Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Runner Store

Nitecore VASILIKOS

Vartholomio Triathlon

X-treme Stores
UltraMag
19 Νοέ 23 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος 2023

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος 2023

Σκαμνιές, Πηγή Τρικάλων

Δείτε τα αποτελέσματα και εδώ - επιλέξτε και απόσταση.

δείτε επίσης : LIVE STREAMING Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος 2023.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος - Πηγή Τρικάλων
Τρίκαλα
Αθλητικό Κέντρο «Σκαμνιές» Αθλητικό Κέντρο «Σκαμνιές»
19/11/2023
Αποτελέσματα

10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 511 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1999 340298 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 29:50
2 547 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΝΟΣ 1988 263916 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 30:23
3 513 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1998 310588 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 30:34
4 519 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1999 348567 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 30:49
5 516 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ΤΑΣΣΗΣ 1997 331742 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 31:24
6 542 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1994 297819 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 31:28
7 569 ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΥΜΑΝΟΣ 1991 364019 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 31:34
8 515 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ 1999 336873 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 31:39
9 560 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΝΗΣ 1988 264862 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 31:45
10 522 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1998 325419 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 31:54
11 514 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΓΩΝΗΣ 2000 333249 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 32:23
12 533 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1994 394410 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 32:38
13 525 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ 1999 329833 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 32:39
14 552 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ 1984 241984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 32:40
15 534 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2000 342066 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 32:40
16 520 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΤΣΟΣ 1992 314124 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 32:50
17 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ 1999 330544 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:09
18 584 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΚΑΣ 1982 222755 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:11
19 523 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 369501 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:19
20 543 ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1980 253256 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:23
21 567 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΟΥΛΚΟΣ 1990 311580 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:27
22 530 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΔΑΛΗΣ 1990 409114 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:44
23 576 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ 1983 344505 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 33:54
24 581 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΣΣΗΣ 1995 362523 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:18
25 559 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ ΣΗΦΑΚΗΣ 1973 290736 Ο.Φ.Η. 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:26
26 590 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1993 312479 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:36
27 531 ΜΗΝΑΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ 1992 320185 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:41
28 601 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ 1995 402229 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:48
29 555 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1999 349747 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:50
30 558 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1996 318222 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 34:52
31 587 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1974 350754 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:01
32 597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΡΟΣ 1990 401829 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:03
33 535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΛΑΡΗΣ 1984 403256 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:09
34 574 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1990 388646 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:15
35 544 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ 1997 335731 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:18
36 586 ΧΑΡΙΤΩΝ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ 1994 295469 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:20
37 599 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1985 212406 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:24
38 537 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1975 164706 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:35
39 545 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1985 307873 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:41
40 627 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 356681 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 35:51
41 626 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1977 325258 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 36:28
42 611 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΝΝΗΣ 1992 315253 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 36:48
43 541 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 2000 319984 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 36:49
44 589 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΥΔΗΣ 1993 409274 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 39:05
45 540 ΝΤΟΡΙΑΝ ΜΥΡΤΑΙ 1995 399965 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 39:42
46 602 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1995 354460 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 39:51
47 593 ΜΠΕΣΜΙΡ ΣΚΕΜΠΙ 2000 409564 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ 1:03:09
DNF 578 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΥΡΟΣ 1990 278369 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10χλμ CC ΑΝΔΡΩΝ DNF


2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 104 ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 379372 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:31
2 102 ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 2008 393162 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:32
3 108 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΜΗ 2008 372159 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:38
4 109 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΩΠΟΔΗ 2008 385348 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:45
5 116 ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΣΑΚΙΡΗ 2009 380582 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:48
6 107 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 372609 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:52
7 110 ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΛΑΞΗ ΜΟΡΟΖΙΝΗ 2008 396718 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:53
8 121 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 2008 396946 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:54
9 149 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΑΝΕΤΟΥ 2008 394626 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:56
10 106 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΥ 2008 372302 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:57
11 144 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΗ 2008 372897 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:58
12 132 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΦΡΑΝΤΖΗ 2008 374993 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6:59
13 141 ΝΑΤΑΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ 2008 385662 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:01
14 136 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ 2008 396518 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:01
15 128 ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ 2008 377877 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:02
16 194 ΡΕΓΓΙΝΑ ΠΑΠΑΙ 2008 398060 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:06
17 137 ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ 2008 397997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:07
18 103 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ 2008 393281 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:09
19 157 ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 2008 375171 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:11
20 154 ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ 2008 397999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:11
21 158 ΑΣΗΜΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ 2008 366488 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:16
22 124 ΚΛΕΑΝΘΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 2009 380036 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:16
23 151 ΘΑΛΕΙΑ ΑΡΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 396434 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:17
24 133 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΣΙΝΤΩΝΗ 2008 394719 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:19
25 129 ΘΩΜΑΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ 2008 385737 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:20
26 244 ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ 2008 390415 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:21
27 126 ΑΝΝΑ ΜΠΟΔΙΩΤΗ 2008 382658 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:21
28 179 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ 2009 382365 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:21
29 239 ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΓΚΑΡΤΖΩΝΗ 2009 379771 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:22
30 114 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΗ 2008 381649 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:23
31 159 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ 2009 393564 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:23
32 105 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΡΙΚΟΥ 2008 372429 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:23
33 143 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΥΛΙΟΥ 2008 397563 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:24
34 187 ΑΜΑΛΙΑ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ 2009 396013 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:25
35 242 ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΦΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 403513 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:25
36 120 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΤΖΑΚΟΥ 2009 401263 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:25
37 115 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΑΝΟΥ 2009 394495 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:25
38 178 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ 2009 395830 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:27
39 209 ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2008 400837 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:27
40 185 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ ΧΙΩΤΕΛΛΗ 2009 385195 ΓΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΕΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:28
41 147 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ 2008 394508 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:28
42 243 ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2008 388357 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:29
43 152 ΜΑΡΙΑ-ΡΟΖΑ ΚΑΛΟΓΕΡΗ 2009 404962 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:29
44 134 ΑΘΗΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ 2009 396110 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:30
45 210 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖΩΗ 2009 387785 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:33
46 238 ΜΑΡΙΝΑ ΜΕΝΑΓΙΑ 2008 378424 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:33
47 142 ΣΤΕΛΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2008 371519 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:34
48 276 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΙΟΛΙΑ 2009 400788 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:34
49 252 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΣΟΥΛΗ 2009 404698 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:36
50 123 ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2009 397577 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:37
51 170 ΟΛΓΑ ΦΟΥΡΛΑ 2008 399548 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:38
52 181 ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗ 2009 382271 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:39
53 207 ΑΜΑΛΙΑ ΖΩΗ ΛΥΤΡΑ 2009 380287 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:39
54 163 ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΑΙΝΕΣΗ 2008 397074 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:40
55 146 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ 2008 371532 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:40
56 176 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 398002 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:43
57 254 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ 2009 380948 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:43
58 224 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ 2009 397106 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:44
59 182 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΝΤΩ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 2009 394825 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:44
60 220 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑΦΑ 2009 382370 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:44
61 169 ΜΑΡΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ 2008 394557 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:46
62 118 ΣΟΦΙΑ ΜΑΜΟΥΛΙΑ 2009 386807 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:47
63 119 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΠΙΣΤΑ 2009 393010 ΓΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:47
64 183 ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΑΔΟΥ-Χ'ΙΩΑΝΝΟ 2009 386484 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:48
65 206 ΣΥΡΜΩ ΓΚΟΒΑΡΗ 2009 395365 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:48
66 145 ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ 2008 378596 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:48
67 200 ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 382653 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:49
68 229 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗ 2009 394509 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:49
69 122 ΛΥΔΙΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗ 2009 399587 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:50
70 113 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ 2008 375670 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:52
71 188 ΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣ ΣΜΑΡ ΝΑΣΙΑΚΟΥ 2009 393581 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:53
72 161 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2009 383046 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:53
73 201 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΔΑΡΑΚΗ 2009 396709 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:53
74 186 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ 2009 382260 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:54
75 226 ΧΡΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2009 400208 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:54
76 162 ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 2008 372971 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:54
77 189 ΣΟΦΙΑ ΓΑΙΤΑΝΗ 2009 396768 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:57
78 197 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΥ 2009 405475 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:58
79 125 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 393161 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:59
80 165 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ 2008 393340 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7:59
81 225 ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ 2009 364853 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:00
82 195 ΛΥΔΙΑ ΜΕΛΙΑΝΟΥ 2008 377875 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:02
83 223 ΣΟΦΙΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 2009 383264 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:03
84 190 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΙΑΔ ΜΠΑΣΔΕΚΗ 2008 405661 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:04
85 222 ΝΕΦΕΛΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ 2008 409988 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:05
86 208 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΕΛΗ 2008 393322 ΑΣ ΑΡΤΑΣ "ΤΙΤΑΝΕΣ" 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:05
87 173 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΝΤΟΥ 2009 400565 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:06
88 198 ΛΙΛΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΑΙΤΟΥΡΗ 2009 396138 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:06
89 167 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΣΤΑΚΗ 2009 393536 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ' 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:06
90 174 ΜΑΡΙΑ ΕΞΑΡΧΟΥ 2008 380496 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:07
91 192 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ 2009 398654 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:08
92 191 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΙΡΟΥ 2008 382368 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:08
93 217 ΕΚΛΕΚΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ 2008 380278 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:09
94 241 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΙΚΗ 2009 395309 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:10
95 164 ΗΛΙΑΝΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 2009 377464 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:13
96 211 ΕΛΛΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2009 397176 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:14
97 166 ΖΩΗ ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ 2009 402641 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:14
98 175 ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΝΤΟΥ 2009 400564 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:15
99 184 ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ 2009 398655 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:16
100 272 ΜΑΡΙΑ ΑΡΒΥΘΑ 2009 394227 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:17
101 135 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΕΝΕΤΗ 2008 409258 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:21
102 130 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ 2008 377844 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:23
103 139 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΗΣΗ 2008 407662 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:24
104 203 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΝΑΒΑ 2009 394175 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:26
105 150 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΤΣΕΛΗ 2009 397105 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:27
106 131 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΙΑ ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ 2009 400676 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:41
107 138 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΓΚΑΤΖΙΟΥ 2009 388227 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8:48
108 160 ΡΕΓΓΙΝΑ ΜΠΑΛΛΑ 2008 390723 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9:03
109 127 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΙΣΤΙ ΑΔΑΜΑΚΟΥ 2008 388181 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9:04
110 171 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΒΕΡΗ 2009 388041 ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9:06
111 218 ΚΙΑΡΑ ΧΟΤΖΑ 2009 402354 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9:14
112 196 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ 2008 396505 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9:33
113 216 ΙΣΙΔΩΡΑ ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ 2008 409515 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9:54
114 172 ΔΑΝΑΗ-ΚΩΝ/ΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ 2008 393080 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10:29
115 168 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ 2009 405694 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12:12
116 155 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΡΖΗ 2009 398086 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14:54
DNF 202 ΦΑΝΗ ΤΣΙΑΜΗ 2008 386843 ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2χλμ CC Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ DNF

8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 433 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΟΛΙΟΣ 2001 331230 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 23:55
2 434 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕ ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ 2002 376297 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 24:02
3 438 ΟΡΦΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 2003 363108 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 24:07
4 435 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 2002 334949 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 24:28
5 441 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ 2001 353365 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 24:45
6 436 ΣΕΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ 2001 351850 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 24:54
7 447 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 2001 336762 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 25:05
8 448 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ ΚΥΡΤΣΗΣ 2003 348841 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 25:13
9 442 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 398109 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 25:17
10 439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ 2001 344945 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 25:18
11 454 ΧΕΝΡΙ ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ 2003 358215 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 25:18
12 432 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2003 334018 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 25:41
13 460 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΣΙΛΑΣ 2002 382310 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:04
14 455 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2003 309 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:05
15 446 ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 2003 339819 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:08
16 445 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 2002 351722 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:11
17 443 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ 2001 335082 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:15
18 465 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ 2001 362871 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:35
19 451 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ 2003 353304 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:54
20 470 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2003 409444 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 26:57
21 449 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ 2002 330733 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 27:09
22 457 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 356330 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 27:12
23 477 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2002 356498 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 27:45
24 468 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 2001 409581 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 27:55
25 467 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΟΙΚΟΣ 2001 345898 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 28:05
26 474 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΔΑΜΟΥ 2003 302 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 28:12
27 464 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΛΜΑΣ 2003 350790 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 28:18
28 461 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 2003 349646 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 28:18
29 452 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2001 380291 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 28:41
30 456 ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 342883 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 28:48
31 466 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 2003 356845 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 29:07
32 459 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 2003 352873 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 29:25
33 473 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΔΗΣ 2003 409342 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ 31:07
DNF 450 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 2001 336875 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 444 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ 2001 354278 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 8χλμ CC K23 ΑΝΔΡΩΝ DNF

8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 481 ΜΕΛΙΣΣΑ ΧΕΛΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ 1998 402490 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 27:45
2 471 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΥΠΑΚΗ 1994 322349 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 27:53
3 498 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΤΛΗ 1997 313828 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 28:02
4 478 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ 1997 318429 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 28:09
5 477 ΝΤΕΝΙΣΑ ΜΠΑΛΛΑ 1999 344030 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 28:45
6 485 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ 1991 271198 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 29:00
7 475 ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1993 280437 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 29:39
8 510 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΡΥΑΤΗ 1997 406820 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 30:05
9 487 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1994 327222 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 30:31
10 515 ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΧΑΡΗ 1992 409567 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 30:48
11 490 ΕΛΕΝΗ ΚΟΖΑΝΙΤΗ 1995 304374 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 31:02
12 486 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΑ 1995 292857 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 31:06
13 489 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΤΙΝΑ 1995 314068 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 31:26
14 492 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 1990 265638 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 31:49
15 511 ΖΩΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1997 310587 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 32:12
16 495 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥ 1994 324904 ΥΔΡΙΑ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 32:32
17 526 ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΙΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ 1986 392297 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 32:44
18 502 ΣΟΦΙΑ ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ 1984 205651 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 33:27
19 507 ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΦΟΥ 2002 329988 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 33:56
20 528 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ 1981 403752 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 34:31
21 500 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ 2000 382686 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 34:32
22 493 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ 2000 402762 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ 34:40
DNF 474 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ 1996 320863 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8χλμ CC ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNF

6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 401 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΙΚΑΣ 2004 357412 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:23
2 402 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2004 362995 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:24
3 424 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2004 362979 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:30
4 406 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 2005 372050 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:42
5 427 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2004 362447 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:53
6 412 ΑΝΤΡΙΑΝ ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ 2005 397561 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:56
7 413 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 2005 364234 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 18:57
8 404 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 2004 363843 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:03
9 405 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 356333 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:05
10 409 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 2004 374599 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:26
11 407 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 2005 389646 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:40
12 481 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ 2005 357948 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:44
13 482 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ 2005 385645 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:48
14 428 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 2004 381170 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 19:50
15 487 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ 2004 342888 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:03
16 417 ΠΕΤΡΟΣ ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ 2005 355649 Π.Α.Ο.Κ. 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:03
17 419 ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΡΟΥΖΑΣ 2005 373334 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:16
18 422 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΖΔΡΕΒΑΝΗΣ 2004 391028 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:27
19 415 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΦΕΡΗΣ 2005 349279 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:29
20 416 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ ΚΟΥΤΛΗΣ 2004 342496 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:45
21 421 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 350468 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:47
22 494 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ 2004 354182 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:56
23 498 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ 2004 383394 ΓΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΕΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 20:56
24 429 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2004 356322 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 21:13
25 485 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΗΣ 2005 352369 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 21:16
26 490 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΜΟΙΛΗΣ 2005 362956 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 21:21
27 497 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2004 404273 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 21:26
28 486 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΟΥΚΣ 2005 371635 ΒΕΡΓΙΝΑ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 23:07
29 501 ΖΗΣΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ ΒΟΣΝΑΚΙΔΗΣ 2004 383751 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 24:10
30 488 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2005 408190 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 25:38
31 483 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ 2004 372783 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ 37:57
DNF 496 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 2005 368959 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 425 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ 2004 394039 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 420 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ 2004 388855 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 6χλμ CC Κ20 ΑΝΔΡΩΝ DNF

6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 401 ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΣΟΥ 2003 359112 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19:57
2 402 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΟΡΟΥ 2002 357811 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 21:25
3 407 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 2001 333829 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22:03
4 408 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΛΑΚΑ 2003 363501 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "Ο ΑΙΑΣ" 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22:19
5 412 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ 2003 343811 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22:27
6 404 ΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ 2002 394106 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22:30
7 424 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΠΕΝΑΚΗ 2002 365811 ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22:39
8 409 ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΠΟΥΛΑ 2003 368312 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23:06
9 410 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ ΠΑΝΤΕΖΟΥ 2001 328815 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23:18
10 417 ΑΓΑΠΗ ΣΙΑΦΑΚΑ 2002 369999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23:46
11 423 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 2001 404918 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23:54
12 403 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΚΚΑ 2001 330915 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 24:08
13 416 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥ 2003 348566 Ο.Φ.Η. 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 25:24
14 420 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΟΥΒΡΗ 2002 330909 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 25:53
15 415 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΣΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2002 375635 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 26:14
16 418 ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2003 288355 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 27:17
17 419 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΕΠΕΝΟΥ 2003 358726 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 6χλμ CC Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 28:50

4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 261 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ 2006 394038 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 11:55
2 264 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΝΤΙΚΑΣ 2007 388422 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 11:56
3 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 2007 388421 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:06
4 393 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΡΤΖΗΣ 2007 402551 ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:25
5 275 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΝΑΣ 2007 369887 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:28
6 276 ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ 2006 357023 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:29
7 315 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 372741 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:31
8 288 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ 2007 392062 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:33
9 280 ΔΑΒΙΔ ΦΟΥΡΜΟΥΖΗΣ 2006 394771 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:34
10 295 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2006 371827 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:35
11 272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΥΒΑΛΟΣ 2007 376427 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:36
12 326 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ 2007 372341 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:40
13 262 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ 2006 355467 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:42
14 268 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2007 388486 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:44
15 292 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ 2007 362551 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:49
16 286 ΘΩΜΑΣ ΓΙΟΥΒΡΗΣ 2006 366433 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:50
17 274 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2007 381105 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:56
18 324 ΗΛΙΑΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2007 372376 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 12:56
19 284 ΜΙΧΑΗΛ ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ 2007 391604 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:00
20 282 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΛΠΑΣ 2007 364061 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:03
21 354 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΝΤΑΣ 2006 394524 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:08
22 316 ΦΩΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 358192 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:09
23 391 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2006 403265 Π.Α.Ο.Κ. 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:10
24 319 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ 2006 372342 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:13
25 322 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 358194 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:16
26 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ 2006 378202 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:16
27 277 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΡΔΑΣ 2007 392134 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:16
28 299 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ 2007 363531 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:19
29 308 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 2006 388206 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:21
30 285 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ 2007 365991 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:26
31 318 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2006 361154 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:28
32 293 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣ 2006 378149 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:29
33 317 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΤΣΗΣ 2007 391646 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:30
34 362 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 2007 371032 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:31
35 321 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2006 386251 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:34
36 311 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 2007 387131 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:35
37 381 ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ 2006 355220 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:36
38 307 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΑΝΤΗ ΠΙΠΙΝΗΣ 2007 367063 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:37
39 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣ 2007 400210 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:39
40 364 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ 2007 382304 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:48
41 340 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ 2006 375700 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:52
42 344 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2007 358239 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:53
43 359 ΘΩΜΑΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 2007 394672 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:54
44 313 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΣ 2007 358406 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:56
45 305 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 2007 396347 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:58
46 281 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΛΑΣ 2007 365917 Π.Α.Ο.Κ. 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 13:59
47 325 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΕΤΗΣ 2007 402993 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:00
48 335 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ 2007 402664 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:02
49 336 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΡΑΣ 2006 402781 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:05
50 355 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 2006 365436 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:11
51 339 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 2007 392065 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:12
52 301 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2006 372200 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:12
53 332 ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΡΗΣ 2006 393412 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:15
54 298 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 2006 367619 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:19
55 310 ΝΤΕΝΙΣ ΡΟΜΑΙΝ 2007 409584 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:22
56 265 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2007 393163 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:22
57 341 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΛΙΓΚΑΡΗΣ 2007 386344 ΒΕΡΓΙΝΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:22
58 270 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ 2007 394360 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:28
59 320 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2007 370842 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:28
60 269 ΧΑΡΙΤΩΝ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 404850 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:29
61 287 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΑΛΗΣ 2007 394198 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:32
62 360 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ 2006 357647 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:33
63 347 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 2007 388728 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:33
64 333 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΡΑΦΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 2007 370226 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:40
65 345 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΚΙΝΤΣΙΔΗΣ 2006 356183 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:41
66 365 ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗΣ 2006 388645 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:42
67 343 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 2007 379292 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:43
68 378 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΙΝΟΣ 2006 365246 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:57
69 357 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2007 371427 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 14:57
70 346 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2006 361155 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 15:00
71 350 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕ ΤΑΝΑΣΙΤΣΙΟΥΚ 2007 397340 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 15:02
72 372 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ 2007 363775 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 15:20
73 263 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ 2006 359815 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 15:28
74 356 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ 2007 394556 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 15:31
75 384 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 2007 392197 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 15:50
76 374 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΑΣΟΥΛΑΣ 2007 396648 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 16:23
77 309 ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΑΝΤΡΕ ΠΑΟΥΛΕΤ 2007 397339 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 16:30
78 312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 409990 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 17:02
79 273 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΖΙΟΣ 2007 388215 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ 17:57
DNF 331 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΙΤΟΥΡΗΣ 2007 396139 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 323 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 2007 373078 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 303 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ 2007 372048 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 279 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 2007 388083 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ DNF
DNF 266 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ 2006 378778 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4χλμ CC K18 ΑΝΔΡΩΝ DNF

4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 432 ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 2004 368814 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:21
2 431 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ 2004 361242 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:22
3 435 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΑΣΚΑ 2005 356650 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:00
4 449 ΜΑΡΙΑ ΣΙΟΥΤΚΑ 2005 388529 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:09
5 437 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 2005 355973 Α.Σ Α.Τ.Φ.Α 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:16
6 440 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ 2004 370903 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:24
7 457 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 2005 380290 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:54
8 447 ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΑΣΚΑΡΗ 2005 394665 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:59
9 441 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2004 345324 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:00
10 439 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ 2004 370339 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:01
11 446 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΩΓΟΥ 2004 343473 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:12
12 445 ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 2005 366311 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:13
13 463 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 372888 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:15
14 434 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΕΡΑΚΗ 2004 346045 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:16
15 455 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΤΣΟΥΡΑ 2005 373113 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:23
16 461 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΛΩΚΑ 2004 350020 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:26
17 448 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΕΛΛΗ 2004 344324 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:47
18 438 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΣΥΡΛΗ 2005 395584 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:58
19 462 ΖΩΗ ΛΑΖΑΡΑΚΗ 2005 363983 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16:11
20 456 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ 2005 365992 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16:12
21 453 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ 2005 361596 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16:47
22 451 ΞΑΝΘΗ ΤΣΙΚΟΥ 2005 355793 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17:41
23 444 ΗΛΙΑΝΑ ΓΚΑΝΟΥΤΑ 2005 373108 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18:28
24 450 ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΛΑΚΟΥ 2005 365318 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18:44
25 454 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 2004 356117 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 4χλμ CC Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20:30

3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΕΤΖΕΣ 2008 394738 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:03
2 101 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 364192 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:07
3 123 ΠΕΤΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 2008 364881 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:08
4 108 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 2008 371428 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:13
5 109 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2008 391109 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:15
6 232 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΩΝΟΣ 2008 406030 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:15
7 104 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 2008 373114 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:20
8 156 ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟ ΓΑΛΑΝΗΣ 2008 368212 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:23
9 103 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΙΡΗΣ 2008 366044 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:24
10 168 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗΣ 2008 383787 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:27
11 107 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ 2008 395474 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:31
12 190 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 2009 393669 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:32
13 252 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 389643 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:36
14 112 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ 2008 381415 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:37
15 118 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜ ΔΑΝΙΗΛ 2008 404851 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:37
16 130 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗΣ 2009 404629 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:39
17 131 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ 2009 380046 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:41
18 253 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΠΟΚΗΣ 2008 381654 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:42
19 102 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2008 379133 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:44
20 199 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΜΑΝΗΣ 2008 377023 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:46
21 120 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΒΟΣ 2008 374157 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:46
22 116 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ 2009 404563 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:49
23 105 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 373200 Ο.Φ.Η. 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:49
24 136 ΚΑΡΟΛΟΣ ΜΩΡΕΤΗΣ 2008 381669 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:50
25 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΗΣ-ΔΕΩΝΑΣ 2008 402934 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:51
26 125 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ 2008 388836 Ο.Φ.Η. 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:51
27 185 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2009 393617 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:53
28 134 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ 2008 379892 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:53
29 133 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΚΑΣ 2009 381888 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:54
30 148 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΣΑΣ 2008 397254 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:55
31 126 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΜΟΣ 2008 400590 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:58
32 212 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΗΤΣΗΣ 2009 396256 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:58
33 218 ΠΑΡΙΣ ΑΡΜΑΟΣ 2008 401366 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 9:59
34 257 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 2008 381394 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:00
35 180 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2009 377829 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:01
36 189 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΡΕΣΚΟΣ 2008 395141 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:01
37 115 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2009 396149 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:02
38 244 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 2008 396010 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:03
39 151 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΟΥΚΗΣ 2009 379759 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:03
40 203 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 396178 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:04
41 184 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ 2009 380292 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:05
42 227 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΑΣΚΑΡΗΣ 2008 370938 ΓΑΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:05
43 228 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ 2008 408958 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:06
44 245 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΛΙΑΦΑΣ 2009 404781 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:07
45 121 ΦΩΤΙΟΣ ΣΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 381704 ΒΕΡΓΙΝΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:08
46 256 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΑΜΠΕΤΗΣ 2009 400861 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:10
47 193 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 2008 393609 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:10
48 214 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 2009 393562 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:12
49 198 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2009 398003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:14
50 239 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 2009 401959 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:15
51 163 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 2009 393768 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:15
52 114 ΑΒΡΑΑΜ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ 2009 399434 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:15
53 221 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΟΣ 2009 395466 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:17
54 143 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ 2008 394139 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:17
55 162 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΜΠΖΑΡΗΣ 2008 407658 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:18
56 186 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ 2009 393671 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:18
57 144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 376196 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:18
58 192 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ 2009 388838 Ο.Φ.Η. 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:19
59 174 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 2008 393791 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:19
60 147 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓ ΤΣΙΩΚΗΣ 2008 403227 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:19
61 177 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ 2009 397475 ΥΔΡΙΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:22
62 197 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΕΚΙΟ 2008 384839 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:23
63 149 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΥΣΟΣ 2008 400209 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:23
64 255 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2009 379791 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:24
65 129 ΠΑΥΛΟΣ ΒΕΡΓΟΣ 2008 395837 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:25
66 200 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΜΠΕΗΣ 2009 399602 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:26
67 196 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2008 407794 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:26
68 164 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΚΩΝ/Ν ΧΑΛΚΙΑΣ 2008 393261 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:29
69 169 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗ 2008 377847 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:34
70 176 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ 2009 394612 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:37
71 235 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 2008 391043 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:38
72 242 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΑΣΚΗΣ 2008 378591 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:39
73 206 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑ ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 2009 393337 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:41
74 132 ΑΛΚΗΣ ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ 2008 380417 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:41
75 246 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΕΑΣ 2008 409442 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:42
76 258 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2008 372612 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:42
77 113 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2009 396760 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:42
78 204 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΓΚΑΣ 2009 396765 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:46
79 165 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΣΟΥΛΑΣ 2009 401805 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:48
80 167 ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΟΣ 2008 390365 ΑΣ ΑΡΤΑΣ "ΤΙΤΑΝΕΣ" 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:51
81 187 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 2009 402142 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:51
82 183 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 2009 393563 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:53
83 201 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΣΤΡΑ ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΣ 2009 395129 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 10:54
84 224 ΜΑΜΝΤΟΥΧ ΙΜΠΡΑΗΜ 2009 379463 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:00
85 188 ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ 2008 394729 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:00
86 219 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΛΑΔΙΜ ΒΑΓΕΝΑΣ 2009 402998 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:01
87 140 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ 2008 395292 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:02
88 259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 2008 394733 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:04
89 191 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2008 373097 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:07
90 207 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 382170 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:07
91 150 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 2008 398096 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:09
92 217 ΖΗΣΗΣ ΣΙΑΤΗΡΑΣ 2009 382278 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:10
93 251 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ 2009 409516 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:14
94 215 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΚΟΣ 2008 403992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:17
95 233 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣ ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ 2008 398713 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:19
96 111 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΓΑΒΡ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 2008 373096 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:22
97 179 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗΣ 2009 396940 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:23
98 243 ΙΟΖΕΦΙ ΜΑΡΚΟΥ 2009 400171 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:24
99 210 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 2009 406689 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:27
100 178 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 2008 395926 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:27
101 211 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ 2009 378972 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:29
102 170 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 2008 401075 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:29
103 160 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2009 397108 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:31
104 182 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ 2009 398676 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:31
105 250 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2009 409569 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:31
106 161 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΑΛΗΜΑΝΑΣ 2008 401899 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:34
107 175 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 2009 397111 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:37
108 240 ΟΛΣΙ ΜΠΕΧΑΙ 2008 404690 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:43
109 202 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΛΟΣ 2008 394730 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:45
110 254 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ 2009 398558 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 11:56
111 173 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ 2008 398374 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 12:11
112 247 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ 2009 400787 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 12:13
113 230 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 2008 406776 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 12:22
114 141 ΚΙΜΩΝ ΜΑΡΙΟΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛΟΓΛΟΥ 2008 406158 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 12:24
115 220 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 2009 398101 ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 12:51
116 225 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΖΙΜΑΣ 2008 402629 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 13:07
117 205 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΑΝΤΟΣ 2008 396782 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 15:14
DNF 209 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2009 385307 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ DNF
DNF 110 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ 2008 396255 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ16 ΑΓΟΡΙΑ DNF

3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κατάταξη # Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. "Αριθμ.
Μητρώου" Σύλλογος Αγώνισμα Κατηγορία Επίδοση Παρατηρήσεις
1 290 ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 2007 370718 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9:54
2 345 ΜΥΡΤΩ ΒΑΛΑΧΑ 2007 365589 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:05
3 297 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΣΚΑΡΚΟΥ 2006 356287 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:10
4 289 ΝΕΛΛΥ ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ 2007 370629 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:19
5 344 ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΛΑΧΑ 2006 365399 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:22
6 292 ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ 2007 371179 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:34
7 348 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΤΑΡΟΥ 2007 381542 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:37
8 305 ΛΟΥΚΙΑ ΠΗΓΗ 2007 369046 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:38
9 301 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑ ΠΑΤΣΑΛΑ 2007 390153 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:39
10 291 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΤΕΡΑ 2007 373959 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:43
11 316 ΣΟΦΙΑ ΣΑΜΑΡΑ 2007 385227 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:47
12 320 ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 2007 389979 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:51
13 326 ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΑΙΣΑΚΗ 2007 393306 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:54
14 322 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΡΒΙΑ 2007 361513 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:55
15 309 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 2007 368688 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:56
16 321 ΛΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 394555 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10:59
17 287 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ 2006 370174 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:07
18 300 ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2006 383446 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:12
19 310 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΔΗΛΑ 2006 376722 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:14
20 293 ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ ΣΠΑΝΟΥ 2006 388418 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:19
21 343 ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ 2007 394760 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:20
22 314 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2007 370905 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:20
23 330 ΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΚΟΚΑ 2006 398061 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:23
24 346 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 372889 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:25
25 350 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗ 2007 379168 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:27
26 383 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΦΥΡΑΚΗ 2006 394504 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:27
27 299 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 2007 408438 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:32
28 317 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ 2007 380512 ΒΕΡΓΙΝΑ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:43
29 311 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 2006 394663 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:44
30 331 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΑΛΙ ΛΕΚΑΤΣΑ 2007 392257 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:48
31 312 ΑΡΙΑΔΝΗ-ΥΠΑΤΙΑ ΞΥΝΑΔΑ 2007 364818 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:48
32 371 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΛΑΡΗ 2006 393413 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:50
33 304 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2006 355923 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:53
34 294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΧΛΑ 2007 392150 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 11:56
35 318 ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ ΛΑΜΑ 2006 382793 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:02
36 333 ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 2007 402822 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:03
37 355 ΜΑΓΙΑ ΝΕΓΚΑ 2007 399467 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:03
38 347 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2007 376065 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:05
39 303 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 2006 377649 Ο.Φ.Η. 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:11
40 354 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 2007 368813 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:15
41 336 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ 2006 362980 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:16
42 368 ΜΑΡΙΑ ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΟΥ 2007 366090 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:18
43 365 ΑΝΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 2007 380764 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:39
44 341 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΥΔΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ ΚΡΙΣΤΕΝΣΕΝ 2007 400151 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:42
45 313 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΝΑ ΓΟΥΙΝΤΕΡΣ 2006 409315 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:44
46 361 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΛΑΜΑ 2007 379241 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:53
47 351 ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2007 383321 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:56
48 302 ΕΛΕΝΗ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ 2007 386922 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12:58
49 295 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΛΑΣΗ 2007 398058 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:01
50 342 ΘΑΛΕΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 2007 376576 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:06
51 358 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ 2007 378606 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:08
52 349 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ 2007 379795 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:21
53 315 ΑΡΕΤΗ ΔΕΛΕΓΓΟΥ 2007 378873 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:38
54 328 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2007 380403 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:52
55 324 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ 2006 376818 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:55
56 386 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ 2007 376731 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13:59
57 335 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ 2006 373902 Ο.Φ.Η. 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:00
58 379 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ 2007 382373 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:03
59 337 ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΤΣΙΑ 2007 397035 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14:13
60 338 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΑΣΣΑ 2007 382932 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:16
61 306 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΚΗ 2007 398670 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15:26
DNF 340 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΣΑΚΙΡΗ 2007 375831 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNF
DNF 325 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 2007 381178 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNF
DNF 286 ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΙΟΥΛΟΥ 2006 351386 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3χλμ CC Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ DNF

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Οι καλύτερες Ελληνίδες Μαραθωνοδρόμοι για το 2024 Οι καλύτεροι Έλληνες Μαραθωνοδρόμοι για το 2024

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
Φώτης Ζησιμόπουλος. Πρότυπο αφοσίωσης, αντοχής και αποφασιστικότητας Μανώλης Πούρικας : Οι εμμονές που σε κάνουν καλύτερο αθλητή
Γίνε πιο δυνατός δρομέας με αυτά τα 8 Tips! Γιάννης Δημόπουλος, Ανάργυρος Βερδηλος, μιλάνε στο RunningNews.gr για το 4ο Vamvakou Mountain Run!
Nutrition News

Salomon

Πρέπει να διαβάσετε
15 Ιουν 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
30 Μαϊ 24
Styx Trail Race 2024: Ο πιο μουσικός αγώνας ορεινού τρεξίματος
Η ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. "ΔΙΑΒΑ", σε συνεργασία με το Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων, διοργανώνει το Styx Trail Race 2024, powered by The NorthFace, ως μέρος του Helmos Mountain Festival. Το Σάββατο 22 και την Κυριακή 23 Ιουνίου 2024
23 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),
22 Μαϊ 24
B2Run Aθens 2024: Το μεγαλύτερο Corporate Running Party έρχεται για 4η φορά στο ΟΑΚΑ στις 18 Ιουνίου
Στις 18 Ιουνίου προσθέστε στο καλεντάρι της εταιρίας σας έναν διαφορετικό εταιρικό αγώνα δρόμου, που όχι μόνο σας προπονεί, αλλά παράλληλα βελτιώνει τις σχέσεις και την καθημερινότητα με τους συναδέλφους σας
14 Μαϊ 24
Κυριακή 26 Μαΐου στη Θήβα ο 3ος αγώνας δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι»
Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας με τη συνδρομή της δομής «Γέφυρα» στο πλαίσιο της Εβδομάδας Ευαισθητοποίησης για τα Άτομα με Αναπηρία διοργανώνει στις 26 Μαΐου 2024 στην πόλη της Θήβας τον 3ο αγώνα δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι», μια διοργάνωση εφαλτήριο ευαισθητοποίησης και συμμετοχής των ΑμεΑ σε αγώνες δρόμου και άλλες μαζικές αθλητικές εκδηλώσεις.

©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse