Thessaloniki Night Half Marathon
Αρχική Ειδήσεις Καλεντάρι Αποτελέσματα Ενημέρωση Εικόνες Άρθρα Εξοπλισμός Forum Διαφήμιση
blank blank My Athlete Energy Photos RUNAWAY Kasimis Training
Αποτελέσματα
Runner Store



Vartholomio Triathlon

X-treme Stores
Cognifuel
01 Ιουν 24 ← πίσω

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Syros Run 2024

Syros Run 2024

10km (τα αποτελέσματα και εδώ)

Pos Race No Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Club
1 165 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΠΕΗΣ 00:34:50 TOP M 1 Male 1 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 147 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ 00:34:57 TOP M 2 Male 2 Team Eleutheriou
3 154 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΗΣ 00:37:29 TOP M 3 Male 3 Τηνιοι δρομείς / Turtle Palamaris Running Team
4 168 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ 00:39:37 M18-34 1 Male 4 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
5 129 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 00:39:47 M45-54 1 Male 5
6 123 ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ 00:40:10 TOP F 1 Female 1 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
7 187 ΛΕΝΑ ΣΟΓΙΑ 00:40:26 TOP F 2 Female 2
8 194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:41:01 M35-44 1 Male 6 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
9 177 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΑΤΟΣ 00:41:56 M45-54 2 Male 7 ADIDAS RUNNERS ATHENS
10 125 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:42:11 M45-54 3 Male 8 Συλλογος δρομεων Βεροιας minas coaching team
11 122 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 00:42:26 M35-44 2 Male 9 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
12 229 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ 00:42:43 M45-54 4 Male 10
13 136 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 00:42:48 M55+ 1 Male 11 SANTA RUNNING TEAM
14 162 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΙΛΑΣ 00:42:55 M45-54 5 Male 12 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
15 134 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΔΡΗΣ 00:43:04 M18-34 2 Male 13
16 149 ΙΩΑΝΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 00:43:13 TOP F 3 Female 3
17 225 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 00:43:42 M45-54 6 Male 14
18 121 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 00:43:48 M35-44 3 Male 15 Α+
19 120 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 00:45:00 M18-34 3 Male 16 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
20 169 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 00:45:00 M55+ 2 Male 17 ADIDAS RUNNERS ATHENS
21 203 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΝΟΥ 00:45:48 F35-44 1 Female 4 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / All Terrain Runners by Theodorakakos
22 128 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΗΜΤΣΑΣ 00:45:51 M45-54 7 Male 18 LESVOS RUNNERS
23 202 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΑΡΗΣ 00:46:05 M35-44 4 Male 19
24 215 Janalee Hinkson 00:46:19 F35-44 2 Female 5 Hinkson
25 156 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ 00:46:43 M45-54 8 Male 20 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
26 230 ALM GUTNOT 00:47:29 M18-34 4 Male 21
27 117 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ 00:47:35 M35-44 5 Male 22 ΣΚΑ Χολαργού-Παπάγου
28 217 Dick Van Der Louw 00:47:52 M55+ 3 Male 23
29 157 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΣΗΣ 00:48:08 M35-44 6 Male 24 MERRELL GREECE / RUNNTRAIL.GR
30 207 ΜΠΕΚΙΜ ΧΥΣΑΙ 00:48:28 M35-44 7 Male 25
31 222 ANETA PLEWA 00:48:45 F45-54 1 Female 6
32 127 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ 00:48:56 F18-34 1 Female 7 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
33 102 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 00:48:57 M55+ 4 Male 26 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
34 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:49:07 M35-44 8 Male 27 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
35 206 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:49:11 M35-44 9 Male 28
36 170 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΓΑΝΗΣ 00:50:26 M35-44 10 Male 29
37 210 James Bloemendal 00:50:35 M35-44 11 Male 30
38 216 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Hopkins 00:50:42 F18-34 2 Female 8
39 144 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΝΤΟΥ 00:50:44 F35-44 3 Female 9 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
40 140 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ 00:51:15 M35-44 12 Male 31 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ - IRON TEAM
41 181 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΚΑΣ 00:51:16 M45-54 9 Male 32
42 189 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:51:17 M18-34 5 Male 33 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
43 205 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΟΥΔΗ 00:51:18 F35-44 4 Female 10 ΤΡΕΧΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ - ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
44 119 ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 00:51:29 M55+ 5 Male 34 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
45 101 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒΔΙΜΙΩΤΗΣ 00:51:34 M35-44 13 Male 35 HELLENIC MARINE ADJUSTERS
46 104 ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 00:51:38 F45-54 2 Female 11
47 152 ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΟΣ 00:52:07 M55+ 6 Male 36
48 180 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 00:52:07 M45-54 10 Male 37
49 188 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΝΙΔΗΣ 00:52:14 M35-44 14 Male 38
50 135 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΒΙΑ 00:52:15 F35-44 5 Female 12 TATOI CLUB
51 173 ΕΛΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΑΡΑΤΣΙΚΟΥ 00:52:26 F45-54 3 Female 13
52 212 Paul Carter 00:53:31 M55+ 7 Male 39 Sydney Swans
53 115 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 00:53:34 F18-34 3 Female 14 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
54 227 OTTO ZUHR 00:54:37 M55+ 8 Male 40
55 179 OSKA PAUL 00:55:11 M18-34 6 Male 41
56 111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:55:11 M55+ 9 Male 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
57 199 ΙΩΑΝΝΑ ΦΛΙΓΚΟΥ 00:55:28 F35-44 6 Female 15 MY ATHLETE
58 196 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 00:55:28 M18-34 7 Male 43
59 218 Florien Verduyn 00:55:32 F18-34 4 Female 16
60 200 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΥ 00:55:33 F45-54 4 Female 17 TATOI CLUB
61 133 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ 00:55:47 F18-34 5 Female 18 Hellenic Police Runners
62 198 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΜΟΡΑΓΚΑΣ 00:56:54 M55+ 10 Male 44
63 166 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ 00:57:27 F18-34 6 Female 19 Bisk Family
64 167 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΙΣΚΕΤΖΗΣ 00:57:32 M45-54 11 Male 45 Bisk Family
65 159 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 00:57:44 F45-54 5 Female 20 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
66 172 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΤΑΛΑ 00:58:07 F45-54 6 Female 21 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
67 184 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΓΑΝΟΣ 00:58:10 M18-34 8 Male 46
68 211 Heidi Broome-Raines 00:59:04 F35-44 7 Female 22
69 174 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΤΗΛΑΣ 00:59:08 M55+ 11 Male 47
70 224 ΑΝΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 00:59:15 F55+ 1 Female 23
71 182 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΟΥΣΣΗ 00:59:44 F35-44 8 Female 24 L CREW
72 108 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 00:59:46 M35-44 15 Male 48 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
73 171 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥΝΑΣ 00:59:58 M55+ 12 Male 49 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
74 226 ΑΡΓΥΡΗ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 01:00:51 M45-54 12 Male 50
75 223 BEATA SOWA 01:02:03 F45-54 7 Female 25
76 209 Cindy Amey 01:02:04 F55+ 2 Female 26
77 185 ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΙΓΑΝΟΥ 01:02:44 F18-34 7 Female 27
78 176 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΤΣΕΛΗ 01:03:10 F35-44 9 Female 28
79 114 ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΛΒΗ 01:03:15 F45-54 8 Female 29
80 124 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ 01:04:35 F45-54 9 Female 30
81 161 ΖΩΗ ΜΟΣΧΟΝΑ 01:09:08 F35-44 10 Female 31
82 193 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΤΡΑΤΣΙΑΝΗΣ 01:10:03 M45-54 13 Male 51
83 150 ΜΑΡΙΑ ΚΡΟΝΤΗ 01:11:20 F55+ 3 Female 32 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
84 106 ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 01:13:07 M35-44 16 Male 52
85 163 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΑ 01:13:54 F18-34 8 Female 33
86 228 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΣΑΡΗ 01:14:54 TOP F 1 Male 53


6.5km (τα αποτελέσματα και εδώ)

1 649 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ 00:23:53 1 Male 1 Γ.Σ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 00:23:53
2 617 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ 00:25:49 2 Male 2 VG Distance Runners 00:25:49
3 614 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ 00:26:05 3 Male 3 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 00:26:05
4 643 Gemma Strudwick 00:27:09 1 Female 1 Basingstoke & Mid Hants AC 00:27:09
5 644 Joshua Strudwick 00:28:28 4 Male 4 Basingstoke & Mid Hants AC 00:28:28
6 648 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 00:29:09 5 Male 5 00:29:09
7 631 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΡΙΑΝΟΣ 00:29:49 6 Male 6 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 00:29:49
8 622 ΔΗΔΑ ΝΑΣΤΟΥ 00:30:08 2 Female 2 Τρέχα Μωρή Κότα 00:30:08
9 630 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΟΥΜΠΗΣ 00:30:33 7 Male 7 00:30:33
10 628 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΝΑΠΗΣ 00:30:50 8 Male 8 00:30:50
11 640 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 00:31:11 9 Male 9 FOTARAS 00:31:11
12 195 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 00:33:16 10 Male 10 00:33:16
13 637 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΟΝΣΟΥ 00:33:18 3 Female 3 00:33:18
14 625 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 00:33:25 11 Male 11 00:33:25
15 219 Petra Westdorp 00:34:04 4 Female 4 00:34:04
16 606 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ 00:34:16 12 Male 12 ΣΥΝΑΝΚ 00:34:16
17 604 ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΒΙΔΟΥ 00:35:14 5 Female 5 00:35:14
18 616 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:35:22 13 Male 13 ΟΜΙΛΟΣ ΞΥΛΟΡΑΚΕΤΑΣ ΣΥΡΟΥ 00:35:22
19 646 ΓΚΙΚΑ ΚΙΣΙΛΝΤΑ 00:35:24 6 Female 6 ΤΡΕΧΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 00:35:24
20 632 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ 00:37:17 14 Male 14 00:37:17
21 642 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Kleffmann 00:37:22 7 Female 7 00:37:22
22 634 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΜΑΗ 00:37:23 8 Female 8 00:37:23
23 645 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΣΣΑΡΗΣ 00:37:44 15 Male 15 00:37:44
24 601 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ 00:38:17 16 Male 16 00:38:17
25 638 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 00:38:55 17 Male 17 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:38:55
26 605 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΡΔΗ 00:38:57 9 Female 9 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:38:57
27 624 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΞΑΝΘΑΚΗ 00:38:59 10 Female 10 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:38:59
28 609 ΚΩΣΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 00:39:05 18 Male 18 00:39:05
29 607 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΑΔΑΤΣΗΣ 00:39:06 19 Male 19 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:39:06
30 623 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ 00:39:20 20 Male 20 6ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 00:39:20
31 612 ΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 00:39:27 11 Female 11 Hellenic Police Runners 00:39:27
32 611 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:40:01 21 Male 21 NT 00:40:01
33 650 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 00:40:06 22 Male 22 00:40:06
34 639 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΕΡΗΣ 00:40:47 23 Male 23 00:40:47
35 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:41:07 24 Male 24 GL CREATIONS 00:41:07
36 641 Will Hardy 00:41:08 25 Male 25 00:41:08
37 620 ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ ΜΠΟΥΡΑΖΑ 00:42:10 12 Female 12 00:42:10
38 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 00:44:09 26 Male 26 00:44:09
39 647 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 00:44:24 27 Male 27 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:44:24
40 610 ΜΑΙΡΗ ΖΑΦΕΙΡΕΛΛΗ 00:44:31 13 Female 13 LESVOS RUNNERS 00:44:31
41 633 ΕΥΑ ΤΟΜΑΗ 00:44:46 14 Female 14 00:44:46
42 626 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 00:46:12 15 Female 15 00:46:12
43 621 ΤΑΣΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 00:46:30 28 Male 28 00:46:30
44 130 ΜΑΡΙΑ ΘΑΝΟΥ 00:48:01 16 Female 16 00:48:01
45 618 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 00:49:14 17 Female 17 00:49:14
46 627 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΠΙΣΠΑ 00:57:57 18 Female 18 00:57:57


3.5km (τα αποτελέσματα και εδώ)

1 359 ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΗΣ 00:13:23 1 Male 1 00:00:05 00:11:21 00:13:23
2 331 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΛΕΖΙΟΣ 00:14:21 2 Male 2 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 00:00:02 00:12:03 00:14:21
3 316 ΡΑΦΑΉΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 00:14:25 3 Male 3 00:00:03 00:12:21 00:14:25
4 304 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 00:14:33 4 Male 4 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:02 00:12:16 00:14:33
5 417 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ 00:14:44 5 Male 5 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 00:00:01 00:12:35 00:14:44
6 320 ΗΛΙΑΣ ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:14:55 6 Male 6 00:00:04 00:12:37 00:14:55
7 383 ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΑΜΑΡΗ 00:14:56 1 Female 1 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 00:00:00 00:12:42 00:14:56
8 389 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 00:15:06 7 Male 7 Τρέχα Μωρή Κότα 00:00:03 00:12:37 00:15:06
9 365 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑ 00:15:12 2 Female 2 Τρέχα Μωρή Κότα 00:00:01 00:12:40 00:15:12
10 405 ΕΒΙΝΑ ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ 00:15:15 3 Female 3 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:00 00:12:52 00:15:15
11 308 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ 00:15:16 8 Male 8 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:02 00:12:51 00:15:16
12 344 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 00:15:17 9 Male 9 Hellenic Police Runners 00:00:04 00:12:36 00:15:17
13 307 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ 00:15:40 10 Male 10 00:00:05 00:13:20 00:15:40
14 326 ΕΡΡΙΚΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ 00:15:43 11 Male 11 00:00:02 00:13:13 00:15:43
15 397 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗΣ 00:15:49 12 Male 12 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:05 00:13:20 00:15:49
16 311 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ 00:15:49 13 Male 13 00:00:10 00:13:28 00:15:49
17 385 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 00:16:00 14 Male 14 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 00:00:03 00:12:43 00:16:00
18 332 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΡΖΕΝΤΑ 00:16:05 4 Female 4 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:00 00:13:33 00:16:05
19 317 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 00:16:06 15 Male 15 00:00:11 00:13:41 00:16:06
20 363 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:16:06 16 Male 16 00:00:13 00:13:42 00:16:06
21 381 ΚΑΣΣΙΑΝ ΟΠΡΕΑ 00:16:15 17 Male 17 KAIRYU DOJO 00:00:12 00:13:55 00:16:15
22 355 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ 00:16:26 18 Male 18 KAIRYU DOJO 00:00:13 00:13:55 00:16:26
23 434 ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ 00:16:33 19 Male 19 00:00:15 00:14:09 00:16:33
24 408 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 00:16:43 20 Male 20 Handbikes 00:00:03 00:13:55 00:16:43
25 368 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ 00:16:59 5 Female 5 Galaxy Gym 00:00:06 00:14:28 00:16:59
26 396 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΛΗΣ ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:17:04 21 Male 21 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:14:14 00:17:04
27 370 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΠΙΣΚΕΤΖΗΣ 00:17:07 22 Male 22 Bisk Family 00:00:03 00:14:24 00:17:07
28 386 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 00:17:08 23 Male 23 00:00:08 00:14:54 00:17:08
29 435 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 00:17:09 24 Male 24 00:00:03 00:14:59 00:17:09
30 302 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΞΑΡΙΔΗΣ 00:17:20 25 Male 25 Hellenic Police Runners 00:00:10 00:14:36 00:17:20
31 413 ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΣ 00:17:21 26 Male 26 ΑΕΚ 00:00:03 00:14:48 00:17:21
32 402 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΠΑΤΗΣ 00:17:23 27 Male 27 00:00:12 00:14:28 00:17:23
33 327 ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ 00:17:25 6 Female 6 Α+ 00:00:07 00:17:25
34 369 ΑΝΝΑ ΜΠΑΙΛΑ 00:17:44 7 Female 7 00:00:12 00:15:02 00:17:44
35 301 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΥΦΙΩΤΗΣ 00:17:55 28 Male 28 Cleo and the team 00:00:07 00:14:56 00:17:55
36 421 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΚΟΥΤΡΗ 00:17:56 8 Female 8 00:00:06 00:15:09 00:17:56
37 422 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ 00:17:57 29 Male 29 00:00:06 00:15:09 00:17:57
38 321 JANTA DOROTA 00:17:57 9 Female 9 00:17:57
39 635 ΚΩΣΤΑΣ ΦΡΕΡΗΣ 00:17:59 30 Male 30 00:14:46 00:17:59
40 356 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΥΡΙΤΣΗ 00:18:02 10 Female 10 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:06 00:15:14 00:18:02
41 348 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 00:18:10 31 Male 31 00:00:14 00:15:24 00:18:10
42 384 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΗ 00:18:38 11 Female 11 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 00:00:00 00:15:48 00:18:38
43 387 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΦΡΕΡΗΣ 00:18:41 32 Male 32 00:00:15 00:15:50 00:18:41
44 433 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ 00:18:54 33 Male 33 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:18 00:15:54 00:18:54
45 367 ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΣΙΔΟΥ 00:19:03 12 Female 12 Hellenic Police Runners 00:00:17 00:16:03 00:19:03
46 313 ΣΥΜΜΕΩΝ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 00:19:14 34 Male 34 Hellenic Police Runners 00:00:19 00:16:36 00:19:14
47 425 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΚΟΣ 00:19:23 35 Male 35 00:00:14 00:16:39 00:19:23
48 310 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ 00:19:24 36 Male 36 00:00:14 00:16:39 00:19:24
49 379 ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΙΑΡΧΟΣ 00:19:35 37 Male 37 Galaxy Gym 00:00:14 00:16:58 00:19:35
50 450 ΑΛΕΣΑΝΔΡΟ ΜΑΡΜΟ 00:19:39 38 Male 38 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 00:00:04 00:16:21 00:19:39
51 333 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΑΣΚΟΣ 00:19:42 39 Male 39 Hellenic Police Runners 00:00:16 00:17:00 00:19:42
52 418 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ 00:19:52 40 Male 40 00:00:14 00:16:32 00:19:52
53 323 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ 00:19:59 41 Male 41 Hellenic Police Runners 00:00:18 00:17:05 00:19:59
54 443 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΑΨΟΜΕΝΑΚΗΣ 00:20:00 42 Male 42 00:00:10 00:16:52 00:20:00
55 339 ΙΛΙΑΔΑ ΖΕΡΒΟΥ 00:20:01 13 Female 13 Μπούζου Πλακάκια 00:00:15 00:16:56 00:20:01
56 315 ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 00:20:05 43 Male 43 Hellenic Police Runners 00:00:03 00:16:54 00:20:05
57 322 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 00:20:32 44 Male 44 Hellenic Police Runners 00:00:18 00:17:50 00:20:32
58 403 ΜΑΡΙΑ ΠΡΙΝΤΕΖΗ 00:20:41 14 Female 14 Γ.Λ.Κ. 00:00:14 00:17:52 00:20:41
59 318 ΧΡΥΣΑ ΒΛΑΧΟΥ 00:21:04 15 Female 15 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:05 00:17:54 00:21:04
60 442 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΑΡΡΟΣ 00:21:09 45 Male 45 00:00:02 00:17:39 00:21:09
61 351 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΦΙΝΑΣ 00:21:11 46 Male 46 00:00:02 00:17:38 00:21:11
62 399 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΑΝΤΖΙΚΟΣ 00:21:16 47 Male 47 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 00:00:11 00:18:03 00:21:16
63 447 ΠΟΠΗ ΜΠΑΤΖΑΚΗ 00:21:17 16 Female 16 00:00:10 00:18:19 00:21:17
64 441 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΨΑΡΡΟΣ 00:21:21 48 Male 48 00:21:21
65 453 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥ 00:21:22 17 Female 17 00:00:16 00:18:06 00:21:22
66 430 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΟΒΙΛΗΣ 00:21:28 49 Male 49 Hellenic Police Runners 00:00:17 00:18:17 00:21:28
67 455 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 00:21:29 18 Female 18 ΤΡΕΧΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 00:00:06 00:18:08 00:21:29
68 345 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΝΗΣ 00:21:29 50 Male 50 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:04 00:18:10 00:21:29
69 336 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΠΛΑ 00:21:30 19 Female 19 KAIRYU DOJO 00:00:12 00:18:15 00:21:30
70 454 ΤΙΜΟΘΡΕΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΟΣ 00:21:31 51 Male 51 00:00:13 00:18:15 00:21:31
71 352 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ 00:21:31 52 Male 52 00:00:10 00:18:15 00:21:31
72 428 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΓΚΟΥ 00:21:34 20 Female 20 00:00:08 00:18:14 00:21:34
73 444 Daniele Charasanakis 00:21:35 53 Male 53 00:00:05 00:17:57 00:21:35
74 393 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ 00:21:36 21 Female 21 Δρομεις Ελπιδας Συρου 00:00:04 00:18:29 00:21:36
75 395 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΡΙΣΣΗΣ 00:21:53 54 Male 54 00:00:05 00:18:29 00:21:53
76 319 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:21:55 55 Male 55 00:00:05 00:18:26 00:21:55
77 440 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:21:56 56 Male 56 Hellenic Police Runners 00:00:03 00:18:28 00:21:56
78 341 ΛΟΥΚΑΣ ΘΑΝΟΣ 00:21:58 57 Male 57 Hellenic Police Runners 00:00:04 00:18:26 00:21:58
79 456 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΡΙΜΠΟΥ 00:22:01 22 Female 22 00:00:08 00:18:38 00:22:01
80 438 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΜΑΙΔΗ 00:22:04 23 Female 23 KAIRYU DOJO 00:00:14 00:18:30 00:22:04
81 312 ΡΩΜΑΝΟΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ 00:22:12 58 Male 58 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:14 00:18:46 00:22:12
82 314 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ 00:22:20 24 Female 24 00:00:05 00:19:19 00:22:20
83 335 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣ 00:22:27 59 Male 59 - 00:00:07 00:18:39 00:22:27
84 412 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΥ 00:22:54 25 Female 25 KAIRYU DOJO 00:00:11 00:19:16 00:22:54
85 398 ΧΙΑ ΠΕΠΕ 00:22:55 60 Male 60 KAIRYU DOJO 00:00:13 00:19:17 00:22:55
86 378 ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΑΚΗ 00:22:56 26 Female 26 Orosires 00:00:15 00:19:54 00:22:56
87 431 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ 00:22:58 27 Female 27 Orosires 00:00:14 00:19:53 00:22:58
88 424 ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΩΤΗΡΧΟΣ 00:23:03 28 Female 28 00:00:13 00:23:03
89 349 ΚΟΡΙΝΑ ΚΟΥΚΙΑ 00:23:04 29 Female 29 00:00:06 00:19:22 00:23:04
90 350 ΜΑΡΙΚΑΙΤΗ ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ 00:23:13 30 Female 30 KAIRYU DOJO 00:00:13 00:19:18 00:23:13
91 457 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 00:23:21 31 Female 31 00:00:09 00:20:06 00:23:21
92 437 ΝΙΚΟΛ ΧΑΛΑΒΑΖΗ 00:23:22 32 Female 32 00:00:16 00:19:42 00:23:22
93 394 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥΛΟΣ 00:23:23 61 Male 61 00:00:16 00:19:41 00:23:23
94 303 ΕΛΕΝΗ ΑΡΑΒΑΝΗ 00:23:37 33 Female 33 Orosires 00:00:14 00:20:11 00:23:37
95 409 ΑΓΝΗ ΡΟΥΣΣΟΥ 00:23:48 34 Female 34 00:00:17 00:20:09 00:23:48
96 400 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΑΝΤΖΙΚΟΥ 00:24:10 35 Female 35 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 00:00:12 00:20:32 00:24:10
97 401 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 00:24:11 62 Male 62 00:00:12 00:20:38 00:24:11
98 436 ΑΝΝΑ ΧΑΛΑΒΑΖΗ 00:24:14 36 Female 36 00:00:11 00:20:32 00:24:14
99 347 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΙΤΣΑΝΟΥ 00:24:16 37 Female 37 Orosires 00:00:14 00:20:45 00:24:16
100 448 ΓΙΟΥΛΗ ΓΑΔ 00:24:26 38 Female 38 00:00:07 00:20:52 00:24:26
101 353 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 00:24:28 63 Male 63 00:00:08 00:20:54 00:24:28
102 426 ΕΛΕΝΗ ΤΣΕΛΕΜΠΗ 00:24:30 39 Female 39 ROADRUNNER RUNNING TEAM 00:00:06 00:20:29 00:24:30
103 376 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ 00:25:03 64 Male 64 00:00:10 00:21:35 00:25:03
104 346 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΕΡΑΝΗΣ 00:25:12 65 Male 65 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:00:04 00:21:33 00:25:12
105 375 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΟΜΙΚΟΥ 00:25:21 40 Female 40 00:00:07 00:21:02 00:25:21
106 432 ΓΩΓΩ ΦΟΥΑΣΗ 00:25:21 41 Female 41 00:00:07 00:21:08 00:25:21
107 445 MIKAELA LORENS 00:25:30 42 Female 42 00:00:14 00:21:28 00:25:30
108 419 ΟΛΓΑ ΠΛΕΣΑ 00:25:41 43 Female 43 00:00:12 00:21:43 00:25:41
109 420 ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΥΜΠΟΥ 00:25:53 44 Female 44 00:00:07 00:21:49 00:25:53
110 329 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 00:25:54 45 Female 45 00:00:07 00:21:46 00:25:54
111 342 ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΔΟΣΗ 00:26:20 46 Female 46 00:00:05 00:21:59 00:26:20
112 371 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΟΤΣΗΣ 00:26:44 66 Male 66 00:00:13 00:22:21 00:26:44
113 305 ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ 00:26:47 47 Female 47 00:00:12 00:22:26 00:26:47
114 372 ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΜΤΟΥΡΗ 00:26:49 48 Female 48 Δρομεις Ελπιδας Συρου 00:00:01 00:26:49
115 357 ΘΩΜΑΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 00:27:08 49 Female 49 00:00:09 00:22:43 00:27:08
116 325 ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΤΣΙΝΑ 00:27:38 50 Female 50 00:00:09 00:23:42 00:27:38
117 358 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 00:27:38 67 Male 67 Δρομεις Ελπιδας Συρου 00:00:00 00:27:38
118 407 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 00:27:41 51 Female 51 Δρομεις Ελπιδας Συρου 00:00:03 00:27:41
119 410 ΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 00:27:43 52 Female 52 Δρομεις Ελπιδας Συρου 00:00:01 00:27:43
120 451 ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ ΜΑΡΜΟ 00:27:44 68 Male 68 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 00:00:02 00:27:44
121 382 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 00:27:46 53 Female 53 Α+ 00:00:08 00:22:29 00:27:46
122 388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 00:27:55 69 Male 69 00:00:16 00:23:41 00:27:55
123 354 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 00:28:55 54 Female 54 00:00:09 00:22:58 00:28:55
124 392 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 00:29:07 55 Female 55 EFET runners 00:00:08 00:24:27 00:29:07
125 337 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΑΚΟΥΛΗ 00:29:14 56 Female 56 00:00:07 00:24:12 00:29:14
126 306 ΜΑΡΙΑ ΑΡΜΑΟΥ 00:29:34 57 Female 57 00:00:10 00:25:56 00:29:34
127 391 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 00:30:01 58 Female 58 00:00:11 00:25:23 00:30:01
128 309 ΑΓΑΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥ 00:30:22 59 Female 59 00:00:14 00:25:36 00:30:22
129 324 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΥΤΣΑ 00:30:27 60 Female 60 00:00:11 00:25:45 00:30:27
130 416 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΙΝΑΠΗ 00:30:32 61 Female 61 00:00:09 00:26:01 00:30:32
131 411 ΕΥΤΥΧΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 00:30:40 62 Female 62 00:00:09 00:25:57 00:30:40
132 340 ΙΩΑΝΝΑ ΖΩΡΖΟΥ 00:30:48 63 Female 63 00:00:10 00:26:12 00:30:48
133 366 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 00:32:00 64 Female 64 00:00:07 00:26:57 00:32:00
134 338 ΚΙΚΑ ΖΑΡΑΝΗ 00:36:03 65 Female 65 00:00:08 00:30:03 00:36:03
135 458 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΒΑΡΗΣ 00:44:50 70 Male 70 00:00:06 00:37:37 00:44:50
136 459 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΣΑΝΗ 00:44:56 66 Female 66 00:00:06 00:37:41 00:44:56


Wheelchair (τα αποτελέσματα και εδώ)

1 132 ΜΑΚΗΣ ΚΑΛΑΡΑΣ 00:27:01 1 Male 1 Handbikes 00:27:01
2 183 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 00:27:04 2 Male 2 Handbikes 00:27:04
3 213 Chejon Fernandes 00:29:58 3 Male 3 Handbikes 00:29:58
4 221 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΚΤΑΠΟΔΗΣ 00:29:59 4 Male 4 00:29:59
5 103 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 00:55:00 5 Male 5 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:55:00
6 452 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:55:00 6 Male 6 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 00:55:00


Kids Run 1200m (τα αποτελέσματα και εδώ)

1 8 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΟΣΙΝΑΚΗΣ 00:05:03 M 2012-2013 1 Male 1 00:05:03
2 20 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΡΑΚΑΚΗ 00:05:09 F 2012-2013 1 Female 1 00:05:09
3 24 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 00:05:10 M 2014-2015 1 Male 2 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:05:10
4 17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΑΜΑΛΑ 00:05:10 F 2012-2013 2 Female 2 00:05:10
5 60 Liam Hinkson 00:05:10 M 2014-2015 2 Male 3 Hinkson 00:05:10
6 78 ΕΡΜΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 00:05:23 M 2016-2017 1 Male 4 00:05:23
7 38 ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 00:05:25 F 2012-2013 3 Female 3 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:05:25
8 56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΕΡΗΣ 00:05:30 M 2016-2017 2 Male 5 00:05:30
9 4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ 00:05:30 M 2012-2013 2 Male 6 00:05:30
10 47 ΛΥΔΙΑ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ 00:05:31 F 2012-2013 4 Female 4 00:05:31
11 61 Luke Hinkson 00:05:34 M 2012-2013 3 Male 7 Hinkson 00:05:34
12 58 ΣΩΤΗΡΙΑΝΝΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:05:34 F 2014-2015 1 Female 5 00:05:34
13 6 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΡΡΙΣΗΣ 00:05:36 M 2014-2015 3 Male 8 00:05:36
14 53 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ 00:05:38 M 2014-2015 4 Male 9 Παρεάκι 00:05:38
15 33 ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΚΟΥ 00:05:39 F 2012-2013 5 Female 6 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:05:39
16 29 ΝΙΚΟΛ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 00:05:43 F 2014-2015 2 Female 7 00:05:43
17 26 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ 00:05:43 M 2014-2015 5 Male 10 00:05:43
18 45 ΟΡΕΣΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 00:05:43 M 2016-2017 3 Male 11 Handbikes 00:05:43
19 13 ΧΑΡΑ ΓΕΔΕΩΝ 00:05:45 F 2014-2015 3 Female 8 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:05:45
20 51 ΙΑΣΟΝΑΣ ΤΑΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:05:47 M 2014-2015 6 Male 12 00:05:47
21 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ 00:05:47 M 2016-2017 4 Male 13 00:05:47
22 74 ΜΑΝΟΣ ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ 00:05:49 M 2014-2015 7 Male 14 00:05:49
23 28 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΟΛΙΒΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 00:05:51 F 2016-2017 1 Female 9 00:05:51
24 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΑΚΟΣ 00:05:52 M 2014-2015 8 Male 15 00:05:52
25 40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 00:05:52 F 2014-2015 4 Female 10 00:05:52
26 59 CLEO GOULI 00:05:52 F 2014-2015 5 Female 11 00:05:52
27 12 ΖΩΗ ΓΕΔΕΩΝ 00:05:59 F 2014-2015 6 Female 12 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:05:59
28 15 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΑΚΗ 00:06:00 F 2014-2015 7 Female 13 00:06:00
29 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ 00:06:06 M 2016-2017 5 Male 16 00:06:06
30 11 ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:06:06 M 2016-2017 6 Male 17 00:06:06
31 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΝΑΞΑΣ 00:06:08 M 2016-2017 7 Male 18 00:06:08
32 2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ 00:06:09 M 2014-2015 9 Male 19 Παρεάκι 00:06:09
33 43 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ 00:06:09 M 2016-2017 8 Male 20 00:06:09
34 22 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ 00:06:12 M 2014-2015 10 Male 21 00:06:12
35 32 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ 00:06:13 M 2014-2015 11 Male 22 Παρεάκι 00:06:13
36 39 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 00:06:14 F 2016-2017 2 Female 14 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:06:14
37 30 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΑΧΑΝΑ 00:06:14 F 2012-2013 6 Female 15 00:06:14
38 1 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 00:06:16 F 2012-2013 7 Female 16 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:06:16
39 9 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:06:21 M 2014-2015 12 Male 23 00:06:21
40 62 Max Wright 00:06:21 M 2016-2017 9 Male 24 00:06:21
41 46 ΑΜΕΛΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 00:06:23 F 2016-2017 3 Female 17 Handbikes 00:06:23
42 3 ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΥ 00:06:28 F 2014-2015 8 Female 18 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:06:28
43 10 ΑΡΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:06:32 M 2014-2015 13 Male 25 00:06:32
44 37 ΙΣΜΗΝΗ ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ 00:06:36 F 2014-2015 9 Female 19 00:06:36
45 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 00:06:36 M 2014-2015 14 Male 26 00:06:36
46 76 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΙΝΤΕΖΗ 00:06:38 F 2012-2013 8 Female 20 00:06:38
47 25 ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ 00:06:38 M 2014-2015 15 Male 27 00:06:38
48 64 ΕΡΙΦΥΛΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 00:06:39 F 2012-2013 9 Female 21 00:06:39
49 65 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΡΕΜΕΤΗ 00:06:39 F 2012-2013 10 Female 22 00:06:39
50 52 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΣΑΛΚΑΝΗ 00:06:41 F 2012-2013 11 Female 23 Παρεάκι 00:06:41
51 67 ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑ 00:06:43 F 2012-2013 12 Female 24 00:06:43
52 21 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΝΕΣΤΟΡΑΣ 00:06:45 M 2014-2015 16 Male 28 00:06:45
53 49 ΔΑΝΑΗ ΤΑΣΙΟΥΛΑ 00:06:47 F 2016-2017 4 Female 25 00:06:47
54 41 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑ 00:06:49 F 2016-2017 5 Female 26 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 00:06:49
55 27 ΑΡΙΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ 00:06:56 M 2016-2017 10 Male 29 00:06:56
56 75 ΙΩΑΝΝΑ ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΥ 00:06:57 F 2012-2013 13 Female 27 00:06:57
57 66 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΕΜΕΤΗΣ 00:06:58 M 2016-2017 11 Male 30 00:06:58
58 31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥ 00:07:00 F 2012-2013 14 Female 28 00:07:00
59 5 ΑΛΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 00:07:02 F 2012-2013 15 Female 29 00:07:02
60 68 ΕΛΕΝΗ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 00:07:04 F 2012-2013 16 Female 30 00:07:04
61 14 ΜΑΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:07:25 F 2012-2013 17 Female 31 00:07:25
62 42 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 00:07:34 M 2014-2015 17 Male 31 00:07:34
63 34 ΑΘΗΝΑ ΜΠΕΤΣΗ 00:07:44 F 2014-2015 10 Female 32 00:07:44
64 69 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:07:52 M 2014-2015 18 Male 32 00:07:52
65 72 ΕΛΕΝΗ ΕΞΙΛΖΕ 00:08:04 F 2012-2013 18 Female 33 00:08:04
66 35 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΤΣΗ 00:08:32 F 2016-2017 6 Female 34 00:08:32
67 77 ΑΡΙΣΤΕΑ ΓΡΥΠΑΡΗ 00:08:43 F 2012-2013 19 Female 35 00:08:43
68 70 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 00:10:36 M 2014-2015 19 Male 33 00:10:36
69 36 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ 00:11:05 F 2014-2015 11 Female 36 00:11:05
70 63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΟΛΦΗ 01:38:53 F 2012-2013 20 Female 37 01:38:53
71 7 ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΟΣΙΝΑΚΗ 02:07:32 F 2012-2013 21 Female 38 02:07:32

Σου άρεσε αυτό το άρθρο; Μοιράσου το με τους φίλους σου!


...διάβασε επίσης
Προπόνηση + Ζέστη Από τα Στάδια στην Τεχνολογία: Πρωτοπόροι Χορηγοί στον Αθλητικό Κόσμο

Runster
Σχόλια αναγνωστών
...διάβασε επίσης
On Cloudmonster Hyper: Το πρώτο supertrainer της On είναι εδώ και σε πετάει… τερατωδώς στα σύννεφα! Foam Rollers: Η χρήσιμη συμβολή τους στην αποκατάσταση και χαλάρωση των μυών και οι 8 πιο Αποτελεσματικές Ασκήσεις!
Αν τρέχω, χρειάζεται να κάνω προπόνηση δύναμης για τα πόδια; Hybrid Race: Η Νέα Τάση?
Nutrition News

SUUNTO

Πρέπει να διαβάσετε
15 Ιουν 24
Θες να ξεκινήσεις τρέξιμο ή να προετοιμαστείς για τον επόμενο σου αγώνα? Το RUNAWAY είναι για σένα
Το RUNAWAY Gate στην Κηφισιά (Γεωργίου Λύρα 53), ένας ανακαινισμένος πολυχώρος άθλησης, φτιαγμένος από δρομείς για δρομείς, άνοιξε την πύλη του και σoυ προσφέρει «διέξοδο» προς... τον καλύτερο εαυτό σου!
30 Μαϊ 24
Styx Trail Race 2024: Ο πιο μουσικός αγώνας ορεινού τρεξίματος
Η ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. "ΔΙΑΒΑ", σε συνεργασία με το Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων, διοργανώνει το Styx Trail Race 2024, powered by The NorthFace, ως μέρος του Helmos Mountain Festival. Το Σάββατο 22 και την Κυριακή 23 Ιουνίου 2024
23 Μαϊ 24
16 Ιουνίου «Τρέχουμε για τα Παιδιά με αναπηρία» Στηρίζουμε τον ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ στο Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, αγκαλιάζουμε τον θεσμό της ΑΝΑΔΟΧΗΣ
Το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφερειακής Αττικής (Κ.Κ.Π.Π.Α) και ο Σύλλογος Ιωνάς ΑμεΑ διοργανώνουν για 2η συνεχή χρονιά την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 το απόγευμα, στον χώρο που στεγάζεται το Παράρτημα Αποθεραπείας & Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας (Π.Α.Α.ΠΑ. Βούλας, πρώην ΠΙΚΠΑ Βούλας),
22 Μαϊ 24
B2Run Aθens 2024: Το μεγαλύτερο Corporate Running Party έρχεται για 4η φορά στο ΟΑΚΑ στις 18 Ιουνίου
Στις 18 Ιουνίου προσθέστε στο καλεντάρι της εταιρίας σας έναν διαφορετικό εταιρικό αγώνα δρόμου, που όχι μόνο σας προπονεί, αλλά παράλληλα βελτιώνει τις σχέσεις και την καθημερινότητα με τους συναδέλφους σας
14 Μαϊ 24
Κυριακή 26 Μαΐου στη Θήβα ο 3ος αγώνας δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι»
Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας με τη συνδρομή της δομής «Γέφυρα» στο πλαίσιο της Εβδομάδας Ευαισθητοποίησης για τα Άτομα με Αναπηρία διοργανώνει στις 26 Μαΐου 2024 στην πόλη της Θήβας τον 3ο αγώνα δρόμου «Όλοι μαζί-Όλοι Ίσοι», μια διοργάνωση εφαλτήριο ευαισθητοποίησης και συμμετοχής των ΑμεΑ σε αγώνες δρόμου και άλλες μαζικές αθλητικές εκδηλώσεις.


©2005-2023 RunningNews.gr: Τα πάντα για το τρέξιμο, το δρομέα και τους αγώνες δρόμου. Ενημέρωση, Αρθρογραφία, Φωτογραφίες, Βίντεο, Φόρουμ - Όροι Χρήσης
Επικοινωνήστε μαζί μας για οτιδήποτε επιθυμείτε στο info [at] runningnews [dot] gr - Αν επιθυμείτε να διαφημιστείτε στο RunningNews.gr δείτε εδω

SportsWeb.gr Network: RunningNews.gr - trinews.gr - Runster.gr - Energy Races - duathlon.gr - Nutrition News - Fitness Pulse