Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Ειδήσεις
Runner Store

Nitecore VASILIKOS

Vartholomio Triathlon

X-treme Stores
Cognifuel
10 Ιουν 14 ← πίσω

Με επιτυχία έγινε ο 1ος τριεθνής (Τουρκία - Ελλάδα - Βουλγαρία) Ημιμαραθώνιος φιλίας Αδριανούπολης

Αντώνης Στόικος

Πολύ καλή η εκπροσώπηση των αθλητών μας στο 1ο ημιμαραθώνιο δρόμο της Αδριανούπολης  για την φιλία, μεταξύ αθλητών από τις τρεις χώρες Τουρκία - Ελλάδα - Βουλγαρία.

Ήταν ένας δυνατός αγώνας με αρκετή δυσκολία (ανηφόρες, καλντερίμια κλπ) και η εκπροσώπηση κυρίως της Τουρκίας, αλλά και από τη Βουλγαρία ήταν με πολύ αξιόλογους αθλητές Την Ελλάδα εκπροσώπησαν αθλητές από τους συλλόγους της Θράκης (Ξάνθης, Αλεξανδούπολης και Ορεστιάδας) και κάποιοι φίλοι των παραπάνω συλλόγων από τη Θεσσαλονίκη.

Ο Γιάννης Κρέκας ήταν 6ος στην γενική κατάταξη (1:19:24) και η Βίκη Καραγεωργάκη 5η στις γυναίκες (1:28:05), ο Τσακιρίδης Γιώργος 1ος και Αριστέα Τσουκαλά 2η στις κατηγορία τους .

Όλα τα αποτελέσματα παρακάτω

ΑΝΔΡΕΣ

Sıra G.No Ad Soyad Cinsiyet D.Yılı Kat Kulüp Ülke Donuş N.1 Donuş N.2 Donuş N.3 Net Zaman

1 19 Shaban MUSTAFA ERKEK 1978 E35 BUL 0:22:28 0:39:30 1:07:05 1:13:41

2 245 Murat KAYA ERKEK 1974 E35 TRABZONSPOR TUR 0:22:59 0:40:17 1:08:54 1:15:39

3 224 Ramazan İSMEL ERKEK 1987 YOK TUR 0:22:44 0:40:30 1:09:21 1:16:29

4 299 Salih ÖZTÜRK ERKEK 1977 E35 TUR 0:22:58 0:40:37 1:09:57 1:16:59

5 297 Emrah ÖZTÜRK ERKEK 1992 TUR 0:22:32 0:40:17 1:09:58 1:17:07

6 126 Gıannı KREKA ERKEK 1982 XANTHI RUNNERS GRE 0:24:33 0:42:44 1:12:42 1:19:24

7 12Aleksandar DONKOV ERKEK 1972 E35 NO BUL 0:23:33 0:41:59 1:12:54 1:20:10

8 207 Ahmet TEK ERKEK 1992 KEŞAN GENÇLER VE MASTERLER ATL TUR 0:23:34 0:43:05 1:15:44 1:22:50

9 272 Aydın ÇEKEN ERKEK 1964 E45 FERDİ TUR 0:24:03 0:43:19 1:15:42 1:23:12

10 130 George TSAKIRIDIS ERKEK 1972 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:25:09 0:45:04 1:17:29 1:24:56

11 205 Bekir YILMAZ ERKEK 1996 KEŞAN GENÇLER VE MASTERLER ATL TUR 0:26:34 0:45:56 1:17:32 1:25:26

12 206 Şevket KIRIK ERKEK 1977 E35 KEŞAN GENÇLER VE MASTERLER ATL TUR 0:26:15 0:45:52 1:18:01 1:25:29

13 275 Tayfun CARLI ERKEK 1962 E45 EKER I RUN TEAM TUR 0:25:32 0:45:26 1:18:47 1:26:27

14 211 Fırat DİZMAN ERKEK 1975 E35 FERDİ TUR 0:26:55 0:47:09 1:19:19 1:26:32

15 95 Soykan BAYKAL ERKEK 1995 TUR 0:22:47 0:41:43 1:18:14 1:26:50

16 269 Necat HÜMMET ERKEK 1958 E55 EKER RUN TEAM TUR 0:26:36 0:46:34 1:19:29 1:26:53

17 5 Lachezar NİKOLOV ERKEK 1971 E35 ATHLETİC-PESHTERA BUL 0:27:01 0:47:06 1:19:44 1:27:34

18 24 Velıchko IVANOV ERKEK 1962 E45 BUL 0:27:26 0:47:35 1:20:15 1:27:41

19 232 Hayrettin YİLDİZ ERKEK 1963 E45 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM K. TUR 0:27:17 0:47:37 1:20:47 1:28:29

20 201 Zekeriya YILMAZEL ERKEK 1968 E45 TRAKYA YILDIZLARI TUR 0:25:21 0:45:21 1:20:28 1:29:02

21 135 Athanasıos DAGDILELIS ERKEK 1965 E45 SDYTH GRE 0:26:38 0:47:01 1:20:54 1:29:14

22 202 Mehmet ALTINIŞIK ERKEK 1966 E45 KEŞAN GENÇLER VE MASTERLER ATL TUR 0:26:36 0:47:04 1:21:18 1:29:30

23 278 Ayhan YAŞAR ERKEK 1966 E45 İSTRUNBUL TUR 0:26:47 0:46:51 1:21:28 1:30:08

24 222 Yüksel KAŞITOĞLU ERKEK 1969 E45 ISTANBUL MASTERLERI ATL KLB TUR 0:26:44 0:47:42 1:22:18 1:30:28

25 8 Anatoly SHAVLOV ERKEK 1981 NO BUL 0:27:01 0:47:06 1:22:19 1:31:23

26 16 Atanas IVANOV ERKEK 1972 E35 NO BUL 0:25:26 0:46:19 1:22:55 1:31:48

27 254 Kemal ÜNEY ERKEK 1967 E45 MERCEDES SPOR KULÜBÜ TUR 0:27:18 0:47:38 1:24:00 1:32:26

28 255 Durmuş ŞAHİN ERKEK 1974 E35 İSTANBUL MASTERLER KULÜBÜ TUR 0:27:18 0:48:11 1:23:56 1:32:26

29 212 Hasan ONAT ERKEK 1969 E45 MARLA TUR 0:28:38 0:50:23 1:25:11 1:33:21

30 208 Hüseyin TOY ERKEK 1966 E45 TRAKYA YILDIZLARI EDİRNE TUR 0:27:58 0:49:42 1:25:18 1:33:36

31 276 Hakan ALP ERKEK 1972 E35 EKER I RUN TEAM TUR 0:27:33 0:48:55 1:24:58 1:33:48

32 125 Antonıos STOIKOS ERKEK 1963 E45 XANTHI RUNNERS GRE 0:28:17 0:49:52 1:26:01 1:34:09

33 101 Apostolos GATZIOS ERKEK 1972 E35 ETNIKOS ALEXPOLIS GRE 0:26:37 0:47:16 1:25:20 1:34:30

34 107 Anestıs TSIAKIRIS ERKEK 1971 E35 CECHAGİOGLOU GRE 0:26:31 0:48:49 1:26:06 1:35:05

35 87 Ergun YEŞİLBURSALI ERKEK 1965 E45 TUR 0:28:03 0:49:38 1:26:19 1:35:09

36 89 Basri SEVİNÇ ERKEK 1965 E45 TUR 0:27:05 0:49:21 1:27:11 1:35:34

37 90 Metin SAYAN ERKEK 1968 E45 TUR 0:26:48 0:48:51 1:27:05 1:35:36

38 215 Özcan FİDAN ERKEK 1974 E35 TRAKYA YILDIZLARI TUR 0:27:31 0:49:02 1:27:03 1:36:32

39 22 Milko FILCHEV ERKEK 1988 BUL 0:30:24 0:52:50 1:28:36 1:36:56

40 77 Zakırjan SALİHOV ERKEK 1995 TUR 0:26:39 0:50:31 1:27:29 1:36:58

41 256 İbrahim YILMAZ ERKEK 1971 E35 TUR 0:27:43 0:49:45 1:28:11 1:37:37

42 155 Leonıdas KOYKOYLOMATIS ERKEK 1970 E35 A.O. ORESTIADAS GRE 0:29:05 0:51:09 1:28:53 1:37:41

43 143 Theodoros MANOUSİDİS ERKEK 1974 E35 ORESTİADA RUNNİNG TEAM GRE 0:30:15 0:52:52 1:28:53 1:37:41

44 270 Suat DEMİRCİ ERKEK 1964 E45 KOCAELİ ATLETİZM SPOR KULÜBÜ TUR 0:28:32 0:50:18 1:28:57 1:38:07

45 298 Kutlay KOZ ERKEK 1965 E45 TUR 0:28:41 0:51:38 1:29:25 1:38:19

46 10 Nıkolay DZHENKOV ERKEK 1952 E55 NO BUL 0:28:41 0:51:11 1:29:45 1:38:57

47 237 Hüseyin DOĞAN ERKEK 1947 E65 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KÜ TUR 0:29:46 0:52:47 1:30:33 1:39:27

48 244 Fahri SACAN ERKEK 1962 E45 ENKA TUR 0:28:03 0:51:11 1:30:36 1:39:50

49 88 İsmail KARPUZCU ERKEK 1967 E45 TUR 0:29:21 0:52:40 1:30:58 1:39:57

50 225 Erdem AKDOGAN ERKEK 1956 E55 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KU TUR 0:28:44 0:52:06 1:30:48 1:40:08

51 271 Sevgin IŞIK ERKEK 1972 E35 BOSCH SPOR KLÜBÜ TUR 0:30:03 0:53:07 1:31:28 1:40:28

52 142 Chrıstodoulos RYZIOTIS ERKEK 1973 E35 A.O.ORESTIADAS GRE 0:26:45 0:49:52 1:30:11 1:41:00

53 136 Asterıos RETZEPIS ERKEK 1959 E55 SDYTH GRE 0:30:14 0:53:18 1:32:08 1:41:10

54 113 Athanasıos BAMPATSOS ERKEK 1961 E45 XANTHI RUNNERS GRE 0:30:21 0:54:08 1:33:26 1:42:31

55 105 Stefanos DOULGERIDIS ERKEK 1974 E35 NO GRE 0:29:22 0:53:06 1:32:53 1:43:03

56 283 Adem ASİT ERKEK 1964 E45 YOK TUR 0:29:03 0:52:05 1:32:43 1:43:10

57 151 Emmanouil MATSİOS ERKEK 1986 AO ORESTIADAS GRE 0:32:44 0:56:46 1:34:48 1:43:14

58 115 Chrıstos EFSTRATIOU ERKEK 1970 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:32:02 0:55:25 1:34:02 1:43:18

59 120 Ioannıs MITSIVELIS ERKEK 1979 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:32:02 0:55:26 1:34:03 1:43:18

60 203 Hasan TOPALOĞLU ERKEK 1965 E45 KEŞAN GENÇLER VE MASTERLER ATL TUR 0:29:49 0:53:46 1:34:07 1:43:25

61 216 Ramazan DURUSU ERKEK 1969 E45 TRAKYA YILDIZLARI TUR 0:30:28 0:53:51 1:33:57 1:43:26

62 280 Cemal BİLEKOĞLU ERKEK 1964 E45 URFA ATLETIZM SPOR KULUBU TUR 0:30:09 0:53:49 1:34:16 1:43:47

63 219 Kerim Fevzi KARAOGUL ERKEK 1976 E35 ADIM ADIM TUR 0:30:53 0:54:48 1:34:16 1:44:01

64 228 Mustafa ORUÇOĞLU ERKEK 1961 E45 ISTANBUL MASTERLERİJ TUR 0:31:23 0:55:32 1:34:26 1:44:03

65 147 Ioannıs PSIMMENOS ERKEK 1967 E45 A.O.ORESTIADA GRE 0:32:32 0:56:34 1:36:12 1:45:15

66 25 Djamatın SALIM ERKEK 1957 E55 BUL 0:29:44 0:53:42 1:35:03 1:45:24

67 274 Veysel ÇETİNER ERKEK 1966 E45 SARAR SPOR -ESKİŞEHİR TUR 0:29:59 0:54:28 1:36:26 1:45:32

68 233 Servet KURTULUŞ ERKEK 1974 E35 İSTANBUL MASTERLERI ATL KLB TUR 0:31:21 0:56:10 1:36:15 1:45:32

69 277 Ali KILIÇ ERKEK 1969 E45 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KU TUR 0:30:02 0:53:58 1:35:55 1:46:04

70 247 Şaban GÜLDEN ERKEK 1967 E45 TRAKYA YILDIZLARI TUR 0:29:10 0:52:16 1:35:33 1:46:13

71 218 Ali Emre AKCAN ERKEK 1966 E45 YOK TUR 0:30:35 0:54:45 1:36:17 1:46:29

72 265 Arif Hikmet BİLDİK ERKEK 1958 E55 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KU TUR 0:31:17 0:55:35 1:37:09 1:46:42

73 96 Mehmet KIRAÇ ERKEK 1961 E45 TUR 0:31:18 0:55:42 1:37:37 1:47:19

74 204 Bülent BURUK ERKEK 1980 KEŞAN GENÇLER VE MASTERLER ATL TUR 0:28:20 0:52:45 1:36:21 1:47:30

75 80 Murat GİRİT ERKEK 1970 E35 TUR 0:32:53 0:58:21 1:38:16 1:47:39

76 261 Hamdi BAYGIN ERKEK 1963 E45 YOK TUR 0:33:23 0:57:43 1:38:45 1:48:43

77 106 Athanasıos NTOUMANIS ERKEK 1963 E45 RUNNING TEAM ETHNIKOS ALEXAND GRE 0:30:14 0:55:26 1:38:21 1:48:51

78 145 Mıchaıl ANGELOPOULOS ERKEK 1958 E55 XANTHI RUNNERS GRE 0:30:18 0:54:40 1:38:42 1:49:17

79 253 Muammer GÖKSEL ERKEK 1948 E65 YOKİSTANBUL MASTERLERLİ ATLETİZ TUR 0:31:18 0:56:07 1:39:42 1:50:15

80 2 Erol SYULEYMAN ERKEK 1987 NO BUL 0:30:05 0:53:51 1:38:03 1:50:35

81 127 Evaggelos EVAGGELOUDİS ERKEK 1973 E35 NO GRE 0:33:22 0:58:16 1:40:50 1:50:43

82 235 Muammer BÜYÜK ERKEK 1961 E45 YOK TUR 0:31:47 0:57:11 1:40:33 1:50:48

83 111 Stergıos PAPADOPOULOS ERKEK 1977 E35 KEHAGIOGLOU GRE 0:34:31 1:00:38 1:41:40 1:50:54

84 152 Gıorgos SOYLEMEZIS ERKEK 1977 E35 A.O. ORESTIADAS GRE 0:33:22 0:58:16 1:40:50 1:51:10

85 93 Özcan KORKMAZ ERKEK 1964 E45 TUR 0:31:23 0:56:17 1:41:03 1:51:41

86 21 Atanas LAZAROV ERKEK 1966 E45 BUL 0:31:50 0:56:30 1:40:27 1:52:16

87 94 Harun KATIM ERKEK 1972 E35 TUR 0:29:51 0:54:50 1:40:31 1:52:18

88 209 Yusuf YILMAZ ERKEK 1969 E45 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KU TUR 0:34:26 1:00:33 1:42:40 1:52:38

89 285 Vahit AYAN ERKEK 1968 E45 YOK TUR 0:31:51 0:57:04 1:41:44 1:52:51

90 109 Dımos GAITATZOPOULOS ERKEK 1964 E45 ETHNIKOS ALEX/POLIS GRE 0:34:31 1:00:38 1:43:06 1:53:23

91 98 Ahmet ALGAN ERKEK 1965 E45 TUR 0:33:15 0:58:59 1:42:36 1:54:00

92 100 Serhat OZAYDIN ERKEK 1962 E45 TUR 0:33:24 0:59:43 1:43:46 1:54:24

93 121 Kırıakos CHAMALIDIS ERKEK 1968 E45 XANTHI RUNNERS GRE 0:33:21 0:59:59 1:44:03 1:55:25

94 140 Andreas PALERAS ERKEK 1977 E35 ORESTİADA RUNNİNG TEAM GRE 0:35:21 1:02:08 1:45:17 1:55:33

95 148 Stergıos MATSIOS ERKEK 1965 E45 AO ORESTIADAS GRE 0:35:21 1:02:08 1:45:18 1:55:33

96 161 Chrıstos ZILOUDIS ERKEK 1960 E45 A.O. ORESTIADAS GRE 0:35:21 1:02:09 1:45:18 1:55:34

97 116 Lampakıs GRIGORIOS GEOR ERKEK 1974 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:34:45 1:00:47 1:44:55 1:55:39

98 83 Hüseyin DÖNMEZ ERKEK 1969 E45 TUR 0:36:36 1:03:52 1:45:07 1:55:39

99 30 Dımıtar KOSTADINOV ERKEK 1958 E55 BUL 0:36:28 1:03:50 1:46:29 1:56:18

100 11 Vasıl PETROV ERKEK 1995 NO BUL 0:34:33 1:01:16 1:46:32 1:56:25

101 112 Serafeım VASILEIADIS ERKEK 1966 E45 XANTHI RUNNERS GRE 0:32:48 1:00:05 1:45:40 1:56:33

102 74 Alper KAZIM ERKEK 1974 E35 TUR 0:35:23 1:02:59 1:47:10 1:56:37

103 72 Çağatay YILMAZER ERKEK 1994 TUR 0:34:30 1:01:19 1:46:42 1:57:01

104 99 Serkan KESKİN ERKEK 1973 E35 TUR 0:31:15 0:57:26 1:45:32 1:57:22

105 91 Celil AKMAN ERKEK 1971 E35 TUR 0:32:59 0:58:54 1:45:56 1:57:23

106 78 Murat Kemal ÇELİK ERKEK 1972 E35 TUR 0:34:36 1:01:38 1:47:13 1:57:58

107 294 Mete TOPRAK ERKEK 1975 E35 TUR 0:34:40 1:02:08 1:47:25 1:58:04

108 246 Yücel GÜVEN ERKEK 1964 E45 ÇAGET TUR 0:34:33 1:01:38 1:47:50 1:58:13

109 103 Demetrıs TAOUKIDIS ERKEK 1982 A.O.ORESTIADAS GRE 0:35:06 1:01:48 1:47:25 1:58:17

110 81 Mehmet BALİ ERKEK 1972 E35 TUR 0:33:49 1:00:03 1:45:43 1:58:19

111 226 İbrahim ÇÖP ERKEK 1973 E35 TEAM ISTRUNBUL TUR 0:34:55 1:00:01 1:46:01 1:58:32

112 266 Kemal ÖZDEMİR ERKEK 1960 E45 İMAK TUR 0:31:22 0:55:40 1:38:30 1:58:38

114 220 Bora BÜYÜKYÜKSEL ERKEK 1956 E55 TUZLA MASTERLER TUR 0:33:18 1:00:34 1:47:57 1:58:44

113 28 Pavel NESTOROV ERKEK 1972 E35 BUL 0:36:29 1:03:50 1:48:57 1:58:44

115 159 Chrısoula PALIAKOUDI ERKEK 1965 E45 AO ORESTIADAS GRE 0:35:19 1:02:08 1:47:37 1:59:11

116 97 Mehmet Fatih ÇAKIR ERKEK 1977 E35 TUR 0:33:23 0:59:24 1:48:23 1:59:51

117 117 Ioannıs ANASTASIADIS ERKEK 1972 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:34:09 1:01:05 1:47:58 2:00:08

118 17 Svetoslav DIMITROV ERKEK 1976 E35 NO BUL 0:28:31 0:52:05 1:43:24 2:00:19

119 27 Angel RAICHEV ERKEK 1965 E45 BUL 0:36:28 1:03:45 1:48:56 2:00:21

120 20 Dımo ATANASOV ERKEK 1944 E65 BUL 0:36:28 1:03:52 1:48:56 2:00:22

121 7 Yanko NİKOLOV ERKEK 1963 E45 NO BUL 0:37:25 1:05:21 1:50:02 2:00:32

122 267 Servet CATALTEPE ERKEK 1982 YOK TUR 0:27:34 0:51:16 1:45:07 2:00:34

123 164 Konstantınos GKOGKIDIS ERKEK 1961 E45 NO GRE 0:35:31 1:02:34 1:49:27 2:00:36

124 296 Sadi ÇALIŞKAN ERKEK 1969 E45 TUR 0:35:57 1:02:51 1:48:53 2:00:39

125 137 Mıchaıl PARHENOPOYLOS ERKEK 1959 E55 SDYTH GRE 0:35:11 1:02:39 1:49:51 2:02:09

126 146 Theodoros ILIOU ERKEK 1965 E45 ORESTIADA GRE 0:33:23 0:59:47 1:50:13 2:02:20

127 217 İzzet YILMAZ ERKEK 1974 E35 TEAM ISTRUNBUL TUR 0:31:36 1:00:31 1:50:49 2:04:54

128 210 Oral ERGÜL ERKEK 1968 E45 ÇAGET TUR 0:36:52 1:07:02 1:54:16 2:05:42

129 221 Ercan KÜLAHLI ERKEK 1961 E45 ÇAGET TUR 0:36:57 1:07:07 1:54:20 2:05:45

130 26 Slavı STAYANOV ERKEK 1953 E55 BUL 0:37:27 1:05:41 1:54:47 2:06:50

131 300 Semih KUMLUK ERKEK 1987 TUR 0:35:21 1:04:21 1:53:58 2:07:24

132 119 Dımıtrıos BAIRAS ERKEK 1978 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:36:34 1:05:45 1:55:30 2:08:38

133 153 Arıstotelıs PAPAGEORGIOY ERKEK 1967 E45 A.O. ORESTIADAS GRE 0:35:29 1:04:14 1:55:12 2:09:25

134 158 Dimitris KİMPARİS ERKEK 1986 NO GRE 0:38:07 1:07:41 1:57:43 2:10:49

135 141 Georgios ROUNTOS ERKEK 1977 E35 ORESTİADA RUNNİNG TEAM GRE 0:32:44 1:02:00 1:57:57 2:10:54

136 133 Antonıos NIKOLOPOULOS ERKEK 1979 E35 XANTHI RUNNERS GRE 0:35:07 1:05:52 2:00:10 2:13:10

137 160 Giorgos KARAMPATZAKİS ERKEK 1989 XANTHI RUNNERS GRE 0:35:08 1:06:04 2:00:14 2:13:10

138 249 Yılmaz AHÇIOĞLU ERKEK 1964 E45 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KU TUR 0:34:33 1:03:03 1:58:52 2:13:32

139 236 Kazim KAYA ERKEK 1954 E55 İSTANBUL MASTERLERI ATL KLB TUR 0:35:48 1:04:16 1:59:00 2:13:40

140 282 Ruhi CEYLAN ERKEK 1956 E55 ANKARA MASTERLERİ ATLETİZM SPO TUR 0:36:52 1:07:48 2:01:34 2:14:35

141 240 Moris ASEO ERKEK 1956 E55 ADIM ADIM TUR 0:40:55 1:13:03 2:03:53 2:15:18

142 92 Hasan KIRAN ERKEK 1956 E55 TUR 0:33:44 1:03:46 2:04:41 2:15:53

143 79 Yusuf ÖZER ERKEK 1968 E45 TUR 0:36:15 1:07:31 2:04:42 2:19:23

144 84 Erkan AKSU ERKEK 1972 E35 TUR 0:35:51 1:07:47 2:08:10 2:22:52

145 75 Emrullah KUTLU ERKEK 1967 E45 TUR 0:35:56 1:07:52 2:08:15 2:22:57

146 223 Bünyamin KILIÇASLAN ERKEK 1958 E55 İMAK TUR 0:40:51 1:14:28 2:11:07 2:26:02

147 262 Emrah VARDAR ERKEK 1964 E45 İSTANBUL MASTERLERİ TUR 0:39:57 1:11:44 2:12:26 2:27:43

148 82 Alper UTKU ERKEK 1968 E45 TUR 0:33:35 1:04:52 2:09:47 2:28:12

149 289 Hami ÖZALAN ERKEK 1958 E55 ANKARA MASTERLERİ ATLETİZM KULÜ TUR 0:35:44 1:08:14 2:14:52 2:28:31

150 85 Onur TÜREL ERKEK 1984 TUR 0:41:26 1:14:09 2:19:58 2:34:39

151 128 Dımıtrıos AGRIDIOTIS ERKEK 1969 E45 XANTHI RUNNERS GRE 0:41:43 1:17:45 2:21:59 2:37:10

3 Elıf BEKLEVIC ERKEK NO TUR 0:43:13 n.a. n.a. DNF

4 Tuna BEKLEVIC ERKEK BEGACH TUR 0:45:47 n.a. n.a. DNF

144 Georgıos ALLOIMONOS ERKEK 1942 E65 VETERAN ALEXANDROUPOLIS GRE 0:39:13 n.a. 1:54:47 DQ 2:08:39

86 Emın TÜYSÜZOĞLU ERKEK 1964 E45 TUR 0:36:57 1:07:59 n.a. DQ 2:09:14

29 Tıanko RUSEV ERKEK 1975 E35 BUL 0:39:16 1:15:20 2:25:24 DQ 2:37:30

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Sıra G.No Ad Soyad Cinsiyet D.Yılı Kat Kulüp Ülke Donuş N.1 Donuş N.2 Donuş N.3 Net Zaman

1 291 Bahar DOĞAN KADIN 1990 TUR 0:26:41 0:46:00 1:15:28 1:22:17

2 292 Nılay ESEN KADIN 1987 TUR 0:26:38 0:45:59 1:15:57 1:22:51

3 293 Yasemın CAN KADIN 1992 TUR 0:26:40 0:45:59 1:16:19 1:23:38

4 295 Duygu BOYAN KADIN 1989 TUR 0:26:38 0:45:59 1:19:26 1:27:32

5 124 Vasılıkı KARAGEORGAKI KADIN 1974 K35 XANTHI RUNNERS GRE 0:26:38 0:46:51 1:20:24 1:28:05

6 1 Mariya NİKOLOVA KADIN 1982 NO BUL 0:27:07 0:48:56 1:25:20 1:33:34

7 264 Zeynep İNKAYA KADIN 1981 , TUR 0:31:26 0:54:53 1:32:53 1:41:47

8 263 Handan ESER KADIN 1957 K55 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KLB TUR 0:30:43 0:54:11 1:33:15 1:42:14

9 32 Venelına EMILOVA KADIN 1983 BUL 0:31:09 0:55:46 1:37:31 1:47:01

10 18 Monıka IVANOVA KADIN 1996 BUL 0:33:28 0:58:04 1:38:48 1:48:09

11 287 Asu GÜLTEKİN KADIN 1979 K35 FERDİ TUR 0:32:05 0:57:58 1:41:53 1:52:29

12 15 Borıslava YANEVA KADIN 1981 NO BUL 0:34:37 1:01:21 1:45:59 1:56:40

13 248 Belkis MERT KADIN 1970 K35 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM TUR 0:32:01 0:59:01 1:45:57 1:58:36

14 230 Nesrin ERCAN KADIN 1981 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KU TUR 0:36:25 1:04:26 1:49:56 1:59:57

15 284 Ayşe GÜMÜŞ KADIN 1969 K45 İST. MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ TUR 0:33:22 1:01:18 1:49:13 2:00:19

16 150 Arıstea TSOUKALA KADIN 1968 K45 RUNNİNG TEAM ETHNİKOU ALEXANDR GRE 0:35:11 1:02:33 1:50:26 2:00:53

17 273 Fatma TOKGÖZ KADIN 1969 K45 YOK TUR 0:35:14 1:02:40 1:49:36 2:01:23

18 6 Yuliya KONOVA KADIN 1979 K35 NO BUL 0:36:51 1:05:21 1:52:27 2:03:29

19 14 Stafka ZHELYAZKOVA KADIN 1965 K45 NO BUL 0:35:49 1:04:18 1:52:30 2:04:22

20 31 Aneta RALCHEVA KADIN 1967 K45 BUL 0:36:51 1:05:20 1:53:40 2:04:49

21 229 Mehtap TOK KADIN 1965 K45 EGE MARATON KULÜBÜ İZMİR TUR 0:35:31 1:03:14 1:53:07 2:04:58

22 279 Hülya KESİM KADIN 1968 K45 ADIM ADIM TUR 0:36:41 1:05:36 1:57:35 2:09:46

23 238 Leyla UZUNLAR KADIN 1962 K45 BAŞKENT MASTERLARI TUR 0:39:14 1:09:31 2:01:12 2:13:13

24 281 Ceyda TÜREL KADIN 1981 ISTANBUL MASTERLERİ TUR 0:40:53 1:13:01 2:06:36 2:18:59

25 260 Emine BAYRAK KADIN 1959 K55 İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZİM TUR 0:36:54 1:07:54 2:05:37 2:19:39

26 234 Gülseren YILDIZ KADIN 1966 K45 AKUT TUR 0:39:37 1:11:27 2:08:18 2:21:32

27 104 Anastasıa Vasılıkı MADENIDO KADIN 1988 A.O.ORESTIADAS GRE 0:43:11 1:16:52 2:10:01 2:22:41

28 9 Adriana STANKOVA KADIN 1984 NO BUL 0:41:56 1:15:39 2:11:02 2:24:14

29 231 Gözde UYSAL KADIN 1975 K35 ADIM ADIM TUR 0:42:55 1:17:11 2:16:33 2:30:41

30 239 Nusret ERYILMAZ KADIN 1981 ADIM ADIM TUR 0:42:14 1:17:36 2:21:49 2:37:01

288 Özge DEMİR KADIN 1992 MARLA TRAKYA TUR 0:32:02 0:59:43 n.a. DNF


Αντώνης Στόικος

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Foam Rollers: Η χρήσιμη συμβολή τους στην αποκατάσταση και χαλάρωση των μυών και οι 8 πιο Αποτελεσματικές Ασκήσεις! Δοκιμάζουμε το La Sportiva Prodigio - Ένας λόγος για να πάρουμε τα βουνά

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
9 Συμβουλές για να βελτιώσεις την αντοχή σου στο τρέξιμο 8 Συνήθειες για να γίνεις καλύτερος και αποτελεσματικός Δρομέας
Περί προπονητών: μνήμη Βαγγέλη Βαγιανού Μαραθώνιος Κοπεγχάγης : με βάρκα την ελπίδα, καπετάνιος ο Καραΐσκος - σχόλια για Βιέννη, Θεσσαλονίκη
Nutrition News

Run for the Kids with Disabilities

Salomon

B2RUN

Thessaloniki Night Half Marathon

VO2 store

Πρέπει να διαβάσετε
22 Μαϊ 24
B2Run Aθens 2024: Το μεγαλύτερο Corporate Running Party έρχεται για 4η φορά στο ΟΑΚΑ στις 18 Ιουνίου
Στις 18 Ιουνίου προσθέστε στο καλεντάρι της εταιρίας σας έναν διαφορετικό εταιρικό αγώνα δρόμου, που όχι μόνο σας προπονεί, αλλά παράλληλα βελτιώνει τις σχέσεις και την καθημερινότητα με τους συναδέλφους σας
16 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),
15 Μαϊ 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
14 Μαϊ 24
Κυριακή 26 Μαΐου στη Θήβα ο 3ος αγώνας δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι»
Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας με τη συνδρομή της δομής «Γέφυρα» στο πλαίσιο της Εβδομάδας Ευαισθητοποίησης για τα Άτομα με Αναπηρία διοργανώνει στις 26 Μαΐου 2024 στην πόλη της Θήβας τον 3ο αγώνα δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι», μια διοργάνωση εφαλτήριο ευαισθητοποίησης και συμμετοχής των ΑμεΑ σε αγώνες δρόμου και άλλες μαζικές αθλητικές εκδηλώσεις.
01 Μαϊ 24
Ραντεβού 19 Μαϊου στην Κηφισιά για τους αγώνες δρόμου προσφοράς «PepsiCo Gives Back - Kifissia 2024 - Run Smile Repeat»
PepsiCo Gives Back: Υπό την αιγίδα του Δήμου Κηφισιάς, η PepsiCo Hellas διοργανώνει Αγώνες Δρόμου για όλους! Το «PepsiCo Gives Back - Kifissia 2024 - Run Smile Repeat» θα πραγματοποιηθεί σε μια καταπράσινη διαδρομή στην Κηφισιά, την Κυριακή 19 Μαΐου 2024

©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse