47 IRO ΓΙΑΝΝΟΥ 410 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:24
48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΙΔΑ 409 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:38
49 Αθηνα Γρηγοριάδου 436 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:24:10
50 ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ 396 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:24:15
51 Ζωή Λαζάρου 433 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:24:18
52 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 381 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΔΥΠ 0:24:25
53 Μαρία Ζευκιλή 429 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 0:24:39
54 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 401 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:24:42
55 ΕΒΙΤΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 379 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:24:44
56 LILIAN ΤΣΙΩΤΟΥ 412 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:26:01
57 Εσμεράλντα Γκότση 427 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:26:12
58 ΣΟΦΙΑ ΚΑΣΣΙΜΗ 404 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:13
59 ΛΙΑΝΑ ΚΟΝΤΟΥ 411 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:13
60 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΠΟΛΙ 358 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:15
61 ΑΝΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗ 359 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:15
62 ΜΑΡΙΑ ΘΕΜΕΛΗ 417 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:29
63 ΔΗΜΗΤΡΑ "ΝΙΤΟΔΑ" 372 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:54
64 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΟΥ 351 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:07
65 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ 403 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:18
66 ΑΓΝΗ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 361 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:30:56




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΕΙΑ 2013
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1000Μ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5.39.0
2 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5.40.0
3 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 ΣΑΚΑ 5.43.0
4 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5.51.0
5 ΠΕΤΡΟΥΑΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5.59.0
6 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6.01.0
7 ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.02.0
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΕΛΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1999 ΑΣ ΔΟΛΟΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΣΑΣ 6.07.0
9 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6.08.0
10 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 6.10.0
11 ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΥ ΜΥΡΤΩ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6.20.0
12 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΑΣ ΔΟΛΟΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΣΑΣ 6.25.0
13 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6.29.0
14 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6.33.0
15 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΡΕΓΓΙΝΑ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.59.0
16 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΖΩΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.00.0
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.14.0
18 ΖΑΜΚΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΣΑΚΑ 7.15.0
19 ΚΟΣΣΑΔΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7.41.0
20 ΣΑΛΑΝΤΗ ΕΛΕΝΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7.46.0
21 ΡΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.00.0
22 ΓΑΝΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 1998 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦ. 8.47.0
23 ΤΡΙΒΙΖΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.19.0
24 ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9.40.0
25 ΤΣΙΡΙΣΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9.41.0
26 ΣΙΟΜΓΒΝΤΛΙΣΒΙΛΙ ΝΙΝΟ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.42.0




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΕΙΑ 2013
ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1000Μ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.41.0
2 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4.44.0
3 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΣΑΚΑ 4.45.0
4 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΘΩΤΗΣ 1998 ΣΑΚΑ 4.48.0
5 ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.57.0
6 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.58.0
7 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5.03.0
8 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5.06.0
9 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.09.0
10 ΣΙΜΟΣ ΡΗΓΑΣ 1999 ΣΑΚΑ 5.14.0
11 ΑΝΔΡΕΙΩΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.16.0
12 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5.17.0
13 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 5.21.0
14 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.25.0
15 ΓΚΟΡΤΖΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.26.0
16 ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 5.27.0
17 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΣΑΚΑ 5.29.0
18 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5.31.0
19 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 5.34.0
20 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΣΑΚΑ 5.36.0
21 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.42.0
22 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.44.0
23 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.54.0
24 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.56.0
25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.05.0
26 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6.06.0
27 ΣΙΓΑΛΑΣ ΜΗΝΑΣ 2000 ΣΑΚΑ 6.09.0
28 ΜΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 7.02.0
29 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7.25.0
30 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7.27.0
31 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.40.0
32 ΠΑΛΛΑΣ _____ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.05.0
33 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.22.0



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΕΙΑ 2013
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1000μ.
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΣΑΚΑ 5.36.0
2 ΠΑΝΟΠΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΣΑΚΑ 5.49.0
3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2001 ΣΑΚΑ 6.08.0
4 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.13.0
5 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.15.0
6 ΓΑΛΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.33.0
7 ΓΙΑΚΑΜΟΖΙ ΗΛΕΚΤΡΑ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.34.0
8 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΣΑΚΑ 6.35.0
9 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.37.0
10 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.40.0
11 ΤΣΑΒΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦ. 6.42.0
12 ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.59.0
13 ΣΤΕΛΛΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.01.0
14 ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.02.0
15 ΠΑΠΑΧΕΛΑ ΕΛΛΗ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.05.0
16 ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.15.0
17 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.16.0
18 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΑΛΙΝΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.18.0
19 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΠΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7.22.0
20 ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΗ ΕΥΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.25.0
21 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΣΟΦΙΑ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.31.0
22 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.32.0
23 ΚΛΗΜΟΥ ΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.37.0
24 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.38.0
25 ΑΒΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.40.0
26 ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7.45.0
27 ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.47.0
28 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.52.0
29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.07.0
30 ΣΤΕΦΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8.34.0
31 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.42.0
32 ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 8.47.0
33 ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9.02.0
34 ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9.32.0
35 ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9.40.0
36 ΜΩΡΑΙΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9.43.0
37 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9.46.0
38 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΑΡΙΛΗ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.50.0
39 ΤΡΙΒΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.51.0
40 ΦΑΚΙΩΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.00.0



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΕΙΑ 2013
ΑΓΟΡΙA ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1000μ.
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5.27.0
2 ΠΕΤΡΟΥΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5.37.0
3 ΜΟΣΧΟΣ-ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 5.41.0
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.42.0
5 ΒΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 5.51.0
6 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 5.55.0
7 ΖΟΥΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 5.56.0
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 5.59.0
9 ΔΑΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.04.0
10 ΑΡΚΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΣΑΚΑ 6.07.0
11 ΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6.14.0
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 2001 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.20.0
13 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦ. 6.23.0
14 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6.24.0
15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6.25.0
16 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.26.0
17 ΣΙΕΜΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.27.0
18 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.28.0
19 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΣΑΚΑ 6.29.0
20 ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ-ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6.32.0
21 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.36.0
22 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.41.0
23 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.45.0
24 ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6.47.0
25 ΣΥΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6.48.0
26 ΜΠΡΙΣΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 6.53.0
27 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6.55.0
28 ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7.13.0
29 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7.27.0
30 ΣΤΕΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7.29.0
31 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.39.0
32 ΠΡΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7.41.0
33 ΣΑΛΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.50.0
34 ΝΑΟΥΜ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8.02.0
35 ΚΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.06.6
36 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8.09.0
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.10.0
38 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.13.0
39 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.35.0
40 ΠΑΘΕΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.38.0
41 ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.45.0
42 ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.51.0
43 ΣΤΕΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8.56.0
44 ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9.15.0
45 ΞΩΞΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9.310_

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Όλα όσα χρειάζεται να γνωρίζουμε για την Ενυδάτωση, την Αφυδάτωση και την σημασία των Ηλεκτρολυτών για τους Δρομείς! Πρωτεϊνικό Smoothie! Η Ενέργεια σε Ένα Ποτήρι!

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Αν τρέχω, χρειάζεται να κάνω προπόνηση δύναμης για τα πόδια; Hybrid Race: Η Νέα Τάση?
Spartan Race: Η μοναδική εμπειρία των αγώνων με εμπόδια, στην καλύτερή της εκδοχή Spartan Race. Ο μεγαλύτερος αγώνας με εμπόδια στον κόσμο
Nutrition News

Salomon

Πρέπει να διαβάσετε
15 Ιουν 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
30 Μαϊ 24
Styx Trail Race 2024: Ο πιο μουσικός αγώνας ορεινού τρεξίματος
Η ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. "ΔΙΑΒΑ", σε συνεργασία με το Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων, διοργανώνει το Styx Trail Race 2024, powered by The NorthFace, ως μέρος του Helmos Mountain Festival. Το Σάββατο 22 και την Κυριακή 23 Ιουνίου 2024
23 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),

©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse