Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Runner Store



Vartholomio Triathlon

X-treme Stores
Cognifuel
14 Μαϊ 23 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ος Ipsilantis Trail 2023

2ος Ipsilantis Trail 2023

Ο Πολιτιστικός σύλλογος Υψηλάντη, με συν διοργανωτές τον Δήμο Αλιάρτου-Θεσπιέων, την Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας, τον Ο.Π.Α.Σ.Τ.Ε. (Οργανισμός Πολιτιστικής Ανάπτυξης Στερεάς Ελλάδος) την τοπική κοινότητα, τον σύλλογο δρομέων Αλιαρτίστας ,την Αθλητική Ένωση Κωπαίδος , τον Αθλητικό Κολυμβητικό Όμιλο Λιβαδειάς (Α.Κ.Ο.Λ.) και υπό την αιγίδα της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς προκηρύσσουν: τον 2ο Αγώνα Ορεινού Δρόμου, ¨IPSILANTIS TRAIL¨ 2023

Αγώνας 21 χιλιομέτρων, τα αποτελέσματα και εδώ.

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Name Club CP10k Finish 21k
1 1 1 ALL Male 565 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ THE RUNNER'S PROJECT 1:10:41(01:10:40) 2:05:48(02:05:47)
2 2 2 ALL Male 511 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ-Moschopodi trail 1:10:34(01:10:34) 2:05:50(02:05:49)
3 3 3 ALL Male 501 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ Α.Κ.Ο.Λ 1:16:12(01:16:10) 2:13:22(02:13:19)
4 4 1 A40-49 Male 547 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   1:16:23(01:16:20) 2:13:27(02:13:24)
5 5 1 A18-39 Male 569 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS 1:17:11(01:17:09) 2:14:58(02:14:57)
6 6 2 A40-49 Male 503 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:18:12(01:18:10) 2:15:10(02:15:08)
7 7 2 A18-39 Male 509 ΗΛΙΑΣ ΣΟΦΑΝΗΣ ALIARTISTAS 1:15:12(01:15:11) 2:17:34(02:17:34)
8 8 3 A40-49 Male 605 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΤΟΣ SNOWLAND.GR/ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:19:18(01:19:17) 2:20:43(02:20:42)
9 9 3 A18-39 Male 579 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΚΗΣ SUNNY TEAM -IRON TEAM 1:19:58(01:19:57) 2:21:19(02:21:18)
10 10 1 A50-59 Male 507 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ TSIMOURAS FULL ON TRAINING 1:20:32(01:20:32) 2:21:36(02:21:36)
11 11 4 A40-49 Male 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:20:48(01:20:46) 2:21:54(02:21:52)
12 12 2 A50-59 Male 512 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ATHENS 1:21:24(01:21:21) 2:24:43(02:24:40)
13 13 4 A18-39 Male 577 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ THEFOGBAR 1:22:24(01:22:21) 2:25:13(02:25:10)
14 14 5 A40-49 Male 672 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   1:25:38(01:25:34) 2:27:42(02:27:38)
15 15 5 A18-39 Male 586 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:26:12(01:26:08) 2:27:45(02:27:41)
16 16 6 A40-49 Male 555 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ KASIMIS 1:23:39(01:23:36) 2:28:35(02:28:32)
17 17 6 A18-39 Male 607 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ SDYM THIVAS 1:26:51(01:26:51) 2:29:15(02:29:15)
18 18 7 A40-49 Male 671 ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΔΕΛΑΚΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:25:53(01:25:44) 2:30:34(02:30:24)
19 1 4 ALL Female 502 ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ CHALANDRI FITNESSBOX 1:23:44(01:23:40) 2:30:56(02:30:52)
20 19 7 A18-39 Male 602 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΛΗΣ THERUNNERSPROJECTEAM 1:25:42(01:25:40) 2:33:03(02:33:00)
21 20 8 A40-49 Male 541 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:27:45(01:27:41) 2:33:37(02:33:33)
22 21 8 A18-39 Male 598 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΙΔΩΡΗΣ   1:29:44(01:29:37) 2:33:40(02:33:33)
23 22 9 A40-49 Male 568 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΚΑΤΣΗΣ THE RUNNERS PROJECT 1:25:30(01:25:27) 2:33:47(02:33:43)
24 23 3 A50-59 Male 575 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:27:23(01:27:20) 2:34:08(02:34:05)
25 24 10 A40-49 Male 553 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΤΕΝΝΙSTAS 1:31:05(01:31:02) 2:36:20(02:36:17)
26 25 11 A40-49 Male 655 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΜΠΕΛΗΣ L-CREW 1:29:02(01:28:55) 2:36:31(02:36:24)
27 26 12 A40-49 Male 522 ALEXANDROS PARTHENIS ΣΔΥΘΗΒΑΣ 1:29:05(01:28:55) 2:37:08(02:36:58)
28 27 13 A40-49 Male 589 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ #STRAYDOGS 1:28:39(01:28:26) 2:37:08(02:36:54)
29 28 14 A40-49 Male 591 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ MITSOTAKI GAMIESAI 1:28:54(01:28:54) 2:37:15(02:37:15)
30 29 4 A50-59 Male 634 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:31:53(01:31:51) 2:38:29(02:38:27)
31 2 5 ALL Female 504 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΙΩΤΗ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:31:49(01:31:47) 2:38:29(02:38:27)
32 30 5 A50-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ   1:32:31(01:32:27) 2:38:29(02:38:25)
33 31 15 A40-49 Male 644 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ   1:28:58(01:28:58) 2:39:21(02:39:21)
34 32 6 A50-59 Male 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:32:01(01:31:56) 2:39:44(02:39:38)
35 33 16 A40-49 Male 529 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ   1:29:56(01:29:46) 2:39:55(02:39:44)
36 34 17 A40-49 Male 623 ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΛΗΣ IPSILANTIS TRAIL 1:32:11(01:31:59) 2:42:00(02:41:48)
37 35 9 A18-39 Male 549 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΑΓΚΑΣ NATURAL FLOW CREW 1:29:35(01:29:30) 2:42:09(02:42:04)
38 3 6 ALL Female 505 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ ΑΚΟΛ 1:32:28(01:32:27) 2:42:21(02:42:19)
39 36 18 A40-49 Male 561 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ CROSSFIT CHALANDRI 1:31:41(01:31:36) 2:43:26(02:43:20)
40 37 19 A40-49 Male 664 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:33:34(01:33:26) 2:44:48(02:44:40)
41 38 20 A40-49 Male 656 ΚΩΣΤΗΣ ΤΕΣΦΑΕ ΚΟΤΣΥΦΑΣ ΑΣΦΑ.ΠΡΑΚΤΟΡΕΥΣΕΙΣ 1:32:35(01:32:31) 2:45:22(02:45:18)
42 39 10 A18-39 Male 581 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ   1:32:39(01:32:29) 2:46:40(02:46:30)
43 40 21 A40-49 Male 651 ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΛΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:37:58(01:37:46) 2:46:48(02:46:36)
44 41 22 A40-49 Male 564 ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ NO RUNNERS 1:33:26(01:33:18) 2:46:50(02:46:42)
45 42 23 A40-49 Male 619 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ AMWT 1:34:03(01:33:49) 2:48:31(02:48:17)
46 43 24 A40-49 Male 637 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:33:38(01:33:31) 2:48:50(02:48:43)
47 44 7 A50-59 Male 525 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΟΥΡΗΣ SAUCONY / PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS 1:38:12(01:38:04) 2:49:58(02:49:49)
48 4 1 Γ40-49 Female 662 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:35:32(01:35:29) 2:50:30(02:50:26)
49 45 25 A40-49 Male 554 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΕ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΕ/ADONIS RUNNING TEAM 1:34:23(01:34:11) 2:51:06(02:50:54)
50 46 26 A40-49 Male 608 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ RUN RUN RUN JUMP 1:37:12(01:37:02) 2:51:31(02:51:21)
51 47 11 A18-39 Male 666 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:38:25(01:38:12) 2:52:22(02:52:08)
52 48 27 A40-49 Male 618 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ AMWT 1:38:50(01:38:36) 2:54:49(02:54:35)
53 49 8 A50-59 Male 599 ΑΛΕΞΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ   1:38:09(01:38:02) 2:57:44(02:57:37)
54 50 28 A40-49 Male 646 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ALX TRAINING TEAM 1:38:01(01:37:54) 2:57:45(02:57:38)
55 51 9 A50-59 Male 557 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΤΣΑΣ   1:40:31(01:40:28) 2:58:56(02:58:53)
56 5 2 Γ40-49 Female 510 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:41:37(01:41:32) 2:59:18(02:59:12)
57 52 10 A50-59 Male 679 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:38:05(01:37:56) 2:59:31(02:59:22)
58 53 11 A50-59 Male 654 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ   1:44:28(01:44:13) 3:00:48(03:00:33)
59 54 12 A18-39 Male 527 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:40:16(01:40:01) 3:01:04(03:00:49)
60 55 29 A40-49 Male 590 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:48:31(01:48:14) 3:01:15(03:00:58)
61 56 13 A18-39 Male 597 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΛΑΚΟΣ DESFINA RUNNERS - ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪΑ 1:40:22(01:40:09) 3:02:47(03:02:33)
62 57 12 A50-59 Male 665 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:43:21(01:43:20) 3:03:48(03:03:47)
63 58 30 A40-49 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:43:07(01:42:55) 3:03:59(03:03:47)
64 59 31 A40-49 Male 626 ΑΓΓΕΛΟΣ ΞΥΓΚΑΚΗΣ ALX TRAINING TEAM 1:38:17(01:38:12) 3:04:26(03:04:21)
65 60 32 A40-49 Male 585 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ   1:43:38(01:43:27) 3:04:51(03:04:40)
66 61 14 A18-39 Male 544 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ   1:48:54(01:48:45) 3:07:24(03:07:14)
67 62 33 A40-49 Male 611 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:32(01:41:20) 3:07:47(03:07:35)
68 6 1 Γ18-39 Female 617 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:44:22(01:44:18) 3:09:17(03:09:13)
69 63 34 A40-49 Male 539 ΝΤΟΡΙΝ ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:45:37(01:45:31) 3:09:57(03:09:51)
70 64 15 A18-39 Male 543 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ   1:49:03(01:48:52) 3:10:58(03:10:47)
71 65 13 A50-59 Male 582 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ALIARTISTAS 1:49:08(01:49:02) 3:11:15(03:11:09)
72 66 35 A40-49 Male 567 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ RUNRUNRUN JUMP 1:43:58(01:43:46) 3:11:49(03:11:37)
73 67 14 A50-59 Male 629 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ   1:47:07(01:46:52) 3:11:53(03:11:37)
74 68 36 A40-49 Male 562 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ COSMOTE 1:44:11(01:44:09) 3:13:19(03:13:18)
75 7 3 Γ40-49 Female 508 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ NEXI 1:44:51(01:44:48) 3:13:27(03:13:24)
76 69 16 A18-39 Male 540 ΑΚΗΣ ΒΑΡΘΑΛΑΜΗΣ CHAKANDRI FITNESS BOX 1:46:56(01:46:50) 3:14:16(03:14:10)
77 70 37 A40-49 Male 592 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ MTR 1:48:24(01:48:12) 3:15:25(03:15:12)
78 8 4 Γ40-49 Female 560 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ TTR 1:48:41(01:48:29) 3:15:25(03:15:13)
79 71 38 A40-49 Male 545 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ TTR 1:48:21(01:48:08) 3:15:26(03:15:13)
80 9 2 Γ18-39 Female 578 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΖΗ   1:47:53(01:47:44) 3:15:52(03:15:43)
81 72 39 A40-49 Male 609 ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:50:39(01:50:26) 3:15:52(03:15:39)
82 73 40 A40-49 Male 636 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:56(01:47:48) 3:15:53(03:15:44)
83 74 15 A50-59 Male 530 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:02(01:51:27) 3:15:55(03:15:20)
84 10 1 Γ50-59 Female 610 ΤΖΕΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:53:48(01:53:41) 3:15:56(03:15:49)
85 75 41 A40-49 Male 625 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΞΕΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:06(01:50:00) 3:16:38(03:16:33)
86 76 1 Α60+ Male 640 ΑΛΕΚΟΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ SDYM THIVAS 1:49:48 (--:--:--) 3:17:09 (--:--:--)
87 77 2 Α60+ Male 639 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:49:42(01:49:28) 3:17:10(03:16:56)
88 11 3 Γ18-39 Female 521 MARIANNA KALLAY   1:50:28(01:50:24) 3:19:08(03:19:03)
89 78 16 A50-59 Male 669 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΑΛΤΙΔΗΣ 700 ΘΕΣΠΙΕΙΣ 1:41:18(01:41:14) 3:19:25(03:19:21)
90 79 3 Α60+ Male 624 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 1:51:46(01:51:13) 3:19:30(03:18:57)
91 80 17 A50-59 Male 614 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΗΣ Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:52:06(01:51:59) 3:20:01(03:19:54)
92 12 2 Γ50-59 Female 650 ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:56:02(01:55:55) 3:21:16(03:21:09)
93 81 42 A40-49 Male 552 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ERGOSCAN 1:48:57(01:48:49) 3:21:34(03:21:26)
94 13 3 Γ50-59 Female 615 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:22(01:52:18) 3:21:36(03:21:32)
95 14 5 Γ40-49 Female 538 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:51:03(01:50:57) 3:21:36(03:21:30)
96 82 43 A40-49 Male 645 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΕΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:50:23(01:50:15) 3:23:16(03:23:08)
97 83 18 A50-59 Male 616 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ TEAM 1:52:29(01:52:16) 3:23:22(03:23:09)
98 84 19 A50-59 Male 584 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ NEA SMYRNI RUNNING TEAM 1:53:12(01:53:07) 3:23:44(03:23:39)
99 15 6 Γ40-49 Female 536 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ GOJI BERRY RUNNING TEAM 1:48:00(01:47:54) 3:25:06(03:24:59)
100 85 4 Α60+ Male 606 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ SDYM THIVAS 1:59:08(01:58:53) 3:25:32(03:25:17)
101 86 44 A40-49 Male 675 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ   1:58:54(01:58:36) 3:25:38(03:25:20)
102 16 1 Γ60+ Female 628 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:55:52(01:55:50) 3:27:25(03:27:23)
103 17 4 Γ50-59 Female 566 ΤΕΡΕΖΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:55:58(01:55:55) 3:27:57(03:27:54)
104 18 5 Γ50-59 Female 524 PEGGY TSIARA   1:55:13(01:55:09) 3:27:57(03:27:52)
105 87 17 A18-39 Male 558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ AO ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:54:04(01:53:56) 3:27:59(03:27:50)
106 88 20 A50-59 Male 674 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ   1:55:37(01:55:20) 3:29:21(03:29:04)
107 89 21 A50-59 Male 546 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ THIVA 1:53:46(01:53:41) 3:32:10(03:32:05)
108 90 18 A18-39 Male 663 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ   1:56:09(01:55:54) 3:32:43(03:32:28)
109 91 45 A40-49 Male 520 VASILEIOS DIMAS   1:56:13(01:55:58) 3:32:43(03:32:28)
110 19 7 Γ40-49 Female 643 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 1:58:48(01:58:38) 3:32:45(03:32:36)
111 92 46 A40-49 Male 630 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ   1:58:24(01:58:11) 3:32:55(03:32:42)
112 93 5 Α60+ Male 596 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ   1:58:19(01:58:12) 3:34:06(03:33:59)
113 94 22 A50-59 Male 588 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΣΥΦΑΣ   1:50:01(01:49:55) 3:34:31(03:34:25)
114 95 19 A18-39 Male 523 COSTANTINO STAVERIS Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:57:08(01:56:54) 3:34:49(03:34:36)
115 96 47 A40-49 Male 537 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟ 2:00:46(02:00:37) 3:38:23(03:38:13)
116 20 8 Γ40-49 Female 583 ΝΙΚΗ ΚΟΜΗ ΧΑΪΔΑΡΙ 2:00:50(02:00:40) 3:38:23(03:38:13)
117 97 23 A50-59 Male 668 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:06(02:00:58) 3:42:56(03:42:48)
118 98 24 A50-59 Male 576 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ALEXANDROS KARAISKOS 2:07:40(02:07:31) 3:45:55(03:45:47)
119 99 48 A40-49 Male 670 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ   2:08:02(02:07:52) 3:47:18(03:47:08)
120 100 6 Α60+ Male 622 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:50(02:07:35) 3:53:02(03:52:47)
121 101 7 Α60+ Male 678 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 'Α.Π.Σ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:14:00(02:13:55) 3:53:52(03:53:46)
122 102 49 A40-49 Male 676 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ THE FLAT EARTH COMMUNITY 2:15:11(02:15:07) 3:55:07(03:55:03)
123 21 9 Γ40-49 Female 677 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ THE FLAT EARTH COMMUNITY 2:15:06(02:15:02) 3:55:08(03:55:03)
124 22 4 Γ18-39 Female 631 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:10:50(02:10:43) 4:01:46(04:01:39)
125 103 25 A50-59 Male 633 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 2:15:37(02:15:30) 4:12:27(04:12:19)
126 104 50 A40-49 Male 548 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:08:41(02:08:34) 4:12:27(04:12:20)
127 23 6 Γ50-59 Female 612 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM/ TTRUNNERS 2:25:21(02:25:12) 4:14:34(04:14:25)
128 24 7 Γ50-59 Female 594 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:31:40(02:31:30) 4:36:22(04:36:12)
129 105 51 A40-49 Male 571 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 2:28:49(02:28:39) 4:36:22(04:36:12)
130 106 26 A50-59 Male 595 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ TTR 2:43:15(02:43:05) -
131 107 52 A40-49 Male 652 ΔΟΝΑΤΟΣ ΣΤΟΛΗΣ   - -

Αγώνας 11 χιλιομέτρων, τα αποτελέσματα και εδώ.

Rank By Gen. By Cat. Gender BIB Name Club Finish 11k
1 1 1 Male 28 LAMPROS TARATSAS   1:04:01(01:03:59)
2 2 2 Male 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ Α.Κ.Ο.Λ. 1:04:08(01:04:08)
3 3 3 Male 3 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ L-CREW - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:10:05(01:10:04)
4 4 4 Male 69 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ NITRO 2 POWER ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:10:12(01:10:12)
5 5 5 Male 24 GIORGOS JANIASHVILI ΣΤΕΒΕΝΙΚΟ 1:13:06(01:13:05)
6 6 6 Male 147 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΝΤΟΣ DESFINA RUNNERS 1:18:10(01:18:08)
7 7 7 Male 140 ΝΙΚΟΣ ΛΑΖΙΝΟΣ ΑΚΟΛ 1:18:21(01:18:18)
8 8 8 Male 73 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:18:41(01:18:40)
9 9 9 Male 199 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΚΟΛ 1:19:49(01:19:46)
10 10 10 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1:20:54(01:20:52)
11 11 11 Male 105 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:21:11(01:21:07)
12 12 12 Male 177 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:21:22(01:21:19)
13 13 13 Male 25 IOANNIS KARAPANAGIOTIDIS CHALANDRI FITNESSBOX 1:21:47(01:21:41)
14 14 14 Male 198 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΟΓΓΙΕΣ 1:22:11(01:22:00)
15 15 15 Male 213 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΤΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ELIKON SPORTS CAMP 1:22:21(01:22:18)
16 16 16 Male 53 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ATHENS 1:22:26(01:22:16)
17 1 17 Female 22 ALINA NICOLETA GINU ΘΗΒΑ 1:23:26(01:23:26)
18 17 18 Male 168 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:23:36(01:23:31)
19 18 19 Male 106 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:23:53(01:23:45)
20 19 20 Male 240 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:24:14(01:24:12)
21 20 21 Male 234 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΑΜΠΑΡΗΣ 1:24:21(01:24:14)
22 2 22 Female 4 ΡΙΤΣΑ ΜΠΑΡΩΤΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ -NITRO2POWER 1:24:57(01:24:57)
23 21 23 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ   1:25:03(01:25:00)
24 22 24 Male 258 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ   1:25:03(01:24:40)
25 23 25 Male 186 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΥΡΙΕ CFCHALANDRI 1:25:12(01:24:55)
26 24 26 Male 265 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΚΟΛ 1:25:20(01:25:18)
27 25 27 Male 98 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ   1:25:28(01:25:05)
28 26 28 Male 57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:25:38(01:25:34)
29 3 29 Female 81 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΑΓΚΑΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:25:58(01:25:58)
30 27 30 Male 184 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΖΙΡΗΣ   1:26:23(01:26:07)
31 28 31 Male 166 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ   1:26:55(01:26:42)
32 29 32 Male 238 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΒΑΑΝΣ   1:27:03(01:26:54)
33 30 33 Male 72 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 1:28:13(01:28:09)
34 31 34 Male 63 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΓΟΙ 1:28:20(01:27:54)
35 32 35 Male 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ IPSILANTIS TRAIL 1:28:22(01:28:05)
36 33 36 Male 246 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ/ PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:29:37(01:29:30)
37 34 37 Male 122 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΟΥΤΗΣ ELIKON SPORTS CAMP 1:29:44(01:29:35)
38 35 38 Male 79 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ CHALANDRI FITNESSBOX 1:29:49(01:29:48)
39 36 39 Male 86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / PATHFINDERS RUNNING TEAM 1:29:56(01:29:53)
40 37 40 Male 243 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΡΤΑΤΟΣ ΕΚ-ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:30:12(01:30:01)
41 38 41 Male 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:30:37(01:30:31)
42 39 42 Male 231 ΣΤΑΘΗΣ ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 1:30:37(01:30:32)
43 40 43 Male 23 ION GINU ΣΧΟΠ ΘΗΒΑ 1:30:47(01:30:40)
44 41 44 Male 127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪ́Α 1:31:17(01:31:07)
45 42 45 Male 176 ΝΙΚΟΛΑΪ ΜΠΟΥΚΑΝΕΒ THIVA 1:31:20(01:30:59)
46 43 46 Male 109 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΦΦΕΣ ΣΔΥΜ- ΕΦΕΔΡΩΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ 1:31:32(01:31:18)
47 44 47 Male 80 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ 1:31:33(01:31:29)
48 45 48 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΑΣ ΘΗΒΑ 1:31:48(01:31:26)
49 46 49 Male 132 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:31:56(01:31:49)
50 47 50 Male 277 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   1:31:59(01:31:33)
51 48 51 Male 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΓΙΑ 1:32:00(01:31:53)
52 49 52 Male 193 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ CHALANDRI FITNESSBOX 1:32:06(01:31:54)
53 50 53 Male 87 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΑΟΔ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - PATH FINDERS RUNNING TEAM 1:32:18(01:32:06)
54 51 54 Male 178 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ   1:32:27(01:32:16)
55 4 55 Female 276 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΙΟΥΡΗ MY ATHLETTE 1:32:28(01:32:24)
56 52 56 Male 78 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:32:29(01:32:00)
57 53 57 Male 220 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:32:51(01:32:38)
58 54 58 Male 153 ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ 1:33:49(01:33:40)
59 55 59 Male 273 ΦΙΛΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ   1:34:38(01:34:30)
60 56 60 Male 59 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ   1:34:38(01:34:19)
61 57 61 Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   1:35:44(01:35:18)
62 5 62 Female 62 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 1:35:49(01:35:38)
63 58 63 Male 101 ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΚΙΖΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1:35:50(01:35:33)
64 6 64 Female 77 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:35:58(01:35:56)
65 59 65 Male 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:36:02(01:35:58)
66 60 66 Male 5 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ MERRELL GREECE 1:36:05(01:36:02)
67 61 67 Male 266 ΧΑΡΑ ΠΕΡΡΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:36:08(01:36:06)
68 62 68 Male 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΟΤΣΗΣ ΓΑΣΛ 1:36:22(01:36:14)
69 63 69 Male 233 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ   1:37:06(01:36:56)
70 64 70 Male 131 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:37:13(01:37:05)
71 65 71 Male 32 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ DREAM TEAM ZΕΛΙΟΥ 1:37:20(01:37:13)
72 66 72 Male 113 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΔΗΣ ADONIS RUNNING TEAM 1:37:41(01:37:30)
73 67 73 Male 139 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΖΙΝΟΣ ΑΚΟΛ 1:37:46(01:37:43)
74 68 74 Male 179 ΠΑΡΗΣ ΜΥΓΔΑΛΙΑΣ   1:37:50(01:37:30)
75 69 75 Male 196 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ KROMMIDAS COACHING TRISSUTTO.COM 1:38:07(01:37:41)
76 70 76 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ THE_FOG_BAR 1:38:37(01:38:16)
77 71 77 Male 249 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:38:45(01:38:38)
78 72 78 Male 260 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 1:38:51(01:38:27)
79 73 79 Male 141 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΙΝΟΣ ΑΚΟΛ 1:38:53(01:38:50)
80 74 80 Male 214 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΖΟΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:39:14(01:38:53)
81 75 81 Male 91 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ   1:40:08(01:39:49)
82 76 82 Male 50 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΗΜΟΥ   1:40:41(01:40:33)
83 77 83 Male 142 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:40:41(01:40:33)
84 78 84 Male 76 ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ CHALANDRI FITNESSBOX 1:40:42(01:40:33)
85 79 85 Male 192 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ   1:40:49(01:40:33)
86 80 86 Male 269 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:40:59(01:40:32)
87 81 87 Male 47 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:41:06(01:40:58)
88 7 88 Female 99 ΜΑΓΔΑ ΚΑΜΟΥΤΣΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:41:09(01:41:04)
89 82 89 Male 43 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΑΠΑΚΗΣ   1:41:16(01:40:55)
90 83 90 Male 65 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΟΥΛΟΣ   1:41:18(01:41:00)
91 8 91 Female 124 ΑΘΗΝΑ ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΟΥ "ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ" 1:41:38(01:41:27)
92 84 92 Male 237 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:41:42(01:41:32)
93 85 93 Male 161 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ - 1:41:51(01:41:28)
94 86 94 Male 217 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΓΙΑ 1:42:16(01:42:10)
95 87 95 Male 134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΟΧΡΙΣΤΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:42:31(01:42:26)
96 88 96 Male 148 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ 1:42:47(01:42:33)
97 9 97 Female 156 ΖΑΚΛΙΝΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ   1:42:56(01:42:48)
98 89 98 Male 33 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ   1:42:57(01:42:43)
99 10 99 Female 29 EVI VOULERI   1:43:13(01:43:11)
100 90 100 Male 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ   1:43:41(01:43:24)
101 11 101 Female 118 ΕΛΕΝΑ ΚΟΥΒΕΛΗ DESFINA RUNNERS/FLOGA TOU ISAIA 1:43:46(01:43:38)
102 91 102 Male 36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ DESFINA RUNNER 1:43:55(01:43:51)
103 92 103 Male 68 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ   1:44:21(01:44:08)
104 12 104 Female 208 ΑΝΝΑ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ALLIARTISTAS 1:44:23(01:44:13)
105 93 105 Male 201 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ DESFINA RUNNERS ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪ́Α 1:44:26(01:44:22)
106 94 106 Male 160 ΤΑΣΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ SCUM THIVAS 1:44:28(01:44:20)
107 95 107 Male 155 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΪ́Α-DESFINA RUNNERS 1:44:29(01:44:19)
108 96 108 Male 251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   1:44:40(01:44:26)
109 97 109 Male 182 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ALIARTISTAS 1:45:09(01:44:30)
110 98 110 Male 54 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ   1:45:21(01:45:08)
111 99 111 Male 104 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ - 1:45:22(01:44:55)
112 100 112 Male 250 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ   1:45:26(01:45:09)
113 13 113 Female 229 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΖΑΒΑΡΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:45:28(01:45:06)
114 101 114 Male 37 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΠΑΤΖΗΣ CHALANDRI CROSSFIT 1:45:32(01:45:24)
115 102 115 Male 247 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:46:48(01:46:44)
116 103 116 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ MEDEON 1:46:50(01:46:35)
117 104 117 Male 205 ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΛΩΝΗΣ   1:46:52(01:46:46)
118 105 118 Male 97 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   1:46:52(01:46:38)
119 106 119 Male 158 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ   1:47:09(01:47:06)
120 107 120 Male 13 JUAN RAMÓN ROCHA ALIARTISTAS RUNING TEAM 1:47:22(01:47:16)
121 108 121 Male 274 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΙΤΣΑΚΟΣ   1:47:49(01:47:29)
122 14 122 Female 189 ΧΡΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ LEVADIA 1:47:52(01:47:38)
123 109 123 Male 162 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:48:17(01:48:03)
124 110 124 Male 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ν.ΙΩΝΙΑ / ΑΘΗΝΑ 1:50:01(01:49:48)
125 15 125 Female 204 ΜΑΡΙΑ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ L_CREW 1:50:30(01:50:24)
126 16 126 Female 150 ΑΘΗΝΑ ΛΥΚΑ   1:50:42(01:50:31)
127 111 127 Male 111 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:50:55(01:50:52)
128 112 128 Male 259 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 1:52:40(01:52:16)
129 17 129 Female 219 ΟΛΓΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:52:46(01:52:38)
130 18 130 Female 61 ΙΩ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ   1:53:02(01:52:48)
131 19 131 Female 216 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΑΜΨΟΥΡΗ   1:53:02(01:52:49)
132 113 132 Male 103 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:53:37(01:53:13)
133 114 133 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:54:10(01:53:55)
134 115 134 Male 146 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΡΙΚΟΣ   1:54:22(01:54:07)
135 116 135 Male 83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ALIARTOS 1:54:58(01:54:48)
136 20 136 Female 110 ΝΙΚΗ ΚΑΨΑΔΑΜΗ ΑΝΕΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ 1:54:58(01:54:35)
137 117 137 Male 67 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑ 1:56:00(01:55:56)
138 21 138 Female 112 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΟΒΟΥ   1:56:03(01:55:55)
139 118 139 Male 116 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΙΦΗΣ   1:56:04(01:56:03)
140 119 140 Male 55 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ   1:56:16(01:55:47)
141 120 141 Male 235 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ   1:58:24(01:58:20)
142 22 142 Female 207 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ OXI 1:59:20(01:59:13)
143 23 143 Female 185 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:59:22(01:58:38)
144 24 144 Female 144 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ/PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:00:04(01:59:53)
145 121 145 Male 31 ΘΩΜΑΣ ΑΓΑΤΣΑΣ   2:00:21(01:59:59)
146 122 146 Male 71 ΧΡΟΝΗΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ   2:00:27(02:00:17)
147 25 147 Female 215 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2:02:27(02:02:14)
148 123 148 Male 39 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ/ PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:02:52(02:02:25)
149 124 149 Male 255 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΥΟΦΙΛΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑ 2:02:52(02:02:24)
150 125 150 Male 232 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΡΕΣΣΟΣ   2:02:59(02:02:37)
151 126 151 Male 49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ATHENS RAIDERS RUGBY LEAGUE CLUB 2:03:00(02:02:38)
152 127 152 Male 30 KOSTAS XIFARAS   2:03:28(02:03:03)
153 128 153 Male 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ AGHIA PARASKEVI, ATHENS 2:03:50(02:03:39)
154 129 154 Male 51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:04:20(02:04:16)
155 130 155 Male 268 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 2:11:04(02:10:40)
156 131 156 Male 267 ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 2:11:04(02:10:40)
157 26 157 Female 252 ΜΑΡΙΑ ΨΑΡΡΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2:12:45(02:12:28)
158 27 158 Female 151 ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΑΜΑΛΗ   2:13:35(02:13:29)
159 132 159 Male 129 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ   2:14:37(02:14:17)
160 133 160 Male 174 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΣΥΡΗΣ   2:14:41(02:14:28)
161 28 161 Female 41 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ   2:14:48(02:14:23)
162 29 162 Female 163 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΙΧΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 2:16:51(02:16:46)
163 134 163 Male 38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - 2:18:42(02:18:15)
164 135 164 Male 239 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΟΣ 2:18:59(02:18:42)
165 30 165 Female 167 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥΖΕΛΗ   2:19:10(02:18:46)
166 31 166 Female 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ   2:19:11(02:18:46)
167 32 167 Female 169 ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΜΠΑΝΑΤΣΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:11(02:18:58)
168 136 168 Male 211 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ALIARTISTAS 2:24:25(02:24:01)
169 33 169 Female 130 ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΧΟΠ 2:25:24(02:25:06)
170 137 170 Male 21 GEORGE GIANNATOS   2:26:16(02:25:50)
171 34 171 Female 244 ΜΑΡΙΑ ΦΟΥΦΟΥΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ/ PATHFINDERS RUNNING TEAM 2:26:21(02:26:09)
172 35 172 Female 138 ΜΑΡΙΑ ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:27:39(02:27:23)
173 36 173 Female 165 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΟΥ ΘΗΒΑ 2:27:39(02:27:24)
174 138 174 Male 263 ΣΟΦΙΑ ΤΟΛΗ   2:30:59(02:30:55)
175 37 175 Female 262 ΚΛΑΙΡΗ ΧΑΤΖΗΝΑ   2:30:59(02:30:56)
176 38 176 Female 94 ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΑΝΑΣΑΚΗ Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:32:56(02:32:41)
177 139 177 Male 203 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:32:56(02:32:40)
178 39 178 Female 271 ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΙΚΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:34:44(02:34:28)
179 40 179 Female 272 ΛΟΥΚΙΑ ΜΑΚΡΙΔΗ   2:34:44(02:34:28)
180 41 180 Female 114 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:38:26(02:38:03)
181 140 181 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΣ 2:38:26(02:38:04)
182 42 182 Female 172 ΑΘΗΝΑ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 2:38:28(02:38:17)
183 43 183 Female 171 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 2:38:30(02:38:18)
184 44 184 Female 121 ΡΕΑ ΚΟΥΡΟΥΛΗ   2:39:49(02:39:40)
185 45 185 Female 88 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ   2:39:53(02:39:45)
186 141 186 Male 212 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ   2:40:17(02:39:53)
187 46 187 Female 143 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΝΟΥ   2:40:26(02:40:07)
188 47 188 Female 52 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΜΑ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 2:40:28(02:40:07)
189 142 189 Male 90 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:41:17(02:41:14)
190 48 190 Female 64 ΑΛΕΞΙΑ ΓΙΑΣΛΑ   2:43:15(02:43:09)
191 49 191 Female 181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΛΙΑΡΤΟΣ 2:43:18(02:43:13)
192 50 192 Female 256 ΜΙΝΑ ΚΟΝΤΟΥ SXOP 2:44:18(02:43:52)
193 51 193 Female 20 MARIA ANDRIANOU ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 2:47:22(02:47:02)
194 143 194 Male 194 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   2:49:14(02:49:01)
195 52 195 Female 96 ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ   2:58:35(02:58:30)
196 53 196 Female 257 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   2:58:38(02:57:59)
197 54 197 Female 45 ΣΟΦΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2:59:16(02:59:01)
198 144 198 Male 270 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ   2:59:16(02:59:01)
199 55 199 Female 253 ΒΑΣΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 3:04:41(03:04:18)
200 56 200 Female 228 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 3:04:43(03:04:22)
201 57 201 Female 223 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 3:04:43(03:04:23)
202 145 202 Male 187 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ   3:06:38(03:06:20)
203 58 203 Female 164 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΟΥ ΘΗΒΑ 3:08:59(03:08:41)
204 59 204 Female 95 ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ   3:08:59(03:08:40)
205 60 205 Female 117 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΘΗΒΑ 3:09:01(03:08:43)
206 146 206 Male 159 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΕΜΟΣ   3:13:15 (--:--:--)
207 147 207 Male 275 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΣ   3:18:33(03:17:51)
208 61 208 Female 123 ΜΑΙΡΗ ΤΣΕΛΛΟΥ   3:18:59(03:18:18)
209 62 209 Female 206 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕΤΡΑΤΟΥ   -
210 148 210 Male 227 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ DNF   -
211 149 211 Male 242 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ   -
212 63 212 Female 93 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΛΑΣΣΗ   -
Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Από τα Στάδια στην Τεχνολογία: Πρωτοπόροι Χορηγοί στον Αθλητικό Κόσμο 9 Συμβουλές για να βελτιώσεις την αντοχή σου στο τρέξιμο

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Foam Rollers: Η χρήσιμη συμβολή τους στην αποκατάσταση και χαλάρωση των μυών και οι 8 πιο Αποτελεσματικές Ασκήσεις! Δοκιμάζουμε το La Sportiva Prodigio - Ένας λόγος για να πάρουμε τα βουνά
Φώτης Ζησιμόπουλος. Πρότυπο αφοσίωσης, αντοχής και αποφασιστικότητας Μανώλης Πούρικας : Οι εμμονές που σε κάνουν καλύτερο αθλητή
Nutrition News

Run for the Kids with Disabilities

SUUNTO

B2RUN

Thessaloniki Night Half Marathon

algotreat freeze massage gel

Πρέπει να διαβάσετε
22 Μαϊ 24
B2Run Aθens 2024: Το μεγαλύτερο Corporate Running Party έρχεται για 4η φορά στο ΟΑΚΑ στις 18 Ιουνίου
Στις 18 Ιουνίου προσθέστε στο καλεντάρι της εταιρίας σας έναν διαφορετικό εταιρικό αγώνα δρόμου, που όχι μόνο σας προπονεί, αλλά παράλληλα βελτιώνει τις σχέσεις και την καθημερινότητα με τους συναδέλφους σας
16 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),
15 Μαϊ 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
14 Μαϊ 24
Κυριακή 26 Μαΐου στη Θήβα ο 3ος αγώνας δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι»
Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας με τη συνδρομή της δομής «Γέφυρα» στο πλαίσιο της Εβδομάδας Ευαισθητοποίησης για τα Άτομα με Αναπηρία διοργανώνει στις 26 Μαΐου 2024 στην πόλη της Θήβας τον 3ο αγώνα δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι», μια διοργάνωση εφαλτήριο ευαισθητοποίησης και συμμετοχής των ΑμεΑ σε αγώνες δρόμου και άλλες μαζικές αθλητικές εκδηλώσεις.
01 Μαϊ 24
Ραντεβού 19 Μαϊου στην Κηφισιά για τους αγώνες δρόμου προσφοράς «PepsiCo Gives Back - Kifissia 2024 - Run Smile Repeat»
PepsiCo Gives Back: Υπό την αιγίδα του Δήμου Κηφισιάς, η PepsiCo Hellas διοργανώνει Αγώνες Δρόμου για όλους! Το «PepsiCo Gives Back - Kifissia 2024 - Run Smile Repeat» θα πραγματοποιηθεί σε μια καταπράσινη διαδρομή στην Κηφισιά, την Κυριακή 19 Μαΐου 2024


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse